понедельник, 25 января 2021 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За даними ЦВК, за посаду голови Яготинської об'єднаної громади готові поборотись 10 кандидатів. Тут у передвиборчу гонку вступили чинний міський голова, колишнє керівництво району, депутати, підприємці. Про біографію потенційних голів ОТГ KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, до складу Яготинської ОТГ увійдуть 19 громад: Яготинська, Богданівська, Годунівська, Двірківщинська, Жоравська, Засупоївська, Капустинська, Кулябівська, Лемешівська, Лозовоярівська, Ничипорівська, Панфильська, Райківщинська, Сотниківська, Сулимівська, Супоївська, Фарбованська, Червонівська та Черняхівська.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Чисельність населення громади становить 31 624 осіб, з них 19 409 – міське населення та 12 215 – сільське. Площа громади – 792,2 км². 

За даними ЦВК, тут налічується 10 кандидатів на посаду голови ОТГ: Віктор Грицай, Наталія Дзюба, Сергій Дорошенко, Ігор Кондратенко, Дмитро Мінайчев, Володимир Потельчак, Анатолій Родак, Сергій Цукур, Василь Шмигановський, Іван Шулла. 

Представники влади

На голову Яготинської ОТГ балотується колишній очільник Яготинської райради Віктор Григорович Грицай. Народився 28 серпня 1959 року в селі Красне Згурівського району. На вибори йде від політичної партії ВО “Батьківщина”. Працює викладачем в Яготинському інституті МАУП. 

З 2006 по 2010 рік Віктор Грицай був депутатом Яготинського райради від партії "Блок Юлії Тимошенко" (БЮТ). З червня по вересень 2014 року обіймав посаду голови Яготинської районної державної адміністрації (РДА). Був призначений в.о. Президента України Олександром Турчиновим. На цю посаду Грицай був запропонований партією "Батьківщина", осередком якої керував на Яготинщині. Звільнений був розпорядженням Президента України Петра Порошенка.

У 2015 році безуспішно балотувався до Київської обласної ради по 52 округу від партії "Батьківщина". З листопада 2015 року – голова Яготинської районної ради VII скликання. Балотувався і був обраний від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". На сесії райради у грудні 2018 року депутати висловили Грицаю недовіру. Причиной називали недотримання законів, що стосуються місцевого самоврядування, депутатської діяльності та приховування зловживань в керівництві районної лікарні. Грицай в свою чергу заявляв, що роботу району саботують деякі депутати, підгодовані тодішньою головою місцевої РДА.

Читайте: Кресло раздора: депутаты Яготинского райсовета свергли своего председателя

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також кандидатом стала чинний мер Яготина Наталія Миколаївна Дзюба. Народилась 6 серпня 1961 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Балотується під політичної партії “Слуга народу”. 

Згідно з офіційною біографією, Наталія Дзюба розпочала свою трудову діяльність в 1983 році вчителем Сотніковской середньої школи Яготинського району. З 1998 по 2004 рік – керівник відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації (РДА).

У квітні 2002 року, будучи членом Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), безуспішно балотувалася до Верховної Ради IV скликання по столичному виборчому округу № 98. З 2004 по 2005 рік – заступник голови-керівник апарату Яготинської РДА.

У березні 2006 року балотувалася до Верховної Ради V скликання від Опозиційного блоку "НЕ ТАК!" (№ 306 у списку), але також безуспішно. На час виборів займалася приватним підприємництвом і була членом Республіканської партії України.

У 2007 році – заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти в Києві. З 2008 по 2010 рік – керівник апарату Яготинської РДА. У 2010 році – перший заступник голови Яготинської РДА. Член "Партії регіонів". З 17 листопада 2010 року – голова Яготинської міської ради VI скликання. З 17 листопада 2015 року – голова Яготинської міськради VII скликання.

Василь Степанович Шмигановський народився 5 вересня 1960 року в відділку Дубова Поліського району Київської області. Балотується від політичної партії “Європейська Солідарність”. Пенсіонер. З 11 квітня 2018 до 11 липня 2019 року був головою Яготинської РДА. 

Був помічником народного депутата 6-го скликання Василя Грицака (“Партія регіонів”) на платній основі. Працював начальником Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України та начальником Яготинського об’єднаного управління Пенсійного фонду. 

Кандидат Володимир Андрійович Потельчак працює заступником голови Яготинської райради з 5 березня минулого року. Народився 20 грудня 1960 року у місті Яготин. Балотується як самовисуванець. 

Позапартійний. На посаду заступника голови районної ради його висунула політична партія “Блок Петра Порошенка”. Працював директором ТОВ “ Яготинський механічний завод”.

Ще одним кандидатом став депутат Яготинської райради Іван Іванович Шулла (“Опозиційний блок”) – син депутата Яготинської міської ради, та ексдепутата КОР від ПР Івана Шулли (“Опозиційний блок”). Народився 3 вересня 1981 року у місті Ужгород Закарпатської області. Балотується від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Працює директором КП Київоблради “Яготинський історичний музей”. За даними YouControl, у 2011 році очолював Яготинську райраду. 

Підприємці

Сергій Олександрович Дорошенко народився 27 квітня 1974 року в селі Красна Поляна Красногвардійського району АР Крим. Балотується від політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. Працює директором ТОВ “Земляки”. 

Був помічником народного депутата 7-го скликання Сергія Міщенка (самовисуванець) на громадських засадах. У 2010 році балотувався до Чернігівської міської ради 6-го скликання від “УДАРу”, а у 2015 – до Київської обласної ради 7-го скликання від “Радикальної партії Олега Ляшка”. 

Кандидат Анатолій Валерійович Родак народився 8 жовтня 1973 року в Яготині. Балотується від політичної партії “Голос”. Працює директором ТОВ “Русава”. Займається футболом. 

У 2015 році балотувався до Яготинської міської ради від Блоку Петра Порошенка. 


Інші

Ігор Анатолійович Кондратенко народився 25 листопада 1980 року в Яготині. Балотується як самовисуванець. Протягом трьох років працює водієм міжнародних перевезень в Dartom Sp. z o.o., Польща. 

Сім років працював науковим співробітником в Національному науковому центрі "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства". 

Протягом п'яти років працював у ПАТ "Яготинське автотранспортне підприємство 13251" на посаді голови правління. 

У 2015 році балотувався у Яготинську райраду від партії “УКРОП”. 

Дмитро Сергійович Мінайчев народився 25 вересня 1976 року у Києві. Балотується як самовисуванець. Є головою наглядової ради громадської організації "Асоціація учасників АТО".

Також він є засновником ТОВ “АТОвці Яготинщини”. Був співзасновником ТОВ “Земляки”, де наразі працює директором кандидатом Сергій Дорошенко. 

Сергій Іванович Цукур народився 25 лютого 1997 року в Яготині. Балотується як самовисуванець. Безробітний. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати і голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщині сформовано 460 округів, найбільше – для виборів сільських та селищних депутатів. 

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, местные выборы, кандидаты, яготин, виктор грицай, яготинский район, василий шмигановский, яготинская ото, наталия дзюба, сергей дорошенко, владимир потельчак, иван шулла

понедельник, 25 января 2021 г.
12:05
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Во вторник, 26 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
20:24
В 2020 году полиция Киева массово закрывала из-за отсутствия состава преступления кражи на столичном вокзале
20:03
Киевские школы и библиотеки могут получить бесплатные эко-книги
19:44
За неделю количество ДТП с пострадавшими в Киеве увеличилось почти вдвое
19:21
Кличко предложил увеличить уставный капитал “Киевского инвестиционного агентства” на 25 млн гривен
19:05
На Дарницкий комбинат стройматериалов пожаловались из-за замусоренности одного из земучастков предприятия
18:42
Обвиняемый по делу перестрелки в Княжичах Леонид Курята работает замначальника полиции Днепровского района Киева (документ)
18:26
Столичная служба занятости трудоустроила более 500 переселенцев в 2020 году
18:04
На ситилайтах в центре Киеве разместили фотографии погибших бойцов АТО/ООС
17:46
В парке Партизанской славы демонтировали кафе, построенное без разрешительных документов (фото, видео)
17:23
Количество больных гриппом и ОРВИ в Киеве незначительно увеличилось
17:02
На столичних дорогах уперше в Україні встановили дорожні знаки 1.40 “зміна покриття”
16:46
В Голосеевском парке столицы сгорела часть недостроенного аттракциона, против которого выступали местные жители (фото)
16:21
Предприятия организаций инвалидов получили льготы от КОГА
16:02
Жителі Київщини не повинні ні в кого питати дозволу на зміну газопостачальника, – Василь Володін
Календарь событий
Сквозь скандалы и разборки: фирма из орбиты Кличко планирует построить громадный ТРЦ на Осокорках
25 января 2021 г. 14:00
Сквозь скандалы и разборки: фирма из орбиты Кличко планирует построить громадный ТРЦ на Осокорках
Уже в ближайшее время на Осокорках, на 29,9 га прибрежной зоны озера Вырлица, может быть начато строительство многофункционального комплекса, который будет состоять из торгово-развлекательного центра (ТРЦ), паркинга и других объектов. Новый проект, который ранее СМИ называли “городом в городе”, рискует стать одним из наиболее скандальных в истории Киева. Еще в 2013-2014 годах прокуратура имела претензии к Киевсовету по поводу того, как инвестор – ООО “Мрия-Инвест” – получил землю под строительство. Кроме того, до сих пор не решен вопрос выполнения этой фирмой своих обязательств перед столичным бюджетом – уплаты паевого участия на сумму более 124 млн гривен. “Пикантности” этой ситуации прибавляет тот факт, что ООО “Мрия-Инвест” явно тесно связано с окружением столичного мэра Виталия Кличко.
В КГГА придумали как работать с владельцами МАФов без Градостроительного кадастра
25 января 2021 г. 11:00
В КГГА придумали как работать с владельцами МАФов без Градостроительного кадастра
Киевские власти придумали, как при неработающем Градостроительном кадастре принимать документы владельцев столичных временных сооружений (ВС, киоски, МАФы) для продления старых и заключения новых договоров паевого участия. Теперь предприниматели должны подавать эти документы через Центры предоставления административных услуг (ЦПАУ). Причем до недавнего времени это можно было сделать только в бумажном виде, а 22 января 2021 года руководство ЦПАУ заявило, что уже и в электронном – через личный кабинет на сайте ЦПАУ. Чиновники говорят, что это временно – пока не завершатся технические работы на сайте Градостроительного кадастра. А вот предприниматели считают, что Градостроительный кадастр уже не заработает и вскоре Киевская горгосадминистрация (КГГА) займется созданием новой аналогичной площадки.