п'ятниця, 24 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

На місцевих виборах 25 жовтня мешканці обиратимуть керманича майбутньої Вишгородської ОТГ серед 14 кандидатів від різних політичних сил. Змагатимуться за крісло мера чинна міська та районна влада разом із ексголовою Київської ОДА Анатолієм Присяжнюком. Конкуренцію їм складуть місцеві підприємці, лікарі, архітектори, інженери та рекордсмен з макраме. 

Як стало відомо KV, у жовтні до міста Вишгород приєднають Хотянівську сільраду у складі двох сіл: Осещини та Хотянівки. Вишгородська міська ОТГ займатиме площу в 95.6  кв. км з чисельністю населення в 31877 осіб, із них 880 осіб – сільського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно із даними Центрвиборчкому, за право очолити Вишгородську міськраду змагатиметься 14 кандидатів, двоє із них – самовисуванці. 

Місцева влада

Так, мер міста Вишгород Олексій Вікторович Момот балотується від політичної партії "За Майбутнє". У 2015 році до міськради він пройшов від партії нардепа Юрія Дерев'янко "Воля". З 2010 року по 2015 рік був депутатом міськради VI скликання від "Народної партії", лідером якої є Володимир Литвин. 
Народився Момот 12 лютого 1980 року в місті Братськ Іркутської області (Російська Федерація). Нині проживає в Вишгороді, де і закінчив школу №2. Вищу освіту здобув у Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю "викладач англійської мови та зарубіжної літератури".

Трудову діяльність розпочав у КМП "Фірма" Рось ", слюсарем з ремонту обладнання, де пропрацював 2 місяці, з березня по травень 2002 року. З травня 2002 по липень 2003 року – фахівець з менеджменту та маркетингу ПП "Інга". З 2004 по 2015 рік займався підприємницькою діяльністю. З 2013 року – засновник та видець місцевої газети "Рідне місто Вишгород". Крім того, у співзасновниках Вишгородської міської громадської організації "Рідне місто".. 

Згідно з даними його декларації за 2019 рік, як і минулого року, він має квартиру на 60 кв. м, велика частина якої належить Момот Наталії Вікторівні та житловий будинок на 279,5 кв. м у Вишгороді, який знаходиться у нього в тимчасовому користуванні з 2017 року, власницею його є також Наталія Момот. Також у володінні мера є автомобіль Toyota Camry 2015 року випуску. На дружину, Марину Ступник, записано два автомобіля – Mitsubishi Colt (2007 р.в.) і Fiat Punto (2008 р.в.). Доходи Момота у минулому році склали 887 636 тис. гривень (2018 рік –  688 607 тис. гривень), а його дружини на підприємстві – 818 744 тис. гривень, ще 53 941 тис. гривень вона додала в якості винагороди. За рік збільшилися у подружжя і сума грошових активів: готівкою Момот зберігає 31 тис. доларів і 190 тис. гривень, а Марина Ступник, у свою чергу, зберігає 20 тис. євро і 250 тис. гривень, ще 65 532 гривень розміщені на банківських рахунках. 

Від політичної партії "Слуга народу" секретар міськради Тетяна Олексіївна Бражнікова. Торік Бражнікова також балотувалася і в депутати ВРУ по 96 виборчому округу, але йшла від партії "Самопоміч", від якої, власне, і була обрана в міськраду. До речі, місцеві про зміну в політичних уподобань Бражнікової у соцмережі відгукуються несхвально

Народилася 1 квітня 1981 року у Вишгороді, де нині і проживає. Вивчала Правознавство в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Вона є співзасновницею громадської організації "Ліга водних видів спорту Вишгородщини", а також її ім’я було пов’язане, до січня 2019 року, ще з декількома компаніями саме в сфері права – ТОВ "Щит та меч" та юридичне бюро "Претор Партнерс". 

Згідно з її декларацією за 2019 рік, фактичним місцем її проживання вказано місто Київ. У її спільній власності з рідними є квартира у Вишгороді на 62,8 кв. м, а також вона  задекларувала і квартиру чоловіка Іларіона Манжоли з дітьми у Києві на 28.8 кв.м. Заробітна плата кандидата склала 594 449 тис. гривень (у 2018 році – 448,7 тис гривень). Її чоловік, Іларіон Манжола, що працює тренером з плавання в Вишгородської районної ДЮСШ, заробив понад 92 тис. гривень. Також вона задекларувала добровільні внески від фізичних осіб на своє ім’я у загальній сумі 9 тис. гривень та соціальну пенсію сина у розмірі 31 930 тис. гривень. 


Від політичної партії "Опозиційна платформа – за життя" висунув кандидатуру виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА Олексій Олександрович Данчин

Народився 4 листопада 1973 року у місті Душанбе, Таджикистан, зараз проживає у Вишгороді. Має дві вищі освіти у сфері облік і аудит та правознавство, крім того, закінчив аспірантуру в Київському державному торговельно-економічному університеті. Трудову діяльність розпочав в Києві з посади бухгалтера МЧП "Канитап" та виконавчої дирекції ДАЕПК "Київенерго". Свого часу очолював київську ТОВ "Міжнародна корпорація "Слов’янський базар" та був головою правління в ЗАТ "Київський клінічний госпіталь".

З листопада 2010 по серпень 2014 року займав посаду заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Після цього очолював у Києві управління матеріального та господарського забезпечення НАК "Нафтогаз України", посідав посаду заступника голови правління АО "Міжнародний адвокатський альянс" та помічника київського адвоката АО "Безпалий та партнери". 

До призначення на посаду першого заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації з квітня 2017 по серпень 2018 року займався підприємницькою діяльністю. Так, у липні цього року було припинено діяльність його ФОП у сфері права. Проте він ще досі є керівником та співвласником, разом із ексголовою Вишгородської РДА Вячеславом Савенком та лідером Київського обласного осередку партії "ЗА Майбутнє" Ярославом Москаленко, громадської організації "Джерело", що зареєстрована в селі Лютіж ще у 2007 році. Його ж дружина, Олена Данчина, є депутатом Лютізької сільської ради.

У 2019 році Данчин задекларував київську квартиру дружини на 165,7 кв.м, яку вона придбала у 2012 році за понад 1,1 млн гривень, недобудований будинок на 468 кв.м та альтанку в Лютежі на 43,5 кв.м, чотири земельні ділянки від 1600 кв. до 2036 кв.м у Лютежі та Димері. А також два машиномісця у Києві, які належать йому та дружині. Також у декларації зазначено, що фактично він проживає саме в Києві. Їздить же Данчин на Фольксваген Пассат 2008 року випуску, який належить Валентині Христофорівні Данчиній, та користується Фольксваген Пассат 2014 року випуску. Торік він заробив 253 883 тис. гривень, а його дружина в ПрАТ "Київський клінічний госпіталь" – 96 тис. гривень та 168 тис. гривень.

У своїй передвиборчій програмі робить акцент на соціально-економічному розвитку міста, реконструкції та будівництві соціальних об’єктів, розвитку ЖКХ, транспортної, медичної та спортивно-культурної інфраструктури.

На фото з Facebook: Данчин разом із лідером партії ОПЗЖ Юрієм Бойко

На посаду міського голови Вишгорода висунув свою кандидатуру і голова Вишгородської районної ради Ростислав Миколайович Кириченко. Йде на вибори від політичної партії "Європейська Солідарність". Кириченко  є лідером Вишгородського осередку "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" з 2015 року. Того ж року й був обраний головою ради.

Народився 8 серпня 1985 року в селі Лютіж Вишгородського району. Має дві вищі освіти: перша за кваліфікацією магістра з фінансів, друга за спеціальністю "Правознавство". Також у 2019 році проходив навчання в Нацакадемії державного управління при Президентові України.

З 2008 по 2010 рік працював головним спеціалістом відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Вишгородської РДА, згодом – начальником відділу. Рік займав посаду головного контролера-ревізора відділу інспектування в АПК та сфері використання природних ресурсів Контрольно-ревізійного управління в Київській області. Ще рік пропрацював завідуючим сектором аналізу ефективності управління майном спільної власності управління з питань власності КОДА. З 2012 року працював заступником директора КП Київської облради "Друкар" та надалі – директором.

У 2016 році "Наші гроші" провела розслідування і вияснила, що Кириченко продав свій автомобіль Toyota Camri 2008 року випуску за 148 тис. гривень і приблизно за таку ж суму придбав Volkswagen Passat CC 2012 року випуску, хоча ринкова ціна даного автомобіля на той момент сягала 18-20 тис. доларів.

У 2019 році голова райради задекларував квартиру площею 56,1 кв. м у Вишгороді. У спільній власності (25%) вказана ще одна квартира в Вишгороді площею 51,2 кв. м. Кириченко досі їздить на Volkswagen Passat, а дружина Світлана Кириченко на Tesla Model S 2016 року випуску, придбану у 2019 році за 750 тис. гривень. Заробив Кириченко у 2019 році 590 738 тис. гривень (2018 рік – 462 479 тис. гривень). Його ж дружина одержала 300 тис. гривень прибутку від відчуження рухомого майна, вірогідно, від продажу автівки Nissan Leaf 2013 року випуску, яка ще була зазначена у доходах за 2018 рік.  Крім того, 26 660 тис. гривень їй виплатили, як соцдопомогу на дитину, а 1919 тис. гривень соціальної допомоги КП "Друкар". Сім'я також зберігає гроші готівкою: 12 тис. доларів. Особисті готівкові кошти Кириченка сягають суми 6 тис. доларів. 

Депутати

Планує очолити ОТГ депутат Вишгородської міськради Сергій Миколайович Жадан (обраний від ВО “Батьківщина”). На цих же місцевих виборах висувається від політичної партії "Пропозиція", одним із засновників і лідерів якої є очільник Дніпра Борис Філатов. 

У 2017 році він висував свою кандидатуру на посаду голови Вишгородської РДА. У 2018 році подавав декларацію як Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища у Державній екологічній інспекції Столичного округу.

Згідно із його декларацією, як депутата міськради, за минулий рік, він безоплатно користується квартирою у Вишгороді на 70 кв. м та авто Audi А3 2016 року випуску. Має корпоративні права в польській холдинговій компанії A.S.M. Grupa Sp.z o.o. І зберігає солідні готівкові запаси: 70 тис. гривень, 2 тис. доларів, 6 тис. євро та 2 тис. швейцарських франків. 

Кандидат народився 14 травня 1989 року у Вишгороді, тут і живе. Має вищу освіту, яку здобув у Київському національному економічному університеті. Тимчасово безробітний.

За інформацією із соцмережі, нещодавно у кандидата зафіксували випадок захворювання на COVID-19, тож наразі він перебуває вдома на самоізоляції. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Прагне одержати владу і ексгубернатор Київщини, з 2010 по 2014 роки, а нині головний радник в ТОВ "Концерн комплекс" (діяльність – консультування з питань комерційної діяльності й керування) Анатолій Йосипович Присяжнюк. Представлятиме на цих виборах він політичну партію "Наш край". Присяжнюк має намір відродити у Вишгороді відомі перегони “Формули-1”, культурну спадщину тощо. 

Присяжнюк - доктор юридичних наук, генерал-полковник, Заслужений юрист України та Заслужений робітник промисловості Автономної Республіки Крим. А з 2011 року -  Почесний громадянин міста Вишгород. Депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим в 1998-2002 роки, з 2006 по 2010 роки – депутат Верховної Ради АР Крим п’ятого скликання.

Читайте: Губернатор Киевщины – прощание с талисманом

Народився 15 липня 1953 року в селі Куна на Вінниччині. Закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут та Національну академію внутрішніх справ.

Трудову діяльність розпочав рахівником механізованого загону Гайсинського районного об’єднання “Сільгосптехніка”, працював інженером- технологом Гайсинського районного об’єднання “Сільгосптехніка” у Вінницькій області. З 1980 року по 1981 рік – асистент кафедри ремонту машин і технології металу Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту.

З жовтня 1982 року по серпень 1983 року – державтоінспектор відділу внутрішніх справ Сімферопольського райвиконкому Кримської області. Працював згодом інспектором відділення розшуку дорожньо-патрульної служби управління ДАІ УВС Кримоблвиконкому та заступником начальника управління ДАІ УВС АР Крим.

Обіймав посади заступника міністра внутрішніх справ та заступник начальника Головного управління МВС в  Криму. Очолював Управління МВС України в Полтавській області. Був заступником Міністра внутрішніх справ України – начальник міліції громадської безпеки. Після служби в МВС обіймав посаду заступника голови ради Міністрів Автономної Республіки АР Крим, був головою правління ДАК “Чорноморнафтогаз”, а ще – заступником голови СБУ. 

Після Революції гідності ім’я ексгубернатора потрапляло не в один скандал. Він перебував у розшуку, відпочивав на Криті, його родина оформлювала майно в окупованому Криму. 

Читайте: Жена экс-губернатора Киевщины ведет бизнес в аннексированном Крыму

А весною цього року він серйозно вів переговори про перехід до команди Юлії Тимошенко. 

Читайте: Экс-губернатор Киевщины Присяжнюк может возглавить областную “Батькивщину”

Громадський діяч

Йде у владу й громадський активіст Владислав Іванович Дулапчій. Народився 24 червня 1980 року у місті Первомайськ, зараз проживає у Вишгороді, має вищу освіту, працював в київській компанії Autonomous Advocacy (Автономная адвокатура). Його кандидатуру висунула політична партія "Разом сила". 

Дулапчій, разом із мером Вишгорода Олексієм Момотом, є співвласником громадської організації "Рідне Місто". Входить кандидат і у співзасновники ГО "Громадянська Позиція Українця".

Своїм виборцям Дулапчій обіцяє зрушити з місця питання будівництва станції метро у Вишгороді.

"Не пустими балачками, а реальними справами! Поки хтось фарбує лави та роздає блокнотики – ми будуємо інфраструктуру!", – розповів кандидат на відео в Facebook. 

Також у партійну програму увійшли соціальні та комунальні питання, проблеми благоустрою та будівництва, медицини та екології. Загалом у своїм дописах кандидат не цурається нецензурної лексики, але обіцяє виправити і цю ситуацію. 

Читайте: Бюджет Вишгорода розпилюється на близьких до міського голови ФОПів, – громадський діяч Владислав Дулапчій

Управлінці

Під егідою політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" йде в мери директор Вишгородського історико-культурного заповідника (з 2016 року) Владлена Володимирівна Литовченко

Народилася вона 7 серпня 1970 року в Броварах. Нині проживає у Києві. Має вищу освіту: навчалася в Міжнародному університеті розвитку людини "Україна", кандидат iсторичних наук. Також закінчила музичне училище імені Глієра по класу фортепіано та Одеську консерваторію. У 90-роках була ведучою телеканалу УТ-3.

Читайте: Экс-“Мисс Украина” Влада Литовченко стала директором заповедника в Вышгороде

Також вона є головою Міжнародного Фонду культурного співробітництва та Президент благодійного фонду "Обдаровані діти – майбутнє України". З 2014 року -  член Громадської ради при Міністерстві культури України. З 2016 року – почесний президент Міжнародного дитячого кінофестивалю "Золотий ключик" та голова Ради Аграрної партії з питань культури і духовності.

Литовченко була Радником міністра з питань сім'ї, молоді та спорту (2007-2012 роки). На початку липня 2012 року була призначена заступником гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (з міжнародного співробітництва), та вже 31 липня звільнена. Після чого прогримів гучний скандал: Литовченко стверджувала, що гендиректор Вікторія Ліснича взяла у неї хабар у розмірі 50 тисяч доларів за призначення на посаду.

Кар'єру ж вона розпочала з викладання в музичній школі. Кілька років працювала професійною моделлю, брала участь у низці конкурсів краси. Зокрема, стала відомою завдяки перемозі у конкурсі "Міс Україна-1995", а пізніше через зйомки для знаменитого журналу "Playboy". Була "обличчям" низки відомих українських  торгових марок, а також знімалась у музичних кліпах. У 2003 році стала співавтором першого в Україні підручника модельного бізнесу “Професія: модель”. Веде блоки та рубрики на сторінках відомих ЗМІ. Увійшла до Топ-100 найвпливовіших жінок України-2006 за версією журналу "Фокус". Була одружена із бізнесменом та засновником "Київстар" Ігорем Литовченко.

Литовченко є власницею модельного агентства Karin Model Management Group, у співзасновниках же вказано Владлену Володимирівну Прокаєву. Це прізвище її другого чоловіка – відомого дніпропетровського бізнесмена Сергія Прокаєва. А також вона співвласниця компанії ТОВ "Карін Продакшн"..

У своїй передвиборчій програмі зосереджує увагу на розвитку історико-культурних цінностей регіону та розвитку туризму. 

Від партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" у мери балотується  Моламов Аман Мансур Огли. 

Аман Моламов народився 10 вересня 1989 року в Києві. Навчався в столичній гімназії №19 "Межигірська", потім – в медичному ліцеї. З 2006 по 2012 рік – в Національному медуніверситеті імені О.О. Богомольця (Київ).

З 2012 до 2013 року працював лікарем-інтерном поліклініки №3 Подільського району Києва, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Подільського району Києва. З 2014 по 2015 рік – медичний працівник кабінету по організації роботи з інвалідами війни. Був зареєстрований в Києві як фізособа-підприємець, профіль – надання інформаційних послуг. 

З 2015 року – заступник генерального директора з комерційних питань комунального підприємства  "Житній ринок". З вересня 2016 по травень 2018 року -  в.о. генерального директора – заступник з комерційних питань КП "Житній ринок".

Після роботи в КП "Житній ринок" Моламов працював у Фонді комунального майна Вишгородського району, пізніше зайняв посаду заступника директора КП "Київське спадщина".

Розпорядженням Київського міського голови Віталія Кличко від 5 червня 2020 року № 321 Аман Моламов призначений виконуючим обов'язки директора КП "Київське спадщина".

Згідно з його декларацією за 2019 рік, його дружина є власницею декількох земельних ділянок та будинку в Дніпропетровській області, та має квартиру в Києві на 73,9 кв.м. Моламов же має будинок на 39,9 кв.м в Чернігівській області. Його дружина їздить на MAZDA 3 2007 року випуску. У 2009 році він заробив 4985 тис. гривень, а його дружина, займаючись підприємницькою діяльністю, 41400 тис. гривень. Готівкою він зберігає 100 тис. гривень. 

Підприємці

Від партії "Перемога Пальчевського" йде у мери Євгеній Вікторович Бурикін. Народився  8 грудня 1980 року у Вишгороді, де і проживає. Має вищу освіту, працює заступником директора в ПП "Оскар" (основна діяльність – вантажний автомобільний транспорт), власником якого він і є. Крім того, згідно із даними  YouControl,  він є у співзасновниках ГО "Київщина-2018" і благодійного фонду "Моя Київщина".

У 2015 році він балотувався у депутати Вишгородської міської ради від партії "Наш край", але безрезультатно.

Від "Радикальної Партії Олега Ляшка" висувається  Костянтин Борисович Кужельний. Народився 2 липня 1978 року у Києві. Має вищу освіту. Займає посаду виконавчого  директора ТОВ "ПТТД". Кужельний є засновником цього підприємства, діяльність якого пов'язана із металургійним виробництвом. 

На своїй сторінці у Facebook зауважує, що їхня команда "незалежна від "договорняків" та "забудовників". 

Від політичної партії "Громадянський рух "Хвиля" балотується Ольга Вікторівна Решетняк. Народилася 10 травня 1979 року в Євпаторії, проживає нині у Вишгороді. Має вищу освіту: навчалася в Національному медуніверситеті імені О.О. Богомольця за спеціалізацією “Терапевтична стоматологія”. Вона – лікар-пародонтолог. Є президентом благодійного фонду Hippocrates, учасник міжнародних стоматологічних конференцій і має членство в Ukrainian Academy of Periodontology.

Займає посаду головного лікаря в ПП "Ейч-клінік". До цього працювала викладачем кафедри терапевтичної стоматології у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Автор двох патентів на винахід по лікуванню у стоматології. А також автор та співавтор 23 наукових праць у медичних виданнях. 

Самовисуванці 

Як самовисуванець планує прийти до влади Станіслав Миколайович Рудич. Народився 4 грудня 1963 року в селі Городківці. Він за освітою інженер та тимчасово не працює. Проживає у Вишгороді.

Кандидат нещодавно став героєм телюсюжету на телеканалі "1+1". Станіслав Рудич – майстер макраме, і змайстрував із 7 км ниток двоколісного велосипеда. Виріб вже зареєстрували у Національному реєстрі рекордів у категорії "Мистецтво". 

Останній кандидат також самовисуванець. Це -  бізнесмен Ігор Михайлович Торгонський

"Мені не потрібні партії. Я завжди був вільним і незалежним, тому йду на вибори як безпартійний самовисуванець", – зауважив він.

Він народився 23 жовтня 1975 року у місті Овруч. За освітою – архітектор. Проживає у селі Нові Петрівці. Очолює ТОВ "Балатон Сервіс" (діяльність – комплексне обслуговування об'єктів). Він також є співвласником цього підприємства, яке було зареєстроване у 2016 році. 

Крім того, він є головою Правління обслуговуючого кооперативу "Балатон Вілідж", очолює громадську організацію “Твоя громада”, яка публічно виступала за збереження Вишгородського району. Також, ймовірно, він є співвласником будівельної кампанії ТОВ "МЕГА ВАТТ", яке зареєстроване у 2015 році зі статутним капіталом у розмірі 1 млн гривень у Вишгороді.

 Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, мэр, вышгород, местные выборы, вышгородский район, кандидаты, вышгородская ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.