понедельник, 19 апреля 2021 г.

На Київщини ліцензували діяльність шкіл та дитсадків у 23 тергромадах

На Київщини ліцензували діяльність шкіл та дитсадків у 23 тергромадах

Київська ОДА схвалила 716 освітніх ліцензій для 196 шкіл та 123 дитсадків Київщини. Загалом ліцензії одержали 23 громади Білоцерківського, Фастівського та Обухівського районів. Так, у Білоцерківській громаді вихованням дітей займатимуться 36 дитсадків, а в 27 школах зможе навчатися понад 26 тисяч школярів. У колишньому Кагарлицькому ж районі охопити навчанням зможуть лише понад 3 тисячі дітей. 

Як стало відомо KV, у рамках впровадження трирівневої шкільної освіти з вересня по грудень 2020 року Київська ОДА видала 41 розпорядження (№№ 445-759) щодо впровадження ліцензованної освітньої діяльності в Київській області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Білоцерківський район

Очільник Київщини Василь Володін надав ліцензії на дошкільну освіту 36 дитсадкам Білоцерківської міської ради. У них виховуватимуть 9 875 дітей. Загалом у закладах навчається від 90 до 640 дітей. Найбільша кількість дитсадків з обсягом на 320 дітей. 

Також КОДА погодила ліцензії для 27 навчальних закладів, в яких зможе навчатися до 26 210 дітей. З них у місті Біла Церква п’ять закладів надаватимуть профільну та базову освіту: гімназія № 2, ліцей "Білоцерківський колегіум", Білоцерківський НВО "Ліцей-Мала академія наук", школи з інституційною формою навчання № 1 та №2. А НВК "Казка" видали дві ліцензії на початкову та дошкільну освіти, а ось школі №№, 4, 11 та 19 – початкову та базову. Школа №23 одержала ліцензію лише на початкову освіту з обсягом на 240 осіб. Чотири ліцензії має, враховуючи і дошкілля, лише НВК №13. Решта шкіл у місті охопить дітей трирівневою освітою.

Ліцензії одержали й заклади Рокитнянської громади. Тут виховуватимуть 1 035 дітей у 15 дошкільних закладах. А також навчатимуть 6 714 школярів у 17 школах, які перебували на балансі Рокитнянської райради. Школи тут мають різні рівні – від початкових шкіл І-ІІ ступенів у поєднанні з дошкіллям до профільних ліцеїв. 

51 ліцензію надано 17 закладам загальної середньої освіти, які перебували на балансі Таращанської районної ради і тепер входять до Таращанської міської громади. Ці школи зможуть охопити навчанням 5 866 дітей. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За новою трирівневою системою освіти навчатимуть 3 107 дітей сім навчальних закладів і серед них два академічних ліцеї "Ерудит" (959 дітей) та "Успіх" (740). По дві ліцензії (початкова та базова) одержали Таращанська школа №3 у місті Тараща  з загальним обсягом на 246 учнів та Кирдинівська школа в селі Кирдани – на 160 дітей. Северинівський НВК одержав чотири ліцензії на 650 дітей, крім трьох основних, і на дошкільну освіту, як і опорний Ківшовацький НВК на 650 дітей. 

Школи Дубівська в селі Дубівка (128 дітей), Веселокутська в селі Веселий Кут (145), Станишівська в селі Станишівка (230), Ріжківська в селі Ріжки (320), Плосківська в селі Плоске (120), Великововнянська в селі Велика Вовнянка (110) одержала по три ліцензії – на дошкільну, початкову і базову освіти. 

Крім того, ліцензії одержали 13 дитсадків Таращанської громади. Загалом заклади розраховані на 935 вихованців. Найбільшу потужність має дитсадок "Берізка" в місті Тараща на 170 дітей, найменшу, 20 діток, заклад "Сонечко" в селі Кирдани та "Калинка" в селі Чернин.

Ставищенська громада одержала 62 ліцензії для 21 школи, в яких навчається 2 993 дітей. Громада має 5 шкіл І ступеня, шість – І-ІІ ступенів та 10 – І-ІІІ ступенів. Наприклад у початкових школах з дитсадком навчається лише від 20 до 34 учнів. Також вихованням дітей займаються ще у восьми дитсадках. Вони можуть прийняти загалом до 500 вихованців.

Сім ліцензій одержали заклади Медвинської громади. Це – один дитсадок "Капітошка" у Медвин на 45 дітей та Побережківська гімназія на 175 учнів та Медвинській ліцей на 260 учнів, які надають трирівневу освіту.

Схвалено і вісім ліцензій на дошкільну освіту та 76 ліцензій для 22 навчально-виховних комплексів Сквирської райради. З них до Сквирської громади відійшло вісім дитсадків на 750 дітей, п’ять з яких розташовані у Сквирі та 11 шкіл з трьома академічними ліцеями І-ІІІ ступенів та сім шкіл І-ІІ ступенів. У них зможуть навчатися до 5 042 школярів. І одна школа, Великополовецький НВК на 260 учнів, увійшла до Фурсівської громади. Заклад одержав чотири ліцензії. 

Ще 25 ліцензій видали закладам колишнього Тетіївського району. Це – 6 дитсадків на 355 вихованців та три ліцеї з двома НВК на 1 283 учнів. Школи одержали по чотири ліцензії, враховуючи дошкільну освіту, крім Кашперівського ліцею, який має три основні ліцензії. 

Трохи менше, 22 ліцензії, видано навчальним закладам Ковалівської громади. А саме – одному дитсадку "Грибочок" на 45 осіб та двом школам І-ІІ ступенів, трьом І-ІІІ ступенів та опорному закладу – Ковалівському ліцею. У шести школах навчається 1 018 учнів. 

Закладам Володарської райради, які увійшли до Володарської громади схвалено одну ліцензію для дитсадка "Пізнайко" з обсягом на 340 осіб та 44 ліцензії для 14 шкіл на 2 710 учнів. З них п’ять шкіл мають І-ІІІ ступенів і можуть надавати трирівневу освіту, а деякі охоплюють і дошкільне виховання, вісім І-ІІ ступенів – дошкільну, початкову та бозову та одна Логвинська школа І ступеня – дошкільну та початкову. 

Ще п'ять ліцензій у сфері дошкільної освіти видано дитсадкам Гребінківської громади. Загальний обсяг – 470 дітей. З ліцензіями і Гребінківська гімназія на 200 учнів (профільна та базова освіти), опорний заклад Гребінківський НВК на 1 420 учнів, три основні ліцензії Дослідницька школа І-ІІІ ступенів на 660 учнів, Ксаверівська та Лосятинська школи І-ІІІ ступенів по 330, Саливінківська школа І-ІІІ ступенів на 440 учнів, 

Фастівський район

У Фастівському районі 61 ліцензію розділили між Фастівською, Томашівською та Кожанською громадами. Так, за рівнем дошкільної освіти ліцензії одержали шість дитсадків Фастівської громади, яким надано дозвіл на виховання 490 в селищі Борова, селах Велика та Мала Снітинки, Веприк та Фастівець, а також сім шкіл на 4 431 учнів. Три з них – І-ІІ ступенів.

Томашівська громада одержала початкову, базову та профільну ліцензії для Дорогинської школи І-ІІІ ступенів на 162 та чотири ліцензії для опорного Дідівщинського НВК І-ІІІ ступенів з обсягом для 632 учнів. 

Ще дві дошкільні ліцензії перейшли до Кожанської громади. Тут 60 дітей виховуватимуть у Кожанці та 45 – в Трилісах. Крім того, шість шкіл І-ІІ та ІІІ ступенів, де може навчатися до 2120 школярів.

Тут також три ліцензії надано Дзвінківській школі І-ІІ ступенів дошкільну, початкову та базову освіти на 180 учнів та сім ліцензій надано дитсадкам Боярської громади, що розташовані в Боярці та Княжичах, Тарасівці та Забір’ї, в яких виховуватимуть загалом 1 446 дітей. Та двум дитсадкам Чабанівської громади – "Дзвіночок" на 220 дітей (селище Чабани)  та "Яблучко" на 200 (село Новосілки), одну ліцензію дитсадку "Умка" на 60 осіб Гатненської громади. 

Крім того, схвалено Глевахівській громаді три дошкільні ліцензії із загальним обсягом на 460 вихованців та чотири ліцензії Путрівській гімназії на 1 200 школярів та дошкільнят, три ліцензії Глевахівській школі І-ІІІ ступенів на 1 470 учнів, три ліцензії Крушинській школі І-ІІІ ступенів на 330 учнів, Мархалівській школі І-ІІІ ступенів на 340 учнів, 

Також ліцензії одержали заклади Калинівської громади. Чотири дошкільні ліцензії на 415 вихованців та вісім шкіл І-ІІІ ступенів із загальним обсягом на 3 655 осіб.

Обухівський район

Тут ліцензії розподілились таким чином. У колишньому Кагарлицькому районі право виховувати дітей одержали 20 дошкільних закладів із загальним обсягом на 985 дітей та 44 ліцензії 16 шкіл на понад 3 тис. учнів.

У Кагарлицькій громаді ліцензії на дошкільну освіту одержали 16 закладів із загальним обсягом на 870 вихованців: три дитсадки у місті Кагарлик, решта – у суміжних селах. У 13 школах громади зможуть навчатися 2 788 дітей. Із них лише дві мають І-ІІ ступені – Кадомська та Горохуватська школи. А ще три одержали ліцензії з правом надавати профільну освіту з обсягом лиши для шістьох осіб, а саме: Переселенська, Буртівська та Шубівська школи.

У Ржищівській громаді ліцензії дісталися чотирьом дитсадкам на 115 дітей в селі Панікарча, Великі Прицьки, Стайки та Стрітівка. А також трьом школам, які розраховані на 331 дитину. Із них лише Стайківська школа зможе забезпечити дітей і профільним навчанням, решта, Кузьминецька та Великопріцьківська, лише початковою та базовою освітою.

Три ліцензії на дошкільну освіту має і Феодосіївська громада: на 150 осіб в Хотові, на 45 – в селі Лісне та на 75 – в Ходосівці. Іванковичівська школа І-ІІІ ступенів одержала чотири ліцензії на 370 учнів, а Гвоздівська школа І-ІІ ступенів три ліцензії з обсчгом на 140 осіб. 

Приєднаним селам Кодаки та Безп’ятне до Василькова також схвалено дві дошкільні ліцензії на 230 дітей та дев’яти школам І-ІІІ ступенів на 2 970 учнів. 

Нагадаємо, як повідомляла раніше KV, Київська ОДА вже схвалила 272 освітні ліцензії для 111 шкіл та дитсадків в трьох районах Київщини. У місті Ірпінь та суміжних громадах навчатимуть та виховуватимуть дітей у 32 закладах, Броварському районі – 41 школа та дитсадок. Найбільше навчальних закладів у Вишгородському районі – 59. У рамках шкільної реформи вже майже всі школи одержали ліцензії з правом навчати за новою трирівневою системою. 

Читайте: Новий формат: школи Київщини долучаються до трирівневої системи освіти

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, школа, образование, Обуховский район, белоцерковский район, фастовский район, лицензия, распоряжения, садик, фастовская община, васильковская община, кагарлыкская община, белоцерковская община, калиновская община, таращанская община, глевашская община, гребенковская община, феодосиевская община

понедельник, 19 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:41
“Велике будівництво”: У Чорнобильській зоні оновлюють 40 км доріг
18:29
В ЖК “Радужный” заканчивают кладку и проводят сантехнические работы
18:12
Сегодня в столице начались прививки вакциной Pfizer обитателей и сотрудников интернатов для пожилых людей - Валентина Гинзбург (фото)
18:01
“Слуги народа” предлагают Раде введение свободного трудового договора для малого и среднего бизнеса
17:52
В аэропорту “Борисполь” собираются построить автостанцию в футуристическом стиле (фото)
17:35
Валентин Мондриевский: пробное ВНО-2021 в столице состоится 15 мая
17:26
Департамент соцполитики КГГА изучает возможность выплатить 5 600 киевлянам разовую матпомощь
17:02
Опыт развития smart city Эстонии можно воспроизвести в Украине, - Юрий Назаров
16:45
Кличко распорядился до конца июня рекламировать службу в Нацгвардии
16:24
Status Group возводит начальную школу на Осокорках
16:07
Почти 50 тысяч киевлян получат материальную помощь по случаю 35-й годовщины Чернобыльской катастрофы
15:42
Нардеп Качура просит Киевводоканал разъяснить причину закупку услуги у КК “ЦКС” на более чем 60 млн грн по переговорной процедуре
15:24
Власти Славутича решили завершить отопительный сезон с 21 апреля
15:14
Голова Бучанської райради Андрій Нагребельний передав в управління корпоративні права в своїх компаніях
15:01
Святошинскому нардепу Николаю Тищенко грозит штраф за ресторанную вечеринку в честь дня рождения его жены
Календарь событий