вівторок, 18 червня 2024 г.

Проєкт “Децентралізація”: рейтинг інвестиційно привабливих громад Київщини за 2021 рік

Проєкт “Децентралізація”: рейтинг інвестиційно привабливих громад Київщини за 2021 рік

Експерти з економіки та бізнесу порівняли успіхи 68 громад Київщини за 40 критеріями. У результаті сформовано рейтинг, в якому громади розділили місця за інвестиційною привабливістю. Як і торік, по Україні у п’ятірці кращих опинилася громада Славутича. Хто став першим, а хто пасе задніх серед громад столичного регіону – дізнавалася KV

Як стало відомо KV, 8 лютого Фонд "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" представив триста кращих малих та середніх України громад (до 150 тис. мешканців) станом на 1 січня 2022 року,  відповідно до "Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад". Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Оцінювання

Фахівці Центру складають рейтинг вже не перший рік. Згідно загальноукраїнського рейтингу, Київська область наразі посідає четверту сходинку (восени була третя позиція), у аналогічному періоді 2020 року пристоличний регіон утримував позицію лідера.  

Читайте: Проєкт “Децентралізація”: найуспішніші громади Київщини

Рейтинг базується на критеріях – це кроки, які робить громада, аби стати ближчою до свого населення, яким чином розвивається аби стати більш привабливою для інвесторів. Бралося за основу те, як громада працює над енергетичними проєктами, чи має власну стратегію розвитку та громадський бюджет, чи впроваджує електронні петиції та бере участь в міжнародних проєктах, співробітництві, ЕСКО-контрактах. А також чи долучалася вона до таких проєктів як "Угода мерів", "Розумне місто, "Безпечне місто", а можливо, взагалі була втягнута в корупційні скандали. Більш детально ознайомитися із критеріальними показниками, що бралися при оцінці малих та середніх громад, можна тут.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Рейтинг Київщини

Рейтинг громад Київської області цього разу включає не 20, а 68 громад. Нагадуємо, що загалом же на території регіону було сформовано 69 тергромад і до рейтингу не увійшла лише Білоцерківська громада, на території якої проживає понад 200 тис. жителів. 

Третій рік поспіль першість серед громад регіону вдається утримувати Славутицькій громаді. Знову до трійки успішних увійшли Боярська та Фастівська громади. Проте цього разу Боярці все ж довелося поступитися своєю другою сходинкою. Посунулася з четвертої позиція і Тетіївська громада, тепер попереду неї йде Українська громада. Вдалося утриматися на шостій позиції Васильківській громаді, а Переяславській – на восьмій. Остання ж у попередні роки входила до трійки кращих. 

Стрибок із дев’ятої на сьому сходинку вдалося зробити Обухівській громаді. Тепер її позицію займає Гірська громада. Замикає, як і пів року тому, десятку кращих Борщагівська громада, а двадцятку – Немішаївська громада. 

У ТОП-20 також є певні зрушення. До рейтингу знову увірвалася й одразу на 17 сходинку Дівичківська громада. Покращила свої показники і Козинська громада – із 17 вона перейшла на 11 сходинку. А ось Пристолична громада злетіла із 12 позиції одразу на 21 місце, а Бучанська із 16 на 18 сходинку. 

На останніх же позиціях рейтингу опинилися все ж сільські території. Так, відкривають тут трійку аутсайдерів Кожанська селищна громада, далі йде Медвинська сільська і замикає рейтинг Коцюбинська селищна громада. 

На місцях

KV поцікавилася у керівників місцевої влади Київщини, які зайняли у рейтингу різні позиції, які програми і проєкти втілювала громади упродовж року, щоб покращити свій інституційний та інвестиційний клімати.

