четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За посаду голови Бородянської об’єднаної громади готові поборотись 7 кандидатів. Це чинний голова об'єднаної громади, районної ради, депутати, адвокат та підприємці. До ради йде 274 кандидати. Про біографію потенційних голів та кандидатів у раду ОТГ KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, Бородянська ОТГ була створена 23 грудня 2018 року у складі Бородянської, Дмитрівської, Дружнянської, Мирчанської, Новогребельської, Новозаліської, Новокорогодської, Пилиповецької, Шибенької громад. 

Після виборів 2020 до них приєднаються Загальцівська, Качалівська, Майданівська, Небратська громади. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За крісло голови ОТГ тут змагаються 7 кандидатів: Георгій Єрко, Олександр Сахарук, Олег Бульбанюк, О Ткачук, Ф Іванов, І Захарченко. 

Біографії

Чинний голова Бородянської ОТГ Олександр Васильович Сахарук народився 7 вересня 1975 року у Києві. Самовисуванець. 

Свою трудову діяльність Олександр Сахарук почав в ВАТ "Бородянський СПМК-15", де пропрацював з 1997 по 1999 рік на посадах техніка, провідного інженера ПТО, начальника служби охорони праці. З 2000 по 2001 рік – майстер житлового фонду Бородянського ЖКГ. З 2001 по 2003 рік – водій приватного підприємця. З 2003 по 2008 рік – технік, начальник виробничого відділу Бородянського БТІ. З 2008 по 2009 рік – начальник відділу землеустрою ТОВ "Компанія Мегаполіс". З 2009 по 2010 рік – директор комунального підприємства "Бучанське БТІ". З 2010 по 2011 рік – землевпорядник Мікуліцкого сільської ради.

З 2010 по 2014 рік Олександр Сахарук був депутатом Бородянського селищної ради (партія "Фронт Змін"). З серпня 2014 по жовтень 2015 року – заступник Бородянського селищного голови. З жовтня 2015 року по грудень 2018 – голова Бородянського селищної ради Київської області. 23 грудня 2018 року переміг на виборах голови Бородянської ОТГ (БПП). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За даними його декларації, йому належить земельна ділянка на 1200 кв.м у Бородянському районі та 25% квартири на 67,2 кв.м у Бородянці (50% квартири належить його матері Марії Сахарук). Також Марія Сахарук має 3 земельні ділянки на 13 500 кв.м у Бородянському районі. Дружина голови ОТГ Ольга Коваль має ділянку на 1 191 кв.м у Бородянському районі, дві ділянки на 2 105 кв.м, 25% квартири та 55,6 кв.м та недобудований будинок у Бородянці. Дохід Олександра Сахарука становить 458 828 гривень. Також він має кредит на 44 460 гривень. 

Чинний голова Бородянської райради Георгій Миколайович Єрко народився 30 вересня 1961 року в смт Клавдієво-Тарасове Бородянського району. На вибори йде від партії “За майбутнє”. 

З 1984 по 1986 рік Георгій Єрко працював майстром в Бородянської МДБО. З 1986 по 2004 рік – заступник директора в ТОВ "Агрошляхбудсервіс" (ТОВ "Агрошляхбудсервіс", ЄДРПОУ 03580676), власницею якого значиться його дружина, Ніна Єрко. З 2004 по 2013 рік – директор в ТОВ "Агрошляхбудсервіс". З 2015 року директором компанії є його син – Роман. З 2013 по 2014 рік Георгій Єрко займав посаду голови Бородянської районної державної адміністрації (РДА). З 2015 року обіймає посаду голови Бородянської районної ради (“Наш край”).

За даними його декларації за 2019 рік, він має дві земельні ділянки на 2 939 кв.м, житловий будинок на 367,4 кв.м, гараж, гараж-сарай-літню кухню у Бородянці, земельну ділянку на 1 200 кв.м у Іванківському районі. Його дружині Ніні Єрко належить житловий будинок на 247,3 кв.м, три земельні ділянки на 3 600 кв.м сарай, гараж-літня кухня, будівля басейну, вбиральня-літній душ у Бородянці та одна земельна ділянка на 1 200 кв.м у Іванківському районі. Голова райради має автомобіль Acura MDX, його дружина – Volkswagen Polo. Зарплата Єрко становить 331 211 гривень, ще 52 033 він отримав пенсії. 

Також балотується заступник голови Бородянської селищної ради Олег Сергійович Бульбанюк. Родом із міста Новоград-Волинський, проживає у Бородянці. На вибори йде від партії “Слуга народу”. 

Він є головою Комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства Бородянської селищної ради і директором Комунальної організації Бородянської селищної ради “Регіон-Бородянка”.

У своїй декларації за 2018 рік він не вказав жодного майна чи транспортних засобів. Його дохід склав 73 750 гривень. Дружина Іванна Круглицька заробила 796 819 гривень. 

Ірина Валентинівна Захарченко балотується від партії “Нові обличчя”. Народилась 17 березня 1977 року. Проживає у Бородянці. 

Є депутатом Бородянської селищної ради (беспартійна). Працює менеджером з продажу у ТОВ "Техно-Ассистанс". Є засновницею гаражного кооперативу “Лада Плюс”.

За даними її декларації за 2019 рік, вона має квартиру на 64,9 кв.м, житловий будинок на 70,7 кв.м, 4 земельні ділянки на 4 310 кв.м у Бородянці та земельну ділянку на 1 499 кв.м у Бородянці. Її дохід становить 192 175 гривень. 

Також балотується депутатка Бородянської районної ради Діна Фархатівна Салахова (“Опозиційний блок”). Народилась 12 липня 1978 року. На вибори йде від партії “Опозиційна платформа – За життя”. Працює начальником видавничо-поліграфічного цеху в Університеті державної фіскальної служби України. 

За даними її декларації за 2019 рік, вона має право користування на житловий будинок на 102,5 кв.м у Бородянці. Її дохід становить 208 980 гривень. 

Кандидат Федір Григорович Іванов балотується як самовисуванець. Займається індивідуальною адвокатською діяльністю у Бородянці. 

Є засновником ТОВ “Поташнянський Бір” (діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування).


Також балотується самовисуванцем Олександр Вікторович Ткачук. Народився 7 серпня 1982 року. Живе в Бородянці. 

У 2018 році балотувався на голову Бородянської ОТГ від “Народного фронту”. Працював фахівцем з організаційної роботи у Бородянській районній організації політичної партії "Народний фронт". Працював у компанії “Брокбізнесбанк”.


Ідуть в раду ОТГ

До місцевої ради Бородянської ОТГ балотується 274 кандидатів у депутати. Це кандидати від партії ВО “Свобода”, ВО “Батьківщина”, “Слуга народу”, “Сила і честь”, “УДАР”, “Перемога Пальчевського”, “Європейська солідарність”, “Наш край”, “За майбутнє”, “Нові обличчя”, “Опозиційна платформа – За життя”. 

ПІБ

Народження

Відомості

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Новікова

Наталія Вікторівна

02.08.1983

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Відділ освіти Пісківської ОТГ, Начальник відділу освіти, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Конопацький

Ігор Іванович

16.07.1967

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Філія Бородянка ТОВ "Деренківець", Заступник директора, місце проживання: с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Віннічук

Володимир Васильович

28.02.1971

с. Рахнівка, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична – особа підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Клевчук

Сергій Віталійович

13.10.1986

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Бондар

Андрій Володимирович

24.01.1972

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бородянська СЗОШ №1, Вчитель, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Філоненко

Наталія Володимирівна

25.02.1976

с-ще Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична – особа підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Полякова

Ярослава Андріївна

10.04.1982

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Пісківська ОТГ, головний спеціаліст з питань культури Виконкому ради Пісківської ОТГ, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Трухан

Віктор Володимирович

19.11.1963

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бородянка "Тепловодопостачання", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Соболевська

Наталія Володимирівна

29.10.1978

с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Хвалибога

Руслан Васильович

18.06.1976

с.Кровинка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПП "Партнер плюс", Директор, місце проживання: с.Пилиповичі , Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Патока

Юрій Валерійович

22.07.1971

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КО БСР "Благоустрій-Бородянка", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Сичевська

Таміла Йосипівна

15.12.1965

с.Червоний Цвіт, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бородянська селищна Рада, Головний спеціаліст земельного відділу, місце проживання: с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Лисенко

Юрій Борисович

22.05.1980

с-ще Поліське, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична – особа підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Власенко

Микола Іванович

31.03.1961

с.Галинка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КО БСР "Благоустрій-Бородянка", Майстер з благоустрою, місце проживання: с.Волиця, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Науменко

Микола Васильович

12.06.1963

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", КО БСР "Благоустрій-Бородянка", Головний механік, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Іваненко

Анатолій Петрович

14.07.1967

с.Барвінки, Малинський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична – особа підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Шульгач

Микола Васильович

02.12.1958

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ПАТ НСТУ, Головний енергетик, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Кравченя

Олеся Антонівна

10.02.1983

с. Тальське, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Державна виконавча служба Бородянського р-ну, Державний виконавець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Хромець

Валентина Йосипівна

19.09.1983

с-ще Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", смт Бородянка ЗДО "Колосочок", Вихователь, місце проживання: с.Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Керебко

Катерина Вікторівна

20.11.1990

м.Легниця, Польща

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бородянська АЗПСМ, Лікар, місце проживання: с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Савіна

Ольга Павлівна

27.01.1983

с. Микуличі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Бородянська АЗПСМ, Лікар, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Мартинюк

Олена Борисівна

19.08.1973

с-ще Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична – особа підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Жур

Світлана Вікторівна

05.01.1976

м.Челябінськ, Росія

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЗДО "Казка", Музичний керівник, місце проживання: смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Клименко

Тетяна Іванівна

08.12.1972

с-ще. Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Тимчасово не працює, місце проживання: с.Вабля, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Дикун

Микола Григорович

07.10.1958

с.Житники, Жашківський р-н, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Пенсіонер, місце проживання: с.Новий Корогод, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Сюркель

Анатолій Васильович

28.03.1963

с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Пінчук

Олександр Васильович

14.04.1979

с-ще Бородянка,Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Бородянська селищна рада, Голова Громадської ради при Бородянській селищній раді, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Лісач

Максим Володимирович

17.09.1971

м. Кентау, Чимкентська обл. Казахстан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГТ "Старт", Голова ревізійної комісії, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Гальченко

Андрій Михайлович

30.04.1974

м.Нижнекамск, Росія

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, СпЄвротрейд ООО, водій, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Крамаренко

Віта Андріївна

29.10.1987

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Бородянська ЦРЛ, сестра медична, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Дубина

Олександр Анатолійович

31.01.1981

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП "Дубина", механік, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Русакова

Анна Павлівна

10.07.1986

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Агрошляхбуд сервіс", сторож, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Пінчук

Ірина Миколаївна

27.03.1982

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП "Пінчук І.М.", оператор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Богуш

Геннадій Вікторович

07.09.1971

м.Дніпро

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Палац культури ім. Т.Г. Шевченка в смт Бородянка, звукорежисер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Моженет

Інна Анатоліївна

01.10.1979

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Роял Акваріум", головний бухгалтер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Пономаренко

Віктор Леонідович

21.12.1962

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Сучасні вантажівки", логіст, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Титенко

Віталій Анатолійович

04.11.1986

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Титан Електро", електрик, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Бондар

Олександр Дмитрович

01.10.1972

с. Озірщина, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Русаков

Ігор Миколайович

13.12.1983

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрошляхбуд сервіс", оператор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Іващенко

Олена Петрівна

02.05.1978

с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Соловйова

Євгенія Вікторівна

19.02.1989

м. Веймар, Німеччина

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Вишневський МЦ з НБВПД, начальник відділу "Бородянське бюро правової допомоги", місце проживання: с-ще Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Ляшевський

Роман Олександрович

02.04.1997

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Українські заморожені продукти", менеджер з продажу, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Тягнібедін

Олександр Володимирович

27.06.1982

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП "Тягнібедін", менеджер, місце проживання: с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Лютий

Валерій Петрович

10.05.1966

с.Кошари, Конотопський район, Сумська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Бородянська центральна районна лікарня, водій, місце проживання: с. Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Євдокименко

Євгеній Костянтинович

24.08.1985

с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Харченко

Марина Валеріївна

09.01.2000

с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТЦ "Новус", оператор, місце проживання: с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Матейс

Оксана Юріївна

24.12.1969

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Стонерс Україна", керівник, місце проживання: с. Микуличі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Тесленко

Юрій Вікторович

28.08.1980

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Бардаж", Директор, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Михайлюк

Олександр Петрович

11.06.1965

м. Сквира, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство Бородянської селищної ради "Бородянське управління житлово-комунального господарства", Головний інженер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Кошка

Дмитро Васильович

31.03.1980

с. Копачинці, Городенський р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, храм Різдва Пресвятої Богородиці смт Бородянка, священнослужитель, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Бердник

Надія Леонідівна

24.01.1974

м. Чорнобиль, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Бородянська селищна рада Бучанськго району Київської області, Водій, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Вишняк

Тетяна Леонідівна

06.03.1978

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада Бучанськго району Київської області, Начальник служби у справах дітей, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Пільник

Тетяна Анатоліївна

26.11.1986

с. Заріччя, Ружинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Тандем ПТД", Директор, місце проживання: м. Буча, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Коваленко

Максиміан Олександрович

07.12.1996

с-ще Бородянка, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Дружня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Мишкін

Олександр В’ячеславович

27.08.1981

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Лазутіна

Олена Вікторівна

28.12.1962

с. Подивотьє, Сєвський р-н, Брянська обл.,Російська Федерація

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянський академічний ліцей, Директор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Козак

Сергій Григорович

24.05.1975

с. Черче, Камінь-Каширський р-н, Волинська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, відділ освіти Бородянської районної державної адміністрації, Методист методичного кабінету, місце проживання: с. Новий Корогод, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Слухай

Ніна Миколаївна

29.06.1968

с. Качали, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бучанський районний територіальний центр соціального обслуговування, директор, місце проживання: с. Качали, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Кузьмич

Ярослав Федорович

04.02.1988

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Богаченко

Олександр Вадимович

06.05.1989

с. Небрат, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Гарник

Наталія Василівна

10.11.1989

с. Горошків, Тетіївський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бучанський районний військовий комісаріат, Головний спеціаліст відділення командування, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Домбровський

Тарас Вікторович

23.11.1988

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянська селищна рада, Спеціаліст відділу культури сім’ї та спорту, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Недашківський

Сергій Петрович

10.02.1973

с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Загальці, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Кичигіна

Людмила Анатоліївна

02.01.1949

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бучанський районний відділ архітектури, начальник комунального господарства, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Леоненко

Олександр Михайлович

21.10.1963

с. Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Старостинський округ №5 Бородянська селищна рада, Виконуючий обов’язки старости с. Нове Залісся Бородянської селищне об’єднаної територіальної громади, місце проживання: с. Нове Залісся, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Черкашин

Олексій Петрович

05.05.1984

м. Кременчуг, Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянська районна рада, Заступник голови Бородянської районної ради, місце проживання: м. Буча, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Дударко

Оксана Анатоліївна

04.01.1977

с. Наддністрянське, Мур-Куриловецький р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка Національної академії наук України, Старший науковий співробітник, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Брацейко

Наталія Костянтинівна

03.04.1973

с. Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Новогребельський заклад загальної середньої освіти І – ІІ ступенів закладів дошкільної освіти", Вчитель зарубіжної літератури, місце проживання: с. Нова Гребля, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Цапко

Олег Олегович

16.05.1997

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Гейт Логістик", Кур’єр, місце проживання: с. Пилиповичі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Сімороз

Тетяна Олександрівна

05.11.1978

м. Буча, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне підприємство Бородянської районної ради "Об?єднання шкільного харчування", Начальник відділу кадрів, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Семеліт

Василь Васильович

07.02.1970

с-ще. Бородянка,Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянська районна рада, завідувач сектором з питань управління майном комунальної власності, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Горбаченко

Олена Михайлівна

20.08.1967

с. Костилівка, Рахівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Інститут урології, Молодша медсестра, місце проживання: с. Стара Буда, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Гаращенко

Василь Іванович

17.04.1972

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянський аграрний ліцей, Вчитель фізичного виховання, місце проживання: с-ще Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Єрко

Георгій Миколайович

30.09.1961

смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянська районна рада, Голова, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Науменко

Дмитро Миколайович

11.12.1979

смт Бородянка, Бородянський р-ну, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "БК Укрмонтаж-2014", Заступник директора, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Савченко

Олександр Валентинович

02.05.1980

с.Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ СП "Агропроммаш", Завідуючий овочевим складом, місце проживання: с.Качали, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Науменко

Тетяна Петрівна

25.10.1980

смт Бородянка Бородянський р-н, Київська обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "УБК "Рубікон", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Бойко

Людмила Олексіївна

21.10.1959

с.Величківка, Менський р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Єрко

Роман Георгійович

11.05.1982

смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Агрошляхбудсервіс", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Самченко

Олексій Васильович

19.04.1976

с. Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Київська дистанція колії Південно-Західної залізниці, Начальник 7-ї механізованої дільниці відокремленого підрозділу, місце проживання: с. Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Коротенко

Наталія Василівна

02.09.1954

м.Тальне , Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянський психоневрологiчний інтернат з герiатричним вiддiленням, Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Свінтуховська

Любов Миколаївна

18.04.1975

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа- підприємець, місце проживання: с.Здвижівка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Патрін

Олександр Вікторович

26.08.1982

м.Малин Малинський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: с.Дружня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Хорощак

Галина Петрівна

05.08.1954

с.Жовтневе, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Шома

Володимир Олександрович

29.01.1963

смт Бабинці Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КЗ "Бородянська ДЮСШ" Бородянської селищної ради, Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Харченко

Світлана Петрівна

01.03.1975

с.Шарнут, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП БСР Бородянкатепловодопостачання, Інженер з охорони праці, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Бородай

Костянтин Анатолійович

23.10.1976

смт. Бородянка , Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа – підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Ніколаєнко

Леонід Дмитрович

21.09.1955

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с.Пилиповичі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Буряк

Валентина Іванівна

06.04.1969

с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Загальцівська сільська рада, Голова, місце проживання: с.Загальці, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Рошак

Анатолій Миколайович

16.09.1979

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Самсонова

Юлія Миколаївна

07.09.1987

м. Сміла, Смелянський р-н, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада, Завідувач сектору місцевого розвитку, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Галака

Віктор Іванович

17.11.1961

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КНП БРР "Бородянська ЦРП", Інженер метролог, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Кислицький

Олексій Миколайович

05.04.1982

смт Черняхів, Черняхівський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа -підприємець, місце проживання: смт Черняхів, Черняхівський р-н, Житомирська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Буларга

Дмитро Олександрович

06.11.1988

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянський районний суд Київської області, Судовий розпорядник, місце проживання: с.Берестянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Тимошенко

Олег Анатолійович

24.12.1979

м.Ірпінь, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП " Тетерівський лісгосп ", Лісничий, місце проживання: с. Поташня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Єщенко

Світлана Володимирівна

17.08.1972

с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська районна рада, Головний спеціаліст організації відділу виконавчого апарату районної ради, місце проживання: с. Майданівка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Отрошко

Євгеній Васильович

12.09.1985

с. Залісся. Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Тетерівський лісгосп", Старший майстер лісу, місце проживання: с.Нове Залісся, Бучанський р-н, Київська обл ., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Трощенкова

Людмила Михайлівна

05.08.1974

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, НЗ Новозаліська навчально-виховного об’єднання "загальноосвітня школа-1-3 ступенів-дошкільний навчальний заклад", Директор, місце проживання: с.Нове Залісся, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Ніколаєнко

Анатолій Іванович

16.03.1962

смт Бородянка Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Любава Бородянка", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "НАШ КРАЙ"

1

Федоренко

Анатолій Миколайович

03.02.1967

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Бородянська селищна рада, Заступник голови Бородянської селищної ради, місце проживання: с.Дружня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Остапченко

Павло Володимирович

19.04.1974

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Микуличі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Тонюк

Володимир Іванович

05.05.1971

с.Зелена, Верховинський р-н, Івано?Франківська обл

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Вабля, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Баскакова

Таїсія Петрівна

07.03.1971

с.Буда-Вороб’ї, Малинський р-н, Житомирська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада, Секретар Бородянської селищної ради, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Никифорова

Наталія Михайлівна

19.04.1979

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Голова правління ОСББ "Семашко 4", місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Кулик

Сергій Анатолійович

18.05.1978

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство Бородянської селищної ради "Бородянкатепловодопос тачання"., Головний інженер, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Коротка

Олена Володимирівна

20.06.1980

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, сільська рада с.Пилиповичі, Виконуюча обов’язки старости Пилиповицького старостинського округу №7 Бородянської селищної ради, місце проживання: с.Пилиповичі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Богушенко

Світлана Анатоліївна

24.08.1974

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Пилипенко

Алла Володимирівна

20.06.1965

м. Теофіполь, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа – підприємець "Торговий дім Хрещатик", місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Вінцик

Роман Олексійович

21.03.1993

с.Жовтневе, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Дмитрівський старостинський округ №1 Бородянської селищної ради, В.о. старости Дмитрівського старостинського округу №1 Бородянської селищної ради, місце проживання: с.Дмитрівка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Кондакова

Наталія Миколаївна

28.12.1977

с.Корогод, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальний заклад "Новокорогодський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти", Вчитель математики, місце проживання: с.Новий Корогод, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Кошка

Марія Дмитрівна

05.04.1981

с.Копачинці, Городенкінський р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада, Начальник відділу реєстрації місця проживання виконавчого комітету Бородянської селищної ради, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Волга

Олексій Іванович

13.10.1972

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Державне підприємство "Клавдієвське лісове господарство", Майстер лісу, місце проживання: с.Пилиповичі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Бондарчук

Богдан Васильович

07.08.1983

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Дружня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Якимчук

Михайло Михайлович

25.07.1955

с.Грушка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Бородянський районний Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, Начальник відділу по роботі з релігійними організаціями, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Козир

Надія Григорівна

01.08.1964

с. Кузьмин, Красилівський р-н, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Опорний загальноосвітній навчальний заклад Загальцівське навчально-виховне об’єднання "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок", Директор опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівського навчально-виховного об’єднання "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок", місце проживання: с.Нова Буда, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Вишинська

Наталія Володимирівна

17.01.1962

с.Королівка, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада, Начальник відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Герасименко

Наталія Прокопівна

03.09.1952

ст.Белоречинськ, Краснодарський Край

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянський заклад дошкільної освіти "Казка"., Директор закладу дошкільної освіти, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Шуба

Олександр Юрійович

12.08.1974

смт Бородянка Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Вишгородська станція, Бородянська підстанція ЕМД, Водій санітарного транспорту, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Курінний

Петро Петрович

07.06.1968

с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Шибене, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Джус

Ірина Петрівна

29.10.1966

м.Атбасар, Целіноградська обл., Казахстан

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Грива

Роман Миколайович

23.01.1991

с.Андріївка, Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПП "Надежда"., Водій, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Плахотін

Олександр Вікторович

08.10.1961

с.Широкий Лан, Веселинівський р-н, Миколаївська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне підприємство Бородянської селищної ради "БОРОДЯНКАТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ"., Виконавець робіт, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Костюк

Олександр Васильович

13.07.1985

с. Левківка, Погребищенський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Державне підприємство "Клавдієвське лісове господарство", Майстер лісу, місце проживання: с.Качали, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Злобіна

Ельвіра Миколаївна

08.09.1967

смт.Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада, Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Федоренко

Анатолій Гнатович

28.01.1955

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "Нові обличчя"

1

Дяченко

Роман Вікторович

20.12.1983

с. Веприн, Радомишльський р-н, Житомирська обл..

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Захарченко

Ірина Валентинівна

17.03.1977

с. Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ТОВ "Техно-Ассистанс", Менеджер з продажу, місце проживання: с-ще..Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Шапаренко

Геннадій Володимирович

10.10.1970

с.Драбинівка, Новосанжарський р-н, Полтавська обл..

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Військовий пенсіонер, місце проживання: c-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Коляденко

Оксана Петрівна

16.07.1981

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н,Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада Київської області, Головний спеціаліст відділу реєстрації місця проживання, місце проживання: с-ще.Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Дяченко

Єлизавета Володимирівна

04.07.1989

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Копачовець

Геннадій Миколайович

24.06.1980

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізчна особа-підприємець ГО СМ "Жайворонок", Головний енергетик, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Титенко

Юлія Валеріївна

19.06.1976

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада Київської області, Головний спеціаліст з питань публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Барбулов

В’ячеслав Володимирович

02.08.1992

м. Ноябрськ, Тюменська обл., Російська Федерація

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", тимчасово не працює, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Овдієнко

Ірина Михайлівна

29.04.1980

с. Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Київський національний торговельно-економічний університет, Доцент кафедри психології, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Овсієнко

Олексій Миколайович

02.07.1980

с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ПП "Титанелектро", Директор, місце проживання: с. Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Шульга

Наталія Володимирівна

03.08.1975

с-ще.Макарів, Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Новобудська філія, Завідувач школи, місце проживання: с-ще.Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Мазуренко

Руслан Петрович

21.06.1980

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", КП "Київський метрополітен", Слюсар рухомого складу, місце проживання: с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Олійник

Олег Володимирович

26.12.1983

с. Микуличі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працює, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Тетерська

Оксана Анатоліївна

05.07.1974

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ДПТНЗ "Бородянський професійний аграрний ліцей", Майстер виробничого навчання за професією "Кухар; офіціант", викладач спец предметів, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Павленко

Ігор Вікторович

16.09.1987

с. Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", ТОВ спортивно-оздоровчий комплекс "Монітор", Інспектор служби безпеки, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Кузьміч

Олександр Олександрович

24.12.1995

с. Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", тимчасово не працює, місце проживання: с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Поздняков

Сергій Володимирович

13.02.1983

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", КП Бородянської селищної ради "Бородянка тепловодопостачання", Слюсар – ремонт ник, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Поліщук

Юлія Петрівна

27.06.1984

с-ще.Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бородянська селищна рада Київської області, Головний спеціаліст відділу фінансів, місце проживання: с-ще.Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Рудий

Сергій Вікторович

16.12.1984

с. Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ТОВ "Джефес", Директор, місце проживання: с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Шпак

Алла Олександрівна

23.01.1960

с. Мирча, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Нові обличчя", СФГ "Даниленко", Голова фермерського господарства, місце проживання: с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Чепурко

Віктор Миколайович

04.02.1961

с. Безмятежне, Шевченківський р-н, Харківська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ТОВ "Дельта-Рент" (В системі корпорації "АТБ"), Заступник директора, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Овсієнко

Вікторія Сергіївна

06.08.1988

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Яценко

Олександр Петрович

13.09.1986

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Комунальна організація " ДЮСШ Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади", Заступник директора, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Натяганчук

Надія Юріївна

15.10.1983

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", ПП НЗ центр "Шанс", Керівник філії навчального закладу, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Городній

Олександр Васильович

07.06.1973

м. Умань, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Нові обличчя", Приватний підприємець, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Остринська

Ліна Володимирівна

23.03.1989

с-ще.Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Бородянський ЗДО "Казка", Учитель-логопед, місце проживання: с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1

Салахова

Діна Фархатівна

12.07.1978

м. Набережні Челни, Татарстан

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Університет державної фіскальної служби України, Начальник Видавничо-поліграфічного центру, місце проживання: смт Бородянка, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Батов

Бат Муртазович

01.11.1959

с. Нутюг, Сулейман-Стальський р-н, Дагестан

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Приватне сільськогосподарське підприємство "Колос", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Кубицький

Віталій Степанович

16.01.1961

с. Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Приватне акціонерне товариство Бородянська спеціалізована пересувна механізована колона-15, Голова правління, місце проживання: с.Нова Буда, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Музиченко

Михайло Іванович

11.03.1966

с. Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: смт Бородянка, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Клевчук

Валентина Павлівна

28.03.1955

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням, Інспектор з кадрів, місце проживання: смт Бородянка, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Ярмолицька

Тетяна Борисівна

08.09.1963

с-ще Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Державний професійно-технічний навчальний заклад "Бородянський професійний аграрний ліцей", Директор, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл,., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Домбровський

Віктор Никифорович

13.07.1956

с. Ківшовата, Таращанський р-н, Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянська районна організація профспілки працівників освіти, Голова, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Лісогор

Павло Васильович

27.09.1953

с. Піддубівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянська районна лікарня, Завідувач хірургічним відділенням, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Кривенда

Валерій Олександрович

17.06.1963

с. Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл..

Громадянин України, освіта інші види освіти, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Публічне акціонерне товариство "ПроКредит Банк", Адміністратор, місце проживання: с. Нова Гребля, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Лазаренко

Наталія Олександрівна

17.09.1969

м. Народичі, Народицький р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Приватний адвокат, місце проживання: с.Загальці, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Мельниченко

Ніна Іллівна

16.03.1961

с. Малахівка, Лугинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Виробнича лабораторія Товариства з обмеженою відповідальністю "Бородянське хлібоприймальне підприємство", Начальник, місце проживання: с. Дружня, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Мельник

Наталія Яківна

10.01.1969

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пилиповицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Директор школи, місце проживання: с.Пилиповичі, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Нерубальський

Володимир Володимирович

28.12.1984

м. Олександрія, Кіровоградська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа- підприємець, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський, р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Лисенко

Оксана Володимирівна

12.05.1982

м. Кам’янець- Подільський, Хмельницька обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Університет державної фіскальної служби України, Провідний фахівець, місце проживання: м.Кам’янець- Подільський, Хмельницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Демченко

Анатолій Петрович

13.10.1954

с. Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Міжгоспо-дарський фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб "Здоров’я", Голова Міжгосподарського фізкультурно-оздоров-чого спортив-ного клубу "Здоров’я", місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Романюк

Інна Віталіївна

01.01.1975

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянський спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №3, Директор, місце проживання: смт Клавдієво-Тарасове, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Дрепіна

Алла Василівна

17.09.1953

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Комунальне підприємство Бородянської районної ради "Об’єднання шкільного харчування", Директор, місце проживання: с. Плахтянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Добривечір

Василь Миколайович

16.05.1954

с. Жовтневе, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: с.Озерщина, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Герик

Галина Миколаївна

22.01.1966

с.Вишняки, Бородянський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Майданівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Директор, місце проживання: с.Вишняки, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Чайковський

Анатолій Степанович

03.06.1950

c.Тернівка, Кагарлицький р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Національний університет оборони України ім.І.Черняховського, Провідний науковий співробіт-ник, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Гончаренко

Тетяна Миколаївна

23.07.1961

с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: с.Качали, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Стаднік

Тетяна Миколаївна

02.09.1971

с. Ягодинка-2, Володар-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням, Сестра господиня, місце проживання: с.Небрат, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Слухай

Олександр Миколайович

15.10.1960

смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Кривошиєнко

Алла Василівна

26.09.1972

с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Бородянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням, Соціальний працівник, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Кривоносов

Олександр Борисович

20.09.1949

с. Дзержинське, Дзержинський р-н, Красноярський край

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: с.Загальці, Бучанский р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Ярмоленко

Тетяна Іванівна

31.10.1974

с. Новосілки, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Бородянка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "Перемога Пальчевського"

1

Ковальова

Анна Валеріївна

23.09.1990

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", бармен, місце проживання: м.Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Науер

Вячеслав Йосипович

06.08.1958

м.Жмеринка, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", директор-розпорядник, місце проживання: м.Вінниця, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Кириченко

Марина Анатоліївна

18.11.1990

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", менеджер, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Кирилюк

Роман Григорович

12.02.1991

м.Жмеринка, Жмеринський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", апаратник, місце проживання: с.Сьомаки, Жмеринський р-н, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Терещенко

Світлана Іванівна

29.01.1966

с. Кочубеївське, Ставропольський край

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", мийник посуду, місце проживання: м.Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Дика

Валентина Володимирівна

28.08.1987

с.Любарці, Бориспільський р-н , Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", кухар, місце проживання: с.Любарці, Бориспільський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Ігнатенко

Тетяна Володимирівна

30.08.1961

с.Заруддя, Оратівський р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", кухар, місце проживання: м.Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Загнітко

Володимир Васильович

27.02.1960

с.Кацмазів, Жмеринський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", охоронець, місце проживання: м.Жмеринка, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Заволока

Юлія Анатоліївна

15.04.1992

м.Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", кухар, місце проживання: м.Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Алюксютенко

Станіслав Михайлович

06.10.1959

м.Жмеринка, Жмеринський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", охоронець, місце проживання: м.Жмеринка, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Довгоп’ята

Інна Сергіївна

30.05.1988

с-ще Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", бариста, місце проживання: с-ще Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Ілляш

Володимир Юрійович

21.05.1992

с-ще Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "ТІДІ ЛТД", бармен, місце проживання: с-ще Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Гуцулюк

Володимир Володимирович

29.05.1987

м.Білгород-Дністровський, Одеська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "УПТ "Каравела", адміністратор, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Горбач

Тетяна Володимирівна

16.07.1971

м.Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "УПТ "Каравела", керуюча рестораном, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Гопкало

Світлана Анатоліївна

21.12.1966

м.Бориспіль, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ПП "ТІДІ ЛТД", бармен, місце проживання: м.Бориспіль, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Вороний

Віктор Михайлович

01.04.1966

м.Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Норвік Україна", контролер пропускного пункту, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Вітюк

Юлія Володимирівна

24.09.1995

с.Гальчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "УПТ "Каравела", кухар, місце проживання: с-ще Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Вернигора

Юрій Миколайович

16.02.1983

с-ще Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", апаратник, місце проживання: с-ще Браїлів, Жмеринський р-н, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Васюхно

Діана Михайлівна

02.03.1999

м.Гадяч, Гадяцький р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "УПТ "Каравела", адміністратор, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Бойченко

Олександр Сергійович

07.09.1974

с.Човновиця, Оратівський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", завідувач господарством, місце проживання: м.Жмеринка, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Білостень

Наталя Миколаївна

24.09.1960

м.Жмеринка, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "Подільські екологічні системи і технології", технічний працівник, місце проживання: м.Жмеринка, Вінницька обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "Сила і Честь"

1

Мигалюк

Микола Васильович

10.02.1984

м.Коломия, Івано-Франківська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Київський обласний центр олімпійської підготовки, Старший тренер, місце проживання: с. Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Білоруський

Руслан Сергійович

07.04.1987

с-ще Бородянка , Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Самозайнята особа, Адвокат, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Киїівська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Малко

Зоя Миколаївна

22.09.1953

м. Тараща, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Дитячий садочок "Колосочок", Директор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Панчошна

Оксана Сергіївна

17.01.1979

с.Новополтавка, Чернігівський р-н, Запорізька обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Колесніков

Віктор Вікторович

22.09.1974

с. Малютянка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Рибка

Іван Олександрович

07.07.1994

с-ще Бородянка , Бородянський р-н, Київськаобл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ПАТ концерн "Галнафтогаз", Лаборант, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Сидорук

Валентин Олександрович

10.07.1987

м. Коростень, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Агромарс", Слюсар, місце проживання: с. Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Чернишенко

Олександр Васильович

03.01.1984

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "ЖБК Управдом", Головний енергетик, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Івженко

Інна Володимирівна

16.06.1986

м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Германчук

Людмила Миколаївна

17.05.1974

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", КООП "Електроклуб", комірник, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Іваненко

Іван Петрович

02.01.1951

с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", пенсіонер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Окул

Олександр Вадімович

10.07.1980

с. Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Бородянська газова дільниця, Майстер СПГ, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Лідінфу

Павло Миколайович

18.05.1996

с-ще Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Дружнянська ЗОШ, Вчитель, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Бондар

Світлана Григорівна

27.02.1982

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ПП "Магазин " СТИЛЬ", продавець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Фоменко

Наталія Вікторівна

15.10.2000

с. Мирча, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", тимчасово не працює, місце проживання: с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Парфенюк

Людмила Миколаївна

16.08.1983

с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Бородянська ЦРЛ, Медична сестра, місце проживання: с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл ., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Шарапа

Олексій Васильович

09.02.1969

с.Черевач, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "БРСМ", Помічник оператора, місце проживання: с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Рудченко

Іван Васильович

07.07.1992

с.Нове Залісся , Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Поліновська

Катерина Юрівна

04.01.1997

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Мигалюк

Ірина Володимирівна

10.02.1988

м.Коломия, Івано-Франківська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Карпенко

Богдан Сергійович

29.06.2000

с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Поліклініка "Добробут", адміністратор, місце проживання: с. Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Самофал

Галина Миколаївна

26.09.1980

с. Качали, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Національний інститут стратегічних досліджень, Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку, фінансів та звітності, місце проживання: с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Тодчук

Микола Олександрович

22.05.1991

станція Спартак, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сила і Честь", Південно Західна УЗ, електромонтер, місце проживання: с.Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Білоруська

Юлія Павлівна

28.09.1991

с. Дмитрівка , Києво-Святошинський р-н, Киїївська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ПОГ МЦПД, Директор, місце проживання: с.Дмитрівка, Бучанський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Слухай

Ірина Станіславівна

11.07.1988

с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", тимчасово не працює, місце проживання: с.Дружня , Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Ращук

Вячеслав Ігорович

09.08.1988

м. Городище, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Бородянська райдержадміністрація, Спеціаліст, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Киїівська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

1

Бульбанюк

Олег Сергійович

27.12.1972

с. Великий Молодьків, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальна організація Бородянської селищної ради "Регіон – Бородянка", Директор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Орел

Ірина Василівна

14.10.1975

м.Сквира, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Нове Залісся, Бородянський р-н Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Шеремет

Максим Іванович

18.07.1984

с.Красне, Миколаївський р-н, Хабаровський край, Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець "Шеремет М.І.", місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Лазаренко

Ігор Володимирович

24.07.1965

с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство будівельна компанія "Будмарс", директор, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Савченко

Катерина Євгеніївна

14.02.1999

с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Савчук

Дмитро Борисович

23.04.1984

м.Буйнакськ, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військова частина А 2424, Інспектор взводу військової інспекції безпеки дорожнього руху, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Євтушенко

Андрій Сергійович

04.07.1981

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприємець "Євтушенко", місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Мицук

Василь Віталійович

14.01.1985

с. Грем ?яч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Громадська організація "Стоп корупція", Громадський діяч, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Шевчук

Тетяна Миколаївна

02.04.1995

с.Козятин, Козятинський р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Боженко

Тетяна Лівонівна

15.02.1987

с. Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Фітнес- Трейдинг", менеджер, місце проживання: с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Продан

Андрій Васильович

06.01.1983

м.Березники, Пермська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельно- енергетична компанія "Ітера України", Головнний інженер-начальник, місце проживання: с-ще Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Дроздов

Олег Миколайович

09.01.1989

м.Запоріжжя

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець "Станція технічного обслуговування", місце проживання: с.Сокологірне, Генічевський р-н, Херсонська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Романченко

Віктор Васильович

01.02.1963

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватне підприємство "Романченко", місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Лазаренко

Світлана Іванівна

11.02.1971

м.Азов, Ростовська обл., Росія

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, "Ощадбанк", Старший контролер касир, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Логінова

Любов Леонідівна

27.10.1991

с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня", секретар, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Лазаренко

Євген Ігорович

09.01.1992

с-ще. Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа-підприємець Лазаренко, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Товстой

Олександр Олегович

26.02.1980

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня", лікар, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Юдицький

Руслан Петрович

25.05.1972

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство "Пілот Енерджі", Генеральний директор, місце проживання: м.Київ, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Рибченко

Алла Григорівна

01.12.1980

с.Хильківка, Хорольський р-н, Полтавська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня", лікар, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Шахова

Наталія Вікторівна

02.03.1995

с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю " ВФ Рітейл", керівник, місце проживання: с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Вакулін

Леонід Вікторович

24.04.1978

с.Тишиця , Березнівський р-н, Рівненська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Рибченко

Ігор Васильович

16.11.1982

м.Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня", лікар, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Бовтрук

Євгеній Юрійович

07.11.1984

с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Комунальне некомерційне підприємство Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня", фельдшер з наркології, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Кравець

Оксана Борисівна

11.08.1969

с-ще Жовтневе, Лушнський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець Кравець О.Б., Інженер-будівельник, місце проживання: с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Яременко

Ірина Вікторівна

11.11.1976

с. Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Небратська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

Степков

Віктор Вікторович

14.02.1980

с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Комунальний позашкільний навчальний заклад Київської обласної ради Київська обласна комплексна дитячо- юнацька спортивна школа, Тренер- викладач, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

Радчук

Тетяна Іванівна

12.05.1979

с. Веснянка, Володарський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

4

Лозенко

Євген Вікторович

27.03.1985

с. Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Київський річковий порт", Начальник відділу економічної безпеки, місце проживання: с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

5

Смірнов

Олег Ігорович

28.12.1985

м. Ровенька, Луганська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КПП БРР Бородянська районна центральна лікарня, В.о. медичного директора, лікар приймального віділення, місце проживання: с-ще Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

6

Андрієнко

Андрій Анатолійович

18.04.1994

с.Новий Корогод, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

7

Науменко

Олександр Павлович

11.12.1971

с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

8

Степков

Віктор Михайлович

03.07.1961

с.Луговець, Мілинський р-н, Брянська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

9

Корнєва

Валентина Анатоліївна

16.04.1976

с.Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

10

Чернявська

Юлія Миколаївна

18.06.1987

м.Малин, Малинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

11

Сливка

Наталія Юріївна

14.04.1979

смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", тимчасово не працює, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

12

Гузенок

Євген Миколайович

20.04.1981

с.Залісся, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

13

Шафаренко

Наталія Павлівна

05.10.1983

с. Чижівка, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", тимчасово не працює, місце проживання: с. Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

14

Фареник

Анатолій Григорович

23.08.1967

с. Багатирка, Ставищенський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

15

Буряк

Євген Анатолійович

16.08.1981

с.Загальці , Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", тимчасово не працює, місце проживання: с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

16

Колос

Ганна Юріївна

22.05.1984

м.Канів, Черкаська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

17

Шевчук

Дмитро Васильович

09.03.1997

с.Вабля, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, АТК Київоблгаз, Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, місце проживання: с.Вабля, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

18

Мірошник

Сергій Борисович

04.02.1970

м.Львів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа-адвокат, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

19

Тимошенко

Оксана Петрівна

15.12.1965

с-ше Джанибек, Джанибецький р-н, Уральська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", КП "Київтеплоенерго", Охоронець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

20

Шевчук

Василь Володимирович

09.01.1969

с.Корогод, Чорнобильський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Бородянський КНПБРРЦПМСД, Завідуючий ФП, місце проживання: с.Вабля, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

21

Сичок

Яна Вікторівна

01.06.1986

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

22

Котко

Вячеслав Вікторович

02.02.1972

с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "КОЛДОБС", Охоронець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

23

Русак

Інна Володимирівна

30.04.1969

с.Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", Пенсіонер, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

24

Кірей

Костянтин Леонідович

30.04.1965

м.Мари, Туркменія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

25

Холоденко

Петро Володимирович

18.02.1952

с.Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ВСК "Здвиж", Голова правління, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

26

Кочура

Інна Вікторівна

31.12.1981

с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", тимчасово не працює, місце проживання: с-ще Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  (зашить ссылку, когда будет)

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, бородянка, александр сахарук, георгий ерко, бородянская ото, олег бульбанюк, александр ткачук, ирина захарченко, федор иванов, дина салахова

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.