четвер, 2 травня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Протягом квітня Боярська міська влада спільно зі своїми комунальними підприємствами підписали через Prozorro договорів на 12,44 млн гривень. Найдорожчою покупкою місяця стали два легкових авто Skoda. Закупили їх у фірми екс-мера Красилова (Хмельницька область) Марії Гвоздьової, яка за даними ЗМІ, є дружиною депутата Верховної Ради минулого скликання від “Блоку Петра Порошенка” та колишнього в.о. президента держпідприємства “Антонов” Михайла Гвоздьова. Значними в квітні були витрати Боярки на проекти ремонтних та будівельних робіт в пяти закладах освіти, де заплановані облаштування укриттів, утеплення та ремонт покрівлі. На покращення стану доріг Боярки спрямували майже 900 тис. гривень, за які збираються підремонтувати покриття площі Перемоги та чотирьох вулиць. Докладніше про це в історії про витрати міста Боярка Фастівського району Київщини у квітні 2023 року, яка стала двадцять дев’ятою частиною циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у квітні 2023 року Боярська міська рада разом з підпорядкованими їх підприємствами і установами уклали за результатами публічних закупівель 177 договорів на 12,44 млн гривень.

Найбільші видатки

Перше місце серед квітневих видатків Боярки стала закупівля виконкомом міськради за 1,43 млн гривень двох легкових авто білого кольору – Skoda Kamiq Active 1,6 (за 746,91 тис. гривень за одиницю) та Skoda Scala Active 1,6 (за 692,41 тис. гривень за одиницю). Авто серед іншого повинні бути оснащені підігрівом передніх сидінь, а Skoda Kamiq – ще і круїз-контролем з обмежувачем швидкості. Термін постачання першого авто – кінець квітня, другого – кінець травня 2023 року.

На фото: Skoda Kamiq

На фото: Skoda Scala

На другому місці видатки на продукти харчування для лікарень та закладів освіти громади – 1,13 млн гривень. З цих коштів понад 860 тис. гривень спрямували на закупівлю мяса, решту – на пасхальну здобу, борошно, овочі на “молочку”. Замовляли їх дитсадки “Спадкоємець” та “Даринка”, ліцей “Гармонія” та Лікарня інтенсивного лікування.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Майже на стільки ж коштів – 1,13 млн гривень – Управління капітального будівництва Боярської міськради замовило розробку до середини червня поточного року проектно-кошторисної документації для будівельних та ремонтних робіт в пяти закладах освіти громади, а саме: 

  • капремонт підвального приміщення для облаштування укриття Тарасівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Шкільна, 2 та Тарасівського дитсадку “Віночок” в провулку Погребного, 2а в селі Тарасівка;

  • термосанація Новосілківської гімназії по вул. Центральна, 3 в селі Новосілки; 

  • капремонт покрівлі в дитсадку “Джерельце” вул. Коновальця, 27 в Боярці;

  • будівництво укриття на території Боярського академічного ліцею “Лідер” по вул. Сагайдачного, 62 в Боярці, а також реконструкція підвального приміщення цього ліцею під облаштування укриття.

Читайте: Боярка замінить асфальт на Хрещатику та інших вулицях (адреси)

Четверте місце за обсягами видатків посів договір КП “Боярка-Водоканал" (ціна – 1 млн гривень) на електромонтажні роботи. Умови договору передбачають замовлення до кінця поточного року 10 послуг, в кожну з яких входить виїзд електролабораторії для пошуку місця пошкодження кабельної лінії, її ремонт та випробування, а також відновлення благоустрою.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На поточний ремонт покриття міських доріг минулого місяця спрямували 887,46 тис. гривень, які зайняли п'яте місце за обсягами квітневих видатків у Боярці. За ці кошти на замовлення КП “Боярське виробниче управління житлово-комунального господарства” до 15 травня 2023 року повинні відремонтували покриття на площі Перемоги (Тарасівське коло) та вулицях Соборності, Микити Кожум'яки (Матросова), Білогородське коло, Садова. Дізнатися точні обсяги робіт не вдалося, адже відповідні договори в системі Prozorro не опубліковані.

Читайте: У Боярці розпочались роботи з ремонту дорожнього полотна

Серед іншого минулого місяця кошти спрямовувалися на харчування добровольчого формування Боярської міської територіальної громади (341,95 тис. гривень), 15 ноутбуків для Центру первинної медико-санітарної допомоги (268,93 тис. гривен), капремонт ліфтів в житлових будинках по вул. Гоголя, 52-А, під'їзд 2 та вул. Волошкова, 20 (208,38 тис. гривень) та поточний ремонт стелі внутрішніх приміщень будинку культури села Перевіз по вул. Центральна, 51 (199,5 тис. гривень).

Замовниками робіт, послуг та товарів у Боярці в квітні були 23 юридичні особи. На найбільші суми договорів уклали виконком Боярської міськради (8 договорів на 2,6 млн гривень) та КНП “Лікарня інтенсивного лікування (28 договорів на 2,16 млн гривень).

Найбільші підрядники

У квітні боярська влада укладала за результатами публічних закупівель договори з 109 підрядниками. Значного відриву не було у жодної з компаній. Однак можна виділити двійку лідерів, договори з якими перетнули мільйонну позначку – це ТОВ “Прага Авто на Кільцевій” (*) та ТОВ “Мегавольтпроектбуд” (**).

20 компаній, з якими у Боярці минулого місяця укладено договорів на найбільші суми

ТОВ “Прага Авто на Кільцевій” дісталося два підряди на поставку легкових авто Skoda (Kamiq та Scala) загальною вартістю 1,43 млн гривень. Ці закупівлі провели через “відкриті торги з особливостями”. Нагадаємо, що у разі подання для участі у такій закупівлі однієї пропозиції, ця закупівля одразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у відкритих торгах. В ході подання пропозицій у закупівлі Skoda Kamiq потенційний учасник поцікавився у замовника, чи буде розглянута пропозиція авто без Bluetooth, круїз-контроля з обмежувачем швидкості, а також без підігріву передніх сидінь та омивача. На що була отримана негативна відповідь. Відтак для участі у вказаних закупівлях виконкому Боярської міськради на постачання авто пропозицію подало тільки ТОВ “Прага Авто на Кільцевій”, з яким і уклали договори.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Прага Авто на Кільцевій” зареєстровано у квітні 2022 року в селі Софіївська Борщагівка Бучанського району Київщини. Засновники та кінцеві бенефіціари – Марія Гвоздьова та Жанна Корбан. Директор – Сергій Нішпал.

В 2008-2010 роках Марія Гвоздьова була головою Красилівської міської ради Хмельницької області. В 2010 році обиралася депутатом Красилівської райради від ВО “Батьківщина”, в 2015 році – Красилівської міськради від “Європейської солідарності”. На сьогодні вона входить до складу виконкому Красилівської міськради. 

Марія Гвоздьова також є бенефіціаром та співзасновником більше десятка компаній, серед яких ТОВ “Опттехсервіс”, яке очолює Михайло Гвоздьов. За даними “Наших грошей” Марія та Михайло Гвоздьови є подружжям. Михайло Гвоздьов в 2010 році був обраний депутатом Хмельницької облради від “Фронту змін”, а в 2014 році – депутатом Верховної Ради VIІІ скликання по списку партії “Блок Петра Порошенка”. З червня 2015 по вересень 2016 року він виконував обов'язки президента держпідприємства “Антонов”.

На фото: Михайло Гвоздьов

За даними Сlarity-project, за результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Прага Авто на Кільцевій” отримало 19 підрядів на 5,74 млн гривень. Виконком Боярської міськради з нинішніми договорами на закупівлю автомобілів – серед найбільших замовників.

Читайте: Боярка підписала договір про співпрацю з італійським муніципалітетом

З ТОВ “Мегавольтпроектбуд” підписали один договір – ціною 1 млн гривень на виконання електромонтажних робіт, а саме – надання десяти послуг з усунення пошкоджень кабельних ліній, їх випробування після ремонту та відновлення благоустрою. Вказаний договір став найдорожчим, підписаним в Боярці в квітні через Prozorro. Цей договір теж уклали через “відкриті торги з особливостями”, тобто без конкуренції.

ТОВ “Мегавольтпроектбуд” зареєстровано у 2015 року в Боярці. Засновник та керівник – Володимир Рябий. За даними Сlarity-project, за результатами участі у публічних закупівлях компанія підписала 34 договорів на суму 3,35 млн гривень. З них 33 договори отримані на виконання робіт в межах Боярської громади. 

Нагадаємо, що в квітні 2023 року програма “Transparent cities/Прозорі міста” презентувала результати адаптованого дослідження стану прозорості 70 міст України в умовах дії воєнного стану. До списку “непрозорих” міст, згідно з дослідженням, увійшли вісім міських рад Київщини, зокрема, Боярки.

Читайте: Вісім міст Київщини визнано “непрозорими” в умовах війни

Боярський міський голова – Олександр Зарубін (на колажі).

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у березні вистачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

* ТОВ “Прага Авто на Кільцевій” (код ЄДРПОУ: 44708001) 

** ТОВ “Мегавольтпроектбуд” (код ЄДРПОУ: 39616144) 

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, prozorro, закупівлі, боярка, справи насущні, відновлення київщини, відновлення україни, боярська міська рада, олександр зарубін, прага авто на кільцевій, марія гвоздьова, михайло гвоздьов, мегавольтпроектбуд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.