четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За посаду голови Білогородської об’єднаної громади готові поборотись 6 кандидатів. Це чинний голова Білогородської сільської ради, голови сусідніх сільрад, колишній сільський очільник, секретар Вишневої міськради. До ради йде 276 кандидатів. Про біографію потенційних голів та кандидатів у раду ОТГ KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, до складу Білогородської ОТГ увійдуть села село Білогородка, Бобриця, Гнатівка, Гореничі, Лука, Музичі, Неграші, Святопетрівське, Стоянка, Шевченкове. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За посаду голови громади тут готові боротись 6 кандидатів: Антон Овсієнко, Максим Зуєв, Олексій Нестеренко, Костянтин Ковальов, Андрій Гуленко, Сергій Пишний.

Біографії 

Від політичної партії “За майбутнє” балотується чинний голова Білогородської сільської ради Максим Анатолійович Зуєв. Народився 12 травня 1971 року в Києві.

З липня 1993 року по вересень 2002 року працював на різних посадах в органах внутрішніх справ та податкової міліції. Звільнився з служби за власним бажанням. В червні 2003 року здав іспити Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури Київської області і отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. З того часу і по цей день займається приватною адвокатською практикою. Є засновником ГО “Товариство захисту Білогородських водойм та земель”. У 2015 році став Білогородським сільським головою (самовисуванець). 

За даними його декларації, він має квартиру на 54 кв.м у Білогородці та дві земельні ділянки на 11 159 кв.м у Згурівському районі. Його дружина Олена Зуєва має земельну ділянку на 1 925 кв.м у Білогородці. Також вона має автомобіль Suzuki Jimni. Голова сільради має право користування на авто Mitsubishi Pajero. Його зарплата становить 522 030 гривень, його дружина заробила 301 722 гривень. Також Зуєв має збереження 51 250 доларів США, 51 545 гривень. Його дружина має 11 тис. доларів США.

Депутат Києво-Святошинської райради Олексій Сергійович Нестеренко (БПП) балотується від партії “Наш край”. Проживає у Києві. 

Є засновником ТОВ “Альтернатив Груп” (монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування) та ТОВ “Арабіка ЮЕЙ” (оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами). 

Голова Святопетрівської сільради Антон Михайлович Овсієнко балотується як самовисуванець. Народився 25 квітня 1979 року. 

Був сільським головою Святопетрівського з 2010 по 2015 рік та з 2015 року по теперішній час (самовисуванець). Балотувався на цю посаду ще у 2006 році. До обрання  сільським  головою дев’ять років обіймав керівні посади в фінансових та страхових компаніях столиці. До того працював старшим державним виконавцем Києво-Святошинського районного відділу Київського обласного управління юстиції.

Є засновником ПП “Атлантік-А” (діяльність готелів). 

За даними його декларації за 2019 рік, він не має у власності нерухомості. На його дружину Тетяну Овсієнко записано 3 земельні ділянки на 1 292 кв.м, квартира на 23,7 кв.м, житловий будинок на 119,8 кв.м та 37% домоволодіння на 240,4 кв.м у Святопетрівському. Зарплата Антона Овсієнко становить 530 623 гривень. Його дружина заробила 262 695 гривень. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Сергій Васильович Пишний народився 19 січня 1979 року в селі Сенча Полтавської області. Балотується від партії “Слуга народу”. 

У 2011 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Правознавство”. З 2006 року –  спеціаліст ІІ категорії з питань культури та молоді виконкому Вишневої міської ради. З 2008 року – спеціаліст з питань захисту прав споживачів виконкому Вишневої міської ради. У 2010 році обраний депутатом Вишневої міської ради VI скликання (“Сильна Україна”). З 2011 року – генеральний директор Комунального підприємства “Реклама” Києво-Святошинської районної ради. 

З 2012 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вишневої міської ради. У 2014 році був призначений на посаду керівника апарату Бориспільскої районної державної адміністрації. 

У 2015 році – обраний депутатом Вишневої міської ради VIІ скликання (“Нові обличчя”). З 2015 року – секретар Вишневої міської ради.

За даними його декларації, уся нерухомість родини записана на дружину Ольгу Пишну. Це квартира на 148 кв.м, гараж, половина земельної ділянки на 103 кв.м та половина нежитлового приміщення у Вишневому, два торгівельних павільйони в Ірпені, земельна ділянка на 1 200 кв.м та недобудований будинок на 203 кв.м у Києво-Святошинському районі.

Сергій Пишний їздить на автомобілі Audi Q7, його дружина – на Toyota Camry. Зарплата секретаря міськради становить 406 807 гривень. Дохід його дружини склав 3 млн 261 тис. 156 гривень. Також вона має фінансові збереження у розмірі 500 тис. гривень та 35 тис. доларів. 

Андрій Анатолійович Гуленко народився 28 серпня 1960 року. Балотується як самовисуванець. 

З 2006 по 2010 та з 2010 по 2014 рік був сільським головою Гореничів (член громадської партії “Пора”, безпартійний). У 2015 році балотувався у Київську обласну раду від “Аграрної партії України”. Є керівником ТОВ “Фруктус Дам”.

Кандидат Костянтин Григорович Ковальов народився 28 лютого 1945 року у місті Клинці Російської Федерації. Балотується від “Опозиційної платформи – За життя”. Пенсіонер. 

Ідуть в раду ОТГ

До місцевої ради Білогородської ОТГ балотується 276 кандидатів у депутати. Це представники партій ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, “Голос”, “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”, “Європейська солідарність”, “За майбутнє”, “Наш край”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Перемога Пальчевського”, “Сила і честь”, “Слуга народу”, “УДАР”. 

ПІБ

Народження

Відомості

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Бортнічук

Наталія Володимирівна

16.07.1982

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЗДО "Буратіно", головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Гапич

Михайло Миколайович

05.02.1979

с-ще Баришівка, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Геопростір Плюс", юрист-консультант, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Білозор

Ірина Олексіївна

29.04.1998

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Польский

Олександр Миколайович

18.04.1983

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Іващук

Роман Григорович

04.04.1977

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Сарган

Василь Іванович

28.11.1953

с.Романівка, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Гельгар

Вікторія Володимирівна

19.05.1986

м.Кіровоград, Кіровоградська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КПНЗ "Святопетрівська дитяча школа мистецтв", викладач, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Корнійко

Роман Іванович

07.02.1967

с-ще Степань, Сарненський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, БО МБФ "Отчий Дім", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Царьова

Оксана Іванівна

25.09.1972

с.Перевіз, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Білогородська сільська рада Києво-Святошинського р-ну Київської області, провідний фахівець із соціальної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Скрицький

Анатолій Петрович

14.02.1957

с.Іванків, Андрушівський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Лавреніков

Валерій Володимирович

26.08.1971

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Тиміш

Антоніна Миколаївна

13.02.1997

м.Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району, секретар-діловод, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Абрамчук

Руслан Миколайович

10.02.1975

м.Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Кожем’яченко

Зінаїда Іванівна

21.01.1960

с.Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КПНЗ "Святопетрівська дитяча школа мистецтв", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Саліженко

Віктор Юрійович

07.01.1983

м.Погребище, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Карась

Олександр Іванович

25.07.1985

м.Конотоп, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ДК "Укрспецекспорт", адміністратор системи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Мнишенко

Віктор Іванович

17.12.1968

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", "ТОВ ""Білогородський ринок"" ", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Зінченко

Лілія Петрівна

10.07.1981

с-ще Володарськ-Волинський, Володарсько-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст., заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Колумбет

Віталій Сергійович

05.02.1987

с.Гореничі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління карного розшуку злочинів відносно особи ГУНП в Київській області, старший оперуповноважений, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Бачинська

Ганна Михайлівна

23.05.1982

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст., вчителька, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Синчук

Роман Петрович

29.10.1976

с.Новосілки, Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Петрашенко

Віта Валентинівна

18.05.1974

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст., секретар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Давиденко

Альона Миколаївна

13.10.1980

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст., заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Рудий

Анатолій Анатолійович

05.07.1959

м.Здолбунів, Рівненська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Синюченко

Альона Олександрівна

26.09.1988

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ДНЗ "Барвінок" с.Білогородка, психолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Баришполець

Людмила Яківна

14.09.1982

с.Велихів, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району, касир, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Михайлов

Геннадій Геннадійович

17.05.1983

м.Кам’янське, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Арт ОфКукінг", Комерційний директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Миронов

Олег Геннадійович

15.03.1978

с.Велике, Козятинський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Наконечний

Віктор Петрович

14.03.1971

с.Білогородка, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Магазин "М’ясний Мікс", Технолог м’ясного виробництва, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Котовська

Тетяна Володимирівна

03.10.1986

м.Біла Церква, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Екстренна медична допомога м.Вишневе, Завідуюча Вишнівської підстанції, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Коба

Юлія Олександрівна

10.12.1985

м.Бунге, Донецька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ВіннерІмпортс Україна, ЛТД", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Шепель

Микола Платонович

19.04.1966

с.Пустотино, Носівський р-н, Чергівська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Вадзюк

Юлія Мирославівна

23.11.1981

м.Тернопіль, Тернопільська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Коцупера

Олександр Якович

20.03.1979

м.Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Рахуба

Аліна Петрівна

14.04.1988

м.Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Ковальчук

Дмитро Олексійович

19.02.1975

с.Білогородка, Бучанський р-н, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "ККП с.Білогородка", в.о. директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Орищенко

Іван Григорович

10.08.1993

с.Гореничі, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ " Інтербезпека", Монтажник охоронно-пожежної сигналізації, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Колумбет

Сергій Антонович

02.02.1963

с.Гореничі, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Семіоненков

Сергій Олександрович

19.08.1980

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Котеджне містечко "Ялинкове", Керівник проекту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Ткаченко

Катерина Михайлівна

24.04.1984

м.Конотоп, Сумська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Кулик

Анна Олександрівна

24.04.1986

с.Білогородка, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Багрич

Іван Васильович

19.01.1983

м.Луцьк, Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична Партія "ГОЛОС"

1

Сороченко

Мирослав Володимирович

07.06.1986

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Калита

Андрій Миколайович

20.03.1980

м.Звенигородка, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське Об’єднання "КАЛИТА, МАРКОВИЧ І ПАРТНЕРИ", Керуючий партнер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Іванова

Оксана Миколаївна

02.05.1974

с-ще Буча, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державна регуляторна служба України, Головний спеціаліст відділу взаємодії з інститутами громадянського суспільства та підприємництва, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Скоропадський

Олександр Володимирович

24.08.1979

м.Біла Церква, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Баірамова

Оксана Андріївна

26.10.1980

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово безробітна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Осталецький

Анатолій Володимирович

05.11.1973

с.Бишів, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Ріпа

Василь Михайлович

04.02.1990

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Овсієнко

Володимир Петрович

14.01.1974

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово безробітній, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Ілгунова

Анна Сергіївна

25.05.1989

м.Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Вчитель логопед-дефектолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Хоменко

Наталія Василівна

18.09.1976

м.Прип’ять, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Козаченко

Володимир Петрович

07.06.1968

с.Трушки, Білоцерківський р-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Ковальчук

Сергій Сергійович

04.04.1976

м.Екібастуз, Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Сергієнко

Ірина Вячеславівна

16.03.1975

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Давискіба

Людмила Федорівна

17.01.1983

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Саламаха

Олег Іванович

19.05.1975

с.Плахтіївка, Саратський р-н, Одеська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Греміум", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Лісовець

Юрій Володимирович

02.11.1984

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Повне товариство "Гарант Капітал", старший фінансовий експерт-консультант, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Бояр

Валентина Миколаївна

02.06.1961

с.Лукашівка, Монастирищенський р-н, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Вище професійне училище №33 у м.Києві, майстер виробничого навчання, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Прокопенко

Соломія Павлівна

12.04.1990

м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДЮСШ "Аквалідер", інструктор-методист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Остапенко

Олексій Дмитрович

23.05.1990

м.Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Державне підприємство "Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки", заступник начальника інформаційно-технічного забезпечення., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Паньков

Олександр Дмитрович

02.11.1977

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА "РІДНА КРАЇНА"

1

Бігун

Тамара Миколаївна

31.03.1962

с.Довгалівське, Рокитнянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА "РІДНА КРАЇНА", Гореницька сільська рада, заступник сільського голови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Комаренко

Володимир Іванович

11.07.1970

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Білогородська сільська рада, секретар сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Чорненький

Ярослав Петрович

04.12.1985

м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, церква Різдва Пресвятої Богородиці, с.Гнатівка, настоятель парафії, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Петров

Роман Григорович

09.01.1981

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м.Києва, заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Добровольська

Галина Василівна

12.06.1967

с.Дешки, Богуславський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Проскуряков

Михайло Васильович

28.01.1973

с.Гореничі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Київський лісгосп", лісничий, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Тищенко

Дмитро Вікторович

11.10.1992

с.Білогородська, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Шкаранда

Любов Миколаївна

07.02.1971

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська сільська рада, спеціаліст виконавчого комітету, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Куценко

Андрій Андрійович

10.09.1962

с.Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Сіті кран", менеджер-логіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Косар

Тетяна Михайлівна

10.05.1958

с.Лука, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА "РІДНА КРАЇНА", навчально-виховний комплекс "Міцва-613", медсестра, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Бондаренко

Валентина Володимирівна

07.05.1955

м.Караганда

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА "РІДНА КРАЇНА", НМІ ім.Богомольця, завідуюча господарством морфо корпусу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Тютюн

Дмитро Сергійович

04.09.1988

м.Бориспіль, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Святопетрівська сільська рада, державний реєстратор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Марущак

Світлана Іванівна

28.10.1970

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Іщук

Меланія Василівна

16.03.1949

м.Шепетівка, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Парушка

Віктор Михайлович

08.02.1964

с.Гнатівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Київобленерго, водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Ковальчук

Лариса Іванівна

09.02.1962

с.Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Миколаєнко

Василь Петрович

27.02.1964

с.Смош, Прилуцький р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Іванова

Ольга Валентинівна

11.06.1959

с.Білогородка, Києво Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Поліщук

Євгеній Миколайович

13.05.1981

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГФ "Козацька варта", начальник штабу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Сидорянська

Тетяна Миколаївна

18.01.1955

с.Кошперівка, Тетіївський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, т, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Загородня

Валентина Михайлівна

02.11.1967

с.Яршівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Громадська організація СТ "Струмок", голова правління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Марченко

Юрій Леонідович

12.09.1973

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "БелгородНет", Керівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Ткач

Михайло Богданович

10.09.1975

м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Настоятель Свято-Михайлівської парафії і храму Петра і Павла, с.Святопетрівське, Благочинний Вишневського благочиння, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Петровський

Сергій Броніславович

01.06.1971

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб Білгород", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Шевченко

Марія Ігорівна

31.03.1991

м.Буча, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Очеретнюк

Юлія Олегівна

11.09.1982

м.Ніжин, Чернігівськ обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Вчитель англійської мови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Гнатюк

Вікторія Юріївна

12.05.1992

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Воловик

В’ячеслав Іванович

18.03.1981

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство "Спортивний клуб "АРТ-Спорт" Білогородської сільської ради, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Іваненко

Роман Миколайович

05.12.1977

м.Полтава, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Корпоративний інвестиційний фонд Ю.Ді.Джі", Голова Наглядової ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Сизоненко

Вікторія Вадимівна

02.12.1996

с.Світлогірське, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Ві.Ві.Данс", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Строітєлєв

Микола Миколайович

23.01.1979

с.Панасівка, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Бастіон-2005", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Лисюченко

Олександр Вікторович

06.06.1979

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Омега Автопоставка", Керівник відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Плавський

Володимир Володимирович

27.07.1983

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Асистент Груп", Директор з розвитку, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Рибачук

Олександр Анатолійович

30.07.1985

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Шлейченко

Катерина Миколаївна

08.11.1984

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Агентство з нерухомості "Ваш дім", Агент з нерухомості, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Старовойт

Оксана Миколаївна

18.06.1979

с.Лозовий Яр, Яготинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Шевченківська районна у місті Києві державна адміністрація, Начальник відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Сітніцький

Артем Валентинович

18.10.1984

с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Будинок культури, с.Музичі, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Гринюк

Тетяна Сергіївна

10.05.1990

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Києво-Святошинський РВ філії державного управління "Центр апробації" в місті Києві та Київській області, Провідний інспектор Києво-Святошинського районного відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Біловус

Юрій Олегович

25.05.1983

м.Львів, Львівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадська організація "Центр інноваційних комунікацій", м.Київ, Голова правління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Немирович

Тетяна Іванівна

27.06.1966

м.Сміла, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Велл тревел", Фінансовий директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Солончук

Ірина Володимирівна

03.08.1983

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бобрицька сільська рада Києво-Святошнскього району Київської області, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Максименко

Іван Павлович

20.03.1996

с.Світлогірське, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Бондар

Тетяна Вячеславівна

08.06.1987

с.Дерманка Корецький р-н, Рівненська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальненекомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Києво-Святошинської районної ради", Провізор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Лосевічева

Альона Миколаївна

01.11.1987

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ліцей № 1, с.Петропавлівська Борщагівка, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Величко

Сергій Михайлович

03.01.1961

м.Кіцмань, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Гречка

Ганна Ігорівна

12.11.1992

с.Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Ковальчук

Вікторія Миколаївна

09.01.1978

м.Деражня, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Зуєв

Максим Анатолійович

12.05.1971

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Білогородська сільська рада, Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Ревчук

Василь Ростиславович

05.01.1958

Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Спичинці

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Чупровський

Василь Миколайович

01.01.1975

с. Сільце, Підгаєцького р-ну, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Храм Святих XII Апостолів, Настоятель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Малихіна

Галина Іванівна

22.06.1960

Київська обл., Володарський р-н, с. Мармуліївка

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Святопетрівська сільська рада, Секретар ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Петровська

Інна Віталіївна

05.12.1968

Житомирська об., Ружинський р-н, с. Городок

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська ЗОШ № 1, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Іванов

Володимир Анатолійович

29.05.1973

Республіка Казахстан, Цілиноградська обл., м. Цілиноград

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Кацап

Віра Іванівна

08.03.1960

Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Довгалівка

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Києво-Святошинська районна рада, Керуюча справами, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Акіменко

Олена Петрівна

21.11.1974

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Телекомпанія "Київ", Журналіст та ведуча, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Іванова

Світлана Олексіївна

21.06.1973

Житомирська обл., Попільнянський р-н, смт. Корнин

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гореницька сільська рада, Паспортист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Омелечко

Сергій Михайлович

05.05.1985

Чернігівська обл., Коропський р-н, с. Нехаївка

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦПМЗД Бучанський, Завідувач ФАП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Коваленко

Микола Петрович

02.06.1968

м. Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "БЕТА-СЕРВІС", Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Курганська

Алла Петрівна

14.10.1982

Чернігівська обл., Корюківський р-н, м.Мена

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Будинок культури, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Федоришина

Ольга Юріївна

14.03.1991

м. Житомир

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська амбулаторія Києво-Святошинського центру ПМСД, Завідуюча, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Данченко

Галина Петрівна

05.02.1978

Київська обл., Бучанський р-н, с. Бобриця

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Рибачук

Анатолій Степанович

09.10.1960

Житомирська обл., Попільнянський р-н, с. Сущанка

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Білогородська сільська рада, Радник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Соколовська

Ірина Федорівна

28.09.1986

Київська обл., Бучанський р-н, м. Вишневе

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Усик

Павло Анатолійович

30.10.1964

Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Дениси

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Філія "Біогаз" ТОВ "Кліар-енерджі", Регіональний менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Михайловська

Олена Володимирівна

02.08.1971

Київська обл., Бучанський р-н, с. Білогородка

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Білогородська ЗОШ № 2, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Черноморенко

Євген Ігорович

25.11.1991

Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, м. Сєвєродонецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Невада", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Тимошенко

Ян Миколайович

19.03.1978

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Большак

Тетяна Василівна

31.07.1988

Литовська Республіка, м. Алітус

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Юридична компанія "Експерт-Юрист", Юрист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "НАШ КРАЙ"

1

Нестеренко

Олексій Сергійович

23.12.1978

м.Чайбалсан, Монголія

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", "Спеціальне науково-реставраційне виробниче управління українського товариства охорони пам’яток історії та культури", Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Бабійчук

Тарас Васильович

12.01.1981

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ "Євро Сіті Хол", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Бернацький

Олександр Олександрович

22.12.1978

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Волотовська

Тетяна Іванівна

29.01.1969

Кустанайська обл., Казахстан

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Білогородська АЗПСМ, Лікар загальної практики – сімейний лікар., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Горносталь

Наталія Миколаївна

27.11.1979

м.Гайсин, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Некрич

Гліб Ігорович

27.03.1991

м.Севастополь, Автономна Республіка Крим

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Сторожук

Валерій Володимирович

24.04.1976

с.Копіївка, Іллінецький р-н., Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Береговий

Денис Анатолійович

02.07.1987

м.Бровари, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ГО "Рух Змін", Координатор проектів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Босак

Тетяна Іванівна

07.07.1964

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ДНЗ (дитячий садок) "Барвінок", с.Білогородка, директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Полівода

Оксана Миколаївна

25.05.1981

с.Дзигівка, Ямпільський р-н., Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ГУДПС у Київській області, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Печений

Іван Петрович

11.08.1988

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н,Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ Компанія "Profi Realt", Ріелтор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Мнишенко

Роман Васильович

18.04.1985

с.Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Навчальний заклад об’єднання громадян "Київська міська автомобільна школа Всеукраїнської спілки автомобілістів", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Романовський

Юрій Іванович

20.01.1966

с.Мануїльське, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Підприємство комунального господарства Гореницької сільської ради, директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Горбунова

Наталія Євгенівна

22.09.1988

м.Мончегорськ, Мурманська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ФОП "Горбунов" Кондитерське виробництво "домашня випічка "Горбунов", Помічник Керівника, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Голованова

Юлія Ігорівна

26.01.1985

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Андріюк

Віталій Володимирович

12.12.1975

с.Комаргород, Томашківський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Габітов

Валерій Юрійович

07.03.1962

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ "ЖК Сімейне Містечко", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Мельникова

Надія Анатоліївна

11.04.1966

c.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ "Агрофірма Княжичі", Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Стогнієва

Юлія Володимирівна

02.07.1976

с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, м.Київ, Фахівець із соціальної роботи Музичанської сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Шелаєва

Алла Борисівна

28.01.1971

м.Докучаєвськ, Донецька обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", КП "Київжитлоспецексплуатація" Київська Міська Державна Адміністрація, Провідний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Чекотун

Олеся Сергіївна

04.05.1980

с.Плисків, Погребищенський р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області, завідувач сектору, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Шушлєбіна

Лілія Сергіївна

22.09.1994

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ФОП Ярошеко, Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Тарнавська

Людмила Миколаївна

19.10.1981

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Невмержицький

Сергій Сергійович

06.08.1981

с.Біле, Лутугинський р-н, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", ТОВ охоронна компанія "Strong-ua", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Дубель

Олег Миколайович

30.04.1980

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Бобрицька сільська рада, Спеціаліст-землевпорядник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Кучеренко

Тетяна Василівна

22.01.1991

с.Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "НАШ КРАЙ", Гастроном-магазин "Fresh Food", ФОП "Ольховий О.Є.", Адміністратор гастроном-магазин "Fresh Food", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1

Постулін

Олександр Сергійович

26.07.1983

м.Донецьк, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Інститут Підготовки Кадрів ДСЗ України, Старший науковий співробітник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Чиченіна

Олена В’ячеславівна

26.03.1977

м.Миколаїв, Миколаївська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Приватне Підприємство "Миколаів-втормет", Логіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Мирошниченко

Микола Миколайович

02.01.1973

м.Вінниця, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Адвокатське бюро Мирошниченка, Керуючий, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Драганов

Андрій Вікторович

15.02.1982

м.Мелітополь, Запорізька обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа підприємець "Драганов А.В", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Дімова

Лідія Романівна

17.08.1983

м.Маріуполь, Донецька обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Управляюча компанія "Комфорт-сервіс", Маркетолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Манасар’ян

Арарат Артурович

14.03.1984

м.Нерюнгрі, Саха (Якутія)

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвест-Консалтінг ЛТД", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Ковальов

Костянтин Григорович

28.02.1945

м.Клинці, Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Мацоцький

Олександр Вячеславович

13.11.1978

м.Чернівці, Чернівецька обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "М 29", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Саркісова

Галина Юріївна

19.01.1963

м.Баку, Азербайджан

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Державне підприємство "Укрпошта", Листоноша, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Візір

Валентина Валентинівна

19.07.1985

м.Вінниця, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Святопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Заступник директора школи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Левченко

Михайло Анатолійович

08.01.1986

м.Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Коваленко

Олександр Петрович

10.08.1969

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа-підприємець "Коваленко О.П", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Рябоконь

Ярослав Олегович

23.08.1996

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Мацоцька

Анна Олегівна

26.07.1985

м.Діброва, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа підприємець "Архітектура та дизайн", Архітектор-дизайнер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Бурденко

Дар’я Олександрівна

01.04.1981

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Корбут

Анатолій Леонідович

16.10.1955

с.Красногірка

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Шенегейда

Костянтин Богданович

20.11.1997

с.Стоянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Київський медичний університет імені О.Богомольця, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Сліпачук

Юрій Олексійович

04.02.1981

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Управління державної служби охорони, Юрист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Богомаз

Тамара Василівна

25.05.1960

с.Уласово-Русанівка

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Ірпінське міжрайонне управління, Сторож, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Суміна

Яна Павлівна

28.06.1980

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Едем-авто", менеджер з продажу автомобілів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Харченко

Володимир Миколайович

03.09.1982

с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Нєвров

Ярослав Володимирович

14.10.1990

с.Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Боярська загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів, Вчитель фізичної культури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Яблунівський

Денис Олегович

06.02.1989

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Яблунівська

Тетяна Вікторівна

21.07.1986

с.Плисецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Приватне акціонерне товариство Міжнародна енергетична компанія "Укренерго", Головний спеціаліст відділу контроля, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Пєтушкова

Ірина Андріївна

08.09.1939

м.Тбилісі, Грузія

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків "Наладчик", Голова правління Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Здіховський

Станислав Анатолійович

18.01.1977

м.Миколаїв, Миколаївська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "Перемога Пальчевського"

1

Лашкул

Сергій Володимирович

08.02.1976

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Лашкул Сергій Володимирович, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Олійниченко

Євгеній Ярославович

03.10.1969

м.Житомир, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ"Аснова С.Р.О.", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Наконечний

Олександр Миколайович

19.11.1987

с.Петрівське, Києво-Святошинського р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Наконечний О.М, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Доценко

Вікторія Анатоліївна

17.08.1983

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Доценко В.А., ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Скиба

Валентина Леонідівна

29.03.1984

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тепер-Державне підприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.Білоконя, начальник відділу кадрів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Хіцков

Олексій Іванович

07.11.1994

м.Бровари, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, журнал "PEOPLE IN" холдинг "PIN.UA", журналіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Титаренко

Юлія Олександрівна

19.08.1983

м.Ворожба, Білопольський р-н, Сумська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Бабич" – дизайн, продюсер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Гудзенко

Вікторія Миколаївна

03.08.1990

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Святопертівська ЗОШ-І-ІІІ ступенів, вчитель фізичної культури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Свириденко

Григорій Леонідович

22.04.1973

с.Діброва, Недригайлівський р-н, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гореницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель української мови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Панов

Максим Вікторович

30.09.1985

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Патронатна служба, Апарат Верховної Ради України, помічник консультант Народного депутата України, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Яременко

Олександр Миколайович

16.01.1968

с.Вакулки, Недригайлівський р-н, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Білогородське споживче товариство Києво-Святошинської райспоживспілки, Голова правління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Тодавчич

Олена Олексіївна

31.03.1994

м.Харків, Харківська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Цитрекс-Україна, економіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Шевченко

Людмила Іванівна

08.11.1986

м.Тальне, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Шевченко Людмила Іванівна, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Ковгар

Олександр Анатолійович

17.06.1982

с.Петрвіське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Боатлаб", зварювальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Бачевич

Анастасія Олександрівна

15.05.1985

м.Прип’ять, Вишгородський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Бачевич Анастасія Олександрівна, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Марченко

Олексій Вікторович

19.07.1974

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "СПОРТ МАРКЕТИНГ", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Іскрицька

Ольга Віталіївна

25.09.1991

с.Гореничі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Сільпо ФУД", Завідувач центральної каси ,відділ каса, магазин №271, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Євтодієв

Олександр Олександрович

16.12.1981

с.Северинівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Євтодієв О.О., ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Дранута

Євгенія Павлівна

20.07.1983

с.Нове, Татарбунарський р-н, Одеська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФО-Дранута Є.П., ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "Сила і Честь"

1

Тереня

Сергій Олександрович

19.01.1984

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Бурак

Сергій Васильович

18.05.1982

с.Грозинці Хотинського р-н, Чернівецької обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "БКЦ", Маркетолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Мишута

Юрій Анатолійович

27.04.1990

с.Стоянка, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Яшутіна

Тетяна Юріївна

31.07.1993

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Лиско

Ірина Степанівна

31.08.1989

с.Павлів Радехівського р-ну Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Шуляк

Володимир Юрійович

07.04.1978

м.Бердичів, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Бугров

Микола Вікторович

17.06.1985

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Земприват", Інженер землепорядник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Конончук

Віталій Олександрович

03.02.1986

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державна іпотечна установа, Провідний юристконсульт, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Горбенко

Маріна Вікторівна

14.06.1977

м.Душанбе, Таджикістан

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Данченко

Галина Федорівна

03.10.1986

с.Пинчуки, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Магазин "Нічник 24", Продавець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Силенко

Олександр Володимирович

04.07.1979

с-ще Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Страхова компанія "Мегаполіс", Начальник управління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Мазур

Микола Іванович

28.06.1954

с.Берестовець, Борзнянський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Полос

Сергій Петрович

26.10.1968

р-п Карла Маркса, Теренозенський р-н, Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ікс-маркет", Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Полонська

Тетяна Василівна

25.06.1985

с.Неграші, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Фора", Засутпник керуючого, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Захаренко

Марина Миколаївна

04.12.1983

с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Костюченко

Володимир Михайлович

22.04.1981

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Лащевський

Сергій Олександрович

09.03.1959

с.Дивин, Коростишівський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Невойт

Олександр Миколайович

24.02.1987

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ПАН-ДАХ", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Серебрякова

Ніна Василівна

22.09.1991

с.Сєверний

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Івасюк

Вікторія Валеріївна

09.05.1986

м.Надвірна, Івано-Франківська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Шевчук

Олександр Васильович

25.09.1969

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "РІЕЛ СІЛК", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Лахтадир

Олена Олександрівна

19.04.1984

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Тимошенко

Павло Віталійович

26.01.1983

с.Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бобрицька школа ім.П.С.Тимошенка, Сторож, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

1

Пишний

Сергій Васильович

19.01.1979

с.Сенча, Лохвицький р-н, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет Вишневої міської ради, Секретар Вишневої міської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Король

Олександр Григорович

29.04.1974

с.Бобриця, Києво-Святошинсь кий р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бобрицька сільська рада, Сільський голова Бобрицької міської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Охріменко

Євгенія Анатоліївна

29.03.1982

м.Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Литвиненко

Віталій Вікторович

11.08.1966

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державна служба надзвичайних ситуацій, Фахівець відділу соціально-гуманітарного забезпечення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Агулова

Анна Олександрівна

10.06.1982

м..Ліскі, Вороніжська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Акванова Інвестмент", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Свинарик

Олександр Петрович

09.04.1976

с.Залісся, Старосинявський р-н, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ фірма "Техпром", Директор відділу громадського харчування, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Масовець

Марія Володимирівна

30.11.1960

с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Музичанська сільська рада, Сільський голова Музичанської сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Ткаченко

Руслан Юрійович

25.08.1983

с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Петрівська реклама", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Дуплій

Вадим Васильович

09.04.1985

с.Гореничі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Василевська

Валентина Василівна

13.12.1975

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Горенецька сільська рада, в.о. голови Горенецької сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Боровик

Ігор Миколайович

17.06.1966

с.Норинськ, Овруцький р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КНП КОР "Київська обласна дитяча лікарня", Дитячий хірург, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Куріненко

Ганна Анатоліївна

30.04.1983

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Інститут рибного господарства НААН України, Завідуюча відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Котелевець

Дмитро Миколайович

17.04.1973

м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Міністерство цифрової трансформації України, Начальник відділу стандартизації у сфері цифрової інфраструктури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Рибак

Олександр Васильович

22.10.1972

м.Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Смірнова

Олена Геннадіївна

24.08.1967

м.Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Тигов

Владислав Олександрович

15.08.1993

м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Шкавро

Артем Петрович

24.09.1977

м.Добропільє, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП – Шкавро Артем Петрович, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Астаф’єв

Віктор Євгенович

20.06.1956

с.Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Інформаційно-диспетчерська служба при Гореницькій сільській раді, Диспетчер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Азарова

Світлана Миколаївна

06.11.1968

с.Ленківці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ЛР ХЕЛС ЕНД БЬЮТІ СІСТЕМС", Дистриб’ютор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Пономаренко

Віра Василівна

11.05.1978

с.Андріївка, Буський р-н, Львівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Мізірний

Іван Григорович

29.05.1987

с.Мала Данилівка, Дергачівський р-н, Харківська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Селезньова

Катерина Олександрівна

02.05.1988

м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Спецзнак", Керівник відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Невєдомський

Денис Олександрович

01.06.1985

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне Підприємсто "Святопетрівський Спортивний Клуб", Тренер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Загвоздкіна

Марина Сергіївна

18.05.1981

смт Путила, Путильський р-н, Чернівецька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Григораш

Юрій Ігорович

14.05.1987

м.Ізмаїл, Одеська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інтернет магазин "Сантехо", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Федорчук

Леся Володимирівна

25.03.1982

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП- Федорчук Леся Володимирівна, ФОП, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Хамідулін

Богдан Равільович

20.02.1992

м.Чигирин, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ"Алла-Трак", заступник директора з розвитку, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Реган

Павло Леонідович

13.06.1980

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "АЛМАЗ і К", заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Пічевський

Олександр Миколайович

26.04.1982

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Романенко

Олександра Віталіївна

15.09.1993

с.Гореничі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Клуб Гореницької сільської ради, с.Лука, завідуюча клубу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Куровська

Маріанна Миколаївна

02.05.1981

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Святопетрівська АЗПСМ, Завідуюча, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Савустьян

Віталій Сергійович

19.10.1984

с.Петрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, бригадир з благоустрою, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Мельяновський

Юрій Михайлович

03.06.1974

с.Петрівське Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Косюк

Микола Олександрович

06.05.1998

м.Курахово, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Святопетрівський спортивний клуб, тренер з кікбоксингу в спортивному клубі, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Рум’янцева

Ольга Віталіївна

14.07.1979

м.Дніпро, Дніпровський обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Рекламна агенція, копірайтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Хромалюк

Світлана Валентинівна

21.05.1973

с.Шпитьки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Києво-Святошинської районної ради", головна сестра медична, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Злепко

Василь Михайлович

07.02.1966

с.Возилів, Бучацького р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, секретар виконавчого комітету, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Бегметюк

Микола Васильович

18.12.1984

с.Лісний Хлібичин, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Заслужений Академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, артист-вокаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Ткаченко

Олег Андрійович

16.08.1961

с.Михайлівка, Сакський р-н, Автономна Руспубліка Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги, директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Пукір

Юлія Геннадіївна

15.03.1978

м.Луцьк, Волинська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Рахункова палата України, радник члена Рахункової палати, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Ландар

Юлія Андріївна

12.01.1993

м.Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АН "The Capital", спеціаліст з нерухомості, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Кияниця

Олександр Миколайович

08.11.1959

с.Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, КП "Святопетрівський спортивний клуб" Святопетрівської сільської ради Києво-Святошиського району Київської області, директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Мазурчук

Василіса Миколаївна

29.12.1989

м.Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Видавництво Час", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Гнатюк

Андрій Станіславович

11.06.1971

с.Білогородка Києво-Святошинського р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Божок

Андрій Ігорович

06.07.1994

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Печена

Валентина Миколаївна

18.12.1957

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Святопетрівська АЗПСМ, акушерка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Казаренков

Володимир Сергійович

18.07.1989

м.Горлівка, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АН "The Capital", спеціаліст з нерухомості, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Швець

Олена Мирославівна

18.06.1982

с.Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Морозов

Андрій Олександрович

24.03.1992

с.Музичі, Києво-Святошинського р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ГІДРОБЕСТ", директор з якості та сертифікації, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Євніцька

Наталія Валентинівна

28.05.1980

с.Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, провідний фахівець соціальної роботи, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Ковгар

Ольга Миколаївна

02.05.1980

с.Іванівка , Ставищенський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, паспортист виконавчого комітету, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Мощик

Олександр Сергійович

21.11.1990

с.Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Військова частина А2860; 9610, підрозділ, спеціаліст-оператор-діловод групи СДЗ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, местные выборы, кандидаты, белогородка, сергей пышный, максим зуев, антон овсиенко, белогородская ото, андрей гуленко, алексей нестеренко, константин ковалев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій