вторник, 18 мая 2021 г.

Досьє: Гедульянов Вадим Едуардович

Досьє: Гедульянов Вадим Едуардович

Український політик, волонтер і меценат, правознавець, кандидат юридичних наук. Депутат Києво-Святошинської районної ради від міста Боярка, голова Києво-Святошинської ради (2016-2019 рр.). 

Місце народження, освіта

Вадим Едуардович Гедульянов народився 12 лютого 1990 року в Криму. З 2014 року живе і працює у м. Боярка Києво-Святошинського району. 

У 2013 році закінчив НУ “ОЮА” за спеціальністю “Правознавство” та отримав кваліфікацію магістра права. 

Наразі здобуває другу освіту магістра державного управління. 

У 2020 році отримав ступінь кандидата юридичних наук, спеціалізується в галузі адміністративного та фінансового права.

Родина

Неодружений.

Робота

З 2010 по 2014 рік займався підприємницькою діяльністю. 

З 2011 по 2013 рік – директор ТОВ “АСК-ЮНІ”. 

З 2013 року займав посаду заступника, а з 2014 року – директор великого житлово-комунального господарства “ЖКС “Фонтанський”, яке на той час мало галузеве значення. 

2016-2019 рр. – голова Києво-Святошинської районної ради Київської області VII скликання.

На даний час працює на посаді виконавчого директора ТОВ “БЕСКЮА”.

Політична діяльність

На місцевих виборах 2015 року обраний депутатом Києво-Святошинської районної ради Київської області VII скликання від м. Боярка. Обіймав посаду голови постійної комісії з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, свободи слова, захисту прав і законних інтересів громадян та взаємодії із засобами масової інформації. У 2016 році очолив постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

З 2016 по 2019 рік очолював Києво-Святошинську районну раду. За цей час галузі охорони здоров’я, освіти, культури і спорту отримали найбільше фінансування за останні 15 років. 

Громадська діяльність

Заснував Благодійний фонд. В рамках діяльності Фонду допомогу отримали тисячі боярчан і жителів Києво-Святошинського району соціально вразливих категорій громадян і ті, то потрапив у складні життєві обставини. Зокрема, вже понад 3000 жителів літнього віку та соціально незахищених верств населення м. Боярка і навколишніх сіл отримали безкоштовно окуляри в рамках одного з соціальних проєктів. Опікувається спортсменами і талановитою молоддю, багатодітними родинами. Організовано понад 50 екскурсій для дітей з багатодітних і малозабезпечених родин, провів більше сотні конкурсів для підтримки талановитої молоді. Під час карантину понад 2000 родин, які опинилися без роботи, отримали продуктові набори. Підтримує зоозахисний рух в м. Боярка, опікується місцевим притулком для бездомних тварин. 

Скандали

Вадим Гедульянов став на захист позиції громади Боярки у судах всіх інстанцій, таким чином опинився в опозиції до чинного Боярського міського голови Олександра Зарубіна через низку скандалів, спричинених прямим зловживанням владою мера міста у справах незаконної забудови парку ім. Шевченка, банкрутством КП “БГВУЖКГ” та проєктом створення сміттєзвалища на території міста. Від того часу в медіа часто з’являлися повідомлення з викривленими фактами про Гедульянова, скандальні публікації, в яких з’являється його ім’я.

Нагороди

Нагороджений відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в Антитерористичній операції”, відзнакою “За вірність народу України” та Почесною грамотою першого Президента України Леоніда Кравчука, Подякою Голови комітету Верховної ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного, Подякою голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка, медаллю “За жертовність і любов до України” Української Православної Церкви Київського Патріархату, іменною подякою загальнонаціонального проекту “Місцеве самоврядування. Народні обранці”, орденом “За розвиток української державності”, нагрудним знаком “За заслуги перед Київщиною” і Почесною грамотою Київської обласної ради, Почесною грамотою Національної гвардії України, грамотами Одеської обласної державної адміністрації, Приморської районної у м. Одеса адміністрації, подяками командування батальйону “Київська Русь”, сільських та селищних рад.

Майно, нерухомість

За даними Єдиного Державного Реєстру Декларацій Вадим Гедульянов в останній майновій декларації за 2019 рік зазначив, що має авто Toyota Land Cruser Prado, 2010 року випуску. З нерухомого майна задекларовані дві квартири площею 100,7 та 79,5 м2.

Останнє оновлення: 21.09.2020

КиевVласть

Теги: депутат, досье, биография, боярка, Гедульянов Вадим

вторник, 18 мая 2021 г.
10:28
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:02
В субботу, 22 мая, в Киеве стартует фестиваль национального производителя “Made in Ukraine”
19:44
На улице Пушкинской установят мемориальную доску украинскому композитору Ивану Карабицу
19:25
В Тетіїві на Київщині капітально відремонтують приміщення школи №3
19:04
Жители нескольких домов на Троещине пожалавались Шмыгалю на тарифы “Киевводоканала”
18:47
Парламент отправил в отставку министра здравоохранения Максима Степанова
18:41
Столичную власть просят проверить законность строительства на улице Электротехнической
18:27
Жители Дарницкого района десять лет страдают от постоянных порывов теплотрассы
18:06
Прокуратура через суд требует вернуть общине две квартиры в центре Киева
17:43
За год на учете в Киеве стало на тысячу меньше безработных
17:26
ВР удовлетворила заявление об отставке министра экономики Игоря Петрашко
17:10
В рамках программы “Безопасная Киевщина” закупят микроавтобусы для СБУ
17:01
Рада уволила министра инфраструктуры Владислава Криклия
16:51
Национальный рейтинг качества управления корпоративной репутацией назвал победителей и вручил репутационные “Оскары”
16:41
Киев “накрыл” ливень с градом (фото, видео)
16:25
В Киеве за сутки зафиксировали 425 новых случаев COVID-19
Календарь событий