среда, 1 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 19 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Фастівському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Садове: Центральна, CТ “Левада”, СТ, Якуба Колоса, Дачна, "СТ ""Здоров’я""", "СТ ""Сувенір-2""", СТ “ Вишукувач-1”, СТ “ Акорд”

Недра: СТ, Каштан

Підключення/відключення споживачів з 9 по 16 год
Білоцерківський Шкарівка: Гагаріна, Вишнева, Курсантська Підключення/відключення споживачів з 8 по 20 год
Білоцерківський Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя

Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік

Ремонтні роботи з 9 по 23 год
Білоцерківський Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна

Чупира: Садова, Шевченка

Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру

Тарасівка: Гайок, Дружби

Ремонтні роботи з 9 по 23 год
Білоцерківський Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Усунення дефекту з 9 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Київська, Красна, Київський пров., Вишнева, Миру, Миру пров., Першотравнева, Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський

Процiв: Центральний, Моцака, Центральна, Савонівська, Гагаріна пров., Світанкова, Світанковий пров., Савонівський пров., Івана Кудрі, Хутірська, Кодіївська, Дружби, Шевченка, Садова, Шевченка пров., Вишнева, Кудрі пров., Панська, Софіївська, Веселкова, Пролісок, Жовтнева, Травнева, Веселковий, Галицький майдан, Гагаріна, Пасічна, Кана, Б.Хмельницького, Висока дамба, Богдана Хмельницького пров., Сагайдачного, Солов'їна, Сонячна, Городницька, Яблунева, Березова

Щасливе: Фестивальний

Нестерівка: Комінтерна

Петропавлівське: Малинова

Вишеньки: Садова

Ревне: Бориспільська

Бориспіль: Сагайдачного

Головурiв: Вишнева

Горобіївка: Дружби

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Городище: Центральна, Степова, Соборна, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна, Проліскова, Волошкова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Мічуріна, Калинова, Леніна, Паркова, Центральна, Ватутіна, Суворова, Калиновий пров., Ясенева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Сулимівка: Комсомольська, Лугова, Піонерів, Ворошилова, Піонерська, Польовий, Леніна

Гора: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Сулимівка: Першотравнева, Петра Зеленського, Незалежності, Паркова, І.Сулими Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Сошникiв: Молодіжна, Ліченка, Калініна, Герасименка, П. Тригуба

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика

Старе: Герасименка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Комсомольська, Центральна, Молодіжна, Нова, Оксамитова, Радгоспна, Садова, Липова, Педагогічна, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Лугова, Піщана, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Котовського, Лісовий, Журавлина, Леніна, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Єдності, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Піонерів, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, -, Сонячна, Радянська, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька, Соборна, Армійська, Пасічанський, " ур. ""Дубрівка"""

Рожни: Коцюбинського, Вербинна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Науки, Пролетарська, Паркова, Офіцерська, Будівельників, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька, Щорса, Загребельного Павла, Тичини Павла

Літки: Сонячна

Велика Димерка: Шевченка

Бровари: Київська, Батуринська

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка, Центральна

Жердова: Лугова

Підключення/відключення споживачів з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Короленка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Грушевського, Ярослава Мудрого, Шолом-Алейхема Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Залісся: Резиденція

Підлісся: Весняна, Дружби, Миру, Гагаріна, Тиха, Будівельників, Лісова, Вишнева, Райдужна, Ясна, Весняний пров., Шевченка, Жовтнева, Козацький пров.

Пухівка: Шевченка пров.

Гоголів: Калюка, Шевченка, Грушевського, Некрасова, Зоряна, Київська, Гоголя, Черняховського, Остапа Вишні, Котляревського, Гоголя пров., Черняховського пров., Чернишевського, Чернишевського пров., Жовтнева, Ковпака, Кільцева, Молодіжна, Красовського, Л.Українки, Жердовська

Першотравневе: 1-го Травня, Лісова, Центральна, Квітнева, Демидова, Мирна, Вишнева

Рожни: Хуторський

Бровари: Онікієнка Олега

Плоске: Нова, Садова, Польова, Молодіжна, Лугова, Леніна, Будівельників, Київська, Ватутіна, Сонячна, Гагаріна, Жовтнева, Перемоги

Велика Димерка: Курчатова

Русанів: Жовтнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Ковалівка: 50 років Жовтня, Фастівська, Леніна, Колгоспна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Кільцева, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Фастівська, Шевченка, Дачна, Щорса Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Калинівка: Залізнична

Данилівка: ДОС, Вишневий, Данилівське шосе, В/М 21, Незалежності, Нова, Шляхова

Кожухівка: СТ "Калинівське", Приозерна 2, Приозерна 3, Приозерна 1, Вокзальна, Калинова, Центральна 1, Озерна, Польова, Лугова, Лісова, Залізнична

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, 9 Травня, Луговий, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Свято – Покровська, Шевченка, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Північна, Ворошилова, Леніна, Комарова, Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Південна, Пушкіна, З.Космодем'янської, Оксамитова, Петропавлівська, Кришталева, Соборна, Київська, П. Мирного, Вишнева, Борщагівська, Зоряна, Княгині Ольги, Горького, Ярослава Мудрого, Травнева, Б.Хмельницького, Велика Кільцева, Шкільна

Петрушки: Миру

Ходосівка: Богдана Хмельницького

Гатне: Шляхова, Доброго шляху

Софіївська Борщагівка: Волошкова, Травнева

Крюківщина: Зоряна

Білогородка: Новоселиця

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Київський Шлях, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська

Кагарлик: Паркова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Сущани: 1-го Травня, Трохименка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Макарів: Стуса Василя, Проектна, Димитрія Ростовського, Житня, Садова, Довженка Олександра, Маяковського, Шевченка, Шляхетська, Дніпровський, Ярослава Мудрого, Черняховського, Довга, Калініна

Великий Карашин: Ровенська

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Комсомольська, Калініна, Зелений хутір, Молодіжна, Жовтнева, Лісова, Дружби народів Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Макарівський Комарівка: Ватутіна, Жовтнева, Шевченка, Комсомольська, Партизанська, Леніна, Сарай, Дружби народів, Шкільний Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Комарівка: Леніна, Партизанська, Комсомольська, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Дніпровська, Літописна, Музейна, Прибережна, Кузнецова, Береговий пров., Золотоніське Шосе

Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова, Перемоги, Лугова

Велика Каратуль: Садова, Польова, Володько, Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Середня, Перемоги, Гагаріна, Жовтневої Революції, Набережна, Шевченка, Переяслівська, Хутір Плескачі, Хутір Мар'янівка

Переяславське: Заводська

Мала Каратуль: Центральна, Набережна, Василенка, Польова, Зарічна, Ярмоленка пров., Небесної сотні, Переяславська, Ярмоленка

Воскресенське: Центральна, Польова, Садова, Набережна, Зарічна, ім. Т.Г. Шевченка, Івана Франка

Травневе: Переяславська, Зарічна, Центральна, Леніна

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 15 год
Рокитнянський Любка: Жовтнева Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Великі Єрчики: Молодіжна, Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Сім'ї Клименків, Сім'ї Демуцьких, Набережна, Нагірна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Сім'ї Клименків, Григорія Березницького, Хортицька Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Б.Хмельницького, Б.Хмельницького пров., Набережна Технічне переоснащення з 10 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

среда, 1 декабря 2021 г.
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
12:36
Президент Зеленский хочет предоставить украинское гражданство иностранцам диаспоры
12:21
Зеленский внесет в Раду законопроект об экономическом паспорте украинца
12:18
Делегация Киевсовета обсудила с мэром финского города Турку сотрудничество в туристической и культурной сферах
12:01
Зеленский анонсировал всеукраинскую перепись населения на февраль 2023 года
11:48
Кличко призвали не останавливаться на Густелеве и уволить директоров транспортных КП, - политэксперт Лупова
11:44
На Красном Хуторе остановилось строительство новых водопроводных и канализационных сетей
Календарь событий