Голова Фастівської міської громади Михайло Нетяжук

Звісно, що будь-які рейтинги – це питання суб’єктивне. Проте Фастівська міська рада проводить системну роботу щодо залучення інвестицій і демонстрування прозорості роботи ради та її готовності до відкритості, взаємовигідної роботи з інвесторами. Оптимізуємо всі процеси, приводячи їх до європейських стандартів, для того, щоб інвестори, в тому числі іноземні, розуміли, що вони захищені, а місцева влада максимально сприятиме створенню робочих місць. Адже, якщо вкладаються кошти, кожний інвестор зацікавлений у стабільності. 

З іншого боку ми здійснювали заходи, які рекламували переваги вкладання коштів в Україну і, зокрема, у Фастівську громаду. Щодо прозорості та ефективності роботи муніципалітету, то апарат виконавчої влади персоніфікований по міжнародній системі управління якості, триває постійна публічна робота і з громадськістю. Це – відкритий бюджет участі, громадський бюджет, електронні петиції, оприлюднення даних і відкриті дані Е-дата, електронний документообіг, чат-боти і т.д. Йде цифровізація усіх процесів. У Фастові запроваджений пілотний проєкт застосування методу д’Ондта при визначенні керівних органів міської ради. Це коли в роботу залучені абсолютно всі політичні партії і не має коаліції та опозиції – всі працюють на результат. Відкрито на території і фастівське представництво регіональної агенції розвитку Київської області. Створюється за програмою Мінрозвитку громад Центр підтримки розвитку підприємництва. Відкрито фактично найбільший за програмою U-LEAD Центр надання адмінпослуг, який обслуговує увесь Фастівський район. Працюємо нині над відкриттям центру "Дія. Бізнес". 

Голова Інвестиційної ради Ірпінської міської громади Володимир Карплюк:

Останні роки для Ірпеня стали періодом стрімкого розвитку майже в усіх сферах. Бюджет розвитку міста зріс у десятки разів, щороку будуються дороги і зони відпочинку, освітні та медзаклади, оновлюються комунальні мережі. Лише торік у громаді відкрито станцію очищення та знезалізнення води, сьому сімейну амбулаторію, новий корпус школи №1 і один з найбільших на Київщині скейт парк. Почалося будівництво нової дороги по вулиці Технологічній і двох дитячих садків. Завершується зведення сучасного медцентру. Зросла й активність громади, і ми намагаємося її всіляко мотивувати. Якщо перший Громадський бюджет шість років тому складав 1 млн гривень, то вже торік на реалізацію громадських ініціатив виділили 3,5 млн гривень, а для підтримки ОСББ створили револьверний фонд у розмірі 1 млн гривень. І це тільки частина програм співпраці з громадою щодо розвитку інвестиційної привабливості регіону.

Голова Коцюбинської селищної громади Сергій Даніш:

Ми не погоджуємося з результатами рейтингу. Коцюбинська громада розвивається, зростає її бюджет. По-друге, необхідно рахувати скільки коштів витрачає громада, а не скільки заходить і скільки забирають. Так, наприклад, у Гостомельській громаді працює в апараті 140 чоловік, а в нашій – 40. Виконуємо ми однакові функції, по населенню наша громада, навіть, більша. Громада вже як чотири місяці працює над розробкою Стратегії розвитку. Також цьогоріч запускаємо Громадський бюджет. Ми маємо відкритий офіційний сайт, який розвиваємо. Ми же створили громаду лише рік тому, а від нас вже вимагають результати. Спочатку заважали громаду створити, а тепер з неї питають чому щось не запрацювало. 

У нас прийнята програма "Безпечне місто" і наразі очікуємо, що громаді все ж нададуть поліцейського офіцера громади. Торік виділили 1 млн гривень на придбання службового автомобіля та здійснили ремонт приміщення під поліцейську станцію. Частково на території встановлено і відеоспостереження, під охороною і навчальні заклади. Лише торік 4 млн гривень було надано матеріальної допомоги. Хіба це не успішна громада, коли ми можемо допомогти населенню? Минулого тижня проголосували надання допомоги дітям хворим на цукровий діабет. До речі, є громади, у яких, навіть, не має ДЮСШа чи дитячої музшколи – ми маємо і вони фінансуються у повному обсязі. 

Щоб залучити до громади інвесторів треба земля. У цьому плані громада заблокована. На кадастровій карті пів селища Коцюбинського відображається як територія Києва. І це нас дуже вибиває із загальної колії. Громада втрачає, як мінімум, 50 млн гривень на рік за ненадходження податків, які одержує нині столиця. Крім того, нормативна оцінка землі зараз складає 30 гривень за квадратний метр, у той час коли в цілому по області ця цифра набагато вища. Привести нормативи до відповідних неможливо без встановлення меж – і тут знову все впирається в Київ. 

Читайте:

Проект Децентрализация: Софиевская и Петропавловская Борщаговки не спешат объединяться

Проект “Децентрализация”: Войти в Озернянскую ОТО готовы лишь два сельсовета из шести

Проект “Децентрализация”: Великодымерская теробщина этой осенью идет на выборы

Проект “Децентрализация”: Медвинская теробщина идет на выборы в неполном составе

Проект “Децентрализация”: Фурсовская теробщина может лишиться части бюджета

Проект “Децентрализация”: Села Переяслав-Хмельницкого района отказались примкнуть к городу

Проект “Децентрализация”: Кагарлыкская теробщина объединит город и 26 сельсоветов

Проект “Децентрализация”. Политические амбиции мешают состояться большой Боярской теробщине

Проект “Децентрализация”: Тетиевская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект "Децентрализация". Узинской терробщине придется поработать над развитием

Проект “Децентрализация”: КОГА тормозит назначение выборов в Циблевской терробщине

Проект “Децентрализация”: Гостомельская ОТО пойдет на выборы только в составе Киево-Святошинского района

Проект “Децентрализация”: Студениковская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект “Децентрализация”: Предусмотренная Кабмином Дымерская ОТО может не состояться

Проект “Децентрализация”: Мироновская терробщина ждет позитивного вывода от КОГА

Проект “Децентрализация”: Ржищевская терробщина может стать проблемой для Кагарлыкского района

Проект “Децентрализация”: Ходосовская терробщина может объединить села трех районов

Проект “Децентрализация”: села Ставищенского района готовы митинговать против объединения

Проект “Децентрализация”: Яготинская терробщина не спешит на выборы

“Проект Децентрализация”: Создание Боярской ОТО дошло до суда

Проект “Децентрализация”. Сельсоветы потенциальной Вороньковской ОТО не готовы объединяться

Проект “Децентрализация”: Власти Згуровщины не готовы терять полномочия

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Дмитровская терробщина уже год дожидается выборов

Проект “Децентрализация”: Гребенковская терробщина не может быть создана без согласия двух сельсоветов

“Проект Децентрализация”: Создание потенциальной Бышевской ОТО остановилось в 2015 году

Проект “Децентрализация”: Козин поборется за право быть центром терробщины

Проект “Децентрализация”: Пирновская терробщина может быть создана только принудительно

Проект “Децентрализация”: Процесс объединения в Барышевке даже не начали

Проект “Децентрализация”: Терробщина с центром в Украинке может быть названа Трипольской

Проект “Децентрализация”: Рожновская терробщина не может определиться с центром

“Проект Децентрализация”: Обухов может присоединить окрестные села

Проект “Децентрализация”: Иванковская ОТО поборется за зону отчуждения

Проект “Децентрализация”: Ташанская терробщина год ждет позитивного вывода КОГА

Проект “Децентрализация”: Березанская терробщина будет проходить процедуру создания ОТО заново

Проект “Децентрализация”: Володарский район не планирует объединяться в ближайшее время

Проект “Децентрализация”: Полесский район этим летом планирует начать процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО может объединить не все сельсоветы

Проект “Децентрализация”: Ракитнянский район может объединиться в две терробщины

Проект “Децентрализация”: Калиновская терробщина может быть создана с разрешения Кабмина

Проект “Децентрализация”: Белая Церковь может присоединить три сельсовета

Проект “Децентрализация”: В Броварском районе может появиться Придеснянская терробщина

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Вишневская ОТО начала процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Германовка и Григоровка Обуховского района хотят быть центрами одной ОТО

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Таращанского района не хотят объединяться в терробщину

Проект “Децентрализация”: Процесс создания Чабановской терробщины стоит на месте

Проект “Децентрализация”: Скандальная Бучанская ОТО первой на Киевщине воспользовалась законом о присоединении

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Томашовская терробщина объединит два района Киевщины

Проект “Децентрализация”: Ржищев начал присоединять села двух районов

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Бородянская терробщина готова идти на выборы

Проект “Децентрализация”: Фастов планирует присоединить окружающие села

Проект “Децентрализация”: потенциальная Киево-Святошинская терробщина разделилась на две ОТО

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила Мироновскую терробщину

Проект “Децентрализация”: Заборский сельсовет не отдадут Боярке

Проект “Децентрализация”: Барышевская ОТО готовится к выборам

Проект “Децентрализация”: вялое руководство, имитация объединения и недостаточный результат

Проект “Децентрализация”: Обухов планирует присоединить один сельсовет

Проект “Децентрализация”: Березань присоединила пять сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО не пошла на зимние выборы из-за бездействия КОГА

Проект “Децентрализация”: Ковалевскую терробщину за один день утвердили в КОГА и отправили на выборы

Проект “Децентрализация”: жители Клавдиево-Тарасово просят президента ускорить их объединение

Проект “Децентрализация”: выборы в терробщинах Киевщины под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: 4 сельсовета Иванковского района тормозят создание терробщины

Проект “Децентрализация”: в Бузовском сельсовете скандал из-за присоединения к Ирпеню

Проект “Децентрализация”: потенциальная Вишневская терробщина готовится подавать документы в КОГА

Проект “Децентрализация”: в Ирпене со скандалом пытаются присоединить два сельсовета

Проект “Децентрализация”: Полесский район отложил объединение на следующий год

Проект “Децентрализация”: еще 6 сельсоветов могли бы присоединиться к Ржищеву

Проект “Децентрализация”: терробщины Киевщины просят парламент провести объединение по закону

Проект “Децентрализация”: Киевщина оказалась в числе аутсайдеров рейтинга формирования ОТО 

Проект “Децентрализация”: терробщинам Киевщины урезали дотацию на содержание школ и больниц

Проект “Децентрализация”: сельсоветы Белоцерковщины просят Киевоблсовет ускорить их присоединение к городу

Проект “Децентрализация”: Гройсмана просят разобраться с объединением территориальных общин на Згуровщине

Проект “Децентрализация”: протестующий Ворзель войдет в состав Бучанской ОТО

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА одобрила создание Томашовской терробщины

Проект Децентрализация: в Васильковском районе может появиться Калиновская терробщина

Проект Децентрализация: КОГА утвердила создание Глевахской ОТО 

Проект Децентрализация: Созданию Макаровской ОТО угрожает новоявленная Комаровская община

Проект Децентрализация: Ташанская терробщина готова идти на выборы

Проект Децентрализация: Гребенковская терробщина поборется за положительное заключение КОГА

Проект Децентрализация: Гатное и Вита-Почтовая хотят спастись от столицы совместным объединением 

Проект Децентрализация: Гостомель борется с Ирпенем за создание отдельной общины

Проект “Децентрализация”: администрация Терещука выдала общинам Киевщины еще два позитивных вывода

Проект “Децентрализация”: Калиновская община Броварского района может объединить четыре сельсовета

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Фастовского района надеются успеть добровольно объединиться в Кожанскую ОТО

Проект “Децентрализация”:  теробщины Киевщины жалуются на нехватку инфраструктурной субвенции 

Проект “Децентрализация”: судебное дело о присоединении Заборья к Боярке рассмотрят заново 

Проект “Децентрализация”: смена власти в Копылове заблокировала создание Березовской терробщины

Проект “Децентрализация”: села Бориспольщины хотят спастись от города созданием Золочевской общины

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила создание Обуховской терробщины

Проект “Децентрализация”: Гоголевская община продолжит объединение после утверждения перспективного плана

Проект “Децентрализация”: процесс утверждения Вишневской общины может затянуться до конца года

Проект “Децентрализация”: Козинскую общину Обуховского района могут исключить из перспективного плана

Проект “Децентрализация”: в Бородянском районе суды тормозят объединение общин

Проект “Децентрализация”: Островская община просит президента Зеленского разобраться с решениями КОГА

Проект “Децентрализация”: села потенциальной Боровской ОТО может переманить новоявленная Мотовиловская община

Проект “Децентрализация”: миллионные долги могут оставить жителей Калитянской ОТО без воды и света

Проект “Децентрализация”: Таращанский район может разделиться на две общины

Проект “Децентрализация”: теробщины Киевщины недополучают налоги за землю

Проект “Децентрализация”: бюджеты четырех теробщин Киевщины оказались под угрозой

Проект “Децентрализация”: Киевщину могут поделить на шесть районов

Проект “Децентрализация”: пять теробщин Киевщины хотят расшириться за счет окрестных сел

Проект “Децентрализация”: села на Васильковщине, рассорившиеся из-за реформы, могут объединить насильно

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА дала сельсоветам последний шанс добровольно присоединиться к ОТО

Проект “Децентрализация”: Бориспольщина и Белая Церковь не определились с центрами развития теробщин

Проект “Децентрализация”: общины Киево-Святошинского района требуют от КОГА пересмотреть состав и количество местных общин

Проект “Децентрализация”: Киевоблсовет просит ВРУ и Кабмин разобраться с проблемными селами Киевщины

Проект “Децентрализация”: вокруг потенциальной Боярской теробщины разгорелся новый скандал

Проект “Децентрализация”: КОГА может вынести негативный вердикт потенциальной Пристоличной ОТО 

Проект “Децентрализация”: села Киево-Святошинского района спешно взялись за объединение

Проект “Децентрализация”: Бориспольщину разделят на шесть теробщин

Проект “Децентрализация”: потенциальная Березовская ОТО под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: судьбу потенциальной Феодосиевской общины решит Кабмин

Проект “Децентрализация”: Мироновская ОТО расширила границы за счет трех сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО просит Кабмин откорректировать перспективный план

Проект “Децентрализация”: Обуховская ОТО поборется за окружающие села с потенциальной Козинской общиной

Проєкт “Децентралізація”: Петропавлівська і Софіївська Борщагівки проти об'єднання з Вишневим та столицею

Проєкт “Децентралізація”: села Переяслав-Хмельницького району відстоюють потенційну Гайшинську громаду

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2019 році

Проєкт “Децентралізація”: Київщина увійшла в ТОП-5 областей-аутсайдерів за рейтингом формування спроможних громад

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині стартувало примусове об’єднання громад

Проєкт “Децентралізація”: сільради Київщини знову відмовляються об’єднуватися із містянами в одну громаду

Проєкт “Децентралізація”: села Миронівського та Кагарлицького районів готові протестувати проти Ржищівської ОТГ

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини вимагають від уряду обіцяного ПДФО

Проєкт “Децентралізація”: зміни в Конституцію та права громад

Проєкт “Децентралізація”: десятки громад на Київщині запізнились втрапити в перспективний план

Проєкт “Децентралізація”: Київщина виступила за ліквідацію районних рад 

Проєкт “Децентралізація”: села Києво-Святошинського району погрожують перекривати дороги у разі насильницького об'єднання 

Проєкт “Децентралізація”: одиниці тергромад Київщини потрапили в рейтинг потужних ОТГ України 

Проєкт “Децентралізація”: секвестр бюджету залишить ОТГ без засобів для існування та боротьби з епідемією

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини озброюються засобами захисту та ведуть профілактичну боротьбу з коронавірусом 

Проєкт “Децентралізація”: Ірпінь та Бородянка поборються за звання райцентру субрегіонального рівня

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини нажахані перспективою укрупнення та централізації повноважень

Проєкт “Децентралізація”: громади Фастівського району виступили проти примусового об’єднання

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська громада планує розширюватися за рахунок суміжних сіл

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін схвалив ще 45 ОТГ Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Вишгород зазіхнув на звання центру Приірпіння

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін змінив конфігурації п’яти громад Києво-Святошинського району

Проєкт “Децентралізація”: Урядовий проєкт укрупнення районів обурив Київщину (опитування)

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини позбавлять фінансової залежності від районних рад

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини дозволили змінювати цільове призначення землі та затверджувати містобудівну документацію

Проєкт “Децентралізація”: села Київщини боронитимуть право на добровільне об’єднання в суді

Проєкт “Децентралізація”: Мінгромад обіцяє ОТГ поповнення бюджетів за рахунок ПДФО 

Проєкт “Децентралізація”: асоціаціям Київщини не вдалось відстояти “мажоритарку” для сіл

Проєкт “Децентралізація”: На Київщині через недобровільність об’єднання знову судяться Боярка і Забір’я

Проєкт “Децентралізація”: Миронівська ОТГ планує заробляти на природі та інвестиціях

Проєкт “Децентралізація”: Студениківська ОТГ збагатиться за рахунок банку землі та “Ниви Переяславщини” 

Проєкт “Децентралізація”: Фурсівській ОТГ не вистачає коштів на розвиток громади 

Проєкт “Децентралізація”: Бородянська ОТГ розвиватиметься за рахунок донорів

Проєкт “Децентралізація”: Ржищівська ОТГ для одержання прибутків задіє водний та освітньо-туристичний потенціал 

Проєкт “Децентралізація”: Баришівка мітить у п'ятірку найбагатших громад Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Пісківська ОТГ хоче стати популярним курортом Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська ОТГ спрямує на свій розвиток понад півмільярда гривень до 2030 року

Проєкт “Децентралізація”: Бучанська ОТГ направить мільйони на розбудову комфортної інфраструктури

Проєкт “Децентралізація”: Великодимерська ОТГ проведе інвентаризацію землі

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини взялися ділити ОТГ на округи та обирати старост 

Проєкт “Децентралізація”: Узинська ОТГ шукає 65 млн гривень на будівництво очисних споруд

Проєкт “Децентралізація”: держава переклала на старост владні компетенції сільських голів

Проєкт “Децентралізація”: обіцяні громадам землі за межами населених пунктів пустили з молотка

Проєкт “Децентралізація”: у тергромад Київщини бракує коштів на якісні адмінпослуги

Проєкт “Децентралізація”: на зміну дільничним у об'єднаних громадах прийдуть поліцейські офіцери 

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2020 році

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини не можуть отримати від районів  комунальне майно

Проєкт “Децентралізація”: статус і повноваження старост у громаді залежатимуть від Верховної Ради

Проєкт “Децентралізація”: у 2021 році Тетіївська громада збагатиться за рахунок гранту в 26 млн гривень

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині почали ліквідовувати райони, перший на черзі – Згурівський 

Проєкт “Децентралізація”: ліквідована Іванківська райрада залишила громаді-спадкоємцю мільйонні борги 

Проєкт “Децентралізація”: голови громад мають право накладати вето лише на прийняті рішення ради

Проєкт “Децентралізація”: ліквідації Баришівського району заважають комунальні борги

Проєкт “Децентралізація”: Миронівську райраду ліквідують із боргами по зарплаті 

Проєкт “Децентралізація”: депутати ВРУ взялися за урбанізацію міст

Проєкт “Децентралізація”: Київщина втрачає першість у рейтингу заможності громад

Проєкт “Децентралізація”: майно та активи Бородянського району розділили між шістьма громадами 

Проєкт “Децентралізація”: Обухівський район віддасть Букринський плацдарм на утримання області

Проєкт “Децентралізація”: пандемія та безгрошів’я блокують розвиток культпослуг на Київщині

Проєкт “Децентралізація”: Держгеокадастру дозволили і далі розпоряджатися землями Київщини 

Проєкт “Децентралізація”: Славутич збільшить бюджет за рахунок бізнес-парку та інвестицій

Проєкт “Децентралізація”: Васильківський район ліквідують упродовж місяця

Проєкт “Децентралізація”: уряд взявся за діджиталізацію тергромад 

Проєкт “Децентралізація”: Київщина позмагається за гранти для розвитку громад

Проєкт “Децентралізація”: дві селищні громади Київщини заявили про бажання стати містом

Проєкт “Децентралізація”: на утримання громад хочуть передати приватизовані гуртожитки та бомбосховища 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини формують партнерські об’єднання для збільшення ресурсів

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини планують оптимізацію освітніх закладів

Проєкт “Децентралізація”: громади та асоціації Київщини виступають за збільшення ПДФО

Проєкт “Децентралізація”: громади можуть втратити мільйони разом з акцизом на тютюн 

Проєкт “Децентралізація”: новоствореним райрадам Київщини бракує коштів на існування

Проєкт “Децентралізація”: громади просять уряд та Раду закріпити реформу на законодавчому рівні

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на дублювання повноважень та бідність

Проєкт “Децентралізація”: тергромади навчать, як правильно роздавати землю

Проєкт “Децентралізація”: із бюджетів громад вилучатимуть кошти на охорону культурної спадщини 

Проєкт “Децентралізація”: громади масово розпродують комунальне майно 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на ProZorro

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини стурбовані вимогами закону щодо заснування ліцеїв

Проєкт “Децентралізація”: найуспішніші громади Київщини 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини хочуть зекономити на благоустрої за рахунок держсубвенції

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини шукають кошти на покращення послуг своїх КП

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини роздали кошти на інфраструктуру та ремонт доріг

Проєкт “Децентралізація”: тепломережі столичного регіону загрузли у боргах

Проєкт “Децентралізація”: тривають дискусії щодо права власності на майно тергромад

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини не додали освітньої субвенції

Проєкт “Децентралізація”: Богуслав та Яготин розвиватимуться за рахунок ландшафтних парків

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини виступають проти затягування перевиборів місцевого керівництва

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини просять уряд не нищити їхню фінансову незалежність

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини жаліються на порожні скарбниці

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині громади ділять на округи та обирають старост по-новому 

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині взялися за створення безпечних громад

Проєкт “Децентралізація”: проблемні довгобуди перекладуть на місцеві громади

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини не хочуть брати на себе компенсацію проїзду пільговикам 

Проєкт “Децентралізація”: реформа вийшла на фінішну пряму

Проєкт “Децентралізація”: підсумки 2021 року

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині сперечаються через "ресурсний" закон та нове оподаткування 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини затвердили бюджети на 2022 рік (частина 1) 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини затвердили бюджети на 2022 рік (частина 2) 

Проєкт “Децентралізація”: Пірнівська та Вишгородська громади стануть партнерами в медсфері

Проєкт “Децентралізація”: Богуславська громада хоче розвиватися за рахунок інвесторів та туристів 

Проєкт “Децентралізація”: Сквирська громада виділить кошти на осучаснення інфраструктури та ремонти шкіл

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, рейтинг, власть киевщина, децентрализация, реформа, проект децентрализация, владимир карплюк, Михаил Нетяжук, фастовская община, сергей даниш, коцюбинская община, еско, региональный центр экономических исследований и поддержки бизнеса, ирпенская обдщина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій