середа, 18 травня 2022 г.

Нова трирівнева система освіти стала досяжною ще для 70 шкіл Київщини

Нова трирівнева система освіти стала досяжною ще для 70 шкіл Київщини

На Київщині продовжують удосконалювати систему шкільної освіти. Київська ОДА схвалила чергові 270 освітніх ліцензій на нову середню освіту 70 школам та 47 дитсадкам. Ліцензії одержали навчальні заклади восьми громад у Бучанському, Фастівському, Броварському та Бориспільському районах. 

Як стало відомо KV, у рамках впровадження трирівневої середньої освіти у січні-лютому цього року Київська ОДА видала ще вісім розпоряджень щодо впровадження ліцензованної освітньої діяльності в Київській області. Закладам надали ліцензії без проходження процедури ліцензування.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Бучанський район

Очільник Київщини Василь Володін надав 36 ліцензій навчальним закладам Бучанської міськради. Так, за рівнем дошкільної освіти ліцензії одержали 9 дитсадків. Вони мають дозволи на виховання 1 825 дітей. Також ліцензії видано 10 школам із загальним обсягом на 12 275 учнів. З них сім мають І-ІІІ ступені, враховуючи і чотири спеціалізовані НВК, а ще – Бучанська українська гімназія, Луб’янська школа І-ІІ ступеня та НВК І ступеня.

Крім того, надано ще дев’ять ліцензій закладам, які були зареєстровані у Києво-Святошинському районі. Це три школи І-ІІІ ступенів – Бузівська, Шпитьківська та Дмитрівська, які увійшли до складу Дмитрівської громади. Вони надаватимуть початкову, базову та профільну середню освіти для 2 164 школярів ТГ.

Ще шість шкіл колишнього Києво-Святошинського району перейшли на баланс Білогородської громади. З них п’ять мають І-ІІІ ступені і лише Бобрицька школа ім. П.С. Тимошенка І ступеня. Загалом тут зможуть одержати середню освіту 4 385 дітей. Школам надано 16 ліцензій за трирівневою системою освіти. 

Бориспільський район

Також 36 ліцензій КОГА видала школам і дитсадкам Бориспільської міськради. У Борисполі працює 12 дошкільних закладів, які зможуть прийняти у своїх стінах до 3 370 вихованців. Загалом потужність закладів здебільшого розрахована на 200-250 дітей, і декілька садків можуть розмістити у себе до 400-450 малюків. Це – дитсадок №1, "Веселка", "Росинка", "Світлячок". Найменша кількість дітей, 150 осіб, виховується у дитсадку № 2. 

Схвалено ліцензії і восьми школам у Борисполі. Вони зможуть загалом охопити навчанням 10 040 учнів. До їхнього складу входить п’ять шкіл І-ІІІ ступенів: №№ 1, 3,6, 7, 8 та спеціалізована ім. Костянтина Могилки разом із ліцеєм "Дизайн-освіта" ім. Павла Чубинського. А також ще одна гімназія "Перспектива" І-ІІ ступеня. 

Куди більше ліцензій схвалено закладам Яготинської міськради – 70. Частина цих ліцензій розділилась між 10 дитсадками, які можуть загалом надавати дошкільну освіту  1 160 дітям. У частині закладах здебільшого перебуває невелика кількість дітей від 15 до 85 дітей. Проте працюють і заклади, в яких виховують до 200 осіб. Це – дитсадки №1 "Зіронька", №3 "Ромашка", №4 "Пролісок", № 5 "Берізка", а в дитсадку №2 "Дюймовочка" – 170 осіб. 

Діють на території громади і 16 міських та сільських шкіл, які розраховані на 5 423 учнів. З них 12 одержали по чотири ліцензії, враховуючи і дошкілля. Наприклад, опорний Яготинський НВК №2, Богданівський НВК, Двірківщиньский НВК, опорний Жорівський НВК, Капустинський НВК і тд. 

Білоцерківський район

У Білоцерківському районі схвалено 39 ліцензій навчальним закладам Тетіївської міськради. В адмінцентрі Тетіївської громади вихованням дітей займається п’ять міських дитсадків. Загалом вони зможуть прийняти до 607 дітей. 

Розташовані на території ТГ і десять шкіл. Загальний обсяг навчальних закладів сягає 2 699 учнів. По чотири ліцензії разом із дошкіллям одержали Тетіївська школа І-ІІІ ступенів №1, Тетіївський ліцей №2, Дібрівський аграрний ліцей, Тетіївський освітній центр-опорний заклад. Крім того, п’ять шкіл мають І-ІІ ступінь. 

Фастівський район

Ще 44 ліцензії видали закладам Фастівської міськради. А саме – 11 дитсадкам, 11 школам та Фастівському навчально-реабілітаційному центру у сфері дошкільної освіти з ліцензованим обсягом на 20 осіб. 

У дошкільних закладах можуть виховувати загалом 1 980 дітей. Майже у всіх спроможність охопити дошкільною освітою понад 100 осіб. А заклади №№ 4,5,6,8 розраховані на 220 вихованців. 

У Фастові середню освіту загалом можуть одержати 7 783 школярів. Тут широкий вибір закладів: академічні ліцеї №2 та №9, шість шкіл І-ІІІ ступенів, які крім трьох основних ліцензій одержали право надавати і дошкільну освіту. А ще -  Фастівський НВК І ступеня, який надає початкову та дошкільну освіти, Фастівський НВК №12 І-ІІ ступенів – дошкільна, початкова та базова освіти) та Фастівська школа ІІ-ІІІ ступенів з інституційною формою навчання  для одержання базової та профільної освіти. 

Броварський район

У цьому районі  КОДА видала нові ліцензії вже більшості навчальних закладів, на черзі – Великодимерська громада. Громада одержала 20 ліцензій, як на повну середню та профільну, так і дошкільну освіти, тобто по чотири ліцензії. Всі ці ліцензії надано п’яти школам із загальним обсягом для 3 585 школярів. 

Так, в Бобрицьокму НВО зможуть навчатися до 333 учнів, Великодимерському ліцеї – 1 784, Руднянському НВО – 390, Тарасівському НВО – 438 та Шевченківському НВО – 640 учнів.

Нагадаємо, як повідомляла раніше KV, Київська ОДА вже схвалила 272 освітні ліцензії для 111 шкіл та дитсадків в трьох районах Київщини. У місті Ірпінь та суміжних громадах навчатимуть та виховуватимуть дітей у 32 закладах, Броварському районі – 41 школа та дитсадок. Найбільше навчальних закладів у Вишгородському районі – 59. У рамках шкільної реформи вже майже всі школи одержали ліцензії з правом навчати за новою трирівневою системою. 

Читайте: Новий формат: школи Київщини долучаються до трирівневої системи освіти

Крім того, КОДА надала ще 716 освітніх ліцензій для 196 шкіл та 123 дитсадків Київщини. Загалом ліцензії одержали 23 громади Білоцерківського, Фастівського та Обухівського районів. Так, у Білоцерківській громаді вихованням дітей займатимуться 36 дитсадків, а в 27 школах зможе навчатися понад 26 тисяч школярів. У колишньому Кагарлицькому ж районі охопити навчанням зможуть лише понад 3 тисячі дітей. 

Читайте: На Київщини ліцензували діяльність шкіл та дитсадків у 23 тергромадах

Київська ОДА надала 487 ліцензій для 121 школи та 118 дитсадків у трьох районах Київщини. Так, у дев’яти громадах Бориспільського району діти зможуть одержати дошкільну, середню та профільну освіти у 76 навчальних закладах. В  Обухівському районі нова трирівнева система освіти запрацює у 75 школах та дитсадках, у Бучанському районі – у 100 навчальних закладах.

Читайте: 24 громади трьох районів Київщини одержали ліцензії на нову середню освіту

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, школа, образование, фастовский район, лицензия, распоряжения, садик, фастовская община, бучанський район, бучанская община, дошкольное образование, среднее образование, начальная школа, великодымерская община, тетиевская община, трехуровневая система среднего образования, профильное образование базовое образование

вівторок, 17 травня 2022 г.
22:41
У Харкові окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин (відео)
22:25
Рашисти під дулами автоматів організовують туристичний сезон на Арабатській Стрілці, - Денісова
22:02
Росія готується до довготривалої війни, – Резніков
21:38
Міжнародний кримінальний суд відправив в Україну найбільшу в історії делегацію експертів для розслідування злочинів рашистів
21:14
100% військовослужбовців, які залучені до ведення бойових дій, мають засоби захисту: шоломи, бронежилети та засоби надання меддопомоги, - Маляр
20:49
Перший командир “Азова” Білецький закликав громадськість не розповсюджувати домисли щодо ситуації з евакуацією гарнізону з “Азовсталі”
20:22
Окупанти вирішили приховати кількість жертв у маріупольському драмтеатрі та зменьшили їх у десяткі разів
20:05
МАГАТЕ направить групу експертів з ядерної безпеки до Чорнобильської АЕС
19:43
Ворог намагався прорвати нашу оборону на Бахмутському та Авдіївському напрямках, триває бій під Новомихайлівкою, - Генштаб ЗСУ
19:23
У Києві відновило роботу посольство Ізраїлю
19:02
“Укрзалізниця” з 19 травня запустить електропоїзд між Києвом та Черніговом
18:40
У столичному парку “Орлятко” висадили алею кленів (фото)
18:21
“Укрзалізниця” запускає приміський поїзд з Києва до села Тарасівка
18:12
У кожній області створено мобільні бригади для хімічного, радіаційного та біологічного моніторингу, - МОЗ
17:42
У Києві через війну планують переглянути будівельні норми
17:23
На столичних Нивках при пожежі в багатоповерхівці врятували людину (фото)
Календар подій