п'ятниця, 24 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

На місцевих виборах-2020 за посаду очільника Сквирської ОТГ Білоцерківського району Київщини змагатимуться 14 кандидатів. З них 8 йдуть самовисуванцями. Серед кандидатів – чинний мер Сквири Валерій Скочко, голова Сквирської райради Василь Гриша, голова Шамраївської сільради Валентина Левіцька, голова Сквирської райдержадміністрації (РДА) Оксана Славінська і інші. Детально про кандидатів читайте у матеріалі KV.

Як стало відомо KV, до Сквирської міської громади (31, 2 тис. населення), увійшли 26 населених пунктів: с. Антонів, с. Безпечна, с. Буки, с. Великі Єрчики, с.Владиславка, с. Горобіївка, с. Домантівка, с. Дулицьке, с. Дунайка, с. Золотуха, с.Каленна, с. Кам'яна Гребля, с. Квітневе, с. Кононівка, с. Красноліси, с. Краснянка, с. Кривошиїнці, с. Лаврики, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Мовчанівка, с. Нова Пустоварівка, с. Новий Шлях, с. Оріховець, с. Пустоварівка, с. Рибчинці, с. Рогізна, с. Руда, с. Саврань, с. Самгородок, с. Селезенівка, місто Сквира, с. Таборів, с. Тарасівка, с. Терешки, с. Токарівка, с. Тхорівка, с. Улянівка, с. Цапіївка, с. Чубинці, с. Шаліївка, с. Шамраївка, с. Шапіївка, с. Ями.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з даними ЦВК, на посаду мера Сквири претендують 14 кандидатів. 

Партія “Пропозиція” висунула кандидатом на посаду міського голови Сквири безпартійного Бикова Дмитра Якимовича. Народився 28 жовтня 1985 році у Сквирі, наразі проживає в цьому місті. Має вищу освіту.

На сайті партії “Пропозиція” зазначено, що Дмитро Биков – “фаховий фінансист. Лідер з розвинутими організаційними якостями. Сильний управлінець, який правильно розподілятиме фінанси та визначатиме галузі, які потрібно розвивати”.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, Дмитро Биков є керівником ПП “МД Смарт Логістік” (допоміжна діяльність у сфері транспорту).

На сторінці Дмитра Бикова у Facebook зазначено, що він балотується не тільки кандидатом у депутати міськради Сквири, але й у депутати Київської облради від партії “Пропозиція”. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Партія “За Майбутнє” висунула кандидатом у мери Гришу Василя Васильовича. Він народився 2 листопада 1956 року у с. Терешки Сквирского района Киевской области.

Безпартійний, проживає у м. Сквира. 

Закінчив історичний факультет Київського державного педагогічного інституту і Національну академію внутрішніх справ.

У радянські часи Гриша був першим секретарем Сквирського райкому комсомолу, завідувачем організаційним відділом Сквирського райкому компартії України.

З 1991 по 2002 роки займав керівні посади Сквирського і Білоцерківського РВ ГУ МВС України в Київській області. Згодом став начальником загального відділу Білоцерківської РДА, а з 2003 по 2007 рік – заступник начальника Білоцерківського ДРСУ-78.

З 2010 по 2011 рік – заступник директора ТОВ "Агросолюшнс", з 2011 по 2015 рік – заступник директора ТОВ "Агрофірма" Колос".

З 2007 по 2010 рік Василь Гриша був першим заступником голови Сквирської РДА.

У 2015 році обраний головою Сквирської районної ради. На минулих виборах обраний до Сквирської районної ради першим номером списку партії “Європейська Солідарність”. На момент обрання займав посаду заступника директора ТОВ "Агрофірма Колос" (Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур)

За даними декларації Василя Гриши за 2019 рік, він має три земельні ділянки загальною площею 43,6 тис. кв. м, дом і часткою права власності на квартиру. Дохід Гриши за минулий рік склав 508,7 тис. гривень. Готівкою голова Сквирської райради задекларував 90 тис. гривень. 

Читайте: Василь Гриша: “Районні адміністрації вже себе віджили”

У своїй передвиборчій програмі кандидат Гриша зазначив наступні пункти: провести інвентаризацію комунального майна та земельних ділянок, змонтувати сміттєсортувальний завод, влаштувати переробку сміття; вирішити проблему пасажирських перевезень по м.Сквира та від міста до декількох сіл; провести ремонт будівлі кінотеатру; вирішити питання забезпечення питною водою мешканців міста Сквира, жителів кількох сіл; розвивати дорожнє будівництво і т.ін.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

ВО “Батьківщина” висунула кандидаткою Грищенко Олену Григорівну. Вона народилася 10 червня 1968 року у с. Михайлівка. Має вищу освіту, член партії "Батьківщина". Проживає у м. Сквира.

У 2015 році Грищенко балотувалася до Київської облради від “Опозиційного блоку” по округу 72. Наразі є заступницею голови Сквирської районної ради. Очолює Сквирську районну партійну організацію ВО "Батьківщина".

Згідно з даними декларації за 2019 рік, Олена Грищенко має дві земельні ділянки загальною площею 2,2 тис. кв.м., будинок і частку квартири, а також недобудований будинок. Дохід за минулий рік склав 372,8 тис. гривень. 

За даними активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем”, Олена Грищенко тричі відмовляла запитувачам в доступі до публічної інформації стосовно своєї декларації про доходи за 2015 рік. За їхніми даними, лише після  написання та розгляду звернення до Уповноваженої Верховної Ради України з питань прав людини, Грищенко надала копію майнової декларації. 

Читайте: Дела сердечные: “Батькивщина” выдвинула в мэры столицы нардепа Кучеренко и огласила первую пятерку списка в Киевсовет (видео)

Від партії “Голос” балотується член цієї політсили Іванченко Григорій Іванович. Народився 18 березня 1977 року у Ізмаїлі. Має вищу освіту. Проживає у м. Сквира. 

У червні 2019 року Іванченко був призначений координатором партії “Голос” по Київській області. 

Григорій Іванченко у 2016 році як громадський активіст виступав з активною критикою чинного мера Сквири Валерія Скочка. Зокрема, в мережі можна знайти тексти із посиланням на Іванченко із цілою низкою нарікань в бік чинного мера та комунальних підприємств міста. 

Координаторка проєкту “Ні корупції!” Ольга Шалайська так пише про Іванченко:

Григорій Іванченко – громадський активіст, який відстежує всі закупівлі у місті Сквира в Київській області. Через це з ним не вітаються мер районного центру і місцеві бізнесмени. Жити йому зараз непросто. Проте саме завдяки таким людям сайт щодня наповнюється новими деталями про корупційні схеми – причому в загальнонаціональному розрізі

Читайте: Скорык-Шкаривская возглавит список кандидатов от партии “Голос” на выборах в Киевский облсовет

Безпартійна Левіцька Валентина Петрівна йде на вибори очільника Сквирської міськради як самовисуванка. Народилася 30 серпня 1963 року в селі Домантівка Сквирського району Київської області. Отримала вищу освіту у Київському педагогічному інституті ім.Горького за спеціальністю методист з виховної роботи, вчитель етикету та психології сімейного життя.

У 2005 році  призначена на посаду начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації (РДА), у 2007 році -  заступниця голови Сквирської РДА.

З 12 листопада 2010 року – голова Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області.

За даними декларації за 2019 рік, Валентина Левіцька разом з чоловіком мають два будинки і 8 земельних ділянок загальною площею 312 тис. кв.м. Дохід подружжя у минулому році склав 641,9 тис. гривень. 

Чоловік кандидатки – Василь Левіцький, є бенефіціаром Фермерського господарства "Лідія-ВВ", яке займається вирощуванням зернових культур.

На Facebook-сторінці Левіцької вона висловила думку, що Сквирській громаді потрібен лідер, здатний зробити її соціально-привабливою, екологічно чистою, упорядкованою, з розвинутою інфраструктурою. “Я буду саме таким лідером!” – вважає кандидатка.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Пасічник Олександр Сергійович йде кандидатом у мери Сквири як самовисуванець. Народився 22 січня 1974 року. Безпартійний, проживає у Сквирі.

На своїй Facebook-сторінці Пасічник опублікував автобіографію, згідно з якою  має дві вищі освіти: Білоцерківського державного аграрного університету за спеціальністю “Агрономія” і Державного вищого навчального закладу “Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” за спеціальністю “Управління навчальним закладом”.

З 2004 року  по даний час займає посаду  директора Державного навчального закладу “Сквирське вище професійне училище”.

У передвиборчій програмі зазначив такі пункти: проведення місцевих референдумів; створення фону інвестиційної привабливості; реформа медицини, освіти, культури і спорту; доступне житло; охорона навколишнього середовища та ефективне використання природних ресурсів.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Безпартійний самовисуванець Писаренко Віталій Григорович зареєструвався як кандидат на посаду очільника Сквирської міської громади. Народився 12 жовтня 1957 року у м. Сквира. Має вищу освіту, проживає у Сквирі. 

Є головою правління Сквирського районного споживчого товариства Київської області (Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами).

Згідно з даними Сlarity-project, Віталій Писаренко є одним з засновників ГО “Зорецвіт”, вищим органом якої вказана Сквирська міськрада.  Є також одним з засновників ГО “Федерація гандболу Київської області”. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ 

Від політичної партії “Наш край” на вибори міського голови Сквири йде Поступаленко Юлія Олександрівна. Народилася 14 січня 1983 року у м. Сквирі. У цьому ж місті мешкає і нині.

Згідно зі вказаною на Facebook-сторінці інформацією, Юлія Поступаленко вчилася у Національній академії державного управління при Президентові України.

Працює начальником відділу у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області.

Згідно з декларацією за 2019 рік, вона з чоловіком має три квартири. Дохід подружжя за минулий рік склав 377 тис  гривень. 

Читайте: Нардеп Сергей Шахов решил баллотироваться в мэры Киева от партии “Наш край” 

Приймак Юрій Юрійович зареєструвався кандидатом на посаду міського голови Сквири як самовисуванець. Народився 4 травня 1980 році у Білій Церкві. Має вищу освіту, безпартійний. Проживає у с. Шапіївці.

Згідно з даними декларації, у 2019 році людина на ім’я Юрій Приймак звільнилася з посади головного спеціаліста відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської райдержадміністрації. На той момент у нього і його рідних у власності перебував будинок і 6 земельних участки загальною площею 47 тис. кв. м. Дохід за попередній, 2018 рік, склав 86 тис. гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Самовисуванкою є й кандидатка Сікорська Ольга Миколаївна. Народилася 13 січня 1986 року у с. Голубівка. Має вищу освіту, безпартійна. Проживає у с. Миньківці. 

Працює начальником юридичного відділу Сквирської міської ради.

Є однією з засновників ГО “Сяйво серця”. До березня 2019 року Ольга Сікорська була членом Ради адвокатів Київської області, займалася індивідуальною адвокатською діяльністю. Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено з 1 березня 2019 року на підставі її заяви. 

Згідно з даними декларації за 2019 рік, Ольга Сікорська має земельну ділянку 5,6 тис. кв. м, 2 легкових авто. Мала дохід за минулий рік 242 тис. гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Чинний міський голова Сквири Скочко Валерій Анатолійович зареєстрований кандидатом на цю посаду як самовисуванець. Народився 26 травня 1972 року у м. Міронівка, безпартійний. Проживає у Сквирі.

Має дві вищі освіти: закінчив Кам'янець-Подільський педагогічний інститут, історичний факультет і Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління.

У 2006-2010 роки був міським головою міста Сквира. 2010-2015 роки – перший заступник Боярського міського голови Київської області, яким тоді був Тарас Добрівський.

25 жовтня 2015 року обраний міським головою міста Сквира від партії “Європейська Солідарність”.

За даними декларації за 2019 рік, родина Скачко має будинок, дві земельних ділянки загальною площею понад 30 тис. кв.м. Дохід за 2019 рік склав 569 тис. гривень. 

Читайте: Мэр Сквиры Скочко лишился колес и стал зарабатывать вдвое больше

Кандидаткою-самовисуванкою є безпартійна Славінська Оксана Вікторівна. Народилася 22 квітня 1969 року у м. Андрушівка. Має вищу освіту, проживає у Сквирі. 

З квітня 2016 по січень 2020 року – перший заступник голови Сквирської РДА.

Розпорядженням президента Володимира Зеленського від 31 січня 2020 року №2020-рп призначена головою Сквирської РДА Київської області.

Оксана Славінська була депутатом Сквирської міськради V (2006-2010 рік) і VI скликань (2010-2015 рік). У 2015 році балотувалася на виборах голови Сквирського міськради як самовисуванець, однак не пройшла.

За даними декларації за 2019 рік, родина Оксани Славінської мала будинок, 7 земельних ділянок загальною площею 147 тис. кв.м, вантажне і легкове авто. Дохід родини склав більш ніж 484 тисячі гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Від партії “Слуга народу” висувається Чмирь Максим Миколайович. Народився  20 березня 1979 року у м. Сквира. Освіта вища, безпартійний. Проживає у Сквирі.

Є директором ТОВ "Великоєрчиківське" (Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур). Також Максим Чмирь є директором ТОВ "ЮНІС-АГРО" (Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). 

На Facebook-сторінці “Сквира – це ти. Партія "Слуга Народу" Максим Чмирь представив себе як корінного сквирянина.

“Я працюю керівником сільськогосподарського підприємства вже 10 років у рідних мені Великих Єрчиках. Я не уявляю себе без своєї роботи, свого колективу та своїх людей. Мені 41 рік. Я маю вищу юридичну освіту”, – повідомив кандидат.

Читайте: Партія “Слуга Народу” висунула кандидатів у депутати всіх рівнів на Київщині

Кандидатом-самовисуванцем на посаду міського голови Сквірської громади йде Ященко Сергій Миколайович. Народився 30 листопада 1975 року у

м. Сквира. Має вищу освіту вища, безпартійний. Проживає у Києві. Самозайнята особа, адвокат. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Ольга Марійко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, кандидат, кандидат, местные выборы 2020, місцеві вибори, отг, міськрада, юлія поступаленко, юрій приймак, ольга сікорська, валерій скочко, оксана славінська, максим чмирь, сергій ященко, свира, самовисуванець, биков дмитро, василь груша, олена грищенко, григорій іванченко, валентин левіцька, олександр пасічник, віталій писаренко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій