четвер, 23 травня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Пісківської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Пісківської ОТГ

На місцевих виборах-2020 за посаду голови Пісківської ОТГ боротиметься три кандидати. Це – чинний голова громади Анатолій Рудніченко та два самовисуванці. Загалом за мандати до ОТГ позмагається 79 кандидатів у депутати, більшість із них також самовисуванці, та є представники і від чотирьох політичних сил. Про біографію потенційних голів та кандидатів у раду ОТГ KV розповідає у своєму матеріалі.

Як стало відомо KV, Пісківська ОТГ новоствореного Бучанського району з адмінцентром в селищі Пісківка була створена однією із перших у Київській області ще у квітні 2016 року. У громаду площею в 154,6 кв. км з населенням 7978 тис. осіб об'єдналися дві ради Бородянського району: Пісківська селищна (смт. Пісківка, село Раска та хутір Мар’янівка) та сільська – Мигалківська (село.Мигалки).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На перших виборах до ради ОТГ було обрано 26 депутатів від БПП, є самовисуванці, представники "Аграрної партії", "Укропу", "Батьківщини" і "Свободи".

За даними Пісківської ТВК, за право очолити громаду змагатимуться три кандидати. 

ЗеМісцеві

Здобути свою посаду вдруге планує під прапорами партії "Слуга народу" чинний голова Пісківської ОТГ Анатолій Миколайович Рудніченко.

З 2006 року він був членом партії "Реформи і Порядок" і в 2010 році був обраний до Пісківської селищної ради депутатом, як самовисуванець. Працював в СПД "Рудніченко". У 2015 році був обраний головою селища, також як самовисуванець. Був депутатом Пісківської селищної ради.

Рудніченко народився 14 серпня 1965 року в Пісківці. У 1987 році закінчив Немішаївський радгосп-технікум за спеціальністю "Електромеханік тваринництва".

Трудову діяльність розпочав у 1987 році електрослюсарем, ліквідуючи аварію на Чорнобильській АЕС. Згодом працював слюсарем, у 1988-1989 роках – на комплексній експедиції Курчатовського інституту  підсобно-транспортним робітником, майстром інструментального господарства.

У 1989-1990 року обіймав посаду інженера ІІ категорії в Науково-виробничому  об'єднанні "Прип’ять", у 1990-1993 – працював в будівельно-монтажному кооперативі "Огнеупорщик". Рік згодом пропрацював електромеханіком в ТОВ "ЕСПО",  інспектором із забезпечення ТОВ "Пронк" (1994-1997 роки). У 2004-2005 роках обіймав посаду менеджера в ТОВ "Інтерформ", а в 2005-2014 роках – в ТОВ "Діоніс Д". 

Також з 2015 по 2009 роки працював у якості ФОП, займаючись оптовою торгівлею деревини.

У декларації за 2019 рік вказав дві земельні ділянки (одна – у власності дружини) по 15 тис.кв.м у Майданівці. Зазначив і наділ, що належить матері, на 834 кв.м та її будинок на 171,8 кв.м у Пісківці. А також ще одну ділянку дружини на 1268 кв.м та будинок на 69 кв.м у Пісківці. У спільній власності – нежитловий будинок у місті Малин на Житомирщині площею 404,6 кв.м. 

Заробив Рудніченко 358 019 тис. гривень, також одержав 24 тис. гривень пенсії – загальна сума доходів декларанта за рік склала 382 019 тис. гривень. Його дружина заробила 166 660 тис. гривень у відділі освіти Пісківської ОТГ, а мати одержала 29 544 тис. гривень пенсії. 

Самовисуванці

Шляхом самовисування пішли Володимир Ігорович Луцков та Євгеній Володимирович Халаберда.

Володимир Луцков – 27 років (8 квітня 1993 року народження), народився та проживає в селищі Пісківка. Має вищу освіту: закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціалізацією "Правознавство", а також навчався в Республіканському вищому училищі фізичної культури. Працює як самозайнятий адвокат.

Також він є співзасновником ГО "Пісківка Спортцентр" та підписантом в ГО "Пісківка – спортивний центр"..

Кандидат подав у 2019 році декларацію як помічник консультанта на громадських засадах народного депутата України та головний юрисконсульт Фінансової компанії "Аккорд". Із нерухомого майна має будинок на 79,6 кв.м, ділянку на 673 кв.м у Пісківці, а ще нерухомість в Києві – квартири на 16,7 кв.м та на 82,2 кв.м. У в "Аккорді" він заробив 54 039 тис. гривень та одержав 19 500 тис. гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. 

Нагадаємо, ексголова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян  розповідав, що свого часу народний депутат від "Слуги Народа" Олександр Дубинський пропонував йому список людей на призначення головам РДА та їх заступників. Серед них є й ім’я Володимира Луцкова. 

Нагадаємо також, що у 2018 році навколо Луцкова та Рудніченка спалахнув скандал. З одного боку, після оприлюднення річного звіту голови ОТГ заговорили про висловлення Рудніченку недовіри. В ОТГ залунали звинувачення в бік голови, ніби-то він не може знайти взаєморозуміння з меценатом, який з Канади фінансує розвиток спорту в селищі. Цим меценатом виявився Ігор Миколайович Луцков – Президент футбольного клубу "Рубін" в Пісківці. В кінці дев'яностих виїхав до Канади, нині займається будівельним бізнесом. Як прокоментував тоді KV сам Рудніченко, причиною  скандалу стало бажання Ігоря Луцкова посадити в крісло голови  свого сина Володимира. Останній, у свою чергу, підтвердив, що готовий зайняти це крісло.

Євгеній Халаберда – 45 років (2 грудня 1975 року народження).  також народився та проживає в Пісківці. Має вищу освіту та очолює ТОВ "Залізар".

Це ТОВ існує вже дев’ять років, починаючи з 2011 року зі статутним капіталом у розмірі 1 тис. гривень. Його діяльність пов’язана зі сферою роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах. У співласниках ТОВ також є киянин Олег Вікторович Ботик та Олексій Миколайович Мілевський з Пісківки. 

Також Халаберда є співзасновником ТОВ "Ясен-2005", яке займається виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів у місті Малин на Житомирщині. 

У декларації за 2019 рік Халаберда вказав ангар на 340 кв.м. у місті Малин на Житомирщині і комору на 577.2 кв.м в селі Мигалки. А також майно дружини:  дві земельні ділянки в Пісківці по 1500 тис. кв.м. Власного чи орендованого житла в декларації не вказано. Дружина Халаберди заробила 50 076 тис. гривень, займаючись підприємницькою діяльністю. Він же одержав 3 тис. гривень доходу від надання дружині майна в оренду.

Ідуть у раду ОТГ

За мандати до ОТГ позмагаються 79 кандидатів у депутати. Більшість із них – самовисуванці, та є й представники і від чотирьох політичних сил: "ЗА МАйбутнє" – три кандидати, "Батьківщина" – шість, "Нові обличчя" – два та від правлячої партії "Слуга Народу" – два кандидати. 

ПІБ

Дата та місце народження

Висування

Відомості

1

Адаменко Сергій Юзефович

02.06.1969

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, Укрзалізниця, охоронець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Блонський Віктор Федорович

28.03.1957

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Братиця Олексій Ігорович

14.07.1989

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Тетерівський лісгосп", Начальник нижнього складу, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Данильчук Сергій Вікторович

18.12.1978

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство "Тетерівський лісгосп", головний економіст, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Євтушенко Оксана Іванівна

27.09.1966

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Кот Галина Павлівна

22.07.1955

с-ще Мар’ївка Апостолівський р-нДніпропетровська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Левітін Олексій Олексійович

12.06.1987

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Лящук Андрій Володимирович

15.12.1979

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "СТС-ГРУПП", виконавчий директор, місце проживання: м. Буча, Київської обл., судимість відсутня

1

Наконечний Віктор Анатолійович

21.10.1959

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Павлик Олена Євгеніївна

14.02.1970

с. Лутівка Радомишльський р-н Житомирська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Пастернак Оксана Василівна

03.04.1986

с. Нова-Буда Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, фізична особа-підприємець сервісний центр, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Розов Микола Миколайович

06.05.1958

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ДП Виробниче об’єднання "Київприлад", директор філії ДП Виробниче об’єднання "Київприлад", місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Саркісян Борис Іванович

15.09.1962

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Тимошенко Руслан Вадимович

31.08.1990

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ГО "Пісківський Спортцентр", тренер з пауерліфтингу, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Черненко Інна Володимирівна

11.11.1984

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, КМКОЦ, медичний працівник, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

1

Ярушевський Ігор Павлович

13.02.1955

с-ще Усть Ургая Верхньо-Буринський р-н Хабаровський край

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Тетерівський лісгосп", енергетик ДП "Тетерівський лісгосп", місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Васьков Віктор Іванович

09.06.1956

м. Мурманськ

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, секретар Пісківської селищної ради об’єднаної територіальної громади, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Герасименко Сергій Вікторович

13.07.1984

с. Веприн Радомишльський р-н Житомирська обл.

Політична партія "Нові обличчя"

Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Кошелєва Людмила Олександрівна

19.01.1966

с. Дениші Житомирський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пісківський заклад дошкільної освіти №2 "Артемко", директор Пісківського закладу дошкільної освіти, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Кутафін Дмитро Володимирович

21.07.1975

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Тетерівський лісгосп", головний механік підприємства, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Лящук Олеся Василівна

02.06.1982

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Буча Київська обл., судимість відсутня

2

Пастернак Ірина Володимирівна

30.09.1981

с. Спартак Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ГО "Пісківка проти корупції", Голова правління ГО "Пісківка проти корупції", місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

2

Руденко Тетяна Іванівна

16.12.1959

с. Вирва Радомишльський р-н Житомирська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЗДО №1 "Вишенька", директор, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Андреєв Володимир Іванович

28.06.1951

с. Волиця Любарський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: . смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Грушецький Андрій Андрійович

08.09.1969

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, ЖКП "Пісківське", слюсар, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Зайдліч Артем Вікторович

24.12.1981

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "ГУРМЕД ДЕК", слюсар, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Зеленська Тетяна Валентинівна

24.01.1983

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КНП "Пісківський ЦПМСД Пісківська АЗПСМ №1", медична сестра педіатричного кабінету, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Оржеховський Сергій Олександрович

09.06.1978

с. Нова Буда Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ЗАТ СОК "Монітор" 5 Елемент, старший зміни СБ, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Ренкас Ольга Вячеславівна

16.12.1976

с-ще Олевськ Олевський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Рудніченко Наталія Вікторівна

21.02.1981

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, публічна бібліотека Пісківської ОТГ, директор, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Скавронський Євгеній Володимирович

04.11.1995

с. Біла КриницяРадомишльський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ДСША, тренер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Соляр Ольга Іванівна

12.02.1959

м. Радомишль Житомирська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Стеценко Надія Антонівна

10.10.1956

с. Рудня Миколаївка Ємільчинський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

3

Шпитковський Руслан Євгенійович

19.05.1982

с. Ірша Радомишльський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, "Київська дистанція колії Південно-західної залізниці", обхідник мостів та штучних споруд по станції Тетерів, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Гарбовський Андрій Павлович

18.06.1985

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Пісківський завод скловиробів, начальник енергоцеху, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Гацко Наталія Борисівна

03.05.1988

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Київ, судимість відсутня

4

Даниленко Сергій Леонідович

05.11.1979

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Комунар Наталія Анатоліївна

03.07.1963

с. Макалевичі Радомишльський р-н Житомирська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Пилипчук Тетяна Василівна

28.09.1994

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, декретна відпустка, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Свінціцький Олег Леонідович

23.10.1972

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

4

Хомутовська Алла Валеріївна

18.10.1979

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, головний спеціаліст-юрист ОМС, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Білик Олена Сергіївна

02.08.1981

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Відділ освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язківвиконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, головний спеціаліст, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Бурчинський Віктор Станіславович

02.12.1973

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "Пісківський завод скловиробів", інженер-конструктор, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Гузікова Юлія Анатоліївна

30.08.1993

с. Матлахово Роменський р-н Сумська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, ТОВ "Пісківський завод скловиробів", менеджер з персоналу, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Ковальський Валентин Дем’янович

15.05.1960

с. Раска Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Раска Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Микитенко Яна Сергіївна

18.07.1984

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Політична партія "Нові обличчя"

Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", приватне підприємство "Деліція", тістороб, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Пахомова Юлія Олександрівна

19.01.1981

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, головний спеціаліст військово-облікового столу, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

5

Романюк Анатолій Іванович

25.10.1959

с. Курне Червоноармійський р-н Житомирська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ "Пісківський завод скловиробів", головний енергетик, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Волик Валерій Миколайович

27.06.1972

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, управляючий дерево обробного цеху, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Ганьова Оксана Олегівна

17.07.1982

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, АТ "Ощадбанк", контролер-касир, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Євстаф’єва Серафима Русланівна

16.10.1992

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, художник, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Задорожний Василь Валентинович

05.01.1980

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Петров Олександр Олександрович

12.09.1989

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Полюшко Наталія Анатоліївна

16.03.1971

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Попика Володимир Ігорович

13.06.1996

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта середня спеціальна, безпартійний, ГО "Пісківка Спортцентр", тренер з боксу, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

6

Сергієнко Артем Петрович

04.02.1984

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "ТеслаПроектБуд", головний інженер ТОВ "ТеслаПроектБуд", місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Михайленко Андрій Васильович

06.01.1981

с. Озірщина Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Морозенко Ірина Леонідівна

12.01.1982

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, ГО "Пісківка проти корупції", член правління ГО "Пісківка проти корупції", місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Наконечна Руслана Федорівна

28.01.1970

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Петров Олександр Євгенійович

25.03.1969

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Потієнко Анжела Олександрівна

05.01.1972

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЗДО №1 "Вишенька", музичний керівник, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Свінціцька Світлана Володимирівна

30.12.1970

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пісківський ліцей, вчитель початкових класів, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Семенов Андрій Миколайович

02.11.1982

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Степаненко Сергій Володимирович

07.12.1978

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Реальна школа", директор, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Шульгач Віталій Володимирович

05.04.1983

с. Дружня Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Пісківський завод скловиробів", інженер по стандартизації, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Шуміло Галина Віталіївна

22.02.1983

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ "Пісківський завод скловиробів", менеджер ВОД, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Щитов Ігор Іванович

21.10.1970

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, комунальне підприємство "ЖКП "Пісківське"" Пісківської ОТГ, директор, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

7

Яковенко Ніна Миколаївна

25.01.1970

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, Київський обласний цент екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, фельдшер, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Борздуха Валентина Анатоліївна

15.04.1972

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, фізична особа-підприємець Науменко С.А., товарознавець, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Герасименко Ірина Григорівна

15.05.1970

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Мигалківське НВО, директор, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Герасименко Сергій Валерійович

24.09.1981

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Тетерівський лісгосп", водій транспортного цеху, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Дикий Юрій Михайлович

05.05.1987

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Козаченко Любов Миколаївна

12.05.1965

с. Зелена Поляна Поліський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Корякіна Лідія Валентинівна

23.11.1969

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Пісківська гуманітарна гімназія, учитель української мови та літератури Пісківської гуманітарної гімназії, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Наумов Сергій Юрійович

17.07.1983

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Укртрансгаз, оператор ТРС "Мигалки", місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Парфенов Олександр Миколайович

12.01.1983

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ "Пісківський завод скловиробів", водій, місце проживання: с. Нова Буда Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Руденко Руслан Васильович

03.04.1988

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73, м. Київ, вчитель української та зарубіжної літератури та українознавства, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Скавронська Валентина Михайлівна

25.02.1967

с. Мигалки Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта професійно-технічна, безпартійна, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Пісківка Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

8

Щитина Лариса Францівна

19.10.1975

смт Пісківка Бородянський р-н Київська обл.

Самовисування

Громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, діловод, місце проживання: с. Мигалки Бучанський р-н Київська обл., судимість відсутня

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів в раду Золочівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Гірської сільради на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Немішаївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ставищенської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Циблівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Петрівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Дівичківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Іванківської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Таращанської ОТГ Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020  

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Борщагівської сільради Київщини

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Ірпінської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Баришівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Кагарлицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Димерської ОТГ 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Броварської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишгородської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на посаду голови Ржищівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть до влади: список кандидатів на посаду голови Бучанської ОТГ на виборах 2020 року

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Сквирської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Миронівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, местные выборы, кандидаты, песковкая ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій