неділя, 7 серпня 2022 г.

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини роздали кошти на інфраструктуру та ремонт доріг

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини роздали кошти на інфраструктуру та ремонт доріг

Депутати Київоблради затвердили чергові зміни до обласних програм. Цього разу було відчутно збільшено фінансування на розвиток інфраструктурних об’єктів та ремонт автодоріг. У громадах загалом розподілом коштів задоволені, однак розраховували з допомогою цих фінансів вирішити більше питань. Серед нагальних проблем на місцях називають будівництво навчальних та дошкільних закладів. 

Як стало відомо KV, 9 вересня депутати Київоблради внесли зміни до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки. А також – до Програми розвитку автомобільних доріг у Київській області на 2020-2022 роки. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Соціальна інфраструктура

Варто зауважити, що цьогоріч депутати коригували Програму вже двічі. Востаннє на червневій сесії її фінансування було збільшено майже до 230 млн гривень. Так, до Програми тоді додалось багато капітальних ремонтів об'єктів освіти, медицини, спорту. Частково знайшлось фінансування навіть на культуру та житлово-комунальне господарство. За рахунок співфінансування з державою побудують три нові амбулаторії, в ще одній – проведуть реконструкцію. 

Читайте: Нові будівництва та ремонти: на програму розвитку інфраструктури Київщини додали коштів

На сесії 59 депутатів проголосувало за збільшення фінансування на цей рік до 47,2 млн гривень, зокрема додалися кошти із державного та обласного бюджетів. 

На фото: зміни до Ресурсного забезпечення Програми від 9 вересня

На фото: зміни до Ресурсного забезпечення Програми від 10 червня 

Загалом на реалізацію заходів у 2021 році виділять понад 537,1 млн гривень. З них 57 млн гривень – це кошти держбюджету, 367 млн гривень – обласного та 112,3 млн гривень -  місцевих бюджетів. Стартував обсяг фінансування Програми на 2017-2021 роки із позначки понад 260 млн гривень. 

Співфінансування заходів з місцевих бюджетів має становити не менше 15%. Винятком є лише реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок в селі Лебедівка по вул. Сваромська, 5, нині Яготинської громади, реалізація якого була розпочата у попередніх роках. Тут встановлено співфінансування менше ніж 15% у зв’язку із соціальним значенням об’єкта та неспроможністю громади забезпечити необхідне співфінансування. Після змін до цього об’єкта додали ще один – капітальний ремонт приміщень Пашківської школи I-III ступенів по вулиці Кірова 4 в села Пашківка, нині – Макарівська громада. Крім того, деякі об'єкти не увійшли до Програми через неспроможність громад надати співфінансування.

Згідно із додатком 1, зросла і загальна кількість об’єктів Програми – з 56 до 71. Так, збільшилася кількість будівництва та реконструкції та фінансування навчальних закладів на 4 об’єкти, на один – кількість медзакладів, додасться ще в області по п’ять об'єктів  спорту та ЖКГ тощо. Проте на один менше реалізують проєктів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості.

Отже, згідно із додатком 2, обласні депутати додали з обласного бюджету понад пів мільйона коштів на капітальний ремонт Тетіївського освітнього центру – опорного закладу ЗСО  І-ІІІ ступенів №3 та 2,8 млн гривень – Пашківської школи І-ІІІ ступенів. 

Також на Київщині реалізують ще низку таких нових освітніх об'єктів, як капітальний ремонт будівлі Васильківського академліцею "Престиж" в Василькові за 6,2 млн гривень, виготовлення ПКД з реконструкції обласних закладів – Броварського спортивного фахового коледжу за 1,9 млн гривень Київського обласного ліцею інтернату в Білій Церкві за 400 тис. гривень. Та виготовлять проєктно-кошторисну документації щодо будівництва школи по вул. Технологічна в місті Ірпінь за 100 тис. гривень.

У медичній сфері зменшилося фінансування з 5 млн гривень до 100 тисяч на виготовлення проєктно-кошторисної документації по комплексу будівель Київської обласної дитячої лікарні у Боярці, проте додали коштів на капремонт частини елементів покрівлі лікувального корпусу майже на 1 млн гривень. А ще виключили зі списку капремонт з облаштування безбар’єрного середовища для маломобільних груп у Білоцерківській міській лікарні №1 за 1 млн гривень. Та додалося ще два нових проєкта – виготовлення документації з будівництва Київської обласної дорослої лікарні в Чабанах за 100 тис. гривень та виділили 811 тис. гривень на амбулаторію ПМСД в селі Іванівка Білоцерківського району. 

