п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

На місцевих виборах-2020 за кермо Боярської ОТГ зібралося позмагатися 20 політичних сил. З них 12 партій представили своїх кандидатів, які вже зійшлися у запеклій боротьбі за мерське крісло. У бій пішли: чинна влада та депутати, АТОвці, поліціянти і місцевий бізнес. Детально про кандидатів читайте у матеріалі KV.

Як стало відомо KV, 25 жовтня до міста Боярка мають приєднатися 10 сіл у складі Дзвінківськівської, Забірської, Княжицької, Малютянської, Тарасівської та Новосілківської сільрад. Боярська ОТГ включена до Фастівського району і займатиме територію площею 208.0 кв. км з 52 539 тис. населенням. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно із даними ЦВК, своїх лідерів у битві за владу в Боярці представили 12 політичних сил Київщини. Реєстрація кандидатів на посаду міського голови зафіксована впродовж 21-26 вересня. 

Влада та опоненти

Перевірку на довіру виборців спробує пройти чинний мер Боярки Олександр Олександрович Зарубін (30.04.1983 рік). Допомогатиме йому вдруге закріпити за собою цю високу посаду політична партія "ЗА Майбутнє". На посаду ж мера Боярки Олександр Зарубін був обраний у 2015 році за підтримки партії "Нові обличчя". Хоча до обрання мером, Зарубин був у представницьких лавах партії "Солідарність". 

На знімку: Зарубін роздає листівки на місцевому ринку 

Чинний мер вже представив плани першочергових дій по відродженню сіл Новосілки, Малютянка та Іванків, Тарасівки та Нового, Жорнівки та Княжичі, Дзвінкове та Перевіз, які планує реалізовувати, у разі перемоги на виборах. 

Зарубіну нині 37 років, він – боярчанин. За фахом – "інженер з комп'ютерних систем". Закінчив Київський національний авіаційний університет. Брав участь в навчальній всеукраїнській програмі "Школа мерів". Згідно з його офіційною біографією, займав посади директора в  ТОВ "Максимум-Нет", ТОВ "Терра-Телеком" та ТОВ "Модус Глобал" (за сумісництвом). Є головою правління ГО "Молодь Боярки".

У 2019 році Зарубін заробив 447 326 тис. гривень, його цивільна дружина Марина Смірнова – 281 746 тис. гривень. Готівкою він зберігає -  250  тис. гривень, трохи менше у його дружини – 170 тис. гривень. Також у його власності є земля в селі Бобриця площею 600 кв. м і автомобіль Lexus RX 350, 2006 року випуску. На Смірнову також записана земельна ділянка в селі Бобриця на 600 кв. м і автомобіль Toyota Camry 2007 року випуску. Крім того, Зарубін є в співзасновниках обслуговуючого кооперативу "Садове товариство "Добробут" та є засновником "Фонду ініціатив Олександра Зарубіна"

У в 2012 році, за інформацією "Української правди", керманич Боярки очолював  виборчий штаб скандально відомого ексректора Національного університету державної податкової служби України – Петра Мельника, на президентських виборах 2014 року – керівником районного штабу Петра Порошенка, на парламентських – мера Бучі Анатолія Федорука.

Читайте: Проєкт “Децентралізація”: на Київщині через недобровільність об’єднання знову судяться Боярка і Забір’я

На вибори Вадим Едуардович Гедульянов йде від партії "Європейська Солідарність". Народився він 12 лютого 1990 року в Криму. З 2014 року живе і працює у Боярці. 

Закінчив Нацуніверситет “Одеська юридична академія", здобуває другу освіту магістра державного управління. Цьогоріч одержав ступінь кандидата юридичних наук. Чотири роки займався підприємницькою діяльністю, очолював одеську компанію з роздрібної торгівлі й управлінням нерухомості “АСК-ЮНІ”, що займається управлінням нерухомим майном. Також займав посаду заступника, а згодом директора, одеського житлово-комунального господарства “ЖКС “Фонтанський”. У 2016-2019 роках очолював Києво-Святошинську районну раду VII скликання. Нині – виконавчий директор ТОВ “БЕСКЮА”.

На місцевих виборах 2015 року його обрали депутатом Києво-Святошинської районної ради від БПП. 

У 2012 році під час навчання в Національній юридичній академії в Одесі балотувався до Верховної Ради як самовисуванець по округу № 135 в Одесі.

З вересня 2016 року по вересень 2019 року він займав посаду голови районної ради, замінивши Олександра Тигова.

У 2017 році Гедульянов придбав дві квартири в Шевченкове Києво-Святошинського району, їздить він на Toyota Land Cruser Prado 2010 року випуску. Перед звільненням його заробітна плата за 2019 рік складала 368 094 тис. гривень та одержав 350 тис. гривень доходу від відчуження майна. Готівкою він зберігає 24,5 тис. доларів та 95 тис. гривень. 

"Йду на вибори, бо мене не влаштовує, що я бачу навкруги щодня: занедбані парки, брудні вулиці, жахливі дороги, найвищі тарифи, купи сміття, розбита вщент інфраструктура, жахливий стан будинків, забуті та кинуті напризволяще міською владою люди", – написав він у Facebook.

Читайте: Гедульянов Вадим: “Моє завдання – комфортні та достойні умови життя в Боярці та кожному селі нашої об’єднаної громади”

Депутати

Прагне одержати кермо в міськраді чинний депутат від партії "Наш край" та ексмер міста  Тарас Григорович Добрівський (14 листопада 1974 року)

Добрівському – 46 років, народився і живе в Боярці. Має вищу освіту, крім того, закінчив Нацакадемію державного управління при Президентові України. Нині він – заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації ОТГ. Був мером двох скликань. У 2006 році був обраний як самовисуванець, а у 2010 році йому вдалося очолити Боярку, вигравши вибори під егідою "Партії регіонів". У 2015 році він балотувався у мери від "Нашого краю", проте програв Зарубіну. 

В "Українській правді. Київ" писали, що у  2009 році ім’я мера Добрівського залунало у гучному скандалі. Боярку сколихнула новина, що мер був звинувачений у хабарництві у розмірі 26 тис. доларів.  

За даними "Укрінформу", тоді у приміщенні Боярської міськради правоохоронцями Антикорупційного бюро та слідчими прокуратури проводились досудові слідчі дії щодо встановлення даного факту. Згодом міський голова в супроводі правоохоронців залишив приміщення ради і не повернувся. Через три дні після ситуації понад 380 боярчан зібралися на акцію протесту під стінами Києво-Святошинського районного суду, вимагаючи офіційної версії зникнення міського голови. 

Причетним у хабарі суд тоді підозрював депутата Києво-Святошинської районної ради, директора ТОВ "Рибопереробний завод "Плеяди" Олег Коновалова, який намагався "допомогти" вирішити земельні питання трьом фізичним особам. У 2011 році Добрівський заявив, що "кримінальна справа скасована за рішенням суду". 

Згідно із його декларацією за 2019 рік, його дружина Юлія Добрівська мала російське громадянство і на неї записані з 2012 року квартира в Росії на 50,5 кв.м і з 2013 року кімната на 11,5 кв. м. Більше жодного майна в декларації не задекларовано. Так, працюючи в Всеукраїнській Асоціації ОТГ він заробив 48 тис. гривень.

Ще один претендент на крісло мера – активістка міста та депутат міськради (обрана від Всеукраїнське об'єднання "Самопоміч") Юлія Володимирівна Скочинська. На цих вибори йде, як самовисуванка та безпартійна. Адже впевнена, що "депутати мають бути партійними, а міський голова – ні, бо має має працювати для всієї громади, незалежно від поточних політичних уподобань". 

Народилася 20 жовтня 1974 року в Кривому Розі, нині проживає у Боярці. Має вищу освіту. Нині -  аспірант (Graduate Assistant) в КНЕУ.

Згідно із її декларацією за 2019 рік, вона виховує трьох синів, має дві квартири: з 1998 року у Кривому Розі на 30,5 кв.м та з 2012 року у Боярці – на 54 кв. м за 405 тис. гривень (вартість на дату набуття права власності). Ще – земельний наділ у селі Велика Снітинка Фастівського району площею 2399 кв. м. Працюючи торік у виконавчому комітету ПП "Об'єднання "Самопоміч", вона заробила 175 262 тис. гривень та ще одержала від Центру зайнятості 30 083 тис. гривень страхових виплат. 

Ще одного чинного депутата, Олександра Петровича Борецького, в мери Боярки веде Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". На місцевих же виборах 2010 року він пройшов у депутати під крилом Соціалістичної партії України. 

Народився 13 квітня 1976 року в Боярці. У його біографії вказано, що він закінчив Український республіканський заочний технікум ("Землевпорядкування"), Київський авіаційний технікум та Сумський Національний аграрний Університет "Бухгалтерський облік).

З 1996 року по 2012 рік – працював в приватних організаціях, пройшов кар'єрний шлях від техніка-геодезиста до інженера-землевпорядника. З 2012 року працював головним та провідним спеціалістом в управліннях  Державної інспекції сільського господарства в Київській області. Держземагентства у Київській області, Управлінні Держгеокадастру у Васильківському районі Київської області. З квітня 2017 року по теперішній час – державний інспектор-головний спеціаліст в Головному управлінні Держгеокадастру в Київській області.

Крім того, з 2006 року по 2010 рік він був помічником-консультантом на громадських засадах у депутата Києво-Святошинської райради V скликання. З 2006 року по 2010 рік – керівник ГО "Товариство у справах захисту прав споживачів Києво-Святошинського району Київської області". З 2010 року по теперішній час співзасновник ГО "Боярський Актив Молоді". 

У своєму щорічному звіті він задекларував спільну з дружиною Іриною Руденко квартиру в Боярці на 52 кв.м, земельну ділянку (0,1 га) дружини в Погребах та свою ділянку в Забір’ї на 600 кв.м.  Сума доходів у нього сягала: заробітна плата – 160 904 тис. гривень. А ще – 100 тис. гривень від відчуження рухомого майна, які вірогідно одержав від продажу автівки Toyota Corolla 2008 року випуску, яка він вказав у доходах за 2018 рік. Дома він зберігає готівкою 170 тис. гривень, а дружина – 70 тис. гривень. 

Відео зі зверненням Борецького до своїх виборців

Побореться за владу і 32-річний депутат міськради від партії "Об’єднання "Самопоміч" Андрій Олегович Назаренко (21.08.1988 рік). Він – боярчанин, інженер-телефізик, кандидат технічних наук та  старший науковий співробітник в  Інституті технічної теплофізики НАН України. У 2014 добровольцем служив в АТО. Має орден "За мужність" ІІІ ступеня. На посаді мера планує займатися модернізацією тепло- та електроенергетикою, розвивати спорт.

Також в Facebook він зауважив, що фінансування всієї передвиборчої кампанії їхньої партії в Боярці, починаючи з застав для прийняття участі в виборах, відбувається за власний кошт. 

Так, згідно з його декларацією, у 2019 році він заробив 28 284 тис. гривень в ІТТФ НАН, 12 600 тис гривень – в ТОВ "Промел Енергоавтоматика", співвласником якого він є. Це підприємство займається виробництвом інструментів і приладів для вимірювання, тестування та навігації з 2003 року і має статутний капітал у розмірі 18,5 тис. гривень. Їздить кандидат на Ford Focus 2007 року випуску за 175,5 тис. гривень. У Гостомелі має земельну ділянку на 974 кв.м. Його дружині, Анні Назаренко, належить земля в місті Чернівці на 1007 кв. м. 

Юрій Васильович Середа йде на вибори від політичної партії "Сила людей". Народився 22 січня 1980 року в селі Високе Борзнянського району Чернігівської області. Нині проживає  в селі Тарасівка. Має вищу освіту та є директором польского представництва "Б-Акт Спулка з огранічона одповідзіальносця", компанії, яка надає інжинірингові послуги у будівництві. За даними партії "Сила людей" – юрист та чинний депутат Тарасівської сільради.

Згідно його декларації за 2019 рік, володіє житловим будинком на 56.4 кв.м, земельною ділянкою для обслуговування житлового будинку та господарських споруд на 855 кв. м в Тарасівці, ділянкою на 558 кв.м та незавершений садовий будинок в Грушівці. Його дружина також має дві земельні ділянки. У його користування автівка Nissan Primera 2000 року випуску. Працюючи у Громадській спілці "Міждержавна гільдія інженерів консультантів" депутат торік заробив 146 885 тис. гривень та 51 291 тис. гривень – за сумісництвом в ТОВ "ІК-ПРОЕКТ". Його дружина працює у дитсадку і там одержала зарплату у розмірі 40 882 тис. гривень. Удома ж він зберігає готівкою 13 тис. доларів. 

Як стверджують в партії, у 2018 році він виступав проти проєкту генерального плану і відстоював стадіон у селі Тарасівка, на місця якого планували звести багатоповерхівку. Кулуарне прийняття генплану лобіював сільський голова Володимир Сизон. Після чого забудовник підприємство Енергетик" подало на депутата до суду.

ЗеПоліціянт

"Слугу народу" на місцевих виборах в Боярці представлятиме підполковник поліції Олексій Львович Перфілов. Він – безпартійний, народився 2 жовтня 1969 року в Києві. Останні 25 років мешкає у місті Боярка. Вищу освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ. У 2008 році закінчив магістратуру Академії управління МВС України за спеціальністю "правознавство". Також на його сторінці в Facebook вказано, що з 1984 по 1991 роки він працював на Кіностудії ім. Довженка. 

Працював у правоохоронних органах понад 20 років. Починав постовим патрульної служби, служив заступником начальника відділу профілактики злочинів. Очолював сектор превенції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП в Київській області.

З березня 2017 по жовтень 2019 року – заступник начальника, а з квітня 2016  по березень 2017 року – заступник начальника відділу поліції – керівник патрульної поліції Києво-Святошинського відділу поліції ГУНП в Київській області. 

З жовтня 2019 року, тимчасово виконує обов’язки. заступника начальника Васильківського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області.

Пріоритети Олексія Перфілова на посаді голови Боярської ОТГ – налагодження сполучення між усіма населеними пунктами громади, соціальна сфера, подолання корупції та бюрократії на всіх рівнях. 

У 2019 році він задекларував об'єкти нерухомості, які перебувають у спільній власності: житловий будинок у Боярці на 220 кв.м, квартиру у Ворзелі на 45,4 кв.м і дві земельні ділянки на 1000 та 294 кв.м у Боярці. У його власності є автівка TOYOTA CAMRY 2019 року випуску за понад 853 тис. гривень, його ж дружина їздить на ЗАЗ LANOS та ЗАЗ FORZA. Обидві придбані в 2011 році за 80 тис. гривень кожна. У Нацполіції він заробляє в рік 233 516 тис. гривень. Крім того, у 2019 році він одержав 192 тис. гривень доходу за відчуження рухомого майна. 

Його ж дружина одержала 108 098 тис. гривень від підприємницької діяльності, 23 392 тис. гривень – пенсії, 35 484 тис. гривень доходу від надання майна в оренду та 130952 тис. гривень  зарплатні в ПП "Вовк", 24 тис. гривень  – доходу за відчуження рухомого майна та 450 тис. гривень спадщини. Загалом її дохід становив понад 771 тис. гривень. 

Бізнесмени

Без партійної приналежності балотується в міські голови 32-річний підприємець та житель села Тарасівка Ігор Олександрович Терещенко  (30.11.1988 рік). Має вищу освіту, безпартійний. Як, ФОП Терещенко І.О., був зареєстрований у травні цього року. Основний вид його діяльності – роздрібна торгівля м'ясом і м'ясними продуктами в спеціалізованих магазинах.

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

"Радикальна Партія Олега Ляшка" висунула підприємицю Лілію Василівну Сулиму. Народилася 24 січня 1977 року в селі Червона Мотовилівка Фастівського району. Наразі проживає у Боярці. 

Очолює ТОВ "Нафта-ВІС", яке їй належить протягом вже 19 років. Підприємство зареєстроване зі статутним капіталом у розмірі понад 300 тис. гривень. Діяльність ТОВ пов’язана із наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Ще один кандидат, Вадим Вячеславович Супрунов, балотується від політичної партії "Голос". Торік же він пробував свої сили як кандидат у депутати до ВРУ по виборчому округу 95, як самовисуванець. Хоче ще торік був членом політичної партії "Громадянська позиція", а у 2015 році від даної партії балотувався до Київоблради. Народився же він 4 жовтня 1974 року в Казахстані в селищі Калкаман Єрмаківського району Павлодарської області, нині живе в Боярці. Він – інженер і є генеральним директором в ТОВ "Проміструм" (неспеціалізована оптова торгівля). 

У "Голосі" наголошують, що Супрунов йде у мери, маючи управлінський досвід, щоб створити прозорі правила роботи органів влади та зупинити корупцію на місцевому рівні. 

Останній претиндент від партії "Демократична сокира" висувається підприємець Андрій Олександрович Горчинський. Народився він 25 квітня 1975 року у Києві, нині живе в селі Малютянка. Безпартійний, має вищу освіту: вивчав історію та право в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова

 У 2008 році він зареєстрував ФОП і займається оптовою торгівлею залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього в мережі магазині "Водомет"

Підприємцю і відеоблогеру Горчинському нерідко приписують прихильність до політики Зарубіна проте цей факт він публічно заперечує

Кандидат зауважує, що партія не збирається обіцяти виборцям нічого, "крім солоного поту від важкої праці та кривавих мозолів". І перед тим, як зробити крок на політичне поле, налагоджував зв’язки із представниками місцевих політичних еліт, вивчав новітні технології та успішні практики самоврядування та вважає, що зможе зрештою стати корисним для громади. 

Читайте: 

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Васильківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Тетіївської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Бориспільської ОТГ на місцевих виборах 

2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Богуславської ОТГ на місцевих виборах  2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Фастівської ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Переяславської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Обухівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Березанської ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, мэр, боярка, местные выборы, кандидаты, вадим гедульянов, александр зарубин, боярская ото, тарас добривский

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.