четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

На місцевих виборах-2020 за посаду голови Таращанської міської ради Білоцерківського району Київщини змагатимуться 12 кандидатів. З них 5 йдуть самовисуванцями. Серед кандидатів – чинний голова Таращанської міськради Валерій Велієв, голова Таращанської райради Людмила Урожай, голови Северинівської і Крутогорбівської сільрад. А також два претенденти на посаду голови Таращанської громади – однофамільці. Детально про кандидатів читайте у матеріалі KV.

Як стало відомо KV, до Таращанської міської громади (26,4 тис. населення), увійшли: с. Антонівка, с. Бовкун, с. Буда, с. Велика Березянка, с. Велика Вовнянка, с. Веселий Кут, с. Володимирівка, с. Дубівка, с. Калинове, с. Кирдани, с. Кислівка, с. Ківшовата, с. Косяківка, с. Красюки, с. Крива, с. Круті Горби, с. Лісовичі, с. Лука, с. Лук'янівка, с. Маковецьке, с. Мала Березянка, с. Мала Вовнянка, с. Малоберезанське, с. Плоске, с. Потоки, с. Ріжки, с. Салиха, с. Северинівка, с. Станишівка, с. Степок, місто Тараща, с. Улашівка, с. Червоні Яри, с. Чернин, с. Юшків Ріг.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії, на посаду міського голови Таращанської громади претендують 12 кандидатів. 

Чинний мер Таращі Велієв Валерій Веліжанович зареєструвався кандидатом на цю посаду як самовисуванець.

Народився 20 листопада 1961 року у с.Вовнянка Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний.

На офіційній сторінці Таращанської міськради біографічні дані мера відсутні. 

Відомо, що до того, як очолити міськраду, Велієв працював в правоохоронних органах – в званні полковника керував Таращинським районним відділенням міліції в Київській області. Як начальник цього РВВС, Велієв проходив свідком у справі вбивства у 2000 році журналіста Георгія Гонгадзе. 

У 2010 році Велієв балотувався до міськради вже як пенсіонер.

З жовтня 2010 року – голова Таращанського міської ради Київської області VI скликання. Балотувався від партії "УДАР Віталія Кличка" як член цієї партії.

З листопада 2015 року – голова Таращанського міськради VII скликання. Балотувався як безпартійний самовисуванець (спочатку передбачалося, що Велієв піде на вибори під прапорами УДАРу). На виборах 2015 року Велієв набрав всього 11,67% або 521 голос. Таким чином, він очолив місто, заручившись підтримкою менше 5% від числа його населення.

У березні 2020 року повідомлялося про затримання мера Таращі, якого підозрювали у отриманні від підприємця хабаря у розмірі 1 тис. доларів.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Велієва має три земельних ділянки загальною площею понад 1,4 тис. кв.м, будинок і два легкових авто. Дохід родини за минулий рік склав 815 тис. гривень.

Читайте: Мэр Таращи Велиев в прошлом году не нажил имущества

Партія “Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" висунула кандидаткою Гарбар Богдану Антонівну. Вона народилася 20 жовтня 1960 року у с.Гусине Турківського району. Має вищу освіту, член політичної партії ВО "Батьківщина". Пенсіонерка.

До 2015 року, до моменту ліквідації Таращанського дитячого будинку “Надія”, була його уповноваженою особою.

У 2015 році балотувалася до Київської обласної ради від партії “Батьківщина” по округу 49, не пройшла.  

Читайте: Выборы в Киевсовет 2020: список ВО “Батькивщина”

Від партії "Наш Край” зареєструвався Кривошеєв Михайло Юрійович. Народився 15 листопада 1987 року у Таращі Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний. Кривошеєв – юрист, працює у СП "Петрівське" і має Адвокатське бюро Михайла Кривошеєва.

Кривошеєв є одним з засновників Громадської організації "Таращанський корпус".

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

Кандидатом-самовисуванцем на посаду голови Таращанської міськради зареєструвався сільський голова Северинівська сільради Сидоренко Віктор Миколайович. Народився 25 грудня 1970 року у с.Северинівка Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний.

За даними декларації за 2019 рік, родина Сидоренків має 9 земельних ділянок загальною площею понад 115,5 тис. кв.м, будинок і легковий автомобіль. Дохід родини за минулий рік склав понад 300 тис. гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Самовисуванцем зареєструвався Трохименко Сергій Олександрович. Народився 3 березня 1986 року у м.Миронівка Київської області. Безпартійний. 

Закінчив Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю “менеджмент організації” і отримав післядипломну освіту у ДВНЗ  "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди". 

Згідно з даними біографії, Сергій Трохименко з 2012 року очолює КЗТРР "Таращанська дитячо-юнацька спортивна школа”.

У 2015 році був обраний депутатом Таращанської міськради. 

Згідно з декларацією за 2019 рік, його дружина має будинок, Сергій Трохименко заробив за рік 137 тис. гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Від партії “Слуга народу” йде Троян Сергій Миколайович. Народився 19 квітня 1968 року у с.Круті Горби Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний. Голова Крутогорбівської сільської ради.

Згідно з даними декларації за 2019 рік, родина Трояна має 6 земельних ділянок загальною площею понад 60 тис. кв.м, два будинки і легковий автомобіль. Дохід за минулий рік склав понад 270 тис. гривень. 

Партія “Європейська Солідарність” висунула кандидаткою голову Таращанської районної ради Урожай Людмилу Борисівну. Народилася 19 червня 1970 року у с.Лук’янівка Таращанського району Київщини. Безпартійна.

Має вищу освіту – закінчила фізико-математичний факультет Чернігівського педагогічного інституту ім. Т. Шевченка.

З 2006 по 2013 рік – начальник відділу освіти Таращанської районної державної адміністрації. З червня 2013 – вчитель фізики і математики Таращанської школи №2.

З 28 лютого 2014 року Людмила Урожай займає посаду голови Таращанської районної ради (до цього була депутатом райради). У 2015 році була переобрана на цю ж посаду. За сумісництвом працює вчителем в школі.

За даними декларації за 2019 рік, Людмила Урожай має земельну ділянку площею 600 кв.м, будинок і легковий автомобіль. Її дохід за 2019 рік склав понад 380 тис. гривень. 

Самовисуванцем йде Шостак Сергій Миколайович. Народився 6 червня 1981 році у Таращі Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, безпартійний. 

Є директором ТОВ "Клондайк Оіл Груп" (Роздрібна торгівля запасними частинами і приладдям для автомобілів) і директором Громадської організації “Таращанщина – вперед”!

Від партії “За Майбутнє” висунутий кандидат Шостак Юрій Вікторович. Народився 28 травня 1976 року у с.Лука Таращанського району Київщини. Має вищу освіту, безпартійний. На даний час тимчасово не працює. 

Юрій Шостак донедавна був першим заступником голови Таращанської РДА і тимчасово займав посаду голови РДА після того, як 10 грудня 2016 року з неї за власним бажанням звільнився Андрій Давиденко. У 2017 році Національним агентством України з питань державної служби був проведений конкурс на заміщення вакантної посади голови Таращанської РДА. Однак, жоден кандидат не був визнаний комісією гідним для проходження співбесіди на посаду.

За даними декларації за 2019 рік, Юрій Шостак має частку квартири, його дохід за минулий рік склав 463 тис. гривень. 

Читайте: И.о. главы Таращанской РГА Шостак в 2018 году стал зарабатывать меньше

Партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" висунула кандидаткою на посаду міського голови Таращі Ямкову Надію Іванівну

Народилася 1 грудня 1963 року у с.Петрівське Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, член партії ВО "Свобода". Є Фермером-одноосібником.

У 2015 році Надія Ямкова балотувалася до Київської обласної ради від ВО “Свобода”по округу 49. На той час працювала заступником директора з економічних питань ТОВ "Консалтингруп".

Згідно з декларацією за 2019 рік, Надія Ямкова має будинок і легковий автомобіль. Дохід її родини за рік склав  167 тис. гривень.

Висуванцем партії "Сила і Честь" є Кондратюк Олег Петрович. Народився 2 листопада 1966 року у с.Лука Таращанського району Київської області. Має вищу освіту, член партії "Сила і Честь". Пенсіонер.

Самовисуванцем йде Кошман Микола Іванович. Народився 17 травня 1965 року у с.Юшків Ріг Таращанського району Київської області. Має загальну середню освіту, безпартійний. Самостійно обробляє свої земельні паї.

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  (зашить ссылку, когда будет)

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, выборы, кандидат, местные выборы 2020, вибори, місцеві вибори, отг, голова, микола кошман, кривошеєв михайло, сидоренко віктор, трохименко сергій, сергій троян, урожай людмила, сергій шостак, юрій шостак, надія ямкова, таращанська отг, місцева рада, валерій велієв, богдана гарбар, олег кондратюк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій