четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть до влади. Список кандидатів на голову Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади. Список кандидатів на голову Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Селище Коцюбинське не перший рік потерпає від переворотів влади, змін голів селища та переділу сфер впливу. Тому і конкуренція за місце очільника та депутата селищної ради та громади розгорнулася запекла – в основному між обраною у 2016 році Ольгою Матюшиною та тимчасовим в.о. Сергієм Данішем. Всього на голову Коцюбинської ОТГ балотується 8 кандидатів – хоча подейкують, що усі, окрім цих двох, технічні або куплені.

Як стало відомо KV, Коцюбинська ОТГ (Бучанський район) включатиме в себе виключно смт Коцюбинське. Орієнтовна кількість виборців – 10589 чоловік.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Всього на голову ОТГ балотується 8 чоловік.

Читайте: На общественных слушаниях в ВР поддержали развитие Коцюбинского как отдельной территориальной общины (видео) 

Ексголова та неголова

На голову Коцюбинської ОТГ від партії “УДАР” балотуватиметься Матюшина Ольга Володимирівна. Вона народилася 28 червня 1986 року Костянтинівці Донецької області. З 2005 року проживає в смт Коцюбинське Київської області. Її також підтримали політсили “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” та “Голос”. 

Згідно з офіційною біографією Ольга Матюшина з 2008 по 2012 рік займалася приватним підприємництвом.

У своїй передвиборній агітації Матюшина писала, що з 2008 до 2013 року працювала в сімейної компанії ТОВ "Ситал Гласс" головним бухгалтером і паралельно реалізовувала разом з чоловіком проект з виробництва сонячних батарей в Ірані, під який вони отримали кредит від Іранського уряду. З 2014 по 2015 рік – виконавчий директор ТОВ "Ситал Гласс".

З 2013 по 2014 рік – головний бухгалтер ТОВ "Ситал Гласс" (основний вид діяльності – виробництво і обробка скляних виробів, в тому числі технічних). 25 жовтня 2015 року зайняла посаду голови Коцюбинської селищної ради VII скликання (балотувалася від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”). 

Прихильниця приєднання Коцюбинського до Києва. 7 березня 2018 року селищна рада Коцюбинського висловила недовіру своєму голові Ользі Матюшиній, після чого були внесені зміни до Держреєстру – в.о. голови став Микола Єременко.

Сама Матюшина назвала подію переворотом і захопленням влади, пов'язавши це з небажанням ірпінського лобі відпускати Коцюбинське до Києва, а також спробою позбавити громаду права на володіння котельні (на яку одночасно претендують приватне підприємство і влада селища – KV).

Пізніше Матюшина була відновлена в реєстрі, а над самопроголошеним Миколою Єременко, за заявою прокурора Київської області Дмитра Чибісова, нависла загроза тюремного ув'язнення. Але у жовтні 2018 року депутатська більшість селищної ради Коцюбинського проголосила мером смт Сергія Даніша – голову Коцюбинської організації ГО "Нові обличчя".

Читайте: В Коцюбинском депутатское большинство поселкового совета самопровозгласило своего мэра 

Згідно останньої поданої декларації, за 2018 рік весь сумарний дохід Ольги Матюшиної склав 54,3 тис. гривень зарплати та 130 тис. гривень аліментів. Також сімейний бюджет поповнили її родичі: батько – 74,8 тис. грн (зарплата і пенсія), мати – 57,5 тис. грн (зарплата), брат – 48,1 тис. грн (зарплата). 

Особисто у Ольги Матюшиної будь-яке майно відсутнє. При цьому, вона задекларувала:

  • квартиру в Коцюбинському площею 106,7 кв. м, що належить її матері;

  • автомобілі: Opel Insignia, 2010 р в., та Opel Vivaro 2015 р.в., належать її батькові;

  • корпоративні права: ТОВ "Ситал Гласс" (батькові – 60%, матері – 40%).

Накопичень у Ольги Матюшиної і членів її сім'ї, згідно з декларацією, не було.

Даніш Сергій Павлович – колишній член партії і голова місцевої фракції “Нові обличчя”, висуватиметься від партії “Слуга народу”. Тимчасово виконуючий обов’язки Коцюбинського селищного голови (з 24 жовтня 2018 року). На момент свого обрання в.о. селищного голови Даниш був керівником місцевого осередку партії “Нові обличчя” тоді екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка. Противник приєднання Коцюбинського до Києва. Подає декларацію про доходи як “секретар Коцюбинської селищної ради”.

У декларації за 2019 рік зазначив, що отримав 101,9 тис. гривень зарплати, зберігає 128,5 тис. доларів США готівкою, з цінного майна – годинник італійської марки Panerai, ціни на які сягають кількох тисяч євро, та мисливська рушниця Маузер М03. Утім, у 2017 році його декларація була трохи повнішою, зазначає "Громада Приірпіння" – наприклад, там була квартира у новобудові, яку він продав за допомогою свого “водія”. 

Спортсмена підозрювали в організації резонансного викрадення монахинь, також Даніш нападав на журналістів. За Даніша вносили заставу у розмірі майже 350 тисяч гривень. Такої суми на руках в родичів не було – допомогли друзі. 

На сайті Посіпаки є інформація, що Сергій Даниш – колишній помічник нині покійного екс-ректора Національного університету державної податкової служби (Ірпінь) Петра Мельника, народного депутата Верховної Ради III, V та VI скликань. У перший раз Мельник був обраний до ВР від НДП, два наступних рази – від Партії регіонів.

Телеканал “Погляд”, програма “ДеЗрада”, випуск “Сергій Даніш – "Слуга народу" по-коцюбинськи” від 14 вересня 2020 року.

Опозиція

Від “Громадського руху “Хвиля” на голову ради висувається Єременко Микола Олександрович, який народився 1 жовтня 1982 року у Києві. Депутат селищної ради 7-8 скликань, учасник АТО. У своїй біографії вказує, що є політологом та експертом з місцевого самоврядування. Зазначає, що у Коцюбинському начебто існує дві групи впливу – Даніша та Матюшиної-Федорів, – які перед виборами скупили франшизи основних партій. 

За даними руху “Чесно”, у студентські роки у 2006 році балотувався в нардепи від політичної партії “Третя сила”. У 2010 році балотувався кандидатом на посаду Коцюбинського селищного голови. Він програв вибори ексрегіоналу Вадиму Садовському.

У 2015 році політик балотувався від “Сили людей” до Ірпінської міської ради. Політична партія не подолала 5% бар’єр. 

Фігурант 3 антикорупційних розслідувань. Опоненти вважають його близьким до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка.

У декларації про доходи як за 2019 рік, та і за 2016-2019 роки вказує лише квартиру площею 70 кв.м у Києві і ніяких доходів, нерухомості, статків чи заощаджень. Така ж “чиста” декларація (2017 рік) і в номера 2 у списку “Хвилі” Євгена Мельничука: хоча останній у Фейсбуці писав, як вони на двох купили трактор і обробляють свою землю, та мають плани придбати ділянку у 2021 році.

Читайте: Навіщо Бно-Арійяну знадобилася фіктивна зустріч із громадськістю Коцюбинського? 

Сергій Валентинович Костюк – кандидат на посаду голови Коцюбинської ОТГ від партії “Перемога Пальчевського”. Народився 30 жовтня 1969 у Києві, де й проживає. Працює у ТОВ “Епіцентр”, є фізичною особою-підприємцем, займається роздрібною торгівлею у Києві.


Лавров Євген Олександровичкандидат від “Європейської солідарності”. Народився 20 травня 1970 року у Коцюбинському. Брав участь у миротворчих операціях на Близькому Сході. Кваліфікацію підвищував за програмою НАТО. Станом на травень 2015-го — заступник командира з озброєння та начальник техчастини батальйону “Київська Русь”. Нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (26 лютого 2015 року).

За даними декларації про доходи за 2018 рік, отримав 37 680 гривень пенсії, 26 000 тисяч гривень соцвиплат, 3 000 гривень благодійної допомоги та 136 120 гривень зарплати у військовій частині. Зберігає у готівці 390 тис. гривень.

Марина Порошенко вручила почесну подяку Євгену Лаврову. Фото: сторінка ЄС у Facebook

Від партії “За майбутнє” балотується Бондаренко Микола Віталійович, який народився 16 серпня 1991 року у Києві. Прокурор київської місцевої прокуратури №2 та один з власників ГО “Центр сприяння розвитку спорту “Авангард”. За даними декларації, за 2019 рік заробив 253 тис. 418 гривень, готівкою тримає 680 тис. У користуванні –квартира 50,% кв.м у Києві.

Кандидатом від ОПЗЖ йде Людмила Григорівна Кирильчатенко. Народилася 10 листопада 1973 року в Коцюбинському. У 2016-2018 працювала у КЗ “Ірпінський міський центр ПМСД”. 

Форостовський Євген Анатолійович балотується від партії “Сила і честь”. Партійний. Народився 8 червня 1987 року у Києві, де і проживає. Фізична особа – підприємець. Колишній керівник ОСББ “Коцюбинка”, був спостерігачем на виборах президента 2019 року від кандидата на пост президента України Петра Порошенка. 


“Наше селище не надає такого сервісу людям, яке мало би надавати. Причина цьому це: корумповані чиновники, неспроможність або не бажання певних людей відстоювати вибір громади, пусті заяви та ілюзія роботи з одної сторони, нехтування правом вибору з іншої сторони і звісно економічна неспроможність селища забезпечувати само себе. Тому я щиро бажаю того щоб Коцюбинське приєдналося до Києва” – зазначає кандидат на своїй фб-сторінці

Депутати та перші номери

До ради подали свої списки 13 партій, кількість кандидатів у депутати – 315.

№ 

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата та місце народження

Відомості

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Старовойт

Петро Андрійович

20.05.1999

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

2

Літинський

Олександр Павлович

23.10.1992

с.Великий Митник, Хмільницький район, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Компанія з управління активами "Ефективні інвестиції", юрисконсульт, місце проживання: с. Чайки, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

3

Корховий

Назар Євгенович

14.10.1993

смт. Покровське, Покровський району, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Віндстоп", директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

4

Харченко

Ксенія Валеріївна

20.01.1995

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "САНФІЛЛ", економіст зі збуту, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

5

Трепет

Анастасія Валеріївна

30.01.1998

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Київська область, судимість відсутня. 

6

Черніков

Максим Валерійович

08.08.1994

Генічеськ, Генічеський район, Херсонська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Київська область., судимість відсутня. 

7

Горбаньова

Оксана Борисівна

29.08.1983

с.Білине, Балтський район, Одеська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Веймакс Україна", фінансовий директор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

8

Тимощук

Марія Олександрівна

07.01.1998

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Міністерство спорту України, тренер-інструктор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

9

Бочаров

Андрій Олексійович

13.12.1997

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

10

Харченко

Валерій Іванович

20.04.1953

с.Раковичі, Рвдомишльський район, Житомирська області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, кінезіолог, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

11

Чернікова

Олеся Геннадіївна

26.01.1982

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, декрет, маркетолог, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

12

Янович

Ілля Вадимович

16.11.1997

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

13

Баєва

Світлана Іванівна

15.01.1970

Надим, Тюменьська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

14

Коваль

Віталій Григорович

09.05.1990

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

15

Чуйко

Сергій Семенович

30.09.1961

Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

16

Філаткін

Олексій Анатолійович

19.03.1970

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Госпіталь ветеранів війни "Лісова Поляна", інженер, місце проживання: с.Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

17

Молчанова

Ірина Валеріївна

12.10.1990

Кривий Ріг

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ " Ретро Узвіз 1", директор, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

18

Оперчук

Анатолій Павлович

13.05.1962

с.Джулинка, Бершадський район, Вінницької області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДУ "Центр громадського здоров’я" Міністерства охорони здоров’я України, завідуючий відділом, місце проживання: смт. Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

19

Руришин

Іван Сафронович

22.03.1945

с.Черге, Галицький район, Івано-Франківська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, пенсіонер, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

20

Борисенко

Алла Анатоліївна

07.04.1983

с.Шишаки, Шишацький район, Полтавська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

21

Лугін

Сергій Васильович

26.08.1984

Ірпінь, Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

22

Могильна

Олександра Миколаївна

18.11.1997

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

23

Коровченко

Максим Володимирович

01.09.1978

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Санвотер Контракшен", помічник виконавчого директора, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

24

Старовойт

Катерина Андріївна

20.05.1999

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

25

Лайщук

Олексій Васильович

03.04.1996

с.Пнів, Надвірнянський район, Івано-Франківська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Чайка Девелопмент", юристконсульт, місце проживання: с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область., судимість відсутня. 

26

Старовойт

Дар’я Андріївна

22.10.1997

смт. Коцюбинське Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Домбровський

Євгеній Ігорович

13.02.1986

смт. Ворзель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПАТ Укрнафта, Бізнес аналітик ІТ, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

2

Яненко

Іван Іванович

08.02.1960

с.Велика Павлівка, Зіньківський район, Полтавська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління Авіації ДСНС, Головний спеціаліст, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

3

Лібега

Микола Миколайович

21.03.1963

с. Киянка, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

4

Ходанович

Елла Миколаївна

17.09.1981

Донецьк, Донецька обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "МНВО "БІОКОН"", менеджер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

5

Заболотна

Олена Павлівна

07.02.1976

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Новітні Системи", Гол.бухгалтер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

6

Стародубцев

Петро Олександрович

26.02.1985

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

7

Вишняк

Артем Леонідович

05.11.1982

Буча, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

8

Зражевський

Данило Володимирович

18.02.1973

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ессет Експертайз", Генеральний директор, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

9

Рябчевська

Оксана Орестівна

06.05.1982

Миколаїв, Львівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ РА Медіа Регіон, менеджер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

10

Слободяник

Юлія Володимирівна

16.10.1978

Суми, Сумська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Ген. Дирекція з обслуговування іноземних представництв", Інженер технічного нагляду, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

11

Єсікова

Валерія Миколаївна

16.01.1980

Донецьк, Донецька обл

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Київська область, судимість відсутня. 

12

Булах

Світлана Анатоліївна

06.05.1960

Макііївка,Донецька обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

13

Соляник

Ігор Дмитрович

30.01.1973

смт. Коропець, Монастириський район, Тернопільська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ Екстерєр-БС, виконроб, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

14

Чижевська

Анастасія Ігорівна

27.08.1999

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Академія Наук України, Науковий співробітник, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

15

Вишняк

Леонід Іванович

21.09.1956

смт. Коцюбинське Київська обл,

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

16

Вишняк

Валентина Леонідівна

24.01.1956

Буча, Київська обл

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

17

Вишняк

Іван Леонідович

03.08.1978

Буча, Київська обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

18

Кантор

Артур Владленович

27.08.2002

Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Гостомель Київська обл, судимість відсутня. 

19

Дорошенко

Анатолій Дмитрович

29.07.1948

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

20

Домбровська

Оксана Миколаївна

22.04.1966

смт. Коцюбинське, Київська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "РОДОВІД БАНК", Гол.бухгалтер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

21

Зімін

Назар Ілліч

26.06.2002

Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

22

Домбровська

Марина Валеріївна

10.10.1986

Могилів-Подільський,Вінницька обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

23

Вишняк

Захар Леонідович

31.08.1980

Буча, Київська обл

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТЦ Епіцентр, менеджер, місце проживання: смт. Коцюбинське Київська обл, судимість відсутня. 

Політична Партія "ГОЛОС"

1

Бовкун

Сергій Сергійович

05.12.1993

Дмитров, Донецька обл

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

2

Коломієць

Наталія Миколаївна

18.02.1978

Олександрі,Кіровоградська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державна служба геології та надр України, Головний спеціаліст відділу представництва інтересів Держгеонадру судових органах Юридичногодепартаменту, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

3

Вдовцова

Оксана Валеріївна

30.05.1973

С.Качанівка, Хмельницький район, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Головне управління "Держпродспоживслужба" Київської області, Головний спеціаліст відділу контролю за регульованими цінами, державний інспектор, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

4

Зінчук

Вадим Миколайович

09.02.1973

Білорусь

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Природно-науковий ліцей 145 Києва, Старший вчитель, вчитель фізики та лабораторного практикуму, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

5

Мініч

Роман Валерійович

08.06.1989

Нітішин, Хмельницька обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Смайл Експо", Менеджер з постачання, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

6

Марущак

Ян Олександрович

23.11.1990

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Ланет Телеком", Монтажник 3-го розряду відділу експлуатації мережі CaTV, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

7

Сторожук

Олена Сергіївна

26.01.1974

смт Теофіполь, Хмельницька обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Адвокатське бюро "Олени Сторожук", Керуючий адвокат, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

8

Люшненко

Любов Леонідівна

07.10.1996

Смт. Коцюбинське Київська області

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

9

Діденко

Олег Леонідович

30.06.1969

село Запоріжжя, Веселівський район, Запорізька обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

10

Метелкін

Олексій Леонідович

22.11.1985

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Костал Україна"., Інженер, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

11

Чеснійша

Антоніна Сергіївна

21.01.1989

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

12

Вдовцов

Віталій Федорович

24.01.1972

С. Журавне, Літинський район, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

13

Стенькіна

Світлана Євгенівна

03.08.1965

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП "Дитяча клінічна лікарня №9 Подільського району міста Києва", Бактеріолог, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

14

Савельєв

Денис Вікторович

11.11.1987

 Сміла, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Пін-сервіс, Заступник керівника контакт-центру, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

15

Фалюш

Олександр Сергійович

25.12.1986

 Володимир-Волинський, Волинська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

16

Кармалінцева

Ірина Володимирівна

25.08.1978

Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

17

Стороженко

Роман Володимирович

26.09.1983

Смт. Коцюбинське Київська області

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

18

Черненко

Павло Григорович

04.09.1989

Черкаси

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Десятий окремий загін оперативного реагування Державної прикордонної служби, Водій, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

19

Горобенко

Надія Володимирівна

31.12.1989

 Радомишль, Житомирська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "НВП Медирент", Інженер-програміст, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

20

Коротич

Олександр Миколайович

28.04.1979

Смт. Чернігівка, Запорізька обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Українські інформаційні та телекомунікаційні мережі"., Директор, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

21

Таубе

Юрій Євгенійович

22.10.1991

 Біла Церква, Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Smart Network Distribution, Key Account Manager, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

22

Климюк

Вадим Федорович

15.10.1992

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

23

Рибак

Жанна Валеріївна

17.04.1966

 Біла Церква, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа – підприємець, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

24

Голик

Олександр Петрович

31.08.1980

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, UI/UX дизайнер, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

25

Голик

Олександра Романівна

08.01.1982

С. Малі Єрчики, Сквирський район, Київської обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

26

Артюхов

Максим Олександрович

13.09.1981

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з додатковою відповідальністю "Альянс Україна", Провідний фахівець відділу корпоративних продажів, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

Політична партія "Громадянський рух "Хвиля"

1

Єременко

Микола Олександрович

01.10.1982

Киїів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадська організація "Відкрите коло", Голова, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

2

Мельничук

Євген Володимирович

19.05.1982

Севастополь

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

3

Костаков

Валерій Юрійович

21.06.1975

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЦЕНТР ТРУБОІЗОЛЯЦІЯ", директор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

4

Шваб

Тетяна Яківна

30.01.1983

Овруч, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, самозайнятість, няня, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

5

Полозова

Валентина Леонідівна

20.10.1958

Ірпінь

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Світанок", товарознавець, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

6

Костенко

Олександр Володимирович

30.08.1982

Луганськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Юнібілд", інженер, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

7

Буханець

Сергій Миколайович

23.02.1976

Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "СБМ Холдінг", директор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

8

Проданчук

Василь Іванович

22.07.2019

с. Стрілецький Кут, Кіцманський р-н Чернівецька обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Шевченківська районна в Києві державна адміністрація, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

9

Григор’єва

Олена Анатоліївна

19.09.1983

Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Дельта Банк", начальник відділу стягнення заборгованості юридичних осіб, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

10

Балан

Альона Ігорівна

28.08.1984

Луганськ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АНЦ+", Завідувач аптекою, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

11

Глагольєв

Вадим Олександрович

20.05.1980

Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Арена-центр", Головний інженер-начальник служби експлуатації, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

12

Кравчук

Микола Леонтійович

05.04.1971

Шепетівк, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПРАТ "АК "Київводоканал", начальник відділу, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

13

Шатило

Олег Володимирович

02.01.1959

с. Петрівське, Киево-Святошинский р-н Київська обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

14

Донченко

Ірина Миколаївна

28.02.1958

с. Мізоч, Здолбунівський р-н, Рівненська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПрАТ "Ромекс інвест", директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

15

Некачало

Валентина Опанасівна

18.05.1952

с. Миропілля, Краснопольського р-н, Сумська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. 

16

Галібаренко

Олександр Федорович

21.04.1954

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. 

17

Зражевський

Сергій Миколайович

31.08.1986

с. Пристроми, Переяслав-Хмельницкий р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Пристром, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

18

Іванова

Ольга Вікторівна

06.11.1985

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Альтар Україна", директор, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. 

19

Сахно

Андрій Петрович

18.08.1983

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Садове, Броварський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

20

Маркова

Людмила Петрівна

13.09.1972

м Горлівка, Донецька обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. 

21

Черниш

Сергій Олександрович

08.09.1970

Ялта, Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інститут археології НАНУ, Таврійський національний університет, Молодший науковий співробітник-старший викладач, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

22

Шаповалова

Жаннета Яківна

08.08.1957

м .Андрюшівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Лавров

Євген Олександрович

20.05.1970

С. Коцюбинського, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

2

Лазаренко

Віталій Вікторович

25.04.1979

 Коростень, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

3

Джабанашвілі

Яніна Олександрівна

05.09.1980

 Ірпінь, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: . Ірпінь, Бучанський район, Київська обл, судимість відсутня. 

4

Анісімов

Віктор Вікторович

29.07.1977

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, військова частина А3796, Начальник технічної частини, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

5

Петиченко

Світлана Іванівна

02.10.1963

Селище Фащівка, Антрацитівського р-н, Луганської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Шахтарське дочірнє підприємство ВАТ "Облпаливо", Директор, місце проживання: , Шахтарськ, Шахтарський район, Донецька область., судимість відсутня. 

6

Миколайчук

Роман Володимирович

22.02.1980

 Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: село Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

7

Турчин

Данило Володимирович

09.07.1993

 Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Європейська солідарність", Дослідне господарство Аграрної академії "Перше Травня", директора по фінансовим питанням, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл, судимість відсутня. 

8

Блискун

Олена Олександрівна

07.07.1987

 Луганськ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", СНУ іВ. Даля, доцент кафедри психології СНУ іВ. Даля, місце проживання: Луганськ,Луганський район, Луганська область, судимість відсутня. 

9

Куцько

Володимир Петрович

31.01.1979

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", ТОВ "Єврошпон-трейд", Керівник з логістики, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

10

Куземко

Ольга Віталіївна

05.11.1989

 Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

11

Токар

Андрій Володимирович

10.10.1978

 Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: село Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, Київська область., судимість відсутня. 

12

Грищенко

Тетяна Сергіївна

13.05.1999

Смт. Володарка, Володарського р-ну, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії "Європейська солідарність", Університет державної фіскальної служби України, студентка, місце проживання: , смт. Володарка, Володарського району, Київської області, судимість відсутня. 

13

Грішин

Микола Володимирович

23.05.1991

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл, судимість відсутня. 

14

Шевченко

Віктор Анатолійович

10.04.1982

 Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Громадська організація "Міжнародне громадське об’єднання учасників бойових дій "Незламні", Керівник, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

15

Погорєлова

Ольга Григорівна

14.09.1982

 Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії "Європейська солідарність", ФОП Погорелова Т.В., Заступник директора, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

16

Пасюк

Сергій Петрович

31.01.1972

 Рівне

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Військова частина А3796, Технік відділу забезпечення технікою та майном топографічної служби, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

17

Канчура

Сергій Володимирович

05.04.1980

С. Гринівці, Любарського р-ну, Житомирської обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанскього району, Київської області, судимість відсутня. 

18

Мазур

В’ячеслав Григорович

22.02.1980

 Київ

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії "Європейська солідарність", Фізична особа-підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

19

Куземко

Любов Іванівна

17.12.1964

С. Плужне, Ізяславського р-ну, Хмельницької обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Європейська солідарність", Будівельно-монтажне управління №2 Академії наук України, Бухгалтер, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанського району, судимість відсутня. 

20

Грош

Юлія Миколаївна

10.05.1986

Хмельницький

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", пенсіонерка, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

21

Куриленко

Дмитро Анатолійович

08.12.1976

Смт. Коцюбинське, Київська обл

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл, судимість відсутня. 

22

Шевчук

Максим Петрович

08.11.1969

 Приозерськ, Карагандиська обл., Республіка Казахстан

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл, судимість відсутня. 

23

Зінченко

Ірина Людвигівна

09.08.1979

 Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", Фізична особа-підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

24

Салата

Тарас Володимирович

09.12.2000

Село Медвин, Богуславського р-ну, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії "Європейська солідарність", Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕРАСА", Кухар, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

25

Куцько

Ірина Сергіївна

18.12.1980

Селище Калита, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", ТОВ "МЦ "Медельвейс", Заступник директора, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

26

Шевченко

Сергій Андрійович

14.12.1967

Карачаєвськ, Ставропольський край, Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Європейська солідарність", пенсіонер, місце проживання: вул. смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська обл., судимість відсутня. 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Бондаренко

Микола Віталійович

16.08.1991

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Київська місцева прокуратура № 2, Прокурор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

2

Константинова

Клавдія Вікторівна

19.10.1983

С. Южне, Ічнянський р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське, Київська обл., судимість відсутня. 

3

Ящера

Денис Григорович

03.02.1987

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "БАВИК", Директор, місце проживання: Смт. Коцюбинське, Київська обл., судимість відсутня. 

4

Хахуліна

Анастасія Юріївна

04.02.1986

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Київська обласна рада, Головний спеціаліст, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

5

Поливода

Георгій Анатолійович

25.01.1969

Смт. Бородянка, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління поліції охорони в Київській області, Інспектор, місце проживання: Смт. Коцюбинське, Київська обл., судимість відсутня. 

6

Федак

Катерина Миколаївна

04.04.1981

 Енергодоар, Запорізька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП НАЕК "Енергоатом", Бухгалтер, місце проживання: Смт. Коцюбинське, Київська обл., судимість відсутня. 

7

Нігруца

Олександр Олександрович

08.06.1998

С. Студена, Піщанський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО "СК "Чайка", Юрисконсульт, місце проживання: с. П. Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

8

Артюхова

Юлія Андріївна

12.01.1987

 Ленінакан, Арменія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Смт. Коцюбинське, Київська область, судимість відсутня. 

9

Гринчишина

Олександра Вікторівна

02.09.1988

 Бровари, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Київське міське клінічне бюро судово-медичної експертизи, Лікар судово-медичний експерт криміналіст, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

10

Музиченко

Антон Олексійович

23.03.1995

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЛАЙТ-БУД", Юрист, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

11

Головатюк

Андрій Олександрович

30.11.1985

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

12

Бабенко

Вікторія Олегівна

02.08.1998

 Сімферополь, АР Крим

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

13

Музиченко

Юлія Ігорівна

18.04.1995

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

14

Склярук

Андрій Іванович

02.01.1991

 Севастополь, АР Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "SPOTLESS", Менеджер it проектов, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

15

Салій

Богдан В’ячеславович

15.09.1998

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

16

Симоненко

Олена Олександрівна

16.08.1986

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПІДПРИЄМСТВО "АМАДЕУС УКРАЇНА", Фахівець з продажу та маркетингу, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

17

Колєснік

Дмитро Юрійович

05.04.1995

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гімназія № 323 Київ, Вчитель фізичної культури, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

18

Третиниченко

Аліна Євгеніївна

06.09.1987

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Підприємець, місце проживання: с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня. 

19

Баранович

Роман Миколайович

21.10.1990

 Ірпінь, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "МАШ-БУД", Менеджер, місце проживання: Ірпінь, Київська обл., судимість відсутня. 

20

Вихованець

Ірина Леонідівна

13.07.1985

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Туристична компанія "Олімп", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

21

Білявський

Віталій Володимирович

14.07.1991

С. Софіївська Борщагівка, Києво- Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ОМЕГА", Кладовщик, місце проживання: с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська обл, судимість відсутня. 

Політична партія "НАШ КРАЙ"

1

Агасанов

Руслан Вікторович

03.03.1982

 Ірпінь

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

2

Чернявський

Андрій Миколайович

04.04.1984

 Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фiзична особа-пiдприємець, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

3

Гарасюта

Григорій Грогорович

08.05.1953

 Добропілля, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Обуховприватбух", Директор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

4

Шевченко

Аліна Валеріївна

03.08.1986

Село Гребінки, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фiзична особа-пiдприємець, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

5

Гарасюта

Людмила Вікторівна

01.06.1959

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

6

Чернявський

Єгор Миколайович

26.05.1985

 Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

7

Бабінська

Поліна Валеріївна

18.09.1992

Смт. Веселе, Мелітопольського р-ну, Запорізька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тичасово не працює, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

8

Чернявський

Микола Олександрович

29.11.1956

 Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсiонер, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

9

Глива

Сергій Миколайович

18.06.1986

 Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "НорМед", Директор, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

10

Чернявська

Наталія Василівна

18.09.1958

 Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

11

Глива

Крістіна Євгенієвна

17.06.1988

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, Тичасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

12

Фетисенко

Євген Петрович

18.04.1977

 Нікополь, Дніпропетровська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Україна", Директор, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

13

Кузьменко

Артем Олексійович

05.06.1986

 Харків

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

14

Кудрявцев

Євген Вячеславович

26.11.1987

 Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

15

Кудрявцева

Ріта Володимирівна

24.01.1987

 Ямпіль Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

16

Гонтарь

Ольга Андріівна

08.01.1995

 Рівне

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

17

Політанська

Наталія Віталіівна

24.06.1977

 Ірпінь, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не прцює, Тимчасово не процює, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

18

Садович

Дмитро Андрійович

21.12.1985

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

19

Рустамов

Костянтин Киясович

18.10.1986

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Горенка, Київська область, Бучанський район, судимість відсутня. 

20

Агасанова

Ольга Петрівна

24.07.1992

С. Сингаї, Коростенського р-ну, Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фiзична особа-пiдприємець, місце проживання: Ірпінь, , Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

21

Барейша

Дмитро Євгенович

04.11.1986

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасовоне працює, Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Гостомель Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

Політична партія "Нові обличчя"

1

Ющенко-Корбут

Катерина Юріївна

12.07.1983

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Коцюбинська селищна рада, Адміністратор, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

2

Слюсаренко

Богдан Олександрович

27.03.1980

 Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Громадська організація "ГРОМАДСЬКА РАДА КОЦЮБИНСЬКОГО", Керівник, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

3

Главацька

Юлія Олександрівна

09.07.1985

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Ірпінська міська рада, Начальник управління надання адміністративних послуг та по роботі зі зверненнями громадян, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

4

Олійник

Олексій Володимирович

10.02.1975

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: , смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

5

Столяр

Анатолій Анатолійович

30.10.1995

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Нові обличчя", Коцюбинська селищна рада, Водій транспортних засобів, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

6

Багінська

Галина Миколаївна

15.02.1950

С. Буглаки, Потіївського р-ну, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Пенсіонер, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

7

Міщенко

Сергій Іванович

16.04.1975

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

8

Назарук

Павло Миколайович

11.03.1973

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Товариство з обмеженою відповідальністю "ВП Прогрес", Директор, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

9

Лошицька

Олена Леонідівна

02.12.1971

Смт. Лисянка, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Науково-методичний центр управління освіти і науки Ірпінської міської ради, директор, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

10

Хвостенко

Олександр Вікторович

04.10.1971

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

11

Євстєфєєв

Владислав Миколайович

20.09.1970

 Баку, Республіка Азейбарджан

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Громадська організація "Фонд сприяння розвитку місцевого самоврядування", Голова правління, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

12

Теміров

Вадим Мукаілович

29.10.1985

 Богуслав, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Коцюбинська селищна рада, Головний спеціаліст-юрист сектору праового забезпечення (за контрактом), місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

13

Болдирєв

Андрій Олександрович

14.06.1980

 Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

14

Могильна

Вікторія Володимирівна

17.08.1977

 Баку, Республіка Азейбарджан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

15

Андрійчук

Катерина Олегівна

01.04.1997

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

16

Семида

Павло Олексійович

08.06.1983

 Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

17

Погонець

Олена Володимирівна

23.02.1991

С. Заруддя, Збаразького р-ну, Тернопільська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: Вулиця смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

18

Бєлов

Сергій Вікторович

18.12.1979

Смт. Вархушев, Сахалінської обл., Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Парком", Голова правління, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

19

Олійник

Сніжана Вікторівна

15.12.1979

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

20

Зінкевич

Олексій Петрович

04.07.1975

С. Біголь, Овруцького р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства "Ірпінь", Заступник директора по експлуатації житлового фонду, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

21

Ващенко

Вадим Михайлович

10.07.1981

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Громадська організація СКБК "Фенікс", Голова громадської організації, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

22

Юдіна

Валентина Олександрівна

19.02.1973

 Калуш, Івано-Франківської обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Товариство з обмеженою відповідальністю "Армаді", Дизайнер меблів, місце проживання: Вулиця смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

23

Канська

Яна Василівна

03.04.1985

 Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

24

Анфілов

Дмитро Юрійович

04.10.1997

 Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

25

Бондаренко

Ольга Йосипівна

20.06.1958

С. Осички, Дадомишльського р-ну, Житомирської обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства "Біличі", Начальник благоустрою, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область область, судимість відсутня. 

26

Гоцик

Володимир Миколайович

03.05.1990

 Могилів – Подільський Вінницька обл

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

Політична партія "Опозиційна платформа – За життя"

1

Сидорук

Анастасія Романівна

14.12.1996

смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "Юридичне бюро "Вікторія", Заступник Генерального Директора, місце проживання: смт Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. 

2

Головін

Олександр Валерійович

18.01.1979

Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Фізична особа підприємець Головін О.В., Інженер ІТ, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

3

Данько-Галка

Світлана Вікторівна

29.08.1996

Ірпінь, Бучанський район,Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

4

Марченко

Сергій Михайлович

09.06.1980

Донецьк

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАН-ФУДС", Директор, місце проживання: Буча, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

5

Кирильчатенко

Людмила Григорівна

10.11.1973

Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", ВЧ А2923 Військово-медичний клінічний центр, Медичний статистик, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

6

Друбецький

Роман Миколайович

13.03.1976

смт. Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницької обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Фізична особа підприємець ДРУБЕЦЬКИЙ РОМАН МИКОЛАЙОВИЧ, Керівник, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

7

Лобода

Андрій Миколайович

13.12.1997

с. Пристайлево, Лебединський р-н, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Студент, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

8

Левицька

Наталія Юріївна

14.10.1979

смт. Комісарівка, Перевальський р-н, Луганська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл, судимість відсутня. 

9

Поваляєв

Іван Анатолійович

03.04.1979

Донецьк

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "КАНЦТРЕЙД-2015", Директор, місце проживання: Буча, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

10

Стуліс

Олена Володимірівна

17.09.1957

Сквира, Сквирский р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Пенсіонерка, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

11

Чеснокова

Ніна Миколаївна

17.02.1955

с.Ниргинда, Каракулинський р-н, Удмуртської республіки

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Пенсіонерка, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

12

Бєліков

Володимир Юрійович

23.05.1998

Макіївка, Макіївський р-н, Донецька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Студент, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

13

Забірко

Роман Миколайович

04.01.1981

Луганськ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Фізична особа підприємець Головін О.В., Інженер БТІ, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

14

Заєць

Ольга Миколаївна

19.07.2001

Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Студентка, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

15

Ващенко

Олександр Анатолійович

20.09.1965

с. Микуличі, Макарівський р-н, Київської обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДГАРАНТ", Майстер столярної майстерні, місце проживання: смт. Ворзель, Киево-Святошинский р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

16

Бєлікова

Наталія Володимирівна

30.04.1977

Харцизьк, Донецька обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "100 ЛЕТ", Керівник, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

17

Бурківський

Михайло Віталійович

21.11.1998

Богуслав, Богуславського р-н, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

18

Макущенко

Микита Сергійович

29.01.1999

Волноваха, Волноваського р-н, Донецької обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", ПІІ "МакДональдз Юкрейн ЛТД", Інструктор з навчання, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

19

Кудіна

Ольга Володимирівна

30.07.1982

смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київської обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Медичний центр Олега Колібаби, Адміністратор, місце проживання: смт. Коцюбинське, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

20

Ващенко

Роман Олександрович

10.02.1989

Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Ворзель, Киево-Святошинский р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

21

Герман

Ольга Юріївна

05.10.1978

Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Києво-Святошинська районна рада, Спеціаліст, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

22

Шевчук

Олександр Володимирович

12.11.1965

с. Гурівщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

23

Атіскова

Наталія Володимирівна

24.01.1979

смт. Катеринопіль, Катеринопільськийо р-н, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

24

Федоренко

Андрій Сергійович

22.11.1994

Ірпінь, Бучанський р-н, Київської обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: Буча, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. 

25

Дзех

Анастасія Олександрівна

31.07.1997

Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

26

Домбровський

Олександр Сергійович

15.07.1979

Курахове, Марїнський р-н, Донецька обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕІС", Комерцій-ний директор, місце проживання: Буча, Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня. 

Політична партія "Перемога Пальчевського"

1

Костюк

Сергій Валентинович

30.10.1969

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К", Фізична особа-підприємець Костюк С.В., місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

2

Дідур

Максим Олександрович

13.02.1989

с.Вівче, Житомирська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ВП "Укркабель", Керівник апарату суду, місце проживання: , Київ, судимість відсутня. 

3

Розмеріца

Вікторія Семенівна

04.04.1984

С. Дар’ївка. Херсонська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Генеральний директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

4

Висоцький

Олег Григорович

01.01.1968

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Техномонтажпром", Адвокат, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

5

Костенко

Наталія Сергіївна

15.04.1992

С. Вівче, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець Костенко Н.С., місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

6

Сердюк

Сергій Петрович

11.05.1974

Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Пенсіонер, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

7

Шклярук

Ігор Васильович

14.05.1967

Смт. Шпиків, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадська організація "Федерація спортивного фехтування Києва", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

8

Шевенко

Михайло Сергійович

07.08.1972

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Скандинавська гімназія міста Києва, Заступник директора, місце проживання: ,Київ, судимість відсутня. 

9

Гаврилюк

Тетяна Володимирівна

08.11.1982

Літин, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, Виконавчий директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

10

Случ

Олена Казимирівна

13.03.1972

Бориспіль

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працюю, Адміністратор, місце проживання: ., Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. 

11

Менсеїтов

Руслан Заїрович

16.12.1979

Узбекистан

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Державне підприємство "Антонов", Тимчасово не працює, місце проживання: , Бровари, Київська область, судимість відсутня. 

12

Дерпач

Павло Іванович

23.12.1973

Сарни, Рівненська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Громадська діяльність, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

13

Воронков

Сергій Володимирович

12.10.1974

Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, Кореспондент, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

14

Кобилочна

Аліна Леонідівна

04.02.1999

Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Касир торговельного залу, місце проживання: Фастів, Київська обл, судимість відсутня. 

15

Шишкова

Любов Миколаївна

10.06.1975

Німеччина

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства "Біличі", Бармен-офіціант, місце проживання: Бориспіль, Київська обл, судимість відсутня. 

16

Одинцов

Олександр Сергійович

18.01.1996

Бахмач, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, Секретар судових засідань, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

17

Сааков

Георгій Михайлович

19.08.1959

Грузія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, Пенсіонер, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

18

Пшенична

Леся Віталіївна

07.07.1987

С. Кургани, Рівненська обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець Карбівничий О.І., Бармен, місце проживання: с. Іванків, Бориспільський р-н Київська обл, судимість відсутня. 

19

Немилостива

Ольга Анатоліївна

21.04.1983

С. Головурів, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, СПТ "Олга-логістіка", Кухар, місце проживання: Бориспіль, Київська обл, судимість відсутня. 

20

Вінницький

Ярослав Геннадійович

08.07.1990

 Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, Директор, місце проживання: , . Київ, судимість відсутня. 

21

Приходько

Ольга Володимирівна

13.11.1984

Бориспіль

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТВ ТРАНС", Бариста, місце проживання: Бориспіль, Київська обл, судимість відсутня. 

Політична партія "Сила і Честь"

1

Завгороднюк

Віктор Геннадійович

02.03.1981

 Львів

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа – підприємець Завгороднюк Віктор Геннадійович, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

2

Підгайний

Петро Теодорович

04.10.1965

С. Вербниця, Жидачівський р-н, Львівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, Не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

3

Григоренко

Галина Михайлівна

18.10.1985

 Черкаси

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, ТОВ "Скай Діджитал Лаб, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

4

Байкова

Оксана Валеріївна

02.04.1981

 Миколаїв

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, ТОВ "Моніторленд", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

5

Форостовський

Євген Анатолійович

08.06.1987

Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа – підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

6

Єфремов

Вадим Юрійович

16.12.1985

 Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійни, ТОВ "ПонтеУА", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

7

Семененко

Аліна Олегівна

07.05.1993

 Корсунь Шевченківський, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Культовий ресторанно-готельний комплекс "Вітряк", місце проживання: Село Крюківщина Києво-Святошинського району, Київської області, судимість відсутня. 

8

Горовий

Олексій Валерійович

14.01.1988

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, Перекладач, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

9

Бондаренко

Ксенія Вадимівна

29.04.1987

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Фізична особа – підприємець – Бондаренко Ксенія Вадимівна, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

10

Бороздін

Констянтин Миколайович

20.06.1960

С. Ново-Аксай, Волгоградська обл. Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, Не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

11

Дімітрова

Алла Григорівна

20.02.1975

 Жашків, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Кафедра терапевтичної стоматології НМУ іО.Богомольця, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

12

Неруш

Світлана Валеріївна

20.02.1975

 Донецьк

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Фізична особа – підприємець – Неруш Світлана Валеріївна, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

13

Гайдамаченко

В’ячеслав Григорович

04.09.1971

С. Тростинка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, Адвокат, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

14

Пінчук

Юрій Володимирович

06.11.1972

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "Центр Сертификації Центротест", місце проживання: смт. Коцюбинське, Київська область, судимість відсутня. 

15

Саламова

Юлія Валеріївна

28.05.1989

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, ТОВ "Центр Сертификації Центротест", місце проживання: смт. Коцюбинське, Київська область, судимість відсутня. 

16

Завгороднюк

Вікторія Геннадіївна

09.08.1989

 Львів

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

17

Карпенко

Євген Олександрович

09.08.1983

 Лебедин, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "Фудком", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

18

Самсоненко

Євген Сергійович

21.10.1989

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "Моніторленд", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

19

Шайо

Катерина Євгенівна

16.10.1992

 Дніпро

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, Не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

20

Кардавар

Андрій Вячеславович

21.08.1990

 Херсон

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "VOVA HORECA", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

21

Шайо

Андрій Гаврилович

12.06.1991

 Ужгород

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "ТЕЗ ТУР", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

22

Єфремова

Ірина Геннадіївна

08.12.1983

 Донецьк

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, ТОВ "Глобал Сервіс", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

23

Цимбал

Андрій Миколайович

11.01.1993

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "Моніторленд", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

24

Новаковський

Дмитро Вікторович

08.06.1984

Селище Городниця, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Безпартійний, ТОВ "Сокар Петролеум", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

25

Новаковська

Наталія Валеріївна

08.04.1990

Селище Городниця, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Безпартійна, ТОВ "Ratail Story", місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

Політична партія "Слуга народу"

1

Головня

Віталій Олександрович

21.03.1981

Смт. Довбиш, Баранівський р-н, Житомирськаа обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К", Економіст з фінансової роботи, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

2

Рожанський

Ігор Вячеславович

07.12.1975

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ВП "Укркабель", Інженер по охороні праці, місце проживання: Смт. Коцюбинське Київська області, судимість відсутня. 

3

Лизун

Іван Миколайович

17.08.1980

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

4

Шматок

Інна Анатоліївна

27.05.1972

С. Перелюб, Корюківський р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Техномонтажпром", секретар, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

5

Медик

Валентина Іванівна

12.02.1987

С. Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

6

Писанний

Сергій Євгенович

04.02.1987

 Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головний спеціаліст відділу підготовки до продажу управління ринку землі, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

7

Голованчук

Олег Васильович

15.09.1965

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Громадська організація "Федерація спортивного фехтування Києва", Президент Федерації спортивного фехтування Києва, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

8

Рожко

Анастасія Вікторівна

11.11.1996

 Житомир

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Скандинавська гімназія міста Києва, Вчитель початкових класів, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

9

Базилівський

Сергій Миколайович

19.10.1984

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

10

Прийомова

Алла Леонідівна

18.12.1979

 Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працюю, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

11

Андрющенко

Дмитро Васильович

05.07.1985

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Антонов", Начальник фінансового бюро, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

12

Дудко

Тарас Володимирович

21.12.1994

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

13

Прийомов

Віталій Віталійович

21.09.1986

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

14

Калуга

Лариса Іванівна

04.12.1981

С. Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: місто Буча Київська область, судимість відсутня. 

15

Чергінець

Альона Іванівна

06.06.1981

С. Велика Рублівка, Котелевський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства "Біличі", Заступник начальника, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

16

Войташевський

Сергій Костянтинович

01.08.1988

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

17

Куріленко

Михайло Миколайович

09.05.1992

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

18

Потихонько

Олена Миколаївна

14.11.1983

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець Карбівничий О.І., диспетчер, місце проживання: місто Буча Київська область, судимість відсутня. 

19

Ягода

Ксенія Ігорівна

28.06.1993

 Сєвероморськ, Мурманська обл., Російська Федерація

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, СПТ "Олга-логістіка", Торгівельний представник, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

20

Конопляний

Сергій Васильович

18.02.1976

С. Шамраївка, Сквирського р-ну, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: місто Біла Церква Київська область, судимість відсутня. 

21

Мельнікова

Ольга Андріївна

17.06.1972

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "ТВ ТРАНС", Головний бухгалтер, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

22

Максюк

Михайло Миколайович

26.03.1989

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасовоне працюю, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

23

Мереуце

Костянтин Олександрович

24.06.1980

С. Старі Біличени, Лозовський р-н, Харківська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

24

Канський

Олег Васильович

10.07.1979

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня. 

25

Цимбал

Ельвіра Валентинівна

02.10.1992

Смт. Червоногорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Міком Палац", помічник директора, місце проживання: місто Київ, судимість відсутня. 

26

Андрющенко

Олег Васильович

03.07.1976

Смт. Коцюбинське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Сучасник", директор, місце проживання: смт Коцюбинське Київська область, судимість відсутня. 

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Матюшина

Ольга Володимирівна

28.06.1986

 Костянтинівка, Донецька обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

2

Сокотюк

Олена Анатоліївна

01.12.1982

смт Коцюбинське, Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з додатковою відповідальністю "Альянс Україна", Керівник напрямку по роботі з мультиагентами Відділ по роботі з посередниками Департаменту продажів, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

3

Журавель

Владислав Володимирович

06.06.1988

смт Коцюбинське, Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

4

Колесніченко

Володимир Сергійович

14.08.1975

Луганськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Інформаційні Системи", Директор, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

5

Циганенко

Василь Васильович

08.06.1978

АР Крим

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Редакція газети "Все про бухгалтерський облік"", Бухгалтер-експерт, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

6

Пилипенко

Наталка Михайлівна

09.09.1972

С. Сущана, Кагарлицького району, Київської обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Сітал Гласс", Головний бухгалтер, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

7

Чижевський

Ігор Федорович

03.03.1972

 Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Обєднання співвласників багатоквартирного будинку "Лісова 20А", Голова Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Лісова 20А", місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

8

Етенко

Олена Василівна

17.04.1977

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "СІЛЬПО-ФУД", Керуючий магазином, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

9

Устіновський

Юрій Борисович

04.04.1969

 Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

10

Норинчак

Іван Іванович

05.04.1979

С. Володар-Волинський, Володимир-Волинського району, Житомирської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

11

Радуда

Ліна Володимирівна

17.09.1961

С. Миропіль, Дзержинський район, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

12

Ганзій

Сергій Васильович

05.09.1974

 Одеса, Одеська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

13

Бутко

Леся Володимирівна

20.08.1996

С.Березинка, Мукачівський район, Закарпатська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "М-Кіно", Київський відокремлений структурний підрозділ № 4, Касир квитковий, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

14

Нечипоренко

Євгеній Вікторович

11.03.1980

Городище, Черкаська обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "СТАРЛАЙТ МЕДІА", Інженер-енергетик, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

15

Куцан

Олександра Валеріївна

26.07.1976

Росія

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

16

Пономар

Олександр Олексійович

05.11.1965

С. Бовтишка, Олександрівського району Кіровоградської обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Новус Україна", Диспетчер, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

17

Кулик

Леонід Олексійович

24.02.1980

С. Вільховець, Новоушицького району, Хмельницької обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

18

Сорокотяга

Василь Володимирович

17.11.1972

Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

19

Андрюшина

Альона Вільямівна

29.10.1967

Казакстан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Левенятко", Вихователь, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

20

Демченко

Людмила Степанівна

06.09.1961

Казахстан

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

21

Скіпальський

Андрій Петрович

04.03.1974

 Запоріжжя

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

22

Зражевська

Юлія Дмитрівна

08.02.1980

 Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

23

Бельзо

Наталія Григорівна

27.06.1957

 Буринь, Сумська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

24

Кравчук

Ігор Олександрович

07.05.1979

 Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з додатковою відповідальністю "Компанія "Інформаційні системи", Заступник директора, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

25

Куцан

Дмитро Сергійович

29.04.1999

Одеса

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Національний педагогічний університет імені П.Драгоманова, Студент, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

26

Дерещук

Валентина Леонідівна

28.01.1972

Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Коцюбинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини, Сестра медична, місце проживання: смт Коцюбинське Бучанський район, Київська область, судимість відсутня. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  (зашить ссылку, когда будет)

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, слуга народа, батькивщина, местные выборы, опзж, коцюбинское, ольга матюшина, сергей даниш, николай еременко, хвиля, выборы 2020, коцюбинская отг

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.