п'ятниця, 14 червня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

На місцевих виборах-2020 за посаду очільника Кагарлицької ОТГ Обухівського району Київщини змагатимуться дев’ятеро кандидатів, з яких четверо – самовисуванці. Спробують свої сили у перегонах за посаду голова Кагарлицької райдержадміністрації Ігор Будюк, чинний мер Кагарлика Олександр Панюта, а також вчитель музики, інженер і низка підприємців. Детально про кандидатів читайте у матеріалі KV.

Як стало відомо KV, до Кагарлицької міської громади (27, 2 тис. населення), увійшли 23 ради наступних населених пунктів: с. Антонівка, с. Бендюгівка, с. Бурти, с. Виселкове, с. Воронівка, с. Горохівське, с. Горохове, с. Горохуватка, с. Демівщина, с. Зелений Яр, с. Землянка, с.Зікрачі, с. Зорівка, с. Іванівка, місто Кагарлик, с. Кадомка, с. Калинівка, с. Леонівка, с. Липовець, с. Ліщинка, с. Мирівка, с. Новосілки, с. Оріхове, с. Очеретяне, с. Переселення, с. Расавка, с. Слобода, с. Стави, с. Сущани, с. Тарасівка, с. Тернівка, с. Халча, с. Черняхів, с. Шпендівка, с. Шубівка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з даними ЦВК, на посаду мера Кагарлика претендують 9 кандидатів.

Партія “Слуга народу” висунула на посаду міського голови Кагарлика безпартійного Будюка Ігоря Сергійовича.  Народився 23 липня 1990 року у Кагарлику Кагарлицького району Київської області. 

У 2011 році здобув вищу освіту у Приватному вищому навчальному закладі “Європейський університет” за спеціальністю “Менеджмент організацій” та “Правознавство”.

Трудову діяльність розпочав у 2011 році на посаді юриста Колективного підприємства “Успіх” у Кагарлику. У 2014-2020 роках обіймав посаду директора цього підприємства.

Депутат Кагарлицької районної ради VI та VIІ скликань (пройшов першим номером по списку партії ВО “Батьківщина”). Входить до депутатської групи "Разом за Київщину". Заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку комунального майна, промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва, торгівлі та побуту.

Розпорядженням президента України Володимира Зеленського від 17 квітня 2020 року №277/2020-рп Ігорь Будюк призначений на посаду голови Кагарлицької райдержадміністрації. 22 квітня 2020 року він був представлений адміністрації РДА та активу району виконуючим обов'язки голови Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним

Ігор Будюк є директором Громадської спілки "Кагарлицька районна федерація футболу", серед власників якої є і КП "Успіх". Керівником цього колективного підприємства є Сергій Будюк – батько Ігоря Будюка. Сергій Будюк з 18 квітня по 13 вересня 2014 року працював головою Кагарлицької РДА. З 2015 по 2019 роки – депутат Київської облради (КОС) VII скликання (фракція ВО “Батьківщина”). Сергій Будюк опинився серед восьми депутатів від “Батьківщини”, відкликаних партією зі складу облради після того, як у грудні 2019 року вони вийшли з партії і з фракції “Батьківщини” у КОС.

Відповідно до декларації за 2019 рік, уся нерухомість родини Будюка розташована у Кагарлику: з квітня 2016 року володіє складом 2242,4 кв.м, з серпня 2016 року – адміністративно-побутовим корпусом 1422,2 кв.м і насосною станцією 100,8 кв.м, з 2018 року – земельною ділянкою 20 тис. кв.м і 50% земельної ділянки 20 тис. кв.м у спільній власності з фізособою. Без вказівки дати Будюк вказав право користування житловим будинком його батька – 196,3 кв.м.

Легкового автомобіля у Ігоря Будюка немає, зате з 2011 року він володіє вантажним автомобілем Hyundai HD65 2005 р.в. і з 2013 року – будівельною машиною New Holland LB95 2004 р.в.

У своїй декларації Будюк вказав корпоративні права на 50% в КП "Успіх".

У звітному році отримав дохід в розмірі понад 1 млн гривень: 54 тис. – зарплата в КП "Успіх" і 996 тисяч – дохід від підприємницької діяльності. Дружина отримала 10 тис. гривень допомоги при народженні дитини.

Накопичення Ігор Будюк зберігав готівкою – 200 тис. гривень і 10 тис. доларів, а також на банківському рахунку – 60 тис. гривень. Дружина на банківському рахунку розмістила 10 тис. гривень. 

Візьонок Вадим Валерійович йде кандидатом на посаду голови Кагарлицької міськради як самовисуванець. Народився 2 квітня 1972 року у Кагарлику. Має вищу освіту, безпартійний.

Згідно з розміщеної на сайті work.ua інформації, кандидат закінчив Ржищівський будівельний технікум за спеціальністю "цивільне будівництво" та Київський державний економічний університет за спеціальністю “управління трудовими ресурсами”.

У 1996 – 2010 роках працював заступником Кагарлицького міського голови з питань будівництва та житлово-комунального господарства. У 1991-1996 роках – інженер-будівельник Кагарлицького міськвиконкому. З 2011 по квітень 2012 року – інженер-кошторисник ТОВ "КИЇВ ІНВЕСТ-БУД". Травень 2012 – жовтень 2012 року – головний інженер ТОВ "Агрон”. 

На сайті ЦВК вказано, що Вадим Візьонок є інженером-будівельником ПрАТ "Агрофорт” (Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур).

За даними аналітичної системи Youcontrol, 15 жовтня 2020 року  припинена діяльність ФОП Візьонок Вадим Валерійович (Допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення (основний).

Як зазначив Вадим Візьонок на своїй сторінці у Facebook, одним з основних пріоритетів діяльності на посаді Кагарлицького міського голови він бачить залучення інвестицій в Кагарлицьку об'єднану територіальну громаду.

Від партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" балотується член цієї політсили Волошин Олег Миколайович. Народився 5 серпня 1980 року у Кагарлику. Має вищу освіту, яку отримав у Богуславському навчально-консультаційному центрі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Музика”, здобув кваліфікацію вчителя музики.

Згідно з розміщеної на сайті Кагарлицької райради інформації, з листопада 2002 року по вересень 2012 року працював на посаді керівника гуртка у Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості. З вересня 2012 року по вересень 2017 року – педагог-організатор  Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості.

Повноваження заступника голови Кагарлицької районної ради сьомого скликання покладені на нього з 21 вересня 2017 року.

У декларації за 2019 рік вказано, що Волошин має 2 легкових автомобілі, він з дружиною у минулому році заробив 326 тис. гривень. 

Кандидатом – самовисуванцем зареєстрований безпартійний Дишлевий Олег Григорович. Народився 29 липня 1985 року у с.Стави Кагарлицького району Київської області. Має середню освіту, закінчив Вище Київське професійне училище деревообробки, спеціальність столяр-оббивальник м’яких меблів.

Є директором ФОП Дишлевий О.Г. (Виготовлення виробів із бетону для будівництва).

Згідно з розміщеної на Facebook-сторінці Дишлевого автобіографії, він з 2004 по 2005 рік служив у спецпідрозділі “Барс” внутрішніх військ України. У 2005-2006 роках – складальник корпусних меблів ТОВ ”Олімпік”. З 2006 року – директор ФОП “Дишлевий”. Він зазначив, що громадської роботою не займався, виборних посад не займав.

У 2019 році Олег Дишлевий йшов самовисуванцем до Верховної Ради 9-го скликання по 93 округу на Київщині, не був обраний. 

Від партії ВО “Батьківщина” висунутий кандидат у голови Кагарлицької ОТГ  Павлик Дмитро Сергійович. Народився 19 квітня 1989 року у Кагарлику.

Має вищу освіту, безпартійний. 

У 2015 році був обраний депутатом Кагарлицької міськради за списком “Радикальної партії Олега Ляшка”. На той час Дмитро Павлик займав посаду головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Кагарлицької РДА. Щоправда, наразі депутата Кагарлицької міськради з таким ім’ям на сайті міськради немає

На сьогодні кандидат працює архіваріусом у Департаменті патрульної поліції як цивільний. 

На своїй сторінці у Facebook кандидат повідомив, що 14 жовтня зареєстрував заяву у Кагарлицькій міській ТВК з проханням винести на розгляд засідання ТВК питання про проведення відкритих дебатів серед всіх кандидатів на посаду Кагарлицького міського голови.

Чинний мер Кагарлика Панюта Олександр Олексійович зареєстрований безпартійним кандидатом на цю посаду від партії “Наш Край”.

Народився 16 січня 1958 року в селі Поповка Конотопського району Сумської області.

З 1973 по 1977 рік навчався у Конотопському будівельному технікумі, де отримав спеціальність "технік-будівельник". У 1985 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут, отримавши спеціальність "інженер-будівельник".

Згідно з офіційною біографією, свою трудову діяльність Олександр Панюта почав після закінчення технікуму в 1977 році – робочим. А пізніше, майстром СУ-849. З 1977 по 1979 рік проходив службу в армії.

З 1985 по 1986 рік – виконроб Кагарлицького районного ремонтно-дорожнього управління. З 1986 року по листопад 2010 року – начальник Кагарлицького районного ремонтно-дорожнього управління.

З листопада 2010 року – голова Кагарлицької міської ради Київської області VI скликання (балотувався від партії "Сильна Україна", проте пізніше вступив до лав "Партії регіонів" і очолив Кагарлицьку міську організацію цієї політичної сили).

З листопада 2015 року – голова Кагарлицької міськради VII скликання – (балотувався від партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність ").

Олександр Панюта – депутат кількох скликань Кагарлицької районної та Кагарлицької міської рад.

У 2003 році Панюта на посаді начальника Кагарлицького районного ремонтно-дорожнього управління був нагороджений Орденом "За заслуги" III ступеня (Указ Президента України від 18.08.2003 р.).

Активісти руху “Під Контролем” зазначали, що Панюта нібити укладав договори на проведення капітальних ремонтів різних об'єктів без проведення тендерів. Більш того, за твердженням активістів, фірма-підрядник на той момент була фігурантом кримінального провадження. Нібито, за даними фактами у 2017 році було порушено кримінальну справу.

За даними декларації за 2019 рік, родина Панюти має два будинки, 5 земельних ділянок загальною площею понад 13 тис. кв.м і два легкових автомобілі. Дохід за минулий рік склав понад 816 тис. гривень. 

Читайте: Кінець всім сподіванням: Київську область розділили на райони, невдоволені йдуть до суду

Кандидатом-самовисуванцем йде безпартійний Потапенко Денис Олександрович. Народився 25 січня 1977 року у Брянську Російської Федерації. Має вищу освіту. 

Згідно з даними, оприлюдненими на Facebook-сторінці Дениса Потапенко, він є доцентом кафедри теоретичної та прикладної економіки в Університеті "Крок", раніше працював асистентом на цій кафедрі. 

Є викладачем Університету економіки і права "Крок".

Партія “Європейська Солідарність” висунула кандидаткою у очільники міськради Кагарлика члена своєї політсили Сушко Людмилу Володимирівну. Народилася 28 січня 1971 року у с.Великі Пріцьки Кагарлицького району Київщини. 

Має вищу освіту. Є головою Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Паросток".

У 2015 році Людмила Сушко була обрана депутатом Кагарлицької районної ради (фракція “Солідарність”). На той момент вона працювала заступником начальника фінансового управління Кагарлицької РДА. Є секретарем Постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, Людмила Сушко володіє земельною ділянкою 2,5 тис. кв м і квартирою. Є власницею майже 1200 акцій ПрАТ "Київобленерго". Її дохід за минулий рік склав 186 тис. гривень.

Кандидатом на посаду міського голови Кагарлика зареєстрований самовисуванець Трохименко Юрій Володимирович. Народився 20 червня 1984 року у м. Іванків Іванківського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний.

Згідно з даними Сlarity-project, Трохименко Юрій Володимирович є засновником ТОВ “ОПГ” (Оптова торгівля іншими машинами й обладнанням).

Згідно з даними на Facebook-сторінки Юрія Трохименка, він має багаторічний досвід управління сільськогосподарським підприємством з іноземними інвестиціями. Його програма складається з трьох принципів: зберегти досягнуте, закінчити розпочате, запровадити нове. 

Читайте:

 Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Фото: колаж KV

КиевVласть

Ольга Марійко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, выборы, кандидат, местные выборы 2020, вибори, місцеві вибори, отг, міськрада, олег волошин, олександр панюта, дмитро павлик, денис потапенко, людмила сушко, юрій трохименко, кагарлицька отг, ігор будюк, вадим візьонок, олег дишлевий

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій