п'ятниця, 14 червня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

На місцевих виборах-2020 за посаду голови Борщагівської сільської ради Бучанського району Київщини змагатимуться 46 кандидатів. З них 36 йдуть самовисуванцями. Серед кандидатів – відомий боксер Денис Берінчик, голова Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський, голова Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Олексій Кодебський і голова Софіївсько-Борщагівської сільради Олесь Кудрик. Детально про кандидатів читайте у матеріалі KV.

Як стало відомо KV, до Борщагівської сільської громади (20,4 тис. населення), увійшли: село Петропавлівська Борщагівка, село Софіївська Борщагівка, село Чайки. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно зі списком, який є у редакції KV, на посаду сільського голови Борщагівської громади претендують 46 кандидатів. 

Кандидати, висунуті партійними організаціями

Партія “Удар” кандидатом висунула відомого українського боксера Берінчика Дениса Юрійовича. Народився 5 травня 1988 року у Краснодоні Луганської області. Безпартійний, проживає у Києві. Закінчив Київський Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Спортсмен відомий численними перемогами у міжнародних змаганнях. У 2012 році він став срібним призером Олімпійських ігор і запам'ятався публіці тим, що після кожного бою на Олімпіаді танцював український гопак. Також він став срібним призером чемпіонату світу 2011 року, бронзовим призером літньої Універсіади 2013 року, дворазовим чемпіоном України 2013, 2014 роки. Заслужений майстер спорту України з боксу. 

Денис Берінчик відомий своїми епатажними виходами на бій. Так, боксер виїжджав на ринг на коні, з'являвся в костюмі “Супер Маріо”, українського козака, з булавою і в шароварах і т.ін.

З 2015-го року почав свою професійну кар'єру після підписання контракту з компанією К2 Promotions братів Кличків.

Денис Берінчик є одним з засновників Громадської організації “Динамо-бокс”. Також людина з таким ім’ям є одним з засновників Обслуговуючого кооператива “ГК “Олімпієць”. 

На сторінці Берінчика в Instargam він повідомив про своє рішення йти у політику. “Сьогодні “Удар” – сила, здатна дати поштовх до розвитку і вирішення реальних проблем громади. У мене є ударні плани щодо змін, які давно назріли. Разом з командою “Удару” ми можемо зробити життя жителів більш комфортним”, – зазначив кандидат.

Читайте: Денис Берінчик: наш пріоритет – підтримка спорту та пропаганда здорового способу життя

Партія ВО “Свобода” висунула кандидатом Кириченка Олександра Васильовича.  Народився 23 серпня 1966 року у Києві. Має вищу освіту, член ВО “Свобода”. Приватний підприємець. Проживає у Петропавлівській Борщагівці Бучанского району Київської області. 

На місцевих виборах у 2015 році був кандидатом на голову Петропавлівсько-Борщагівської сільради і зайняв друге місце після чинного голови.

На позачергових виборах у Верховну Раду 2019 року балотувався по 26 округу від ВО “Свобода”. 

Є депутатом Києво-Святошинської райради, головою постійної комісії з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку. 

Олександр Кириченко є засновником футбольної команди ветеранів “Нива”, яка тренується на “Козак-арені” у Петропавлівській Борщагівці.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Кириченків володіє 10 земельнимим ділянками загальною площею понад 5,6 тис. кв.м, 4-ма будинками, 3 легковими і одним вантажним автомобілем. Дохід родини у минулому році склав 780 тис. гривень, готівкою задекларовано 4 тис. євро, понад 850 тис. гривень і 21 тис. доларів. 

Читайте: Олександр Кириченко: “За підтримки “Свободи” змагатимусь на виборах голови Борщагівської ОТГ”

Від ВО “Батьківщина” балотується чинний голова Києво-Святошинської районної ради Гусятинський Дмитро Миколайович. Народився 14 грудня 1984 року у Києво-Святошинському районі Київської області. Член ВО “Батьківщина”. Проживає у с. Святопетрівському Святошинського району Київщини. 

Згідно з офіційною біографією, Гусятинський має три вищі освіти: у 2006 році закінчив Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за спеціальністю “Фінанси” та здобув кваліфікацію магістр з фінансів; у 2018 році – Університет державної фіскальної служби України за спеціальністю “Право”; у 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. Навчається в аспірантурі Університету державної фіскальної служби України за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

У 2007-2008 роках Гусятинський працював головним контролером-ревізором Департаменту контролю у сфері державної власності Головного контрольно-ревізійного управління України. У 2008-2010 роках – начальник відділу з питань контролю Київської обласної ради.

2011-2013 роки – провідний фахівець науково-організаційного відділу Національного університету державної податкової служби України.

2013-2014 роки – асистент кафедри менеджменту Національного університету державної податкової служби України. 2014-2015 роки – голова комунальної установи Київської обласної ради “Фонд комунального майна”. У 2015 році був заступником мера Боярки.

Політичну кар'єру Гусятинський почав у 2010 році, коли був обраний депутатом Броварської районної ради від ВО "Батьківщина". У 2015 році він став головою політичної партії "Українське об'єднання патріотів – Укроп" в Києво-Святошинському районі. На місцевих виборах 2015 року очолив виборчий список цієї партії в Києво-Святошинську районну раду, був обраний від партії “Укроп”. У березні 2016 року обраний заступником голови райради.

Дмитро Гусятинський виконував обов'язки голови Києво-Святошинської райради з вересня 2019 року. З 28 листопада 2019 року і дотепер – голова Києво-Святошинської районної ради. Він став четвертим головою ради за каденцію ради 2015-2020 років. 

Читайте: Дмитро Гусятинський: “Очолити Борщагівську громаду має професіонал, який розвине ОТГ, а не буде використовувати її для бізнес-інтересів чи власного збагачення”

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Гусятинського має 2 земельні ділянки загальною площею понад 1,6 тис. кв.м, будинок, квартиру і 2 легкових автомобілі. Дохід за минулий рік склав більше 685 тис. гривень. Гусятинський заявив про наявність 40 тис. доларів і 200 тис. гривень готівкою. 

Читайте: Киево-Святошинский районный совет получил четвертого в каденции 2015-2020 годов главу

Від партії “Слуга народу” на посаду голови Борщагівської ОТГ йде Гах Роман Володимирович. Народився 6 вересня 1973 року у Боярці на Київщині. Має повну середню освіту, безпартійний. Проживає у Боярці Фастівського району Київщини.

У біографії Гаха йдеться про те, що він з 1998-го по 2009 рік займався приватним бізнесом в сфері пасажирських перевезень.

З 2009 року по теперішній час очолює приватне підприємство "Жилсервіс "Софіївка" (Комплексне обслуговування об'єктів). З 2012 року за сумісництвом очолив приватне підприємство "Жилсервіс "Софіївка Клубний".

Наразі Роман Гах – керівник обслуговуючих компаній ЖК "Софія", ЖК "Клубний", ЖК "Резиденція". Співзасновник компаній ТОВ "Укрлінк Груп" та ТОВ "Віздом Груп".

У біографії йдеться про те, що Гах з 2014 року займається волонтерською діяльністю. Зокрема, їздив на Донбас, де в 2015 році надавав допомогу постраждалим цивільним.

Є депутатом Софіївсько-Борщагівської сільської ради.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Романа Гаха володіє 10 будинками і квартирою, двома земельними ділянками і двома легковими автомобілями. Дохід родини за минулий рік склав понад 5,2 млн гривень. Роман Гах задекларував 354 тис. гривень готівкою. 

Читайте: Роман Гах: Старая власть развернула против меня грязную кампанию с использованием детей (ВИДЕО)

Самовисуванцем зареєструвався чинний сільській голова Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київщини Кодебський Олексій Іванович. Народився 2 жовтня  1948 року у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київщини. Має вищу освіту, безпартійний. Проживає у с. Петропавлівська Борщагівка. 

З 1970 року по 1973 рік навчався в Львівському технікумі промислової автоматики, отримав спеціальність технік-електрик. В 1986 році вступив до Української ордена трудового червоного прапора сільськогосподарської академії, яку закінчив в 1992 році, отримавши кваліфікацію інженера-електрика. Проходив службу в Збройних силах СРСР з 1967 по 1969 рік, учасник бойових дій, нагороджений орденом "За мужність". 

Протягом багатьох років обирався головою профкому виробничого об’єднання "Контур". З 1970 року по 1983 рік – депутат сільської ради Петропавлівської Борщагівки. Олексій Кодебський з 1983 року по теперішній час обирається сільським головою Петропавлівсько-Борщагівської сільради. 

Нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня, орденами "Князя Володимира III ступеня", "Нестора літописця". 

Кодебський є головою Асоціації органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району, заступником голови Асоціації органів місцевого самоврядування в Київській області і членом Української Асоціації органів місцевого самоврядування.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, Кодебський є уповноваженою особою Київського обласного осередка Міжнародної Громадської організації Україна-Польща-Німеччина”. 

За даними декларації за 2019 рік, родина Кодебських має будинок, легковий автомобіль і 2 трактори. Родина Кодебського задекларувала зберігання 6,1 млн гривень, 4 тис. євро, 7 тис. доларів. Дохід родини Кодебських за минулий рік склав понад 15 млн гривень. 

Як повідомила КВ, в жовтні 2020 року Кодебський заявив у поліцію з приводу кількох пошкоджених агітаційних бордів з його зображенням. Кандидат вважав це продовженням боротьби політичних опонентів проти нього, які, за словами кандидата, використовували раніше ботів, обвинувачення і погрози.

Читайте: Петропавловскую Борщаговку застроили жильем по незаконному Генплану

Партія “Європейська Солідарність” висунула кандидатом на посаду голови Борщагівської сільської ради чинного сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київщини Кудрика Олеся Тимофійовича

Народився 12 березня 1958 року у с. Клинці Дубновського району Рівненської області. Має вищу освіту, безпартійний. Проживає у с. Софіївська Борщагівка.

З 2006 року Кудрик працював заступником сільського голови Софіївської Борщагівки Сергія Кременця. Кудрик ставав головою Софіївсько-Борщагівської сільради у 2012-м и 2015 роках. 

У жовтні 2020 року у “Європейській Солідарності” заявили про реєстрацію ТВК кандидатами на посаду голови Софіївсько-Борщагівської сільради двох “клонів” – однофамільців Кудрика – Валентина Кудрика та Віталія Кудрика. У партії закликали всіх учасників виборчого процесу дотримуватися чинного законодавства, а від правоохоронних органів – покарати порушників закону.

Ім’я Кудрика неодноразово фігурувало у скандалах, пов'язаних з забудовою. Негативні відгуки про роботу Кудирка можна зокрема знайти у виданні Апостроф

За даними декларації за 2019 рік, родина кандидата має два земельні участки загальною площею 1,8 тис. кв. м, будинок, три квартири і легкове авто. Річний дохід Кудрика склав 368 тис. гривень. Готівкою родина Кудриків тримає 128 тис. гривень, 19 тис. доларів і 2 тис. євро. 

Читайте: Софиевско-Борщаговский сельсовет доплатит 57 млн гривен фирме депутатов Бориспольского горсовета за реконструкцию школы

Партія “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” висунула кандидата Оболонського Олександра Івановича. Народився 16 березня у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київщини. Має вищу освіту. Член партії “Громадський рух” Миколи Томенка “Рідна країна”. Керівник осередку Петропавлівської Борщагівки Громадської організації ВО “Антикорупційний контроль”. Проживає у с. Петропавлівська Борщагівка. 

Є депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради VII скликання.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, Оболонський має три будинки і 4 земельні ділянки загальною площею 3,1 тис. кв.м, легкове авто. Його дохід за минулий рік склав 64 тис. гривень.

Партія “Опозиційна платформа – За життя” висунула кандидаткою члена своєю політсили Тарасову Ірину Володимирівну. Народилася 3 травня 1978 року у с. Новощепеличі Чорнобильського району Київської області. Має вищу освіту. Директор ТОВ ВКФ “Славія”. Проживає в Ірпені Бучанського району Київської області. 

За даними Youcontrol, Тарасова Ірина Володимирівна є уповноваженою особою кількох підприємств: Комунального підприємства “Земельне бюро” Києво-Святошинської районної ради Київської області; ТОВ ЦКП “Віче Консалтінг” (Діяльність агентств працевлаштування); ТОВ "Ріелторська компанія "Інвестиція", ТОВ "Соул тур", ТОВ ВКФ "Славія". Вона також є уповноваженою особою Благодійного фонду “Дотик янгола”.

На Facebook-сторінці  партії Ірина Тарасова обгрунтувала, чому балотується на посаду голови Борщагівської ОТГ. “Йду на вибори, аби повернути громаді самобутність — за бетонними джунглями не сховати справжніх цінностей!”, – зазначила вона.

Читайте: Вибори до Київоблради 2020: список “Опозиційної платформи – За життя”

Партія “Громадянський рух “Хвиля”  стала суб'єктом висування Тітова Володимира Івановича. Народився 9 листопада 1958 року у с. Поросозеро Суоярського району Карелії. Має вищу освіту, безпартійний. Є фізичною особою-підприємцем. Проживає у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київщини. 

Є депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради VII скликання.

Володимир Тітов є уповноваженою особою Благодійної організації “Фонд Петропавлівський” (Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання), і ТОВ "Енергопрогрес-С" (Купівля та продаж власного нерухомого майна).

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Тітових має два будинки, 5 земельних участки загальною площею 4,2 тис. кв.м, 8 квартир, нежитлові приміщення, 7 тимчасових споруд і 3 легкових авто. Дохід родини Тітових за минулий рік склав 1,2 млн гривень.

Партія “Перемога Пальчевського” висунула кандидатом Бережного Володимира Павловича. Народився 2 жовтня 1979 року у м. Лисичанську Луганської області. Має вищу освіту, безпартійний. Заступник голови правління ПАТ “НВП Сатурн”. Проживає у с. Софіївська Борщагівка. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

Позапартійні кандидати-самовисуванці

ПІБ

Дата та місце народження

Місце проживання

Відомості

Зубань Олексій Валерійович

31.09.1990 

м. Київ

Київ

Освіта вища. Режисер відеомонтажу ВК Struner

Кудрик Валентин Павлович

08.01.1948 с. Попільня Попільнянського р-ну Житомирської обл. 

с. Софіївська Борщагівка

Освіта вища. Тимчасово не працює

Телейчук Максим Васильович

20.07.1980 Торез Донецької обл.

Київ

Освіта вища. Юрист ТОВ “Прайм-Секьюріті”

Булденко Марина Іванівна

05.01.1985 с. Кучинівка Щорського р-ну Чернігівської обл.

Київ

Освіта вища. Начальник відділу персоналу ТВ “Тавіра ЛТД”

Шрамко Наталія Григорівна

02.02.1986 с. Дейманівка Срібнянського р-ну Чернігівської обл.

Київ

Освіта базова. Менеджер з персоналу ТОВ “Ателіт”

Асланов Арсен Сулейманович

21.09.1986 с.М-Єкатеринівка Калинінського р-ну Саратовської обл.

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта вища. Охоронець ТОВ “Прайм-Секьюріті”

Часовникова Оксана Сергіівна

08.04.1988 м. Артемівська Донецької обл.

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта вища. Тимчасово не працює

Чабанюк Артем Миколайович

03.01.1990 с. Пилява Тиврівського р-ну Вінницької обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Коряк Євген Сергійович

20.10.1987 м. Вишневе Києво-Святошинського р-ну Київської обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Шевченко Леся Василівна

18.02.1982 с. Софіївська Борщагівка К.-Святошинського р-ну Київської обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Рибальченко Олена Євгеніївна

05.09.1966 м. Київ

с. Софіївська Борщагівка

Освіта вища. Тимчасово не працює

Кудрик Віталій Анатолійович

22.01.1964 с. Дуброва Васильківського р-ну Київської обл.

с. Чайки Бучанського р-ну Київської обл.

Освіта вища. Тимчасово не працює

Денисенко Юрій Миколайович

19.11.1965 м. Київ

с. Софіївська Борщагівка

Освіта вища. Приватний підприємець

Осауленко Віктор Сергійович

25.06.1986 м. Світловодськ Кіровоградської обл.

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта вища. Фізична особа-підприємець

Крочак Валерій Францович

31.05.1994 м. Львів

с. Фасівочка, Макарівський р-н Київської обл.

Освіта вища. Тимчасово не працює

Зюбина Марина Олегівна

30.12.1995 м. Буринь Буринського р-ну Сумської обл.

м. Буринь Сумська обл.

Освіта вища. Тимчасово не працює

Праженік Ілля Геннадійович

06.09.1988 м. Донецьк

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Шевченко Богдан Валерійович

03.03.1986 м. Донецьк

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта базова. Тимчасово не працює

Остапюк Владислав Сергійович

16.03.1995 смт Знам’янка Кіровоградська обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Ткаченко Катерина Андріївна

19.06.1997 м. Київ

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює.

Гаврилін Антон Вікторович

06.07.1998 м. Чернігів

Київ

Освіта вища. Студент

Вишневський Владислав Вадимович

22.09.1998 м. Червоноград Львівської обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Рищук Антон Анатолійович

14.08.1997 м. Цюрупинськ Херсонської обл.

Київ

Освіта вища. Державний авіабудівний завод в Україні, філія ДП Антонов

Смирнова Владислава Олександрівна

11.07.1999 м. Київ

Київ

Освіта неповна вища. Тимчасово не працює

Зюбін Тарас Віталійович

07.08.1993 м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.

Освіта вища. Тимчасово не працює

Остапенко Наталія Ігорівна

04.10.1974 м. Кіровоград

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта вища. Бухгалтер у бізнес-центрі “Автек”

Астаф’єва Катерина Олександрівна

22.07.1990 м. Кірвоград

м. Буча Київської обл.

Освіта вища. Бухгалтер ТОВ “”БД Сервіс”

Яцеленко Юлія Володимирівна

06.01.1989 м. Київ

с. Петропавлівська Борщагівка

Освіта вища. Головний бухгалтер ТОВ “Майстерня Дирдино”

Курченко Вікторія Ігорівна

06.05.2000 м. Біла Церква Київської обл.

м. Біла Церква

Освіта вища. Тимчасово не працює

Яцька Єлизавета Андріївна

27.06.2002 м. Київ

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Степовий Віталій Вікторович

07.01.1996 с. Паволоч Попільнянського р-ну Житомирської обл.

Київ

Лаунж бар “Тоска”

Лєонтьєв Вячеслав Вікторович

08.04.1996 м. Біла Церква Київської обл.

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Петенко Сергій Олексійович

28.05.1999 с. Васьківці Срібнянського р-ну Чернігівської обл. 

Київ

Освіта вища. Тимчасово не працює

Вігура Віталій Ігорович

03.07.1979 м. Сміла Черкаської обл.

м. Сміла Черкаська обл.

Освіта базова. Охоронник у громадському формуванні охорони громадського порядку “Петропавлівський муніципальний патруль”

Ягола Анастасія Григорівна

21.04.1995 м. Київ

--

Освіта неповна вища. Бухгалтер “БД Сервіс”

Лук’янов Олексій Петрович

23.05.1977 м. Луганськ

Київ

Освіта вища. Доцент кафедри управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калитянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж

КиевVласть

Ольга Марійко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, выборы, кандидат, местные выборы 2020, вибори, місцеві вибори, отг, голова, олесь кудрик, Роман Гах, міськрада, дмитро гусятинський, борщагівська отг, олексій кодебський, олександр кириченко, сільська рада, денис берінчик, володимир бережний, тітов володимир, ірина тарасова, олександр оболонський

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій