четверг, 21 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 15 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Білоглинна, Михайлівська, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Селище: Київська, Ватутіна пров., З.Космодем'янської, Польова, Молодіжна, Ватутіна, Шкільна, Польовий Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Павлівка: Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Лугова, Січових стрільців, Січових стрільців третій Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій, Росьовий, Росьова, Вернадського, Таращанська

Шкарівка: Росьова, Росьовий пров.

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Усунення дефекту з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Гідності пров., Гідності, Лесі Українки пров., Виноградна, Виноградний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева

Лебедин: Сулими Івана

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Мартусівка: Дружби, Будівельна, Заводська, Бориспільська, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Нова Буда: 1-го Травня, Нова, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Київська, -, Корольова, Захисників, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева, Шматка Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Кулажинці: Київська, Центральна, Чернігівська, Партизана Стригуна, Воровського, Щорса, Лісова, Шевченка, Глибочиця

Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева, Набережна, Промислова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Комсомольська, Учительська, Зелена, Піщана, Піщаний, Лісний, Ватутіна, Чернишевського, Лісна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Кирпоноса, Коцюбинського, Лугова, Карпенків, Марка Шляхового Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, 1 Травня, Річна, Жовтневої Революції, Комсомольська Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Глеваха: Київська, Садова, Річна, Авіаційна, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Зелений Бір: Освіти, Сонячна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Садова, Садовий, Миру, Озерна, Л.Українки, Зоряна, Виноградна, Пшеничний, Центральна, Глевахівська

Липовий Скиток: Бобрицька

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Васильківський Крушинка: Київська, Слов'янська, Шкільна, Вишневий, Вишнева, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Устимівка: Лісова, Комінтерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Зелений Бір: Виноградна, Богдана Хмельницького, Кібенка, Освіти, Тараса Шевченка, Яровий, Об'єднання, Зоряна, Центральна, Столична, Елітна, Чорнобильська, Пшеничний, Гайова, Пшенична, Ставковий

Крушинка: Будівельників, Річна, Лісна, Яблунева, Миру, Лісний, Шкільна, Київська, Слов'янська, Спортивна, Удодівська, 40 років Перемоги, Колгоспна, Соснова, Фабричний, Вишневий, Вишнева, Шевченка, Бузовського, Полунична, Єреванська, Кібенко, Весняна, Квітнева, Каретна, Урожайна, СТ "Крушинка", СТ "Жайворонок", Авіаторів, СТ "Авіатор", Благодатна, Щаслива, Квітневий пров., Польовий, Єреванський

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Лебедівка: Лебедівка, СТ "Дефо" Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Вишгородський Лебедівка: Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Вишгородський Гаврилівка: Ватутіна, Молодіжна, Леніна, Садова, Шевченка, пров. Парковий, Свято-Троїцька, 40 років Перемоги, ГБК "Полісся", Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Вороньківка: Кудрявцева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, Соборна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Ватутіна, Молодіжна, Леніна, Садова, Шевченка, пров. Парковий, Свято-Троїцька, 40 років Перемоги, ГБК "Полісся", Вулиця невизначена

Димер: Соборна

Синяк: Леніна

Вишгород: Шевченка

Вороньківка: Кудрявцева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Бударіна, Соборна, Шевченка, Революції Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Залізнична

Любомирівка: Тракторний стан

Володимирське: Володимирівка, Молодіжна, Володимирська

Червоний відділок: Червоний відділок, Вулиця невизначена, Урожайна, Яблунева

Шевченкове: Шевченка, Українська, Лісова, Пушкіна, Гагаріна, Корольова, Травнева

Майське: Майський відділок, Пятихацька, Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Тетерівське: Соборна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Русаки: Черненка, Горького, Травнева, Миру, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: М.Примаченко, Польова, Пилипа Приходька Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Франка, Свято-Покровська, Коцюбинського, Кобзаря, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Звенигородська, Паркова

Тарасівка: Ярова

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Янтарна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Щаслива, Волошкова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров.

Крюківщина: Балукова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ужгородська, Володимирська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Петрушки: Богдана Хмельницького, Лесі Українки, Садова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Ходосівка: Степова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Кагарлицький Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Яблунівка: Миру, Яблунівка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Березівка: Чорнобильська, Лесі Українки, Польова, Житомирська, Калинова, Архітектурна, Дорожна, Соснова, Лісова, 36 км траси Київ-Чоп, Ярова, Лісовий, Б.Хмельницького, А.Ахматової, КТП, Сунична

Северинівка: Шевченка, Нова, Цвіточна, Перемоги, Гагаріна, Ватутіна, Грушевського, Соснова, КТП в полі

Калинівка: Київська

Ніжиловичі: Першотравнева, Петровського, Підсухи

Копилів: Польова, Миру, Заводська, КТП в полі

Андріївка: О.Меля

Ясногородка: СТ “Березка”, Богушівська, Приозерна

Грузьке: Червоноармійська

Ремонтні роботи з 10 по 14 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Шевченка, Жовтнева, Польова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, 40 років Перемоги

Макарів: Ватутіна

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, 40 років Перемоги

Макарів: Ватутіна

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: 40 років Перемоги, Польова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: 40 років Перемоги, Польова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Молодіжна, Польова, Садова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка, Підлісна, Лісова, 1 Травня, Жовтнева

Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова, Нова, Шевченка, Кооперативна, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська, Підлісна

Колонщина: Марянівка

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров., Невизначена

Макарів: Ярослава Мудрого

Гавронщина: Київська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Проектна, Стуса Василя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Олександрівка: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Київська, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Садова, Нова, Придорожна, Пайова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Циблі: Першотравнева, Шевченка, Зарубинська, Радянська, Молодіжна, Польова, Гагаріна, Абдришина, Юнатів пров., Городищанська, Дніпровська, Лепехи, Леніна

Віненці: Ветеранів, Набережна, Жовтневої Революції, Жовтневої Революції пров., Набережна пров., Колгоспна, Молодіжна, Загребельна, Комунарська, Молодіжний, Вербова

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна, Набережна, Вишнева, Річна, Уманська, Черкаська, Перемоги

Пологи-Чобітьки: Радянська

Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Жовтнева, Першотравнева, Нижній пров., Петра Запорожця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Гайова, Слави, Поповича Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, 9 Січня, Миколаєва Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Рокитнянський Савинці: Садова, Набережна, О.Кобильченко пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Жовтнева, Першотравнева, Нижній пров., Петра Запорожця Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Гайова, Слави, Поповича Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, 9 Січня, Миколаєва Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Шамраївка: Волоти, Центральна, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров., Садова, Паркова, Синявщина, Набережна, Ватутіна, Меліоративна, Іванівська, Чапаєва, Першотравнева, Новоселів, Новоселиця, Медична, Ювілейна, Лісова, Миру

Тарасівка: Миру, Партизанська, Зелена, Набережна, Лісова, Гагаріна, Гоголя, Квітнева

Кам'яна Гребля: Шевченка

Саврань: Савранська

Нова Пустоварівка: Дружби, Шевченка

Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова, Заводська, Лісова, Медична

Безпечна: Шевченка

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Київська, Мічуріна, Мічуріна пров., Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна, Залізнична Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Пролетарська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Кривець: 1 Травня, Шевченка, 8 Березня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Вишківське: Партизанська, Ставищенська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Гагаріна

Стрижавка: Лісова, Лугова, Набережна, Ярова, Київська, Садова, Польова, Квітнева

Сухий Яр: Садова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Сухий Яр: Леніна, Кобилянської

Буковина: Кобилянської, Чернівецька, Карпатська, Молодіжна, Миру, Леніна

Стрижавка: Польова

Червоне: Радянська

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Торчиця: Польова, Шкільна, Вишнева, Садова, Дачна, Набережна, Першотравнева, Хліборобська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Торчиця: Шкільна, Вишнева, Першотравнева, Лісова, Кузнечна, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Крива: Заводська, Молодіжна, Розенкова, Пилипчука, Набережна, Лісова

Тараща: Липнева, Партизанська, Ломоносова, Стуса, Гаражний, Мулівська

Кирдани: Іскрівська, Перемоги, Набережна, Козача, Іскрівський пров., Пролетарська, Колгоспна, Польова, Лугова, Лісова

Бовкун: Січнева, Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Северинівка: Центральна, Костини Усунення дефекту з 8 по 18 год
Таращанський Володимирівка: Пролетарська, Лугова, Лісова, Набережна, Сухий Яр, Шкільна, Джерельна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка, Б.Хмельницького, Пам'яті Запорожців, Володимирська, Кобилянської, Березна, Героїв Бреста, Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий

Попружна: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Толстого Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Шевченка, Житомирська, Привокзальна площа, Брандта, Буйка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Житомирська, Козацька, Європейський пров., Савченка, Силенка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Яблунева, Яблуневий, Родини Симиренків Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 20 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Принят новый рамочный стандарт профессионально-технического образования
20:21
Депутат Киевоблсовета Пироговский досрочно сложит полномочия
20:04
В столичном кинотеатре “Флоренция” отремонтируют помещения двух этажей
19:45
Коммунальщики за два дня высадили 21,5 тысяч цветов в Днепровском районе Киева (фото)
19:30
Кабмин ввел спецсчета для зачисления платы за распределение газа
19:21
У Прип’яті готують до реконструкції однойменне кафе
19:03
В ночь на завтра, 21 октября, в Киеве изменят движение ночной троллейбус №92Н и трамвай №28
18:45
За две недели столичные коммунальщики демонтировали около 100 незаконных элементов благоустройства
18:27
У Макарівській громаді проклали 3,8 км нового асфальту
18:06
Столичные полицейские изъяли наркотиков на миллион гривен (фото)
17:53
Тарифы на вывоз мусора будут рассчитывать по новому - решение Кабмина
17:43
Киевские власти заявили о намерении повысить стоимость проезда в коммунальном транспорте
17:20
Усов, якого звинувачують у вимаганні хабарів з перевізників, почав виправдовуватися, - Прокопишин
17:04
На улице Ломоносова в Киеве сгорели 5 автомобилей (фото)
16:45
В Совет почетных граждан Киева при КГГА включили трех новых членов
Календарь событий