понеділок, 27 червня 2022 г.

Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Калинівської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Калинівської селищної ради на місцевих виборах 2020

25 жовтня в Україні відбудуться чергові місцеві вибори. За депутатські мандидати Калинівської ОТГ змагатиметься 271 кандидат, серед яких – 12 йдуть під прапорами партій. 

Як стало відомо KV, до складу Калинівської селищної ОТГ новоствореного Фастівського району з адмінцентром у селищі Калинівка увійде вісім сільських та селищних рад у складі 15 населених пунктів. А саме: Калинівська селищна рада та Великосолтанівська, Варовицька, Данилівська, Дібрівська, Малосолтанівська, Плесецька та Порадівська сільради Васильківського району. Громада займатиме площу в 193,5 кв. км з населенням 15842 осіб. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Майбутня Калинівська ОТГ обирає 26 депутатів. Змагатимуться за мандат 271 кандидат та 12 політичних сил. 

Партія "Батьківщина" довірила балотуватися 24 кандидатам. Під стягами ВО "Свобода" до ради прагне пройти 18 чоловік. Від партії "Європейська Солідарність" – 25 кандидатів, "ЗА Майбутнє" – 26, "Команда Левченка "Народовладдя" – 16, "Наш Край" – 23, "Опозиційна платформа – за життя" – 25, "Радикальна Партія Олега Ляшка" – 26, "Сила і Честь" – 22,  "Слуга Народу" – 26, "УДАР Віталія Кличка" веде 20 і "Україна Славетна" – теж 20 кандидатів. 

Перший номер серед кандидатів у депутати від "Батьківщини" – Павло Анатолійович Сучок. Народився 11.07.1970 року в Калинівці. Має вищу освіту, безпартійний. Очолює Васильківську районну федерацію футболу.

Від ВО "Свобода" першим балотується Петро Олександрович Билина. Народився 20.09.1962 року  у місті Кам'янка на Черкащині. Освіта – загальна середня. Є членом партії  ВО "Свобода". У ЦВК зазначив, що працює водієм у ФОП "Билина А.П.".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"Європейська Солідарність" представила першим номером Оксану Михайлівну Петренко. Народилася 2.03.1971 року у селі Максимовичі. Має вищу освіту, безпартійна. Очолює Калинівський навчально-виховний комплекс №1.

Святослав Віталійович Дмитренко - перший номер у списку "ЗА Майбутнє". Народився 18.01.1962 року в Калинівці. Освіта – загальна середня, безпартійний, Очолює КП "Калинівкаблагоустрій".

"Команда Левченка "Народовладдя" висунула однопартійця Євгена Степановича Самборського. Народився він 26.12.1988 року у Львові. Має вищу освіту. Займає посаду керівника відділу забезпечення в ТОВ "ЮНІГРЕЙН-АГРО".

Партія "Наш Край" першим номером обрала Юрія Вікторовича Бондара. Народився  він 9.05.1974 року в Калинівці. Освіта – загальна середня, безпартійний. Займається підприємницькою діяльністю. 

Від "Опозиційна платформа – за життя" йде приватний підприємець та член партії Оксана Василівна Чиж. Народилася 10.10.1971 року в селі Плесецьке. Має професійно-технічну освіту.

Від "Радикальна Партія Олега Ляшка" балотується першим номером Віталій Іванович Скрипка. Народився 22.09.1971 року в Калинівці. Кандидат має вищу освіту, безпартійний і працює заступником директора в ТОВ "Екопо-суд".

Партія "Сила і Честь" висунула на перше місце списку свого однопартійця Юрія Степановича Цимбалюка. Він родом із Тернопільщини,6.05.1968 року народження. 

Має вищу освіту та обіймає посаду заступника голови правління ПрАТ "Київметалопром".

Від правлячої партії "Слуга Народу" йде чинний голова Малосолтанівської сільради Павло Андрійович Гребіник, який народився 28.01.1974 року на Черкащині. У 2015 році прийшов до влади як самовисуванець, також і в 2010 році. На той час він був секретарем ради. Кандидат має вищу освіту.

Від партії "УДАР" йде Лариса Валентинівна Чорна. Народилася 18.03.1983 року на Вінниччині. Має вищу освіту, безпартійна. Очолює дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Весняночка".

І останній кандидат – Сергій Андрійович Левківський – йде від партії "Україна Славетна". Народився 23.06.1997 року в Білорусі. Освіта – професійно-технічна, безпартійний. Наразі тимчасово безробітний.

ПІБ

Дата та місце народження

Відомості

№ ТВО

№ списку

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Сучок

Павло Анатолійович

11.07.1970

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківська районна федерація футболу, Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Шовтенко

Юрій Володимирович

17.03.1972

с-ще Трудфронт, Ікрянінськийр-н, Астраханська обл..

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Комунальний заклад Калинівської селищної ради "Інформаційно-просвітницький центр", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Чунь

Марія Володимирівна

19.08.1960

с. Котівка, Радомишльський р-н., Житомирська обл..

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Бібліотекар селища Калинівка, Завідувача бібліотекою, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Максименко

Вікторія Яківна

11.08.1976

м.Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівської селищної ради, Головн ий бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

5

Новохатній

Ярослав Анатолійович

01.04.1988

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київськ обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП Новохатній, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

6

Чернишенко

Олена Василівна

29.12.1985

с. Плесецьке Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

7

Беньківський

Олександр Леонідович

19.10.1982

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Бенківський, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

8

Мазіна

Аріна Вікторівна

11.10.1989

м. Бровари, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Транселектро Груп", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

9

Добрянський

Павло Сергійович

31.10.1988

м.Васильків, Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Васильківська районна організація ФСТ "Колос" АПК України, Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

10

Здоренко

Олександр Павлович

13.06.1974

м.Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

11

Логвиненко

Ігор Анатолійович

24.10.1983

с-ще Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

12

Березанська

Наталія Олексіївна

20.02.1984

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

13

Баклашова

Лариса Василівна

03.10.1969

с. Плесецьке, Васильківський р-н., Київська обл..

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ПП "Баклашова", Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

14

Чернишенко

Олександр Михайлович

31.07.1967

с. Плесецьке, Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Боярська ЛДС ВП НУБіПУ, Провідний мисливсивознавець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

15

Жеребко

Віктор Федорович

23.10.1953

с. Велика Вільшанка, Васильківський р-н., Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Порадівський навчально-виховний комплекс, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

16

Галка

Іван Петрович

14.09.1954

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

17

Гирник

Тетяна Сергієвна

18.02.1982

м.Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівський НВК № 1, Вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

18

Бец

Юрій Василійович

16.04.1972

с-ще Кожухівка, Васильківського р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Бец, Фізична особа підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

19

Оникієнко

Ольга Василівна

15.05.1980

с-ще Калинівка, Васильківський р-н Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Данилівська ЗОШ № 1, Заступник директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

20

Терещенко

Ігор Вікторович

05.09.1967

с. Кожухівка,Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Данилівська с р спеціаліст-землевпорядник, Агроном, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

21

Недільська

Валентина Миколаївна

03.09.1966

с. Шевченківка, Васильківський р-н., Київська обл..,

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Комунальний заклад Калинівської с/р Інформаційно-прсвітницький центр, Спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

22

Литвин

Богдан Андрійович

15.09.2000

с-ще. Калинівка,Васильківський р-н, Київська обл..

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

23

Любарець

Натілія Євгенівна

23.08.1971

м. Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП Сучок, Менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

24

Савченко

Юрій Юрійович

07.11.2001

м Тернопіль

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Билина

Петро Олександрович

20.09.1962

м. Камянка, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ФОП Билина А.П., Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Ланова

Тетяна Іванівна

15.10.1984

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "ГК ЯРОВІТ", Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Полонець

Іван Вікторович

18.07.1960

с. Вербівка, Ружинський р-н, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

4

Фоя

Тетяна Василівна

17.09.1967

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

5

Філінов

Олег Георгійович

25.06.1969

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Боярська лісова дослідницька станція, Плесецьке лісництво, Лісничний, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

6

Лазаренко

Ірина Сергіївна

02.07.1987

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "АРРАКАСТА", Спеціаліст з продажу оптової торгівлі, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

7

Лисюк

Олена Володимирівна

03.12.1988

с. Вихвостів, Городнянський р-н

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

8

Чухрій

Петро Дмитрович

21.07.1978

с. Берізки, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ФОП Чухрій П.Д., Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

9

Усенко

Ілля Володимирович

13.12.1980

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

10

Сінькевич

Тетяна Василівна

06.11.1984

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

11

Чепурда

Вікторія Валентинівна

26.11.1988

м. Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Рітейл Центер", менеджер постачальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

12

Слончак

Ігор Володимирович

01.03.1972

м. Васильків, Київська обл

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ТОВ "Київхлібпродукт", Оператор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

13

Дудка

Віталій Ігорович

26.08.1993

м. Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

14

Полонець

Іван Іванович

27.11.1984

с-ще Ружин, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

15

Михайлик

Юлія Дмитрівна

09.02.1996

м. Запоріжжя

Громадянка України, освіта незакінчена вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

16

Івонін

Владислав Володимирович

23.01.1999

м. Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта незакінчена вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

17

Бороденко

Вікторія Володимирівна

27.07.2002

м. Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта незакінчена вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, Студент, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

18

Ромащенко

Дмитро Сергійович

01.06.1998

м. Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Петренко

Оксана Михайлівна

02.03.1971

с.Максимовичі, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівська навчально-виховний комплекс №1 "ззагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Новікова

Леся Олександрівна

14.11.1980

с. Біліївка, Володарський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Калинівська селищна рада, Секретар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

3

Фещенко

Григорій Юрійович

11.06.1979

м. Фрунзе, країна Киргистан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Калинівська варта" КСР, Керівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

4

Стаднік

Валентин Дмитрович

31.08.1962

м. Фастів, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Плисецький гранітний кар’єр", Голова Ради Учасників ТОВ "Плисецький гранітний кар’єр", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

5

Беспала

Тетяна Григорівна

01.03.1957

с.Чандакський, Федорівский р-н, Кустанайської обл., країна Казахстан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

6

Фоя

Вероніка Степанівна

08.04.1982

с-ще. Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

7

Година

Максим Анатолійович

22.01.1986

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

8

Каплун

Сергій Миколайович

20.05.1974

м. Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

9

Монько

Альона Ігорівна

12.08.1987

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Калинівський НВК №1, Заступник директора з виховної роботи, вчитель англійськоїмови, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

10

Дерій

Тетяна Володимирівна

26.08.1985

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

11

Федорченко

Сергій Михайлович

26.12.1982

с. Липовий Скиток, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Мале приватне підприємство "АНІГЕР", Інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

12

Бендер

Лідія Олегівна

08.02.1990

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Весняночка", Вихователь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

13

Верещак

Тетяна Михайлівна

21.06.1965

с.Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Данилівська сільська рада, Секретар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Щербина

Алла Василівна

22.10.1972

с. Кожухівка, Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Кожухівський будинок культури, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

15

Монько

Олександр Васильович

14.09.1961

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

16

Медвідь

Віктор Миколайович

26.04.1962

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

17

Чугуєва

Олена Володимирівна

06.12.1980

с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Верховний Суд, Головний спеціаліст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

18

Яшина

Анастасія Володимирівна

25.09.1985

м. Васильків, Київська обл..

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Васильківський фаховий коледж Національного авіаційного університету, Викладач, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

19

Вовченко

Володимир Михайлович

19.04.1962

село Здорівка, Васильківського району, Київської області

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Дібрівська сільська рада, Голова Дібрівської сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

20

Дмитренко

Валентина Петрівна

18.05.1963

см-ще Глеваха Васильківський р-н.,Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

21

Луценко

Наталія Михайлівна

05.02.1979

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПАТ "Укрзалізниця", чергова по залу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

9

22

Гордієнко

Сергій Анатолійович

17.01.1970

с. Діброва, Васильківський р-н ,Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Підприємство "Південзахідхімрембудмонтаж", Охоронник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

23

Тішакова

Анна Ігорівна

22.04.1990

с. Велика Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Фенікс Столичний", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

24

Войницький

Сергій Іванович

02.03.1963

с. Здорівка, Васильківськийр-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

25

Желізняк

Василь Михайлович

02.01.1973

с-ще Кольчино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа – підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Дмитренко

Святослав Віталійович

18.01.1962

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Комунальне підприємство "Калинівкаблагоустрій", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Сябренко

Світлана Миколаївна

11.06.1962

с.Кожухівка,Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Комунальне підприємство "Калинівкаблагоустрій", бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Синиця

Дмитро Миколайович

22.01.1985

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНГМІ Р", Головний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Петренко

Аркадій Аркадійович

11.03.1983

с. Буча, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

5

Дніпровська

Станіслава Василівна

01.01.1971

с. Пологи , Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Комунальне підприємство "Калинівкаблагоустрій", бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

6

Чернишов

Сергій Олександрович

21.12.1991

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

7

Степаненко

Наталія Леонідівна

08.01.1973

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Акціонерне товариство "Райфайзен банк АВАЛЬ" м. Київ, Менеджер 3 обслуговув ання преміум клієнтів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

8

Вовк

Марія Олександрівна

10.09.1995

с. Кожухівка,Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець "Вовк", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

9

Гречкосій

Вячеслав Петрович

17.04.1972

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київської обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Клінінгова компанія "ДЕН", комірник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

10

Сперкач

Сергій Валерійович

19.05.1985

с. Плесецьке Васильківський р-н.,Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець Сперкач, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

11

Покотило

Світлана Анатоліївна

26.02.1968

с-ще Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Калинівська селищна рада, Прибираль ник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

12

Гермаш

Людмила Володимирівна

12.01.1962

с. Кожухівка , Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Український Метеоцентр, бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

13

Петренко

Вадим Костянтинович

20.03.1998

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Киіївська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, контракт, Військовозо бов’язаний, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

14

Герасименко

Владислав Володимиров

12.05.1994

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київська обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

15

Луценко

Анатолій Петрович

11.11.1968

с.Плесецьке,Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Київський політехнічний інститут імені Сікорського, охоронець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

16

Каніщак

Людмила Сергіївна

14.05.1962

с. Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Національна дитяча спеціалізована лікарня Охматдит, Молодша сестра, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

17

Савчук

Світлана Євгенівна

25.07.1977

с. Борова Фастівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

18

Шеремета

Микола Васильович

25.07.1988

с. Данилівка, Васильківський р-н., Киівська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Лівобережного представництва компанія "Конкорд", Керівник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

19

Варченко

Ілля Федорович

26.05.1954

м. Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Київський завод "Інформ аційно- просвітн ицький центр", екскурсовод, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

20

Кожема

Олексій Валерійович

23.10.1986

с-ще Калинівка, Васильківський р-н., Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець Кожема, Фізична особа-підприєць Кожема, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

21

Надточаєва

Ірина Олексіївна

19.08.1968

м.Запоріжжя

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальн6істю "Епіцентр", продавець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

22

Кобилінська

Тетяна Михайлівна

08.02.1984

м.Кузнецовськ, Рівеньська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

23

Завід

Володимир Миколайови

15.02.1982

с.Мишанка, Петриковський р-н, Гомельска обл..

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Квадро Інтернешнл", слюсар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

24

Шиденко

Павло Ігорович

13.07.1990

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець Шиденко, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

25

Петруньок

Валентин Федорович

26.04.1968

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

26

Міхалкова

Валентина Василівна

07.04.1969

с. Малий Кобилин, Овруцький р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Комунальне підприємство "Калинівкаблагоустрійй", Майстер дільниці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ"

1

Самборський

Євген Степанович

26.12.1988

м. Львів

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ " ЮНІГРЕЙН –АГРО", Керівник відділу забезпечення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Мельник

Максим Віталійович

26.05.1997

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ПП "Івченко", Механік, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Козир

Василь Петрович

24.05.1984

с. Варовичи, Поліський р-н, Київська обл

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ФОП "Козир Василь Петрович", Кухар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

4

Хома

Іванна Іванівна

06.07.1989

м.Ужгород

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ДП "Інформаційні судові системи", Помічник генерального директора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

5

Колісниченко

Анастасія Дмитрівна

09.06.1996

с.Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл..

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ФОП "Козир Василь Петрович", Офіціант, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

6

Крещенко

Олександр Миколайович

02.10.1984

м.Черкаси

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ФОП "Козир Василь Петрович", Кухар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

7

Ничипорчук

Ірина Василівна

14.07.1993

с.Кисоричі, Рокитнівський р-н, Рівненської обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ " Макфоксі", Інструктор по навчанню персоналу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

8

Синельников

Руслан Петрович

10.03.1989

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ "САЛД СЕРВІС", Інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

9

Можарчук

Олена Олегівна

14.08.1997

с. Пії, Миронівського р-н, Київькій обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ "ЕСО-АВТОТЕХНІКС", Комірник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

10

Бачинський

Микита Сергійович

03.10.1982

м. Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ "ТИТАНІК", Кухар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

11

Салапан

Олександр Валентинович

23.12.1988

м. Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", Банкнотно-Монетному двору Національного банку України, Токар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

12

Павленко

Гліб Євгенович

10.07.1999

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ТОВ "Польський Дім", Філолог, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

13

Чигрин

Ольга Валеріївна

08.03.1989

м. Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ДНЗ № 471, Хореограф, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

14

Самборська

Світлана Семенівна

01.01.1961

м. Львів

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", Пенсіонерка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

15

Коваленко

Ірина Василівна

15.03.1974

м.Ніжин, Чернігівської обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", ПРАТ " Київхліб", Пекар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

16

Прісєкіна

Дар’я Олексіївна

14.07.1991

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ЛЕВЧЕНКА "НАРОДОВЛАДДЯ", У декретній відпустці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

Політична партія "НАШ КРАЙ"

1

Бондар

Юрій Вікторович

09.05.1974

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Суханов

Руслан Валерійович

20.03.1984

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Дунаєв

Даніель Володимирович

21.11.1988

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДЮСШ Васильківського району, Тренер тхеквондо, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Гермаш

Дар’я Сергіївна

31.01.1994

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

5

Довгалюк

Юлія Олександрівна

05.10.1996

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДНЗ "Весняночка", Помічник вихователя, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

6

Бондар

Назар Юрійович

01.02.2000

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

7

Скалецький

Віктор Григорович

22.05.1979

с. Плесецьке , Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Еко Агро ВВр", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

8

Оганесян

Артем Давидович

10.05.1995

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

9

Новіцька

Раїса Іванівна

17.06.1986

с. Пшеничне, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

10

Козупиця

Вікторія Ігорівна

28.01.1999

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Бозоян

Микола Амбарцумович

04.12.1989

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГОУ ДФС України, Майор податкової міліції, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

12

Войтенко

Володимир Іванович

11.01.1982

с. Плесецьке , Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Управління державної охорони України, Офіцер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

13

Ожеледа

Максим Олександрович

08.09.1991

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

14

Бложко

Ольга Олексіївна

17.02.1988

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ГУ ДПС у місті Києві, Головний державний ревізор-інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

15

Дворська

Анастасія Сергіївна

05.01.2000

с-ще Калинівка , Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

10

16

Заєць

Олексій Валентинович

04.03.1990

с. Людвинівка, Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фастівська сільська рада, Керівник народного аматорського колективу "Барвінок", судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

11

17

Гермаш

Володимир Вікторович

04.01.1986

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Папірус Універсал", Водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

18

Голованенко

Артем Павлович

30.09.1980

с. Діброва, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Бест Сервіс ПЛЮС", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

19

Кабанець

Тетяна Василівна

13.03.1986

с-ще Калинівка, Броварський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

20

Комісаренко

Тамара Дмитрівна

02.06.1973

С-ще Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

21

Сорока

Олександр Петрович

17.10.1984

м. Усть-Джегута, Ставропольський край

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ННЦ "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України", Провідний інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

22

Хоменко

Олена Валеріївна

01.06.1995

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Меблева фабрика "Юдін", Менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

23

Рябчун

Іван Станіславович

28.08.1994

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1

Чиж

Оксана Василівна

10.10.1971

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Ярошевич

Андрій Вікторович

21.11.1979

с. Новий Мир, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробництво асфальтобетонну", директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

3

Гузенко

Юрій Юрійович

17.04.1990

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

4

Ульяніцька

Ольга Олегівна

19.11.1992

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Калинівська селищна рада, секретар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

5

Єфремов

Олександр Сергійович

23.04.1975

с. Переяславське, Переяслав-Хмельницький р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

6

Щелухіна

Людмила Володимирівна

12.10.1955

с. Титусівка, Козятинський р-н , Вінницькаобл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Калинівська амбулаторія, Сімейний лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

7

Гузенко

Юрій Васильович

04.05.1966

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Калинівська селищна рада, водій, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

8

Сліпуха

Лариса Віталіївна

02.12.1969

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Акціонерне товариство Київмедпрепарат, лікар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

9

Васильчук

Олексій Сергійович

30.10.1998

с. Данилівка Васильківський р-н Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ХАРЧ КОМПЛЕКС", Водій навантажувача, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

10

Чернишенко

Сергій Олександрович

14.12.1988

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Боярська лісова дослідна станція", лісничий, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

11

Чиж

Марія Юріївна

21.11.1996

с-ще Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Центр екстреної медичної допомоги, Фельдшер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

12

Невгод

Олександр Олександрович

31.01.1984

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Гедзюк

Марина Олегівна

06.02.1996

м. Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

14

Ласкаревський

Анатолій Едуародович

08.05.1972

с. Тальське, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКО Теплорозвиток", оператор котельні, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

15

Сорокопуд

Олег Миколайович

30.11.1972

м. Черкаси

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

16

Горбач

Тетяна Вікторівна

06.08.1970

с. Бишів Макарівський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Калинівська амбулаторія, Старша медична сестра, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

17

Бессмолова

Світлана Георгіївна

18.12.1971

м. Красний Луч, Луганська обл.

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

18

Богорад

Володимир Степанович

19.01.1963

с. Данилівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Київське комунальне експлутаційне управління, інженер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

19

Сергєєв

Максим Миколайович

13.05.1999

с. Липовий Скиток, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

20

Холодченко

Роман Миколайович

22.06.1988

м. Васильків, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

21

Грушовий

Ігор Вікторович

11.04.1965

с. Паволоч, Попільнянський р-н, Житомирська обл..

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "ОСВ 2", охоронник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

22

Колісніченко

Жанна Іванівна

28.12.1968

м. Еліста, Калмикія

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Данилівська сільська рада, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

23

Невгад

Юрій Павлович

02.02.1973

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрлогістика", діловод, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

24

Волошина

Аліна Олександрівна

06.04.1989

м. Брянка, Луганська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

25

Кондратенко

Сергій Анатолійович

08.02.1995

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа -підприємець Санченко, монтажник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"

1

Скрипка

Віталій Іванович

22.09.1971

с-ще Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Екопо-суд", Заступ-ник дирек-тора, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Глінський

Ігор Вікторович

07.04.1986

с. Мала Солтанівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Король

Руслана Володимирівна

31.08.1971

селище Оратів Іллінецький р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

4

Чумак

Олена Іванівна

30.07.1979

село Іванковичі Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Путрівсь-кий навчально-виховний комплекс, Вчитель історії, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

5

Забарний

Володимир Олександрович

28.12.1975

селище Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

6

Завальний

Олександр Васильович

07.01.1960

село Плесецьке Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

7

Паньків

Дмитро Васильович

21.04.1990

місто Енергодар, Запорізька обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

8

Силенко

Ольга Борисівна

08.10.1972

село Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, АТ "Українська залізниця", Бригадир підприєм тв залізничного транспорту, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

9

Янівець

Валентина Григорівна

10.11.1984

с-ще Турбів, Липовецького району, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, КНП м. Києва "Олександрівська клінічна лікарня", Медична сестра, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

10

Жабинець

Андрій Миколайович

23.11.1980

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

11

Квасков

Євгеній Васильович

18.04.1991

с. Порадівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Раунд Рісайклінг", Механік, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

12

Бовенко

Ірина Олександрівна

30.01.1991

с. Данилівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

13

Некрасов

Сергій Вікторович

02.09.1960

м. Васильків, Київськаобл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Кожухівська ЗОШ, Вчитель фізичної культури, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

14

Манченко

Людмила Володимирівна

16.02.1967

с. Матюші Білоцерківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

15

Мужев

Дмитро Геннадійович

23.05.1974

м. Потсдам, Німеччина

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військова частина А 2682, Заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

16

Дмитрієв

Андрій Вікторович

02.03.1967

м. Кондопога, Карелія

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

17

Остапченко

Наталія Анатоліївна

10.04.1987

с. Плесецьке Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

18

Головачова

Ольга Сергіївна

10.11.1989

с-ще Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Державний центр інформаційних ресурсів України", Документознавець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

19

Василенко

Іван Миколайович

05.12.1984

м. Бровари Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

20

Куліш

Ігор Вікторович

08.11.1981

с. Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Логістичний центр ТОВ "Епіцентр К", Комплектувальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

21

Харченко

Юлія Анатоліївна

11.04.1985

м. Васильків Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

22

Дяченко

Наталія Анатоліївна

22.06.1977

м. Пирятин, Полтавська обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

23

Манило

Андрій Леонідович

12.05.1988

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

24

Корнійчук

Володимир Дмитрович

22.04.1965

с. Фронтівка, Оратівський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

25

Федюченко

Олег Миколайович

10.08.1988

с-ще Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

26

Чернишенко

Світлана Василівна

11.03.1971

с. Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "УКРХАРЧОПРОМКОМПЛЕКС", Оброблювач риби, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

Політична партія "Сила і Честь"

1

Цимбалюк

Юрій Степанович

06.05.1968

м. Шумськ, Тернопільська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ПрАТ "Київметалопром", Заступник Голови правління, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Прокопець

Любов Григорівна

24.10.1958

с. Гнідин, Бориспільського р-н, Київська обл .

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Малосолтанівська ЗОШ 1-3 ступенів, Вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Попок

Віра Василівна

12.09.1979

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Епіцентр К", Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

4

Комар

Олена Григорівна

09.02.1969

с. Митниця, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Великосолтанівська сільська рада, Голова сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

5

Петруньок

Володимир Миколайович

17.07.1984

с. Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Епіцентр К", Начальник дільниці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

6

Дикий

Юрій Анатолійович

10.08.1964

с. Червона Мотовилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

7

Драпій

Михайло Вікторович

11.11.1983

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", ТОВ "Епіцентр К", Начальник дільниці, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

8

Ходос

Наталія Іванівна

03.10.1956

с. Ружин, Ружинський р-н, Житомирська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Логістичний центр "Калинівка" ТОВ "Епіцентр К", Бригадир господарського відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

9

Березанський

Олексій Федорович

27.01.1961

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

10

Бодяк

Алла Віталіївна

24.05.1963

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Малосалтанівська ЗОШ 1-3 ступеню, Директор Малосалтанівської ЗОШ 1-3 ступеню, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

11

Жуланов

Андрій Валерійович

06.12.1995

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", IDS Borjomi, Спеціаліст з логістики, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

12

Федорченко

Галина Романівна

26.09.1986

с. Дмитрів, Радехівський р-н, Львівська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", КП "Плесецьккомунпослуг", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

13

Голік

Тетяна Миколаївна

09.06.1982

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", АТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК", Головний економіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Лободенко

Марина Іванівна

11.02.1966

с. Золотарівка, Шахтарський р-н, Донецька обл.

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

15

Крючков

Олександр Михайлович

06.04.1956

м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", ДП "Редакція газети "Урядовий кур’єр", Журналіст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

16

Атаманенко

Галина Овксентіївна

09.03.1979

с. Красилівка, Ставищенський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Калинівський НВК №1, Вчиталь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

17

Степаненко

Артур Вікторович

17.12.1983

с. Кожухівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТВО "Збройні сили України", в/ч А2860, Начальник метрології бригади, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

18

Вінніченко

Інна Віталіївна

28.06.1976

с. Городнявка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Акціонерне товариство "Укрпошта", Листоноша, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

19

Пархоменко

Василь Петрович

04.08.1948

с. Прадівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Сила і Честь", Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

20

Пономаренко

Аліна Валеріївна

09.06.2000

м. Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

21

Кухаренко

Євгенія Ігорівна

29.09.1998

м. Васильків, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Фітнес клуб "М2", Тренер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

22

Пальоха

Руслан Миколайович

30.06.1972

м. Бровари, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Сила і Честь", Військовий пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

1

Гребіник

Павло Андрійович

28.01.1974

с. Русалівка, Маньківський р-н, Черкаська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Малосолтанівська сільська рада, Сільський голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Мошковська

Ніна Микитівна

25.10.1960

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Плесецька сільська рада, Сільський голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

3

Вовк

Олександр Павлович

30.03.1983

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут управління нерухомим майном"., Директор ТОВ "Інститут управління нерухомим майном"., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

4

Колесов

Андрій Володимирович

08.07.1973

с. Глеваха, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "Епіцентр К"., Заступник начальника відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

5

Ладинська

Олена Дмитрівна

14.12.1968

м. Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівський НВК №1, Вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

6

Головко

Іван Вікторович

02.02.1979

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

7

Коцюк

Ніна Григорівна

13.10.1966

с. Яструбинці, Іллінецький р-н, Вінницької обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Великосолтанівська НВК "ЗОШ I-II ступенів –ДНЗ", Вчитель початкових класів, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

8

Савченко

Юрій Костянтинович

24.07.1978

с. Варовичі, Поліський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військова частина А2682., Начальник фінансового відділу., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

9

Комар

Тетяна Анатоліївна

09.07.1990

с-ще Глеваха Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АЗ "Аршин"., Начальник відділу землеустрою, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

10

Бахмацький

Ярослав Миколайович

24.11.1980

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Епіцентр К"., Начальник відділу "Склад А"., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

11

Кобець

Ольга Володимирівна

30.09.1981

с. Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дібрівська сільська рада, Секретар Дібрівської сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

12

Юшко

Василь Петрович

12.01.1980

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Київський загін воєнізованої охорони, Охоронник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

13

Терентьєва

Ольга Валентинівна

26.05.1961

м. Дніпропетровськ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Поштове відділення в селі Данилівка., Начальник поштового відділення в селі Данилівка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

14

Свинченко

Сергій Васильович

24.07.1978

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

15

Саханда

Ірина Миколаївна

03.10.1980

м. Чорнобиль, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Епіцентр К"., Бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

16

Палій

Сергій Миколайович

11.05.1973

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працюю, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

17

Головко

Ольга Володимирівна

05.07.1984

с. Мигалки, Бородянський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Домогосподарка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

18

Лісняк

Владислав Миколайович

09.03.1999

с-ще. Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фельдшер у МЦ "Добробут"- невідкладна допомога., Студент НМУ ім. О.О. Богомольця, фельдшер з медицини невідкладних станів., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

19

Луценко

Оксана Олексіївна

14.01.1994

м. Васильків Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

20

Лебедінський

Максим Сергійович

04.01.1990

с. Багрин Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Компанія ДП "Vaillant Group", Регіональний менеджер., судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

8

21

Панченко

Людмила Вікторівна

24.06.1973

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

9

22

Верещак

Андрій Станіславович

23.08.1984

с. Данилівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

7

23

Пакула

Олена Вікторівна

26.04.1974

м. Тетіїв, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

8

24

Коломієць

Віталій Вікторович

20.02.1981

с. Бесідка, Ставищенський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, 29 Державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України, Старший пожежний-рятувальник, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

10

25

Завальна

Олеся Василівна

03.05.1975

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

7

26

Новохатній

Валерій Іванович

26.02.1996

с. Плесецьке, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працюю, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

8

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Чорна

Лариса Валентинівна

18.03.1983

с-ще Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Весняночка", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Бондарук

Сергій Олегович

08.06.1983

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець "Бондарук", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Дубовик

Юлія Іванівна

14.11.1981

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівська селищна рада, Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

4

Поліщук

Анатолій Анатолійович

14.03.1986

м. Васильків, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Перша лізингова компанія", Керівник страхового відділу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

5

Мизюра

Світлана Миколаївна

06.02.1975

с-ще Калинівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Калинівський Навчальний Виховний Комплекс №1, Завідувач господарством, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

6

Сидорченко

Микола Олегович

21.12.1998

м. Торез, Донецька обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Комунальне Підприємство "Калинівська варта", Інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

7

Шарко

Олена Петрівна

13.06.1969

с. Порадівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Порадівська сільської ради, Секретар сільської ради, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

8

Волощук

Василь Володимирович

14.01.1999

с. Кожухівка Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасове не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

9

Тихоненко

Леся Миколаївна

12.07.1985

м. Боярка Києво-Святошинський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівська селищна рада, Спеціаліст ІІ категорії, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

10

Бабіченко

Наталія Олександрівна

10.06.1978

м. Куп’янськ, Харківська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КЗВРР "Калинівська дитяча ", Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

11

Чайківський

Артем Ігорович

11.06.1991

м. Коростень, Житомирська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Комунальне Підприємство "Калинівська варта", Інспектор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

12

Ковриженко

Катерина Василівна

27.11.1995

с-ще Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасове не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

13

Дерій

Валентин Володимирович

26.04.1981

с. Плесецьке Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Квадро Інтернешнл, Слюсар, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

14

Вишняк

Тетяна Анатоліївна

16.06.1985

с. Мала Солтанівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дошкільний Навчальний Заклад (ясла-садок) "Весняночка", Вихователь, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

15

Ковальчук

Роман Ігорович

14.04.1989

с. Туруханськ, Красноярський край

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасове не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

16

Фурман

Надія Трохимівна

12.07.1963

с-ще Піщанка, Вінницька обл.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівський Навчальний Виховний Комплекс №1, Вчитель, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

17

Булавко

Микола Іванович

26.04.1973

с. Кінашев, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

18

Кобюк

Тетяна Анатоліївна

14.09.1979

с-ще Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Дошкільний Навчальний Заклад (ясла-садок) "Весняночка", Помічник вихователя, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

19

Олексієнко

Євгеній Володимирович

22.12.1970

м. Хорол Полтавська обл.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "АТП 1677", Головний механік, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

20

Ковриженко

Віталій Миколайович

09.09.1983

м. Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Дошкільний Навчальний Заклад (ясла-садок) "Весняночка", Електрик, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА СЛАВЕТНА"

1

Левківський

Сергій Андрійович

23.06.1997

Білорусь, Мінська обл., Стародорожський р-н, с.Щитковичі

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Перший кандидат

2

Зеленюк

Владислав Вячеславович

16.01.1997

м. Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа підприємець Зеленюк Владислав Вячеславович, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

1

3

Біленко

Світлана Олександрівна

25.09.1992

с. Щитковичі,Стародорожського району,Мінської обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Фізична особа підприємець Біленко Світлана Олександрівна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

3

4

Стеценко

Владислав Геннадійович

03.12.1998

місто Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Сто Автоцентр, Директор малярного цеху, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

6

5

Самохатка

Зухра Міраліівна

22.11.1981

село Кожухівка, Васильківського району, Київської обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Васильківський районний ЦДЮТ, Керівник гуртка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

1

6

Федчун

Дмитро Миколайович

19.12.1982

місто Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Епіцентр, Комерційний директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

2

7

Чайківський

Ігор Олегович

07.02.1967

місто Коростень, Житомирської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Калинівський будинок культури, Директор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

2

8

Меренкова-Петрищева

Олександра Андріївна

27.02.1997

смт. Калинівка, Васильківського р-ну, Київської обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ТГ "ОВАЦІЯ", Ляльковод-аніматор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

1

9

Ярмош

Платон Олегович

17.12.1998

місто Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, SDM Partners, Юрист, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

6

10

Хижняк

Анна Миколаївна

16.08.1997

село Тростинка, Васильківського району, Київської обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Калинівська школа мистецтв, Викладач сольного співу, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

5

11

Левкуша

Олександр Віталійович

08.07.1994

смт. Глеваха, Васильківського району, Київської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Айадмін", Інженер-програміст, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

3

12

Швецова

Юлія Геннадіївна

15.05.1979

місто Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПМ Технопарк Експо, Головний бухгалтер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

7

13

Заруцький

Олександр Вікторович

05.03.1994

місто Коростень, Житомирської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Центр дитячої та юнацької творчості смт.Калинівка, Керівник гуртка, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

2

14

Тимофеєва

Марія Тарасівна

29.12.1992

місто Новий Уренгой, Тюменської області, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець Тимофеєва Марія Тарасівна, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

3

15

Тимофеєв

Максим Андрійович

23.08.1987

місто Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець Тимофеєва Марія Тарасівна, Менеджер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

4

16

Заозерська

Надія Анатоліївна

05.10.1958

місто Целіноград, Казахстан

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, Пенсіонер, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

1

5

17

Андрущенко

Андрій Олександрович

08.12.1970

місто Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, 1+1 Продакшн, Адміністратор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

4

18

Чайківський

Ілля Ігорович

14.04.2002

місто Кременчук, Полтавської обл

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ПВНЗ "Інститут екології ,економіки,права", Студент, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

4

19

Чайківська

Наталія Володимирівна

20.10.1973

село Кривуші, Кременчуцького району, Полтавської обл

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ ТГ "Оволзія", Старший адміністратор, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

3

5

20

Чуднівець

Євгеній Олегович

08.02.1999

місто Біла Церква, Київської обл

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

2

6

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Пірнівської cільради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в депутати Бишівської cільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у раду Чабанівської громади на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в депутати Гребінківської селищної ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Фурсівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Поліської громади на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Вороньківської cільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Гірської сільради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Золочівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Немішаївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ставищенської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Циблівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Дівичківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ташанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Іванківської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади. Список кандидатів на голову Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, местные выборы, кандидаты, калиновка

неділя, 26 червня 2022 г.
18:52
Очільники Києва і Київщини закликали громадян не нехтувати сигналами повітряної тривоги
18:20
У Тетіївській громаді на Київщині пройшли спортивні змагання - забіг на підтримку ЗСУ
17:24
У Демидові назріває екологічне лихо
16:05
Правоохоронці Київщини розшукали зниклу 11-річну дівчинку
15:32
Київське СІЗО купило тону капусти
14:47
Ворог завдав ракетних ударів по Черкащині, - Ігор Табурець
14:32
На території білорусі росія нарощує свою військову присутність - ГУР України
14:05
Ракетний удар по Києву нанесли бомбардувальники з території Каспійського моря - Повітряні сили ЗСУ
13:45
На Київщині за добу знешкоджено 324 вибухонебезпечних предмети
13:10
Людей вбила росія, але загинули ці люди внаслідок корупції під керівництвом Віталія Кличка, - Георгій Могильний
12:45
У Києві перенесуть або демонтують 32 монументи радянським діячам
12:17
У дворі приватного дитячого садочка пошкоджена водопровідна магістраль, - КМДА
12:09
Ракетний обстріл центру Києва: розпочато кримінальне провадження
11:58
Над Фастівщиною в Київській області сили ППО збили ворожу ракету
11:28
Ракетний обстріл Києва: друга ракета влучила у дитсадок
11:11
Ракетний обстріл Києва: з житлового будинку евакуювали 25 мешканців, госпіталізували - 4
Календар подій
Кримінальна “Рів'єра”: слідство щодо будівельних компаній із оточення нардепа Стріхарського продовжується
24 червня 2022 г. 09:10
Кримінальна “Рів'єра”: слідство щодо будівельних компаній із оточення нардепа Стріхарського продовжується
Нацполіція розслідує факти можливих порушень законодавства при будівництві житлового комплексу (ЖК) “Рів'єра” на вул. Центральній та вул. Малоземельній (житловий масив Осокорки, Дарницький район Києва). Правоохоронці встановили, що забудовники перевищили максимально допустиму поверховість зведених будинків (збудували до 10-ти поверхів замість 4-ох) і за сумнівних підстав “надбудувати” в одному із них приміщення житлово-комерційного призначення. Чи буде мати розслідування якийсь практичний результат – велике питання. В 2016-2017 роках правоохоронці вже бралися доводити, що при будівництві вказаного комплексу за допомогою посадовців Київської міськдержадміністрації (КМДА) грубо порушувалось законодавство, але все “зійшло нанівець”. Можливо, тому що компанії-забудовники пов'язані з народним депутатом від фракції “Слуга народу” Андрієм Стріхарським (на колажі).