Завтра, 19 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Фастівському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, "СТ ""Здоров’я""", "СТ ""Сувенір-2""", СТ “ Вишукувач-1”, СТ “ Акорд”
Недра: СТ, Каштан
Підключення/відключення споживачів
з 9 по 16 год
Білоцерківський
Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя
Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
Білоцерківський
Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна
Чупира: Садова, Шевченка
Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру
Тарасівка: Гайок, Дружби
Ремонтні роботи
з 9 по 23 год
Білоцерківський
Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності
Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка
Усунення дефекту
з 9 по 18 год
Бориспільський
Завтра, 18 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Гризодубової, Томилівський, Приміська
Ремонтні роботи
з 6 по 18 год
Білоцерківський
Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Богуславський
Медвин: Олександра Бочарова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка, Набережна, Набережний, Заводський, Шевченка, Хрещатик, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.
Гнідин: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Петропавлівське: Тополина
Воронькiв: Першотравнева, Озерна, Осовиця, Романківський, Шевченка пров., Шевченка
Гнідин: Приозерна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Глибоке: Мічуріна, Калинова, Леніна, Паркова, Центральна, Ватутіна, Суворова, Калиновий пров., Ясенева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Процiв: Галицький майдан, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Процiв: Гагаріна, Центральна, Хутірська, Савонівська, Пасічна, Кана, Галицький майдан, Центральний, Кудрі пров.
Вишеньки: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Дударкiв: Північна, Шевченка пров., 8 Березня, Щаслива, Незалежності, Шевченка, Московська, Сковороди
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Бориспільський
Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна
Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький
Мартусівка: Мойсеєва
Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба
Головурiв: Гарфункіна
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова
Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка
Петропавлівське: Тополина
Гнідин: Приозерна
Сошникiв: Ліченка
Сеньківка: Польова
Вишеньки: Лугова
Жовтневе: Приозерна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Бородянський
Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна
Берестянка: Центральна
Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська
Бородянка: Леніна
Шибене: Кооперативна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Пухівка: Каштановий, Комсомольська, Центральна, Молодіжна, Нова, Оксамитова, Радгоспна, Садова, Липова, Педагогічна, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Лугова, Піщана, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Котовського, Лісовий, Журавлина, Леніна, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Єдності, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Піонерів, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, -, Сонячна, Радянська, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька, Соборна, Армійська, Пасічанський, " ур. ""Дубрівка"""
Рожни: Коцюбинського, Вербинна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Науки, Пролетарська, Паркова, Офіцерська, Будівельників, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька, Щорса, Загребельного Павла, Тичини Павла
Літки: Сонячна
Велика Димерка: Шевченка
Бровари: Київська, Батуринська
Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка, Центральна
Жердова: Лугова
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 17 год
Броварський
Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Погреби: Ватутіна, Зарічна, -, Соборна, Некрасова, Незалежності, Чкалова, Грушевського, Шевченка
Рудня: Шкільна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Броварський
Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Красилівка: Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Бровари: Бульвар Незалежності, Незалежності, Гончаренка Аверкія
Рудня: Лебідська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Зелений Бір: Грушевського, Зоряна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Мархалівка: Лісова, Південна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Герца, Київський, Київська, Грушевського
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мархалівка: Східна, Лесі Українки, Лісова, Незалежності, Блакитна, Западинська, Мархалівська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Фастівська, Залізнична, Фастівський
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мархалівка: Шкільна, Дорошенка, Блакитна, Серпнева, Антонова, Васильківська
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова
Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий
Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова
Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна
Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна
Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька
Застугна: Грушевського, Кар'єрна
Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"
Васильків: Донбасівський
Барахти: СТ "Прип'ять"
Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська
Глеваха: траса Київ-Одеса
Технічне переоснащення
з 10 по 20 год
Вишгородський
Сувид: Нагірна, Піщана, Гори, Гагаріна, Горіхова, Українська, Шевченка, Макаренка, Набережна, Чернігівська, Виноградна, Лугова, Лісова, Підлісна, Вулиця невизначена
Боденьки: Старе село
Лебедівка: Шевченка
Вища Дубечня: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Лебедівка: Прибережна, Набережна, Соборна, Шевченка, Молодіжна, Сваромська, Виноградна, Урочище “Рябіна”, Урочище “Рябіна 1”, Урочище Суниця, Лебедина, Шолуденка, Ягідний, Ентузіастів, ДВК інв.ВВВ, Щаслива, В.Грозного, Вишнева, Дніпровська, Вільхова
Осещина: Квітнева
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 18 год
Володарський
Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий
Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська
Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги
Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Згурівський
Жуківка: Шкільна, Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Жуківка: Перемоги, Покровська, Матросова, Каштанова, Корольова, Шкільна, Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Дитятки: Київська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Горностайпіль: В.Правика, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Перемоги
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Іванків: М.Примаченко, Польова, Пилипа Приходька
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Іванківський
Іванків: М.Примаченко, Польова, Пилипа Приходька
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ірпінський
Ірпінь: Котляревського, Натана Рибака, Ленінградська, Героїв пров., Полтавська, Дзержинського, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Шпитьки: Калинова
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Мила: Дослідна, Європейська, Дипломатична
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Боярка: Сільгосптехнікум
Бобриця: Лісна
Забір'я: Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Артеківський, Віталія Королюка, Василя Стуса, Дніпровська, Громова, Соборності, Вербна, Миру, Леніна, Родини Кістяківських, Романа Шухевича, Свободи, Покровська, Героїв Крут
Юрівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Новосілки: Садова
Чабани: Машинобудівників, Новосілківська, Нова, Квіткова, Виноградна, Одеське Шосе
Гатне: Інститутська
Святопетрівське: Красний Пахар
Шпитьки: Гагаріна
Хотів: Енергетиків, Б.Хмельницького
Гореничі: Кленовий узвіз
Боярка: Хрещатик
Вишневе: Машинобудівників
Софіївська Борщагівка: Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска
Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова
Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна
Жорнівка: Комсомольська
Музичі: Ватутіна
Петропавлівська Борщагівка: Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Забір'я: Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Гончаренко, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка
Білогородка: Мересьєва
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Сірка
Білогородка: Лісна, 40 років Перемоги, Будівельна, Лугова, Джерельна, Церковна, Яблунева, Різдвяна, Лісова, Франка, Проліскова, Святкова, Михайлівська, Ярославська, Барвінкова, Веселкова, Князя Володимира, Дивовижна, Зарічна, Світанкова, Сосніних, Ягідна, Сергіївська, Саксаганська, Ромашкова, Східна, Кобзаря
Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська
Шевченкове: Андріївська, Східна, Виноградна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Білогородка: Красногірська, З.Космодем'янської, Пирогова, Жукова, Урицького, Меліоративна, Набережна, Зелена, Кутова, Шкільна, Леніна пров., Набережний, Боярська, Райдужна, Поштова, Молодіжна, Кооперативна, Леніна, Чехова, Новоселиця, К.Маркса, К.Маркса пров., Озерна, Травнева, Єдина, Журавлина, Першотравнева, Підвальна, Академіка Михайлівського, 30 років Перемоги, Житомирська, Семашка, Мнішенко, Сосніних, Щорса, Володимирська, Ковгарівська, Сорочинська, Бочальська, Зоряна, Михайлевського, Матросова
Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна, Старожитомирська, 14-км автомобільної дороги Р 04 Київ-Фастів
Гнатівка: Заводська, ст. Житомирська
Петропавлівська Борщагівка: Комарова, Шевченка
Бобриця: Шкільна, Козацька
Боярка: Леніна, Є.Коновальця
Мила: 40-р. Перемоги
Крюківщина: Львівська
Неграші: Ватутіна
Гатне: Калинова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Каштанова, Андріївська, Львівська, Сахравська, Балукова, Київська, Ужгородська
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Глеваха: Миру пров.
Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна
Хотів: Ветеринарний пров.
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Кагарлицький
Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського
Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна
Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна
Кагарлик: Комунарська, Котляревського
Півці: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Іванівка: Садова
Горохуватка: Центральна, Дмитрівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Горохуватка: Центральна
Іванівка: Покровська, Гагаріна, Перемоги
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Яблунівка: 8 Березня, Гагаріна, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Пашківка: Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Центральна, Київська, Південна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Яблунівка: Поліська, Грушевського, Миру, КТП в полі, Польова, Молодіжна, Шевченка, Бишівська, Радянська
Леонівка: Набережна, Бородіна, КТП в полі
Ясногородка: Київська, Дружби
Чорногородка: Будівельна
Мостище: Постишева
Великий Карашин: Ровенська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Макарівський
Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова
Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Макарівський
Весела Слобода: Щорса, Шевченка, Кірова, Леніна, Комсомольська, Заводська
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Юрівка: Київська
Вільне: Миру
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Козичанка: Шевченка, Засівка, Пролетарська
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Пашківка: Нова
Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька
Макарів: Дорожна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Миронівський
Вікторівка: Мічуріна, Яблунева
Матвіївка: Мічуріна, Яблунева
Матіївка: Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна
Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця
Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби
Центральне: Центральне
Шандра: Трохименка
Ємчиха: Садова
Потік: Миру
Усунення дефекту
з 9 по 19 год
Обухівський
Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова
Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева
Трипілля: Шевченка
Великі Дмитровичі: Польова
Макарів: Радянська
Підгірці:
Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”
Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова
Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева
Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова
Козин: СТ "Берегиня"
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська
Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена
Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська
Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”
Семенівка: Грушевського
Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська
Малі Дмитровичі: Садова
Мала Вільшанка: Садова
Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”
Матяшівка: Польова
Перше Травня: М.Рильського
Верем'я: Дубового
Великі Дмитровичі: Польова
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Київ: Старообухівська
Григорівка: Героїв Майдану
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська
Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова
Романків: Лісова, Соснова, Розкішна
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Конча-Озерна
Нещерів: Садова
Витачів: Нагірна
Семенівка: Грушевського
Українка: Соснова
Перегонівка: Хуторна
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна
Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий
Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”
Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м
Київ: Старообухівська
Нещерів: Садова
Романків: Лісова
Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська
Красна Слобідка: Шевченка
с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок
Тарасівка: Шевченка
Кулі: Вишнева
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Лугова, Столичне Шосе, Садова, Сергіївська, Луговий пров., Нова, Лобановського
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Перегонівка: Лісова
Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова
Обухів: Малишка
Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська
Романків: Березова
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий
Обухів: Васильківська
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
П.-Хмельницький
Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Гетьмана Івана Сулими, Комарова, Шкільна, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Рокитне-2: Заводська, Хоменка, Боженка
Синява: Першотравнева, Білоцерківська, Заводська, Заводський
Рокитне: Гната Хоменка, Козацька
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Ольшаниця: Червоноармійська, Центральна, Миронівська, Рокитнянська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Ольшаниця: Лісова, Жовтнева, Шевченка, Нова Лісова, Ліс
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Синява: Шевченка, Шевченка пров.
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Синява: Шевченка, Першотравнева, Таращанська, Щорса, Набережна, Шкільна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Синява: Шевченка, Шевченка пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Домантівка: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Сквирський
Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Малі Лисовці: Партизанська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Ставищанський
Бесідка: Шевченко, Перемоги, Шкільний, Шкільна, Дружби
Розкішна: Козацька
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ставищанський
Бесідка: Лесі Українки, Шевченко, Гориста, Польова, Молодіжна, Гористий
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Сім'ї Клименків
Бесідка: Шевченко, Миру
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова, Набережна
Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова, Олександра Бачинського, Кравців, Тернового
Розкішна: Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова, Набережна
Красилівка: Центральна, Сергія Альмужного, Голощапова, Олександра Бачинського, Кравців, Тернового
Розкішна: Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ставищанський
Сніжки: 40 років Перемоги, Кравченка, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Таращанський
Калинове: Таращанська, Старинська, Виногірська, Молодіжна, Озерний, Польова, Мукосія, Патріотичний пров.
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 19 год
Таращанський
Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова
Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська
Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова
Бовкун: Січнева, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Леніна, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Гоголя
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Гоголя
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Миру, Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Гоголя, Гагаріна, Лісна, Миру, Комсомольська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Перемоги, Зарічна
Високе: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: 70 років Жовтня, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Скибинці: Леніна, Лугова, Польова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Софіпіль: Садова, Жовтнева, Петрівського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Софіпіль: Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Софіпіль: Шевченка, Жовтнева, Петрівського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Кашперівка: Київська, Богдана Хмельницького, Василя Сухомлинського, Арсенія Степового, Ударника, Шкільна, Свято-Троїцька, Томчая, Коцюбинського, Гастелло, Юнатів, Кірова пров., Кірова, Прибережна, Депутатська, Гайдамацький, Сонячна, Новаторів, Героїв Чорнобиля пров., Базарна, Радгоспна, Лесі Українки, Толстого, Яблуневий, Боємського, Зоряний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Тетіївський
Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова
Теліжинці: Миру
Денихівка: Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Фастівський
Фастів: Райдужна, Ювілейна, Папаніна, Папаніна пров., Сонячна, Журавлина
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Райдужна, Ювілейна, Папаніна, Папаніна пров., Сонячна, Журавлина
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: Зарічанська
Тужилів: Калитянська, Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Зоряна, Ясногорська, Рокитнянська, Шевченка пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська
Озерне: Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Подписаться
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Завтра, 17 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Героїв Небесної Сотні, Братський, Горького, Чайковського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Березовий, Героїв Небесної Сотні
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Іванівка: Миру, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна
Дибинці: Олексія Вовченка
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Богуславський
Михайлiвка: Шевченка, Залізнична, Польовий
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Гора: Горіхова, Польова, Гоголя, Проектна, Київська, Чубинського, Зоряна, Вишнева, 8 Березня, Пушкіна, Західна, Бориспільська, Польова II, Л.Українки, Локаторна, Центральна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров.
Мартусівка: Бориспільська
Чубинське: Дачна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Велика Олександрiвка: Авдеєва, Б.Хмельницького, Тополева, Фізкультури, Квіткова
Бориспіль: Декабристів
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Кiрове: Пащенкових, Горького, Горького пров., Гагаріна пров., Леніна пров., Привокзальний пров., Лугова, Леніна
Кучаків: Пащенкових
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Броварський
Завтра, 16 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Маяковського, Березанський шлях, ім. Адама Міцкевича, Софроніївська
Баришівка: Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Лукаші: Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Студентська
Лук’янiвка: Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова
Біла Церква: Траса Київ-Одеса
Озерна: Верхова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Іванівка: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Глиняна, Осипенка, Кошеля
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна
Дибинці: Олексія Вовченка
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Богуславський
Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Біївці: Стеблівська, Глибока, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський
Усунення дефекту
з 9 по 19 год
Богуславський
Яцюки: Ревуки, Набережна, Шкільна, Івківська, Сторчакова, Хохітвянська
Усунення дефекту
з 9 по 19 год
Бориспільський
Кириївщина: Молодіжна, Шевченка, Дзержинського, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Завтра, 15 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Білоглинна, Михайлівська, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Героїв Небесної Сотні
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Баришівський
Завтра, 14 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Білоглинна, Михайлівська, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Завтра, 13 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Гостролуччя: Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Трубіжський, Молодіжна, Паркова, Садова, Центральна, Озерний, Лісова, Ватутіна, Мічуріна, Зелена, Польова, Ломоносова, Квіткова, Сонячний, Дачна, Чкалова, Лесі Українки, Пушкіна, Космонавтів, Сонячна, Вишневий, Вишнева, Лугова, Луговий, Якова Богдана, Миру, Яблунева
Ремонтні роботи
з 22 по 7 год
Баришівський
Селище: Урочище Сосна, Козацька, Шкільна, Паризької Комуни, Київська, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Першотравнева, Набережна, уроч. Бірки, З.Космодем'янської, Буковинська, Ужгородська, Трубізька, Лівобережна, Космонавтів, Чкалова, Трубіжський, Вереснева, Ватутіна, Ватутіна пров., Черновицька, Польова, Молодіжна, Польовий, Халаїма Григорія
Березань: Шевченків шлях
Ремонтні роботи
з 22 по 7 год
Баришівський
Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру
Баришівка: Центральна
Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова
Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька
Ремонтні роботи
з 22 по 7 год
Білоцерківський
Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Новосельська, Сонячна
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: "Селекційна станція ""Олександрія""", Сквирське Шосе
Фурси: Олександрійська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Біла Церква: Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір
Узин: Асфальтний завод
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Узин: Заводська, Набережна, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна, Володимира Симиренка, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Академіка Вула, Академічний, 1 Піщана, Студентський, Героїв Чорнобиля
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Євгена Деслава, Ставищанська, Селянська, 1 Піщана, Піщана, Максима Залізняка, Дружби
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Богуслав: Сонячна, Лугова, Чехова, Ватутіна, Толстого, Толстого пров., Ярова, Корольова
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 20 год
Богуславський
Богуслав: Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Артемівка: Малишко, Київська, Богуна, Зарічна, Грушевського, Червоноармійська, Котляревського, Гоголя, Дорошенка, Лесі Українки, Щорса, Сагайдачного, І.Нечая пров., Травнева, Довженка, Гончара, Київський, Молодіжна, Чубинського, Сагайдачного пров., І.Нечая, Озерна, Дружби, Будьоного пров.
Щасливе: Фестивальний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський
Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова
Щасливе: Фестивальний
Нестерівка: Комінтерна
Петропавлівське: Малинова
Вишеньки: Садова
Ревне: Бориспільська
Бориспіль: Сагайдачного
Головурiв: Вишнева
Горобіївка: Дружби
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.
Процiв: Дружби
Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна
Бориспіль: Котляревського
Кийлiв: Набережна, Дніпровська
Київ: Михайла Коцюбинського
Старе: Заводська
Щасливе: Садова
Мартусівка: Бориспільська
Дударкiв: Бориспільська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Ревне: Київська, Центральна, Столична, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Ревне: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Воронькiв: Дачна, Берегова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Бориспільський
Гора: Франка, Бориспільська, Шкільна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Бородянський
Рубежівка: Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Пісківка: Новоселиця, Дачна, Руднянська, Паркова, Квітнева, Гоголя, Тетерівська, Лісна, Набережна, Ватутіна, Щаслива, провул. Набережний, Центральна, Миру, Ковпака, Лугова, Весняна, Жовтнева
Мигалки: Героїв України, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Озера: Партизанська, 1-го Травня, Першотравнева, Шевченка, Михайлівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Рубежівка: Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Мар'янівка: Мар’янівка
Раска: Раска
Пісківка: Лісова Поляна, Лісна, Санаторна, 1-го Травня
Усунення дефекту
з 10 по 15 год
Броварський
Зазим'є: Нова, Лісова, ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Садова, Мельника, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Яблунева, Будівельників, Щорса, Липнева, Новий, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова
Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Мічуріна, Польова
Пухівка: Радгоспна, Деснянська, Щорса, Леніна, Леніна пров., Шевченка, Лісовий, Промислова
Семиполки: Шевченка
Калита: Малинова
Красилівка: Привітна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Броварський
Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Заворичі: Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Крячки: Центральна, Енергетиків, Матросова, Авіаторів, Кривова, Сосновий, Народна, Прорізна, Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Паркова, Верхня, Березанська
Глеваха: Південна
Васильків: Декабристів, Радянська, Маяковського, Миколи Бурки пров., Космонавтів, Волошковий пров., Волошкова, Польова, Маяковського пров., Пилипа Орлика, Комарова пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Тракторна
Березанщина: Народна, Щаслива, Радгоспна, Кривова, Ковшевацького, Лісова, Київська, Сонячна, Бузкова, Миру, Озерний пров., Трипільська, Набережна, Пархоменка, Львівський, Львівська, Весняна, Науки, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров.
Путрівка: Вулиця невизначена, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Польова, Ковшевацького, Путрівська, Підлісний, Бульварний
Кобці: Злагоди, Лісова, Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний
Калинівка: Залізнична
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Васильківський
Вінницькі Стави: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Вінницькі Стави: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Устимівка: Лісова, Комінтерна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна
Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"
Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна
Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна
Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська
Варовичі: Нова
Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна
Скрипки: Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Васильківський
Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий
Залізне: Народний
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Залізне: Горовий, Польовий, Вишнева, Народна, Мічуріна, Садова, Кошового, Комарова, Подільська
Борисів: Клименка
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Велика Бугаївка: Незалежності
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мала Бугаївка: Мальовнича
Дерев'янки: СТ "Берізка", Дерев'янка
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Мала Бугаївка: Мальовнича, СТ "Мала Бугаївка", СТ "Мрія", Озерна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Васильківський
Лосятин: Шевченка, Ватутіна, Мічуріна, Короленка, Набережна, Сонячний пров., Франка пров., Вишневий пров., Узинська, Пугачова пров., Центральна, Радянська
Саливонки: Леніна, Тракторна
Пінчуки: Шевченка
Степове: Польова, Молодіжна, Садова
Гребінки: Білоцерківська, Карла Маркса
Тростинська Hовоселиця: Шевченка, Чапаєва, Молодіжна, Франка
UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно
Вільшанська Новоселиця: Петровського, Степова, Ворошилова, Щорса, Озірна, Тарнавського, Горького
Дослідницьке: Вчених
Тростинка: Поле
Ремонтні роботи
з 10 по 20 год
Вишгородський
Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного
Димер: Народна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Демидів: Фастова, Садова, Київська, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна
Вишгород: Шкільна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 18 год
Володарський
Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова
Рачки: Леніна
Володарка: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Згурівський
Мала Супоївка: Новоіванівська, Гоголя, Українська, Короленка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Мала Супоївка: Гагаріна, Недрянська, Садова, Ставкова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Русаки: Черненка, Горького, Травнева, Миру, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського
Гостомель: Проскурівська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська
Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: 2 Лінія, Северинівська, Сосніних, Дачна, Котляревського, Лугова, Капітана Зайцева, Гончара, Варшавська, Ленінградська, О.Кошового, Спартака, 6 Лінія, Ломоносова, Польовий, Героїв, 74 Cтрілкової Дивізії, Лесі Українки, Гостомельське Шосе, Чапаєва, Яблуневий пров., 9 Лінія, Річний пров., Калініна, Б.Хмельницького, Квіткова, Стельмаха, Воїнів Інтернаціоналістів, Підгірна, Полтавська, Дзержинського, Привокзальна, Львівська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Жовтнева, Авіаконструктора Антонова, 10 Лінія, Лісова, Гоголя
Буча: Грушевського, Кірова, Полтавська
Гостомель: Незалежності, Дачна, Українська, Рекунова, Яснополянська, Київська
Коцюбинське: Залізнична
Боярка: Білогородська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Северинівська, Лесі Українки, Яблуневий пров., Гончара, Калініна, Спартака, 74 Cтрілкової Дивізії, Б.Хмельницького, Варшавська, Героїв, 6 Лінія
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Северинівська, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Варшавська, Героїв, Ломоносова, Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Ірпінь: Котляревського, 6 Лінія, Ленінградська
Буча: Грушевського, Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Шпитьки: Центральна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Боярка: Артеківський, Віталія Королюка, Василя Стуса, Дніпровська, Громова, Соборності, Вербна, Миру, Леніна, Родини Кістяківських, Романа Шухевича, Свободи, Покровська, Героїв Крут
Юрівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Крюківщина: Балукова, Новосільська, Археологічна, Шкільна, Ярова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Молодіжна
Музичі: Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска
Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова
Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна
Жорнівка: Комсомольська
Музичі: Ватутіна
Петропавлівська Борщагівка: Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Шевченка, Лісова, Промислова, Шупіка пров., Щаслива
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Гатне: Сірка
Білогородка: Лісна, 40 років Перемоги, Будівельна, Лугова, Джерельна, Церковна, Яблунева, Різдвяна, Лісова, Франка, Проліскова, Святкова, Михайлівська, Ярославська, Барвінкова, Веселкова, Князя Володимира, Дивовижна, Зарічна, Світанкова, Сосніних, Ягідна, Сергіївська, Саксаганська, Ромашкова, Східна, Кобзаря
Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська
Шевченкове: Андріївська, Східна, Виноградна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Парникова, Озерна, Зарічна, Соборна, Святошинська, Берегова, Фермерська, Травнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Каштанова, Фермерська, Польова, Ярова, Яровий, Лугова, Шевченка, Фермерський пров.
Гатне: Райдужний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Кагарлицький
Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Халча: Б.Хмельницького, ім. Романа Наумовича Куща, Шкільна, Миру, Будівельників
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Переселення: Лесі Українки, Польова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Кагарлицький
Черняхів: Староцерківська, Берегова, Ворошилова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Макарівський
Фасівочка: Хутірська, Лугова, Володимирська, Шпортенка
Рожів: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія
Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна
Макарів: Ватутіна
Вишеград: Київська
Мотижин: Слобода
Копилів: Миру
Людвинівка: Калинівський
Липівка: Шевченка
Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка
Гавронщина: Польова
Березівка: КТП
Плахтянка: Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська
Зурівка: Дачна, Горького
Завалівка: Шевченка
Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени
Рожів: Леніна
Ремонтні роботи
з 9 по 20 год
Макарівський
Макарів: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Крут, Героїв Чорнобиля, А/С
Ремонтні роботи
з 9 по 20 год
Макарівський
Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія
Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна
Макарів: Ватутіна
Вишеград: Київська
Мотижин: Слобода
Копилів: Миру
Людвинівка: Калинівський
Липівка: Шевченка
Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка
Гавронщина: Польова
Березівка: КТП
Плахтянка: Коцюбинського
Ремонтні роботи
з 9 по 12 год
Макарівський
Великий Карашин: Набережна, Польова, Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Карашин: Окружна
Великий Карашин: Перемоги
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Мар'янівка: Калініна, Червоноград, Кірова, Піонерська, Львівська, Дрогобицька, Роздільна, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Мар'янівка: Шкільна, Тельмана, Пролетарська, Колгоспна, Піонерська, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Колонщина: Марянівка
Мар'янівка: Пальтонівка
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Миронівський
Дударі: Підгірна, Шевченка, Дударі, Набережна
Ромашки: Олександра Кошиця, Богдана Хмельницького, Ромашки, Покровська
Малий Букрин: М.Букрин
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Ходорів: Ходорів, Героїв Дніпра, Партизанська, Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Дачна
Ведмедівка: Ведмедівка, Молодіжна, Першотравнева, Дніпровська, Жовтнева, Гагаріна, Шевченка, Центральна, Садова, Горького, Новоселиця
Грушів: Грушів, Незалежності, Польова, Пироженка, Підгірна, Шевченка, Донецька, Пасічна, Садова, Першотравнева, Ушакова, Миру, Будівельників, Труда, Дружби
Центральне: Центральне
Шандра: Трохименка
Ємчиха: Садова
Потік: Миру
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Садова, Київська, Межигірська, Васильківська
Нещерів: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Українка: Юності, Київська, Будівельників
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Українка: Південна, Вишнева, Залізнодорожна, Приозерна, Промислова
Підгірці: Васильківська
Обухів: Промислова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки
Виконання приєднання клієнтів
з 10 по 20 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Музейний
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Коцюбинського
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги, Горького, Жовтневої Революції, Космонавтів
Чопилки: Центральна, Б.Хмельницького пров., Б.Хмельницького, 2 Шевченка, 1 Шевченка пров., Гора, Шевченка, 2 Шевченка пров.
Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Рокитнянський
Синява: Садова, Піти, Пташина
Рокитне-2: Пташина, Білоцерківська, Мітлицького, Агрономічний, Садова, Володимира Піти
Рокитне: Білоцерківська
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Рокитне: Шевченка, Пісчана, Гайова, Перемоги
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Запруддя: Гагаріна, Висоцького
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Запруддя: І. Франка, 8 Березня, Поповича, 1-го Травня
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Нова Маківка: Садова
Маківка: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Рокитнянський
Бушеве: Партизанська, Кільцевий, Шевченка, Лісова, Центральна
Ольшаниця: Рогозянська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Бушеве: Миру, Центральна, Заріччя, Кільцевий
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Бакумівка: Берегова, Перемоги, Шевченка, Слави, Ярова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Рокитнянський
Синява: Першотравнева, Суворова, Таращанська, Шевченка пров., Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Сквирський
Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка
Сквира: Незалежності
Краснянка: Жовтнева
Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Сквирський
Антонів: Зарічна, Комсомольська, Партизанська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Винарівка: Миру, Молодіжна, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Вишківське: Партизанська, Ставищенська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ставищанський
Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка
Богатирка: Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Ставищанський
Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Ставищанський
Сніжки: 40 років Перемоги, Шкільна, Цимбала, Садова, Ставищенська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Ставищанський
Юрківка: Центральна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
Таращанський
Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова
Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська
Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова
Бовкун: Січнева, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Велика Березянка: Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська, Шевченка, Садова, Перемоги, Зарічна, Ушакова, Піщаний, Кошового, Трохименка, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Стадіонний, Польова, Гагаріна, Великоберезянська, Рибачий
Лука: Б.Хмельницького, Козацька
Тараща: Софіївська
Круті Горби: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Набережна, Польова, Молодіжна
Станишівка: Набережна
Усунення дефекту
з 9 по 19 год
Тетіївський
Голодьки: Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: С.Палія, Лазо пров., Джерельна, Правобережна, Правобережний, Підгірна, Андрія Кузьменка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Озерний, Комунальний, Суворова, Озерна, Олександра Цьопича, Молодіжна, Л.Чайкіной, Олександра Цьопича пров., Кутузова, Кутузова пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Суворова, Суворова пров., Франка пров., Івана Ступака
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Героїв Прикордонників, Київська, Шевченка, Героїв Прикордонників пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Яготинський
Яготин: Інтернаціоналістів, Кільцева, Мініна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Подписаться
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 12 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Завтра, 12 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Томилівська, Раскової, Гризодубової, Громової
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Івана Гонти пров., Котляревського, Євгена Деслава, Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Степана Бандери, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров.
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Узин: Світанкова, Зарічна, Коханка, Польова, Волі, Вишнева, Склад, Миру, Патріотів, Молодіжна, Гагаріна, Левада, Восток II, Восток I, Лейтенанта Правика, Коханки пров., Заводська, Івана Богуна, Нова, Перемоги, Річна, Незалежності
Воровського: Комсомольська
Клочки: Горова
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Узин: Заводська, Володимира Симиренка, Незалежності, Героїв Крут
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, Ватутіна, Гранітна, Гоголя, Затишний
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Бориспільський
Глибоке: Довженка, Перемоги, Окружна, Героїв, Нова, Квітнева, Перемоги пров., Суворова, Ватутіна, Гагаріна пров., Гагаріна, Грушевського, Шевченка, Шевченка пров., Мічуріна, Весняна, Польова, Виноградна, Центральна, Калинова, Садова, Польовий, Квітневий, Леніна, Паркова, Калиновий пров., Ясенева, Журавлина, Озерна, Молодіжна, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Вишневий пров.
Гнідин: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Ревне: Паркова, Шкільна, Шевченка, Квартальна, Польова, Садова, Бориспільська, Центральна, Миру, Столична
Щасливе: Фестивальний
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Ревне: Полунична, Соснова, Яблунева, Малинова, Ягідна, Садова, Персикова, Смородинова, Волошкова, Смарагдова, Новоселів
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Володимира Момота, Євгена Коновальця, Старокиївська, Ватутіна, Військове містечко
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Старе: Молодіжна, Польовий, Молодіжний, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Гора: Франка, Бориспільська, Шкільна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Бородянський
Пісківка: Новоселиця, Дачна, Руднянська, Паркова, Квітнева, Гоголя, Тетерівська, Лісна, Набережна, Ватутіна, Щаслива, провул. Набережний, Центральна, Миру, Ковпака, Лугова, Весняна, Жовтнева
Мигалки: Героїв України, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Клавдiєво-Тарасове: Квіткова, Центральна, Генерала Небогатова, Амосова, Привокзальна площа, Привокзальна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Клавдiєво-Тарасове: Центральна, Соборності, Короленка, Соборності пров., Довженка, Успенська, Перемоги, Генерала Шовколовича
Озера: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Пісківка: Новоселиця, Дачна, Руднянська, Паркова, Квітнева, Гоголя, Тетерівська, Лісна, Набережна, Ватутіна, Щаслива, провул. Набережний, Центральна, Миру, Ковпака, Лугова, Весняна, Жовтнева
Мигалки: Героїв України, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Круги: Ватутіна, Затишна, Польова
Димер: Революції
Кам'янка: Хутірська
Розтісне: Леніна, Ростісне, Лісна, Лісний, СТ "Зелена дубрава", СТ "Ростісне"
Федорівка: Леніна, Леніна пров., Лісна, Нова, Казанська, Миколаївська, Радгоспна, Молодіжний пров., Молодіжна, Будівників
Рудня-Димерська: Леніна
Рови: СТ "Місячна галявина"
Любимівка: Польова
Глібівка: Вулиця невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Демидів: Фастова, Б.Хмельницького, Київська, Садова, Кільцева, Радянська, Гурєєва, Шкільний, Варвари Довженко, Річна, Васильєва
Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шолуденка, Глібова
Лютіж: Приморська, Цвілія, Урочище “Поле”, Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського, Трофімова, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького, урочище "Лісове-1", Нефьодова, 50 років СРСР, Комарова, Пушкіна, Шевченка, М.Рильського, Ватутіна, Урочище “Туровча”, Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І. Франка, Малькова, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова, Панченко, Вишгородська, Дніпровська, Масив Північний, Молодіжна, Бірківська, Новий масив
Литвинівка: Червона Слобода
Воропаїв: Молодіжна
Глібівка: Соборна
Димер: Вулиця невизначена
Синяк: Жовтнева
Старі Петрівці: СТ “Міраж”
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 18 год
Володарський
Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова
Рачки: Леніна
Володарка: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Згурівський
Мала Березанка: Перемоги, Шевченка, Козацька, Франка, Набережна, Набережний пров., Шевченка пров., Хутір Левченково, Савицької, Космонавтів
Черевки: Травнева, Шкільний, Жовтнева, Леніна, Зоряний, Урожайна, Вулиця невизначена, Мисливська, Молодіжна, Шкільна, Польовий, Українська, Садова, Шевченка, Урожайний
Любомирівка: Набережна
Вільне: Вільне, Гагаріна, Шевченко
Олександринівка: Олександринівка
Левченкове: Космонавтів
Згурівка: Заліснянська
Нова Олександрівка: Вулиця невизначена, Юності, Чернинська, Солом`янська, Українська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Згурівський
Згурівка: Маяковського, Котляревського, Большака
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Русаки: Черненка, Горького, Травнева, Миру, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська
Гостомель: Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського
Гостомель: Проскурівська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Ірпінський
Гостомель: Чкалова, Свято-Покровська, Центральна, Сонячний, пров. Мальовничий, Покровська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 10 по 12 год
К.-Святошинський
Мрія: Нова, Мечта
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Шпитьки: Аеродромна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
К.-Святошинський
Боярка: Артеківський, Віталія Королюка, Василя Стуса, Дніпровська, Громова, Соборності, Вербна, Миру, Леніна, Родини Кістяківських, Романа Шухевича, Свободи, Покровська, Героїв Крут
Юрівка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Гоголя, Бульварна, Молодіжна, Білогородська, Дежньова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Толстого, Микільська, Волошкова, Дачна, Дімітрова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Зелена, Білогородська, Гоголя, Хрещатик, Кримський, Соборності, Білогородський, Сумський, Полтавський, Білогородський Тупик, Віталія Королюка, Василя Стуса, Академіка Вернадського, Садова, Фрунзе, Романа Шухевича, Леніна, Вербна, Б.Хмельницького, Калинова, Партизанська, Надії, Миру, Родини Кістяківських, Боярка, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров., Є.Коновальця, Молодіжна, Залізнична, Шкільна, Таращанська, В.Починка, Жуковського, Затишний, Перемоги пл., Маяковського, Тарасівська, Базарний, Заводска
Крюківщина: Мічуріна, Київська, Балукова
Тарасівка: Зоряна, Залізнична, Механізаторів, Ватутіна
Жорнівка: Комсомольська
Музичі: Ватутіна
Петропавлівська Борщагівка: Сонячна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
К.-Святошинський
Личанка: Прорізна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Личанка: Шевченка, Прорізна, Центральна, Козацька, Баштанна
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Кагарлицький
Кагарлик: Шевченка, Шевченка пров., Ковпака, Паркова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Ржищів: 1-го Травня
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Ржищів: Соборна, Ярмаркова, Освіти
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Переселення: Лесі Українки, Польова
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Кагарлицький
Черняхів: Староцерківська, Берегова, Ворошилова, Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Макарівський
Миколаївка: Миколаївська, Персикова, СТ "Лісова", КТП в полі, Вишнева
Березівка: Миколаївка
Колонщина: Таврійська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Фасівочка: Хутірська, Лугова, Володимирська, Шпортенка
Рожів: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Макарівський
Яблунівка: Поліська, Грушевського
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Чорногородка: Польова, Мирний пров., Франка, Будівельна, Поліська
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Козичанка: Леніна, Садова, Слобода
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Чорногородка: Зарічна, Лісова, Слобода
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Чорногородка: Поліська, Будівельна, Київська, Польова, Ірпінська, Бишівська, Дубина
Маковище: Шевченка
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Макарів: Проектна, Стуса Василя
Технічне переоснащення
з 10 по 17 год
Миронівський
Гулі: Набережна, Гулі
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня
Германівка: Гагаріна
Нові Безрадичі: Тиханська
Обухів: Лермонтова
Деремезна: Приозерна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Промислова, Каштанова, Гоголя
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Завтра, 11 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Гостролуччя: Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Трубіжський, Молодіжна, Паркова, Садова, Центральна, Озерний, Лісова, Ватутіна, Мічуріна, Зелена, Польова, Ломоносова, Квіткова, Сонячний, Дачна, Чкалова, Лесі Українки, Пушкіна, Космонавтів, Сонячна, Вишневий, Вишнева, Лугова, Луговий, Якова Богдана, Миру, Яблунева
Ремонтні роботи
з 22 по 7 год
Баришівський
Завтра, 10 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Паришків: Центральна, Нова, Польова, Київська, Молодіжна, Заболотний, Заболотня
Корніївка: Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Баришівський
Березань: Білоглинна, Михайлівська, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Богуславський
Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Медвин: Київська
Богуслав: Будівельна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна
Розкопанці: Антюшина пров.
Ісайки: Заріччя
Усунення дефекту
з 8 по 20 год
Бориспільський
Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Старе: Лісова, Сріблянська, Загатка, Герасименка, Перемоги, Левадна, Дніпрова, Шевченка, Польова, Садова, Заводська, Партизанська, Откормочний, Заводський, Польовий, Шкільний, Прорізний, Заповідна, Берегова, Шевченка пров., Військовий полігон
Вишеньки: Короленка
Сошникiв: Герасименка
Займище: Лісова, Дачна, Лугова, Польова, І.Франка
Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова
Щасливе: Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Воронькiв: Вишнева, Українська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Петропавлівське: Тополина
Воронькiв: Першотравнева, Озерна, Осовиця, Романківський, Шевченка пров., Шевченка
Гнідин: Приозерна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Васильківський
Погреби: Першотравнева, Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Погреби: Гагаріна, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Вишгородський
Катюжанка: Київська, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Усівка: Шевченка, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Крупіль: Київський шлях, Зоряна, Українська, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Войтове: Миру, Шевченка, Перемоги, Незалежності
Лизогубова Слобода: Дружби
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Іванківський
Страхолісся: Цвіткова, Мостового, Рибалко, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Королівка: Петровського
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Рожів: Молодіжна, Миру, Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Миронівський
Миронівка: Бузницького, Леваневського, Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Підгірці: Лугова, Гагаріна, Жорновки
Виконання приєднання клієнтів
з 10 по 20 год
Обухівський
Обухів: Київська, Каштанова, Калинова, Лермонтова, Миру, Малишка, Лукавиця ж/м
Григорівка: Колгоспна
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Рудики, Луговий пров.
Українка: просп. Дніпровський
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Київська, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Чумацький шлях, Робоча, Гоголя, Малишка, Володимира Чаплінського
Підгірці: Васильківська
Українка: Будівельників
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
П.-Хмельницький
Циблі: Садова, Радянська, Леніна, Жовтнева, Вишнева, Піонерська, Циблівська, Козинська, Комсомольська, Франка пров., Бойко-Павлова
Переяслав-Хмельницький: Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Ковалин: Хвойова, Дригуча, Хутірська, Каласовка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Мазінки: Пушкіна, Польова, Поліська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Вовчків: Молодіжна, Космонавтів, Хитяників, Лесі Українки
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
SELECT `id`, `uri`, `meta_title`, `meta_description`, `meta_keywords`, `title`, `text`
FROM `pages`
WHERE `uri` = 'search'
LIMIT 1
0.0008
SELECT `articles`.`id`, `articles`.`title`, `articles`.`uri`, `articles`.`image`, `articles_categories`.`uri` AS `category`
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 04:22:00'
AND `articles`.`slider_position` >0
ORDER BY `articles`.`slider_position`
0.0005
SELECT `id`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`category_id` = 7
AND `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 04:22:00'
ORDER BY `published` DESC
LIMIT 3
0.0005
SELECT articles.id AS id, articles.title AS title, articles.uri AS uri, articles.published AS published, articles.published_date as date_only, articles.short_text AS short_text, articles.image AS image, articles_categories.uri as category, articles_categories.common_uri as common_uri
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('145050', '144900', '144903')
ORDER BY `published` DESC
0.0005
SELECT `id`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`category_id` = 1
AND `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 04:22:00'
ORDER BY `published` DESC
LIMIT 50
0.0007
SELECT articles.id AS id, articles.title AS title, articles.uri AS uri, articles.published AS published, articles.published_date as date_only, articles.is_bold AS is_bold, articles.is_red AS is_red, articles.is_important AS is_important, articles_categories.uri as category
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('145275', '145273', '145272', '145270', '145265', '145269', '145268', '145271', '145267', '145266', '145264', '145261', '145263', '145262', '145260', '145256', '145257', '145259', '145258', '145254', '145255', '145253', '145252', '145251', '145249', '145250', '145247', '145246', '145245', '145244', '145238', '145241', '145236', '145243', '145240', '145242', '145239', '145237', '145234', '145235', '145233', '145224', '145232', '145231', '145230', '145229', '145228', '145227', '145226', '145220')
0.8697
SELECT `articles`.`id` AS `id`, MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)AS rel
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 04:22:00'
AND `articles`.`category_id` != 9
AND MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)
ORDER BY `articles`.`published` DESC, `rel` DESC
LIMIT 1880, 10
0.0115
SELECT `articles`.`id` AS `id`, `articles`.`title` AS `title`, `articles`.`uri` AS `uri`, `articles`.`published` AS `published`, `articles`.`text` AS `text`, `articles_categories`.`uri` AS `category`, `articles_categories`.`name` AS `category_name`, `articles_categories`.`common_uri` AS `common_uri`
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('112212', '112163', '112150', '112137', '112122', '112111', '112053', '111994', '111924', '111920')
0.8818
SELECTCOUNT(*)AS `numrows`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 04:22:00'
AND MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)
Array
(
[meta_title] => КиївВлада
[meta_description] => КиївВлада - інформаційно-аналітичний портал, присвячений проблемам влади у Києві та столичному регіоні.
)