вторник, 7 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 17 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Героїв Небесної Сотні, Братський, Горького, Чайковського Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Березань: Березовий, Героїв Небесної Сотні Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Морозівка: Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Миру, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Михайлiвка: Шевченка, Залізнична, Польовий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Гора: Горіхова, Польова, Гоголя, Проектна, Київська, Чубинського, Зоряна, Вишнева, 8 Березня, Пушкіна, Західна, Бориспільська, Польова II, Л.Українки, Локаторна, Центральна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров.

Мартусівка: Бориспільська

Чубинське: Дачна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Авдеєва, Б.Хмельницького, Тополева, Фізкультури, Квіткова

Бориспіль: Декабристів

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Кiрове: Пащенкових, Горького, Горького пров., Гагаріна пров., Леніна пров., Привокзальний пров., Лугова, Леніна

Кучаків: Пащенкових

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Броварський Зазим'є: Молодіжна, Пролетарська, Шевченка, Марущака, Кірова, Гагаріна, Деснянська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Скибин: Польова, Квітнева, Теплична, Калинівська, Тепличний, Озерна, Шляховий, Деснянська

Калинівка:

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Зарічна, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Лосятин: Урожайна, Весняний, Комарова, Набережна, Травневий, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крушинка: Шкільна, Удодівська, Річна, Київська, Фабричний, 40 років Перемоги, Миру, Колгоспна, Лісний, Спортивна, Лісна, Урожайна, СТ "Крушинка", СТ "Жайворонок", Авіаторів, СТ "Авіатор", Слов'янська, Вишневий, Вишнева, Шевченка, Соснова, Єреванська, Будівельників, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський, Яблунева, Полунична, Кібенко, Весняна, Щаслива, Бузовського, Каретна, Благодатна, Польовий

Зелений Бір: Освіти, Гайова, Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, Зоряна, Виноградна, Кібенка, Яровий, Об'єднання, Центральна, Елітна, Столична, Чорнобильська, Пшеничний, Пшенична, Ставковий

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Вишгородський Сувид: Нагірна, Піщана, Гори, Гагаріна, Горіхова, Українська, Шевченка, Макаренка, Набережна, Чернігівська, Виноградна, Лугова, Лісова, Підлісна, Вулиця невизначена

Боденьки: Старе село

Лебедівка: Шевченка

Вища Дубечня: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Усівка: Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Крупіль: Київський шлях, Зоряна, Українська, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Войтове: Миру, Шевченка, Перемоги, Незалежності

Лизогубова Слобода: Дружби

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Тетерівське: Соборна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Піски: Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Ентузіастів, Став`янка, Фрунзе, Народна, Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров., Паркова, Надзаводський, Миру, Саксаганського, Європейська, Полтавський, Ставкова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Став`янка, Тургенєва, Тургенєва пров., Паркова, Чапаєва, Народна, 1-го Травня, Молодіжна, Суворова, Щорса, Нахімова, Кутузова, Толстого, Свято-Троїцька, Надзаводська, Південна, Південний пров., Маяковського, Маяковського пров., Чехова, Чехова пров., 8 Березня, Східна, Ватутіна, Кошового, Чайковського, З.Космодем'янської, Комарова, Тичини, Піонерська, Надзаводський, Лесі Українки, Серпневий

Очеретяне: Садова

Ржищів: 1-го Травня

Оперативні перемикання з 9 по 19 год
Миронівський Олександрівка: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Деремезна: Приозерна, Пенькових, Шевченка

Нові Безрадичі: Тиханська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Перемоги, Середня, Шевченка, Набережна, Жовтневої Революції, Володько Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева

Насташка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва, Радянська, 40-річчя Перемоги Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Березова, Комсомольська, Леніна, Гагаріна, Радянська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Антонівка: Шкільна, Молодіжна, Лесі Українки, Шкільний Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Ставищанський Сніжки: 40 років Перемоги, Кравченка, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Сніжки: 40 років Перемоги, Кравченка, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Миру, Гагаріна, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна Усунення дефекту з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Польовий, Б.Хмельницького, Козаківка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 6 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко
20:26
Ко Дню Вооруженных Сил Украины “Укрпочта” выпустила новые почтовые марки
20:02
Столичные власти намерены обустроить в парке “Муромец” самое большое в Украине бейсбольное поле
19:45
В ноябре Киевский рыбоохранный патруль провел 152 рейда и зафиксировал 158 нарушений
19:23
“Киевводоканал” просит суд признать внеплановые проверки Госэкоинспекции противоправными
19:15
У Вишгороді на Київщині підприємця підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів
19:01
Кличко поручил рекламировать вакцинацию от COVID-19
18:53
В Киеве пройдет благотворительная выставка беспризорных кошек “Подари мне дом”
18:46
“Велике будівництво” фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці на завершальній стадії
18:22
Ход строительства ЖК “Абрикосовый”
18:12
Ярослав Добрянський привітав Макарівський медичний коледж з 65-річчям, - “За Майбутнє”
18:05
Клиники Киева получили 93 тысячи доз вакцин от ковида (список)
17:47
Очередные габаритные ворота установили в Деснянском районе Киева
17:23
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве почти не снизилась
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий