четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

На місцевих виборах, 25 жовтня, жителі Глевахівської ОТГ обиратимуть нового очільника громади. У боротьбу за крісло голови вступило п’ять кандидатів. Знову зіштовхнуться на виборчих перегонах чинний голова ОТГ Володимир Петренко та ексголова Глевахи Валерій Жеребцов. Конкуриватимуть між собою і 278 кандидатів у депутати від 14 політичних сил. Про біографію потенційних голів та кандидатів у раду ОТГ *KV розповідає у своєму матеріалі.

Як стало відомо KV, Глевахівська ОТГ новоствореного Фастівського району була створена 30 червня 2019 року у складі Глевахівської селищної та Мархалівської сільради  із адмінцентром у селищі Глеваха. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У жовтні до ОТГ доєднають ще Крушинську, Путрівську сільради Васильківського району. Загалом до громади увійде 12 сіл та одне селище, займатиме ОТГ площу в 96.7 кв. км із населенням у 12879 тис. осіб. 

За даними сайту Глевахівської громади, кандидатами на голову ОТГ тут зареєструвалося п’ятеро людей.

Читайте: Проект Децентрализация: КОГА утвердила создание Глевахской ОТО

Самовисуванець

Як самовисуванець йде ексголова Глевахівської селищної ради Валерій Володимирович Жеребцов. Народився 8 жовтня 1957 року, проживає у селищі Глеваха. Освіта вища – закінчив Київський будівельно-інженерний інститут. Він безпартійний, і на минулих місцевих виборах був обраний головою Глевахівської селищної ради також як самовисуванець. Висував він свою кандидатуру як безпартійний на голову ОТГ і торік, але програв Володимиру Петренку.

Зараз він працює заступником директора у ПП "Валжер". За даними YouControl, він є кінцевим бенефіціаром цього ПП, яким керує його дружина Світлана Жеребцова. ПП займається роздрібною торгівлею продуктами харчування і тютюновою продукцією.

Згідно із його декларацією після звільнення за минулий рік, у спільній власності він має квартиру в Києві на 67,2 кв. м. Йому належить два будинки на 45,6 кв.м і на 65 кв.м та дві земельні ділянки на 960 кв.м та 1200 кв.м, а ще – магазин-кафе у Глевасі. Ще чотири ділянки він орендує. Їздить кандидат на Volvo XC70 2007 року випуску.

Заробив він у селищній раді 146 436 тис. гривень та одержав 24 тис. гривень пенсії, дружина Світлана Жеребцова в ПП "Валжер" одержала зарплату у розмірі 60 тис. гривень, а мати Галина Жеребцова – 25 200 тис. гривень пенсії. Готівкою Жеребцов зберігає 12 750 доларів та 195 тис. гривень, його мати – 3 150 тис. євро, дружина – 207 тис. гривень.

У депути до громади балотується і його дружина Світлана Вікторівна Жеребцова, 1961 року народження, від Радикальної партії Олега Ляшка. 

Місцева влада

Спробує закріпити вдруге за собою посаду чинний голова Глевахівської громади Володимир Васильович Петренко. Допомогатиме йому у цьому партія "Слуга народу", хоча приналежності до партії немає. До об’єднання в ОТГ очолював Мархалівску сільраду, починаючи з 2006 року. У 2010 році повторно переобрали на посаду при підтримці "Партії регіонів".

Народився 14 вересня 1956 року в селі Мархалівка Васильківського району. У 1978 році закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Трудову діяльність розпочав у 1978 році з інструктора фізичного виховання в радгоспі "Рославичі". Згодом два роки викладав фізичне виховання у Глевахівській школі, був лаборантом фізичного виховання Боярського сільськогосподарського технікуму. 

З 1983-го по 1993 роки вчителював у Мархалівській восьмирічній школі. Після чого рік проробив охоронцем на Васильківській птахофабриці. Наприкінці 90-х років шість років працював вантажником на Володимирському ринку. Згодом ще шість років, до 2006 року, займався підприємницькою діяльністю. 

У декларації за 2019 рік він вказав майно дружини: житловий будинок на 92,3 кв.м. та наділ на 2457 кв.м, два магазини (93,5 кв.м. и 149 кв.м, придбані в 2009 році) та дві орендовані ділянки загальною площею 1 259 кв.м у Мархалівці. Має вона і вантажну автівку – Volkswagen Transporter 2002 року випуску. Ще працюючи у Мархалівській сільраді, Петренко заробив 140 393 тис. гривень, будучи головою ОТГ – 209 096 тис. гривень. Його дружина одержала 800 тис. гривень доходу від підприємницької діяльності та 48 734 тис. гривень пенсії.

При його головуванні у Мархалівській сільраді в 2008 році виникла скандальна ситуація навколо 20 гектарів лісу, які були віддані жителям Василькова, а також Черкаської та Луганської областей.

Також, ймовірно, в депутати балотується від партії "Перемога Пальчевського" і син голови – Петренко Євген Володимирович, 1987 року народження, який проживає у Глевасі. 

Підприємці

Суб'єктом висування кандидатки Світлани Сергіївни Лєбєдєвой стала партія "Європейська Солідарність".

Лєбєдєва народилася 22 серпня 1980 року у селищі Кругле в Білорусії, проживає у селі Зелений Бір. Має вищу освіту: у 2002 році закінчила хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, у 2012 році – Академію праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок за спеціальністю "Право". 

У своїх даних вона вказала, що працює та є співзасновником сімейної дистрибуційної компанії "ЛВС", де займає посаду бухгалтера. Це ТОВ було зареєстроване у 2011 році в Тернополі зі статутним капіталом у розмірі 20 тис. гривень. Його діяльність пов’язана із виробництвом чаю та кави. Керівником і одним із співвласників якого є Сергій Геннадійович Лєбєдєв, а також жительки Тернополю – Любов Куницька та Світлана Васильєва. 

Від політичної партії "Сила і Честь" висувається приватний підприємець Андрій Борисович Голік, що народився 7 липня 1978 року у селі Усть-Омчуг Магаданської області (Російська Федерація). Кандидат проживає в столиці, має вищу освіту. Так, навчався з 1995 по 2000 роки в Криворізькому технічному університеті, з грудня 2018 року по вересень 2019 року у навчальному центрі DAN.IT education, де готують ІТ-фахівців.

Як ФОП він зареєстрований з 2011 року. В основному його підприємницька діяльність пов’язана із комп'ютерним програмуванням. 

З листопада 2005-го по серпень 2007 року Голік працював начальником відділу корпоративного бізнесу в компанії "Кредитпромбанк", з липня 2007 по серпень 2010 року – директором східної дирекції з розвитку бізнесу в комерційному банку "PINbank".

"Темні конячки"

Наталія Станіславівна Лебідь (народилася 8 січня 1993 року в селищі Новоархангельськ на Кіровоградщині) балотується від Радикальної партії Олега Ляшка. Про неї лише відомі офіційні дані, що нині кандидатка проживає в селі Мархалівка, має вищу освіту, але наразі тимчасово не працює.

Ідуть у раду ОТГ

За 26 мандатів у майбутній Глевахівській ОТГ позмагається 278 кандидатів у депутати, представлених 14 політичними силами. Найбільше кандидатів йде від партії "Слуга народу – 26 осіб, від "Батьківщини" балотується 25 кандидатів, від "Європейської Солідарності" та "ЗА майбутнє" – по 24 кандидати. 

№ 

ПІБ

Народження

Відомості

№ ТВО, за яким закріплено

№ у списку

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Максимова

Любов Тимофіївна

07.10.1961

с. Крушинка Васильківського району Київської області

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, КП "Автотранспортне підприємство Шевченківського району", помічник бухгалтера, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Коновалов

Давид Віталійович

13.07.1988

с. Новочервоне Троїцький район Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП Дослідне сільськогосподарське виробництво Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, кандидат наук, директор, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Керженцева

Лариса Леонідівна

17.08.1961

м. Жданів Донецької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська селищна рада, секретар ради, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Ромашко

Дмитро Володимирович

29.04.1981

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

5

Чемер

Віталій Олександрович

30.06.1980

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

6

Братішко

Яна Григорівна

14.05.1980

с-ще Прикордонне Прикордонного р-ну Приморського краю

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська селищна рада, спеціаліст І категорії – юрисконсульт, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

7

Шевчук

Ярослав Володимирович

20.11.1983

м. Вишневе Києво-Святошинський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "БК Креатив-Маркет", директор, місце проживання: м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

8

Садовничий

Ігор Миколайович

02.02.1972

с. Макарів Макарівського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

9

Приходько

Тетяна Юріївна

08.02.1983

м. Миколаїв

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Інтернет Інвест", керівник відділу, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

10

Погоріла

Олеся Валеріївна

23.05.1978

с. Линьово Озеро Росія

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, КНП ВРР "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", ФАП, с.Крушинка, завідувач, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

11

Коваленко

Валерій Васильович

21.06.1982

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово тне працює, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

12

Постернак

Андрій Михайлович

28.11.1976

смт Глеваха Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Калинівська селищна рада, заступник селищного голови, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

13

Скорич

Олександр Григорович

12.05.1971

м. Лубни Полтавської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

14

Шаповалова

Раїса Петрівна

11.12.1950

с. Остапівка Варвинського р-ну Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

15

Коваленко

Іванна Олександрівна

30.11.1974

м. Овруч Овруцький р-н Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП "Навчальний заклад "Європейський колегіум", вчитель, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

16

Павлюк

Ілля Михайлович

07.02.1973

м. Бердичів Житомирської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КМКЛ №7, начальник служби з охорони праці, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

17

Онищенко

Олена Михайлівна

09.03.1978

м. Канів Черкаської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АРОМІКА", керівник департаменту з розвитку бізнесу, місце проживання: с. Путрівка, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

18

Мартиненко

Олеся Іванівна

20.05.1978

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гімназія "Консул" №86, вчитель, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

19

Хоменко

Сергій Анатолійович

15.05.1980

с. Стовп’яги Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківська міська державна нотаріальна контора, державний нотаріус, завідувач, місце проживання: с. Мархалівка, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

20

Перепелиця

Наталія Михайлівна

02.11.1973

с. Мар’янівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ННЦ ІМЕСГ НААН України, кандидат наук, завідувач відділу, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

21

Буренко

Олександр Олександрович

08.09.1991

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с. Крушинка, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

22

Лубчук

Олександр Сергійович

03.08.1989

с. Рижани Володарсько-Волинського р-ну Житомирської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП Дослідне сільськогосподарське виробництво Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, заступник директора, місце проживання: с. Данилівка, Хорошівський р-н, Житомирська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

23

Легачев

Павло Костянтинович

15.08.1984

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО "Золотий Лев", голова ГО, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

9

24

Тютюнник

Наталія Вікторівна

19.09.1972

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ННЦ ІМЕСГ НААН України, науковий співробітник, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

10

25

Герасимчук

Ніна Миколаївна

06.11.1955

с. В. Єрчики Сквирського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Кривша

Ярослав Анатолійович

30.01.1990

м. Васильків Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", АО "Лоер Груп Україна", Адвокат, місце проживання: Київська обл., м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Мазурик

Сергій Володимирович

19.08.1968

с. Слобода Межировська Жмеринського р-ну Вінницької обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", АО "ЛІГАЛ ГРУП", Адвокат., місце проживання: Україна, Київська обл., Васильківський район, смт Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

3

Бондар

Андрій Валерійович

11.12.1996

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Студент, місце проживання: Київська обл., Васильківський район, смт Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Борисенко

Яна Володимирівна

16.07.1995

с. Залізне Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Фізична особа – підприємець, місце проживання: Київська обл. Васильківський район, с. Залізне, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

5

Атаманенко

Лілія Володимирівна

09.03.1984

с. Любимівка Снігурівський р-н Миколаївська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ОНЗ Путрівське НВК "Гімназія – ЗОШ 1-3 ступеня.-ДНЗ", вчитель, місце проживання: Київська обл., Васильківський район, с. Путрівка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

6

Заєць

Юрій Борисович

03.10.1974

с Путрівка Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Київська обл., Васильківський район, с. Путрівка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

7

Береза

Юрій Дмитрович

30.07.1972

смт Заложці Зборівського р-ну Тернопільської обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "СІНКГЛОБАЛ ВАСИЛЬКІВ", Завідуючий господарством, місце проживання: Київська обл. Обухівський район, м. Українка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

8

Кривша

Анна Олегівна

12.03.1990

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Київська обл., м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

9

Авраменко

Владислав Юрійович

19.09.1985

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківське ВП ГУ НП в Київській області, Старший ДОП Васильківського ВП ГУ НП в Київській області, місце проживання: Київська обл., Васильківський район, смт Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

10

Реус

Надія Володимирівна

01.09.1997

м. Васильків Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", АТ УкрСиббанк, Консультант кредитування, місце проживання: Київська обл, м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Гордієнко

Вікторія Василівна

08.03.1984

м. Фрунзе Кіргистан

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Сервісне обладнання", Директор, місце проживання: Київська обл. Васильківський район, смт Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

12

Русаков

Андрій Олександрович

23.10.1997

с. Залізне Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово безробітний, місце проживання: Київська обл, Васильківський район, с. Борисів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

13

Потороченко

Олена Миколаївна

03.11.1983

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ Магеллан Трек Солюшин, Аналітик комп’ютерних систем, місце проживання: Київська обл, м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

14

Озівець

Володимир Володимирович

02.02.1973

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Військова частина А0704, Старший Авіаційний технік. Інструктор, місце проживання: Київська обл. м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

15

Скляр

Анжеліка Валентинівна

15.06.1997

с. Здорівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ПрАТ Київобленерго, Контролер, місце проживання: Київська обл. м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

16

Бурдак

Олег Вікторович

03.12.1987

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Персонал Преміум", Водій, місце проживання: Київська обл., м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

17

Янко

Людмила Олександрівна

02.10.1978

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр"., заступник начальника відділу документообігу та аналізу службової кореспонденції, місце проживання: Київська обл., смт Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

18

Олексюк

Микола Васильович

19.12.1980

С. Панка Сторожинецького р-ну Чернівецької обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Київська обл, м. Васильків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

Політична партія "Громадянський рух "Хвиля"

1

Степаненко

Анатолій Тихонович

27.01.1964

с. Кожухівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Бречко

Ольга Олександрівна

28.11.1978

с. Тинна, Дунаєвського р-ну, Хмельницької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з Обмеженою відповідальністю "АБК Інжиніринг", директор, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Жук

Тамара Сергіївна

07.07.1982

с. Поділ, Срібнянського р-ну, Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства НААН, Профільний бібліограф, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Нагній

Олександр Григорович

20.11.1959

смт Калинівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство Глевахівської селищної ради, Директор, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

5

Волошко

Володимир Аріонович

22.07.1949

с. Смолдеров, Баранівського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, с. Березенщина, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

6

Бобраніцький

Павло Васильович

09.01.1985

м. Васильків, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: Київська область, Васильківський район, с. Борисів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

7

Гордієнко

Валентина Володимирівна

12.12.1961

м. Васильків, Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство Глевахівської селищної ради, Інспектор з кадрів, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

8

Скобліков

Володимир Федорович

29.01.1961

с. Малютянка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

9

Лопанчук

Павло Сергійович

08.08.1987

м. Славута, Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство Глевахівської селищної ради, Начальник житлової дільниці №2., місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

10

Петрусенко

Валентина Миколаєва

09.11.1958

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Приватне Акціонерне Товариство "Віпол", Охоронець, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Павленко

Олександр Анатолійович

16.10.1988

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

12

Шимкович

Володимир Володимирович

24.02.1986

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агро-Бессон Україна", Інженер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

13

Курка

Ірина Василівна

27.05.1981

с. Митниця, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

14

Бабенко

Олександр Миколайович

17.05.1964

с. Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл., Україна

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

15

Поліщук

Ірина Анатоліївна

27.01.1991

с. Велика Снітинка, Фастівського р-ну, Киїської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська селищна рада, Землевпорядник, місце проживання: Київська область, Фастівський район, с. Велика Снітинка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

16

Катюжанський

Володимир Михайлович

06.04.1984

смт. Вапнярка, Томашпільського р-ну, Вінницької обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа підприємець "Івченко Є.В.", Слюсар, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

17

Ромашко

Дарина Володимирівна

30.12.1990

с. Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Поліклініка сімейної медицини – 2", Лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

18

Малойван

Юрій Олексійович

05.01.1986

с. Плахтіївка, Саратського р-ну, Одеської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "Воля-Кабель", Водій, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

19

Білоусова

Лілія Леонідівна

09.01.1983

с. Ягнятин, Ружинського р-ну, Житомирської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Київське вище професійно технічне училище залізничного транспорту, Викладач, місце проживання: Київська область, Васильківський район, смт. Глеваха, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Лєбєдєва

Світлана Сергіївна

22.08.1980

смт Кругле Білорусь

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Дистрибуційна компанія "ЛВС";, бухгалтер, місце проживання: Київська область, Васильківський район, селище Зелений Бір, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Васильчук

Сергій Дмитрович

02.01.1977

с. Данилівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Калинівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

3

Горбачова

Ірина Володимирівна

23.05.1985

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Данилейко

Микола Віталійович

15.05.1967

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

5

Максіменко

Ольга Вікторівна

14.12.1989

м. Мукачево Закарпатської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

6

Веретенник

Світлана Миколаївна

02.05.1982

м. Шостка Сумської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Васильківська районна державна адміністрація, Завідувач сектору культури, молоді та спорту;, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

7

Кудринецький

Ростислав Борисович

19.09.1976

м. Львів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Провідний науковий співробітник, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

8

Голуб

Катерина Сергіївна

04.05.1985

с. Слаутне Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Васильківська районна державна адміністрація Київської області, Начальник відділу з надання адміністративних послуг, місце проживання: с. Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

10

Кудринецька

Надія Олександрівна

19.10.1974

С. Лев’ятин Радивилівський р-н Рівенська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватна школа BroBots, Вчитель української мови та літератури,зарубіжної літератури, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Матушевич

Тарас Леонідович

06.08.1981

с. Путрівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Алекс-плюс", Директор, місце проживання: с. Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

12

Вольський

Володимир Анатолійович

08.05.1983

с. Оринин Камянець-Подільського р-ну Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Керівник Випробувального центру, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

13

Борис

Наталія Євгенівна

05.12.1989

с. Катеринівка Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національний науковий центр "Інститут змлеробства НААН, Старший науковий співробітник відділу агроґрунтознавства і ґрунтової мікробіології, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

14

Степаненко

Віктор Дмитрович

01.05.1956

с. Кожухівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

15

Янголь-Вольська

Тамара Михайлівна

09.09.1968

с. Зелений Бір Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, Викладач, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

16

Мельник

Роман Васильович

28.05.1984

с. Зарожани Хотинського р-ну Чернівецької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства, Провідний науковий співробітник, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район., Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

17

Дерлеменко

Галина Омельянівна

01.05.1971

смт Колочава Міжгірського р-ну Закарпатської обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Глевахівська загальноосвітня школа l-lll ступенів., Вчитель початкових класів, місце проживання: м. Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

18

Мельник

Олег Васильович

26.05.1990

с. Зарожани Хотинського р-ну Чернівецької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Молодший науковий співробітник, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

19

Коцюбанський

Ростислав Васильович

12.06.1983

м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства "Випробувальний центр", Провідний інженер, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

20

Данілейко

Наталія Віталіївна

15.07.1972

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

21

Чубенко

Євгеній Олександрович

08.09.1990

с. Рославичі Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, головний спеціаліст, місце проживання: с. Рославичі, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

22

Процишин

В’ячеслав Зіновійович

03.05.1975

м. Рига Латвія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

23

Поливана

Наталія Анатоліївна

21.02.1982

смт Чечельник Вінницької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

24

Гавриляко

Лариса Леонідівна

25.11.1972

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРА", Інженер, місце проживання: с. Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

25

Римар

Дмитро Олександрович

08.05.1975

с. Сміле Роменського р-ну Сумської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Діннерз", Технічний директор, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Медушівський

Володимир Олександрович

31.03.1984

смт Вороновиця Вінницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО СМ "Глеваха-1", Директор із комунікацій, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Ібрагімова

Наталія Валеріївна

26.06.1968

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Директор, місце проживання: с. Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Ворончук

Сергій Валерійович

09.08.1984

смт Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

4

Скаковська

Владислава Станіславівна

19.08.1986

смт Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ТК "Нафторесурс", Начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

5

Коваль

Тамара Вікторівна

30.01.1979

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

6

Табулінський

Вадим Володимирович

23.04.1962

м. Тараща Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківський ОМВК, Спеціаліст відділення комплектування, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

7

Гузік

Ростислав Іванович

03.01.1990

смт Глеваха Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

8

Подоляк

Людмила Олександрівна

20.05.1979

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Буд Арт", Директор, місце проживання: с. Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

9

Ященко

Ірина Вячеславівна

26.09.1969

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Глевахівська селищна рада, Начальник військово-облікового бюро, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

10

Курка

Василь Васильович

25.08.1954

с. Лука Таращанського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

11

Слободенюк

Віталій Віталійович

28.06.1983

м. Біла-Церква Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

12

Семенков

Марк Валентинович

12.08.1983

м. Червоноград Львівської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Глевахівська селищна рада, Юрист, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

13

Лихо

Леся Вікторівна

28.05.1972

с. Путрівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Путрівський будинок культури, Директор, місце проживання: с. Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

14

Горда

Юрій Степанович

21.10.1974

с. Кузьмин Красилівського р-ну Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві, Завідувач лабораторії, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

15

Бойченко

Олена Андріївна

01.03.1984

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

11

16

Яримбаш

Антон Олександрович

29.02.1980

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО СМ "Глеваха-1", Голова правління, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

17

Константінова

Альона Олександрівна

27.01.1991

с. Носівка Носівського р-ну Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська селищна ради, Землевпорядник, місце проживання: м. Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

18

Пономаренко

Вікторія Миколаївна

24.11.1973

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Крушинської сільської ради, Секретар, місце проживання: м. Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

19

Комендантова

Наталія Олександрівна

27.04.1971

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ГО СМ "Глеваха-1", Адміністративний працівник, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

20

Тищенко

Вадим Васильович

22.05.1976

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Начальник чергової зміни, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

21

Шамрай

Євгеній Михайлович

21.12.1999

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

10

22

Музичук

Оксана Володимирівна

29.06.1974

. Луцьк Волинської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська селищна ради, Інспектор відділу реєстрації фізичних осіб, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

9

23

Недогибченко

Константин Васильович

18.01.1960

с-ще Поліське Поліського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

24

Шевченко

Катерина Миколаївна

15.11.1981

с. Путрівка Васильківський р-н Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КРАЇНА"

1

Вітюк

Василь Вікторович

06.01.1977

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АО "КВАНТУМ", м.Київ, Керуючий партнер, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Ромашко

Василь Миколайович

17.05.1957

С. Ланчін Надвірнянського р-ну Івано-Франківської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО "ГК "ЛАДА", смт.Глеваха, Голова правління, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

3

Кузьмін

Валентин Васильович

17.05.1975

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Марченко

Марина Ігорівна

06.09.1986

смт Глеваха Васильківський р-н Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Арма-Білдінг", м.Київ, Директор, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

5

Березанська

Ірина Петрівна

03.07.1973

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП Савран В.В., Завідуюча магазином, місце проживання: с. Березанщина Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

6

Главацький

Олександр Андрійович

26.09.1952

с. Біла Ямпільський р-н Вінницька обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

7

Шабельніков

Андрій Вікторович

05.11.1981

смт Новинка Виборгського р-ну Ленінградської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

8

Джунківській

Олексій Васильович

03.08.1982

с. Юрівка Ставищенського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДЮСШ, м.Ірпінь, Тренер-викладач, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

9

Литвин

Ольга Сергіївна

17.03.1994

с. Луговики Поліського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська ЗОШ, смт.Глеваха, Вчитель, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

10

Кияниця

Анна Сергіївна

06.02.1993

с. Чайківка Радомишлянського р-ну Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська ЗОШ, смт.Глеваха, Вчитель, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

11

Потапенко

Юлія Михайлівна

28.02.1975

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Профактив", м.Київ, Директор, місце проживання: с. Зелений бір Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

12

Ромашко

Юрій Олександрович

02.12.1976

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Українські електронні системи", м.Київ, Директор, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Шовтенко

Олена Іванівна

21.03.1975

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Крушинка Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

14

Давидченко

Яна Олегівна

02.10.1989

с. Здорівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Здорівка Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

15

Колбасін

Ігор Сергійович

27.01.1987

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Малютянка Києво-Святошинський р-н Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

9

16

Кондратенко

Андрій Якович

25.02.1970

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "Таракат УА", Менеджер, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

17

Бондаренко

Олена Юріївна

08.06.1989

м. Ніжин Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська ЗОШ, смт.Глеваха, Вчитель, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

18

Гранцерт

Марія Олександрівна

24.09.1991

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "МАШРУМ", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

19

Паламар

Світлана Григорівна

06.06.1986

м. Бар Вінницької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Не працює, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

11

20

Меркулов

Олексій Юрійович

31.07.1989

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

21

Вітюк

Тетяна Миколаївна

27.11.1981

смт Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Не працює, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

22

Вітюк

Олександр Олександрович

16.12.1993

М. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Івентс-тайм", менеджер, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

10

23

Парубець

Роза Іванівна

16.07.1957

С. Яцьки Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, КЗ КОР "ОПНМО", Молодша медсестра, місце проживання: смт. Глеваха Васильківський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1

Паламарчук

Наталія Валентинівна

04.07.1989

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Численко

Дарина Степанівна

22.09.1996

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Юридична компанія "ІДС", Юрист, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

3

Безніс

Олександр Олександрович

17.12.1985

М. Юнокомунарівськ Єнакієве Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

4

Червенко

Микола Миколайович

02.07.1976

смт Глеваха Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: село Залізне, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

5

Савенко

Сергій Сергійович

03.04.1991

м. Фастів Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: місто Фастів, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

6

Маковеєнко

Сергій Олександрович

16.01.1989

с. Залізне Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: село Залізне, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

7

Науменко

Олександр Сергійович

03.11.1979

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Військова частина К-1410, Військовослужбовець, місце проживання: село Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

8

Паламарчук

Олена Олександрівна

09.07.1987

с. Оленівка Фастівського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

9

Зерницький

Олександр Степанович

30.07.1958

с-ще Калинівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: село Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

10

Паламарчук

Марія Пилипівна

13.12.1961

с. Рудня-Городище Житомирського р-ну Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: село Оленівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

11

Синільник

Сергій Петрович

01.06.1977

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Військова частина К-1410, Військовослужбовець, місце проживання: село Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

12

Сенько

Ольга Леонідівна

05.09.1960

С. Златоустівка Криворізького р-ну Дніпропетровської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: місто Васильків, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Шаповалов

Олександр Михайлович

23.12.1973

С. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: село Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

14

Цвіркун

Галина Петрівна

24.06.1959

С. В. Стариця Бориспільського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

15

Гапон

Павло Миронович

19.02.1943

С. Пії Ржищівського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер., місце проживання: село Зелений Бір, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

16

Паламарчук

Олександр Олександрович

25.08.1983

с. Кириївка Любарського р-ну Житомирської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

17

Цвіркун

Олена Валентинівна

20.03.1980

с. В. Стариця Бориспільського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

18

Науменко

Андрій Олексійович

18.08.1974

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю Епіцетр-К, Механік, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

19

Оганнесян

Паруйр Гарнікович

10.06.1978

Цаккар Вірменія

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

20

Козачок

Олена Михайлівна

31.07.1973

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

21

Запісоцька

Олена Василівна

19.03.1981

м. Червоноград Львівської обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Медхауз Свіс Гмбх", Національний менеджер з продажів, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

Політична партія "Перемога Пальчевського"

1

Шепеленко

Олександр Васильович

21.11.1959

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Коцюбанська

Наталія Іванівна

16.02.1984

с-ще Рокитне Рокитнянського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад Рокитнянської районної ради "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр", Директор, місце проживання: смт Глеваха Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

3

Попов

Сергій Юрійович

30.04.1977

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Асіра Інтернешнл", директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

4

Петренко

Євген Володимирович

13.08.1987

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: смт Глеваха Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

5

Андрейченко

Софія Миколаївна

07.01.1999

м. Новоукраїнка Кіровоградської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація, юрист-експерт, місце проживання: м. Новоукраїнка, Новоукраїнський район, Кіровоградська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

7

Дивний

Микола Іванович

25.04.1971

с. Іваньки Маньківського р-ну Черкаської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство експериментальна база "Олександрія", директор, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

8

Кириченко

Артем Леонідович

15.07.1984

м. Глухів Сумської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Науковий співробітник, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

9

Борисова

Ганна Володимирівна

01.11.1993

м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватне підприємство "Photoproduction", Менеджер з реклами, місце проживання: м. Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

10

Рихлівський

Петро Антонович

05.08.1987

с. Коцюбинчики Чортківського р-ну Тернопільської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Науковий співробітник, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Вітрух

Петро Ігорович

23.12.1988

с. Білоголови Зборівського р-ну Тернопільської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Науковий співробітник, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

12

Сидякіна

Ксенія Валеріївна

24.08.2002

м. Мелітополь Запорізька обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", технік, місце проживання: м. Мелітополь, Запорізька область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Стратій

Аміна Олегівна

15.03.2002

м. Мелітополь Запорізька обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Мелітополь, Мелітопільський район, Запорізька область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Колесник

Ігор Вікторович

16.05.1984

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Науковий співробітник, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

15

Вільбіцький

Віталій Анатольович

28.10.1985

с. Городищі Шепетівського р-ну Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Міністерство розвитку економіки та сільського господарства, Державний експерт, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

16

Петренко

Світлана Петрівна

20.08.1968

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, кухар, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"

1

Проценко

Віктор Іванович

09.12.1973

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Дробоцький

Євгеній Віталійович

19.08.1980

м. Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ясенсвіт", Керівник технічного департаменту, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Антонюк

Надія Василівна

09.12.1964

с. Тхорин, Овруцького р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ВАСТЕК", Менеджер (управитель) з постачання, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

4

Данюк

Наталія Володимірівна

02.12.1973

Приозерськ, Казахстан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Агенція нерухомості "Калина", Директор, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

5

Яременко

Анастасія В’ячеславівна

01.10.2001

м. Васильків, Київська обл., Україна

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Студентка, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

6

Демченко

Ірина Юріївна

20.08.1986

м. Веймар, Німеччина

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ДЦ Україна", Адміністратор, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

7

Поляков

Дмитро Вадимович

06.12.1981

м. Фастів, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КДО "Інофарм – Україна", Спеціаліст-логіст, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

8

Айрапетян

Катерина Миколаївна

12.01.1989

м. Васильків, Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

9

Михайловський

Анатолій Дмитрович

23.06.1970

с. Кропивня, Новоград-Волинського р-ну, Житомирської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: с. Червоне, Обухівського р-ну, Київської обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

10

Ковальова

Юлія Василівна

18.01.1975

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ТОВ ОЛК "Ю еС Оптикс", Інспектор з контролю якості, місце проживання: смт Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

11

Громенко

Юрій Євгенійович

11.02.1972

с. Мархалівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

12

Савочка

Микола Петрович

12.09.1966

с. Яцьки, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Київобленерго Васильківський РП, тракторист, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

13

Савочка

Любов Миколаївна

27.09.1963

м. Васильків, Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Васильківська районна центральна лікарня, Молодша медична сестра, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Громенко

Олена Петрівна

10.07.1970

м. Козятин, Вінницької обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ННЦ "ІМЕСГ", Молодший технічний працівник, місце проживання: смт. Глеваха, Фастівського р-ну, Київської обл,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

15

Хомін

Андрій Сергійович

06.06.1978

м. Новополоцьк, Вітебської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Столичний млин, Інженер-механік, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

16

Павлік

Тетяна Іванівна

07.11.1974

с. Великий Хутір, Драбівського р-ну, Черкаської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ Укрторгсервіс, Бухгалтер, місце проживання: м. Васильків, Обухівського р-ну, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"

1

Ібрагімова-Слівінська

Олександра Станіславівна

30.09.1986

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ Колегія Мрій, Заступник директора, місце проживання: с.Мархалівка Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Гузік

Іван Михайлович

16.05.1966

с. Слобідка Джуринська Чортківського р-ну Тернопільської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП Добробут, директор, місце проживання: смт. Глеваха Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

3

Лебідь

Наталія Станіславівна

08.01.1993

смт Новоархангельськ Новоархангельського р-ну Кіровоградської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Мархалівка Фастівський район, Київська обасть, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Калуга Семенкова

Леся Петрівна

15.02.1980

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Центр позашкільної роботи Святошинського району м.Києва, Заступник директора, місце проживання: с.Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

5

Король

Ярослав Якович

24.03.1983

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Мархалівка Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

6

Бобраніцький

Василь Петрович

21.12.1954

С. Озерна Білоцерківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Крушинська сільська рада, Голова сільської ради, місце проживання: с.Бориси Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

7

Гредінар

Анна Василівна

08.01.1988

с. Мархалівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

8

Науменко

Микола Дмитрович

22.10.1957

с. Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Буд Арт", Директор, місце проживання: смт.Глеваха , Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

9

Жеребцова

Світлана Вікторівна

08.02.1961

м. Боярка Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

10

Тихонюк

Наталія Олегівна

18.07.1990

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасов не працює, місце проживання: м.Васильків Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

11

Ковальов

Андріан Євгенійович

10.06.1970

с. Велике Половецьке Сквирського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Укрпошта", водій, місце проживання: с.Березанщина Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

12

Борисенко

Оксана Михайлівна

15.11.1983

С. Любимівка Андрушівського р-ну Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПрАТ ВЕНТС, спеціаліст, місце проживання: с.Борисів , Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

13

Сокол

Ольга Володимирівна

19.07.1986

с. Костенів Перемишлянського р-ну Львівської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Васильків, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Малик

Богдан Миколайович

02.09.1984

с. Бритавка Чечельницького р-ну Вінницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Путрівський будинок культури, Керівник, місце проживання: С. Путрівка, Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

15

Кубах

Світлана Іванівна

18.10.1984

м. Саки Крим

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: М.Васильків, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

16

Червенко

Володимир Іванович

07.03.1966

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВАТ Савхоз, охоронець, місце проживання: с.Залізне,Фастівський район Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

Політична партія "Сила і Честь"

1

Голік

Андрій Борисович

07.07.1978

с. Усть-Омчуг Магаданської обл. Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Урбан

Василь Романович

13.01.1967

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківський районний осередок Всеукраїнської громадської організації Кінологічна Спілка України, Голова правління, місце проживання: смт.Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

3

Симоненко

Тетяна Олександрівна

06.11.1978

м. Васильків Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Українсько-словенське СП "Київський обласний хлібопекарський комплекс", Керівник юридичного відділу, місце проживання: с.Червоне, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

4

Шиденко

Леся Олексіївна

22.07.1972

с. Гланишів, Переяслав-Хмельницького р-ну

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Військовий пенсіонер, місце проживання: с.Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

5

Кадощук

Валерій Володимирович

22.12.1959

м. Ромни, Сумської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КНПКОР "ОПИНО", Лікар-хірург, місце проживання: смт.Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

6

Длужинська

Інна Миколаївна

20.08.1963

с. Путрівка, Васильівського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Васильківська міська рада, Начальник управління ЖКГ, будівництва та благоустрою, місце проживання: м.Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

7

Сивун

Олег Миколайович

24.07.1985

смт Нова Ушиця, Новоушицького р-ну, Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Великосолтанівська сільська рада, Юрисконсульт, місце проживання: смт.Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

8

Маньківський

Віталій Іванович

14.04.1981

с. Дерев’янки, Васильківського р-ну, Київської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Бетон Комплекс", Менеджер, місце проживання: смт.Глеваха, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

9

Тугай

Тетяна Іванівна

19.09.1975

с. Березанщина, Васильківского р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Березанщина, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

10

П’янова

Ганна Борисівна

02.11.1969

м. Ізюм, Харківської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Лікувально оздоровчий комплекс "Хвиля", Васильківської ради, Прибиральниця, місце проживання: м.Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

11

Тимошенко

Наталія Миколаївна

14.03.1985

с. Путрівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Укрзалізниця", Провідний інженер-технолог, місце проживання: с.Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

12

Малій

Владислав Віталійович

28.04.1989

Луганська обл., м. Кіровськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "ТРК Міський телевізійний центр", Інженер, місце проживання: с.Крушинка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

13

Турчин

Ірина Сергіївна

16.02.1986

с. Кожухівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Кожухівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

14

Козолій

Олег Михайлович

29.03.1978

с. Путрівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АТ "Київоблгаз", Старший майстер служби автотранспорту, місце проживання: с.Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

15

Пруднік

Юрій Володимирович

10.02.1981

м. Кемерево, Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

16

Островська

Оксана Леонідівна

29.12.1979

с. Путрівка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Транселектрогруп", Бухгалтер, місце проживання: с.Путрівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

17

П’янов

Олександр Тихонович

06.03.1946

м. Костянтинівка, Донецької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м.Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

18

Дахновська

Світлана Олександрівна

06.03.1968

м. Васильків, Київської обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м.Васильків, Обухівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

19

Бодня

Сергій Володимирович

26.11.1978

м. Дніпропетровськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Мархалівка, Фастівський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

Політична партія "Сила Людей"

1

Лихо

Оксана Володимирівна

10.02.1977

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство "Васильківська центральна районна лікарня", Економіст, місце проживання: село Залізне, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Степанюк

Юрій Володимирович

23.10.1983

с. Нагірна, Жашківського р-ну, Черкаської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: село Борисів, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

3

Резникова

Катерина Олександрівна

13.11.1981

м. Павлоград, Дніпропетровської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "БломІнфо-Юкрейн"., Заступник директора, керівник технічного департаменту, місце проживання: село Крушинка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

4

Сироткіна

Анастасія Олександрівна

06.07.1991

м. Новгород-Волинський, Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство "Васильківська центральна районна лікарня", Юрисконсульт, місце проживання: село Крячки, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

5

Жупіков

Єгор Андрійович

13.03.1986

с. Шалі, Шалінського р-ну, Чечено-Інгушетія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Дід брювері", Технолог, місце проживання: село Крячки, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

6

Коваленко

Дар’я Вікторівна

26.09.1983

м. Васильків, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Центр надання адміністративних послуг Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації, Адміністратор у центрі надання адміністративних послуг, місце проживання: село Березанщина, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

7

Рябцева

Вікторія Олексіївна

10.07.1986

с-ще Новгородське, Донецької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Борисів, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

8

Матвійчук

Ірина Валеріівна

15.02.1985

смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., Україна

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк", Заступник начальника відділення, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

9

Терещенко

Іван Іванович

07.10.1990

с-ще Глеваха, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

10

Матушевський

Дмитро Георгійович

28.06.1983

смт. Колки, Маневицького р-ну, Волинської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Інтеліас", Програміст, інженер баз даних, місце проживання: село Крушинка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

11

Улізько

Леся Олександрівна

22.11.1980

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

12

Княжніцька

Альона Павлівна

06.12.1985

с. Залізне, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Українсько-словенське спільне підприємство "Київський обласний хлібопекарський комплекс"", Юрисконсульт, місце проживання: село Залізне, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

13

Коваленко

Надія Михайлівна

23.12.1983

м. Васильків, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відкрите акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль", Провідний експерт з систем кредитування, місце проживання: село Мархалівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

14

Козленко

Віктор Іванович

25.06.1959

с. Западинка, Васильківського р-ну, Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "БРСМ- Нафта", Помічник оператора, місце проживання: село Борисів, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

15

Дишлюк

Іван Федорович

02.01.1962

с-ще Нова Ушиця, Новоушицького р-ну, Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

16

Дьяконова

Ганна Вікторівна

06.05.1981

м. Вінниця

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватне акціонерне товариство "ВФ Україна", Провідний експерт з продукту, місце проживання: село Залізне, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

1

Онищук

Віталій Євгенович

06.07.1968

с. Лопатин Радехівського р-ну Львівської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Путрівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Кобці, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Полтавець

Володимир Миколайович

17.08.1971

с. Мартоноша Новомиргородського р-ну Кіровоградської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Глевахівська селищна рада, Заступник селищного голови, місце проживання: село Мархалівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Тімоніна

Олена Борисівна

27.07.1980

м. Суми

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ЕКСПОТІМ", Директор, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

4

Янківський

Іван Іванович

18.11.1977

с. Денихівка Тетіївського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП Добробут, Директор, місце проживання: село Мархалівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

5

Битько

Леся Сергіївна

14.07.1981

с. Данилівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Путрівський НВК, Директор, місце проживання: село Данилівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

6

Лигомина

Олександр Анатолійович

06.07.1990

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: місто Васильків, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

7

Довженко

Володимир Григорович

02.07.1979

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комерційний відділ ДП НДПІ містобудування, Заступник начальника, місце проживання: село Крушинка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

8

Сірик

Інна Миколаївна

31.01.1970

с. Тинівка Жашківського р-ну Черкаської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Крушинська сільські рада, Спеціаліст-землевпорядник, місце проживання: село Крушинка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

9

Гримашевич

Ніна Миколаївна

19.09.1965

с. Великі Мошки Овруцького р-ну Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Путрівська сільська рада, Секретар сільської ради, місце проживання: село Путрівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

10

Наконечна

Наталія Василівна

29.01.1968

С. Бурти Кагарлицького р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Крушинська ЗОШ-I-III ступенів, Вчитель початкових класів, місце проживання: село Зелений Бір, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

11

Клименко

Сергій Володимирович

21.09.1981

с. Крушинка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: село Борисів, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

12

Нехводюк

Ольга Вікторівна

10.02.1981

м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Крушинська сільські рада, Головний бухгалтер, місце проживання: село Зелений Бір, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

9

13

Калдарарь

Павло Федорович

25.09.1980

с. Саіци Каушанського р-ну Молдова

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Садівничий масив "Глеваха-4" Голова правління, Директор, ПП "Логро", місце проживання: Смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

14

Прокоп’єва

Тетяна Григорівна

11.12.1983

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП Добробут, Бухгалтер-касир, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

15

Ладунський

Григорій Григорович

07.08.1992

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦНАП при Васильківській РДА, Адміністратор, місце проживання: село Путрівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

16

Єзерський

Олександр Олександрович

02.12.1983

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

17

Мельниченко

Антон Леонідович

14.03.1990

м. Васильків Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Транспортна група "Сервіс автогрейдер", Директор, місце проживання: село Крячки, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

18

Козуб

Інна Григорівна

31.07.1980

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП "Покрівельні системи", Головний бухгалтер, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

19

Пряникова

Катерина Миколаївна

10.12.1973

с.. Мархалівка Васильківський р-н Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Представництво "СІНЬЦЗЯН КОММ’ЮНІКЕЙШНЗ КОНСТРАКШН ГРУП КО., ЛТД." і "ПРЕДСТАВНИЦТВО "СІНОГІДРО КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД", Бухгалтер, місце проживання: село Мархалівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

20

Качула

Ірина Володимирівна

02.04.1997

С. Багва Маньківський р-н Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ Ощадбанк, Економіст, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

21

Сидоренко

Руслан Васильович

23.08.1974

с. Мархалівка Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: село Мархалівка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

22

Шитенко

Станіслав Станіславович

28.07.1966

м. Москва Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Глевахівська селищна рада, Завідувач господарством, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

23

Хлюпка

Віктор Михайлович

23.03.1960

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ МСН-Трейд, Комерційний директор, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

24

Спека

Леся Миколаївна

18.09.1975

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ БК СОЛІД, Головний бухгалтер, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

25

Гурова

Катерина Володимирівна

28.01.1982

м. Боярка Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ УССП Київський обласний хлібопекарський комплекс, Менеджер, місце проживання: смт Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

26

Шабатін

Микола Васильович

11.09.1985

с-ще Глеваха Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Братішко

Вячеслав Вячеславович

04.09.1979

м. Мелітополь Запорізької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний університет біоресурсів і природокористування, Декан механіко-технологічного факультету, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Леонович

Анна Олександрівна

24.03.1984

м. Тарту Естонія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Thinkglobal", Психолог, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Бурдейний

Дмитро Миколайович

06.09.1983

м. Жмеринка Вінницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Аджакс Сістемс Манюфекчурінг", Інженер-технолог, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Кречик

Ольга Андріївна

02.05.1981

с. М. Солтанівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державна установа "Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України", Старший судовий експерт відділу судово-психіатричної експертизи, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

5

Коваленко

Андрій Станіславович

11.12.1980

м. Боярка Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП "Навчальний заклад "Європейський колегіум", Адміністратор служби безпеки, місце проживання: с. Мархалівка, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

6

Федченко

Олександр Михайлович

10.10.1976

с. Старосілля Городищенського р-ну Черкаської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Київський електровагоно ремонтний завод", Начальник ВМЗ, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

7

Ткач

Віталій Васильович

20.03.1976

М. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, експерт з акредитації освітніх програм Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Провідний науковий співробітник; Національний науковий центр "Інститут механізації сільського господарства";, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

8

Науменко

Тамара Миколаївна

19.05.1986

с. Новорічиця Зарічненського р-ну Рівенської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

9

Трончук

Альона Михайлівна

05.12.1997

с. Путрівка Васильківського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, самозайнята особа, місце проживання: с. Путрівка, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

10

Стаховський

Дмитро Львович

22.12.1976

м. Донецьк

Громадянин України, освіта незакінчена вища, безпартійний, Національне інформагентство "Укрінформ", Відповідальний випусковий редактор, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

11

Куліш

Владислав Миколайович

13.02.1970

м. Івано- Франківськ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

12

Мурашко

Алла Василівна

26.04.1984

с. Погребняки Семенівського р-ну Полтавської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Заступник директори з навчально-виховної роботи, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Нацик

Дмитро Олександрович

26.06.1976

м. Київ Україна

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Аліпова

Тетяна Ігорівна

16.04.1988

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Глевахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

15

Гончарук

Андрій Анатолійович

17.12.1974

м. Київ Україна

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

16

Короленко

Андрій Анатолійович

18.01.1977

М. Дніпропетровськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа, місце проживання: смт. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  (зашить ссылку, когда будет)

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, местные выборы, кандидаты, глеваха, глевахская ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій