п'ятниця, 24 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За посаду голови Великодимерської об’єднаної громади готові поборотись 9 кандидатів. Тут у передвиборчу гонитву вступили чинний голова ОТГ, місцеві депутати, адвокат та інші самовисуванці.  За 26 місць у раді тут боротимуться 245 кандидатів від 10 політичних сил. Про біографію потенційних голів ОТГ та депутатів KV розповідає у своєму матеріалі.

Як стало відомо KV, Великодимерська ОТГ була створена 29 жовтня 2017 року у складі Великодимерської, Бобрицької, Жердівської, Руднянської та Шевченківської громад. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

На місцевих виборах 2020 до ОТГ приєднаються Богданівська, Гоголівська, Кулажинська, Плосківська, Русанівська, Світильнівська громади. 

За даними прес-служби громади, тут налічується 9 кандидатів на голову ОТГ: Анатолій Борсук, Анатолій Бочкарьов, Наталія Бреус, Ольга Корешкова, Галина Ніколаєва, Євгеній Стеценко, Катерина Сухомлин, Святослав Чернов. 

Влада та депутати

Балотується чинний голова Великодимерської ОТГ Анатолій Борисович Бочкарьов. Народився 13 серпня 1956 року у селі Велика Димерка. Безпартійний, балотується як самовисуванець. 

За даними офіційної біографії, у червні 1982 року Бочкарьов був обраний на посаду заступника сільського голови села Велика Димерка, де пропрацював до грудня 1985 року. 

З грудня 1985 року – сільський голова села Велика Димерка, а після віднесення села до категорії селищ міського типу з 2000 року – Великодимерський селищний голова.

На виборах голови Великодимерської ОТГ у 2017 році Бочкарьов перегнав суперників по кількості голосів у декілька разів. Балотувався як самовисуванець. 

За даними його декларації за 2019 рік, уся нерухомість записана на його дружину Ніну. Це два житлових будинки на 63,3 і 115,8 кв.м, 4 земельні ділянки на 6 930 кв.м у Великій Димерці та квартира на 54 кв.м у Броварах. Анатолій Бочкарьов має автомобілі Nissan X-Trail 2019 року випуску та ИЖ271501 (1990 року). Його зарплата склала 548 777 гривень, пенсія – 101 324 гривень. Ще 92 660 гривень він задекларував у якості відсотків. Дохід його дружини становить 168 710 гривень. Голова ОТГ має збереження у розмірі 663 754 гривень, Ніна Бочкарьова – 82 тис. гривень. 

 Наступний кандидат – депутат Великодимерської ОТГ Євгеній Анатолійович Стеценко (самовисуванець). Народився 3 грудня 1972 року у Великій Димерці. Балотується від політичної партії “Слуга народу”.

Є керівником ПП “Фірма Южен”, СТ “Барвінок”, також зареєстрований як приватний підприємець (лісопильне та стругальне виробництво; діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування). 

У декларації за минулий рік вказав, що має у власності земельну ділянку на 394 кв.м та житловий будинок на 74 кв.м в оренді у Великій Димерці. На його дружину Юлію записано 4 земельні ділянки на 4 246 кв.м та кафе на 253,6 кв.м у Броварському районі. 

Його дохід становить 984 633 гривень, дохід дружини – 544 003 гривень. 

 Депутат Гоголівської сільради Наталія Миколаївна Бреус (самовисуванець) народилась 4 січня 1980 року у селі Гоголів Броварського району. Балотується від Київської обласної організації політичної партії “Україна Славетна”.

Працює доцентом кафедри інформаційних систем у Національному університеті харчових технологій. Зареєстрована як приватний підприємець (діяльність туристичних агентств), є засновницею ГО “Оболонь-Гоголів” та “ФОК Фенікс”. 

У декларації за минулий рік вказала, що має у власності земельну ділянку на 1 500 кв.м у Гоголеві, її син Михайло Закусило – квартиру на 36 кв.м у Красилівці Броварського району. Її річний дохід склав 133 898 гривень.

Інші

 Кандидат Святослав Вікторович Чернов народився 17 грудня 1982 року у місті Щорс Чернігівської області, проживає у Великій Димерці. Безпартійний, самовисуванець.

Є членом Ради адвокатів України. Веде індивідуальну адвокатську діяльність. Працював провідним юридичним консультантов в “Укрзалізниці”.


Також балотується Анатолій Сергійович Борсук. Народився 30 листопада 1990 року у Білій Церкві. Безпартійний, на вибори йде як самовисуванець. 

Є приватним підприємцем (роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах). Кандидатка Ольга Олегівна Корешкова народилась 22 червня 1992 року у місті Харцизьк Донецької області. Проживає у Києві. Балотується як безпартійна самовисуванка. Тимчасово не працює. Зареєстрована як приватний підприємець (видання журналів і періодичних видань) та є засновницею ГО “Всеукраїнська кінна асоціація”.


Ще одна безпартійна самовисуванка Галина Володимирівна Ніколаєва також родом із Донецької області, міста Моспіне. Народилась 20 квітня 1968 року. Проживає у Києві. Працює менеджером у ТДВ “Слуга народу”.


Катерина Сергіївна Сухомлин народилась 19 грудня 1998 року у місті Узин. Балотується шляхом самовисування, безпартійна. Тимчасово не працює.

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Ідуть у раду ОТГ

За 26 місць у раді тут боротимуться 245 кандидатів від 10 політичних сил.

піб Народження Відомості № ТВО, за яким закріплено
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 Гришко

Віктор Миколайович

16.02.1970

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Безпалий

Юрій Васильович

08.10.1971

С.Русанів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальний заклад Броварської районна ради Дитячо-юначька спортивна школа, Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Куценко

Євгеній Олександрович

11.05.1987

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Броварська районна державна нотаріальна контора, Державний нотаріус, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
4 Максак

Світлана Михайлівна

17.06.1969

с. Тарасівка, Броварський р-н, Київська обл. 07441

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Броварська районна рада Київської області, Керівник апарату, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
5 Дейко

Людмила Сергіївна

21.07.1981

с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Богданівське навчально-виховне об’єднання, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Драний

Андрій Миколайович

12.12.1989

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Великодимерське", Виконроб, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Іваненко

Максим Петрович

21.06.1982

М.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Агроліт", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Олексієнко

Марія Миколаївна

08.03.1961

с.Заворичі Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тарасівське навчально-виховне об’єднання, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
9 Губська

Марина Павлівна

16.03.1976

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Школа естетичного виховання школа мистецтв, Викладачка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Науменко

Тарас Григорович

08.03.1981

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Пляскін Г.В., Інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Герасименко

Олег Володимирович

26.07.1975

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Автокар-777", Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Примак

Роман Петрович

01.01.1982

с. Гоголів, Броварський р-н, Київська обл. 07452

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Броварська районна державна адміністрація Київської області, Начальник Центру надання адміністративних послуг, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Калашник

Любов Володимирівна

24.10.1975

с.Іваниця, Ічнянський район Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальна заклад "Журавлик", Музичний керівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Хамбір

Валентина Іванівна

27.10.1966

с.Перемога, Баришівський район Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фермерське господарство "Глобус", Агроном, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
15 Ткаченко

Олег Вікторович

04.11.1975

с.Богданівка Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Будивельна компанія "АнаБут", Виконроб, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
16 Накорчемний

Вячеслав Георгійович

30.07.1968

С.Жердова, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тарасівське навчально-виховне об’єднання, Викладач фізичної культури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
17 Кошолап

Юрій Петрович

20.05.1973

с.Комарівка,Макарівський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Русанівське", Інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Грицаєнко

Світлана Адамівна

28.04.1966

С.Чепелівка, Красилівський район, Хмельницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області, Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
19 Потернак

Валентин Володимирович

02.07.1970

с.Шевченкове Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Макаренко

Надія Іванівна

13.12.1965

с.Скрипчин,Козелецький район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Спеціаліст відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
21 Слуговін

Іван Іванович

27.10.1953

с.Старий Глибів, Остерський район, Чернігівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
22 Архипенко

Валерій Васильович

14.05.1968

с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гоголівська загальноосвітня школа Броварського району Київської області, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Хомич

Наталія Миколаївна

30.07.1977

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець Хомич Наталія Миколаївна, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
24 Кругляк

Олександр Володимирович

13.03.1964

с.Черняхівка, Яготинський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Світильнянська сільська рада Броварського району Київської області, Голова сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
25 Татарин

Людмила Миколаївна

19.03.1973

м.Бровари

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гоголівська сільська рада Броварського району Київської області, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 Столяр

Олег Анатолійович

26.04.1964

М.Городок, Хмельницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа, Адвокат, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Осьмак

Микола Миколайович

20.06.1975

с.Гоголів, Броварського району, Київської області, Україна, 07435

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, КП"Плосківське", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
3 Стешенко

Тетяна Василівна

27.07.1986

С.Халимонове, Бахмацький район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗ Світильнянський НВК ЗСО-ЗДО, Заступник директора з виховної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
4 Урсатій

Володимир Олегович

09.10.1992

с.Світильня, Броварського району, Київської області, Україна, 07444

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Генеральний штаб ЗС України, Офіцер відділу ГОУ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
5 Мухоїд

Олена Павлівна

30.07.1975

С.Дитятки, Чорнобильський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ДІЄСА", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
6 Корнєйчик

Наталія Юріївна

11.06.1973

М.Алма-Ата, Казахстан

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Нова пошта, касир, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Горбатко

Михайло Іванович

04.12.1974

С.Вікторівка, Ніжинський район, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Пенсіонер МВС, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Явлах

Віктор Миколайович

04.04.1969

С.Кобища, Бобровицький район, Чернігівська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер МВС, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Фисун

Жанна Дмитрівна

27.07.1970

смт Голованівськ, Кіровоградська область

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Погребський НВО садок "Лісова пісня", Помічник вихователя, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
10 Лукашенко

Валерій Миколайович

21.08.1974

с.Бобрик, Броварського району, Київської області, Україна , 07439

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, МАЯДО, Оператор пакувального автомату, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Рябець

Леонід Анатолійович

17.03.1953

Смт Дмитрівка, Бахмацького району, Київської області

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Красилівська ЗОШ 1-3 ступенів, Вчитель історії та правознавства, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Глядченко

Євгенія Юріївна

01.01.1984

М.Луганськ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП, керівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Ярош

Володимир Миколайович

14.10.1971

С.Любарці, Бориспільський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ресурс", комірник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
14 Сугак

Сергій Володимирович

16.11.1965

М.Угнєв, Сокальський район, Лвівська область

Громадянин України, освіта інші види освіти, безпартійний, КНП Броварська БКЛ БРР БМР, Лікар травматолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
15 Майданович

Світлана Володимирівна

09.10.1980

М.Харків

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Явтушенко

Галина Володимирівна

14.08.1986

Смт Згурівка, згурівський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національна Академія статистики і обліку, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
17 Давиденко

Богдан Петрович

22.02.1984

с.Гоголів, Броварський район, Київська область, Україна, 07435

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Осьмак

Світлана Олександрівна

02.12.1992

С.Світильня, Броварський район, Київська область,

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
19 Назаренко

Василь Михайлович

26.10.1956

с.Красилівка, Бахмачський район Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
20 Мотовилець

Антон Павлович

22.09.1998

С.Требухів,Броварський район, Київська область,

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
21 Зеленський

Олександр Васильович

26.02.1982

с.Шевченково Броварського району, Київської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Кінологічний центр ГУ НП Київської області, Молодший інспектор-кінолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
1 Гришко

Віталій Сергійович

31.07.1987

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Роговий

Іван Володимирович

20.01.1984

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Броварська районна рада Київської області, Начальник відділу комунального майна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Постол

Олександр Вікторович

23.03.1983

м.Бровари Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Постол Олександр Вікторович, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
4 Рябченко

Юлія Аврамівна

11.10.1976

м.Кіровоград

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державна установа "Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України, Провіднийюрист-консультант, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
5 Литвиненко

Людмила Сергіївна

26.12.1974

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Заклад дошкільної освіти "Журавлик", Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
6 Ігнатенко

Петро Пилипович

15.10.1976

с.Плоске, Броварський район, Київська область,

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "ІнтегралРесурс", Головний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
7 Баран

Сергій Вікторович

01.03.1970

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001", Начальник полігону твердих промислових відходів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Гончаренко

Олена Анатоліївна

08.04.1980

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Начальник відділу економіки, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Теплюк

Вадим Іванович

08.08.1981

с. Богданівка, Броварський р-н., Київська обл. 07433

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Обслуговуючий кооператив "Об’єднання власників житлових будинків", Виконавчий директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
10 Остролуцька

Людмила Миколаївна

10.08.1973

с. Богданівка, Броварський р-н., Київська обл. 07433

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Водний світ України", Охоронець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Іванов

Володимир Валерійович

05.11.1976

с.Крайнє, Сакський район, АР Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Іванов Володимир Валерійович., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Забродський

Олександр Анатолійович

14.09.1970

м.Малин Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Руднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Сімейний лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Тесля

Віра Павлівна

27.05.1965

с.Дніпровьке, Черніговський район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Спеціаліст відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
14 Новохацький

Сергій Васильович

10.08.1981

с. Богданівка, Броварський р-н., Київська обл. 07433

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Богданівська сільська рада Броварського району Київської області, Секретар виконавчого комітету, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Гарачук

Оксана Федорівна

29.09.1977

С.Носелівка, Борзнянський район, чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Шевченківський навчально-виховний комплекс, Заступник директора з виховної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
16 Головко

Володимир Зіновійович

25.09.1980

смт Комишуваха, Оріхівський район, Запорізька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс безпеки", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
17 Лобановський

Валерій Миколайович

05.10.1987

с. Світильня, Броварський р-н., Київська обл.07444

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
18 Звєрєва

Лідія Миколаївна

01.01.1971

с.Плоске Носівський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тарасівське навчально-виховне об’єднання, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
19 Шматко

Олександр Юрійович

14.06.1986

с. Світильня, Броварський р-н., Київська обл. 07444

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Шматко Олександр Юрійович, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
20 Юрченко

Наталія Віталіївна

20.10.1972

с. Русанів, Броварський р-н., Київська обл. 07453

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Нишенко

Іван Вікторович

19.01.1985

с.Велика Димерка, Броварський р-н., Київська обл. 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001", Головний енергетик, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
22 Удод

Валерій Вікторович

16.09.1960

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гоголівська медична амбулаторія, Лікар стоматолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Кочет

Анна Василівна

03.12.1983

с. Бобрик, Броварський р-н., Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець Кочет Анна Василівна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
24 Сушко

Наталія Миколаївна

31.08.1969

с. Гоголів, Броварський р-н., Київська обл. 07452

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гоголівська загальноосвітня школа, Вчителька, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
25 Волоха

Олександр Михайлович

06.06.1971

с. Плоске, Броварський р-н., Київська обл. 07450

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Волоха Олександр Михайлович, Інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
26 Товстенко

Ірина Валеріївна

25.09.1978

С.Красятичі, Поліський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Шевченківський навчально-виховний комплекс, Заступник директора з виховної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"
1 Фещун

Олександр Валерійович

14.07.1975

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Гришко

Владислав Вікторович

27.04.1993

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство Регіон – 2001, Інженер-будівельник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Сидоренко

Антоніна Миколаївна

02.04.1986

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Секретар селищної ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
4 Кадирова

Алла Тофіківна

22.10.1967

с. Рудня, Броварський р-н, Київська обл. 07430

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Броварська районна рада Київської області, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Борсук

Олександр Миколайович

21.09.1961

с.Вороненці Оржицький район, Полтавська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Русанівське", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
6 Величенко

Віталій Васильович

26.12.1986

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Дарницьке Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві, Головний інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Сігачова

Лариса Анатоліївна

16.09.1964

с. Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл. 07434.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Шевченківського Навчально-виховного комплексу Броварського району Київської області, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
8 Компанець

Сергій Юрійович

14.09.1986

с. Рудня, Броварський р-н, Київська обл. 07430

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ОЛГА", логістик, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Нишенко

Людмила Анатоліївна

15.02.1966

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Великодимерська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Акушер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Бобко

Юрій Миколайович

03.06.1961

с. Богданівка, Броварський р-н, Київська обл. 07433

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Богданівська сільська рада Броварського району Київської області, Сільський голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Вяткін

Микола Валерійович

09.02.1983

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасове не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Примак

Петро Васильович

05.07.1955

с. Гоголів, Броварський р-н, Київська обл. 07452

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Сільська рада с. Гоголів Броварського району Київської області, Сільський голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Костира

Юрій Анатолійович

18.12.1975

с. Русанів, Броварський р-н, Київська обл. 07453

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Русанівське", Агроном, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Андрієвська

Ольга Миколаївна

11.03.1980

с. Богданівка, Броварський р-н, Київська обл. 07433

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Позняки_ЖИЛБУД", Начальник департаменту якості, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Карпенко

Наталія Миколаївна

03.01.1978

с.Плоске, Броварський р-н, Київська обл., 07450

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Київ хліб", Приймальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Тугай

Андрій Миколайович

14.06.1976

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області, Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Шевченко

Сергій Петрович

25.08.1969

с. Світильня, Броварський р-н, Київська обл. 07444

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
18 Зубко

Тетяна Павлівна

20.05.1963

с.Жердова Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконавчий комітет Великодимерської Селищної ради Броварського району Київської області, Староста с. Жердова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
19 Щербак

Наталія Петрівна

06.05.1972

с.Плоске Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бібліотека с. Світильня Броварського району Київської області, Завідувач бібліотеки, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
20 Білецький

Артем Миколайович

23.04.1987

с. Гоголів, Броварський р-н, Київська обл. 07452

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Будинок культури с. Гоголів Броварського району Київської області, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Бобко

Ольга Федорівна

03.12.1982

с. Богданівка, Броварський р-н, Київська обл. 07431

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Богданівська сільська рада Броварського району, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
22 Карчевський

Олександр Павлович

25.10.1960

с.Дерев’яне Рівненьвий район Рівненська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради, Староста с. Рудня Броварського району Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Литвин

Микола Григорович

12.05.1964

с. Бобрик, Броварський р-н, Київська обл. 07431

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Староста с. Бобрик, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
24 Рева

Анатолій Михайлович

29.08.1961

с.Богданівка Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
25 Мишкоріз

Любов Миколаївна

05.05.1977

с. Гоголів, Броварський р-н, Київська обл. 07452

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гоголівська загальноосвітньої школи Броварського району Київської області, Завідувач філії Гоголівської загальноосвітньої школи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
26 Йовенко

Володимир Михайлович

12.11.1956

с.Новий Глибів Козелецький район Чернігівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Староста с. Шевченкове Броварського району Київської області, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
Політична партія "НАШ КРАЙ"
1 Самсонова

Аліна Вікторівна

13.09.1980

М.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Кафе "Шашлична", Начальник відділу кадрів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Юхимчук

Юлія Вікторівна

15.06.1987

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл. 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Кафе "Шашлична", Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
3 Бендюженко

Федір Володимирович

23.07.1982

М.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Політична партія "Народний Фронт"., Начальник відділу правового забезпечення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
4 Яричевський

