п'ятниця, 24 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За посаду голови Баришівської об’єднаної громади готові поборотись 5 кандидатів. Тут у передвиборчу гонитву вступили чинний голова ОТГ, колишній очільник селищної ради, депутат, працівниця селищної ради. За 26 місць у раді тут боротимуться 287 кандидатів із 13 партій. Про біографію потенційних голів ОТГ та депутатів KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, Баришівська об'єднана територіальна громада була створена 23 грудня 2018 року у складі Баришівської, Бзівської, Веселинівської, Волошинівської, Гостролуцької, Дернівської, Коржівської, Корніївської, Лукашівської, Лук’янівської, Масківецької, Морозівської, Паришківської, Перемозької, Подільської, Рудницької, Сезенківської, Селичівської, Селищанської громад. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тут налічується п’ять кандидатів на голову ОТГ: Володимир Коцюрбій, Олександр Вареніченко, Олександр Ільченко, Олександр Макарчук та Надія Слухай.

Біографії

Балотується чинний голова Баришівської ОТГ Олександр Павлович Вареніченко. Народився 2 березня 1971 року у Баришівці. Балотується від партії “УДАР”. 

Олександр Варениченко почав свій трудовий шлях в 1991 році водієм в Баришівському МГШБО. З 1991 по 1992 рік – водій в МП "Бізнес-Центр". З 1992 по 1994 рік – слюсар-ремонтник на заводі "Блискавка". З 1994 по 2001 рік – старший оперуповноважений Березанського МВ ГУ МВС України в Київській області.

З 2002 по 2007 рік – заступник директора з енергонагляду Баришівської РЕМ ЗАТ "А.Е.С. Київобленерго ". З 2008 по 2010 рік – начальник юридичного відділу ТОВ "Рубі Роз Агрікол Ко., ЛТД". З 2010 по 2011 рік – старший юрисконсульт ТОВ "Агросервіс".

З 2011 по 2012 рік – начальник юридичного відділу ТОВ "Корм". У 2013 році Варениченко працював державним інспектором в Державній інспекції з енергетичного нагляду (Київ). З 2013 по 2015 рік – начальник юридичного відділу ТОВ "Птахофабрика Київська".

З 4 листопада 2015 року – голова Баришівського селищної ради Київської області. Був членом ВО "Свобода", але балотувався як самовисуванець. На виборах голови Баришівської ОТГ у грудні 2018 року, де отримав перемогу, балотувався від БПП. 

За даними його декларації за 2019 рік, він має у власності квартиру на 77,7 кв.м, будинок на 88,9 кв.м, дві земельні ділянки на 1500 та 34 кв.м і недобудований гараж у Баришівці. Його дружині Тамарі Вареніченко належить земельна ділянка на 686 кв.м у селі Коржі Баришівського району. Їздить голова ОТГ на автомобілі Renault Kangoo 2009 року випуску. Його річний дохід склав 564 829 гривень.

Володимир Вікторович Коцюрбій народився 5 жовтня 1965 року в селі Рубченки Володарського району. На вибори йде від партії “Слуга народу”.

Працював учителем фізкультури, потім став директором школи. У 2002 був році обраний Лук'янівським сільським головою, а в березні 2006-го – Баришівським селищним головою (“Соціалістична партія України”). У 2010 році був переобраний селищним головою, балотувався від “Партії регіонів”. З 2017 по 2019 рік був начальником управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА. У 2018 році балотувався на голову Баришівської ОТГ як самовисуванець. Є керівником ТОВ “Зернопродукт-Агро”.

Остання декларація, яку подавав Коцюрбій, за 2018 рік. Там вказано, що у спільній власності із дружиною Світланою він має житловий будинок на 81,1 кв.м та господарські будівлі і споруди у селі Лук’янівка Баришівського району. На його дружину також записано 6 земельних ділянок на 15 115 кв.м у Лук’янівці та квартира на 50,6 кв.м і земельна ділянка на 1 166 кв.м у Сумській області. Коцюрбій має автомобіль Chevrolet Lacetti 2008 року випуску, колісний трактор та мопед. 

Від політичної партії “Європейська солідарність” балотується Олександр Іванович Ільченко. Народився 10 січня 1972 року в селі Куповате Чорнобильського району. 

Був головою Аграрної партії в Баришівському районі, має освіту агронома. Багато років працював на різних посадах в управлінні сільського господарства і продовольства Баришівської РДА, пізніше став начальником управління агропромислового розвитку Баришівського РДА. 

З 2010 року – депутат Баришівської районної ради (“Партія регіонів”, “Наш край”). У 2014-2015 роках – голова Баришівської районної ради. Безуспішно балотувався на голову Баришівської ОТГ у 2018 році (“Аграрна партія”). Зараз є директором ТОВ "Рудницький Екопродукт". 

Від партії ВО “Батьківщина” балотується Надія Михайлівна Слухай. Працює начальником управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів у Баришівській селищній раді.

Раніше займала посаду керуючої справи виконавчого комітету Березанської міської ради.

За даними її декларації за 2019 рік, вона має 25% квартири на 40,2 кв.м у Яготині. Її зарплата за рік склала 139 712 гривень, ще 52 309 гривень вона отримала допомоги по безробіттю. 

