п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня на Київщині пройдуть місцеві вибори. Жителі Богуслава обиратимуть голову своєї громади. Їм доведеться обирати з низки кандидатів, серед яких як чинні посадовці міськради Богуслава, так і люди, що відійшли від політики або досі не мали до неї стосунку: пауерліфтер-самовисуванець, аграрій-рантьє, ветеран війни на сході та телеведучий одного з українських телеканалів. KV розповідає про кожного з кандидатів, що боротимуться за посаду голови Богуславської ОТГ.

Як стало відомо KV, до складу Обухівської районної ТВК увійдуть Богуславська, Васильківська, Кагарлицька, Миронівська, Обухівська, Ржищівська, Українська. Орієнтовна кількість виборців – 21296 чоловік. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За даними Центрвиборчкому, на посаду голови Богуславської міської ОТГ зареєструвалося 12 кандидатів.

Сюжет телеканалу “Богуслав” про кандидатів на посаду міського голови від 28 вересня 2020 року

“Сміттєвий король” 

Список фракції “Слуга народу”, від якої кандидатами в депутати усього зареєстровано 26 осіб, очолив Юрій Михайлович Лелека (народився 13 лютого 1976 року). Проживає у Богуславі, є депутатом Богуславської районної ради V, VI, та VII скликань. З 2010 року обіймає посаду першого заступника міського голови Богуслава. З 2005 по 2009 роки – керівник виконавчого комітету Богуславської районної організації у Київській обласній організації політичної партії “Народний Союз Наша Україна”. Керівник двох організацій: фізкультурно-спортивної громадської організації “Богуславська районна федерація футболу” та Богуславської районної філії Всеукраїнського благодійного фонду “Надія та захист”. 

Містяни називають Лелеку “сміттєвий король” через історію 2011 року. Тоді Богуслав отримав грузовий автомобіль ТАТА та спеціальні контейнери для роздільного збору сміття, а керівництво міста повинно було встановити лінію по переробці цього сміття. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“По факту сміття звозилося на територію КП “Богуславблагоустрій” та перебиралося там. Макулатура, скло, пластик здавалися до пунктів приймання вторсировини, а гроші ділилися між начальником КП “Богуславблагоустрій”, який є підконтрольною Лелеці людиною, та самим Лелекою. Коли постало питання, куди ж все таки йдуть кошти від збору сміття,  контейнери потихеньку знищили, по місту залишилося всього декілька, а саме сміття почали вивозити на міське сміттєзвалище. Там наближені до начальника “Богуславблагоустрій” люди збирають його та здають до пунктів приймання вторсировини, а кошти діляться між цими людьми – начальником “Богуславблагоустрій” та першим заступником міського голови Лелекою Юрієм Михайловичем”, – пишуть у групі “Богуславська громада”.

Згідно його декларації про доходи, за 2019 рік Юрій Лелека отримав 397 тис. 973 гривні зарплатні за місцем роботи, та 17,3 тис. гривень дивідендів. Має 171 тис. 300 гривень на банківському рахунку, та відклав готівкою 50 тис. Гривень, 4 тис. євро та 8 тис. доларів США. 

Нерухоме майно Юрія Лелеки: квартира у Богуславі у спільній власності із дочкою (46,42 кв.м, придбана у листопаді 2014 року), нежитлове приміщення площею 73,7 кв.м, та три земельні ділянки у Богуславському районі сукупною площею 2,887 кв.м. Рухоме майно – два автомобілі: седани BYD F3 2007 р.в. вартістю 68 тис. гривень та Toyota Corolla 2016 р.в. за 482 тис. 830 гривень. 

Читайте: Выборы в Киевоблсовет: список “Слуги народа” 

Хохітвянці

Від “Європейської солідарності” першим номером іде Анатолій Дмитрович Драченко (дата народження – 22 квітня 1976 року), житель села Хохітва Богуславського району і голова його сільської ради з 2010 року по липень 2019, а нині – староста села у складі Богуславської громади. Є керівником футбольної команди “Фортуна” Хохітва.

У червні 2019 року балотувався на посаду голови Богуславської ОТГ, і казав, що “є одним з ініціаторів створення Богуславської ОТО і вже 13 років працюю сільським головою. Іду на голову, оскільки вважаю, що наші села повинні отримати користь від об'єднання”.

Згідно його щорічної декларації про доходи, заробив за 2019 рік 134 тис. 668 гривень зарплати за місцем роботи. Сукупний дохід сім’ї (дружина Лариса – підприємець, керівник ТОВ “Одужуйте швидше”) складає 274 тис. 914 гривень. 

Подружжя має дві автівки – BMW 390L (2007 р.в.), придбаний на Ларису Драченко, та вантажне авто Mercedes-Benz Citan (2015 р.в.), зареєстроване на самого Анатолія. Зазначена вартість обох сильно нижча за ту, яку пропонують на ринку. 

З нерухомості – Анатолій володіє житловим будинком на 103 кв.м. та земділянкою у Хохітві (0,5 га), у дружини – ділянка у Хохітві площею 8397 кв.м. (0,83 га) та приміщення у Богуславі (67,8 кв.м.)

Читайте: Вибори до Київоблради 2020: список “Європейської Солідарності” 

Ще один кандидат із Хохітви – нинішній секретар Богуславської міськради Галина Анатоліївна Плагун 1960 р.н., яка висувається від партії “За Майбутнє”. На місцевих виборах 2015 року висувалася у депутати Богуславської райради від “Партії промисловців і підприємців України”. Є членом постійної комісії Богуславської міськради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, комвласності і ЖКГ. Здобувала освіту в Київському кооперативному технікумі та Полтавському кооперативному інституті.

На сайті Богуславської міської ради зазначено, що Галина Анатоліївна перебуває в Богуславській районній організації політичної партії “Народний Рух України”. Людина з таким прізвищем, ім’ям та по-батькові значилась помічником народного депутата 5 скликання від “Партії Регіонів” Римарука Олександра Івановича.

Згідно щорічної декларації про доходи, за 2019 рік отримала 50 тис. 450 гривень пенсії, 4984 гривень соцвиплат та 7020 гривень доходу від надання майна в оренду. У її власності:

  • житловий будинок площею 109,3 кв.м 

  • 4 земельні ділянки сукупною площею 2,78 га, 3 з них придбані у 2011, усі на території села Хохітва

  • легкова автівка Daewoo Lanos 2002 р.в., придбана у 2010 році. 

Патріот “Батьківщини”

Від ВО “Батьківщина” висувається приватний підприємець Юрій Васильович Олешко 1975 р.н. Олешко здобував освіту у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. У свої біографії вказує, що закінчив його у 1999 році за спеціальністю “Вчитель історії”, отримавши науковий ступінь магістра. 3 2014 року керівник благодійного фонду соціального розвитку Богуславського району “Надія”, у засновниках якого – усього 7 осіб: хлібороби, аграрії та підприємці.

Був чинним депутатом Богуславської міської ради V та VI скликань.

У червні 2019 року вже балотувався на посаду голови ОТГ – тоді він набрав 1094 голоси, всього за нього проголосувало 16,38% виборців. Тоді ж завів публічну сторінку у Facebook. На сторінці “Батьківщина. Київська область” його вказують, як “кандидата-самовисуванця”, хоча він приблизно з 2017 року – заступник голови, а з 2019 – голова Богуславської міської парторганізації “Батьківщина”.

У своїй програмі обіцяв, зокрема, проведення комплексної перевірки діяльності представників попередньої влади міста, введення прозорості діяльності ради ОТГ, впровадження публічних місцевих обговорень, звіти діяльності голови ОТГ за результатами кожного півріччя, підтримку профтехосвіти та інше. 

Читайте: Пять теробщин Киевщины избрали своими лидерами действующих руководителей 

Боєць

Від партії “Голос” кандидатом на голову Богуславської ОТГ висувається Владислав Вікторович Кисельов – в.о. старости Іванівського старостянського округу (Іванівський сільський голова) Миронівської ОТГ 1988 року народження. У 2009 році закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, спеціальність за освітою – вчитель географії. З жовтня 2013 по квітень 2014 року працював продавцем у ТОВ “АТБ Маркет”. 

Як зазначається в офіційній біографії на сайті сільради Іванова та у біографії, опублікованій сторінкою “Голос Богуслав”, Кисельов – активний учасник Революції гідності на Майдані Незалежності. Після Майдану, у травні 2014 року, долучився до батальйону “АЙДАР” як доброволець (позивний “Кисєль”, група Сухаря "18") і відправився на схід України. Учасник бойових дій на території Луганської області. Брав участь у звільненні міста Щастя Луганської області. З грудня 2015 займає посаду Іванівського сільського голови. А радіостанція “Богуслав ФМ” у червні 2019 року визначила Іванівську сільську раду як найбільш успішну та спроможну серед усіх сіл Богуславського району.

Владислав Кисельов у складі батальйону “Айдар”. Фото: Сергій Мельничук, Facebook

“Вже за два місяці відбудуться місцеві вибори. На мою думку ці вибори важливіші за вибори президента чи парламенту. Адже саме від місцевої влади залежить вирішення більшості надзвичайно важливих для нас питань. […] Їх озвучувати зараз не буду. Але хочу підкреслити те, що і так більшості зрозуміло. А це те, що декілька корумпованих кланів як кліщі вчепились до бюджету громади та витягують з нього всі соки. І саме через це не вистачає коштів на найнеобхідніші речі для громади. Це потрібно змінювати. Не можна склавши руки просто спостерігати як бюджет громади розтягується по кишеням. І саме тому я балотуюсь на посаду голови Богуславської ОТГ, щоб зупинити це нахабство, та дбати про суспільне благо громади”, – заявив Владислав у дописі на своїй Facebook-сторінці 23 серпня 2002 року. З цієї публікації стало відомо, що він долучився до партії “Голос”.

Згідно щорічної декларації про доходи вже у якості в.о. старости, за 2019 рік Владислав Кисельов заробив 231 тис. 763 гривні за місцем роботи, його батько отримав 73 тис. 393 гривні пенсії. Має у Іванівці житловий будинок площею 62,6 кв.м, спільна власність (33%). У власності його батька Віктора Яковича – квартира (49,9 кв.м.) та земельна ділянка площею 2 га. Автівок чи грошей на рахунках або готівкою не декларував.

Аграрій

Від політичної партії “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” на вибори йде Віталій Миколайович Хоменко, який народився 22 жовтня 1967 року у селі Стеблів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Є депутатом Богуславської міської ради (з 2015 року), і паралельно обіймає посаду гендиректора у ТОВ “Агро Дом”, що займається вирощуванням зернових та олійних культур, а також молочним скотарством.

Згідно щорічної декларації про доходи, за 2019 рік Віталій Хоменко отримав 241 тис. 489 гривень за місцем роботи у ТОВ “Агро дом”, та 4015 гривень від надання майна в оренду ТОВ СГП “Шупики”. Тримає сам готівкою 160 тис. гривень,  а його дружина Ірина – 300 тис. гривень та 5 тис. доларів США.

У власності або користуванні його сім’ї – ряд земельних ділянок у Богуславському районі (сукупна площа – 1,72 га) та кілька будинків:

  • Москаленки Богуславського району – 5 ділянок: 

    • 356 кв.м, 100%, Віталій Хоменко;

    • 1748 кв.м, 100%, Ірина Хоменко (дружина);

    • 811 кв.м, 100%, Ірина Хоменко;

    • 689 кв.м, інше право користування, Ірина Хоменко;

    • 800 кв.м, 100%, Ірина Хоменко;

    • житловий будинок – 59,2 кв.м, 100%, Ірина Хоменко

  • Богуслав – 4 ділянки:

    • 0,17 га, 33,3%, спільна власність;

    • 0,75 га, 33,3%, спільна власність;

    • 0,17 га, 33,3%, спільна власність;

    • 400 кв.м, 33,3%, спільна власність: Віталій Хоменко, Сергій Кругляківський, Микола Зубко;

    • нежитлова будівля площею 399,6 кв.м у спільній власності;

    • квартира площею 64,5 кв.м, інше право користування, у власності Анастасії Хоменко;

  • а також ділянка (1493 кв.м) та житловий будинок (74,8 кв.м) у Стеблеві (Черкаська область).

Віталій Хоменко – власник автівки Audi A6 1995 р.в., придбаної у 2019 році за ціною 49 тис. гривень. 

Стоматолог-ресторатор

Уродженець села Медвин Богуславського району Віктор Миколайович Лянний висувається від партії “Україна славетна”. ВІн народився 30 квітня 1968 року, має вищу освіту. Є директором Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості. 

Мав статус ФОП, займався стоматологічною практикою у Богуславі. Є засновником ТОВ “Комерційна фірма “Октан” у 1997 році у селі Медвин, профіль діяльності якої – діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, виробництво олії та тваринних жирів. Керує компанією його дружина Валентина Лянна.

Віктор Лянний (на фото справа). Фото – Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості, Facebook

Згідно даних його щорічної декларації про доходи, за 2019 рік Віктор Лянний отримав 265 тис. 547 зарплати за місцем роботи. У його власності – житловий будинок площею 159,2 кв.м та земельна ділянка площею площею 607 кв.м. у Богуславі. Його дружина володіє житловим будинком (54,85 кв.м.), чотирма ділянками (сукупна площа – 2,133 га) у Луці Таращанського району та гаражем (34,3 кв.м.) у Богуславі. 

Лянний має автівку Lexus RX300 2004 р.в. (придбана у 2013 році), у дружини – Great Wall Safe (2006 р.в., придбана у 2014 році).

Медійник

Від партії “Пропозиція” висувається Віктор Васильович Коломієць – уродженець міста Богуслав, народився 13 березня 1982 року. 

На своїй сторінці у Facebook вказує, що у 2004 році закінчив Київський національний лінгвістичний університет, 2008-2012 – працював на “Хіт FM”, у газеті “24”, на телеканалі “СІТІ”, HispanTV, у 2015 виїхав до Брюсселю (Бельгія), а з 2017 до липня 2020 року пропрацював ведучим телеканалу “112”. Наразі перебуває у лікарні після отримання позитивного тесту на Covid-19.

Віктор Коломієць. Фото: “Богуслав-FM”, Facebook

Згідно до даних YouControl, Коломієць – директор ТОВ “Богуславська інформаційна агенція”, яка провадить діяльність у сфері радіомовлення, і яким належить торгова марка “Богуслав FM”. Компанія входить до двох груп компаній: “Юрімекс” та “Група родини Гавриленко”. Гавриленко Петро – депутат Богуславської районної ради 6-7 скликань, співвласник та голова правління ПАТ "Богуславська сільгосптехніка" та ПРАТ "Миронівка Райагрохім". І саме він є кінцевим бенефіціаром “Богуславської інформаційної агенції”. 

“У Богуславі – серйозні проблеми з водозабезпеченням. Ще більші – з очисними спорудами. Шляхи вирішення цих проблем будуть закладені в моїй програмі. Зробити це самотужки громаді буде вкрай важко. Але способи залучити гроші є, – зазначає Коломієць на своїй Facebook-сторінці. – Я, як і Ви, втомився від свавілля, безладу, брехні, зловживань і розрухи. Я побачив ницу сутність місцевої влади, яка тільки й думає про власну кишеню. Мені обридло розповідати в ефірах радіостанції Богуслав-FM про корупцію і розкрадання, некомпетентність і підлість, зневагу влади і розпач звичайних людей – мені боляче за мій рідний Богуслав, де я народився і виріс”, – додає він у іншому дописі.

Самовисуванці

Серед кандидатів усього чотири особи, що висуваються самостійно. 

Перший – Яків Олександрович Знайда, який народився 30 травня 1055 року у селі гредля Народицького району Житомирської області. У минулому – депутат та голова Богуславської райради (2005-2010 роки), пройшов від “Соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна”. У 2015 році балотувався у депутати райради від партії “Громадянська позиція”. “Почесний дорожник України”, з 2012 значиться начальником Богуславського райдоруправління.

За даними YouControl, наразі працює виконробом у ТОВ “Експрес-ВР” та керівником громадської організації “Київська обласна федерація з хокею” (ГО “КОВХ”), зареєстрованої у березні 2018 року у Богуславі по вул. Польовій, 47. Значився засновником “Богуславської районної федерації футболу”. Серед бенефіціарів – киянин Олександр Матвійчук та житель Богуслава, попередній керівник федерації з хокею Ігор Штефан. Останній – у минулому керівник “Київської обласної федерації фігурного катання на ковзанах” та ТОВ “Лото-Інвест”.

Яків Знайда. Фото – його особиста сторінка у Facebook

Ще один самовисуванець – Дар’я Сергіївна Медвідь, родом з міста Павлоград Дніпропетровської області, 2001 року народження. За даними ЦВК, має загальну середню освіту, працює менеджером у ТОВ “Слуга народу”. У відкритих джерелах та соцмережах вдалося знайти інформацію про те, що вона закінчила Ірпінську спеціалізовану школу № 12, наразі проживає у Ірпені, вчиться на третьому курсі Першого Київського медичного коледжу (вступила у 2017 році). У травні 2020 року зареєструвалася у модельному агентстві FPeople.

Ярослав Анатолійович Нікітін – третій самовисуванець у цьому переліку. Народився 12 березня 1993 року у селищі Пісківка Бородянського району, керівник ГО “Нові лідери”. Навчався у Національному університеті біоресурсів та природокористування України на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології. Займався пауерліфтингом, є призером чемпіонату світу.


Ярослав Нікітін (крайній справа)  із золотою медаллю у ваговій категорії до 90 кг Фото: НУБіП

За даними YouControl, людина з такими ж ПІБ є керівником Васильківської районної організації Соціалістичної партії України, а також протягом 2019 року отримувала зарплату від “Радикальної партії Олега Ляшка”. 

Ярослав Нікітін (зліва). Фото: сторінка Ярослава “ВКонтакте”

Останній самовисуванець – Володимир Володимирович Табачков, який народився 25 травня 1980 року у Богуславі. Тимчасово безробітний. На своїй сторінці у російській соцмережі “Одноклассники” вказує, що закінчив Національний університет державної податкової служби України (2002) та Національну академію внутрішніх справ України (2004). 


За даними YouControl, раніше проваджував діяльність у сфері права як фізособа-підприємець. Крім того, у 2016 році він або особа з ідентичними ПІБ працювала директором комунального підприємства “Богуславтепловодопостачання”, а у 2018 – директором держустанови “Кагарлицька виправна колонія № 115”. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати і голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше – для виборів сільських та селищних депутатів. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, местные выборы 2020, богуслав, вячеслав дяченко, кандидаты ото, анатолий драченко, богуслав ото, кандидаты богуслав, юрий лелека, виталий хоменко, галина плагун, владимир табачков, ярослав никитин, яков знайда, виктор коломиец, виктор лянный

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
10:28
Унаслідок нічної атаки рф пошкоджено енергетичну інфраструктуру в шести областях, - Шмигаль
10:04
На Київщині внаслідок падіння уламків пошкоджені два приватні будинки, - Руслан Кравченко
09:42
Київ збільшив вартість транспортної карти до 75 гривень з 1 квітня
09:23
Масована атака рф: українські захисники знищили 58 БПЛА та 26 ракет
09:06
На Новопавлівському напрямку в районах пунктів Новомихайлівка, Георгіївка, Урожайне противник атакував 22 рази, - Генштаб ЗСУ
Календар подій