вторник, 7 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 16 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Маяковського, Березанський шлях, ім. Адама Міцкевича, Софроніївська

Баришівка: Коцюбинського

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Лукаші: Шевченка, Гагаріна, Криворізька, Терновська, Саксаганського, Шахтарська, Червоноармійська, Перемоги, Зоряна, Молодіжна, Паркова, Лугова, Калинова, Миру, Центральний, Чича, Степова, Вулиця невизначена, Центральна, Набережна, Леніна пров., Сонячна, Зарічна, Козацька, Індустріальна, Єдності, Студентська

Лук’янiвка: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Шкарівка: Олександра Довженка 1 пров., Олександра Довженка, 1 Нова, Джерельний пров., Нова

Біла Церква: Траса Київ-Одеса

Озерна: Верхова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Іванівка: Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Глиняна, Осипенка, Кошеля Усунення дефекту з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Біївці: Стеблівська, Глибока, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Саварка: Луганська, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський Усунення дефекту з 9 по 19 год
Богуславський Яцюки: Ревуки, Набережна, Шкільна, Івківська, Сторчакова, Хохітвянська Усунення дефекту з 9 по 19 год
Бориспільський Кириївщина: Молодіжна, Шевченка, Дзержинського, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Боженка, Братів Ганжів, Кошового, Патона, Вулиця невизначена, Б.Хмельницького, Жертв Революції, Франка, Леніна, Тороківська, Горького, Щорса, Ожинна, Героїв Космосу, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Горького, Леніна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Скибин: Польова, Квітнева, Теплична, Калинівська, Тепличний, Озерна, Шляховий, Деснянська

Калинівка:

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Освіти, Дорожна, Вишневий, Залізнична Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крушинка: Річна, Лісна, Миру, 40 років Перемоги, Соснова, Лісний, Єреванська, Будівельників, Урожайна, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Устимівка: Лісова, Комінтерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Шевченка, Нефьодова, Леніна, Ватутіна, Визволителів, Вітряного Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Жуківка: Перемоги, Покровська, Матросова, Каштанова, Корольова, Шкільна, Вулиця невизначена Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Тетерівське: Соборна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Піски: Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Неграші: Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Райдужна

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна

Тарасівка: Високовольтна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська, Поповича, Тарасівська

Личанка: Кооперативна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Шубівка: Дидикало, Поповича, Червоноармійська, Щорса, Фалкова, Воробчук, Лесі Українки

Мирівка: Гагаріна

Землянка: Леніна, Гагаріна, Шевченка, Польова

Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Проектна, Ватутіна, Довга, Стуса Василя, Садова, Мирний, Миру, Вишнева, Прогрес, Пушкіна, Дружби, Гагаріна, Комарова, Довженка Олександра, Піонерська, Маяковського, Димитрія Ростовського, Щаслива, Толстого, Бондаренка, Паркова, Дніпровський, Правди, Київський, Московська, Житня, Чкалова, Гетьманський пров., Ковпака, Аптечна, Короленка, Поштовий, Черняховського, Шляхетська, Шевченка, Ярослава Мудрого, Нова, Дорожна, Героїв Крут, Озерна, Ольгинська, Кочубея, Гончара Олеся, Туптала, Черешньових, Петриченка, Жовтневий, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Абрикосова, Першотравнева, 8 Березня, Заводська, Банківська, Жовтнева, Лесі Українки, Волощенка, Незалежності, Шкільний, Свободи, Набережна, Лозівська, Механізаторів, Калініна

Ясногородка: Калинова, Підлісна

Гавронщина: Київська

Забуяння: Новошепелицька

Великий Карашин: Ровенська

Копилів: Заводська

Фасівочка: Хутірська

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Покровська, Миру, Космонавтів, Вишнева, Стаднійчука Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Ігоря Зінича, Слави, Вишневий, Гайова, 8 Березня, Шевченка, Пісчана, Перемоги, Мовчанівська, Патріотична, Степова, Короленка, Цукровиків, Шевченка пров., Заводська, Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий, 9 Січня, Визволення, Миколаєва, Челюскінців, Набережна, Вокзальна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева

Насташка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Шамраївка: Шкільна, Городище, Набережна, Синявщина

Руда: Заводська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Цимбала Сергія, Поштова, Набережна, Підвальна, Дачна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Вишківське: Партизанська, Ставищенська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Ясенівка: Миру, Гагаріна, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Кривець: 1 Травня, Шевченка, 8 Березня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Молодіжна, Миру, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Молодіжна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Польова, Незалежності, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Миру, Шевченка, Першотравнева, Шкільна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ясенівка: Незалежності, Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Усунення дефекту з 9 по 18 год
Тетіївський Стадниця: Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський П'ятигори: Базарна, Гагаріна, Садова, Нова, Київська, Квітнева, Паркова, Лугова, Кулішева, Матросова, Сікорського, Зарічна, Шкільна, Дачна, Мічуріна, Затишна, Шевченка, Вишнева, Молодіжна, Яблунева, Ватутіна, Миру пров., Миру, Берегова, Поштова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: Польова, Крючкова, Колесніка, 8 Березня, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Мала Снітинка: Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Пилипівка: Леніна, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Луговий, Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Леніна, Чумацький Шлях Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 6 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко
20:26
Ко Дню Вооруженных Сил Украины “Укрпочта” выпустила новые почтовые марки
20:02
Столичные власти намерены обустроить в парке “Муромец” самое большое в Украине бейсбольное поле
19:45
В ноябре Киевский рыбоохранный патруль провел 152 рейда и зафиксировал 158 нарушений
19:23
“Киевводоканал” просит суд признать внеплановые проверки Госэкоинспекции противоправными
19:15
У Вишгороді на Київщині підприємця підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів
19:01
Кличко поручил рекламировать вакцинацию от COVID-19
18:53
В Киеве пройдет благотворительная выставка беспризорных кошек “Подари мне дом”
18:46
“Велике будівництво” фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці на завершальній стадії
18:22
Ход строительства ЖК “Абрикосовый”
18:12
Ярослав Добрянський привітав Макарівський медичний коледж з 65-річчям, - “За Майбутнє”
18:05
Клиники Киева получили 93 тысячи доз вакцин от ковида (список)
17:47
Очередные габаритные ворота установили в Деснянском районе Киева
17:23
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве почти не снизилась
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий