п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Протягом грудня минулого року селищна влада Козина зробила замовлень на 13,7 млн гривень. Найвагомішою витратою місяця стала закупівля альтернативних джерел енергії – генераторів та акумуляторів, на які “пішло” понад 5 млн гривень. З викликами часу пов'язані також ремонти укриттів в двох навчальних закладах села Підгірці. Серед поточних витрат – закупівля палива, соляно-піщаної суміші для посипання доріг, продуктів харчування. А серед приємних клопотів – очищення пляжної частини берегів річки Козинка та закупівля новорічних подарункових наборів для дітей. Історія про витрати селища Козин Обухівського району Київщини у грудні 2022 року – сімнадцята частина циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у грудні 2022 року Козинська селищна рада разом зі своїми управліннями та відділами уклали за результатами публічних закупівель 66 договори на 13,69 млн гривень.

Найбільші видатки

Найбільшою витратою місяця – 5,15 млн гривень – в Козині стала закупівля селищною радою 17 генераторів різної потужності та 52 акумуляторів. 

Наступною по сумі витрачених в грудні коштів – 3,19 млн гривень – стало замовлення відділом освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради поточних ремонтів внутрішніх приміщень укриттів двох навчальних закладів села Підгірці. Так, за 2,19 млн гривень в грудні такі роботи проведені в Підгірцівському ліцеї (вул. Васильківська, 39/1), а за 1 млн гривень – у Підгірцівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку “Ромашка” (вул. Васильківська, 39/2).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

1,67 млн гривень з бюджету Козина минулого місяця витратили на паливо – бензин, дизель та газ. Майже на стільки ж – 1,6 млн гривень – селищна рада закупила 600 тонн піщано-сольової суміші. 

Серед інших витрат Козина, зокрема, закупівля продуктів харчування (315,63 тис.гривень), 250 новорічних подарункових наборів (16 тис. гривень) прокат вантажних автомобілів із водієм для ліквідації наслідків руйнувань (97,8 тис. гривень), прибирання пляжних зон берегу річки Козинка (88 тис. гривень).

Всі ці замовлення, згідно з опублікованими звітами про виконання відповідних договорів в Prozorro, були виконані до кінця грудня.

Найбільші замовники

Розпоряджалися бюджетними коштами Козина минулого місяця чотири замовники. Найбільше коштів освоїла селищна рада, яка уклала 43 договори на 9,92 млн гривень. Серед найбільших витрат ради генератори, акумулятори, паливо, продукти харчування, серед менш значних – витрати на програмне забезпечення, зарядні пристрої, послуги з перевезення пасажирів, миючі та гігієнічні засоби.

Читайте: Влада Козина планує придбати генераторів на більш ніж 1,5 мільйони гривень

На другому місці по сумі витрачених за місяць коштів в Козині – селищний відділ освіти, культури, молоді та спорті з 19 укладеними договорами на 3,68 млн гривень. На основну частину цих коштів потягнули ремонти укриттів ліцея та дитсадка в Підгірцях. На решту грошей для закладів освіти громади накупили санітарно-гігієнічних засобів, канцтоварів та унітаз.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Третє місце зі значним відривом у Житлово-комунальної контори Козина, яка уклала за місяць всього два договори на 73,11 тис.гривень, на які купили бензин та замовили перевірку кухонних вентиляційних каналів в житлових будинках.

Читайте: В Обухові відремонтують 6 бойлерних

На останньому місці Фінансове управління Козинської селищної ради, яке за місяць зробило два замовлення на скромних 2,44 тис. гривень – за використання програми “M.E.Doc” та обслуговування сертифікатів і обробку даних.

Найбільші підрядники

У грудні минулого року Козинська влада замовляла товари, послуги та роботи у 41 підрядника. За кількістю отриманих підрядів у жодного з них немає суттєвого відриву від інших, проте трійку лідерів можна виділити. Ними стали три підприємці, які отримали по 1-2 найдорожчих підрядів місяця.

Так, підприємиці Тетяна Климович дісталися два замовлення на поточні ремонти двох укриттів в ліцею та дитсатку в Підгірцях загальною вартістю 3,19 млн гривень, Олександр Іскра - за 2,72 млн гривень поставив селищу чотири генератори, а Аліна Цвіргун – за 2,35 млн гривень ще шість генераторів.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ФОП Тетяна Климович зареєстровано в 2021 році в Києві. Основний вид діяльності – будівництво інших споруд, н.в.і.у. За даними Clarity-project, у результаті участі в публічних закупівлях вона уклало 29 договорів на 10,32 млн гривень. Найбільші замовники – Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської райдержадміністрації та Відділ освіти, культури, молоді та спорту Козинської селищної ради.

Олександр Іскра зареєстрований як ФОП в 2018 році в Дніпрі. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. За результатами участі у публічних закупівлях отримав 41 замовлення 4,51 млн гривень. Найбільший замовник – Козинська селищна рада договором на поставку генераторів.

Аліна Цвіргун зареєстрована як ФОП у 2019 році в Кривому Розі. Основний вид діяльності  – роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. За результатами участі у публічних закупівлях вона уклала 216 договорів на 11,67 млн гривень. Найбільший замовник – Козинська селищна рада, які крім грудного договору закупала в підприємиці в жовтні ще 16 генераторів.

Селищну раду Козина очолює Валерій Гартік. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, Обухівський район, козин, генератори, справи насущні, блекаут, витрати, козинська селищна рада, валерій гартік

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.