четвер, 2 травня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

Протягом жовтня міська влада Василькова зробила через Prozorro замовлень на понад 12 млн гривень. Попри нещодавнє звернення жителів цього міста щодо недоцільності витрат під час війни на благоустрій тротуарів та квітників, найбільшим замовленням Василькова у жовтні став якраз капремонт частини тротуару по вулиці Небесної Сотні. Серед найбільших видатків також ремонт дорожнього покриття чотирьох вулиць та заїзду до однієї із зупинок громадського транспорту. Однак знайшлося минулого місяця у Василькові місце і видаткам, пов'язаним з викликами часу – встановлення 12 точок екстреного оповіщення населення та проєкти ремонтів в міській лікарні, яка зазнала пошкоджень внаслідок бойових дій. Детальніше про замовлення Василькова Обухівського району Київщини у жовтні 2023 року – у пʼятдесят четвертій частині циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у жовтні 2023 року Васильківська міська рада та підпорядковані їй комунальні підприємства уклали за результатами публічних закупівель 98 договорів на 12,16 млн гривень.

Найбільші видатки

Найбільшим замовленням минулого місяця у васильківській громаді став капремонт частини тротуару по вул. Небесної Сотні у Василькові за 2,29 млн гривень на замовлення КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова”. У договорі вказано, що всі роботи по ньому мають бути виконані до кінця вересня 2023 року (раніше дня підписання угоди), ймовірно мала місце технічна помилка. Та і сама закупівля не пройшла гладко, зокрема, фізична особа М. М. Сачава подала скаргу в Держаудитслужбу, в якій йшлося, що благоустрій під час війни не на часі. Станом на 17 листопада аудитори відповіді на вказану скаргу ще не надали.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

На другому місці серед видатків Василькова у жовтні – договір КП “Васильківкомунікаціясервіс” на встановлення 12 додаткових точок екстреного оповіщення населення за 1,8 млн гривень. Із вказаної кількості додаткових точок 3 планується встановити у Василькові, по 2 – в селах Барахти, Велика Бугаївка та Застугна, по 1 – у селах Велика Вільшанка, Кодаки та Лубʼянка. В додатках до договору вказано, що вказана система екстреного сповіщення населення інформує людей у разі виникнення швидкозростаючих надзвичайних ситуацій, як то бойові дії, масові заворушення, аварії на газо- і нафтопроводах і хімічно-небезпечних підприємствах, гідротехнічних спорудах.

На третьому місці з сумою 1,19 млн гривень опинилися видатки на природний газ на замовлення Управління освіти Васильківської міськради. На ці гроші замовлено 72,36 тис. кубічних метрів газу, який повинен бути поставлений до кінця поточного року.

Четверте місце у шести договорів загальною ціною 997,22 тис. гривень на розробку проєктів ремонтних робіт у КНП "Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування", яка зазнала пошкоджень внаслідок військової агресії рф. Зокрема проєктні роботи замовлені для реконструкції гінекологічного відділення під інсультний блок, утеплення фасадів поліклінічного відділення, а також утеплення фасадів, ремонт електропостачання і пожежної сигналізації в дитячому та хірургічному корпусах. Всі вказані проєктні документи повинні були виготовити до кінця жовтня 2023 року, однак звіти про виконання станом на 17 листопада є тільки про трьом договорам.

Закривають п'ятірку найбільших видатків Василькова у жовтні дорожні роботи на чотирьох вулицях на загальну суму 864,67 тис. гривень. З цих коштів найдорожче  – 759 тис. гривень – оцінили поточний ремонт дороги по вул. Шулявка в селі Митниця, який повинні були виконати за пʼять календарних днів після підписання договору (до 18 жовтня), однак про закінчення робіт в Prozorro досі не відзвітували. На решту 83 тис. гривень до кінця листопада збираються підремонтувати покриття по вулицях Грушевського, Миру та Шевченка у Василькові.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Серед інших замовлень Васильківської громади: 

  • меблі для навчальних закладів громади на 660 тис. гривень;

  • капремонт вимощення навколо укриття дитсадка №9 "Тополька" у Василькові за 591 тис. гривень;

  • капремонт заїзного карману зупинки громадського транспорту "Автопарк" у Василькові майже за 200 тис. гривень;

  • ігри: 170 фізбі та 17 дартс для навчальних закладів на 84 тис.гривень;

  • кубки, медалі, грамоти, статуетки на замовлення Управління освіти Васильківської міськради на 42 тис. гривень.

Минулого місяця у Василькові через Prozorro замовлення робили 9 розпорядників коштів. На найбільшу суму – 4,23 млн гривень договорів уклало КП “Комбінат комунальних підприємства Василькова”, яке, зокрема, виступало замовником всіх дорожніх підрядів.

Найбільші підрядники

Протягом вересня васильківська міська влада робила через Prozorro замовлення у 65 компаній і підприємців. Договорів на найбільшу суму – 2,59 млн гривень – підписано з ТОВ “Дорбуд-11”, якому дісталося всі чотири дорожні підряди, а також підряд на ремонт тротуару по вул. Небесної Сотні у Василькові.

20 компаній та підприємців, які у жовтні отримали у Василькові замовлення на найбільші суми 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Дорбуд-11" зареєстровано в 2017 році. Засновники – Ашот Багдасарян та Манвел Погосян, директор – Леонід Турта. 

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ "Дорбуд-11" уклало 454 договори на загальну суму понад 150 млн гривень. КП “Комбінат комунальних підприємства Василькова” – серед найбільших замовників цієї фірми.

ТОВ "Дорбуд-11" фігурує у кримінальних провадженнях. Зокрема, в рамках провадження №42020111200000027 від 15.01.2020 року ця компанія підозрюється в розтраті бюджетних коштів під час виконання дорожнього покриття вулиць та тротуарів в селі Білогородка на Київщині. Предметом уваги правоохоронців стали договори 2019 року, укладені між цією компанією та Білогородською сільрадою. 

В рамках провадження №42017111100000294 від 06.11.2017 року ТОВ "Дорбуд-11" зазначається серед фірм, з якими протягом 2017 року співпрацювало ТОВ “Стройбуд-17”. Слідство встановило, що останнє підконтрольне посадовим особам із керівництва Бориспільської РДА, Бориспільської міськради та селищних рад Києво-Святошинського району, у змові з якими отримувало підряди на виконання капітального ремонту доріг.

Раніше KВ повідомляла, що в липні 2023 року васильківці звернулися до влади своєї громади з проханням щодо розподілу коштів місцевого бюджету на потреби Збройних Сил України, зареєструвавши відповідну петицію, яка набрала необхідну кількість голосів. Васильківці пропонували перерозподілити частину коштів міського бюджету, що надходять з військового ПДФО, на придбання дронів для українських воїнів замість благоустрою тротуарів та квітників.

У відповідь на петицію мер міста Василькова Наталія Баласинович зауважила, що відповідно до чинного законодавства здійснювати закупівлі, пов'язані із обороною держави за рахунок коштів місцевих бюджетів заборонено. При цьому вона зазначила, що протягом поточного року з бюджету Васильківської громади була надана фінансова підтримка військовим частинам Збройних Сил України в сумі 21,64 млн гривень у вигляді міжбюджетного трансферту держбюджету. 

Читайте: Васильківці хочуть дрони для ЗСУ замість бруківки (петиція)

Нагадаємо, KВ аналізувала також замовлення васильківської влади за квітень 2023 року. Тоді загальна вартість її замовлень перевищила 22 млн гривень. З цих коштів найбільшу суму спрямували на дорожні роботи – за 3 млн гривень замовлено поточний та ямковий ремонт на п'яти вулицях. Пристойні минулого місяця були видатки Васильківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яка тільки одноразового одягу, покриття для операційних і інфузій сумарно назамовляла майже на 5,5 млн гривень. Серед значних видатків також ремонт будинку культури в селі Кодаки, проєкт капремонт васильківського дитсадку “Дюймовочка”, спортивний інвентар та генератор для освітніх потреб.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Васильківську міську раду очолює Наталія Баласинович (на колажі).

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачав Славутич

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Кожанка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачало Рокитне

Фото: колаж KВ

* ТОВ “Дорбуд-11” (код ЄДРПОУ: 41272096)

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, prozorro, закупівлі, Обухівський район, васильків, справи насущні, наталія баласинович, васильківська міська рада, васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, дорбуд-11

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.