субота, 25 травня 2024 г.

Проєкт “Децентралізація”: Обухівський район віддасть Букринський плацдарм на утримання області

Проєкт “Децентралізація”: Обухівський район віддасть Букринський плацдарм на утримання області

З мапи Київщини незабаром зникне Кагарлицький район. Комунальне майно ради та адміністрації вже розподілили між Кагарлицькою та Ржищівською громадами. Єдиним, що виявилося не під силу новоствореному Обухівському району в процесах реорганізації – оплатити подальше утримання національного музею-меморіального комплексу "Букринський плацдарм". Фінансування історичного об’єкту райрада змушена перекласти на плечі обласної влади. 

Як стало відомо KV, у рамках адмінтерреформи розпочався процес реорганізації Кагарлицького району шляхом його приєднання до новоутвореного Обухівського.

Рішення про старт реорганізації Кагарлицької районної ради Обухівська райрада прийняла ще 17 грудня 2020 року. Згодом затвердила рішення "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кагарлицького району Київської області за 2020 рік". 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кагарлицький район

Як розповів KV заступник голови Кагарлицької міської громади та ексголова Кагарлицької райради Іван Семцоввсе майно район вже передав, але ще не всі громади встигли прийняти на себе і документально оформили ці об’єкти. 

"Ці процеси ще тривають, адже сама процедура відбирає достатньо часу і бухгалтерія фізично просто не встигає, роботи дуже багато. Все майно, що було на балансі районної ради, депутати минулого скликання проголосували і передали місту ще до її об’єднання, аби не затримувати роботу і бути впевненими, що все майно таки відійде громаді. Адже на той час не було зрозумілим, яким чином буде формуватися нова адміністративна структура. Також передали до Ржищева комунальні об’єкти, які перебували на території сіл, що увійшли до складу громади.

Всі працівники районної ради працевлаштовані. Один працівник пішов на заслужений відпочинок, бухгалтер перейшов до Обухівської районної ради, решта – до Кагарлицької громади. Загалом у штаті працювало сім осіб, але це не враховуючи охоронців, прибиральниць, чотирьох охоронців, коменданта. Рада мала два великих адмінприміщення з оформленими ділянками під них, які також відійшли до Кагарлика. На балансі районної ради було 16 комунальних підприємств, архівне комунальне підприємство, їх також вже передали. Уже закриті всі рахунки і відбулася реєстрація про припинення діяльності ради. Вже понад місяць, як старости вже навіть одержали нові печатки та штампи", – розповів Семцов.

За його словами, сама процедура реорганізації, ймовірно, триватиме ще місяця два, а ось налагодження всіх відносин та самої роботи, напевно, затягнеться ще до кінця року. Наразі вже залишилися лише формальні та паперові процеси, завершується документна робота з передачі архівів тощо. 

"Надалі необхідно буде вивчати штат, можливо, здійснити оптимізацію. Ще залишається дуже багато проблем. Найбільша, з якою ми зіштовхнулися, це продовження дії договорів на постачання газу, електроенергії, опалення, які завершилися під час реорганізації. Не було печаток, а тендерна процедура триває не один місяць. Держава же не передбачила виникнення подібних ситуацій і вихід із них. Доводилося домовлятися зі старими постачальниками, доки тривали аукціони та закупівлі" – зауважив він. 

Ржищівська громада

Голова Ржищівської міської громади Крістіна Чорненька підтвердила KV, що у них не виникло проблем під час прийняття районного майна на свій баланс, ще більше – громада вже одержала досвід проходження таких процедур ще у 2018 році. 

"Громада створювалася в два етапи, тож ми вже маємо досвід передачі майна. Адже до громади входять території двох районів – Миронівського та Кагарлицького. Зараз ця робота ще в процесі, представники комісій працюють і жодних питань чи непорозумінь з цього приводу не виникало. Громада вже майже все прийняла на свій баланс з Кагарлицького району, все майно пройшло інвентаризацію, швидко пройшли процедури, що стосувалися діяльності сільських рад. З питань району взагалі залишилася лише культура. Загалом це – соціальні об’єкти та медицини, культури, освіти. Всі працівники цих сфер працевлаштовані і працюють в структурі громади. Ржищів – місто обласного значення, тож у нас вже були створені необхідні структури та підрозділи, управління, центра надання адмінпослуг, тож в прийняті додаткових працівників, наприклад, з адміністрації не виникало потреби. Звичайно, що ми прийняли до себе працівників сільських рад, а саме: старост, підсобних працівників, крім бухгалтерів, адже у громаді вже працює централізована бухгалтерія. Загалом всі процеси з реорганізації ради мають завершити до першого липня, але, я думаю, що за квітень ми закриємо всі ці питання. Все це вже заплановано сесійно", – розповіла голова громади. 

Кагарлицька РДА

За даними місцевого видання Кагарлик.City, 4 лютого одержали розрахунки і офіційно звільнили з роботи і працівників Кагарлицької райдержадміністрації. Голова Кагарлицької РДА Ігор Будюк, згідно з Указом Президента, був звільнений з посади 29 березня.

Більшості держслужбовців РДА були запропоновані відповідні посади у Кагарлицькій громаді, куди поступово переходять у підпорядкування відділи культури, освіти, фінуправління тощо. Загалом внаслідок реорганізації були звільнені також 17 працівників соцуправління, , 15 мають зберегти своє місце роботи вже в новоствореній Обухівській РДА. Ще два фахівці управління перейшли в міський ЦНАП. Всі соціальні виплати має також здійснювати Обухівське управління соцзахисту.

Обухівський район

Як розповів KV голова Обухівської районної ради VIIІ скликання Антон Карманов, усе майно району вже передане до громад. Цими процесами займалася ще Кагарлицька райрада попереднього скликання, яка і приймала відповідні рішення. Наразі відкритим залишається лише питання по меморіалу "Букринський плацдарм". Його щорічне утримання коштувало району більш двох мільйонів гривень. 

Нагадаємо, що "Букринський плацдарм" має статус національного музею-меморіального комплексу.  Музей розташований на території села Балико-Щучинка на схилах правого берега Дніпра. Саме тут, у роки Другої світової війни, відбулися запеклі бої при форсуванні Дніпра. Плацдарм сягав 11 км по фронту та  до 6 км в глибину. Сьогодні комплекс складається із ансамблю пам'ятників. Задля його належного фінансування, громадськістю вже неодноразово ставилося питання про передачу музею до загальнодержавної власності.

"Ми не можемо фінансувати цей об'єкт, оскільки це не передбачено бюджетним кодексом. Була розмова із областю, щоб вони забрали на свій баланс (відповідне рішення про звернення до обласної ради було прийняте ще 28 січня – примітка ред). Але це залежатиме від рішення обласних депутатів. На балансі райради також було ще одне недієве КП – "Реєстраційне агенство".

З районного ж бюджету до новоутвореної ради перейшло всього 15 тисяч гривень. Це найменша сума з-поміж решти реорганізованих рад, що говорить про високі показники в роботі райради. Наприклад, обсяги вільного залишку бюджетних коштів за минулий рік у Миронівської райради склали 4 млн гривень, Богуславської – 900 тис. гривень, Обухівської – 15 млн гривень. У рамках законодавства, всім працівникам ради виплачена необхідна заробітна платня та компенсації. Так, виникали певні питання з цього приводу, але вони стосувалися виключно законодавчих недоопрацювань на вищому рівні та роботи самої казначейської служби. Зі свого боку, ми запропонували різні варіації вирішення цієї ситуації. Ліквідаційна комісія ще працює – проблем наразі не виникає", – розповів Карманов.

Кагарличчина – вважалася одним із давніх та аграрно міцних районів Київщини. Кагарлицький район з адмінцентром у місті Кагарлик був створений в 1923 році і займав площу в 926 кв. км з населення в 33 890 осіб. До складу території району входило 30 сільських рад, які об'єднували 50 населених пунктів і підпорядковувались Кагарлицькій районній раді. 

Восени район розділився на дві громади, Кагалицьку та Ржищівську. Кагарлицька громада була утворена із 26 рад, до яких увійшли 23 населених пункти. А саме: Кагарлицька міська та Бендюгівська, Буртівська, Горохівська, Горохуватська, Демівщинська, Зеленоярська, Зікрачівська, Кадомська, Леонівська, Липовецька, Ліщинська, Мирівська, Новосілківська, Переселенська, Расавська, Слобідська, Ставівська, Сущанська, Халчанська, Черняхівська, Шпендівська, Шубівська сільські ради. Населення громади на площі 873,6 кв. км в складає 32185 осіб. 

До складу Ржищівської ОТГ входять села Балико-Щучинка, Уляники, Півці, Онацьки, Гребені, Юшки, Яблунівка Кагарлицького району, а також Пії і Липовий Ріг Миронівського району. В одну громаду території були об’єднанні ще у серпні 2018 року. Також за Перспективним планом до тергромади восени приєдналися ще Кузьминецька, Великопріцьківська, Стайківська, Стрітівська сільради Кагарлицького району, Грушівська і Малобукринська сільради Миронівського району. Загальна територія ОТГ охоплює площу в 19 683,004 тис. га з населенням більше 10 тис. осіб. 

Читайте:

Проект Децентрализация: Софиевская и Петропавловская Борщаговки не спешат объединяться

Проект “Децентрализация”: Войти в Озернянскую ОТО готовы лишь два сельсовета из шести

Проект “Децентрализация”: Великодымерская теробщина этой осенью идет на выборы

Проект “Децентрализация”: Медвинская теробщина идет на выборы в неполном составе

Проект “Децентрализация”: Фурсовская теробщина может лишиться части бюджета

Проект “Децентрализация”: Села Переяслав-Хмельницкого района отказались примкнуть к городу

Проект “Децентрализация”: Кагарлыкская теробщина объединит город и 26 сельсоветов

Проект “Децентрализация”. Политические амбиции мешают состояться большой Боярской теробщине

Проект “Децентрализация”: Тетиевская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект "Децентрализация". Узинской терробщине придется поработать над развитием

Проект “Децентрализация”: КОГА тормозит назначение выборов в Циблевской терробщине

Проект “Децентрализация”: Гостомельская ОТО пойдет на выборы только в составе Киево-Святошинского района

Проект “Децентрализация”: Студениковская терробщина готовится к выборам в декабре

Проект “Децентрализация”: Предусмотренная Кабмином Дымерская ОТО может не состояться

Проект “Децентрализация”: Мироновская терробщина ждет позитивного вывода от КОГА

Проект “Децентрализация”: Ржищевская терробщина может стать проблемой для Кагарлыкского района

Проект “Децентрализация”: Ходосовская терробщина может объединить села трех районов

Проект “Децентрализация”: села Ставищенского района готовы митинговать против объединения

Проект “Децентрализация”: Яготинская терробщина не спешит на выборы

“Проект Децентрализация”: Создание Боярской ОТО дошло до суда

Проект “Децентрализация”. Сельсоветы потенциальной Вороньковской ОТО не готовы объединяться

Проект “Децентрализация”: Власти Згуровщины не готовы терять полномочия

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Дмитровская терробщина уже год дожидается выборов

Проект “Децентрализация”: Гребенковская терробщина не может быть создана без согласия двух сельсоветов

“Проект Децентрализация”: Создание потенциальной Бышевской ОТО остановилось в 2015 году

Проект “Децентрализация”: Козин поборется за право быть центром терробщины

Проект “Децентрализация”: Пирновская терробщина может быть создана только принудительно

Проект “Децентрализация”: Процесс объединения в Барышевке даже не начали

Проект “Децентрализация”: Терробщина с центром в Украинке может быть названа Трипольской

Проект “Децентрализация”: Рожновская терробщина не может определиться с центром

“Проект Децентрализация”: Обухов может присоединить окрестные села

Проект “Децентрализация”: Иванковская ОТО поборется за зону отчуждения

Проект “Децентрализация”: Ташанская терробщина год ждет позитивного вывода КОГА

Проект “Децентрализация”: Березанская терробщина будет проходить процедуру создания ОТО заново

Проект “Децентрализация”: Володарский район не планирует объединяться в ближайшее время

Проект “Децентрализация”: Полесский район этим летом планирует начать процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО может объединить не все сельсоветы

Проект “Децентрализация”: Ракитнянский район может объединиться в две терробщины

Проект “Децентрализация”: Калиновская терробщина может быть создана с разрешения Кабмина

Проект “Децентрализация”: Белая Церковь может присоединить три сельсовета

Проект “Децентрализация”: В Броварском районе может появиться Придеснянская терробщина

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Вишневская ОТО начала процесс объединения

Проект “Децентрализация”: Германовка и Григоровка Обуховского района хотят быть центрами одной ОТО

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Таращанского района не хотят объединяться в терробщину

Проект “Децентрализация”: Процесс создания Чабановской терробщины стоит на месте

Проект “Децентрализация”: Скандальная Бучанская ОТО первой на Киевщине воспользовалась законом о присоединении

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Томашовская терробщина объединит два района Киевщины

Проект “Децентрализация”: Ржищев начал присоединять села двух районов

Проект “Децентрализация”: Потенциальная Бородянская терробщина готова идти на выборы

Проект “Децентрализация”: Фастов планирует присоединить окружающие села

Проект “Децентрализация”: потенциальная Киево-Святошинская терробщина разделилась на две ОТО

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила Мироновскую терробщину

Проект “Децентрализация”: Заборский сельсовет не отдадут Боярке

Проект “Децентрализация”: Барышевская ОТО готовится к выборам

Проект “Децентрализация”: вялое руководство, имитация объединения и недостаточный результат

Проект “Децентрализация”: Обухов планирует присоединить один сельсовет

Проект “Децентрализация”: Березань присоединила пять сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО не пошла на зимние выборы из-за бездействия КОГА

Проект “Децентрализация”: Ковалевскую терробщину за один день утвердили в КОГА и отправили на выборы

Проект “Децентрализация”: жители Клавдиево-Тарасово просят президента ускорить их объединение

Проект “Децентрализация”: выборы в терробщинах Киевщины под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: 4 сельсовета Иванковского района тормозят создание терробщины

Проект “Децентрализация”: в Бузовском сельсовете скандал из-за присоединения к Ирпеню

Проект “Децентрализация”: потенциальная Вишневская терробщина готовится подавать документы в КОГА

Проект “Децентрализация”: в Ирпене со скандалом пытаются присоединить два сельсовета

Проект “Децентрализация”: Полесский район отложил объединение на следующий год

Проект “Децентрализация”: еще 6 сельсоветов могли бы присоединиться к Ржищеву

Проект “Децентрализация”: терробщины Киевщины просят парламент провести объединение по закону

Проект “Децентрализация”: Киевщина оказалась в числе аутсайдеров рейтинга формирования ОТО 

Проект “Децентрализация”: терробщинам Киевщины урезали дотацию на содержание школ и больниц

Проект “Децентрализация”: сельсоветы Белоцерковщины просят Киевоблсовет ускорить их присоединение к городу

Проект “Децентрализация”: Гройсмана просят разобраться с объединением территориальных общин на Згуровщине

Проект “Децентрализация”: протестующий Ворзель войдет в состав Бучанской ОТО

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА одобрила создание Томашовской терробщины

Проект Децентрализация: в Васильковском районе может появиться Калиновская терробщина

Проект Децентрализация: КОГА утвердила создание Глевахской ОТО 

Проект Децентрализация: Созданию Макаровской ОТО угрожает новоявленная Комаровская община

Проект Децентрализация: Ташанская терробщина готова идти на выборы

Проект Децентрализация: Гребенковская терробщина поборется за положительное заключение КОГА

Проект Децентрализация: Гатное и Вита-Почтовая хотят спастись от столицы совместным объединением 

Проект Децентрализация: Гостомель борется с Ирпенем за создание отдельной общины

Проект “Децентрализация”: администрация Терещука выдала общинам Киевщины еще два позитивных вывода

Проект “Децентрализация”: Калиновская община Броварского района может объединить четыре сельсовета

Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Фастовского района надеются успеть добровольно объединиться в Кожанскую ОТО

Проект “Децентрализация”:  теробщины Киевщины жалуются на нехватку инфраструктурной субвенции 

Проект “Децентрализация”: судебное дело о присоединении Заборья к Боярке рассмотрят заново 

Проект “Децентрализация”: смена власти в Копылове заблокировала создание Березовской терробщины

Проект “Децентрализация”: села Бориспольщины хотят спастись от города созданием Золочевской общины

Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила создание Обуховской терробщины

Проект “Децентрализация”: Гоголевская община продолжит объединение после утверждения перспективного плана

Проект “Децентрализация”: процесс утверждения Вишневской общины может затянуться до конца года

Проект “Децентрализация”: Козинскую общину Обуховского района могут исключить из перспективного плана

Проект “Децентрализация”: в Бородянском районе суды тормозят объединение общин

Проект “Децентрализация”: Островская община просит президента Зеленского разобраться с решениями КОГА

Проект “Децентрализация”: села потенциальной Боровской ОТО может переманить новоявленная Мотовиловская община

Проект “Децентрализация”: миллионные долги могут оставить жителей Калитянской ОТО без воды и света

Проект “Децентрализация”: Таращанский район может разделиться на две общины

Проект “Децентрализация”: теробщины Киевщины недополучают налоги за землю

Проект “Децентрализация”: бюджеты четырех теробщин Киевщины оказались под угрозой

Проект “Децентрализация”: Киевщину могут поделить на шесть районов

Проект “Децентрализация”: пять теробщин Киевщины хотят расшириться за счет окрестных сел

Проект “Децентрализация”: села на Васильковщине, рассорившиеся из-за реформы, могут объединить насильно

Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА дала сельсоветам последний шанс добровольно присоединиться к ОТО

Проект “Децентрализация”: Бориспольщина и Белая Церковь не определились с центрами развития теробщин

Проект “Децентрализация”: общины Киево-Святошинского района требуют от КОГА пересмотреть состав и количество местных общин

Проект “Децентрализация”: Киевоблсовет просит ВРУ и Кабмин разобраться с проблемными селами Киевщины

Проект “Децентрализация”: вокруг потенциальной Боярской теробщины разгорелся новый скандал

Проект “Децентрализация”: КОГА может вынести негативный вердикт потенциальной Пристоличной ОТО 

Проект “Децентрализация”: села Киево-Святошинского района спешно взялись за объединение

Проект “Децентрализация”: Бориспольщину разделят на шесть теробщин

Проект “Децентрализация”: потенциальная Березовская ОТО под угрозой срыва

Проект “Децентрализация”: судьбу потенциальной Феодосиевской общины решит Кабмин

Проект “Децентрализация”: Мироновская ОТО расширила границы за счет трех сельсоветов

Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО просит Кабмин откорректировать перспективный план

Проект “Децентрализация”: Обуховская ОТО поборется за окружающие села с потенциальной Козинской общиной

Проєкт “Децентралізація”: Петропавлівська і Софіївська Борщагівки проти об'єднання з Вишневим та столицею

Проєкт “Децентралізація”: села Переяслав-Хмельницького району відстоюють потенційну Гайшинську громаду

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2019 році

Проєкт “Децентралізація”: Київщина увійшла в ТОП-5 областей-аутсайдерів за рейтингом формування спроможних громад

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині стартувало примусове об’єднання громад

Проєкт “Децентралізація”: сільради Київщини знову відмовляються об’єднуватися із містянами в одну громаду

Проєкт “Децентралізація”: села Миронівського та Кагарлицького районів готові протестувати проти Ржищівської ОТГ

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини вимагають від уряду обіцяного ПДФО

Проєкт “Децентралізація”: зміни в Конституцію та права громад

Проєкт “Децентралізація”: десятки громад на Київщині запізнились втрапити в перспективний план

Проєкт “Децентралізація”: Київщина виступила за ліквідацію районних рад 

Проєкт “Децентралізація”: села Києво-Святошинського району погрожують перекривати дороги у разі насильницького об'єднання 

Проєкт “Децентралізація”: одиниці тергромад Київщини потрапили в рейтинг потужних ОТГ України 

Проєкт “Децентралізація”: секвестр бюджету залишить ОТГ без засобів для існування та боротьби з епідемією

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини озброюються засобами захисту та ведуть профілактичну боротьбу з коронавірусом 

Проєкт “Децентралізація”: Ірпінь та Бородянка поборються за звання райцентру субрегіонального рівня

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини нажахані перспективою укрупнення та централізації повноважень

Проєкт “Децентралізація”: громади Фастівського району виступили проти примусового об’єднання

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська громада планує розширюватися за рахунок суміжних сіл

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін схвалив ще 45 ОТГ Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Вишгород зазіхнув на звання центру Приірпіння

Проєкт “Децентралізація”: Кабмін змінив конфігурації п’яти громад Києво-Святошинського району

Проєкт “Децентралізація”: Урядовий проєкт укрупнення районів обурив Київщину (опитування)

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини позбавлять фінансової залежності від районних рад

Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини дозволили змінювати цільове призначення землі та затверджувати містобудівну документацію

Проєкт “Децентралізація”: села Київщини боронитимуть право на добровільне об’єднання в суді

Проєкт “Децентралізація”: Мінгромад обіцяє ОТГ поповнення бюджетів за рахунок ПДФО 

Проєкт “Децентралізація”: асоціаціям Київщини не вдалось відстояти “мажоритарку” для сіл

Проєкт “Децентралізація”: На Київщині через недобровільність об’єднання знову судяться Боярка і Забір’я

Проєкт “Децентралізація”: Миронівська ОТГ планує заробляти на природі та інвестиціях

Проєкт “Децентралізація”: Студениківська ОТГ збагатиться за рахунок банку землі та “Ниви Переяславщини” 

Проєкт “Децентралізація”: Фурсівській ОТГ не вистачає коштів на розвиток громади 

Проєкт “Децентралізація”: Бородянська ОТГ розвиватиметься за рахунок донорів

Проєкт “Децентралізація”: Ржищівська ОТГ для одержання прибутків задіє водний та освітньо-туристичний потенціал 

Проєкт “Децентралізація”: Баришівка мітить у п'ятірку найбагатших громад Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Пісківська ОТГ хоче стати популярним курортом Київщини

Проєкт “Децентралізація”: Обухівська ОТГ спрямує на свій розвиток понад півмільярда гривень до 2030 року

Проєкт “Децентралізація”: Бучанська ОТГ направить мільйони на розбудову комфортної інфраструктури

Проєкт “Децентралізація”: Великодимерська ОТГ проведе інвентаризацію землі

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини взялися ділити ОТГ на округи та обирати старост 

Проєкт “Децентралізація”: Узинська ОТГ шукає 65 млн гривень на будівництво очисних споруд

Проєкт “Децентралізація”: держава переклала на старост владні компетенції сільських голів

Проєкт “Децентралізація”: обіцяні громадам землі за межами населених пунктів пустили з молотка

Проєкт “Децентралізація”: у тергромад Київщини бракує коштів на якісні адмінпослуги

Проєкт “Децентралізація”: на зміну дільничним у об'єднаних громадах прийдуть поліцейські офіцери 

Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2020 році

Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини не можуть отримати від районів  комунальне майно

Проєкт “Децентралізація”: статус і повноваження старост у громаді залежатимуть від Верховної Ради

Проєкт “Децентралізація”: у 2021 році Тетіївська громада збагатиться за рахунок гранту в 26 млн гривень

Проєкт “Децентралізація”: на Київщині почали ліквідовувати райони, перший на черзі – Згурівський 

Проєкт “Децентралізація”: ліквідована Іванківська райрада залишила громаді-спадкоємцю мільйонні борги 

Проєкт “Децентралізація”: голови громад мають право накладати вето лише на прийняті рішення ради

Проєкт “Децентралізація”: ліквідації Баришівського району заважають комунальні борги

Проєкт “Децентралізація”: Миронівську райраду ліквідують із боргами по зарплаті 

Проєкт “Децентралізація”: депутати ВРУ взялися за урбанізацію міст

Проєкт “Децентралізація”: Київщина втрачає першість у рейтингу заможності громад

Проєкт “Децентралізація”: майно та активи Бородянського району розділили між шістьма громадами 

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, децентрализация, реформа, Обуховский район, проект децентрализация, кагарлык, реорганизация, иван семцов, кристина черненькая, антон карманов, александр панюта, ржищевская община, кагарлыкская община, ликвидация района

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій