субота, 27 квітня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Протягом лютого Чабанівська селищна рада спільно з підпорядкованим їй комунальним підприємством зробили замовлень на 3,07 млн гривень. Трохи більше половини цих коштів спрямували на забезпечення громади теплом та водою, при цьому найдорожчий договір віддали своєму ж КП, щоб залишити кошти в межах громади. Майже мільйон гривень “пішов” на одяг та взуття для чабанівського Добровольчого формування, яке замовили у івано-франківського підприємця з найдорожчою ціною в тендері. Ще понад 100 тис. гривень минулого місяця селищна рада спрямувала на закупівлю планшетів та “флешок”. Детальніше про видатки селища Чабани Фастівського району у лютому в історії, яка відкриває третій десяток текстів циклу КиївВлади “Справи насущні”.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у лютому 2023 року Чабанівська селищна рада та підпорядковане їй КП “Керуюча компанія Чабани” (*) уклали за результатами публічних закупівель 22 договори на 3,07 млн гривень.

Найбільші видатки

На половину вказаних коштів – 1,58 млн гривень – чабанівська влада уклала три найкоштовніші договори лютого, які стосуються забезпечення громади теплом і водою протягом 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Друге місце у статті видатків на постачання одягу та взуття для добровольців Добровольчого формування № 1 Чабанівської територіальної громади. Відповідних договорів було укладено два. Згідно з першим договором (ціна – 475,96 тис. гривень), для добровольців закупили 146 пар захисного взуття різних розмірів, згідно з другим договом (ціна – 460,5 тис. гривень) – по 150 зимових шапок та рукавиць, 130 зимових штанів, 118 курток костюма-утеплювача, 67 зимових курток та 5 штанів костюма-утеплювача.

На третьому місці за загальною ціною – 102,7 тис. гривень – стали два договори селищної ради Чабанів та постачання офісної техніки, а саме 9 планшетів за 99,9 тис. гривень та двох флеш-пам'яті за 2,8 тис. гривень. Відповідні договори в системі Prozorro не опубліковані, тому не вдалося дізнатися ні моделі техніки, ні технічні характеристики, ні термінів їх поставки.

Серед інших видатків селища замовлення КП “Керуюча компанія Чабани” частин до насосів на 98,5 тис. гривень та капремонту вхідної групи нежитлового підвального приміщення №12 по вул. Машинобудівників, 2-А за 49 тис. гривень. Селищна рада серед іншого спрямувала 48,45 тис. гривень на вилов безпритульних тварин, 35,5 тис. гривень – на чотири акумулятори, 30 тис. гривень – на розміщення оголошень в газеті “Новий день” та 7,6 тис. гривень – на таблички-покажчики на двері.

Найбільші підрядники

Чабанівська селищна рада та КП “Керуюча компанія Чабани” замовляли протягом лютого роботи, послуги та товари в 19 підрядників.

Найбільшим підрядником лютого в Чабанах став підприємець Гурей Андрій Ігоревич, з яким селищна рада уклала обидва договори на поставку одягу та взуття для Добровольчого формування № 1 Чабанівської тергромади загальною ціною 936,46 тис. гривень. Згідно з опублікованих звітів про виконання договорів, підряднику за вказаний товар вже перераховані повні суми по договорам.

Зазначимо, що для участі у тендері на поставку захисного взуття пропозиції подавали чотири компанії. Цінова пропозиція Андрія Гурея була найдорожчою, однак він став переможцем, оскільки більш вигідні цінові пропозиції всіх його конкурентів відхилили через невідповідність тендерним умовам. В тендері на поставку захисного одягу у Андрія Гурея конкурентів не було, оскільки тільки він подав пропозицію для участь у ньому.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, Андрій Гурей зареєстрований як ФОП 2010 році в селі Тюдів Івано-Франківської області. Основний вид діяльності – виробництво іншого верхнього одягу. За даними Сlarity-project, в результаті участі в публічних закупівлях Андрій Гурей уклав 191 договір на 23,04 млн гривень. Чабанівська селищна рада серед найбільших засновників, з листопада минулого року вона зробила у нього 4 замовлення на 2,22 млн гривень (з урахуванням нинішніх).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Два коштовних підряди Чабанів за лютий на поставку теплової енергії дісталися двом комунальним підприємствам – КП “Керуюча компанія Новосілки” (**), з яким укладено договір ціною 883,87 тис. гривень, та КП “Києво-Святошинська тепломережа” (***)- ціною 560 тис. гривень.

Між рештою 16 компаніями розділили договорів майже на 700 тис. гривень.


КП “Керуюча компанія Новосілки” підпорядковано Чабанівській селищній раді. Очолює підприємство Василь Губенко. За результатами публічних закупівель КП “Керуюча компанія Новосілки” отримало 144 замовлення на суму понад 30 млн гривень. Найбільші замовники – Національний університет біоресурсів і природокористування України та Чабанівська селищна рада.

Засновником КП "Києво-Святошинська тепломережа" є Київська обласна рада. КП тимчасово керує Людмила Котова. КП "Києво-Святошинська тепломережа" в результаті участі в публічних тендерах уклало 197 договорів на суму 219,24 млн гривень. Найбільший замовник – НКП “Київська обласна клінічна лікарня”.

Читайте: Чабани шукають підрядника на вивіз сміття за 293 тисячі гривень

Нагадаємо, наприкінці грудня 2022 року Чабанівська селищна рада Фастівського району обрала підрядника для будівництва автоматизованої системи централізованого оповіщення населення в Чабанах та селі Новосілки. На ці роботи виділили майже 1,5 млн гривень.

Читайте: Систему оповіщення в Чабанах і Новосілках збудують за 1,4 млн гривень

Чабанівський селищний голова – Олександр Киризлієв. КП “Керуюча компанія Чабани” очолює Іван Ситник.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що в серпні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Біла Церква

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Глеваха

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Яготин

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачало Вишневе

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачала Пісківка

Справи насущні: скільки та на що у листопаді витрачав Фастів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Макарів

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Вишгород

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у грудні витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

* КП “Керуюча компанія Чабани” (код ЄДРПОУ: 05392105)

** КП “Керуюча компанія Новосілки” (код ЄДРПОУ: 25655972) 

*** КП "Києво-Святошинська тепломережа"  (код ЄДРПОУ: 23576122)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, кор, справи насущні, добровольці, новосілки, чабанівська селищна рада, олександр киризлієв, андрій гурей, чабанівська територіальна громада

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.