Олександр Анатолійович

15.03.1989

М.Козятин, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Конгрес-Груп", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Євграфова

Євгенія Миколаївна

23.03.1990

М.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПРАТ "Київобленерго", Фахівець ЦОК, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
6 Юхимчук

Олександр Миколайович

15.07.1986

М.Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Інтер-Профі", начальник бригади, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Ємельянов

Євгеній Вікторович

01.09.1979

М.Бровари

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Дитяча-юнацька спортивна школа№1 м.Бровари, Тренер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Чередніченко

Ігор Леонідович

26.07.1978

М.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, AqseptenceGroupGmbH, Регіональний менеджер Україна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
9 Коцюбинська

Лариса Миколаївна

17.08.1972

М.Луганськ, Луганська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
10 Мешкалова

Олена Вікторівна

18.07.1974

М.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
11 Левкович

Дмитро Валерійович

01.09.1987

М.Бровари Київська обл."

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Левкович Дмитро Валерїівич, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Карьєва

Марія Вікторівна

30.03.1995

м.Одеса, Одеська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
13 Самсонова

Катерина Михайлівна

18.06.2001

м.Київ,

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Студентка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Опалько

Тарас Володимирович

24.08.1989

м.Київ,

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Опалько Т.В., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
15 Чумаченко

Світлана Олександрівна

16.02.1987

Молдова, м.Кишинів

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Чумаченко С.В., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Акулова

Тетяна Юріївна

05.09.1976

М.Луганск

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний концерн "Центр комунального сервісу", консультант сервісного центру, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Гулак

Богдан Олександрович

28.10.1993

Київська обл.Макарівський р-н м.Макарів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Кривобок

Наталія Андріївна

02.06.1974

07415, Київська область, Броварський район, с.Зазим’я

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Броварська редакція міськрайонного радіомовлення, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
19 Пономаренко

Євген Валерійовичі

07.12.1978

М.Дімітров,Донецької області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Леал-Гласс", Менеджер з продажу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
20 Рубанка

Євгеній Валентинович

27.11.1989

07433, Київська область, Броварський район, с. Богданівка

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "RLC", Комірник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
21 Романенко

Володимир Вікторович

01.12.1992

07433, Київська область, Броварський район, с. Богданівка

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "RLC", Комірник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"
1 Коваленко

Марина Вікторівна

05.06.1986

М.Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Трейдагропостач-2015", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Франків

Богдан Іванович

26.09.1980

М.Вишневе, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
3 Зінченко

Сергій Володимирович

26.04.1981

М.Вишневе, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
4 Шибіко

Галина Василівна

11.01.1981

С.Бобрик, Броварський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Кеуш

Олександр Федорович

28.07.1986

С.Богданівка, Броварський район, Київська область, 07433

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Богданівська сільська рада, Завідувач військо-обліковим бюро, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Онашко

Олександр Володимирович

14.04.1976

С.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Закордонна

Лариса Анатоліївна

12.09.1965

С.Червоне, Барський район, Вінницька область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Гоголівський дитячий садочок, Вихователь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Хилько

Людмила Михайлівна

10.07.1961

с. Богданівка, Броварський район, Київська область, 07433

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Київська птахофабрика, Начальник відділення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
9 Серпутько

Олександр Борисович

19.08.1977

С.Русанів, Броварський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Батечко

Микола Олексійович

26.06.1983

С. Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Шевчук

Олена Миколаївна

02.10.1980

С.Літки, Броварський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Квасниця

Олексій Олександрович

04.07.1977

М.Вінниця, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
13 Тимошенко

Анатолій Анатолійович

16.06.1969

с. Шевченкове, Броварський район, Київська область, 07434

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
14 Подвеза

Олександр Сергійович

18.03.1955

С.Попівка, Миргородський район, Полтавська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
15 Радченко

Наталія Михайлівна

17.10.1989

С.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Великодимерський ліцей, Вчитель математики та інформатика, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Косенко

Оксана Василівна

12.09.1980

С.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Великодимерськаселищна рада, Начальник управління фінансів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
17 Протопопов

Микола Миколайович

22.05.1971

С.Бобрик, Броварський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Комунальний заклад "бобрицьке навчально-виховне об’єднання "заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" великодимерської селищної ради броварського району київської області, Викладач фізичної культури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
18 Гуть

Леся Іванівна

05.05.1980

С.Жердова, Броварський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Комунальне підприємство "Великодимерське", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
19 Пархоменко

Валентина Миколаївна

10.02.1996

С.Жердова, Броварський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Комунальний заклад "тарасівське навчально-виховне об’єднання "заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти" великодимерської селищної ради броварського району київської області, Вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
20 Голівець

Віктор Петрович

05.12.1972

С.Плоске, Броварський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", 21 Державна пожежно-рятувальна частина 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області (м. Бровари), Начальник відділення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Жуков

Олександр Юрійович

11.11.1962

С.Рудня, Броварський район, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
22 Ковшун

Валентина Анатоліївна

03.02.1972

С.Рудня, Броварський район, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Промінь", Диспетчер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Овдієнко

Роман Іванович

24.11.1982

с.Плоске, Броварський район, Київська область,

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ " СтрокачГригорій Федорович", Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Смажна

Юлія Миколаївна

24.11.1985

с. Рудня, Броварський район, Київська область, 07430

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
25 Гамайда

Тетяна Іванівна

11.04.1977

М.Лубни, Полтавська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
Політична партія "Сила і Честь"
1 Олійник

Владислав Валерійович

12.07.1987

с.Мала-Білозірка Василівський район Запорізька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Залісся", Заступник голови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Мацюк

Сергій Борисович

07.03.1983

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
3 Олійник

Валерій Андрійович

07.06.1963

с.Мала-Білозірка Василівський район Запорізька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Залісся", Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
4 Конопля

Тетяна Степанівна

26.03.1984

с.Шевченково Броварський район, Київська область,

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
5 Крук

Ніна Сергіївна

03.01.1988

с.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Великодимерський ліцей" Броварського району Київської області, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
6 Білогуб

Максим Анатолійович

24.10.1991

село Бобрик, Броварський район, Київська область, 07431

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Сидоренко

Григорій Васильович

26.02.1957

с.Горбані Переяслав-Хмельницький район Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Шевченківський завод Продтоварів", Заступник директора по виробництву, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
8 Мельничук

Василь Васильович

31.08.1962

Смт Гвардійське Сімферопольський район АР Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
9 Ткач

Світлана Марселівна

10.10.1984

М.Сумгаїт, Азербайджан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЮТЕХ-К", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
10 Сорока

Тетяна Миколаївна

14.08.1971

с.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Великодимерський ліцей" Броварського району Київської області, Вихователь-методист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Савченко

Аліна Ігорівна

12.05.1988

с.Шевченково, Броварський район, Київська область, 07434.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Тарасівське НВО ЗЗСО ЗДО Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
12 Лях

Наталія Іванівна

12.05.1969

с.Світильня, Броварський район, Київська область, Україна, 07444

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
13 Знов’юк

Олег Григорович

07.09.1974

с.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Заготівельно-виробниче приватне підприємство "Регіон-2001", Завідувач господарства, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Максак

Олексій Іванович

29.03.1964

Селище Ладан, Прилуцький район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальний заклад "Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування" Броварської районної ради Київської області, Заступник директора з навчально-методичної частини, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
15 Гришко

Руслан Миколайович

15.03.1994

с.Велика Димерка, Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Інтеграл- ресурс", Інженер з охорони праці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
16 Наумчук

Любов Петрівна

16.05.1964

с.Гоголів, Броварський район, Київська область, 07452

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Комунальний заклад Броварської районної ради "Броварський районний Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", Соціальний робітник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Трохимчук

Олександр Васильович

30.07.1973

с.Мартинівка Барський район Вінницька область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець Мацюк Ніна Василівна, Адміністра тор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
18 Лизун

Вячеслав Вікторович

09.07.1991

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Великодимерська селищна рада Броварського району Київської області, Заступник керівника захисту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
19 Хорошун

Людмила Григорівна

14.06.1962

с.Новий Биків Бобровицький район Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
20 Міщенко

Василь Максимович

02.02.1964

с.Плоске, Броварський район, Київська область, 07450

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фермерське господарство "Залісся", Машиніст-тракторист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
21 Бігун

Оксана Миколаївна

08.11.1968

с.Плоске, Броварський район, Київська область, 07450

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Плосківське Навчально-виховне об’єднання "Заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти", Практичний психолог, вчитель географії та біології, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
22 Баран

Олександр Вікторович

12.02.1972

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
23 Самелюк

Ігор Олегович

17.07.1992

вулиця Черняховського (Симона Петлюри), будинок 25, квартира 2, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07406

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "СІЛЬПО- ФУД", Штабелероукладчик, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
1 Стеценко

Євгеній Анатолійович

03.12.1972

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Рубанка

Анатолій Іванович

18.02.1971

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Кузьмик

Світлана Григорівна

02.02.1979

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
4 Стеценко

Юлія Олексіївна

23.05.1979

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
5 Васюк

Віктор Анатолійович

08.10.1980

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державної установи центр пробації Міністерства Юстиції України, Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
6 Терлюк

Євгеній Володимирович

10.04.1982

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
7 Луков

Олег Анатолійович

19.01.1976

м.Київ

Громадянин України, освіта інші види освіти, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
8 Юрченко

Анатолій Анатолійович

10.12.1978

село Русанів, Броварський район, Київської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
9 Голубовська

Надія Михайлівна

31.08.1956

с.Красносілка Чуднівський район Житомирська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ Бобрик, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
10 Томіна

Юлія Вікторівна

18.08.1978

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
11 Кочет

Дмитро Вікторович

27.10.1990

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
12 Кузнецов

Сергій Георгієвич

25.03.1973

с.Рудня, Броварський район, Київської області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, адвокат, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
13 Логвіненко

Валерій Миколайович

17.04.1967

М.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Броварське АТП 13209, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Хуторненко

Євгенія Вікторівна

17.11.1991

Смт Гончарівське Чернігівський район Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, юрист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Кучеревська

Юлія Ігорівна

10.02.1994

село Гоголів, Броварський район, Київської області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
16 Кочубей

Микола Максимович

09.02.1964

с. Богданівка, Броварський район Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
17 Шевчук

Анатолій Федорович

13.02.1958

с.Рудня Броварський район Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Держпромспоживслужба, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
18 Кондратюк

Оксана Леонідівна

04.04.1976

с.Морозівка Корецький район Рівенська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, КЗ Бобрицька НВО ЗССО ЗДО, Заступник директора по господ.роботі, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
19 Волошин

Володимир Іванович

23.04.1960

м.Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "фірма ВІК", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
20 Кабанець

Наталія Вікторівна

08.02.1981

село Плоске, Броварський район, Київської області.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Дайнеко Ю.І., Продавець-консультант, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
21 Гордієнко

Володимир Олександрович

15.04.1983

с.Удич Теплицький район Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
22 Таран

Ігор Павлович

06.02.1991

село Гоголів, Броварський район, Київська області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
23 Дейнека

Юрій Іванович

31.07.1974

с.Гоголів Броварський район, Київська області.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Пилипенко

Валентина Петрівна

26.01.1975

с.Тарасівка, Броварський район, Київська області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тарасівський НВК, вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
25 Бартош

Ірина Вікторівна

01.10.1978

с.Велика Димерка Броварський район, Київська область, 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
26 Кревошеєв

Микола Олександрович

07.09.1977

Російська Федерація, Ставропольський край, м.Невинномиськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Сади Межиріччя, Головний агроном, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
1 Миронець

Олександр Миколайович

28.12.1985

смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Миронець О.М., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Васюк

Андрій Григорович

10.06.1989

смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
3 Величенко

Олена Олександрівна

17.09.1988

смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Величенко О.О., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
4 Губський

Ярослав Михайлович

02.01.1980

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заступник завідувача лабораторії, Київський НД експертно-криміналістичний центр МВС України, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
5 Пономарьова

Олена Михайлівна

03.06.1969

с.Бобрик Броварський р-н, Київська обл., 07434

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконком Великоди мерської селищної ради, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Гарачук

Олексій Володимирович

29.06.1979

с. Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Бобрицьке НВО ЗЗСО-ЗДО", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
7 Безсмертна

Олена Володимирівна

02.04.1985

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Безсмертна О.В., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
8 Іванченко

Тарас Олександрович

19.06.1974

с. Товста, Городищенський район Черкаська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП Іванченко Т.О., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
9 Фурмак

Вікторія Миколаївна

03.11.1988

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Лекхім", Менеджер зі збуту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
10 Сердюченко

Ігор Володимирович

10.02.1976

с. Пухівка, Броварський р-н, Київська обл., 07413

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Центр культури дозвілля та спорту", Виконуючий обов’язки директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
11 Кондратенко

Ігор Вікторович

18.05.1983

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
12 Бражник

Лілія Миколаївна

30.01.1982

с.Жердова Броварський район Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗ "Тарасівське НВО", Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
13 Миронець

Євгеній Іванович

14.02.1986

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
14 Волощук

Світлана Вікторівна

31.05.1980

с. Рудня, Броварський р-н, Київська обл., 07430

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗ "Руднянське НВО ЗЗСО-ЗДО", Вихователь дітей дошкіль ного віку, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
15 Норик

Василь Адамович

04.03.1978

с.Вищів Малинський район Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Центр культури дозвілля та спорту", Інструктор з фізкуль тури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
16 Чугреєв

Олександр Сергійович

06.02.1974

м. Мелітополь

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ Броварської районної ради "ДЮСШ", Тренер-викладач, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
17 Макаренко

Наталія Сергіївна

27.10.1992

смт Згурівка Згурівський район Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Виконком Великоди мерської селищної ради, Спеціаліст І категорії відділу освіти, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
18 Соловей

Сергій Петрович

08.01.1962

с. Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
19 Ляхор

Інна Володимирівна

05.08.1980

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Великодимерський ліцей, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
20 Рубанка

Олександр Вікторович

30.08.1973

с.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП Рубанка О.В., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
21 Луценко

Тетяна Сергіївна

10.08.1991

с. Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Кованс Клінікал Девелопмент Україна", Менеджер з регуля торних питань, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
22 Мельник

Олександр Леонідович

08.12.1982

с.Шостаківка Шаргородський район Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДО Резиденція "Залісся", Перший заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Стельмах

Ольга Анатоліївна

02.07.1987

с. Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
24 Халєєв

Ярослав Михайлович

18.01.1983

с.Бобрик Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО", Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
25 Безжон

Оксана Миколаївна

07.04.1976

с. Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
26 Лесик

Віталій Миколайович

12.03.1979

с. Плоске, Броварський р-н, Київська обл., 07450

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Броварський МВ ЦПО в Київській області, Водій автотранс портних засобів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"
1 Воєвуцький

Олександр Петрович

22.02.1954

С.Березівка, Чернівецький район, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Перший кандидат
2 Бреус

Наталя Миколаївна

04.01.1980

Київська обл., Броварський р-н, с. Гоголів

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Національнийуніверситетхарчовихтехнологій, Доцент кафедриінформаційних систем, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
3 Хвостик

Валентина Зіновіївна

04.10.1966

С.Бобрик, Броварський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бібліотека села Шевченкове КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту Великодимерськоїселищної ради", Завідуючабібліотекою, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
4 Іванов

Дмитро Дмитрович

19.08.1994

М.Ташкент Узбекистан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово непрацюючий, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
5 Улянченко

Людмила Михайлівна

20.06.1980

С.Хухра, Охтирський район, сумська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Півник" с.Богданівка, Вихователь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
6 Козюба

Станіслав Анатолійович

05.05.1968

07445, Київська обл., Броварський р-н, с. Кулажинці,

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Кулажинська сільська рада Броварського району Київської області, Сільський голова села Кулажинці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
7 Димчук

Лідія Сергіївна

29.07.1952

Київська обл., Броварський р-н, с. Плоске,

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Плосківськасільська рада Броварського району Київської області, Сільський голова села Плоске, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
8 Рудобаба

Галина Яківна

10.07.1962

С.Русанів, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Світильнянська сільська рада Броварського району Київської області, Спеціаліст по нарахуванню субсидій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
9 Серпутько

Олег Борисович

03.02.1972

С.Русанів, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "ЮДЖИН ЛОДЖІСТІКС", Охоронець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
10 Жовтуха

Олена Миколаївна

27.01.1961

07452, Київська обл., Броварський р-н, с. Гоголів

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Колос 200"., Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
11 Сушко

Тетяна Василівна

28.12.1986

С.Бистрик, Погребишенський район, Вінницька область

Громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, ТОВ "Грейд", Сортувальниця, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
12 Завадський

Валерій Петрович

17.05.1969

С.Тадіївка, Володарський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Броварськарайоннадержавналікарняветеринарноїмедицини, НачальникБроварськоїрайонноїдержавноїлікарніветеринарноїмедицини, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
13 Іванова

Олена Сергіївна

23.10.1955

М.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП БРР "Броварськийрайонний центр первинної медико-санітарноїдопомоги", Сімейний лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
14 Копотій

Андрій Вікторович

10.06.1992

М.Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Копотій А.В., Підриємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
15 Бобко

Світлана Володимирівна

14.04.1977

07433, Київська обл., Броварський р-н, с. Богданівка,

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Алекса Груп", Начальник дільниці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
16 Радіч

Євгеній Валерійович

19.10.1984

М.Бєльці, Молдова

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, УПК "Альянс", Начальник відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
17 Думенко

Микола Андрійович

22.01.1960

С.Терешківка, Ніжинський район, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "АТБ-маркет", Охоронець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 3
18 Гарбуз

Оксана Олександрівна

14.03.1981

07431, Київська обл., Броварський р-н, с. Бобрик

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, КЗ "Бобрицьке НВО" ЗЗСО – ЗДО" Великодимерськоїселищної ради Броварського району Київськоїобласті, Медична сестра, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
19 Гром

Наталія Миколаївна

04.03.1980

С.Мокрець, Турійський район, Волинська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Світильнянськийбудиноккультури, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
20 Бобко

Микола Анатолійович

22.05.1995

07433, Київська обл., Броварський р-н, с. Богданівка

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Головне управління ДПС у м. Києві, Головний держаний ревізор-інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
21 Теплюк

Альона Андріївна

28.01.1989

М.Бровари

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Теплюк А.А., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
22 Нерейко

Андрій Борисович

13.10.1973

Селище Вінсовхоз, Іллінецький район, Алматинська область, Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Служба безпекимережікнотеатрів "Оскар" м. Київ, Співробітникслужбибезпеки, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 1
23 Ситюк

Тетяна Миколаївна

23.01.1983

С.Гоголів, Броварський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
24 Ващенко

Любов Анатоліївна

29.08.1976

С.Білоцерківці, Бобровицький район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2
25 Науменко

Микола Іванович

13.09.1950

С.Жердова Броварський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Бібліотека села Тарасівка, Прибиральник службових приміщень, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 4
26 Парубець

Оксана Валеріївна

01.06.1985

С.Велика Димерка, Броварський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. 2

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, местные выборы, кандидаты, анатолий бочкарев, великодымерская ото, великая дымерка, анатолий борсук, катерина сухомлин, ольга корешкова, галина николаева, святослав чернов, наталия бреус, евгений стеценко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій