пятница, 30 июля 2021 г.

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року

25 жовтня на місцевих виборах жителі Гостомельської ОТГ обиратимуть собі голову. Кандидатів, охочих зайняти таку посаду, виявилося 14: серед них чинні керманичі Гостомеля та сіл у складі громади, помічниця нардепа Надії Савченко, активісти, депутати та інші.

Як стало відомо KV, до Гостомельської селищної ОТГ увійдуть Гостомельська селищна рада (селище Гостомель), Горенська сільська рада (село Горенка, село Мощун) та Озерська сільська рада (село Озера).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На посаду голови Гостомельської об’єднаної територіальної громади зареєстровано 9 представників політичних партій та 5 самовисуванців.

Прилипко Юрій Ілліч – народився 10 серпня 1960 року, чинний Гостомельський селищний голова, самовисуванець. Представляв громаду Гостомеля в Ірпінській міській раді протягом трьох скликань. 25 жовтня 2015 року був обраний на посаду Гостомельського селищного голови. 

У 2018 році Юрія Прилипко підозрювали "у розтраті шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинили тяжкі наслідки". У 2019 році Юрія Прилипко звинуватили у побитті депутата селищної ради Ольги Смолянчук. Нібито, він напав на депутата під час сесії селищної ради і розбив їй губу.

Після втечі Януковича, його автопарк знайшли на складах, які належать Прилипку.

Згідно з даними декларації, офіційний сумарний дохід Юрія Прилипко в 2019 році склав 9 млн 416,02 тис. гривень, з них: заробітна плата – 303,7 тис. гривень, “чорнобильські” – 5,1 тис. гривень, дохід від оренди – 6 млн 309,3 тис. гривень, пенсія – 89,9 тис. гривень, 108 тис. гривень гонорару та 2,6 млн гривень від продажу майна.

Готівкові заощадження Прилипко становили 1,2 млн гривень, та 14 млн 756 тис. 610 гривень іпотеки.

Юрій Прилипко задекларував: 

  • три земельних ділянки в Гостомелі площею: 65938 кв. м, 1500 кв. м і 1838 кв. м;

  • житловий будинок в Гостомелі площею 75 кв. м;

  • нежитлові приміщення в село Горенка Києво-Святошинського району Київської області площею 7403,8 кв. м;

  • складський комплекс в Гостомелі площею 30841,6 кв. м;

  • три легкових автомобіля: Toyota Land Cruiser (1999 р.), Toyota Land Cruiser (2006 р.) і Chevrolet Chevy Van (1992 р.);

  • причіп-дача Niewiadow 126 E (1990 г. в.);

  • чотири вантажні автомобілі: КРАЗ 256Б1 (1992 р.), КАМАЗ 5320 (1984 г. в.), ЗІЛ 130 (1979 р.) і ЗІЛ 133ГЯ (1985 р.).

Його дружині належать:

  • земельна ділянка в Гостомелі площею 226 кв. м;

  • житловий будинок в Гостомелі площею 91,4 кв. м (на правах спільної власності);

  • автомобіль Nissan Qashqai (2016 г. в.).

Драпей Анатолій Михайлович – 17 березня 1962 року народження, голова Горенської сільської ради (обраний у 2010 році), йде від партії “Європейська Солідарність”. Серед місць праці – ТОВ “Легеартіс”, ТОВ “Стілхауз”, НВО “Будпродресурс Київ”

Місцеві медіа пов’язують його з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком, а також зауважують, що у квітні він виписував працівникам селищної ради премії у розмірі мільйон гривень. Горенчани надсилали колективний лист-звернення до “Електронної книги скарг України” на Драпея, бо переконані, що за зачиненими дверима він роздає коштовну землю.

За даними його декларації, за 2019 рік Драпей заробив 496 628 гривень зарплати. Тримає готівкою 110 тис. гривень та 115 тис. доларів США, ще позичив 235 тис. доларів у Богдана Можарського. Має два коштовні годинники марок Vincent Benard та Breguet, та дві рушниці марок Benelli та Blaser. З нерухомості: 4 земельні ділянки сукупною площею у 0,6 га та будинок 80,5 кв.м у Горенці. 

Марчук Юрій Валерійович – 4 квітня 1977 року народження, безробітний, депутат Гостомельської селищної ради 7 скликання, іде від партії “Слуга Народу”. Керівник ГО “Центр розвитку гостомельської об'єднаної громади” та “Хортинг Ірпінського регіону”.

У “Слузі” його описали як депутата, що “відстоює інтереси громади. Зокрема, відомий тим, що втрутився і надав розголосу корупційним спробам місцевої влади позбавити ветеранів АТО можливості отримати житло, на яке вони мали законне право”. Замість Марчука мав балотуватися Сергій Возний, котрий не пройшов перевірку.

В місцевих медіа ім’я цього депутата неодноразово пов’язували з різного роду фінансовими та земельними махінаціями. 

У квітні 2018 року, пишуть місцеві ЗМІ, між Марчуком та мером Бучі Анатолієм Федоруком відбулися перемовини про входження Гостомеля до ОТГ з центром у Бучі. 

Програма Юрія Марчука

За даними декларації, у 2019 році отримав 226 тис. гривень доходу від продажу майна. Тримає готівкою 4500 доларів США та 10 тис. гривень. З нерухомості – 4 земельні ділянки у гостомелі (сукупна площа – 1 475 кв.м). Має дві автівки: легковик Mazda 3 (2007 р.в.) та вантажну ГАЗ 2705 (2006 р.в.). Його дружина заробила 91 434 гривні та тримає 13 тис. доларів готівкою.

Семко Наталія Григорівна, 19 квітня 1972 року народження, голова Ради правління підприємства “Рада”, балотується від партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Колишній заступник Ірпінського міського голови. У 2006 році стажувалася у Міністерстві економіки міста Мюнхен (Німеччина). Напрямок “Поводження з відходами та використання інноваційних технологій у сфері написання програм по поводженню з відходами та для місцевого самоврядування”.

У 2010 році була обрана депутатом Київської обласної ради VI скликання (по мажоритарній системі, фракція “Партія Регіонів”). У 2013 була обрана головою постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків від Чорнобильської катастрофи. У 2015 намагалася пройти до КОР від партії Володимира Карплюка “Нові обличчя”.

У 2018 році стала керуючою справами виконавчого апарату Київської обласної ради, і стала без конкурсу) На цій посаді, за даними декларації після звільнення, у 2019 році отримала 366 243 гривень доходу: 296 202 зарплати та 70 041 гривню пенсії. Їздить на Suzuki Vitara 2017 р.в., вартістю 536 тис. гривень. 

Нерухомість уся записана на чоловіка – підприємця у ВЕО "Укрвторма" Семка Петра. А саме два житлові будинки у Ворзелі Ірпінського району (355 кв.м, та 139 кв.м – у спільній власності), дві земельні ділянки у Ворзелі (2 673 кв.м), а також домоволодіння на 97,3 кв.м та ще дві ділянки у Бабинцях (2 427 кв.м).

Смолянчук Ольга Олегівна – народилася 15 січня 1992 року в смт. Поліське Київської області, підприємець, висувається від партії “Нові обличчя”. На місцевих виборах 2015 вона єдина, хто пройшов до ради від партії.

У січні 2020 року Ольгу Смолянчук позбавлено депутатського мандата рішенням Гостомельської селищної ради. Рішенням Ірпінського міського суду її визнано винною у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення. Порушенням стало те, що Смолянчук неправильно заповнила електронну декларацію, не вказавши в ній значну частину свого майна.

Вона та її співмешканець, депутат ради Олег Мамчур не вказали у своїх деклараціях чималу кількість майна. Наприклад, недобудовані об’єкти, які Мамчур вказував в попередніх деклараціях, та деякі транспортні засоби з декларації за 2018 рік зникли.

“Я спочатку працювала в Гостомельському ЖЕКу юристом, але працювала там усього місяць. З 2017 року я працюю юристом на Тарному заводі, про заробітну плату тут я напишу в декларації за 2017-й рік. Окрім цього, 4 роки я працюю на громадських засадах у приймальні народного депутата Ярослава Москаленка”, – розповідає Смолянчук.

Декларує за 2019 рік подарунок у розмірі 272 749 гривні та 147 528 гривень, що тримає готівкою. Має частку у ПП Експерт-Ленд. У її власності:

  • три земельні ділянки у Гостомелі (сукупна площа – 1 204 кв.м)

  • житловий будинок у Гостомелі (119 кв.м)

  • квартира у Бучі (66,1 кв.м)

  • квартира у Гостомелі (спільна власність, 65,2 кв.м)

Ще чимало статків у її декларації записано на Олега Мамчура.

Сакун Дмитро Сергійович, 12 червня 1964 року народження, голова громадської організації “Горенський правозахисник”, балотується від партії “Перемога Пальчевського”. Колишній регіонал – у 2010 році став депутатом Горенської сільради від “Партії регіонів”. Раніше провадив технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів як ФОП. 

“Перші кроки, які зроблю на посаді голови: створення якісної та доступної медицини на території Гостомельської ОТГ та розширення закладів дошкільної освіти, для розвитку наших дітей”, – зазначає Сакун.

Кириченко Анатолій Іванович – 1 грудня 1951 року народження, інженер у Київському обласному дитячому санаторії, висувається від партії “Опозиційна платформа – За життя”. 2005-2010 — заступник селищного голови. 2010-2015 — голова Гостомеля. Згідно з його словами, 17 грудня 2013 він написав заяву про вихід з Партії регіонів.

У 2016 році суд визнав Анатолія Кириченко невинним в зловживанні службовим становищем в грудні 2013 року, коли він відправляв працівників селищної ради на мітинг на підтримку Партії регіонів. Про це свідчить вирок Іванківського районного суду Київської області від 26 лютого. 

У 2014 році депутат Гостомельської селищної ради Василь Вознюк запевняв, що ліс під Гостомелем роздавали під пильним керівництвом селищного голови Гостомеля. 

Варчик Юлія Вікторівна – народилася 10 червня 1975 року у Києві, засновник та директор приватного підприємства “Варчик” (село Горенка, торгівля косметикою), йде від партії “Єдина громада”. Голова організації "Європейський Блок".


Кудінов Антон Миколайович – народився 27 липня 1987 року в Одесі, підприємець, самовисуванець. Громадський активіст – як він сам зазначає, з 2017 року. Учасник подій на Майданах 2004 та 2014 років. У липні 2018 року він став свідком вирубки лісу біля житлового комплексу “Чеський двір”, де сільська влада обіцяла облаштувати парк. Тоді на Антона напав засновник ГО “Агенція розвитку Гостомеля” Ростислав Скуратівський. Другий напад на Антона стався 8 вересня 2020 року, коли він поцікавився у голови Гостомеля Юрія Прилипка результатами його діяльності за 5 років правління. Зараз Антону Кудінову невідомі погрожують у соцмережах. Разом із місцевими юристами Антон створив петицію щодо надання звіту про діяльність Юрія Прилипка за його каденції.

Калінін Олександр Миколайович – 17 березня 1963 року народження, адвокат Адвокатського об’єднання “Київські Адвокати”. Самовисуванець. Був помічником депутата Василя Волги (5 скликання ВР, фракція “Соціалістична партія”).

Ліщинська Лариса Юріївна – 21 червня 1976 року народження, заступник генерального директора ТОВ ЮК “Діамакс”, балотуватиметься від партії “Народний Рух України”.


Проторченко Тетяна Миколаївна – народилася 12 вересня 1984 року у Гостомелі, заступник Голови партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”, йде від партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”. Помічник-консультант народного депутата України Надії Савченко (8 скликання ВР, фракція “ВО “Батьківщина”). 

На президентських виборах 2010 року Проторченко була представником від кандидата Сергія Тігіпка в Окружної виборчої комісії на окрузі №96, відомості про це опубліковано на сайті Центрвиборчкому.

На порталі ЦВК також зазначено, що в 2012 році вона балотувалася в парламент від Політичної партії малого і середнього бізнесу, отримала 223 голоси (0,25% голосів на 95-му окрузі з центром в Ірпені). 

У 2014 році вона була зареєстрована Центрвиборчкомом довіреною особою кандидата в народні депутати Віри Савченко на позачергових парламентських виборах. Офіційним місцем роботи Проторченко на сайті ЦВК вказано приватне підприємство "БК-Будреммонтаж". Сестра Надії Савченко балотувалася від "Батьківщини" по одномандатному округу №98 у Київській області з центром в Яготині, посіла третє місце, набравши трохи більше 7% (6655 голосів).

Балотувалася у нардепи у 2019 році по ОВО № 52 (Донецька область) від цієї партії.

Проторченко подала декларацію, в якій сказано, що у неї є автомобіль Volkswagen Polo 2012 р.в., що в 2019 році кандидат отримала 96 663 гривні зарплати і 70 тис. гривень тримає готівкою. Також в 2019 році Проторченко виплатила 100 тис. Грн кредиту.

Сахненко Георгій Анатолійович – 9 травня 1967 року народження, електромонтер у Дитячому садочку №3 (м. Буча), самовисуванець.

Чубатенко Олександр Миколайович – 11 листопада 1960 року народження, голова благодійної організації Всеукраїнський фонд “Завтра”, самовисуванець.

Депутати

Всього кандидатами у депутати Гостомельської ради зареєстровано 415 чоловік, кількість виборчих списків – 17. 

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата та місце народження

Відомості

№ ТВО

№ у тер. списку

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

1

Башун

Вадим Васильович

06.05.1961

Сатка, Челябинська область, Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Інвесттрейдінг", директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Курамагамедов

Іса Асадулович

08.07.1960

Лагодехи, Грузія

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, спілка учасників бойових дій, голова спілки, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

8

3

Молчанов

Володимир Володимирович

04.01.1981

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

4

Опанасенко

Оксана Вікторівна

02.11.1979

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, поштове відділення "Гостомель-2", начальник поштового зв’язку, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

5

Семко

Наталія Григорівна

19.04.1972

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "МПП Рада", голова правління, місце проживання: село Ворзель, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

6

Феофанов

Петро Олексійович

12.09.1969

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта незакінчена вища, безпартійний, співголова спілки учасників бойових дій с.Гостомель, пенсіонер, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

2

7

Потьомкін

Євген Радиславович

12.03.1984

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

8

Чамата

Денис Валерійович

26.06.1980

селище Буча, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

3

9

Саблук

Тамара Юріївна

26.03.1972

село Кочубіївка, Уманський район, Черкаська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, школи №14 с.Гостомель, учитель початкових класів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

10

Сорочук

Аліна Миколаївна

16.06.1987

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, гостомельська селищна рада, провідний спеціаліст планової економічної служби, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

11

Сопільняк

Вікторія Олександрівна

10.05.1988

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

12

Мазніченко

Ольга Валеріївна

08.02.1989

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Лещенко О.О.", директор аптеки, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

13

Драп

Богдан Леонідович

02.01.1994

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

14

Левченко

Ярослав Вікторович

19.02.1994

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Асоціація діячів мистецтв України, артист, вокаліст, викладач, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

15

Городній

Юрій Валентинович

17.08.1985

смт. Рокитно, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Облжитло сервіс", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

16

Хомічук

Євгенія Юріївна

18.10.1985

Донецьк

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ Голден Групп, Директор, місце проживання: Чернігів, судимість відсутня.

2

7

17

Цибуленко

Ольга Леонідівна

14.04.1984

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ЦНАП село Гостомель, адміністратор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

18

Богаченко

Микола Миколайович

17.04.1982

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

7

19

Бартащук

Володимир Сергійович

29.04.1957

Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ДП"Антонов", Інженер технолог першої категорії, місце проживання: село Озера Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

20

Терлецький

Борис Анатолійович

18.04.1973

Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, компанія Фінансово-будівельний холдинг, керівник відділу кадрів, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

2

6

21

Самойленко

Лариса Миколаївна

21.05.1975

Грайворон, Бєлгородська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Футур пакс", директор, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

3

2

22

Травянко

Алла Миколаївна

28.09.1968

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Горенська АЦПСМ, Медична сестра, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

23

Матицин

Андрій Ігорович

22.09.1981

Біла Церква, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ"Укрбіоекологія", Керівник структурного підрозділу, місце проживання: Біла Церва, Київська область, судимість відсутня.

1

1

24

Макушенко

Петро Олександрович

04.04.1953

село Мощун, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Мощун, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

25

Зубець

Анатолій Іванович

30.10.1975

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, приварив підприємець, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

26

Дуля

Василь Михайлович

11.01.1965

село Подолово, Кролевецький район, Сумська область

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: село Озера Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

1

Лисаченко

Андрій Володимирович

03.02.1989

село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Правик

Олександра Олександрівна

16.02.1981

Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: смт. Коцюбинське, Київська область, судимість відсутня.

1

2

3

Мазниченко

Юрій Олександрович

07.06.1956

село Горенка, Києво-Святошинський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", Київ, Доцент, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

1

4

Бабинець

Анна Олександрівна

08.05.1975

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: село Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

1

5

Друк

Олександр Іванович

14.09.1959

село Рудня-Толокунська, Вишгородський район, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

6

Мальцева

Оксана Анатоліївна

02.02.1975

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

7

Коваль

Валентин Павлович

25.08.1949

село Мощун, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ДП "Інститут надтвердих матеріалів", Інженер-електрик, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

3

8

Близнюк

Микола Вікторович

16.10.1961

село Полтавка, Гуляйпільський район, Запорізька область.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

2

9

Грищенко

Микола Миколайович

31.05.1958

село Горенка, Києво-Святошинський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Фізична особа підприємець, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

10

Мороз

Інна Іванівна

17.06.1988

Саки, Автономна республіка Крим

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "ФОРА", Касир, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

11

Цимбаліст

Карина Олександрівна

23.11.1993

Кіровоград

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "ФУДКОМ", Фахівець з маніторингу цін, місце проживання: с.Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

12

Загородній

Сергій Володимирович

13.10.1970

Київ

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

3

13

Коломієць

Сергій Миколайович

19.10.1975

смт. Літин, Літинський район, Вінницька область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

14

Ющук

Анастасія Миколаївна

14.02.1981

Київ

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

4

15

Лисаченко

Володимир Миколайович

13.01.1966

село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

16

Лисаченко

Ольга Петрівна

29.07.1968

село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, КНП "Консультативно діагностичний центр", Молодша медична сестра, місце проживання: село Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

17

Харченко

Олег Анатолійович

27.10.1978

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

4

18

Панченко

Олександр Вікторович

30.07.1978

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Пріоритет Сервіс", Нач.вид.МТЗ, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

19

Кулієва

Юлія Миколаївна

23.04.1977

село Грузьке, Макарівський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Тренто", Юрист, місце проживання: Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

5

20

Петренко

Петро Володимирович

23.06.1980

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Корея Моторс на Подолі", Майстер приймальник автомобільного сервісу, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

21

Мазніченко

Володимир Корнійович

01.06.1970

село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

Політична Партія "ГОЛОС"

1

Шупов

Микита Ігорович

19.05.1983

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Національні Інформаційні Системи", дизайнер телевізійних програмісце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Герасименко

Олена Олександрівна

29.03.1971

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПП "ОРЗК "Колія-Рем", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Ткачук

Андрій Миколайович

13.01.1983

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Склосервіс", Головний інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

3

4

Лановенко

Олег Олександрович

22.04.1985

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

2

5

Жванко

Тетяна Петрівна

27.03.1978

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "АСТРА НАВІГЕЙШИН", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

4

6

Хижняк

Олександр Миколайович

19.07.1981

Солігорськ, Мінська область, Білорусь

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інститут фізіології НАН, відділ загальної та молекулярної патофізіології, Науковий співробітник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

2

7

Діденко

Валерій Миколайович

01.12.1979

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "ВО "Стандарт", майстер цеху, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

1

8

Скрябін

Сергій Миколайович

23.08.1978

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Слюсар-збиральник літальних апаратів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

3

9

Походенко

Анастасія Романівна

27.12.1982

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "САВ-ДІСТРІБЬЮШН", бухгалтер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

3

10

Лисенко

Тетяна Михайлівна

01.03.1974

Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "СТЕМАКС", архіваріус, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

4

11

Хом’яков

Євген Анатолійович

22.03.1983

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПРАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", Начальник зміни, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

4

12

Булавчик

Олег Володимирович

31.12.1978

село Озера, Бородянський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", пілот, місце проживання: село Озера, Бородянський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

1

13

Чорногор

Олена Петрівна

17.01.1967

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Євроклуб", менеджер-логіст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

2

14

Сніцаренко

Павло Олександрович

15.12.1986

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Київський міський клінічний шпиталь ветеранів війни, лікар, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

1

15

Долгополова

Світлана Олексіївна

30.07.1966

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

5

16

Аксенова

Ольга Вікторівна

03.10.1976

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

6

17

Кочержинська

Марія Сергіївна

20.02.1979

Дніпропетровськ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Мощун, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

5

18

Топорков

Олександр Миколайович

18.04.1978

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ПРАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", слюсар, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

6

19

Врублевський

Андрій Валерійович

22.02.1986

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

3

20

Оришкевич

Андрій Миколайович

16.10.1978

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

5

21

Попел

Альона Володимирівна

25.07.1975

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

4

22

Маленик

Дмитро Миколайович

22.05.1978

Дніпропетровськ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Європа-Транс", Спеціаліст з експлуатації, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

2

23

Сіньковська

Юлія Миколаївна

03.10.1982

Вознесенськ, Миколаївська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП Прокопенко О.Л., продавець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА "РІДНА КРАЇНА"

1

Черненко

Олег Вікторович

04.07.1973

селище Буча, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Ірпінський ВП ГУ НП в Київській області, Старший інспектор, місце проживання: Буча, Київська область., судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Марченко

Олександра Романівна

07.04.1995

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Юридична фір"Ілляшев та партнери", Помічник юриста, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

2

1

3

Скачкова

Юлія Вячеславівна

21.09.1989

селище Буча, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Буча, Київська область., судимість відсутня.

1

1

4

Макеєва

Любов Валеріївна

07.09.1981

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПАТ "Укрпошта", відділення поштового звязку 08289 Гостомель – 2, Листоноша, місце проживання: с.Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

5

Киричок

Павло Сергійович

19.10.1977

Ладижин, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військовий пенсіонер, місце проживання: село Капітанівка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

6

Бураєва

Тетяна Святославівна

26.11.1982

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Мартон Груп", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

2

7

Філіпчук

Володимир Васильович

28.12.1991

смт. Гостомель, Київської області.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ " БДМ", Начальник відділу, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

7

8

Атаманюк

Богдан Михайлович

21.12.1981

Київ.

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, В/ч 3018 Національної Гвардії України, Військовслужбовець за контрактомісце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

2

9

Мазур

Дмитро Миколайович

25.10.1983

смт. Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ " Ветропак Гостомельський склозавод", Начальник дільниці, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

10

Малюк

Ірина Михайлівна

25.11.1986

село Горенка, Києва-Святошинський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальне некомерційне підприємство "Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Бучанської міської ради, Медична сестра, місце проживання: с.Мощун, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

6

11

Порохня

Олександр Михайлович

28.10.1967

сел. Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

12

Ольховський

Геннадій Григорович

08.11.1973

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ " КІР-Автотранс", Керівник транспортної компанії, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

13

Узварик

Іван Іванович

24.11.1961

село Ошитки, Вишгородський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

14

Саніна

Лариса Олександрівна

23.10.1969

Куп’янськ, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

5

15

Місюра

Наталія Михайлівна

29.09.1971

село Тетерівське, Іванківський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Гостомель ЖЕК, Працівниця благоустрою, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

16

Гаврилюк

Юрій Юрійович

08.06.1966

с.Буда-Бабинецька, Бородянський район, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ "Юрія", Торговий представник, місце проживання: село Блиставиця, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

5

17

Коноваленко

Олександр Володимирович

16.07.1966

с.Ліпляве, Канівський район, Черкаська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

18

Кухаренко

Олег Васильович

24.10.1977

Ватутіно, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, В/ч 3018 Національна гвардія України, Військово-службовець за контрактомісце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

19

Арендарук

Олена Віталіївна

09.06.1971

село Новософіївка, Вільнянський район, Запорізька область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФОП Арендарук, Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

6

20

Слєсарєва

Наталія Олександрівна

15.08.1998

сел. Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

21

Белясник

Іван Іванович

13.09.1983

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП "Белясник", місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

22

Овчаренко

Ігор Анатолійович

27.09.1962

с.Седнів, Чернігівська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Ірпінське міжрайонне управління водного господарства, Інженер-гідротехнік, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

23

Шульга

Богдан Юрійович

26.02.1997

м..Буринь, Сумська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

7

24

Микитюк

Наталія Василівна

15.12.1982

сел. Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватне підприємство "Вірма-Енерго", Бухгалтер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

25

Хомич

Оксана Олександрівна

10.09.1972

смт. Софіївка, Дніпропетровська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, "Рибний рай", менеджер, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

26

Пермяков

Анатолій Ігорович

19.09.1985

с.Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Спеціального зв’язку", Фельд’єгер, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

політична партія "Громадянська позиція"

1

Захлюпаний

Володимир Миколайович

24.09.1960

с.Тиниця Бахмачський район, Чернігівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Ірпінська ЗШ І-ІІІ ст. №13, директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Коморний

Сергій Григорович

30.01.1980

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ППО ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", Голова ППО, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

3

Шпильковська

Олена Олександрівна

13.04.1981

Нелидове, Тверська область, Російська Федерація

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінська ЗШ І-ІІІ ст. №13, Вчитель початкових класів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

4

Філіпчук

Вікторія Павлівна

13.08.1973

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП "Філіпчук В. П.", місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

5

Грушевський

Борис Олександрович

22.07.1954

селище Нексікан, Сусуманський район, Магаданська область, Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

6

Кукса

Микола Сергійович

05.07.1988

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Квант-А", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

6

7

Копаниця

Світлана Василівна

07.11.1967

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінська ЗШ І-ІІІ ст. №13, Вчитель початкових класів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

7

8

Козак

Іван Федорович

06.10.1991

село Новий Олексинець, Кременецький район, Тернопільська область

Громадянин України, освіта вища, член політичної партії "Громадянська позиція", Ірпінська ЗШ І-ІІІ ст. №13, Вчитель історії, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

8

9

Ющук

Євген Валентинович

16.10.1993

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта незакінчена вища, безпартійний, ТОВ "Базіс", Керівник відділу продажу, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

9

10

Маленко

Світлана Михайлівна

22.11.1987

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дикретна відпустка, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

10

11

Шахторін

Роман Миколайович

10.07.1976

Нікополь, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ БМК "Наснага", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

11

12

Дідус

Ольга Миколаївна

19.01.1998

село Велика Глумча, Ємільчинський район, Житомирська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Вчитель початкових класів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

12

13

Лола

Анатолій Анатолійович

24.03.1982

Переяслав-Хмельницький, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АТ "Укрексімбанк", Начальник управління, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

13

14

Овчаренко

Ірина Володимирівна

09.12.1977

Красноперекопськ, АР Крим

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

14

15

Корнієнко

Тетяна Олександрівна

04.08.1971

село Шупики, Богуславський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінський координаційний медичний центр, Практичний психолог, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

15

16

Осадчий

Олександр Миколайович

28.04.1969

Сміла, Черкаська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, "Фрілансер", звукорежисер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

16

17

Кукса

Тетяна Тарасівна

25.09.1967

Новий розділ, Львівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Вектор" та МПП "Сигнал", Головний бухгалтер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

17

18

Мазур

Дмитро Миколайович

25.10.1983

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ППО ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", майстер ДІ та ПО, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

18

19

Тамілова

Світлана Володимирівна

18.02.1967

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП "Київкінофільм", Заступник директора з кадрів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

19

20

Мазниченко

Олеся Анатоліївна

09.07.1974

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово непрацює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

20

21

Калита

Олександр Ігорович

16.08.1981

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ППО ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", Оператор СФМ, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

21

22

Лісовенко

Юрій Павлович

14.09.1987

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЗБК "Україна", Голова ЗБК "Україна", місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

22

23

Торчинський

Сергій Валерійович

16.08.1972

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, СТО "Бусавто", Слюсар механозбірних робіт, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

23

24

Шумар

Володимир Васильович

12.02.1974

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ПП "Шумар В.В.", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

24

25

Туровський

Анатолій Анатолійович

25.01.1965

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Український інститут сортів рослин, агрономісце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

25

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Драпей

Анатолій Михайлович

17.03.1962

село Горенка, Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Горенська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, Сільський голова, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Нюнько

Денис Леонідович

04.09.1992

Шепетівка, Хмельницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Будінжиніринг Інвест", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

2

3

Ведмеденко

Тетяна Михайлівна

25.09.1982

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Горенська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області, Керуючий справа(секретар) виконавчого комітету, місце проживання: село Горенка, Бучанский район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

4

Резніченко

Вікторія Олексіївна

02.03.1988

село Стодоли, Ніжинський район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "СНГ Плюс", генеральний директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

5

Богданова

Лариса Борисівна

10.06.1966

село Майдан-Вербецький, Летичівський район, Хмельницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

6

Хіцова

Наталія Олександрівна

09.03.1976

село Малинівка, Гощанський район, Рівненська область.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Атіс-Сервіс Україна", Менеджер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

7

Писанка

Євгеній Олександрович

04.05.1983

селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

8

Гончаренко

Олексій Олександрович

04.02.1979

Палатка, Магаданська область, СРСР

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Бест-Ерагон", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

9

Стегнюк

Оксана Михайлівна

11.11.1966

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

10

Юрченко

Леся Георгіївна

28.05.1984

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Державногеофізичнопідприємстві "УКРГЕОФІЗИКА", начальник відділу кадрів, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

11

Голумбієвський

Володимир Миколайович

23.12.1979

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ЦДЮСШ ФСТ "Спартак", тренер-викладач з боксу, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

12

Грашина

Оксана Валентинівна

29.04.1976

село Мощун Києво-Святошинський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Школа – інтернат № 4 Києва, Оболонський район, Вчитель, місце проживання: село Мощун Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

13

Галенко

Максим Петрович

14.07.1984

м.Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Горенська селищна рада Києво-Святошинського району Київської області, Секретар сільської ради, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

14

Майоренко

Оксана Анатоліївна

18.05.1973

Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Санаторій "Лісова поляна", Пуща-Водиця, Київ, Медична сестра, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

7

15

Шевченко

Ігор Михайлович

28.03.1966

Добропілля, Донецька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Медичний центр "Клінічна академія лазерної медицини", лікар акушер-гінеколог, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

16

Алєєва

Світлана Віталіївна

24.11.1982

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "Оквалент", бухгалтер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

17

Горілий

Андрій Леонідович

11.12.1990

Шепетівка, Хмельницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Шепетівка, Хмельницька область, судимість відсутня.

2

3

18

Протасевич

Леонід Адамович

17.07.1959

село Новосілки, Черняхівський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Малого підприємства "ОЗОН", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

19

Швай

Олександр Васильович

20.06.1977

село Козятин, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Праймеріз-Україна", Директор, місце проживання: село Козятин, Вінницька область, судимість відсутня.

3

4

20

Бортнік

Євгенія Олексіївна

06.02.1957

село Скакунка, Липовецький район, Вінницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

6

21

Школьний

Віталій Вікторович

26.05.1974

Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа підприємець Школьний Віталій Вікторович, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

8

22

Мазур

Наталія Іванівна

20.10.1981

Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Середня загальноосвітня школа № 104 імені О.Ольжича, Київ, Вчитель, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

23

Мойсієнко

Анатолій Федорович

06.04.1976

село Блистова, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

3

24

Купрієнко

Ольга Василівна

11.05.1972

Смт. Новомиколаївка, Запорізька область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

25

Тимченко

Юрій Олександрович

05.10.1976

Харків

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Самозайнята особа адвокат, Адвокат, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

26

Савченко

Ігор Всеволодович

04.01.1968

м.Лубни, Полтавська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ФОРА", працівник рибного відділу, місце проживання: село Карпилівка, Лубенський район, Полтавська область, судимість відсутня.

4

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄДИНА ГРОМАДА"

1

Варчик

Юлія Вікторівна

10.06.1975

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватне підприємство "Варчик", Директор, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Андросов

Олексій Миколайович

30.01.1989

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП Анросов О.М., місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Зайцева

Галина Миколаївна

20.02.1981

Київ

Громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

4

Новрузов

Мурат Сіяфарович

28.11.1990

село Озера, Бородянський р-н, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ФОП Новрузов М.С, місце проживання: село Озера, Бородянський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

5

Мороз

Владислав Ігорович

20.01.1994

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Мороз В.І., місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

6

Вронський

Антон Андрійович

20.08.1981

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ НВП "МАДЕК", Головний Інженер проектів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

7

Фомінцева

Альона Олександрівна

04.09.1993

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Київський психоневрологічний інтерн, Соціальний працівник, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

8

Рижик

Олександр Миколайович

15.06.1987

Острог, Рівненська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Інститут Містобудування, Радник директора Інституту Містобудування, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

1

9

Кутах

Наталія Георгіївна

18.01.1962

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП, Бухгалтер-ревізор, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

10

Корольов

Тарас В’ячеславович

04.07.1978

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Корольов Т.В., місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

4

11

Головата

Світлана Іванівна

17.08.1976

село Мощун, Київської область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ФОП, місце проживання: село Мощун, Бучанський район, Київської область, судимість відсутня.

3

2

12

Стигар

Едуард Олегович

04.11.1969

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка. Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

13

Бойко

Олена Юріївна

07.01.1971

село Липовиця, Прилуцький район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

14

Вдовиченко

Ольга Володимирівна

06.08.1998

село Озера, Бородянський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ЛК-ТРАНС"., Адміністратор, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

15

Леонтьєв

Валентин Васильович

05.02.1955

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель. Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

16

Новицький

Сергій Миколайович

27.09.1978

село Іркліїв, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Центр захисту інформаціїного простору України, Начальник фінансво-економічного відділу, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

17

Охримчук

Світлана Олександрівна

03.01.1969

село Любимівка, Дніпропетровська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

18

Перехрестенко

Наталія Андріївна

05.10.1967

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП Перехрестенко, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

19

Рибак

Тетяна Миколаївна

23.02.1975

Абай, Карагандиська область, Казахстан

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Забуччя, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

20

Зеленков

Владислав Русланович

20.03.1993

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

21

Гіль

Олексій Ігорович

24.12.1977

Рівне

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ ПроксімаРесерч, Програміст, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

22

Гіль

Катерина Сергіївна

28.11.1984

Рівне

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ ПроксімаРесерч, Програміст, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

23

Айдаміров

Антон Едуардович

01.02.1993

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Ювелірний ДіМенеджер з продажу, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

1

Мовчун

Тарас Миколайович

03.06.1963

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Будинок Культури село Гостомель, Заступник директора, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Гамарник

Роман Іванович

13.01.1971

Лейпціг, Німеччина

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Коваленко

Руслан Васильович

01.01.1977

село Добринь, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

4

Кислиця

Олена Вікторівна

06.07.1963

Саратів

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостомельська селищна рада, Секретар Ради, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

1

5

Матусяк

Ольга Іванівна

08.08.1967

селище Бушинка, Вінницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Ветропак Гостомельський склозавод", Комірник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

6

Стаскевич

Сергій Вікторович

22.11.1967

смт. Новоандріївка, Сімферопольський район, Кримська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Цитомед Плюс", головний лікар, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

7

Лапинін

Олександр Юрійович

15.08.1984

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Механік, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

8

Товстоног

Олександр Петрович

22.09.1975

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Начальник управління, місце проживання: м Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

4

3

9

Йовенко

Олена Миколаївна

01.06.1980

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Антонов", Начальник планово-технологічного бюро, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

10

Мілевська

Зоя Петрівна

18.04.1963

село Потуш, Тиврівський район, Вінницька область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Бібліотека село Гостомель, Завідуюча бібліотеки, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

11

Лоза

Олександр Анатолійович

07.10.1978

село Озера, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Начальникекономічного .відділу, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

12

Блонська

Ніна Миколаївна

12.11.1963

село Льонівка, Ємільченський район, Житомирська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ФОП, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

13

Лисенко

Микола Анатолійович

18.12.1986

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Начальник цеху, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

14

Роман

Анна Михайлівна

23.08.1982

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостомельська селищна рада, Головний спеціаліст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

6

15

Рудой

Ігор Вікторович

12.04.1967

Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "РИДО груп", Начальникрибного виробництва, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

1

16

Мудра

Наталія Іванівна

02.05.1956

Дніпропетровськ

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Фельдшерсько -Акушерський пункт село Озера, Завідуюча Фельдшерсько -Акушерським пунктомісце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

17

Чайка

Юлія Петрівна

28.04.1982

село Озера, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Озерська сільська рада, Спеціаліст-землевпорядник, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

6

18

Лутченко

Наталія Миколаївна

09.06.1978

село Скитьки, Чернігівська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ЗОШ №14, Вчитель, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

19

Войцехівський

Андрій Михайлович

13.12.1971

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ Будівельна компанія "НОВО-БУД", Інженер, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

2

20

Кочубинский

Владислав Анатолійович

01.02.1967

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

3

21

Давиденко

Олексій Олексійович

21.03.1992

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Буча-Авто", Начальник цеху кузовного ремонту, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

6

22

Османов

Темраз Шамсудинович

17.08.1961

с.Борч, Рутульський район, Дагестан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

4

23

Іпатьєва

Марина Сергіївна

20.03.1976

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостомельська селищна рада, Провідний спеціаліст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

8

24

Можчіль

Дарина Артурівна

20.03.1993

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

25

Яременко

Олексій Анатолійович

17.08.1961

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

7

26

Зінченко

Яна Володимирівна

06.08.1968

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ревізор, Податкова інспкекція, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

Політична партія "Народний Рух України"

1

Ліщинська

Лариса Юріївна

21.06.1976

Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "ЮК "Діамакс", Заступник Генерального Директора, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Щербакова

Оксана Михайлівна

09.04.1985

Черкаси

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Фрілансер, Інженер ІТ, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

3

Мазниченко

Олександр Михайлович

05.06.1966

село Стеблів, Черкаська обл

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ СТО "Камаз", Директор, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

4

Яновський

Микола Петрович

05.07.1979

с.Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

5

Мазніченко

Тетяна Віталіївна

27.04.1984

Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Тимчасово не працює, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

6

Мархонос

Тетяна Сергіївна

20.07.1984

село Мощун, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Народний Рух України", Тимчасово не працює, місце проживання: село Мощун, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

7

Лисак

Тетяна Володимирівна

05.04.1982

Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, член Політичної партії "Народний Рух України", Перебуває у відпустці по догляду за дитиною, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

8

Лузгін

Сергій Сергійович

08.08.1972

Луганськ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Народний Рух України", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

9

Королькевич

Марина Василівна

13.06.1971

Київ

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", АТ "Кредитагріколь банк", Директор департаменту аналізу і супроводження зовнішньоекономічної діяльності, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

10

Давиденко

Олександр Олексійович

01.06.1996

с.Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Тимчасово не працює, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

11

Віценко

Сергій Іванович

12.08.1980

село Великий Митник, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "Меді Україна", Лікар, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

12

Юркова

Діана Вікторівна

12.06.1967

Алчевськ, Луганська область

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Тимчасово не працює, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

13

Смеречинська

Анастасія Михайлівна

19.09.1990

Чернівці

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. "Гімназія №19 "Межигірська" Подільського р-н м.Києва, Педагог-організатор, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

14

Скринник

Світлана Михайлівна

28.06.1984

Харків

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

15

Осовський

Валерій Вікторович

18.07.1979

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "ЄДНА МОВА", Електрозварювальник, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

16

Зайцева

Наталія Сергіївна

26.06.1985

с.Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Оболонського району, Бухгалтер, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

7

17

Панчошний

Роман Ігорович

17.11.1991

Кам’янка Дніпровська, Запорізька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "Інтер електро Лайф", Менеджер, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

18

Муровцева

Олена Костянтинівна

08.10.1968

Оленегорськ, Мурманська область

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "Мастер-Авіа", Директора термінала "В", місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

19

Кондратюк

Вікторія Василівна

20.07.1999

село Безбородьки, Драбівський район, Черкаська область

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "Анрі Фарм", Фармацевт, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

20

Ярова

Тетяна Василівна

04.04.1987

Миколаїв

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "Анрі Фарм", Фармацевт, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

21

Осіпов

Андрій Геннадійович

01.07.1969

Алмати

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа, Адвокат, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

22

Ліпатов

Андрій Олександрович

27.01.1986

Київ

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", Координатор проекту ТОВ "Reynaers Aluminimum", Економіст, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

23

Сліпченко

Олена Миколаївна

29.08.1988

Миколаїв

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Народний Рух України", ТОВ "ТАС", Фармацевт, місце проживання: с.Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

Політична партія "НАШ КРАЙ"

1

Абрамчук

Дмитро Валентинович

10.10.1985

смт. Широке, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гостомельська селищна рада, Заступник селищного голови, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Прилипко

Діана Олександрівна

13.11.1991

Київ.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Мелвінс Прайм", Менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

3

Дахнович

Ігор Андрійович

21.09.1958

м.Баку, Азербайджан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

4

Бондаренко

Наталія Миколаївна

03.10.1957

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

5

Кобзаренко

Віктор Олександрович

11.06.1970

смт. Озерне, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

3

4

6

Гусачов

Анатолій Анатолійович

14.01.1985

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, УЖКП "Гостомель", Головний інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

7

Тимошенко

Олександр Вікторович

04.04.1977

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Вишневе, Київська область, судимість відсутня.

2

1

8

Чемерис

Сергій Володимирович

20.01.1982

Дальнереченськ, Приморський край, Росія

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гостомельська селищна рада, Керівник служби контролю за благоустроємісце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

9

Максим’юк

Вероніка Анатоліївна

22.01.1990

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

10

Скуратівська

Надія Юріївна

16.09.1988

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Мелвінс Прайм", Менеджер з персоналу, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

11

Литвин

Олексій Валерійович

17.12.1968

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гостомельська селищна рада, Начальник служби з питань надання адміністративних послуг, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

12

Темчишен

Вадим Андрійович

10.02.1996

Казахстан, село Кизилтуське.

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

13

Осецький

Максим Олегович

29.04.1988

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Мелвінс Прайм", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

14

Марущак

Оксана Валеріївна

08.08.1978

селище Іванків, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінський ліцей № 3, Вчитель, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

15

Сластьоненко

Людмила Петрівна

09.11.1975

селище Буча, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостомельська селищна рада, Головний спеціаліст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

16

Шевченко

Віктор Іванович

18.03.1954

село Стрітівка, Кагарлицький район, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

17

Гаража

Олексій Анатолійович

31.10.1981

Донецька область, Макіївка

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, судимість відсутня.

2

6

18

Верлока

Олена Михайлівна

17.09.1956

село Лаврики, Сквирський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Селищна рада, Прибиральниця, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

19

Штиль

Олександр Васильович

12.01.1980

село Мала Глумча, Ємільчинський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЕМПЕКС", Головний лікар медичного центру, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

6

20

Казіміренко

Наталія Григорівна

27.03.1952

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

21

Варченко

Наталія Вячеславівна

24.02.1987

Київ.

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФОП Бігун О.В., Менеджер із збуту, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

22

Галаган

Василь Іванович

23.01.1958

село Погреби, Драбівський район, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

23

Молчанова

Наталія Василівна

07.10.1976

село Черевки, Яготинський район, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ДП "Кюне і Нагель", Товарознавець, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

7

24

Іванова

Ольга Михайлівна

06.01.1989

Вінниця

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "МЕДДІВ", Регіональний менеджер з розвитку центральних регіонів, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

25

Лінкевич

Юрій Сергійович

18.03.1996

село Блиставиця, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Озера, Київська область, судимість відсутня.

3

5

26

Котенко

Артем Миколайович

13.07.1980

Донецьк

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП "КРАМОР ІК", Заступник директора по безпеці, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

Політична партія "Нові обличчя"

1

Мамчур

Олег Дмитрович

08.05.1961

село Купина, Шепетівський район, Хмельницька область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Смолянчук

Ольга Олегівна

15.01.1992

сПоліське, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, Помічник керівника без апарату управління, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Прилипко

Ольга Юріївна

24.01.1984

селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

3

4

Пустовалов

Віктор Володимирович

27.07.1983

Жданівка, Донецька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

4

2

5

Миропольський

Іван Леонідович

30.06.1979

село Кунів, Ізяславський р–н., Хмельницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Військова частина 3018 Національної гвардії України, Командир військової частини, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

1

6

Коршак

Микола Іванович

13.06.1987

село Великий Яблунець, Ємільченський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

1

2

7

Чорна

Олена Віталіївна

27.04.1975

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Університет державної фіскальної служби України, Доцент, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

2

8

Шальман

Тетяна Михайлівна

11.08.1967

село Паньківці, Старо-Синявський р-н, Хмельницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ТОВ "ЛИЦАР ЗУБ", Доцент кафедри реклата зв’язків з громадськістю, директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

1

9

Куць

Олег Дмитрович

06.12.1966

Київ

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

5

10

Смолянчук

Наталія Вікторівна

02.02.1971

сПоліське, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ВПНУБіП України "Ірпінський економічний коледж", Старший викладач, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

4

11

Бурдейний

Павло Валерійович

11.02.1992

село Городківка, Крижопільський район, Вінницька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське об’єднання "БОНДАР ТА ПАРТНЕРИ", Адвокат, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

4

12

Кушніренко

Лариса Василівна

24.11.1961

Льгов, Курська область, Росія

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

13

Родченко

Віталій Геннадійович

12.08.1980

Чкаловськ, Таджикистан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "МОЩУН-ЕЛЕКТРО"., Директор підприємства, місце проживання: с.Мощун, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

14

Харлан

Ілона Валентинівна

10.02.1971

село Кугаївці, Чемеровецький район, Хмельницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ОСББ "Липки-Сервіс", Голова ОСББ, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

4

15

Одинцова

Оксана Миколаївна

24.03.1975

село Озера, Бородянський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Озерське навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -дитячий садок", Вчитель біології та основ здоров’я, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

16

Іванишин

Сергій Петрович

04.11.1985

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

17

Кондратюк

Андрій Отарович

11.04.1966

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГУ ДСНС України у місті Києві, Заступник начальника управління, місце проживання: село Озера, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

18

Травянко

Сергій Миколайович

08.03.1974

Брянка, Луганська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "МОЩУН-ЕЛЕКТРО", Заступник директора підприємства, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

19

Остапчук

Тетяна Петрівна

08.03.1965

Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Гостомельська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини КНП "Ірпінський міський центр первинної медико – санітарної допомоги" ІМР Київської області, Старша медсестра, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

3

20

Бабейко

Тетяна Петрівна

02.11.1973

сМакарів, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ОСББ "Будинок на лузі", Голова правління ОСББ, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

6

21

Каліцінський

Олександр Сергійович

18.09.1986

Вінниця

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ЕК-ОСНОВА", Менеджер відділу продажу по роботі з особливо важливиклієнтами, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

22

Яковлєв

Андрій Вікторович

07.04.1980

село Завети Ілліча, Совгаванський район, Хабаровський край

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Заступник керівника цеху покриття металів гальванічним способом та остаточного фарбування, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

4

5

23

Бондаренко

Тетяна Георгіївна

26.05.1984

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

8

24

Буглакова

Марина Олександрівна

05.08.1988

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

3

6

25

Буток

Надія Іванівна

28.05.1989

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

5

26

Дорош

Володимир Петрович

29.03.1979

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ДЕЛВЕЙ", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

2

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1

Кириченко

Анатолій Іванович

01.12.1951

село Нова Басань, Чернігівська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Київський обласний дитячий санаторій, Інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Глієвий

Петро Петрович

02.10.1982

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа -підприємець, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

3

Островська

Катерина Сергіївна

19.07.1985

Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Телеканал "ТЕТ", Акторка, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

4

Курбат

Наталя Володимирівна

12.02.1977

Маріуполь, Донецька область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

5

Дебелий

Андрій Володимирович

17.08.1986

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Ліцей "Галілео", Заступник директора, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

6

Семенченко

Дарія Ігорівна

20.09.1991

Ірпінь

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

7

Коваленко

Олександр Олександрович

14.01.1954

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

8

Небога

Віктор Григорович

05.08.1948

село Плахтіївка, Саратівський район, Одеська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

9

Зарицька

Катерина Володимирівна

27.01.1986

Шахтарськ, Донецька область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "БУЧА МІСЬКБУД", Директор, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

7

10

Загоруйко

Ірина Володимирівна

19.07.1970

село Склозавод, Козельський район., Калужськ область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Дитячий садок "Веселка", Медична сестра, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

11

Римаренко

Дмитро Миколайович

02.08.1978

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

12

Зоря

Наталія Петрівна

27.04.1978

село Братське, Наровлянський район, Гомельська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

13

Голубець

Ольга Василівна

19.05.1961

село Талалаї, Погребищенський район, Вінницька область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

14

Нікітенко

Микола Петрович

08.05.1973

Кагарлик, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ВАТ "Ветропак Гостомельський склозавод", Майстер ЦПШ, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

15

Лебединський

Гліб Ігорович

31.10.1979

Харків

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Український інститут експертизи сортів рослин, Старший науковий співробітник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

16

Якимчук

Ганна Володимирівна

27.06.1986

Київ

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Фізична особа – підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

17

Видолоб

Володимир Васильович

06.07.1983

село Дівички, Переяслав – Хмельницький район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ Компанія Консалтінг –Інвест, Головний інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

18

Мороз

Вадим Миколайович

27.04.1986

селище Майдан – Копищенський, Олевський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Формокомплекти і запчастини", Електрогазозварювальник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

8

19

Ситченко

Ірина Вячеславівна

28.03.1991

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Державне підприємство "Антонов", Інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

20

Можарський

Богдан Леонідович

25.08.1980

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Українські найкращі будівлі", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

21

Хрущ

Максим Олександрович

03.08.1991

Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", ТОВ "Колиба", Бариста, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

22

Макарова

Ніна Михайлівна

31.01.1959

Корюківка, Чернігівська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Пенсіонер, місце проживання: село Горенка , Київська обл, судимість відсутня.

1

4

23

Завгородній

Юрій Петрович

19.12.1976

Київ

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "Шершня", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

6

24

Маслов

Олексій Анатолійович

27.04.1969

Новотроїцьк, Оренбургська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Державне підпиємство "Антонова", Інженер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

25

Вигранівська

Аліна Миколаївна

11.08.1997

село Пологи, Васильківський район, Київська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Агенція нерухомості "NEW Real", Ріелтор, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

26

Світіч

Юрій Петрович

06.07.1966

село Горохове, Кагарлицький район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", Товариство з обмеженою відповідальністю "БудкоПлюс", Директор, місце проживання: село Горенка, Київська область, судимість відсутня.

1

6

Політична партія "Перемога Пальчевського"

1

Дмитренко

Вячеслав Васильович

30.11.1988

селище Пісківка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "СЕРВІСРЕНТАЛСТРОЙ", Директор, місце проживання: селище Пісківка, Бородянський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Сорокін

Олександр Геннадійович

03.09.1988

Буча, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

2

5

3

Сакун

Дмитро Сергійович

12.06.1964

село Білогорськ, Амурська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Громадська організація "Горенський правозахисник", Голова громадської організації, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

4

Письменна

Наталя Володимирівна

18.06.1984

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ГРІНЕД", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

2

5

Даниленко

Ірина Володимирівна

11.02.1984

селище Буча, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Гостомельська селищна рада, Головний спеціаліст відділу контролю та благоустрою, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

6

Олексійчук

Павло Володимирович

03.01.1950

село Липляни, Малинський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, АТ"ФАРМАК", Голова профспілки, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

7

Єрмолаєв

Володимир Алімович

22.04.1960

селище Лахта, Російська Феднрація

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Гостомельська селищна рада, Начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор селища Гостомель, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

8

Щедріна

Марія Валентинівна

18.04.1997

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ІА "Погляд", Журналіст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

9

Коваль

Євген Васильович

24.10.1982

ПотсдаНімеччина

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, 30-Державна Пожежна Рятувальна частина в місті Києві, Командир відділення, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

10

Лещук

Неля Григорівна

25.03.1986

село Нова Парафіївка, Кегичівський район, Харківська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 14 Ірпінської міської ради Київської області, Вчитель української мови та літератури, німецької мови, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

11

Нікітенко

Владислав Сергійович

01.05.1993

село Синяк, Вишгородський район, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

12

Храмушин

Євген Олександрович

05.01.1981

Полтава

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

13

Левчук

Олександр Сергійович

03.12.1972

село Кропивницьке, Новоукраїнський район, Кіровоградська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Комфорт Лайф Девелопмент, Монтажник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

14

Петручик

Анжела Володимирівна

24.11.1998

село Самари, Ратівський район, Волинська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

6

15

Орел

Валерія Михайлівна

12.06.2001

Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

5

16

Васильченко

Віталій Васильович

06.04.1963

село Пальчик, Катеринопільський район, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

5

17

Нечкалюк

Андрій Русланович

03.11.1999

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО", Провідний інженер відділу реалізації та обліку енерго ресурсів, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

3

18

Глущенко

Світлана Іванівна

02.02.1989

Тетіїв, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 14 Ірпінської міської ради Київської області, Вчитель математики та інформатики, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

19

Мертвяченко

Анна Євгеніївна

24.11.1996

Київ

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Канал 1+1, Гример, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

20

Варченко

Артем Ігорович

09.04.1991

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державний академічний естрадно – симфонічний оркестр України, Завідуючий художньо-постановчої частини, місце проживання: село Горенка, Бучанський р-н, Київська область, судимість відсутня.

1

4

21

Мертвяченко

Богдан Володимирович

15.12.1994

Буча, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

4

7

22

Пономар

Дмитро Олександрович

07.07.1988

м.Золотоноша, Черкаська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ "Карсан Автолюкс", Директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

23

Лещук

Уляна Григорівна

30.01.1969

село Березово, Рокитянський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 14, Техпрацівник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

24

Сіроус

Володимир Петрович

26.04.1965

Краматорськ, Донецька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Оскеп", Генеральний директор, місце проживання: Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

25

Біда

Надія Олександрівна

09.02.1981

Одеса

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бухгалтер, ПП "Тіді Лтд", місце проживання: Бориспіль, судимість відсутня.

2

7

Політична партія "Радикальна Партія Олега Ляшка"

1

Яременко

Петро Анатолійович

12.06.1968

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "УКР АГРО КОМПАНІ", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Вєдєнін

Олексій Вячеславович

09.06.1981

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

3

Торкот

Віталій Дмитрович

14.05.1965

селище Завіти Ілліча, Савгань, Хабаровський край

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

4

Недашківська

Олеся Віталіївна

30.06.1990

селище Советская гавань, Савгань, Хабаровський край

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

5

Тимофєєва

Тетяна Василівна

05.04.1980

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Дорожньо-будівельне управління – 208", інспектор з кадрів, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

4

6

Рева

Олег Євгенійович

04.06.1963

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

7

Скороход

Володимир Васильович

01.04.1968

село Лебедин, шполянський район, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

8

Савченко

Олександр Валерійович

04.12.1981

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", Провідний інженер енергетичного відділу, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

9

Мазніченко

Лариса Дмитрівна

16.11.1961

Радянська Гавань, Хабаровський Край

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України, лікар-лаборант ургентної лабораторії, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

10

Родіонова

Олена Василівна

22.12.1984

село Ганнівка, Носівський район, Чернігівська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод"., Розподільник робіт, місце проживання: м Носівка, Чернігівська область, судимість відсутня.

2

3

11

Бондаренко

Валерій Анатолійович

23.09.1960

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

2

4

12

Салатовка

Сергій Миколайович

06.04.1959

Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, військовий пенсіонер, місце проживання: село Чайки, Київська область, судимість відсутня.

3

6

13

Андрейцова

Дарина Вікторівна

21.03.1989

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "ЮКРЕЙНІАН ГЕАРС", Пакувальник іграшок, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

14

Вєдєніна

Дар’я Володимирівна

30.08.1987

Бровари, Київська область

Громадянка України, освіта інші види освіти, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

6

15

Торкот

Марина Юріївна

01.04.1970

село Советська Гавань, Росія

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Дитячий спеціалізований санаторій "Ялинка, кухар, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

16

Недашківський

Ігор Богданович

11.08.1994

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФОП Недашківсбкий Б.П., програміст, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

1

17

Нікітчук

Максим Володимирович

05.06.1985

Бердичів, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

3

18

Пекарський

Валентин Олександрович

25.02.1983

смт. Довбиш, Баранівський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Довбуш, Баранівський район, Житомирська область, судимість відсутня.

3

5

19

Вєдєніна

Катерина Вячеславівна

26.04.1983

Київ

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Герд Діллербек ГМБХ", швачка, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

20

Мустафа

Світлана Євгенівна

29.07.1959

Київ

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Центр творчості дітей та юнацтва Оболонського району Києва, керівник гуртка, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

4

21

Нікітчук

Володимир Олегович

04.11.1959

село Сингаївка, Бердичівський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

2

22

Ярема

Роман Володимирович

19.02.1986

Бровари, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: Бровари, Київська область, судимість відсутня.

4

5

23

Голяченко

Тетяна Євгенівна

03.03.1970

село Жовтневе, Конотопський район, Сумаська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, Дитячий спеціалізований санаторій "Ялинка"., кухар, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

3

24

Печура

Лариса Миколаївна

20.04.1976

Ірпінь, Київська область

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

4

4

25

Поджинська

Ольга Олегівна

20.01.1987

Камянець-Подільський, Хмельницька область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, місце проживання: Камянець-Подільський, судимість відсутня.

4

6

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАЗОМ СИЛА"

1

Федоров

Максим Юрійович

16.11.1982

смт. Контарне, Донецька область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", ПРАТ "ВЕТРОПАК" Гостомельський склозавод, налагоджувальник технічного обладнання, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Гончаренко

Анастасія Юріївна

16.05.1984

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ПрАТ "Ветропак Гостомельський склозавод", Головний бухгалтер профспілки, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Гелеш

Юрій Юрійович

25.04.1983

Львів

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

1

4

Осадчук

Юлія Василівна

29.12.1988

м.Радомишль, Житомирська область

Громадянка України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

5

Гончаренко

Євген Іванович

11.06.1982

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Ветропак Гостомельський склозавод", налогоджувальник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

6

Жидченко

Микола Михайлович

13.05.1983

село Горенка, Київська область

Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", ФДУ "Укрморкартографія", Картограф, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

7

Осадчук

Юрій Петрович

04.08.1981

с.Уланів, Хмільницький район, Вінницька область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

8

Прекслер

Денис Віталійович

04.08.1988

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Ветропак Гостомельський склозавод", Налагоджувальник технологічних установок, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

9

Яценко

Карина Володимирівна

03.02.1998

Одеса

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ДП "АДІДАС-УКРАЇНА", менеджер сервісу, місце проживання: Одеса, судимість відсутня.

1

3

10

Касьяненко

Наталія Андріївна

25.02.1992

Біла Церква, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Біла Церква, Київська область, судимість відсутня.

3

2

11

Орлов

Артем Володимирович

26.02.1980

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Громадська організація "Побут та добробут" відповідальністю "Клініка Амадей", Голова, місце проживання: м Ірпінь, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

12

Ганул

Валентин Іванович

21.10.1967

Новомиргород, Кіровоградська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Сіол", Водій-механік, місце проживання: село Крюківщина, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

13

Захарчук

Олена Борисівна

17.05.1981

село Крушинка, Васильківський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Тимчасово не працює, місце проживання: село Крушинка, Васильківський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

14

Захарчук

Михайло Юрійович

09.07.1970

Красний Луч, Луганська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Будмайстер", Директор, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

5

15

Василенко

Яна Олександрівна

07.07.1997

Біла Церква, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Суходільський навчально-виховний комплекс, Практичний психолог-педагог, місце проживання: Біла Церква, Київська область, судимість відсутня.

4

2

16

Дащенко

Павло Володимирович

19.06.1984

Біла Церква, Київська область

Громадянин України, освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Тимчасово не працює, місце проживання: Біла Церква, Київська область, судимість відсутня.

4

1

17

Гопаненко

Олена Павлівна

10.05.1998

Узин, Білоцерківський район, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Узин, Білоцерківський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

18

Гнинюк

Віктор Михайлович

06.02.1969

с.Бровки-1, Андрушівський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ "Укрзалізниця", машиніст, місце проживання: Фастів, Київська область, судимість відсутня.

4

4

19

Пляван

Антон Юрійович

25.02.1996

Чернівці

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Манівео швидка фінансова допомога", Спеціаліст, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

20

Федорова

Наталія Василівна

16.10.1986

село Горенка, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ТОВ "Глуско ретейл", Касир АЗК, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

21

Криштоп

Віктор Леонідович

24.07.1989

Фастів, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "НВП АТК", Інженер, місце проживання: Фастів, Київська область, судимість відсутня.

4

5

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

1

Марчук

Юрій Валерійович

04.04.1977

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Головін

Олексій Володимирович

20.11.1979

Костянтинівка, Донецька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Аурум Інвест", Заступник директора, місце проживання: сел. Вишневе, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Ластовка

Людмила Василівна

08.09.1982

село Ходосіївка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Хаггард", Директор з розвитку, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

3

2

4

Дубровська

Ольга Миколаївна

14.09.1992

м.Буча, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП "Гостомель Житлоінвест" Гостомельської селищної ради, заступник директора, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

2

5

Штутман

Євген Анатолійович

28.10.1985

Красноармійськ, Донецька область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

6

Дубас

Вадим Валерійович

19.11.1969

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, КП "Гостомель Житлоінвест" Гостомельської селищної ради, директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

3

7

Ткаченко

Євген Олександрович

01.03.1981

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ТЕРЕО", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

8

Табачук

Олексій Леонідович

15.10.1978

Полтава

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", слюсар з ремонту систем вентиляції та аспірації, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

9

Горбенко

Алла Василівна

22.12.1979

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Антонов", бухгалтер 1-ї категорії, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

10

Сапоненко

Наталія Анатоліївна

16.03.1981

село Озера, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Коцюбинська селищна рада, Спеціаліст 1 категорії, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

11

Лучков

Тимур Ростиславович

10.10.1987

Хмельницький

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ПАРКТАУН", керівник відділу збуту, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

4

12

Милятинський

Олександр Олегович

05.08.1979

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Ірпінський міжрайонний виробничий відділ КОФ ДП "Центр ДЗК", керівник, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

13

Іваненко

Юлія Миколаївна

03.04.1977

селище Гостомель, Бучанський район, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Компанія "Бізнес Юніт", директор, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

4

14

Косенко

Наталія Сергіївна

21.06.1978

село Озера, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Ірпінський ДНЗ №17 "Веселка" Гостомельської селищної ради, Завідуюча господарством; місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

7

15

Лоза

Павло Валентинович

11.07.1980

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Антонов", пілот, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

16

Гірник

Ярослав Степанович

30.08.1978

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Ветропак Гостомельський Склозавод", начальник відділу закупок, місце проживання: село Білогородка, Київська область, судимість відсутня.

2

6

17

Маньков

Микола Володимирович

30.01.1961

селище Гостомель, Київська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

3

18

Латиш

Ганна Миколаївна

07.03.1984

Ірпінь, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДП "Антонов", Монтажник електроустаткування повітряних суден, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

19

Оришич

Тетяна Петрівна

31.05.1987

село Кобиляки, Черкаська область

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ФОП Клименко, продавець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

7

20

Білаш

Сергій Васильович

20.12.1983

Сєверомойск, мурманська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, в ч 3018 Національної Гвардії України, начальник експлуатаційної служби, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

6

21

Буяло

Оксана Олександрівна

10.05.1986

село Новокамянка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця", черговий адміністратор, місце проживання: село Горенка, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

22

Гончарук

Василь Віталійович

30.07.1979

Малин, Житомирська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ФОП, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

1

23

Лузан

Наталія Миколаївна

02.05.1982

Королевець, Сумська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, ФОП, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

1

5

24

Губар

Володимир Васильович

27.02.1974

Каховка, Херсонська область

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

25

Буцмак

Людмила Леонідівна

15.10.1975

село Пісківка, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Київська спеціалізована філія УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ СОРТІВ РОСЛИН, Завідувач відділу постачання, місце проживання: село Нова Буда, Бородянський район, Київська область, судимість відсутня.

1

6

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

1

Савчук

Василь Степанович

24.11.1982

Рахів, Закарпатська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Верховна Рада України, Помічник-консультант народного депутата України, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

Перший кандидат

2

Поповичук

Олег Миколайович

06.10.1981

село Жубровичі, Олевський район, Житомирська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

1

3

Мальчевський

Олександр Станіславович

18.11.1984

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

1

4

Олійник

Тетяна Олександрівна

11.07.1990

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

1

5

Бойко

Тетяна Василівна

14.08.1978

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

2

4

6

Мітін

Леонід Олегович

28.02.1976

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

1

7

Лялін

Олексій Олександрович

14.07.1982

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Київ, судимість відсутня.

3

4

8

Костенко

Олександр Миколайович

26.11.1974

село Степанці, Канівський район, Черкаська область

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

2

9

Мазанович

Ірина Сергіївна

20.01.1998

село Городище, Дубровицький район, Рівненська обл

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

2

5

10

Владимирець

Світлана Іванівна

10.06.1960

село Торчин, Коростишівський район, Житомирська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

2

11

Самойлович

Вадим Андрійович

28.12.1998

Луганськ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

2

2

12

Кравченко

Нікіта Петрович

11.06.2001

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Буча, Київська область, судимість відсутня.

3

6

13

Пантелеєва

Вікторія Миколаївна

04.02.1975

селище Буча, Київська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

5

14

Крюков

Денис Володимирович

26.11.2000

Ірпінь, Київська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

2

3

15

Рибальченко

В’ячеслав Анатолійович

12.06.1979

Київ

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

3

16

Бут

Людмила Олександрівна

14.10.1982

селище Гостомель, Київська область

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: селище Гостомель, Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

5

17

Прокіпчук

Роман Львович

05.03.1972

село Бабинці, Борщівський район, Тернопільська область

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: Ірпінь, Київська область, судимість відсутня.

3

3

18

Марченко

Олександр Олександрович

02.04.1983

Навої, Узбекистан

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП НАЕК ЕнергоатоМайстер, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

3

19

Величко

Вячеслав Валерійович

06.03.1995

Київ

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Мощун Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

3

2

20

Сліпченко Юрій Григорович

05.07.1970

село Лукянівка, таращанський район, Київська область

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, Воїнська частина 1437, Інструктор, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

4

21

Каліщук Ірина Сергіївна

20.06.1997

смт. Новоархангельськ, Кіровоградська область

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

4

4

22

Пруднікова Ірина Володимирівна

22.03.1970

Київ

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Школа інтернат №4 Київ, Вчитель, місце проживання: село Горенка Бучанський район, Київська область, судимість відсутня.

1

5

Нагадаємо, як раніше писала KV, Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила затверджені списки обласних багатомандатних та одномандатних виборчих округів, за якими обиратимуться депутати Київської облради, а також депутати й голови міських, селищних та сільських рад на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Загалом на Київщини сформовано 460 округів, найбільше — для виборів сільських та селищних депутатів.

Читайте:

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, киевская область, местные выборы 2020, кандидаты, гостомель, юрий прилипко, анатолий кириченко, наталья семко, ольга смолянчук, анатолий драпей, гостомель отг, выборы поселковый совет гостомель, юрий марчук, дмитрий сакун, антон кудинов, юлия варчик

пятница, 30 июля 2021 г.
16:04
Под Киевом пешеход погиб в результате наезда грузовика (фото)
15:45
Ход работ по возведению ЖК “Урловский-2”
15:27
Полиция обвинила коммунальщиков в растрате 30 млн гривен на расчистке озера в Голосеевском районе столицы
15:05
У Фастові відбулася нарада з керівниками медзакладів, - депутат ЄС Волинець
14:46
Сегодня в Киеве под Офисом президента состоится ЛГБТ-прайд в формате рейва
14:24
Полиция задержала мужчину, посылка которого взорвалась в почтомате на Оболони
14:04
Больницы Яготина, Славутича и Василькова могут стать опорными, - Семенова
13:52
Украина вводит сбор биометрических данных для выдачи виз иностранцам
13:45
У 2021 році розпочнеться перевірка стану безбар’єрності лікарень, шкіл та аеропортів у регіонах
13:25
Столичные правоохранители разоблачили и ликвидировали мощную нарколабораторию (фото)
12:45
Захворювання на коронавірус виявили в 31 жителя Київщини
12:25
Столичные оперативники задержали мужчину, который избил охранника супермаркета (фото, видео)
12:05
В Броварском районе на трассе Киев-Чернигов микроавтобус с людьми влетел в грузовик (фото)
11:44
Для работы школ в условиях карантина необходимо 80% вакцинированных сотрудников - Кабмин
11:24
Київщина розвиває спортивний бренд в рамках “Великого будівництва”
11:04
В Киеве появилась еще одна улица с общим движением транспорта и велосипедов
Календарь событий