Щодо закладів спорту, то в області за 63,9 млн гривень побудують басейн в Кагарлику, за понад 1 млн гривень баскетбольний майданчик в селі Тарасівка. 

Проте, що у Кагарлицькій громаді побудують професійний басейн повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат обласної ради від "Європейської Солідарності" Віталій Карлюк. На його думку, аналогів такого басейну в Київській області ще не має. 

"Я обіцяв своїм виборцям, що питання басейну відстоюватиму на всіх рівнях! 4.5 роки важкої кропіткої роботи! За цей час довелося неодноразово буквально пройти купу кабінетів департаментів, коридорів Кабміну та Верховної Ради. Але таки вдалося досягти поставленої цілі! На сьогодні проведено тендер на будівництво басейну в Кагарлику та визначено переможця-підрядника, який займатиметься спорудженням басейну! Басейн складатиметься з 8-ми доріжок по 25 метрів кожна, плюс маленький басейн для діток. Планується спорудити його на території ФОКу по вул. Стадіонна,1. На будівництво буде виділено 122 млн гривень Переконаний, що така споруда вкрай необхідна для громади!  Кагарличани зможуть на місці професійно займатися водними видами спорту, тренуватися, проводити змагання різних рівнів… загалом підтримувати форму та бути здоровими!", – написав депутат. 

Також мають виготовити ПКД для будівництва спортзалу з дзюдо в Київській обласній  ДЮСШ – Яготинського НВК №3 в Яготині та спортзалу важкої атлетики Київської обласної ДЮСШ в місті Біла Церква, в школі № 21. На кожний витратять по 600 тис. гривень. Крім того, розроблять документацію на будівництво гуртожитку та адмінкорпусу, треку ВМХ рейсинг і траси маунтенбайку для обласного закладу "Київська спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву "Промінь" з велосипедного спорту" в Білій Церкві (800 тис. гривень) та для будівництва Національного навчально-тренувального центру збірних команд України з футболу в селі Княжичі (100 тис. гривень). 

У сферу житлово-комунального господарства включили капремонти центральної площі у місті Яготин загальною вартістю 5,7 млн гривень, частини будівлі під склад медпрепаратів в Обухові за 2 млн гривень, реконструкцію та благоустрій Юріївського майдану в селі Юрівка за 3,1 млн гривень, виготовлення ПКД під реконструкцію парків для відпочинку, дозвілля в громадах  за 500 тис. гривень та виготовлення документації під будівництво центру підтримки дитини з житлом в селі Гора за 100 тис. гривень.

Читайте: Київська область профінансує розбудову інфраструктури для 14 об’єднаних громад

Також збільшилася сума для проєкту, що реалізується за рахунок субвенції з державного бюджету. Це – реконструкція будівлі критого басейну з ванною на 25х8,5 м і дитячою ванною на 10х6 м (внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, дизайн проєкту внутрішніх приміщень та ремонт) в Славутичі з 20 до 27 млн гривень. Та побудують ще один об’єкт – дитячий садок-школу І ступеня на 180 учнів в селі Бобриця (Білогородська громада).

Автомобільні шляхи

Трохи додали коштів і до Програми щодо розвитку автомобільних доріг на Київщині, а саме – 40,4 млн гривень. Загалом сума на цей рік складає понад 1,3 млрд гривень. З них 1,2 млрд гривень – кошти держбюджету, 68,1 млн гривень – обласного та 70,9 млн гривень – місцевого бюджетів. У програму включили ще 15 заходів щодо розвитку автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах області. Як за рахунок співфінансування, так і винятково за кошти або обласного чи місцевого бюджетів. Загалом на Київщині будують чи ремонтують 48 дорожніх об'єктів комунальної власності. 

На фото: зміни до Ресурсного забезпечення Програми розвитку автомобільних доріг від 9 вересня

На фото: зміни до Ресурсного забезпечення Програми розвитку автомобільних доріг від 10 червня

Згідно із додатком, це – капітальний ремонт проїзної частини вулиці Привокзальна в місті Березань за 2,8 млн гривень, капремонт по вул. Демуцьких в селі Іванівка за 255 тис. гривень, вул. Цимбала Сергія (від перехрестя з вул. Паркова до перехрестя з вул. Поштова) за 405 млн гривень в Ставище та вул. Лесі Українки в селі Розкішна за 255 тис. гривень (Ставищенська громада). 

А також капремонт по вул. Козловського в центрі Рокитнянської громади за 140,5 тис. гривень, вул. Ялтинська (від вул. Срібнокільська до будинку №50) в селі  Вишеньки за 378,8 тис. гривень. За 3 млн гривень дороги та тротуари по вул. Шевченка, вул. Корольова та вул. Святогірська (від № 2 до № 12) в Богуславі, за 3,1 млн гривень – вулицю Коцюбинського до площі Миру в Володарці, за 1,9 млн гривень – дорогу по вул. Козацька та пров. Козацький в Козинській громаді.

До списку потрапила вул. Середня в селі Велика Каратуль (750 тис. гривень), вул. Червона в Фурсівській громаді (255 тис. гривень), вулицю Івана Ступака (651,3 тис. гривень) та площа Перемоги (670,3 тис. гривень) в Фастівській громаді. А ще – дороги по вул. Набережно-Лугова (від перехрестя по вул. Нова до будинку № 74) в Козинській громаді за 1,3 млн гривень тощо. 

Читайте: В далеку путь: за два роки Київщина планує якісно відремонтувати 59 доріг

На місцях

Тож KV поцікавилася у керівників територіальних громад, з якими проєктами вони зверталися до обласної влади для одержання фінансової підтримки і чи були враховані всі їхні побажання.

Голова Фастівської міської громади Михайло Нетяжук

Звісно, наше бажання, щоб більша кількість проєктів все ж була включена до програми. На цій сесії одержали обласне фінансування такі об'єкти як площа Перемоги та вулиця Івана Ступака. Ми вдячні обласному керівництву, що хоча б ці два об'єкти включили. Та наразі, в першу чергу, є невирішеним питання щодо завершення будівництва школи № 12 у місті Фастів, яка перебуває на балансі Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації. Тобто саме він є замовником будівництва цієї школи і цей об'єкт будується с початку 2000-х років. Добудували до 80% готовності, а потім з 2012-2013 років вже ані копійки не виділялося на будівництво. Об'єкт не законсервували і його зараз уже розкрадають, він руйнується. На мою думку, цей об'єкт є, напевно, найкритичнішим по місту. Адже були вкладені кошти обласного бюджету, але жодного позитивного результату від цього громада не має. 

Голова Вишгородської міської громади Олексій Момот:

На останній сесії громаді виділили кошти на будівництво стадіону нашого спортивного комплексу. Можна сказати, що задоволені результатом – це буде співфінансування з містом із загальною вартістю об’єкту близько 70 млн гривень. Реалізація проєкту за програмою триватиме впродовж двох років. Вже розпочинається будівництво об’єкту: проведено тендер, визначено переможця та підписані усі відповідні договори. Також у громаді ще триває реалізації проєктів минулих років. Це – будівництво двох дошкільних навчальних закладів, які фінансуються 50/50%, і які вже перебуваються фактично на фінальній стадії робіт. Наступного року плануємо звертатися щодо будівництва школи. Проєкт дороговартісний, тому і хочемо звернутися до обласної влади за фінансовою підтримкою. 

Голова Золочівської сільської громади Олександр Лазаренко:

Ми, звичайно, подавалися з декількома проєктами. Турбує також таке питання як реконструкція майдану, плануємо подаватися і з таким проєктом. Крім того, розраховуємо на державну субвенцію щодо капітального ремонту садочку у Петропавлівську. Поки що підтверджено лише один проєкт. Громаді виділили лише кошти на проєктування дороги у розмірі 10 млн гривень. Уже підписано договір з обласною радою та оголошено відповідний тендер. Та розуміючи, що вже 10 одержали, і якщо навіть чогось не врахують, ми все ж задоволені і таким результатом. 

Читайте: 

Проект Децентрализация: Софиевская и Петропавловская Борщаговки не спешат объединяться

Проект “Децентрализация”: Войти в Озернянскую ОТО готовы лишь два сельсовета из шести

Проект “Децентрализация”: Великодымерская теробщина этой осенью идет на выборы

Проект “Децентрализация”: Медвинская теробщина идет на выборы в неполном составе

Проект “Децентрализация”: Фурсовская теробщина может лишиться части бюджета

Проект “Децентрализация”: Села Переяслав-Хмельницкого района отказались примкнуть к городу

Проект “Децентрализация”: Кагарлыкская теробщина объединит город и 26 сельсоветов

Проект “Децентрализация”. Политические амбиции мешают состояться большой Боярской теробщине

Проект “Децентрализация”: Тетиевская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект "Децентрализация". Узинской терробщине придется поработать над развитием

Проект “Децентрализация”: КОГА тормозит назначение выборов в Циблевской терробщине

Проект “Децентрализация”: Гостомельская ОТО пойдет на выборы только в составе Киево-Святошинского района

Проект “Децентрализация”: Студениковская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект “Децентрализация”: Предусмотренная Кабмином Дымерская ОТО может не состояться

Проект “Децентрализация”: Мироновская терробщина ждет позитивного вывода от КОГА

Проект “Децентрализация”: Ржищевская терробщина может стать проблемой для Кагарлыкского района

Проект “Децентрализация”: Ходосовская терробщина может объединить села трех районов

Проект “Децентрализация”: села Ставищенского района готовы митинговать против объединения

Проект “Децентрализация”: Яготинская терробщина не спешит на выборы

“Проект Децентрализация”: Создание Боярской ОТО дошло до суда

Проект “Децентрализация”. Сельсоветы потенциальной Вороньковской ОТО не готовы объединяться

Проект “Децентрализация”: Власти Згуровщины не готовы терять полномочия

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Дмитровская терробщина уже год дожидается выборов

Проект “Децентрализация”: Гребенковская терробщина не может быть создана без согласия двух сельсоветов

“Проект Децентрализация”: Создание потенциальной Бышевской ОТО остановилось в 2015 году

Проект “Децентрализация”: Козин поборется за право быть центром терробщины

Проект “Децентрализация”: Пирновская терробщина может быть создана только принудительно

Проект “Децентрализация”: Процесс объединения в Барышевке даже не начали

Проект “Децентрализация”: Терробщина с центром в Украинке может быть названа Трипольской

Проект “Децентрализация”: Рожновская терробщина не может определиться с центром

“Проект Децентрализация”: Обухов может присоединить окрестные села

Проект “Децентрализация”: Иванковская ОТО поборется за зону отчуждения

Проект “Децентрализация”: Ташанская терробщина год ждет позитивного вывода КОГА

Проект “Децентрализация”: Березанская терробщина будет проходить процедуру создания ОТО заново

Проект “Децентрализация”: Володарский район не планирует объединяться в ближайшее время

Проект “Децентрализация”: Полесский район этим летом планирует начать процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО может объединить не все сельсоветы

Проект “Децентрализация”: Ракитнянский район может объединиться в две терробщины

Проект “Децентрализация”: Калиновская терробщина может быть создана с разрешения Кабмина

Проект “Децентрализация”: Белая Церковь может присоединить три сельсовета

Проект “Децентрализация”: В Броварском районе может появиться Придеснянская терробщина

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Вишневская ОТО начала процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Германовка и Григоровка Обуховского района хотят быть центрами одной ОТО

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Таращанского района не хотят объединяться в терробщину

Проект “Децентрализация”: Процесс создания Чабановской терробщины стоит на месте

Проект “Децентрализация”: Скандальная Бучанская ОТО первой на Киевщине воспользовалась законом о присоединении

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Томашовская терробщина объединит два района Киевщины

Проект “Децентрализация”: Ржищев начал присоединять села двух районов

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Бородянская терробщина готова идти на выборы

Проект “Децентрализация”: Фастов планирует присоединить окружающие села

Проект “Децентрализация”: потенциальная Киево-Святошинская терробщина разделилась на две ОТО

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила Мироновскую терробщину

Проект “Децентрализация”: Заборский сельсовет не отдадут Боярке

Проект “Децентрализация”: Барышевская ОТО готовится к выборам

Проект “Децентрализация”: вялое руководство, имитация объединения и недостаточный результат

Проект “Децентрализация”: Обухов планирует присоединить один сельсовет

Проект “Децентрализация”: Березань присоединила пять сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО не пошла на зимние выборы из-за бездействия КОГА

Проект “Децентрализация”: Ковалевскую терробщину за один день утвердили в КОГА и отправили на выборы

Проект “Децентрализация”: жители Клавдиево-Тарасово просят президента ускорить их объединение

Проект “Децентрализация”: выборы в терробщинах Киевщины под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: 4 сельсовета Иванковского района тормозят создание терробщины

Проект “Децентрализация”: в Бузовском сельсовете скандал из-за присоединения к Ирпеню

Проект “Децентрализация”: потенциальная Вишневская терробщина готовится подавать документы в КОГА

Проект “Децентрализация”: в Ирпене со скандалом пытаются присоединить два сельсовета

Проект “Децентрализация”: Полесский район отложил объединение на следующий год

Проект “Децентрализация”: еще 6 сельсоветов могли бы присоединиться к Ржищеву

Проект “Децентрализация”: терробщины Киевщины просят парламент провести объединение по закону

Проект “Децентрализация”: Киевщина оказалась в числе аутсайдеров рейтинга формирования ОТО 

Проект “Децентрализация”: терробщинам Киевщины урезали дотацию на содержание школ и больниц

Проект “Децентрализация”: сельсоветы Белоцерковщины просят Киевоблсовет ускорить их присоединение к городу

Проект “Децентрализация”: Гройсмана просят разобраться с объединением территориальных общин на Згуровщине

Проект “Децентрализация”: протестующий Ворзель войдет в состав Бучанской ОТО

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА одобрила создание Томашовской терробщины

Проект Децентрализация: в Васильковском районе может появиться Калиновская терробщина

Проект Децентрализация: КОГА утвердила создание Глевахской ОТО 

Проект Децентрализация: Созданию Макаровской ОТО угрожает новоявленная Комаровская община

Проект Децентрализация: Ташанская терробщина готова идти на выборы

Проект Децентрализация: Гребенковская терробщина поборется за положительное заключение КОГА

Проект Децентрализация: Гатное и Вита-Почтовая хотят спастись от столицы совместным объединением 

Проект Децентрализация: Гостомель борется с Ирпенем за создание отдельной общины

Проект “Децентрализация”: администрация Терещука выдала общинам Киевщины еще два позитивных вывода

Проект “Децентрализация”: Калиновская община Броварского района может объединить четыре сельсовета

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Фастовского района надеются успеть добровольно объединиться в Кожанскую ОТО

Проект “Децентрализация”:  теробщины Киевщины жалуются на нехватку инфраструктурной субвенции 

Проект “Децентрализация”: судебное дело о присоединении Заборья к Боярке рассмотрят заново 

Проект “Децентрализация”: смена власти в Копылове заблокировала создание Березовской терробщины

Проект “Децентрализация”: села Бориспольщины хотят спастись от города созданием Золочевской общины

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила создание Обуховской терробщины

Проект “Децентрализация”: Гоголевская община продолжит объединение после утверждения перспективного плана

Проект “Децентрализация”: процесс утверждения Вишневской общины может затянуться до конца года

Проект “Децентрализация”: Козинскую общину Обуховского района могут исключить из перспективного плана

Проект “Децентрализация”: в Бородянском районе суды тормозят объединение общин

Проект “Децентрализация”: Островская община просит президента Зеленского разобраться с решениями КОГА

Проект “Децентрализация”: села потенциальной Боровской ОТО может переманить новоявленная Мотовиловская община

Проект “Децентрализация”: миллионные долги могут оставить жителей Калитянской ОТО без воды и света

Проект “Децентрализация”: Таращанский район может разделиться на две общины

Проект “Децентрализация”: теробщины Киевщины недополучают налоги за землю

Проект “Децентрализация”: бюджеты четырех теробщин Киевщины оказались под угрозой

Проект “Децентрализация”: Киевщину могут поделить на шесть районов

Проект “Децентрализация”: пять теробщин Киевщины хотят расшириться за счет окрестных сел

Проект “Децентрализация”: села на Васильковщине, рассорившиеся из-за реформы, могут объединить насильно

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА дала сельсоветам последний шанс добровольно присоединиться к ОТО

Проект “Децентрализация”: Бориспольщина и Белая Церковь не определились с центрами развития теробщин

Проект “Децентрализация”: общины Киево-Святошинского района требуют от КОГА пересмотреть состав и количество местных общин

Проект “Децентрализация”: Киевоблсовет просит ВРУ и Кабмин разобраться с проблемными селами Киевщины

Проект “Децентрализация”: вокруг потенциальной Боярской теробщины разгорелся новый скандал

Проект “Децентрализация”: КОГА может вынести негативный вердикт потенциальной Пристоличной ОТО 

Проект “Децентрализация”: села Киево-Святошинского района спешно взялись за объединение

Проект “Децентрализация”: Бориспольщину разделят на шесть теробщин

Проект “Децентрализация”: потенциальная Березовская ОТО под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: судьбу потенциальной Феодосиевской общины решит Кабмин

Проект “Децентрализация”: Мироновская ОТО расширила границы за счет трех сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО просит Кабмин откорректировать перспективный план

Проект “Децентрализация”: Обуховская ОТО поборется за окружающие села с потенциальной Козинской общиной

Проєкт “Децентралізація”: Петропавлівська і Софіївська Борщагівки проти об'єднання з Вишневим та столицею

Проєкт “Децентралізація”: села Переяслав-Хмельницького району відстоюють потенційну Гайшинську громаду

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2019 році

Проєкт “Децентралізація”: Київщина увійшла в ТОП-5 областей-аутсайдерів за рейтингом формування спроможних громад

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині стартувало примусове об’єднання громад

Проєкт “Децентралізація”: сільради Київщини знову відмовляються об’єднуватися із містянами в одну громаду

Проєкт “Децентралізація”: села Миронівського та Кагарлицького районів готові протестувати проти Ржищівської ОТГ

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини вимагають від уряду обіцяного ПДФО

Проєкт “Децентралізація”: зміни в Конституцію та права громад

Проєкт “Децентралізація”: десятки громад на Київщині запізнились втрапити в перспективний план

Проєкт “Децентралізація”: Київщина виступила за ліквідацію районних рад 

Проєкт “Децентралізація”: села Києво-Святошинського району погрожують перекривати дороги у разі насильницького об'єднання 

Проєкт “Децентралізація”: одиниці тергромад Київщини потрапили в рейтинг потужних ОТГ України 

Проєкт “Децентралізація”: секвестр бюджету залишить ОТГ без засобів для існування та боротьби з епідемією

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини озброюються засобами захисту та ведуть профілактичну боротьбу з коронавірусом 

Проєкт “Децентралізація”: Ірпінь та Бородянка поборються за звання райцентру субрегіонального рівня

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини нажахані перспективою укрупнення та централізації повноважень

Проєкт “Децентралізація”: громади Фастівського району виступили проти примусового об’єднання

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська громада планує розширюватися за рахунок суміжних сіл

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін схвалив ще 45 ОТГ Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Вишгород зазіхнув на звання центру Приірпіння

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін змінив конфігурації п’яти громад Києво-Святошинського району

Проєкт “Децентралізація”: Урядовий проєкт укрупнення районів обурив Київщину (опитування)

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини позбавлять фінансової залежності від районних рад

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини дозволили змінювати цільове призначення землі та затверджувати містобудівну документацію

Проєкт “Децентралізація”: села Київщини боронитимуть право на добровільне об’єднання в суді

Проєкт “Децентралізація”: Мінгромад обіцяє ОТГ поповнення бюджетів за рахунок ПДФО 

Проєкт “Децентралізація”: асоціаціям Київщини не вдалось відстояти “мажоритарку” для сіл

Проєкт “Децентралізація”: На Київщині через недобровільність об’єднання знову судяться Боярка і Забір’я

Проєкт “Децентралізація”: Миронівська ОТГ планує заробляти на природі та інвестиціях

Проєкт “Децентралізація”: Студениківська ОТГ збагатиться за рахунок банку землі та “Ниви Переяславщини” 

Проєкт “Децентралізація”: Фурсівській ОТГ не вистачає коштів на розвиток громади 

Проєкт “Децентралізація”: Бородянська ОТГ розвиватиметься за рахунок донорів

Проєкт “Децентралізація”: Ржищівська ОТГ для одержання прибутків задіє водний та освітньо-туристичний потенціал 

Проєкт “Децентралізація”: Баришівка мітить у п'ятірку найбагатших громад Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Пісківська ОТГ хоче стати популярним курортом Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська ОТГ спрямує на свій розвиток понад півмільярда гривень до 2030 року

Проєкт “Децентралізація”: Бучанська ОТГ направить мільйони на розбудову комфортної інфраструктури

Проєкт “Децентралізація”: Великодимерська ОТГ проведе інвентаризацію землі

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини взялися ділити ОТГ на округи та обирати старост 

Проєкт “Децентралізація”: Узинська ОТГ шукає 65 млн гривень на будівництво очисних споруд

Проєкт “Децентралізація”: держава переклала на старост владні компетенції сільських голів

Проєкт “Децентралізація”: обіцяні громадам землі за межами населених пунктів пустили з молотка

Проєкт “Децентралізація”: у тергромад Київщини бракує коштів на якісні адмінпослуги

Проєкт “Децентралізація”: на зміну дільничним у об'єднаних громадах прийдуть поліцейські офіцери 

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2020 році

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини не можуть отримати від районів  комунальне майно

Проєкт “Децентралізація”: статус і повноваження старост у громаді залежатимуть від Верховної Ради

Проєкт “Децентралізація”: у 2021 році Тетіївська громада збагатиться за рахунок гранту в 26 млн гривень

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині почали ліквідовувати райони, перший на черзі – Згурівський 

Проєкт “Децентралізація”: ліквідована Іванківська райрада залишила громаді-спадкоємцю мільйонні борги 

Проєкт “Децентралізація”: голови громад мають право накладати вето лише на прийняті рішення ради

Проєкт “Децентралізація”: ліквідації Баришівського району заважають комунальні борги

Проєкт “Децентралізація”: Миронівську райраду ліквідують із боргами по зарплаті 

Проєкт “Децентралізація”: депутати ВРУ взялися за урбанізацію міст

Проєкт “Децентралізація”: Київщина втрачає першість у рейтингу заможності громад

Проєкт “Децентралізація”: майно та активи Бородянського району розділили між шістьма громадами 

Проєкт “Децентралізація”: Обухівський район віддасть Букринський плацдарм на утримання області

Проєкт “Децентралізація”: пандемія та безгрошів’я блокують розвиток культпослуг на Київщині

Проєкт “Децентралізація”: Держгеокадастру дозволили і далі розпоряджатися землями Київщини 

Проєкт “Децентралізація”: Славутич збільшить бюджет за рахунок бізнес-парку та інвестицій

Проєкт “Децентралізація”: Васильківський район ліквідують упродовж місяця

Проєкт “Децентралізація”: уряд взявся за діджиталізацію тергромад 

Проєкт “Децентралізація”: Київщина позмагається за гранти для розвитку громад

Проєкт “Децентралізація”: дві селищні громади Київщини заявили про бажання стати містом

Проєкт “Децентралізація”: на утримання громад хочуть передати приватизовані гуртожитки та бомбосховища 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини формують партнерські об’єднання для збільшення ресурсів

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини планують оптимізацію освітніх закладів

Проєкт “Децентралізація”: громади та асоціації Київщини виступають за збільшення ПДФО

Проєкт “Децентралізація”: громади можуть втратити мільйони разом з акцизом на тютюн 

Проєкт “Децентралізація”: новоствореним райрадам Київщини бракує коштів на існування

Проєкт “Децентралізація”: громади просять уряд та Раду закріпити реформу на законодавчому рівні

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на дублювання повноважень та бідність

Проєкт “Децентралізація”: тергромади навчать, як правильно роздавати землю

Проєкт “Децентралізація”: із бюджетів громад вилучатимуть кошти на охорону культурної спадщини 

Проєкт “Децентралізація”: громади масово розпродують комунальне майно 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на ProZorro

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини стурбовані вимогами закону щодо заснування ліцеїв

Проєкт “Децентралізація”: найуспішніші громади Київщини 

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини хочуть зекономити на благоустрої за рахунок держсубвенції

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини шукають кошти на покращення послуг своїх КП

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, киевоблсовет, финансирование, децентрализация, кос, реформа, проект децентрализация, алексей момот, фастовская община, социальная инфраструктура, автомобильные дороги, вышгородская община, золочевская община, виталий карлюк, владимир нетяжук

неділя, 7 серпня 2022 г.
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
14:15
В КОДА заявили про відновлення 236 пошкоджених через бойові дії будівель
13:18
Число зниклих безвісти бійців ЗСУ значно менша, ніж озвучувалась, - уповноважений Олег Котенко
Календар подій