вівторок, 5 липня 2022 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Гатненської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Гатненської сільської ради на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За посаду голови Гатненської сільської ОТГ поборються 11 кандидатів. Серед них – чинний голова Гатного, землевпорядники, підприємці та безробітні. До ради йде 158 кандидатів. Серед них – представники семи політсил. Про біографію потенційних голів та кандидатів у депутати KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, до Гатненської ОТГ Фастівського району з адмінцентром у селі Гатне увійдуть дві сільради: Гатненська (село Гатне) та Віто-Поштова (села Віта-Поштова та Юрівка). Громада займатиме площу в 36.6  кв. км з населенням 8788 тис. жителів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За даними Гатненської СТВК, за право очолити громаду змагається 11 кандидатів. Також було скасовано за особистою заявою реєстрацію кандидата в єдиному одномандатному виборчому окрузі від партії "Удар" Максима Вікторовича Порохнюка.

Під партійними прапорами

Йде до влади у новоствореній громаді самовисуванцем чинний голова Гатненської сільської ради Броніслав Броніславович Корицький, 1961 року народження. 

У 2015 році до ради він пройшов також як безпартійний, так само і в 2010 році. На той час він очолював підсобне господарство "Підряд", 

У 2019 році сума доходів голови у 2019 році склала понад 570 тис. гривень, його родини – 39 тис. гривень. У власності дружини згідно з декларацією перебуває пять земельних ділянок, будинок, у спільній власності – ще один будинок. Декларанту належить три земельні ділянки у Гатному. Їздить він на Азлк 2142 1992 року випуску, має два причепи, вантажівку, два екскаватори і два трактори. Дружина їздить на BMW 520d 2009 року випуску. Готівкою кандидат зберігає 17 тис. доларів, 100 тис. гривень, дружина – 4 тис. доларів. На банківських рахунках зберігається 326 075 тис. гривень. 

Від партії Громадянський рух "Хвиля" балотується Олександр Ростиславович Бахмутов 1974 року народження. Обіймає посаду гендиректора в ТОВ "Автобан". Проживає в Гатному.


Партія "Слуга народу" висунула Богдана Олександровича Мацібору (1990 року народження). Він працює землевпорядником у Чабанівській  селищній раді. Проживає в Гатному.

За час передвиборчих перегонів навколо кандидата здійнялося найбільше пліток та чуток, став він героєм серії публікацій в інтернеті, автори яких натякали на некондиційні методи конкуренції.

Самовисуванці

Богдан Петрович Булкот – 1978 року народження. Навчався інвестиційному менеджменту в Київському інституті інвестиційного менеджменту, а також в Дарницькому технічному ліцеї. Очолює ТОВ "Нова Енерджи". Проживає в Гатному.

За даними сайту "Посіпаки" був на громадських засадах помічником нардепа VII скликання Олександра Сочка від ВО "Батьківщина". Також він є співзасновником ГО "Майбутнє Гатного" За даними проекту Clarity займав посаду засновника у організаціях: "БС – Сервіс", "Торговий Дім "Екватор", "Бінар",  "Стіл Профіт".

Любомир Анатолійович Гайдамака - 1975 року народження, працює директором у ТОВ "Акваферма Тилігул", проживає в селі Віта-Поштова. Навчався в в Інституті рибного господарства НААН. Також вивчав англійську мову та зарубіжну літературу в Київському державному лінгвістичному університеті. Є засновником ГО "Сіверка" та в зазначений у засновниках компанії Vismar Aqua – сфера аквакультури. Працює спеціалістом в аквацентрі KoiPark.


Петро Петрович Науменко - 1969 року народження. Навчався в Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю "Економічна кібернетика" та в Національному університеті біоресурсів і природокористування України – агрономія.  Займає посаду заступника директора в ТОВ "ЗАХІД-ТРЕЙД". У 2006-2010 роках був депутатом Києво-Святошинської райради. Проживає в Гатному.


Ярослав Вікторович Тимошевський  - 1978 року народження, підприємець та проживає в Гатному. Навчався в Ніжинському  державному університеті імені Миколи Гоголя. ФОП з таким прізвищем і ім’ям був зареєстрований у 2019 році. Займається  будівництвом житлових і нежитлових будівель. Свого часу очолював відділ культури і туризму Сквирської РДА, 

Йде на голову й 27-річний Олександр Ігорович Шапран. Про себе вказав, що є киянином і тимчасово не працює.

Однофамільці 

Балотуються на посаду голови Гатнеської ОТГ також ще три кандидати із прізвищем Паламарчук. Усі – шляхом самовисування. Це – Андрій Павлович Паламарчук 1957 року народження, працює вчителем фізики у Школі екстернів, проживає в Києві та Володимир Якович Паламарчук - 1960 року народження, пенсіонер, проживає в селищі Ставище.

Ще один – Олександр Іванович Паламарчук - 1986 року народження, займається з 2017 року підприємницькою діяльністю у сфері реклами. Проживає в Гатному. Голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій в Києво-Святошинській райраді.

Гатненська ТВК була скасувала реєстрацію кандидата на посаду Олександра Паламарчука. Повідомлялося, що ТВК надійшла заява про те, що кандидат порушив виборче законодавство. А саме, що Паламарчук був начебто одночасно зареєстрований кандидатом на посаду Рубіжанського міського голови на Луганщині.

На думку ж самого кандидата, ТВК безпідставно зняла його з виборів. Прибічники Паламарчука також заявляли про грубе порушення виборчої процедури і навіть про підкуп членів комісії. Саме засідання проходило також досить бурхливо.


На відео: засідання Гатненської ТВК

На відео: продовження засідання Гатненської ТВК

Своє право брати участь у виборах кандидат у результаті вже відстоював у суді. 

Ідуть у раду ОТГ

За депутатські мандати в ОТГ позмагається 158 кандидатів у депутати. Більшість із них – самовисуванці, та є й представники семи політичних сил. Це -  "Україна Славетна" – 5 кандидатів, "Батьківщина" – 12, "Європейська Солідарність" – 10, "Слуга Народу" – 9, "Перемога Пальчевського" – 1, "Удар (Український Демократичний Альянс За Реформи) Віталія Кличка" – 5, "Громадянський Рух "Хвиля" – 1 кандидат. 

ПІБ

Дата та місце народження

Висування

Відомості

1

Василенко Антон Валентинович

18.04.1986

м.Луганськ, Луганська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

1

Ворушев Сергій Євгенійович

05.02.1969

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Віто-Поштова сільська рада, Секретар Віто-Поштової сільської ради, судимість відсутня

1

Дудар Юрій Олександрович

03.03.1983

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадський активіст, судимість відсутня

1

Єфіменко Олександр Валерійович

04.05.1986

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Філія ЦМГС Національна акціонерна компанія НАФТОГАЗ Україна, Головний фахівець, судимість відсутня

1

Кацара Інна Борисівна

13.05.1974

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

1

Краєвий Тарас Олексійович

06.04.1977

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП, Приватний Адвокат, судимість відсутня

1

Кучеренко Світлана Володимирівна

16.02.1963

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

1

Мельничук Вікторія Петрівна

21.10.1977

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

1

Нікітенко Валентин Андрійович

08.04.1969

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

1

Павлов Сергій Олександрович

25.07.1978

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

1

Пацьора Роман Володимирович

17.07.1983

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, 64 Державна пожежно-рятувальна частина. Державного пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНС України у Київській області, Водій, судимість відсутня

1

Пересунько Богдан Богданович

23.01.1983

с.Привольне , Вольнянський р-н, Запорізька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Управбуд Західний", судимість відсутня

1

Силаєв Роман Андрійович

18.08.1985

смт Чернігівка Чернігівський р-н, Запорізька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "УК "ГРІН ТАУН", менеджер-консультант, судимість відсутня

1

Січкаренко Людмила Михайлівна

01.01.1978

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне Підприємство "Віта", Головний бухгалтер, судимість відсутня

1

Спіров Євген Аркадійович

28.10.1951

м.Тбілісі, Грузія

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Києво-Святошинська районна рада Київської області, Радник Голови районної ради Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня

1

Шльоміна Ірина Володимирівна

08.09.1980

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комерційний центр "Славутич", головний бухгалтер, судимість відсутня

2

Вяхірєв Сергій Васильович

18.02.1959

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП, судимість відсутня

2

Гайдамака Любомир Анатолійович

20.09.1975

с.Крихівці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Акваферма Тилігул", Директор, судимість відсутня

2

Зубрицький Тимофій Олександрович

13.06.1984

с.Прогрес, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Грін Плантс", Директор, судимість відсутня

2

Іваненко Віталій Геннадійович

01.05.1984

с.Трактове, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

2

Костинська Олена Олександрівна

10.12.1975

м.Миколаїв, Миколаївська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП "Костинська О.О., ФОП, судимість відсутня

2

Мартиненко Юрій Володимирович

30.05.1963

с.Вовчок, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнятий, Адвокат, судимість відсутня

2

Мельник Наталія Миколаївна

12.01.1982

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

2

Мельниченко Віталій Іванович

20.06.1983

с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Камелія Плюс", Директор, судимість відсутня

2

Нікітін Вадим Олександрович

15.05.1972

м.ВорошиловградВорошиловградська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "БУД ЕКСПЕРТ ПРО", Директор, судимість відсутня

2

Олексієнко Максим Вікторович

18.06.1988

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Край", Менеджер, судимість відсутня

2

Пацьора Людмила Валентинівна

12.05.1973

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП "Районна лікарня Києво-Святошинської районної ради" м.Боярка, Рентген лаборант, судимість відсутня

2

Пекарський Петро Вячеславович

08.03.1958

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ПОСТАЧБУДСЕПЦМОНТАЖ", Директор, судимість відсутня

2

Сліпченко Андрій Васильович

09.02.1990

смт Стеблів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Військова частина, Командир інженерного взводу, судимість відсутня

2

Станішевська Інна Володимирівна

03.10.1964

м.Миколаїв, Миколаївська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

2

Хомей Олександр Володимирович

09.04.1986

м.Червоноград, Львівська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "АС ТОРГ", директор, судимість відсутня

3

Войнаровський Віталій Броніславович

16.04.1978

с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне Підприємство "Віта№, Директор, судимість відсутня

3

Димитров Владислав Юрійович

10.08.1983

м.Київ

Політична партія "Перемога Пальчевського"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

3

Дубина Віктор Васильович

10.03.1967

с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Громадське формування "Граніт", Тарасівська сільська рада, член громадського формування "Граніт", судимість відсутня

3

Дубіна Тетяна Володимирівна

16.03.1969

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Оператор газотранспортної системи України", економіст, судимість відсутня

3

Дяченко Роман Сергійович

17.09.1990

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Територіальна Громада Юрівського району, Директор, судимість відсутня

3

Золотнюк Олександр Анатолійович

21.09.1982

м.Фастів, Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ІА "Стоп Корупція ТВ", Журналіст-розслідувач, судимість відсутня

3

Іванов Сергій Васильович

29.06.1959

с.Шпитьки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТЦ "Епіцентр К" м.Боярка, Начальник господарського відділу, судимість відсутня

3

Каск Лайне Анатоліївна

29.05.1978

м.Севастополь

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

3

Котельницька Альона Ігорівна

15.03.1989

м.Київ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Вест Вей", Директор, судимість відсутня

3

Кощенко Петро Володимирович

15.11.1998

с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

3

Лебідь Юрій Вікторович

30.04.1988

м.Бершадь, Вінницька обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

3

Матусевич Ігор Євгенович

05.12.1965

м.Перм, Російська Федерація

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Укрпатент, Начальник відділу, судимість відсутня

3

Моторний Сергій Валерійович

29.09.1988

с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

3

Пасічник Тетяна Миколаївна

12.08.1975

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

3

Петренко Тетяна Миколаївна

27.01.1971

с.Поташ, Маньківський р-н, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Центральна виборча комісія, Головний консультант, судимість відсутня

3

Порохнюк Максим Вікторович

13.06.1982

с.Круглик, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агентство експертної оцінки України", Директор, судимість відсутня

3

Саустенко Віра Федорівна

06.11.1962

с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

3

Сикал Наталія Миколаївна

16.02.1976

м.Кролевець, Сумська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Самозайнятий, судимість відсутня

3

Сінельниченко Валерій Сергійович

18.01.1972

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Майстер Гріт", Зварювальник, судимість відсутня

3

Фурист В’ячеслав Сергійович

21.08.1977

м.Прип’ять,Чорнобильського р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Іскрател Україна", Директор, судимість відсутня

3

Шульган Дмитро Юрійович

24.09.1984

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Віта-Поштовова сільська рада, Голова сільської ради, судимість відсутня

3

Щеголь Ірина Миколаївна

06.08.1992

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Києво-Святошинський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), Головний спеціаліст, судимість відсутня

4

Бовкун Інна Венедиктівна

23.10.1969

с.Нетечинці, Вінковецький р-н, Хмельницька обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП, судимість відсутня

4

Вахненко Вадим В’ячеславович

07.04.1985

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

4

Герасименко Валентина Анатоліївна

26.08.1977

м.Хотин, Чернівецька обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

4

Єпанча Руслан Васильович

18.09.1982

м.Мала Виска, Кіровоградська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "ТМСДУ"Синій птах"", директор, судимість відсутня

4

Загорський Олексій Леонідович

18.04.1979

м.Жажків, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

4

Золотар Аліна Сергіївна

06.05.1988

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АЛЬТФОРТ КАПІТАЛ", Директор, судимість відсутня

4

Клеп Діана Василівна

07.12.1994

м.Маріуполь, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

4

Кравченко Олена Сергіївна

09.08.1988

м.Світловодськ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

4

Кривокобильський Дмитро Юрійович

10.11.1972

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ"ІЛКОМ" ЛТТД, Генеральний директор, судимість відсутня

4

Мельник Катерина Сергіївна

04.03.2001

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

4

Мехтієва Ельміра Тайярівна

20.04.1984

м.Київ

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТВО "ЕКАБЬЮТІ ІМПАЙР", директор, судимість відсутня

4

Муцинов Володимир Вікторович

14.11.1973

м.Кіровоград, Кіровоградська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "РУБІН-2017", директор, судимість відсутня

4

Пасічник Вікторія Володимирівна

27.02.1999

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

4

Селлеі-Довженко Аттіла-Дюло Яношевич

16.08.1984

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

4

Смовж Віталій Павлович

24.03.1979

смт Іванків Іванківськкий р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Капітал таймс інвестмент адвайзор", заступник директора, судимість відсутня

4

Столбовий Віктор Валерійович

28.04.1990

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Клайт", водій, судимість відсутня

4

Черненко Світлана Анатоліївна

15.03.1985

с.Чорнобаївка, Білозерський р-н, Херсонська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "ОТП Банк", експерт з продажу банківських продуктів корпоративним клієнтам., судимість відсутня

4

Шевчик Оксана Володимирівна

19.09.1979

м.Біла Церква, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ЄВРО КОНСАЛТ КОМПАНІ", Юрисконсульт, судимість відсутня

4

Шелест Владислав Володимирович

28.01.1971

м.Київ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня

5

Авілов Сергій Олександрович

21.03.1981

м.Вінниця, Вінницька обл.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

5

Баранюк Світлана Миколаївна

16.01.1960

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП, Інженер Технолог, судимість відсутня

5

Віховський Олексій Валерійович

09.10.1988

м.Макіївка, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Серго-Софт", заступник директора, судимість відсутня

5

Давиденко Вадим Васильович

26.05.1979

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Київська Державна лікарня ветеринарної медицини, Начальник, судимість відсутня

5

Єрмоленко Галина Василівна

28.11.1985

м.Вільнянськ, Запорізька обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

5

Костюк Ольга Сергіївна

13.04.1992

м.Вознесенськ, Миколаївська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

5

Круць Олена Михайлівна

25.03.1970

м.Вінниця, Вінницька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Києво-Святошинська районна рада Київської області, помічника керівника, судимість відсутня

5

Ляшук Світлана Миколаївна

10.09.1973

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Києво-Святошинський районний будинок Культури, Директор, судимість відсутня

5

Михайленко Сергій Вікторович

23.11.1981

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Лед Лайф", Директор, судимість відсутня

5

Моторна Наталія Володимирівна

06.03.1996

с.Лісники, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

5

Моторний Олександр Вікторович

01.07.1985

с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

5

Паламарчук Микола Володимирович

19.10.1988

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, НААН Інститут Землеробства, Инженер, судимість відсутня

5

Палій Світлана Анатоліївна

15.01.1971

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Агенство Нерухомості "Інформ територія", ріелтор, судимість відсутня

5

Сафончик Володимир Миколайович

26.06.1962

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Гатненський сільський клуб, Охоронець, судимість відсутня

5

Сусловець Ірина Володимирівна

19.11.1972

сТарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Національний Університет Біоресурсів та природокористування України, Прибиральниця, судимість відсутня

5

Тимошевський Володимир Опанасович

07.09.1956

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

5

Тимошевський Ярослав Вікторович

13.02.1978

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

5

Федірко Станіслав Миколайович

08.08.1991

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПАТ "Київські теплові мережі", Слюсар, судимість відсутня

5

Чагаров Сергій Сергійович

10.11.2000

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

5

Шевченко Наталія Василівна

11.06.1974

м.Нур-Султан, Казахстан

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Громадська діяльність в с.Гатне, судимість відсутня

6

Бабич Світлана Миколаївна

23.02.1972

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАЙБУТНЄ ГАТНОГО", Заступник голови, судимість відсутня

6

Баранюк Василь Прокопович

15.11.1954

с.Теолин, Монастерищенський р-н, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня

6

Бахмутов Олександр Ростиславович

18.10.1974

м.Київ

Політична партія "Громадянський рух "Хвиля"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Автобан", генеральний директор, судимість відсутня

6

Весельська Лариса Миколаївна

16.01.1952

м.Сватово, Луганьска обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонерка, судимість відсутня

6

Вітенко Сергій Миколайович

17.10.1983

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Гатненська сільська рада, Заступник голови, судимість відсутня

6

Гапчук Марина Олександрівна

27.08.1980

м.Сорокий, Молдова

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

6

Єременко Євгеній Миколайович

21.09.1988

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

6

Зверховський Євгеній Сергійович

17.08.1986

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП, Директор, судимість відсутня

6

Кайданович Сергій Йосипович

17.10.1982

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Гатненська сільська рада, Без посади, судимість відсутня

6

Кондратюк Сергій Іванович

21.06.1973

с.Тальянки, Тальнівського р-н, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Левпас-1", Директор, судимість відсутня

6

Лялька Костянтин Анатолійович

28.05.1991

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військовий комісаріат, Заступник військового комісара Києво-Святошинського району, судимість відсутня

6

Медведенко Євген Миколайович

17.12.1971

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "РОБОТЕНС", Головний Механік, судимість відсутня

6

Науменко Петро Петрович

03.07.1969

с.Крюківщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЗАХІД ТРЕЙД", Заступник директора, судимість відсутня

6

Омеляненко Ярослав Олексійович

04.01.1992

м.Миргород, Полтавська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, Директор, судимість відсутня

6

Онищук Володимир Олексійович

13.07.1969

с.Велика Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП, судимість відсутня

6

Пилипенко Сергій Максимович

29.09.1963

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Комунальне Підприємство МКП Гатне, Директор, судимість відсутня

6

Пилипчинець Діана Василівна

03.07.1998

с.Лозянське, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Червоний маркет, продавець консультант, судимість відсутня

6

Погребна Наталія Олегівна

12.04.1988

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Департамент економічного розвитку і торгівлі київської обласної державної реєстрації, Директор, судимість відсутня

6

Погребна Тетяна Василівна

06.07.1970

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП ТК "Череда", Головний бухгалтер, судимість відсутня

6

Савойський Володимир Володимирович

06.11.1981

м.Київ

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

6

Сідякін Василь Олександрович

04.01.1966

м Жашків, Черкаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

6

Смалько Станіслав Михайлович

23.12.1964

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Інвест-Технолоджи, Охоронець, судимість відсутня

6

Чубок Денис Олексійович

19.11.1986

м.Київ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

7

Бялковський Володимир Вікторович

15.12.1972

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокат, судимість відсутня

7

Василенко Віталій Олександрович

14.09.1987

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Головне управління Держгеокадастру Київської області, Головний спеціаліст, судимість відсутня

7

Давиденко Андрій Васильович

30.06.1988

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гатненська сільська рада, Тренер, судимість відсутня

7

Дроща Петро Вікторович

12.05.1985

с.Крюківщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гатненська сільська рада, Секретар Гатненської сільської ради, судимість відсутня

7

Дятленко Олександр Анатолійович

26.07.1980

с-ще Краснооктябрський, Медведівський р-н, Марійської АРСР

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Діамант Партнерс", директор, судимість відсутня

7

Занудін Олексій Володимирович

04.09.1981

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

7

Кальов Сергій Іванович

13.11.1983

м.Кюлунгсборн, Німеччина

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

7

Лоїк Борис Вікторович

08.11.1985

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Головне управління Держгеокадастру Київська обл., Начальник відділу у Бородянському району, м.Буча, судимість відсутня

7

Майбогіна Надія Валеріївна

28.04.1978

м.Апатіти, Мурманська обл. Російська Федерація

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

7

Маховка Віталій Віталійович

21.07.1984

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гатненська сільська рада, Депутат, судимість відсутня

7

Підлісний Олександр Павлович

17.07.1970

м.Чернігів, Чернігівська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

7

Романенко Наталія Олександрівна

31.10.1977

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України, Державний службовець, судимість відсутня

7

Рудакова Ірина Юріївна

14.10.1985

с.Новосілки,Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Центр розвитку дітей, Керівник, судимість відсутня

7

Смуригіна Надія Миколаївна

30.09.1984

м.Помічна, Добровелічківський р-н, Кіровоградьска обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

7

Тугай Сергій Михайлович

03.11.1962

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КС "Київський кредитний альянс", Фінансовий Директор, судимість відсутня

8

Білоконенко Дмитро Володимирович

30.10.1975

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Бобруйко Павло Петрович

19.08.1980

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП, судимість відсутня

8

Ганзя Олександр Андрійович

04.11.1974

с.Коханівка Конотопський р-н, Сумська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, МВС України , ГУНП Київської обл., Інспектор сектору реагування патрульної поліції, судимість відсутня

8

Герман Клавдія Юріївна

22.12.1981

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФТІМС НАН Україна, Науковий співробітник, судимість відсутня

8

Голуб Ігор Янович

17.08.1958

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП, судимість відсутня

8

Давиденко Юлія Олександрівна

03.07.1986

с.Скоморошки, Оратівського р-н, Вінницька обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Дудар Оксана Костянтинівна

10.10.1979

м.Гайсин, Вінницька обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПОП "Колос", Юрист, судимість відсутня

8

Зубченко Елла Петрівна

11.10.1991

с.Новомильск, Здолбунівський р-н, Рівненська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Кичук Микола Георгійович

13.07.1958

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Гатненська сільська рада, працівник благоустрою, судимість відсутня

8

Кожуренко Григорій Олександрович

13.02.1950

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, судимість відсутня

8

Костюченко Олексій Володимирович

02.02.1986

м.Київ

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Курінний Андрій Васильович

04.06.1983

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "АВТО ГАЗ ГЛОБАЛ ТРЕЙД", Комплектувальник, судимість відсутня