Кандидатом від “Опозиційної платформи “За життя” став Олександр Миколайович Макарчук. Народився 19 березня 1972 року. Проживає у Баришівці.

У 2015 році балотувався до Баришівської районної ради від “Опозиційного блоку”. 

Ідуть у раду ОТГ

За 26 місць у раді тут боротимуться 287 кандидатів із 13 партій. 

піб народження Відомості № ТВО, за яким закріплено
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА"
1 Головерда

Сергій Анатолійович

20.08.1970

м. Ульянівка, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Баришівський центр позашкільної роботи "Мрія", Директор центру, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Демиденко

Олег Федорович

10.12.1963

м. Росток, Німеччина

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Гарбуз

Єгор Васильович

10.06.1982

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості, Директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Загорулько

Оксана Володимирівна

13.02.1975

м. Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Відділ освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, Начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Мосінзова

Іванна Олександрівна

19.01.1982

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Березанська міська рада Київської області, Заступник міського голови, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Кость

Василь Васильович

01.01.1979

с. Смеречка, Старосамбірський р-н, Львівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, с. Бзів Свято-Миколаївський храм, Священослужитель, місце проживання: с. Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
7 Семененко

Анатолій Михайлович

04.09.1956

с. Усівка, Згурівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Березанська міська рада Київської області, Радник голови, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Андрусенко

Ярослава Ігорівна

08.06.1994

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Бойко

Павло Михайлович

11.11.1958

с. Фарбоване, Яготинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, в.о. старости Подільський старостинський округ, місце проживання: с. Поділля, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Прима-Винник

Юлія Олегівна

10.01.1987

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Петренко

Віктор Володимирович

04.08.1977

с. Паришків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ МІТ ПРОДУКТ, Начальник служби безпеки, місце проживання: с. Паришків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Пріхнич

Лариса Іванівна

23.03.1954

м. Тараща, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський центр позашкільної роботи "Мрія", Керівник гуртка, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Вороневич

Андрій Миколайович

07.08.1977

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Баришівське лісництво, Майстер лісу, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Наконечна

Світлана Іванівна

10.01.1978

м. Даугавпілс, Латвія

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Баришівський центр позашкільної роботи "Мрія", Практичний психолог, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Бобренко

Руслан Миколайович

31.07.1995

с-ще Поліське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військова частина 3066, Військовослужбовець Національної Гвардії України, місце проживання: с. Корніївка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Чернецька

Людмила Володимирівна

20.07.1952

с. Горошків, Тетіївський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський центр позашкільної роботи "Мрія", Керівник гуртка, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Лисюк

Владислав Олександрович

15.07.1999

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Київський національний університет ім. Т. Шевченка, студент, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
18 Скибенко

Інна Вікторівна

27.10.1984

м. Березань, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Виконавчий комітет Березанської міської ради, Начальник відділу, місце проживання: с. Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
19 Костенко

Володимир Григорович

15.02.1972

с. Нова Олександрівка, Згурівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Волошинівський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок" ім. Героя України Р. Лужевського Баришівської селищної ради Київської області, Заступник директора з навчальної роботи, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
20 Микитась

Роман Валерійович

31.12.1995

с.Коржі, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", ТОВ "Підприємство "Троїцька Артіль", Водій автотранспортних засобів, місце проживання: с. Власівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Єсик

Алла Володимирівна

06.01.1979

с. Гнідин, Бориспільський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: М. Бровари, Броварськийр-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Орнацький

Володимир Іванович

02.05.1982

с. Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Ткач

Діана Василівна

13.06.2000

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, студент, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Федченко

Олександр Олександрович

07.06.1991

с. Коржі, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", ТОВ "РЕМОНТНО-ТЕХНІЧНА МАЙСТЕРНЯ "СТАНДАРТ-СЕРВІС", Комерційний директор, місце проживання: м. Березань, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
25 Бондар

Юлія Миколаївна

14.01.2000

с. Лук’янівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", Педагогічний інститут імені Бориса Грінченка, студент, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
26 Чубук

Олег Тарасович

05.08.1999

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЕРЕЗАНСЬКА ГРОМАДА", ДВНЗ Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, студент, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 Слухай

Надія Михайлівна

26.11.1972

м. Яготин, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Баришівська селищна рада, Начальник управління, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Суходольський

Володимир Валентинович

17.05.1972

м. Андрушівка, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТД Річмен", Директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Квітка

Сергій Володимирович

16.09.1984

с. Лук’янівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Відділ освіти, молоді та спорту вико- навчого комітету Баришівської селищної ради, Начальник централізованого господарського обслуговування, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Волинська

Людмила Андріївна

24.08.1988

с. Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
5 Шеренок

Анатолій Сергійович

07.09.1990

с. Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Ультра Лезер", Начальник котельні, місце проживання: с. Рудницьке, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
6 Науменко

Віктор Іванович

19.04.1954

с. Ряшки, Іванецький р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Баришівська селищна рада, В.о.старости Коржівського старостинського округу, місце проживання: с. Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Русанов

Сергій Михайлович

13.06.1965

с. Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Семененко

Андрій Вікторович

29.12.1986

с. Право Жовтня, Згурівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Баришівська селищна рада, В.о.старости Корніївсько- го старос- тинського округу, місце проживання: с. Корніївка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Кушпіль

Жанна Петрівна

02.11.1972

с. Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Посєвкіна

Тетяна Василівна

13.06.1976

с. Луб’янка, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Начальник відділу державної реєстрації, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Гончар

Володимир Іванович

06.09.1959

с. Кам’янка, Менський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Міжшкільний ресурсний центр Баришівська селищна рада, Директор, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Бишовець

Андрій Віталійович

05.05.1987

с. Перемога, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Токальцев

Павло Валерійович

12.03.1986

с. Андра, Октябрський р-н, Тюменська обл., Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
14 Лисенко

Аліна Максимівна

02.06.2001

с. Сезенків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Київський Національний Торгівельно-економічний університет, Студент, місце проживання: с. Сезенків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Ціла

Надія Іванівна

22.06.1965

с. Харківці, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Подільська філія Волошинівсь кого навчально- виховного комплексу, Директор, місце проживання: с. Поділля, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Лаховський

Геннадій Валерійович

12.10.1972

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "СІТІ ОЙЛ ЛТД", Оператор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
17 Гаврись

Валентина Борисівна

08.03.1955

с. Семенівка, Семенівський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Поділля, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Куценко

Наталія Григорівна

01.02.1977

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Коржівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів, Заступник директора, місце проживання: с.Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
19 Ващенко

Людмила Григорівна

28.03.1972

с. Паришків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Паришківський навчально виховний комплекс, Директор, місце проживання: с. Паришків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Шевелюк

Віталій Сергійович

25.06.1989

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівський Центр позашкільної роботи "Мрія", Керівник гуртка, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
21 Постолюк

Людмила Миколаївна

03.09.1966

с-ще Поліське, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Сезенківсь-кий навчально виховний комплекс, Директор, місце проживання: с. Сезенків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
22 Ярмольчик

Олена Миколаївна

17.11.1976

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Перемозький навчально виховний комплекс, Директор, місце проживання: с.Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
23 Саврей

Андрій Михайлович

08.02.1973

м. Гірске, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Юрченко

Марина Олександрівна

01.02.1985

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "АВТО НОМІЯ", Продавець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
25 Руденко

Олександр Петрович

07.01.1961

с. Степове, Тетіївський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Лукашівсь кий навчально виховний комплекс, Директор, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
26 Тупиця

Анатолій Григорович

28.11.1963

с. Бирино, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Рудницький Навчально виховний комплекс, Директор, місце проживання: с. Рудницьке" Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 Сіжук

Андрій Миколайович

10.01.1976

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Селичівський НВК, Вчитель, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Шабат

Анатолій Васильович

07.03.1968

с. Тячинка, Бериславський р-н, Херсонська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ЦПР "Мрія", Керівник гуртка, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Яременко

Яків Юрійович

19.06.1972

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Селичівський НВК, Вчитель, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Пасенко

Ірина Сергіївна

25.03.1997

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
5 Ющенко

Наталія Іванівна

07.12.1960

с. Чайковичі, Самборський р-н, Львівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Калішук

Олена Павлівна

03.07.1969

м. Іркутськ, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТЦ "Новус", Адміністратор, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Ремська

Олена Владислвівна

03.12.1965

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Кравець

Анатолій Васильович

05.03.1959

с. Новосілки, Маневицький р-н, Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Приватне підприємство "АгроЕкоКонсалт", Директор, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Татієнко

Сергій Володимирович

15.11.1959

м. Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Шабат

Лариса Володимирівна

01.01.1965

с. Пологи-Вергуни, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівської ЗОШ, Вчителька, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Остапчук

Віталій Едуардович

03.03.1981

смт Салькове, Гайворонський р-н, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Сіжук

Антоніна Олексіївна

15.12.1951

с. Кренидовка, Зноб-Новгородський р-н, Сумська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Лисюк

Оксана Степанівна

14.05.1963

м. Яготин, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський НВК "гімназія ЗОШ I-III ступенів", Вчителька, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Майстер

Георгій Олексанрович

15.10.1958

м. Майдан, Олевський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Березко

Микола Іванович

29.12.1958

с. Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ СПМК "Спецмонтаж-3", Майстер, місце проживання: с.. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Ремський

Василь Костянтинович

06.01.1956

с. Виноградне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
Політична Партія "ГОЛОС"
1 Басенко

Аліна Олегівна

10.10.1990

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Баришівський вісник", директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Гопкало

Ігор Михайлович

20.10.1971

с. Любарці, Бориспільський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Гордієнко

Віталій Миколайович

12.12.1976

с. Троєщина, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "ГОЛОС", Баришівська селищна рада, Перший заступник голови, місце проживання: смт Баришівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
4 Маслівець

Ганна Миколаївна

04.04.1981

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська районна організація ВФСТ " Колос", Інструктор по спорту, місце проживання: смт Баришівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Харченко

Євгеній Олександрович

22.07.1990

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Київський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф, Фельдшер, місце проживання: смт. Баришівка, Броварський район, Київська обл.,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Стрілець

Катерина Миколаївна

28.05.1984

с. Лукаші, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Фарм Систем-КА", Директор, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Шуляк

Юрій Григорович

23.07.1969

с. Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, Заступник директора, місце проживання: с. Селичівка, Броварський район Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Бутько

Валентина Валентинівна

26.10.1990

с. Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Укрпошта", начальник відділення зв’язку, місце проживання: с. Лук’янівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Костенко

Олександр Михайлович

01.11.1974

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДЮСШ Баришівської селищної ради, Тренер, місце проживання: смт. Баришівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
10 Рубан

Ірина Григорівна

20.01.1982

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АГРО-С", Бухгалтер, місце проживання: м. Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Гайовий

Іван Петрович

25.05.1980

с. Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП МА "Бориспіль", оператор служби авіабезпеки, місце проживання: с. Морозівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Демещук

Валентина Валентинівна

11.12.1983

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський район Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Чич

Григорій Сергійович

11.08.1986

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Баришівка Броварський район Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
14 Мироненко

Марина Сергіївна

06.01.1992

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський район, Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Степанюк

Ірина Сергіївна

01.12.1988

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відділ земельних ресурсів Виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Головний спеціаліст, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський район, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Чихман

Ольга Анатоліївна

08.12.1987

с. Бзів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Пономаренко

Володимир Леонідович

28.07.1989

с. Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Пасічна Броварський район Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
18 Подколзина

Олена Геннадіївна

08.06.1981

м. Стаханов, Луганська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, відділ освіти, молоді та спорту Виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Головний спеціаліст, місце проживання: с. Паришків, Броварський район Київської обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
19 Семененко

Дмитро Анатолійович

06.11.1981

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Кутовий

Іван Іванович

22.12.1959

с. Гайшин, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Територіальний центр соціального обслуговування населення Баришівської селищної ради, Директор, місце проживання: смт. Баришівка, Броварський район, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
21 Галушко

Василь Андрійович

17.11.1956

с. Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, в.о. старости Гостролуцького старостинського округу, місце проживання: с. Гостролуччя, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Рахуба

Ірина Олександрівна

21.09.1989

м. Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Артюх

Олег Васильович

06.11.1974

с. Борщів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Вінтіна

Альона Вікторівна

13.05.1986

с. Борщів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Центр первинної медико-санітарної допомоги Баришівської районної ради, завідувач фельдшерсько-акушерського пункту, місце проживання: с. Борщів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
1 Дзіневський

Андрій Андрійович

13.04.1978

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Ільченко

Олександр Іванович

10.01.1972

с.Куповате, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Рудницький Екопродукт", Виконавчий директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Макієнко

Вадим Олександрович

31.03.1985

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Попова

Ірина Олександрівна

25.07.1978

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Секретар, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
5 Майорова

Тетяна Іванівна

16.09.1983

смт Поліське, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська районна державна адміністрація, Начальник служби у справах дітей та сім’ї, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Ромась

Віталій Миколайович

11.06.1982

с. Грінченково, Ахтирський р-н, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, В.о. старости Дернівського старостинського округу, місце проживання: с. Дернівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Євтушенко

Микола Володимирович

04.06.1977

м. Березники, Пермська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Коржівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с. Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Горєв

Сергій Станіславович

13.03.1961

с-ще Гоголіво, Великобагачанський р-н, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, СТОВ "Деренківець", Голова, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
9 Деркач

Анна Василівна

12.04.1986

смт Поліське, Поліський р-н, Київська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Іващенко

Віта Михайлівна

21.01.1977

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська районна державна адміністрація, Головний спеціаліст, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Мойсієнко

Микола Іванович

01.01.1955

с. Перемога, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФГ "Куренівка", Голова ФГ, місце проживання: м. Бровари, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Павлуш

Юрій Петрович

03.11.1975

с. Калинівка, Сарненський р-н, Рівненська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, В.о. старости Веселинівського старостинського окпугу, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Хоменко

Михайло Олексійович

05.11.1968

с. Тимошівка, Маньківський р-н, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Філія "Агрогаз", АТ "Укртрансгаз", Головний механік, місце проживання: с.Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Щепкіна

Юлія Віталіївна

10.05.1988

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Грищенко

Світлана Петрівна

13.11.1965

м. Горлівка, Донецька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Кулик

Василь Васильович

18.02.1983

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Білд Лайф", Виконавець робіт, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
17 Адаменко

Володимир Іванович

14.04.1974

с. Борщів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Жалдак

Руслан Юрійович

07.03.1978

с. Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Будівництво та цивільна інженерія", Начальник дільниці, місце проживання: с. Селичівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
19 Матісько

Віра Григорівна

27.03.1981

с. Курінь, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Коваленко

Юлія Юріївна

06.06.1991

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Шульженко

Олександр Дмитрович

26.03.1953

м. Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с.Селище, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
22 Пінчук

Сергій Анатолійович

15.05.1977

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Академія фінансового управління, Аспірант, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Хоменко

Ігор Анатолійович

04.02.1971

с. Радинка, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
24 Березко

Катерина Миколаївна

11.11.1991

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державний університет інфраструктури та транспорту, Студент, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Мотуз

Наталія Павлівна

29.10.1963

с. Обсюки, Гребінківський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ДНЗ "Золотий ключик", Кладовщик,, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
26 Ільченко

Дарина Олександрівна

09.01.2000

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Альфа-Банк", Економіст, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
1 Авраменко

Сніжана Миколаївна

30.11.1986

с. Липняжка, Добровеличківський р-н, Кіровоградська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська районна державна адміністрація, Перший заступник, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Широкий

Олександр Васильович

22.09.1976

с. Левченкове, Драбівський р-н, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська районна державна лікарня ветеринарної медицини, Начальник, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Самойлович

Галина Леонідівна

17.05.1985

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Спеціалізована школа №149 м. Київ., Соціальний педагог та керівник гуртка, місце проживання: с. Швачиха, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Цубера

Владислав Олексійович

22.06.1983

м. Берегово, Закарпатська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Богдан

Сергій Іванович

22.06.1965

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Баришівська районна рада, Заступник голови, місце проживання: с. Гостролуччя, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
6 Лук’яненко

Мар’яна Анатоліївна

23.02.1981

с. Верхній Лужок, Старосамбірський р-н, Львівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Васькевич

Юлія Олегівна

18.03.1988

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Бессарабов

Андрій Федорович

14.01.1968

м. Семипалатинськ, Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Максюта

Роман Володимирович

08.04.1983

с. Колонтоєв, Світловолодський р-н, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська районна державна лікарня ветеринарної медицини, Завідувач Веселиніської дільниці, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Орляка

Іван Миколайович

13.08.1978

с. Корніївка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Коханець

Наталія Анатоліївна

27.11.1972

с. Власівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Руденко

Анастасія Євгеніївна

20.07.1990

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Шевчук

Олексій Петрович

23.11.1973

с. Новоіванівка, Чорноморський р-н, Автономна республіка Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Селянське (фермерське) господарство "Вікторія", Головний бухгалтер, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Шуба

Олександр Миколайович

20.10.1968

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Стадник

Радіон Михайлович

09.09.1980

с. Коржі, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватна науково-виробнича компанія "Інтербізнес", Головний економіст, місце проживання: с.Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Петрів

Роман Васильович

06.11.1987

с. Підгайчики, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Баришівські аграрні технології", Електрозварювальник, місце проживання: с. Сезенків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Качан

Олександр Павлович

05.10.1978

м. Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Люстдорф", представник торгівельний, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Вітер

Олександр Петрович

07.12.1961

м. Вахрушево, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство Баришівка "Тепломережа", Директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
19 Захарченко

Наталія Василівна

02.05.1963

с. Перещепіно, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Баришівська зернова компанія", Бухгалтер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
20 Лисенко

Наталія Петрівна

15.02.1985

с. Коржі, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Ніколаєнко

Назар Ілліч

29.07.1979

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Львівська пивна компанія", Аудитор, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Глущенко

Микола Іванович

01.01.1957

с. Сокоринці, Срібнянський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Борщів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Пилипенко

Неля Вікторівна

29.02.1976

с. Мечетне, Покровський р-н, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський Навчально- виховний комплекс гімназія загальньо-освітня школа 1-3 ступенів, Вчитель, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
24 Шестопал

Олександра Вікторівна

28.03.1994

с. Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Дернівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Яременко

Анатолій Михайлович

22.02.1964

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Цехова профспілкова організація електрозв’язку Київської обласної філії Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком", Електромонтер, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
26 Бояр

Наталія Миколаївна

01.01.1967

с. Діброва, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Баришівськарайонна державна лікарня ветеринарної медицини, Завідувач аптеки –фельдшер ветеринарної медецини, місце проживання: с. Сезенків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
Політична партія "НАШ КРАЙ"
1 Стасюк

Юрій Петрович

30.09.1963

смт Соснове, Березнівський р-н, Рівненська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Трубіжводексплуатація", директор комерційний, місце проживання: м. Березань, Бровварський р-н, Київська обл.,, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Чорнобай

Анатолій Васильович

03.03.1965

с. Дениси, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, СТОВ "ІТАЛ-ІК", директор, місце проживання: м. Переяслав-Хмельницький, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Коваленко

Наталія Володимирівна

15.07.1970

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області, начальник відділу обслуговування громадян, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Глушко

Сергій Миколайович

28.02.1968

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа- підприємець, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
5 Маценко

Людмила Володимирівна

02.03.1968

м. Уфа, Башкортостан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, начальник відділу соціального захисту населення, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Шостак

Василь Михайлович

03.05.1962

с. Масківці, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, виконуючий обов’язки старости, місце проживання: с. Масківці, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
7 Гаргалик

Віктор Іванович

06.04.1966

с. Тамай, Молдова

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с. Швачиха, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Дерій

Зінаїда Олегівна

23.02.1983

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Ялинка", вихователь, місце проживання: с. Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Ульянов

Євгеній Анатолійович

29.05.1968

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа- підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
10 Рошко

Василь Михайлович

02.01.1958

с. Угля, Тягівський р-н, Закарпатська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Баришівська селищна рада, виконуючий обов’язки старости Лукашівський старостинський округ, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Батенко

Микола Володимирович

30.01.1961

с. Жовтневе, Калинівський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Трубіжводексплуатація", директор, місце проживання: с. Селичівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Павлуш

Олена Володимирівна

06.12.1978

м. Вінниця

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "СТС-ГРУП", комірник, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Оврашко

Олександр Іванович

19.07.1956

с. Н.-Гора, Бориспільський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень, Завідувач відділенням епідеміологічних досліджень, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
1 Макарчук

Олександр Миколайович

19.03.1972

с. Селище, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Козюра

Руслан Олегович

03.11.1987

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Світличний

Михайло Володимирович

31.03.1983

с. Кувечичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Селищна рада смт Баришівка, системний адміністратор, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Горобей

Марія Миколаївна

03.09.1961

с. Діброва, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Щока

Іван Миколайович

30.11.1951

с. Єрківці, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Отрощенко

Михайло Миколайович

18.09.1953

с. Крива Гора, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Каримова

Лариса Володимирівна

12.12.1977

с-ще Вільча, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Лещенко

Ігор Леонідович

15.09.1975

смт Поліське, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство "Костол", м.Переяслав, монтажник, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Марінчевська

Леся Володимирівна

18.05.1979

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Громадський

Вадим Вячеславович

31.03.1994

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Інститут травматології м.Київ, хірург-ортопед, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Чамата

Віталій Олександрович

31.10.1971

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Залізнична станція "Київ-Пас", машиніст холодильних приладів, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Фещенко

Іван Михайлович

03.01.1951

с. Варовичі, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", "ДК" смт Баришівка, технічний працівник, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Редченко

Надія Миколаївна

28.08.1953

с. Королівка, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Коваленко

Лариса Андріївна

20.03.1976

с. Сновидовичі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: с. Семенівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Луз

Анатолій Іванович

14.03.1958

с. Мусійки, Іванківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Зайчик

Любов Семенівна

22.06.1970

с. Майдан-Копищенський, Олевський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Баришівськй МВЛ, лаборант з бактеріології, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Ющенко

Віталій Віталійович

01.11.1971

смт Поліське, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "ДІЄСА", продавець-консультант, місце проживання: с. Пасічна, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Громадська

Віта Миколаївна

30.10.1969

с. Луговики, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Національний Науковий центр Радіологічної медицини, лікар – гастроентеролог, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
19 Ющенко

Тетяна Миколаївна

06.07.1976

м. Кагарлик, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: м.Тетіїв, Білоцерківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Приймак

Дмитро Іванович

03.11.1985

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", тимчасово не працює, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"
1 Гора

Сергій Богданович

05.07.1983

м. Антрацит, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", ТОВ Баришівська друкарня, директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Шовть

Юрій Анатолійович

04.12.1973

с. Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Семенченко

Михайло Володимирович

28.12.1982

с. Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Кириленко

Наталія Іванівна

31.08.1989

с. Діброва, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський НВК "Гімназія ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Павленко

Оксана Валеріївна

21.05.1989

с-ще Поліське, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", ТОВ Баришівська друкарня, менеджер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Мацарський

Володимир Вікторович

20.10.1977

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
7 Куделя

Василь Григорович

22.04.1955

с. Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Федоренко

Ольга Єгорівна

12.10.1963

смт Баришівка, , Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, В/Ч А 0799, телеграфіст, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Болосов

Аркадій Володимирович

30.08.1962

с. Війська, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
10 Гордієнко

Тетяна Сергіївна

23.07.1977

м. Балашов, Саратовська обл., Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Рудницьке, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Мриглод

Богдан Петрович

05.06.1970

с. Петранка, Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Корніївка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Вілянський

Петро Павлович

04.02.1967

с. Велика Чернігівка, Овруцький р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка", фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Корніївка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Зіненко

Наталка Олексанрівна

12.11.1986

с. Смирних, Росія

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "РУШ ЄВА", адміністратор, місце проживання: с. Селичівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Лисенко

Сергій Юрійович

08.12.1985

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Гречуха

Тетяна Андріївна

02.01.1992

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
16 Заїка

Володимир Іванович

21.11.1959

с. Новодонбаське, Старобільський р-н, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Макаренко

Максим Олександрович

22.03.1996

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
18 Бабій

Анна Вікторівна

04.08.1986

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
19 Сердюк

Станіслав Володимирович

29.04.1983

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "горянич", інженер кошторисник, місце проживання: с. Власівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
20 Стрельнікова

Олена Олегівна

09.02.1982

м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
21 Починок

Олександр Валерійович

06.09.1982

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інтернет-Магазин "Розетка", комірник, місце проживання: с. Селище, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Зінченко

Юрій Сергійович

08.07.1989

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ролінд"", менеджер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Савченко

Варвара Панасівна

17.12.1956

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Гостролуччя, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
24 Артюх

Олександр Миколайович

01.06.1985

с. Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "УАМЦ", бухгалтер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Гречуха

Наталія Петрівна

16.03.1968

с. Бурляївка, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Паришків Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
26 Пархоменко

Артур Сергійович

23.08.1970

с. Молчанівка, Рокитнянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
Політична партія "Сила і Честь"
1 Лагутін

Юрій Віталійович

01.10.1968

м. Стаханов, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Дронгаль

Анатолій Григорович

06.02.1969

с-ще Оратів, Оратівський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Москаленко

Олександр Володимирович

02.03.1952

м. Володимир-Волинськ, Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Баришівська ЦРЛ, Лікар-уролог, місце проживання: смт Баришівка Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Попова

Ганна Вікторівна

22.02.1953

с. Красне, Кобилянський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Пенсіонер, місце проживання: смт Баришівка Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
5 Венгер

Ірина Анатоліївна

16.05.1987

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "ДжастІН", Керівник групи східних танців, місце проживання: смт Баришівка Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Старов

Сергій Леонідович

14.01.1982

смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "АнтіПроф", Директор, місце проживання: с.Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Сердюк

Олександр Вікторович

18.11.1973

м. Умань, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Шуляк

Сергій Анатолійович

21.02.1970

с. Осикове, Бердичівський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", ДК "Укрспецекспорт", Інспектор Служби охорони, місце проживання: с.Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
9 Коваленко

Заіра Гогушаівна

18.12.1957

м.Поті, Грузія

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Пенсіонер, місце проживання: с.Власівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Лагутіна

Юлія Анатоліївна

14.07.1973

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Магазин " Сільпо", Продавець, місце проживання: с.Волошинівка,Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Сердюк

Сергій Вікторович

01.05.1976

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ФОП Сердюк, Автослюсар, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Камінська

Наталія Анатоліївна

03.04.1971

с. Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Натуре", Сортувальниця, місце проживання: с.Селище, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Бондар

Наталія Миколаївна

01.02.1986

м. Кремінна, Луганська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Магазин " Сільпо", Продавець, місце проживання: с.Масківці, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Оселедько

Петро Петрович

09.07.1958

с. Андрушки, Попельнянський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", БО фонд " Аспер", Завідуючий справами, місце проживання: с.Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Чорний

Олександр Анатолійович

02.06.1971

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ГО СТ Сулимівське-1, Голова Правління, місце проживання: с.Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Матюшко

Сергій Олександрович

27.09.1971

с. Войково, Згурівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Баркет", Оператор екстредера, місце проживання: с.Войкове, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
1 Коцюрбій

Володимир Вікторович

15.10.1965

с. Рубченки, Володарський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тов "Зернопродукт – Агро", Директор, місце проживання: с. Лук’янівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Тур

Надія Володимирівна

22.08.1967

с. Енергія, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Головний бухгалтер, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Москаленко

Юліан Олександрович

11.11.1987

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Михайленко

Артем Олександрович

20.03.1993

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська ЗОШ, вчитель, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Семенюк

Світлана Анатоліївна

27.04.1967

станиця Советська, Російська федерація

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Олексюк

Володимир Володимирович

11.03.1977

м. Рожище, Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівський КП БРР "райводоканал", директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Акулінін

Сергій Вікторович

31.01.1965

м. Теміртау, Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гімназія №261 м. Київ, вчитель, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Бакаліна

Віра Іванівна

03.10.1964

с. Матусів, Шполянський р-н, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФГ "Фермер", бухгалтер, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Бей

Василь Васильович

12.11.1982

с. Паришків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Бізнес Міт Продукт", Начальник виробництва, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Богдан

Людмила Антонівна

14.12.1982

с. Рудня Осошня, Народицький р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КУ інклюзивно – ресурсного центру Баришівської селищної ради, директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
11 Коваленко

Сергій Васильович

16.01.1992

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Литвиненко

Артем Андрійович

08.05.1990

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Козирацький

Микола Миколайович

24.12.1986

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Селищанська Державна дільниця ветеринарної медицини, завідуючий, місце проживання: с. Селище, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Попович

Світлана Вікторівна

14.06.1970

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Глушко

Валентина Миколаївна

23.01.1969

с. Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДЮСШ, тренер, місце проживання: с.Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Гавриленко

Віктор Васильович

25.03.1962

смт Драбів, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Дорстроймонтаж Київ", інспектор, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Грушка

Володимир Миколайович

07.06.1959

с. Бзів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Дорошенко

Юрій Михайлович

26.11.1973

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
19 Ряба

Світлана Миколаївна

13.10.1973

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДС "Поляна", Медична сестра, місце проживання: с. Гостролуччя, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
20 Гавриленко

Тамара Миколаївна

11.06.1975

с. Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП ЦПМСД, Медична сестра, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
21 Боровик

Тетяна Михайлівна

16.04.1983

с. Гайове, Козилецький р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ЦРЛ, Медична сестра, місце проживання: с. Лук’янівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Скибенко

Василь Іванович

13.04.1978

с. Королівка, Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Нова пошта", спеціаліст, місце проживання: с.. Коржі, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
23 Стародуб

Дмитро Іванович

07.06.1991

м. Березань, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тойота центер "ТОВ Автосаміт на Столичному", Керівник відділу, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Шейко

Наталья Вікторівна

24.05.1979

с. Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Рудницький НВК, вчитель, місце проживання: с. Рудницьке, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Назаренко

Сергій Вікторович

15.03.1988

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Авто-Профіль плюс", директор, місце проживання: с. Гостролуччя, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
26 Тищенко

Любов Миколаївна

13.10.1981

с. Поділля, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФОП Стасюк, адміністратор, місце проживання: с. Поділля, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 Вареніченко

Олександр Павлович

02.03.1971

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, Голова селищної ради, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Шинкарук

Сергій Миколайович

26.11.1983

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівської ВФСТ "Колос", Голова, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Щербак

Сергій Валерійович

21.10.1975

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська ЗНЗ ім. М. Зерова, Директор, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Прокопчук

Людмила Олександрівна

14.03.1968

м. Березань, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Начальник загального відділу, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Мурашко

Марина Володимирівна

19.04.1987

с. Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, СТОВ "Старинська птахофабрика", Бухгалтер, місце проживання: с. Веселинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
6 Стешенко

Валерій Володимирович

05.03.1974

с. Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Коротков

Андрій Вікторович

25.10.1966

ст. Вороніжська, Росія

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, СТОВ ім. Леся Сердюка, Генеральний директор, місце проживання: с. Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Цвілій

Тетяна Олексіївна

07.06.1971

с. Нехворощя, Новосанжарський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Селище, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Кубрак

Неоніла Петрівна

06.11.1956

с. Пристроми, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Баришівська селищна рада, В.о. старости Селичівський старостинський округ, місце проживання: с. Селичівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Дзявун

Людмила Андріївна

29.04.1975

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Завідувач сектору кадрової роботи, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Яременко

Тарас Григорович

03.02.1968

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська ЖЕК, Начальник ЖЕК, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Майсон

Анатолій Миколайович

15.06.1964

с. Станіславчик, Жмеринський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Коржі, Броварський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Братченко

Валентина Петрівна

19.12.1969

с. Масківці, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Масківці, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Макаренко

Лариса Вікторівна

12.11.1964

с. Паришків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, В.о. старости Волошинівський старостинський округ, місце проживання: с. Волошинівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Декрет

Світлана Іванівна

04.01.1969

м. Прилуки, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівський НВК "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", Вчитель математики, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
16 Трокай

Олександр Анатолійович

02.02.1973

с. Паришків, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Баришівська селищна рада, Діловод Паришківсь-кого старостинсь-кого округу, місце проживання: с. Паришків, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Глушко

Володимир Володимирович

10.02.1986

м. Потсдам, Німеччина

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Опанасенко

Ірина Іванівна

02.01.1981

с. Лукаші, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Діловод, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
19 Чорна

Марія Іванівна

08.10.1960

с. Паришів, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Баришівська селищна рада, В.о. старости Рудницький старостинський округ, місце проживання: с .Рудницьке, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
20 Телішевська

Ольга Вікторівна

22.06.1987

с. Королівка, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська РДА, Головний спеціаліст управління соціального захисту населення, місце проживання: с Сезенків, Броварський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Кірєєв

Юрій Вікторович

21.08.1965

с. Іллічівка, Казахстан

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ЖКГ, Директор, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
22 Бондар

Володимир Іванович

24.06.1976

с. Паришів, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Баришівська селищна рада, В.о. старости Лук’янівський старостинський округ, місце проживання: с Лук’янівка, Броварський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
23 Нитченко

Оксана Леонідівна

22.05.1983

с. Селище, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Баришівська селищна рада, Головний спеціаліст загального відділу, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
24 Деркач

Наталія Григорівна

08.05.1980

с. Перемога, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостролуцький старостинський округ, Діловод, місце проживання: с. Перемога, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Гладишевська

Вікторія Вікторівна

08.11.1992

с. Діброва, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відділ культури та туризму Баришівської селищної ради, Бібліотекар, місце проживання: с. Корніївка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
26 Моргун

Микола Володимирович

11.12.1959

с. Чаша, Буренський р-н, Сумська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Баришівська ЖЕК, Головний енергетик Баришівської ЖЕК, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"
1 Бородавка

Костянтин Миколайович

04.10.1971

смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Мусієць

Світлана Миколаївна

03.06.1963

м. Кіровськ, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "КИЇВОБЛГАЗ", слюсар мереж газопостачання, місце проживання: с. Поділля, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
3 Горбатко

Олексій Анатолійович

23.08.1987

с. Супоївка, Яготинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ", заступник головного лікаря ветеринарної медицини, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
4 Трохимець

Оксана Леонідівна

27.05.1969

с. Венрик, Гадячський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Відділення поштового зв’язку № 1 смт Баришівка Київської міської дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта", начальник поштового відділення, місце проживання: с. Селище Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Савчук

Алла Степанівна

05.08.1978

с. Радижево, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Відділення поштового зв’язку № 1 смт Баришівка Київської міської дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта", заступник начальника поштового відділення, місце проживання: смт Баришівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Сірик

Олексій Миколайович

06.04.1979

с. Бзів, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Виробниче управління комунального господарства", юрист, місце проживання: с. Бзів, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
7 Ільєнко

Анатолій Михайлович

25.02.1960

с. Смотрики, Пирятинський р-н, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради, фахівець, місце проживання: с. Морозівка, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Ященко

Анастасія Вікторівна

13.01.1990

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ФІРМА "ОЛЕАНДР", бухгалтер, місце проживання: с. Лукаші, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Лутченко

Сергій Васильович

30.07.1978

с. Копачі, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Прем’єр-готель "Русь", диспетчер, місце проживання: м. Березань, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1