воскресенье, 18 апреля 2021 г.

24 громади трьох районів Київщини одержали ліцензії на нову середню освіту

24 громади трьох районів Київщини одержали ліцензії на нову середню освіту

Київська ОДА надала 487 ліцензій для 121 школи та 118 дитсадків у трьох районах Київщини. Так, у дев’яти громадах Бориспільського району діти зможуть одержати дошкільну, середню та профільну освіти у 76 навчальних закладах. В  Обухівському районі нова трирівнева система освіти запрацює у 75 школах та дитсадках, у Бучанському районі – у 100 навчальних закладах.

Як стало відомо KV, у рамках впровадження трирівневої шкільної освіти з вересня по грудень 2020 року Київська ОДА видала 41 розпорядження (№№ 445-759) щодо впровадження ліцензованої освітньої діяльності в Київській області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Бориспільський район

Голова КОДА Василь Володін надав 81 ліцензію 22 дитсадкам Бориспільської, Вороньківської, Гірської, Золочівської та Пристоличної громад. Загалом заклади розраховані на 3 020 вихованців. Решта ліцензій були розподілені між 20 школами Бориспільського району.

Глибоцька школа І-ІІІ ступенів Бориспільської громади має три ліцензії на 440 учнів, Іванківська – 520, а Кучаківська – 470, Любарецька – 240, Рогозівська – 450 та Сеньківська на 320. Також надано ліцензії двом школам І-ІІІ ступенів з загальним обсягом для 1 220 учнів, які увійшли до Золочівської громади. 

Вороньківська громада одержала ліцензії на початкову освіту обсягом 100 осіб для Процівської школи І ступеня, по три основні для 230 учнів Головурівської, для 450 учнів Мирненської, для 230 учнів Сошниківської, для 350 учнів Старинської шкіл та чотири ліцензії для 720 учнів опорного Вороньківського НВК. 

Гірська громада має дві ліцензії з правом надавати дошкільну та початкову освіти для 130 дітей у Мартусівському НВО та по три основні ліцензії для шкіл І-ІІІ ступенів: Гірської з обсягом в 560 та Ревнівської – 440 місць.

Великоолександрівська та Дударківська школи І-ІІІ ступенів разом із опорним Щасливським ліцеєм Пристоличної громади одержали ліцензії загальним обсягом для 1 100 учнів.

Також схвалені 26 ліцензій навчальним закладам Переяславської міської ради. Ліцензії надано п’яти дитсадкам, в яких зможе виховуватися 1 400 дітей та восьми школам, де навчатиметься 4 686 учнів. До мережі шкіл входить Переяславська гімназія, школи І-ІІІ ступенів №№ 1-7, окрім школи № 6, яка має І ступінь. 

Ще 58 ліцензій видано школам та дитсадкам Переяславської райради. Тут шість шкіл та два дитсадки відійшли до Ташанської громади. У них навчається 725 школярів та виховується 40 дітей. Чотири школи із розрахунком на 505 школярів та два дитсадки на 65 дітей – у складі Переяславської громади. Пристромські школа І-ІІІ ступенів (160 осіб) та дитсадок "Малятко" (50 осіб) відійшли до Студениківської ТГ. Три дитсадки на 180 місць та чотири школи на 575 учнів тепер у складі Циблівської громади. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Бучанський район

У новоутвореному Бучанському районі 31 ліцензію КОДА схвалила і закладам Бородянської громади. Це – шість дитсадків із загальним ліцензованим обсягом 730 вихованців. Із шкіл у громаді працюють Пилиповицька, Мирчанська, Новокорогодська, Новогребельська, Дружнянська, Бородянська школи І-ІІ ступенів та опорна Новозаліська, Бородянська спеціалізована №1 школи та академічний ліцей. Загалом у них зможуть навчатися 4 121 учнів.

Ще вісім ліцензій на дошкільну освіту видано для Вишневої громади з обсягом на 1 460 дітей у місті Вишневе та одну у Крюківщині на 160 осіб, та шістьом дитсадкам Борщагівської громади на 725 вихованців. У Білогородської громади три ліцензії в селах Білогородка на 290 дітей, Гореничі – на 220 та в Музичі – на 60. Дмитрівська громада має чотири ліцензії у таких населених пунктах: на 140 у Бузовій, на 170 – у Дмитрівці, на 75 – в Шпитьках та на 40 – в Личанці. Бучанська на 24 особи у Мироцькому та Ірпінська на 51 в Михайлівка-Рубежівці, та Гостомельська громада на 46 осіб в селі Горенка.

Дитсадкам та школам колишнього Макарівського району надано найбільшу кількість ліцензій – 115, і більша частина із них належить закладам Макарівської громади. У цій громаді діє 12 дитсадків із загальним обсягом на 1 340 вихованців та 23 школи, в яких загалом навчається 7 508 дітей. Це – Макарівський багатопрофільний, Копилівський та Червонослобідський ліцеї, Наливайківська, Ніжиловицька, Маковищанська та Плахтянська гімназії, дві школи І ступенів, чотири – І-ІІ ступенів та  десять шкіл – І-ІІІ ступенів. 

Крім того, з Макарівського району два дитсадки на 135 вихованців та шість шкіл на 1 747 учнів увійшли до складу Бишівської громади Фастівського району. Дитсадок "Березіка" на 45 осіб та школа І-ІІІ ступенів на 192 учнів у селі Новосілки – до Боярської громади Фастівського району. А Вільнянська гімназія з обсягом на 197 учнів та Соснівський НВК І ступеня на 80 дітей та учнів молодших класів до Томашівської громади Фастівського району. 

Обухівський район

Шістнадцять ліцензій одержали навчальні заклади Ржищівської міської ради. Це – п’ять дитсадків на 380 вихованців та два ліцеї, гімназія, дві школи І-ІІІ та І-ІІ ступенів на 1 725 учнів. Ще одна школа перейшла до цієї громади з балансу Миронівського району – Грушівська І-ІІ ступенів, яка надаватиме, дошкільну, початкову та базову освіту для 140 учнів.

Ще 23 ліцензії надано дитсадкам і школам Богуславської міськради. Тут у п’яти дитсадках виховується 640 дітей, а у академічному ліцеї, ліцеї №2, Богуславському НВО, Хохітвянській гімназії та двох школах І-ІІ ступенів навчається 2 830 учнів.

Закладам Богуславської райради, більша частина яких також увійшла до Богуславської громади, схвалили 30 ліцензій. Так, три гімназії та чотири НВК Богуславської громади зможуть навчати 905 дітей. З них п’ять мають ліцензії за рівнем початкової, базової та дошкільної освіти. У такому ж складі одержали три ліцензії і Бранепільська школа, яка тепер у складі Медвинської громади Білоцерківського району, на 95 учнів. 

А Іванківський об’єднаний заклад освіти І-ІІІ ступенів у складі Миронівської громади має чотири ліцензії на 290 учнів, враховуючи і дошкілля. Крім того, 25 ліцензій видано і навчальним закладам Миронівської міськради. Два миронівських академічних ліцеї ім. Т.Г. Шевченка та №2, опорний ліцей №3, Іванівський академічний ліцей, Владиславська гімназія та Центральненська школа І-ІІІ ступенів охоплять середньою та профільною освітами 2 580 школярів. Ще п’ять дитсадків разом із Миронівським центром розвитку зможуть прийняти загалом до 645 вихованців.

Надано ліцензії і дитсадкам сіл, які приєдналися до Миронівської громади. Всього це вісім дошкільних закладів, у яких виховуватимуть 266 дітей. А також 11 шкіл, які охоплять дошкільною, початковою, середньою та профільною освітами 2 259 юних мешканців громади.

Також в Обухівському районі без проходження процедури ліцензування продовжать працювати 16 дитсадків. З них шість з обсягом 237 осіб у складі Обухівської громади, ще шість з розрахунком на 640 дітей відійшли до Української громади та чотири на 256 вихованців – до Козинської громади. 

Розділились між цими громадами і школи, які були на балансі Обухівської райради. Їм надано 50 ліцензій, а саме: п’яти школам Української громади для 2 911 учнів, дев’яти школам Обухівської громади для 1 494 учнів та чотирьом школам Козинської громади для 1 229 школярів. І, відповідно до шкільної реформи, школи надаватимуть, як початкову та базову, так і профільну освіти.

Нагадаємо, як повідомляла раніше KV, Київська ОДА вже схвалила 272 освітні ліцензії для 111 шкіл та дитсадків в трьох районах Київщини. У місті Ірпінь та суміжних громадах навчатимуть та виховуватимуть дітей у 32 закладах, Броварському районі – 41 школа та дитсадок. Найбільше навчальних закладів у Вишгородському районі – 59. У рамках шкільної реформи вже майже всі школи одержали ліцензії з правом навчати за новою трирівневою системою. 

Читайте: Новий формат: школи Київщини долучаються до трирівневої системи освіти

Крім того, КОДА надала ще 716 освітніх ліцензій для 196 шкіл та 123 дитсадків Київщини. Загалом ліцензії одержали 23 громади Білоцерківського, Фастівського та Обухівського районів. Так, у Білоцерківській громаді вихованням дітей займатимуться 36 дитсадків, а в 27 школах зможе навчатися понад 26 тисяч школярів. У колишньому Кагарлицькому ж районі охопити навчанням зможуть лише понад 3 тисячі дітей. 

Читайте: На Київщини ліцензували діяльність шкіл та дитсадків у 23 тергромадах

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, школа, образование, Обуховский район, бориспольский район, фастовский район, лицензия, распоряжения, садик, бучанский район, студениковская община, обуховская община, бучанская община, мироновская община, ташанская община, ржищевская община, боярская община, украинская община, ирпенская община, богуславская община, переяславская община, вишневая община, козинская община, вороньковская община, дмитровская община, макаровская община, горная община, золочевская община, пристоличная община, борщаговская община

воскресенье, 18 апреля 2021 г.
12:09
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
13:08
Главу Дарницкой РГА и начальника столичной полиции просят ликвидировать стихийную торговлю возле универсама “Позняки”
12:05
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж 500 жителів
11:03
“Укрзализныця” увеличила количество дополнительных поездов к Пасхе и майским праздникам
10:06
Антимонопольный комитет начал рассмотрение дел против “Приватбанка” и “Ощадбанка”
09:02
В Украине за сутки зафиксировано 250 смертей от коронавируса
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 апреля 2021 года
суббота, 17 апреля 2021 г.
18:05
Антимонопольный комитет разрешил связанной с россиянами компании взять под контроль две столичные гостиницы
17:05
СБУ поймала еще одного киевского полицейского при получении взятки (фото)
16:04
За сутки в столице умерло более полусотни больных коронавирусом
15:05
В Калитянській ОТГ реалізовуватимуть унікальний проєкт зі створення соціального шкільного підприємства
14:07
Пробное ВНО для киевских школьников перенесено на середину мая
13:19
Минулої доби серед жителів Київщини зафіксовано 965 нових носіїв коронавіруса
12:24
Из-за прорыва трубы на столичной улице Кирилловской ограничено движение
11:43
Умер писатель и бывший народный депутат Украины Владимир Яворивский
Календарь событий
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
16 апреля 2021 г. 19:55
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
Две фракции Киевского областного совета сделали очередной шаг к реформе коллегиального органа. В числе конечных целей: смена руководства совета, правки регламента и пересмотр персонального состава комиссий. Неизменным останется разве что присутствие жен видных броварских политиков в президиуме коллегиального органа. Правда, и в их рядах произойдет ротация. Так, ожидается, что супруга мэра Броваров Марина Сапожко из “Батькивщины” лишится своего поста первой вице-председательницы облсовета. В то же время, жена парламентария от “слуг” и броварского бизнесмена Анатолия Гунько Наталия будет пересажена из кресла в сессионном зале в кресло спикера совета Киевщины. Голоса за нее готовы дать как коллеги по областной “Слуге народа”, так и представители других фракций, которые помимо консолидации нового большинства сейчас активно заняты приближением даты заседания.