суббота, 17 апреля 2021 г.

Вибори до Київоблради 2020: список “Європейської Солідарності”

Вибори до Київоблради 2020: список “Європейської Солідарності”

На виборах до Київської обласної ради партія “Європейська Солідарність” висуне 84 кандидати на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. 

Про це KV стало відомо зі списку "Європейської Солідарності" на виборах до Київоблради, який має редакція.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За інформацією KV, список остаточний і вже прийнятий тервиборчкомом. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Єдиний виборчий список до Київської обласної ради виглядає так:

№1. Вікторія Сюмар, народна депутатка (фракція "Європейська солідарність", була обрана за партійним списком).

№2. Георгій Цагареішвілі, генеральний директор ТОВ “Нове століття Груп”.

№3. Тетяна Семенова, перший заступник голови Київської облради.

№4 Олег Іваненко, самозайнята особа-нотаріус.

№5 Руслан Кузьменко, директор ТОВ “Юридична компанія “ЕС ЕНД ПІ”.

№6 Борис Білий, керівник секретаріату Територіальної організації партії “Європейська Солідарність” в Києві.

№7 Віталій Денисенко, самозайнята особа-адвокат.

№8 Алла Шкуро, керівник секретаріату Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”.

№9 Олег Балагура, директор Державного підприємства “Дослідне господарство “Шевченківське” Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України”.

№10 Марія Шевченко, тимчасово не працює.

№11 Віталій Карлюк, Фінансовий директор ТОВ “Віскар-Агро”.

№12 Андрій Пещерін, директор ТОВ “Пещерін фуд процесінг”.

№13 Леонід Глиняний, заступник директора ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль".

№14 Галина Єрко, юрисконсульт ТОВ “Агрошляхбудсервіс”.

№15 Оксана Перінська, секретар Васильківської міської ради.

№16 Роман Титикало, керуючий адвокатським бюро Титикало та партнери”.

№17 Хвича Мепарішвілі, заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра.

№18 Владислав Одинець, фізична особа-підприємець.

№19 Тетяна Даценко, виконавчий директор Кредитної спілки “Українська Провідна”.

№20 Наталія Карнаух, тимчасово не працює.

№21 Володимир Горковенко, тимчасово не працює.

№22 Олег Косташ, директор Одеської філії Державного публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг”.

№23 Олександр Волинець, директор малого приватного підприємства “Енергія”.

№24 Алевтина Шнуренко, фізична особа-підприємець.

№25 Олена Мегедь, керівник відділу ТОВ “Преміорі”.

№26 Дмитро Шихненко, фахівець з організаційної роботи секретаріату Партії Європейська Солідарність”.

№27 Дмитро Жукотанський, заступник директора ПрАТ “Миронівка “Райагрохім”.

№28 Ігор Педченко, фізична особа-підприємець.

№29 Альона Колотницька, заступник директора – начальник управління благоустрою та екології Департамента житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

№30 Наталя Лютікова, фізична особа-підприємець.

№31 Максим Лісогор, тимчасово не працює.

№32 Михайло Джамаль, фізична особа-підприємець.

№33 Віталій Воробйов, тимчасово не працює.

№34 Анна Коваленко, тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики Державної школи вищої спортивної майстерності.

№35 Катерина Квятковська, лікар-онколог КНП “Обухівська центральна районна лікарня”.

№36 Василь Савчук, секретар Білоцерківської міської ради.

№37 Яків Усенко, директор ТОВ “Завод пакувального обладнання “Термо-Пак”.

№38 Василь Малецький, фізична особа-підприємець.

№39 Ганна Поліщук, фізична особа-підприємець.

№40 Ірина Войко, головний архітектор району, Вишгородська районна державна адміністрація.

№41 Андрій Юнчиц, начальник дільниці ритуальних послуг Комунального підприємства “Управління комунального  господарства” Вишневої міської ради Києво – Святошинського району Київської області.

№42 Микола Каплун, генеральний директор ТОВ “ФК ЛТД”.

№43 Юрій Рибальченко, фізична особа-підприємець.

№44 Богдана Драч, медична сестра ФОП “Філобока Світлана Сергіївна”.

№45 Юлія Снігир, фізична особа-підприємець.

№46 Арташес Татоян, фізична особа-підприємець.

№47 Юрій Зубчевський, директор ПП “Фірма світлобудсервіс”.

№48 Руслан Фірсов, викладач Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

№49 Лариса Лахтадир, завідувач Районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської  райдержадміністрації Київської області.

№50 Тетяна Іваненко, вчитель Жміївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

№51 Сергій Батюк, Фахівець відділу збуту Комунального підприємства Броварської міськради Київської області “Броваритепловодоенергія”.

№52 Дмитро Горобчук, фізична особа – підприємець.

№53 Сергій Мартинов, заступник директора Центральної дитячо-юнацької навчально-спортивної бази “Трудові резерви” в Білій Церкві.

№54 Світлана Процун, змінний технолог ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”.

№55 Віта Савустьяненко, бухгалтер Комунального підприємства Білоцерківської міськради “Білоцерківтепломережа”.

№56 Андрій Лентюгов, фізична особа – підприємець.

№57 Тарас Костін, міський голова Переяславської міськради. 

№58 Лідія Жлобина, директор Аркадіївського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок”.

№59 Валерія Вакула, проектний менеджер у Центральній дитячо-юнацькій навчально-спортивній базі "Трудові резерви" в Білій Церкві.

№60 Олена Донченко, доцент Київського національного торговельно – економічного університету.

№61 Володимир Гончар, пенсіонер. 

№62 Сергій Кононенко, сільській голова Ясногородскої сільради. 

№63 Руслана Потапенко, викладач Державного вищого навчального закладу “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.

№64 Наталія Стецій, фізична особа-підприємець.

№65 Вікторія Денисенко, директор Комунальної організації Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Обухівської райради Київської області.

№66 Григорій Ткаченко, пенсіонер.

№67 Артем Сітніцький, директор Будинку культури села Музичі.

№68 Інна Ковалів, фізична особа-підприємець.

№69 Маріанна Анощенко, тимчасово не працює.

№70 Інна Іваненко, директор ТОВ “Карго Плюс”.

№71 Дмитро Куда,  менеджер з логістики ТОВ “Олга -логістик”.

№72 Андрій Гануш, фізична особа-підприємець.

№73 Микола Дідусенко, директор ТОВ “С-ДІМ”.

№74 Юлія Мартенко, начальник сектору контролю виконання доручень Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності”.

№75 Марія Мовчан, тимчасово не працює.

№76 Віктор Івашко, генеральний директор ТОВ “Палві”.

№77 Анатолій Драпей, сільський голова Горенської сільської рада Києво-Святошинського району Київської області.

№78 Сергій Козак, методист відділу освіти Бородянської райдержадміністрації.

№79 Алла Кучмиста–Кравченко, помічник генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

№80 Олена Блискун, доцент кафедри Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

№81 Юрій Марченко, директор ТОВ “Білгороднет”.

№82 Наталія Зима, самозайнята особа-нотаріус.

№83 Василь Литвин, перший заступник директора ТОВ “Білоцерківський завод будівельних виробів “Моноліт”.

№84 Наталія Гоменюк, директор Комунального підприємства “Дмитрівська управляюча компанія”  Дмитрівської сільради Києво-Святошинського району Київської області.

Читайте: Петр Порошенко отправил свою жену Марину в Киевсовет первым номером списка “Европейской солидарности”

На виборах до Київської облради сформовано дев'ять територіальних округів. Відповідні територіальні списки "Європейської Солідарності" наступні:

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

  1. Мепарішвілі Хвича

  2. Савчук Василь

  3. Мегедь Олена

  4. Усенко Яків

  5. Колотницька Альона

  6. Малецький Василь

  7. Шнуренко Алевтина

  8. Мартинов Сергій

  9. Коваленко Анна

  10. Лентюгов Андрій

  11. Вакула Валерія

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

  1. Глиняний Леонід

  2. Балагура Олег

  3. Даценко Тетяна

  4. Каплун Микола

  5. Карнаух Наталія

  6. Зубчевський Юрій

  7. Савустьяненко Віта

  8. Литвин Василь

  9. Стецій Наталія

  10. Дідусенко Микола

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

  1. Горковенко Володимир

  2. Косташ Олег

  3. Костін Тарас

  4. Лютікова Наталя

  5. Донченко Олена

  6. Гончар Володимир

  7. Потапенко Руслана

  8. Гануш Андрій

  9. Ковалів Інна

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

  1. Іваненко Олег

  2. Шкуро Алла

  3. Фірсов Руслан

  4. Батюк Сергій

  5. Драч Богдана

  6. Горобчук Дмитро

  7. Жлобина Лідія

  8. Куда Дмитро

  9. Мартенко Юлія

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

  1. Семенова Тетяна

  2. Єрко Галина

  3. Рибальченко Юрій

  4. Драпей Анатолій

  5. Кононенко Сергій

  6. Іваненко Інна

  7. Козак Сергій

  8. Зима Наталія

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

  1. Білий Борис

  2. Шевченко Марія

  3. Цагареішвілі Георгій

  4. Марченко Юрій

  5. Кучмиста – Кравченко Алла

  6. Юнчиц Андрій

  7. Гоменюк Наталія

  8. Сітніцький Артем

  9. Блискун Олена

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

  1. Денисенко Віталій

  2. Лісогор Максим

  3. Шихненко Дмитро

  4. Поліщук Ганна

  5. Іваненко Тетяна

  6. Войко Ірина

  7. Пещерін Андрій

  8. Мовчан Марія

  9. Івашко Віктор

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

  1. Карлюк Віталій

  2. Кузьменко Руслан

  3. Жукотанський Дмитро

  4. Перінська Оксана

  5. Процун Світлана

  6. Педченко Ігор

  7. Татоян Арташес

  8. Ткаченко Григорій

  9. Квятковська Катерина

  10. Денисенко Вікторія

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

  1. Одинець Владислав

  2. Титикало Роман

  3. Волинець Олександр

  4. Снігир Юлія

  5. Лахтадир Лариса

  6. Джамаль Михайло

  7. Анощенко Маріанна

  8. Воробйов Віталій

Читайте: В Гатненской ОТО замечены признаки “электорального туризма”

Фото: пресслужба партії “Європейська Солідарність”

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киевщины, новини київщини, новини київської області, кандидат, кос, европейская солидарность, вибори, список, місцеві вибори, європейська солідарність, обласна рада, облрада, выборы в облсовет

суббота, 17 апреля 2021 г.
18:45
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Антимонопольный комитет разрешил связанной с россиянами компании взять под контроль две столичные гостиницы
17:05
СБУ поймала еще одного киевского полицейского при получении взятки (фото)
16:04
За сутки в столице умерло более полусотни больных коронавирусом
15:05
В Калитянській ОТГ реалізовуватимуть унікальний проєкт зі створення соціального шкільного підприємства
14:07
Пробное ВНО для киевских школьников перенесено на середину мая
13:19
Минулої доби серед жителів Київщини зафіксовано 965 нових носіїв коронавіруса
12:24
Из-за прорыва трубы на столичной улице Кирилловской ограничено движение
11:43
Умер писатель и бывший народный депутат Украины Владимир Яворивский
11:02
Почти 15 тысяч носителей коронавируса выявили в Украине за прошедшие сутки
10:10
Жители Святошинского района Киева жалуются на нехватку площадок для собак
09:09
От коронавируса умер глава Подольского района Киева Виктор Смирнов
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 апреля 2021 года
пятница, 16 апреля 2021 г.
20:44
В Киев вернулась синяя рука
20:23
Киевские власти призывают религиозные общины обеспечить видеотрансляции вместо массовых богослужений
Календарь событий
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
16 апреля 2021 г. 19:55
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
Две фракции Киевского областного совета сделали очередной шаг к реформе коллегиального органа. В числе конечных целей: смена руководства совета, правки регламента и пересмотр персонального состава комиссий. Неизменным останется разве что присутствие жен видных броварских политиков в президиуме коллегиального органа. Правда, и в их рядах произойдет ротация. Так, ожидается, что супруга мэра Броваров Марина Сапожко из “Батькивщины” лишится своего поста первой вице-председательницы облсовета. В то же время, жена парламентария от “слуг” и броварского бизнесмена Анатолия Гунько Наталия будет пересажена из кресла в сессионном зале в кресло спикера совета Киевщины. Голоса за нее готовы дать как коллеги по областной “Слуге народа”, так и представители других фракций, которые помимо консолидации нового большинства сейчас активно заняты приближением даты заседания.