8

Лазаренко Олена Олександрівна

05.04.1983

м.Київ

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Мирошніченко Сергій Анатолійович

22.09.1980

м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДІ-Транс", торговий представник, судимість відсутня

8

Петренко Андрій Валентинович

24.08.1976

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Інтеграл-Буд", Керівник, судимість відсутня

8

Поштаренко Віктор Валерійович

30.08.1986

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Юрист, судимість відсутня

8

Раєцький Сергій Григорович

26.07.1982

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Академія праці соціальних відносин та туризму, Доцент, судимість відсутня

8

Савалюк Микола Петрович

22.05.1975

м.Київ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЛОГАС-ЮКРЕЇН", Директор, судимість відсутня

8

Савчук Володимир Валентинович

03.09.1981

м.Одеса, Одеська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Чабанівська селищна рада, Старший Інспектор з благоустрою, судимість відсутня

8

Ситниченко Олександр Васильович

15.07.1984

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Регіональний сервісний центр ГСЦ ,МВС Київської області, Заступник Начальника, судимість відсутня

8

Сіряк Людмила Романівна

01.09.1981

с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ЖЕД 2 Вишневе, Двірник, судимість відсутня

8

Степанюк Анатолій Іванович

24.06.1982

с.Росолівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП, судимість відсутня

8

Сувид Юрій Миколайович

19.01.1972

с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ю-АГРО", Головний Інженер, судимість відсутня

8

Супрунюк Артем Валерійович

14.05.1979

м.Слов’янськ, Донецька обл.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня

8

Тищенко Анастасія Григорівна

19.11.1992

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня

8

Тромса Олександр Олександрович

16.03.1984

с. Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Фомічов Денис Олексійович

04.12.1981

м.Київ

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня

8

Шульга Володимир Валентинович

07.11.1965

м.Приозерськ, Ленінгрдаська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Цитадель Варта", Директор, судимість відсутня

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Медвинської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Калинівської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в депутати Бишівської cільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Кожанської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у раду Пірнівської cільради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Макарівської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Рокитнянської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у раду Чабанівської громади на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в депутати Гребінківської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Фурсівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Поліської громади на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Вороньківської cільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Гірської сільради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Золочівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Немішаївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ставищенської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Циблівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Дівичківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ташанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Іванківської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади. Список кандидатів на голову Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, местные выборы, кандидаты, гатное

вівторок, 5 липня 2022 г.
21:14
Понад тисячу українців готові прихистити дітей на час війни, - ОП
20:58
Платформа UNITED24 за два місяці зібрала 77 мільйонів доларів
20:40
Маріупольці отримують 5 літрів питної води на тиждень, - мерія (відео)
20:21
У Чорному морі зросла кількість ворожих кораблів, що загрожує ударами 40 крилатих ракет , - ОК “Південь”
19:49
Великобританія надасть Україні ще 10 САУ
19:25
У Києві відновив роботу Національний цирк
19:05
44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли в рф або на окуповані території, повернуто в Україну, - Мінреінтеграція
18:46
“Укрзалізниця” з 9 липня призначає новий поїзд “Інтерсіті+” сполученням Дарниця - Львів
18:33
В збройних силах білорусі проводиться перевірка системи управління та оповіщення, - Генштаб ЗСУ
18:05
Дитячий табір “Зміна” на Київщині замовив ремонт укриттів в трьох корпусах
17:50
Дозвіл на пересування Україною потрібен при зміні місця проживання - рух військових адвокатів
17:43
З травня деокупована Бородянка отримала 5 модульних АЗС
17:29
У Броварах на Київщині знайшли тіло жінки, яка напердодні потонула в озері
17:08
Жителям Іванківської громади вивозитимуть сміття безкоштовно
16:44
У Бориспільському району пройдуть навчання із залученням військової техніки
16:20
У Фастові перекриють проїзд вулицею Шептицького (графік)
Календар подій