п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Мешканцям Ржищівської громади 25 жовтня доведеться обирати собі голову. За їх голос змагатимуться в.о. очільниці Ржищева Чорненька, її поновлений у статусі мера опонент Спичак, а також колишній силовик, місцеві підприємці та перевізники і один цілковито утаємничений “Слуга народу”.

Як стало відомо KV, округ №8 утворюють Васильківська, Обухівська, Миронівська, Кагарлицька, Богуславська, Українська, Ржищівська, Федосіївська та Козинська територіальні громади (ОТГ). Приблизна кількість виборців – 194 071 осіб. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До складу Ржищівської ОТГ входять села Балико-Щучинка, Уляники, Півці, Онацьки, Гребені, Юшки, Яблунівка Кагарлицького району, а також Пії і Липовий Ріг Миронівського району. В одну громаду території були об’єднані ще у серпні 2018 року. Голову громади обиратимуть 11 468 виборців. Свої кандидатури висунули 7 осіб, за даними ЦВК.

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

Майже голова

Кристина Іванівна Чорненька – виконуюча обов’язки голови Ржищівської міськради. Народилася 29 вересня 1980 року у місті Горлівка на Донеччині, є членом та висувається від партії “Європейська солідарність”. 

З листопада 2015 року – депутат Ржищівської міської ради VII скликання. Балотувалася до міськради від Ржищівської міської організації партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність". З 13 червня 2016 року – в.о. голови – секретар Ржищівського міської ради VII скликання. Тимчасово очолила міськраду після дострокового припинення повноважень колишнього голови – Миколи Спічака.


Докладна біографія Чорненької у агітматеріалах “ЄС”. Фото: Денис Шевченко

Згідно з даними декларації, дохід Чорненької в 2019 році становив 107 515 гривень зарплати та 283 054 гривні – подарунок від Людмили Сівакової, ФОП, що займається роздрібною торгівлею і проживає за тою ж адресою, що й Чорненька.

Чорненька задекларувала:

  • квартиру в Києві площею 49,2 кв. м;

  • автомобіль Toyota Auris (2008 р.в.).

Заощадження у в.о. мера Ржищева офіційно були відсутні, а от фінансові зобов'язання були — Чорненька в 2019 році продовжувала виплачувати раніше взятий кредит у розмірі 15 750 доларів США.

“Ми нещодавно створили ОТГ. Громада створювалася для того, щоб покращити життя мешканців, збільшити можливості, втілювати ті ж інфраструктурні проєкти. Децентралізація – це надія на краще. Тому категорично проти, щоб будь-які кошти вилучалися із місцевих бюджетів”, – заявляла Чорненька у квітні 2020 року

Волонтерський штаб ЄС, до складу якого входить Чорненька і головує Ржищівською ланкою якого депутат Київоблради Руслан Кузьменко (фракція “Солідарність”), займався роздачею продуктових наборів

Читайте: Дело об отставке экс-мэра Ржищева все еще рассматривается в суде, – и.о. председателя Ржищевской ОТО Черненькая

Реваншист

Микола Антонович Спичак – ексмер Ржищева, який балотуватиметься від партії “Опозиційна платформа – За життя”, і є її членом. Він народився 27 серпня 1955 року у селі Расавка Кагарлицького району. Вказав, що є техніком архівосховища у Міністерстві закордонних справ України. Отримав освіту за фахом технік-будівельник, закінчив Ржищівський будівельний технікум у 1974 році, вищу освіту отримав у Черкаському педагогічному інституті. 

Наразі є керівником міської партійної організації “Партії Регіонів”, яка не перебуває в стані припинення. Його дружина Валентина очолює Учбово-спортивну базу Олімпійського резерву у Ржищеві. Має дочку Світлану Апостол, яка донедавна працювала головним спеціалістом Управління соцзахисту населення Ржищівської міської ради.

Був міським головою Ржищева у 2010-2015 роках (позапартійний). У 2015 році був обраний знов  від партії “Наш край”. 

Звільнений з посади 13 червня 2016 року, але рішенням Ржищівського міського суду від 2 жовтня 2020 року Миколу Спичака поновлено на посаді. Виконуюча обов'язки мера Христина Чорненька не визнає постанови і вважає, що вона була прийнята з порушеннями. Сам Спичак стверджує, що йому не дають розпочати виконання обов'язків. 

“Виконавчий лист, видається лише на рішення суду, яке набрало законної сили. Але і це не показник для незаконних захватчиків влади в місті. Добровільно владу не хочуть передавати”, – підпис та фото зі сторінки Світлани Апостол

Читайте: Экс-мэр Ржищева Спичак со скандалом пытается восстановиться в должности 

Остання його декларація подана за часів головування – за 2016 рік. Згідно до неї, Микола Спичак – власник будинку 16 кв.м. та земельної ділянки 1,9 га у Расавці Кагарлицького району, та ділянки 966 кв.м. у Ржищеві. Його дружина також є власником ділянки у Ржищеві (1779 кв.м), та має там будинок (122 кв.м). Також на неї записана земельна ділянка 3,6 га у Півцях Кагарлицького району. 

Єдиним самовисуванцем серед кандидатів у мери Ржищева став Чепченко Олег Григорович, який народився 25 вересня 1968 року у селі Мала Вільшанка Білоцерківського району. Проживає у Білій Церкві. Безпартійний, займає посаду гендиректора у київській ТОВ "Науково-виробниче підприємство "НЕП-ХХ1" і входить до стану її засновників. Фірма зареєстрована у 2003 році і займається перевезеннями (“Інший пасажирський наземний транспорт”). У себе на фейсбуці вказав, що навчався в Національній академії внутрішніх справ, працював у МВС та СБУ, пізніше пішов в адвокатуру (фірма “Юрпрайд”, де він також керівник і один з засновників).

Програма Олега Чепченка, узято з його сторінки у Facebook

Має доньку Наталю, що закінчила Національну музичну академію ім. Чайковського і наразі є оперною співачкою, та дружину Оксану Вікторівну Чепченко. 

Радикал

Від “Нашого краю” балотується Журило Ігор Володимирович. Він народився 22 лютого 1965 року у селі Грушів на Миронівщині. Є депутатом Ржищівської міськради (фракція “Радикальна партія Олега Ляшка”) та в.о. генерального директора у компідприємстві Київоблради “Київська регіональна інвестиційна компанія” (КП КОР “КРІК”). Учасник імовірного саботажу одного з минулорічних засідань Ржищівської міськради.

У YouControl можна також знайти інформацію, що він був керівником нині припиненого ТОВ “Ржищівдніпробуд”.

Згідно із його декларації за 2019 рік Ігор Журило заробив 227 100 гривень у якості підприємця, заробіток його дружини, що працює начальником Ржищівського міського відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції – 174 081 гривня.

У власності Ігоря Журило із нерухомості – житловий будинок (75 кв.м), садовий будинок (24 кв.м), нежитлова будівля (650 кв.м) та 3 земельні ділянки (1260, 500 та 2200 кв.м) у Ржищеві. На його дружину також записані нежитлова будівля у Ржищеві та земельна ділянка.

Підприємці

Від “За Майбутнє” висуватиметься директор ПП “Мережа-Авто-Плюс” Лобуренко Михайло Миколайович. Він народився 8 листопада 1968 року у селі Панікарча Кагарлицького району.




Є засновником та керівником не тільки вищевказаного підприємства, що розташоване у місті Кагарлик, але й засновником ПП “Мережа-Авто” у Богуславі. Провадить діяльність “пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення” ще й як ФОП. На сайті Кагарлицької РДА є розпорядження № 44 від 18 лютого 2016 року, де він перебував у складі постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, вказаний як директор СПД ФО “Лобуренко”, тобто приватний підприємець.

У скандалах не помічений, не є суб’єктом подання декларацій. Його підприємству Київська ОДА часто пролонгувала договір на перевезення за тими чи іншими маршрутами області.

Прохоренко Артем Миколайович – народився 28 грудня 1985 року у Ржищеві, висувається від партії “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна Країна”. Безпартійний, депутат Ржищівської міської ради (фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”).

Фізособа-підприємець, що займається поставками продуктів, переважно до закладів освіти. Згідно даних Clarity Project, учасник у 127 закупівлях, з них переміг у 50 закупівлях на суму 2,15 млн гривень.

За даними його декларації про доходи, за 2019 рік Артем Прохоренко отримав 910 тис. гривень з підприємництва, доходи дружини не вказані. Має земельну ділянку 0,1 га у Ржищеві та будинок 154,5 кв. м у спільній власності у Рокитному, а їздить на ЗАЗ Sens 2013 р.в.. Узяв кредит на суму 107 тис. гривень.

Анонімус

Від “Слуги народу” йде безпартійний Шорохов Сергій Іванович, який народився 2 травня 1966 року у Ржищеві. За такими ПІБ у місті проживає одразу дві особи, згідно даних YouControl. Зареєстрований по вул. Пролетарській, зокрема, займався роздрібною торгівлею м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах. Знайти ще бодай якусь інформацію про нього не видається можливим, сторінок у соцмережах кандидат не має.

Читайте:

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, киевская область, местные выборы 2020, ржищев, ржищевская ото, николай спичак, кристина чорненькая, михаил лобуренко, кристина чорненька, сергій шорохов, михайло Лобуренко, ржищів отг, олег чепченко, олег чепченко, артем прохоров, артем прохоров, игорь журило, сергей шорохов, микола Спичак, ігор Журило

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.