пятница, 18 июня 2021 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За даними ЦВК, за голову Переяславської об'єднаної громади готові поборотись 12 кандидатів. Тут у передвиборчі перегони вступили чинний голова та секретар міської ради, три міських депутати, головний архітектор Переяслава, редактор місцевої газети та підприємці. Про біографію потенційних голів ОТГ KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, до складу Переяславської ОТГ увійдуть 7 громад: Великокаратульська, Гайшинська, Гланишівська, Вовчківська, Демянецька та Мазінська сільські ради та Переяславська міська рада. 

Чисельність населення громади становить 32 256 осіб, з них 26 786 – міське населення та 5 470 – сільське. Площа громади – 261,1 км². 

За даними ЦВК, тут налічується 12 кандидатів на посаду голови ОТГ: Борис Аврамич, Олександр Бойко, Петро Бочарін, Тарас Костін, Віталій Марченко, Любов Онопрієнко, Світлана Помойницька, Вячеслав Саулко, Григорій Соколов, Анна Степаненко, Жанна Федорук, Юрій Шинкар. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Місцева влада 

Йде на вибори чинний міський голова Переяслава Тарас Вікторович Костін. Народився 27 січня 1973 року у Переяславі, де і проживає. Балотується від політичної партії “Європейська солідарність”. 

В 1990 році, відразу після закінчення Переяслав-Хмельницької середньої школи №5, працював різноробочим в кооперативі "Здоров'я" при МСОК "Колос".

З 1991 по 1993 рік проходив службу в Збройних силах України. Після служби в армії, Тарас Костін працював охоронцем, а пізніше – помічником адвоката в незалежній юридичній компанії. З 2003 по 2014 рік – директор ТОВ "Кобзар" (місто Переяслав).

З червня 2014 року – голова Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області VI скликання. Балотувався від партії "УДАР "Віталія Кличка", членом якої і був. Був обраний на позачергових виборах після "добровільно-примусової" відставки попереднього мера – Олександра Шкіря.

З листопада 2015 року – голова Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області VII скликання. Балотувався від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", як безпартійний.

Аналізуючи розвиток кар'єри Тараса Костіна, можна припустити, що він має певні зв'язки з мером Києва Віталієм Кличком, а також з екс-народним депутатом Артуром Палатним (БПП).

Наступний кандидат – Петро Петрович Бочарін. Народився 8 серпня 1960 року в місті Сасово, Росія. Балотується як самовисуванець. Є депутатом та секретарем Переяславської міської ради від партії “Наш край”. 

Він є співзасновником ТОВ “БМ Преміум Груп” (діяльність страхових агентів і брокерів) та ГО “Майбутнє Переяслава”. На голову ОТГ балотується ще один депутат міськради від “Нашого краю” Вячеслав Володимирович Саулко. Народився 30 травня 1961 року в селі Гибалівка Шаргородського району Вінницької області, проживає у Переяславі. На місцеві вибори 2020 йде від партії “Слуга народа”. 

Він є директором ТОВ “Сімекс Альянс Україна" та ПП “Сімекс зооветсервіс”. 

У 2009 році обраний Головою асоціації практикуючих лікарів Київської області. Є почесним членом кафедри анатомії тварин ім. В. Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України. У Переяславі побудував приватну ветеринарну аптеку з клінікою для лікування дрібних тварин. 

Наступна кандидатка – депутат Переяславської міськради Жанна Володимирівна Федорук (“Нові обличчя”). Народилась 28 липня 1967 року в селищі Коцюбинське Києво-Святошинського району. На вибори йде від партії “Самопоміч”. Пенсіонерка. 

Є членом постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів. Кандидат Юрій Сергійович Шинкар є депутатом міськради від політичної партія “Радикальна партія Олега Ляшка”. Народився 27 червня 1964 року в Переяславі, де і проживає. 

На вибори йде від “Радикальної партії Олега Ляшка”. Є пенсіонером Міністерства внутрішніх справ. Є членом постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів. Борис Анатолійович Аврамич народився 11 серпня 1970 року в Переяславі, де і проживає. Йде на вибори від політичної партії “Наш край”. Є фізичною особою-підприємцем (діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування). 

Був депутатом Київської облради 6-го скликання від “Партії регіонів”. Балотувався до Київської обласної ради у 2015 році від “Радикальної партії Олега Ляшка”. Працював заступником голови Переяслав-Хмельницької РДА.

Любов Михайлівна Онопрієнко народилась 23 травня 1966 року в селі Горбані Переяслав-Хмельницького району, проживає у Переяславі. Балотується як самовисуванець, була в лавах політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”. 

Працює заступником директора в Київському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів. Є заступником голови Переяслав-Хмельницької РДА.

Була помічницею народного депутата 8-го скликання Сергія Скуратовського (“РПЛ”) на громадських засадах.

Анна Сергіївна Степаненко народилась 19 жовтня 1988 року в Переяславі, де і проживає. Балотується як самовисуванець. Працює головним архітектором у виконавчому комітеті Переяславської міської ради. 

У 2015 році балотувалась в Переяславську міську раду від Блока Петра Порошенко. 

Педагог, журналістка, виконавець та ФОП.Кандидат Олександр Вікторович Бойко народився 13 жовтня 1988 року у місті Переяславі, де і проживає. Балотується від політичної партії ВО “Батьківщина”. Тимчасово не працює. Має освіту соціального педагога. 

У 2007 році балотувався до Верховної Ради від Блоку “Всеукраїнська громада”. Є засновником ТОВ “Дениско” (прісноводне рибництво (аквакультура).Світлана Іванівна Помойницька народилась 14 липня 1963 року в місті Переяславі, де і проживає. Балотується як самовисуванець. Вона є директором ТОВ “Світа” та редактором газети “Діловий Переяслав”. 

У 2015 році балотувалась до Переясласької міськради від партії “Об'єднання “Самопоміч”. Кандидат Григорій Олексійович Соколов народився 14 серпня 1980 року в місті Ола Магаданська, Росія. Проживає у Переяславі. На вибори йде самовисуванцем. 

Працює начальником Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області.

Віталій Михайлович Марченко народився 28 липня 1978 року у Переяславі, там і проживає. Балотується від політичної партії “Опозиційна платформа “За життя”. Фізична особа-підприємець, вид діяльності – вантажний автомобільний транспорт. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, местные выборы, кандидаты, переяслав, переяслав-хмельницкий район, тарас костин, жанна федорук, переяславская ото, юрий шинкар, любовь оноприенко, анна степаненко, вячеслав сауко, петр бочарин

пятница, 18 июня 2021 г.
13:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
14:46
В 13 домах Киева отремонтируют лифты (адреса)
14:22
Киев объявил большой отбор новых инспекторов по парковке
14:02
В субботу, 19 июня, на улице Архипенко в Киеве будут перекрывать движение транспорта
13:43
Кличко уполномочил Усова сотрудничать с прокатчиками самокатов
13:24
В Киеве за минувшие сутки зафиксировано более 200 новых случаев COVID-19
13:04
На Киевщине ограничили движение грузовиков в жару
12:45
За добу на коронавірус захворіли 54 жителів Київщини
12:22
Владимир Бондаренко: В Киеве планируют создать более 100 километров велодорожек
12:02
335 млн грн цьогоріч спрямують на розбудову Київщини в рамках “Великого будівництва”
11:42
Креативный конкурс от Perfect Group: идею победителя воплотят в 80-метровом мурале
11:24
Робота СМКОР: у Києві зупинено реєстрацію лише 0,4% податкових накладних
11:23
Комарницкий обеспечил соучастника Кличко Тация “крышей” в виде главы управления СБУ, - эксперт
11:02
Киев тратит на нужды ЖКХ лишь 5% бюджета, - аналитики
10:44
На улице Генерала Алмазова в Киеве в течение месяца будут ограничивать движение транспорта
10:26
У Бориспольскому районі розпочали капітальний ремонт дитсадка в рамках “Великого будівництва”
Календарь событий