понеділок, 24 червня 2024 г.

Вибори до Київоблради 2020: список ВО “Батьківщина”

Вибори до Київоблради 2020: список ВО “Батьківщина”

Партія Юлії Тимошенко на виборах Київської обласної ради сформувала список з 84 кандидатів. Переважно, це старі партійці з обойми керівника “Батьківщини” Київщини Костянтина Бондарєва. Але є тут люди від голови Обухівської райради Лариси Ільєнко, яка веде до облради свою старшу доньку, та відомої латифундистки Тетяни Засухи, син якої Андрій очолив список.

Про це KV відомо зі списку ВО “Батьківщина” на виборах до Київоблради, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список ВО “Батьківщина” до Київської облради виглядає наступним чином.

№1. Засуха Андрій Анатолійович – син подружжя екс-голови Київської облдержадміністрації (КОДА) Анатолія Засухи і екс-народної депутатки Тетяни Засухи. Президент футбольного клубу "Колос" (Ковалівка), голова Асоціації футболу Київської області. 

Приєднався до команди ВО “Батьківщина” на Київщині влітку ц.р. Як писав телеграм-канал "Вечірній Васильків", Тетяна Засуха домовилася безпосередньо з Юлією Тимошенко не тільки про участь свого сина у виборчому списку, а й подальше висунення його кандидатом від цієї партії на главу Київської обласної ради.

Родина Засух є однією з найвпливовіших сімей Київщини. Вотчина родини Засух – село Ковалівка Васильківського району Київщини. Анатолій Засуха очолював КОДА з 1996 по 2005 рік. Його дружина була народним депутатом III-VI скликань (1998-2012 рр), двічі обиралась від Партії регіонів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Тетяна Засуха – кінцевий бенефіціарний власник агрофірми “Світанок”, одного з найбільших сільгосппідприємств Київщини, директор якого Олег Цаплієнко балотується до Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – За життя” (№9 списку)..

№2. Старикова Ганна Віталіївна – екс-глава Київської обласної ради VIІ скликання (фракція ВО "Батьківщина").

Заступник голови Київської обласної партійної організації "ВО" Батьківщина "по агітаційно-пропагандистській роботі. Близька до голови Київськох обласної організації ВО “Батьківщина”, народного депутата Костянтина Бондарєва (фракція ВО “Батьківщина”), який також був нардепом VI та VII скликань і відомий загалу по банку “Велес” то горілці “Бондарєв”.

№3. Світовенко Віктор Вікторовичдепутат Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”), заступник голови комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції.

В 2019 році балотувався до ВР від ВО “Батьківщина” по 92 округу (Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський та Сквирський райони). По цьому ж округу балотувався до ВР від “Батьківщини” в 2012 та 2014 рр. Екс-депутат Тетіївської районної ради (фракція БЮТ).

Був помічником нардепа VI-VIII скликань Руслана Лук'янчука (БЮТ, “Батьківщина”, “Народний фронт”) та помічником нардепа IV скликання Григорія Бондаренка (фракція “Народний блок Литвина”).

Відповідно до його декларації за 2019 рік, є власником аграрних підприємств: ТОВ “Тайниця-Агро”, ТОВ “Вектор” та ТОВ “Горошків-Агро”. Мав відношення до київського ресторану “Beef. М'ясо і вино”.

№4. Панченко Ірина Сергіївна – помічник приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Наталії Хари

5. Ільєнко Вікторія Володимирівна – старша донька голови Обухівської районної ради та екс-гендиректора ПрАТ “АТЕК” Лариси Ільєнко, яка зараз від ВО “Батьківщина” балотується на голову Обухівської ОТГ.

6. Браславський Руслан Георгійович адвокат з Донецька.

В 2019 році балотувався до ВР від “Батьківщини” по 90 округу (Біла Церква).

Власник ТОВ “Юридична компанія “Центр супроводження бізнесу”, ТОВ “Ювенал Плюс”, ТОВ “Пуща-Парк”, ТОВ “Індастрі 2007”, а також співвласник ТОВ “Служба охорони ЦСБ” і ТОВ “КУА “Інекс Капітал”.

Руслана Браславского звинувачували в авторстві “конституції” т.зв. “ДНР” та причетності до замаху на життя підприємця та політика В'ячеслава Соболєва, наслідок якого 1 грудня 2019 року в центрі Києва загинув його трирічний син. Втім Браславський всі звинувачення відкидає.

7. Бойко Галина Миколаївнадепутат Київської облради (фракція ВО “Батьківщина”), серетар комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії. Бухгалтер комунального підприємства Київської обласної ради (КП КОР) "Друкар". В 2019 році балотувалась до ВР №73 списку ВО “Батьківщина”. Працювала на підприємствах Сергія Світовенка (№3 цього списку).

8. Притуляк Олег Вячеславович – співвласник ТОВ "Євроофісбуд", та  фізична особа-підприємець, що працює в сфері нерухомості. Його повний тезка є київським адвокатом

9. Левітас Ігор Марковичдепутат Бориспільської міської ради від (фракця “БПП-Солідарність”), голова комісії з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із ЗМІ.

В 2015-2016 рр був секретарем Бориспільської міської ради, до якої обирається з 2006 року. В 2019 році балотувався до ВР від “УДАРу” по 98 округу.

Власник ТОВ “ЛІМ і Компані” та ТОВ “Авто Експрес 2006”, а також співвласник ТОВ “Блиставиця”. Учасник Євромайдану. Також в Мережі пишуть про його нібито колишні кримінальні стосунки з відомим міжнародним мафіозі Сєвою Могілевичем. 

Син Ігоря Левітаса – Артем Левітас – з 26 листопада 2019 року є в.о. гендиректора столичного КП “Житній ринок.

10. Сапожко Марина Анатоліївна – дружина мера Броварів з 2010 року Ігоря Сапожко, який зараз балотується на голову Броварської ОТГ, та керівник проектів ТОВ "Конто-К" і заступник редактора у ТОВ “Інноваційні технології “Вега”. 

11. Громадецький Олександр Миколайович – співвласник ТОВ "Енерготрансгруп" (оптова торгівля паливом) та ТОВ  "Петрол Октан-Плюс", яке перебуває на етапі ліквідації (виробництво виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння). 

12. Овдієнко Маріанна Олександрівна – з березня ц.р. є депутатом Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”). №1 списку “Батьківщини” на виборах Білоцерківської районної ради. На парламентських виборах 2019 року була довіреною особою на 92 окрузі від ВО “Батьківщина” та кандидата Віктора Світовенка (№3 цього списку), на президентських виборах минулого року була довіреною особою Юлії Тимошенко по 92 округу.

13. Сімановський Олександр Володимировичдепутат Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”), член комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою. Начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Києві.

14. Шугалєєва Ірина Григорівна – директор ТОВ "КУА "Інекс Капітал", співвласником якого є Руслан Браславський (№6 цього списку). Крім того Руслан Браславський та Ірина Шугалєєва – земляки, обидва з Донецьку.

15. Тимченко Сергій Володимирович – керівник Березанської міської організації ВО “Батьківщина” та фізична особа-підприємець (роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами). 

16. Бебешко Олена Олександрівнадепутат Києво-Святошинської райради (фракція ВО “Батьківщина”), член постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Також балотується до Бучанської районної ради.

На виборах ВР 2019 року була уповноваженою особою від ВО “Батьківщина” на 95 окрузі (Ірпінь, Боярка, Вишневе та села Києво-Святошинського району). В 2014 році по цьому ж округу балотувалась ВР від “Батьківщини”. В 2015 році балотувалась до Київської обласної ради від “Батьківщини”. Працює помічником на постійній основі народного депутата  Костянтина Бондарєва (фракція ВО "Батьківщина"). Займала керівні посади в Києво-Святошинській районній організації “Батьківщини”.

17. Колодій Олександр Миколайович - з березня ц.р. є депутатом Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”). В 2015 році балотувався до облради по 22 округу., але не пройшов, і став депутатом після анулювання мандатів декількох депутатів. Екс-заступник керуючого справами – начальник юридичного управління Київської облради. Київський адвокат, та фіндиректор ТОВ "Спецбудконтроль".

18. Піцик Григорій Віталійович – керівник та співробітник агропідприємств Тетяни Засухи.

19. Литовченко Владлена Володимирівнадиректор Вишгородського історико-культурного заповідника.

“Міс Україна 1995”, зірка "Плейбою", громадський діяч, керівник культурних проектів, кандидат історичних наук. В серпні 2016 року стала головою ради Аграрної партії з питань культури і духовності. 

20. Дзюба Олександр Миколайович – з березня ц.р. є депутатом Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”). До того був депутатом Вишгородської районної ради від “Батьківщини”, очолював районний виборчий список партії. В 2019 році був довіреною особою кандидата від “Батьківщини” в депутати ВР Романа Буковського по 96 округу (Вишгород), який в 2014 році балотувався по тому ж округу до ВР від “Опозиційного блоку”. Олександр Дзюба також балотувався до ВР в 2014 році по 96 округу – від “Батьківщини”.

21. Бебешко Анатолій Сергійович головний спеціаліст відділу по роботі з постійними комісіями управління з питань забезпечення депутатської діяльності та роботи з постійними комісіями виконавчого апарату Київської обласної ради, а також юрист Коцюбинської селищної ради. В 2019 році балотувався до ВР по списку “Батьківщини” (№93). Син Олени Бебешко, №16 цього списку.

22. Іванов Трохим Сергійовичзаступник з питань діяльності виконавчих органів ради міського голови Вишгороду Олексія Момота, яки зараз балотується на голову Вишгородської ОТГ від партії “За Майбутнє”. Співзасновник та керівник ГО “Народна рада міста Вишгорода та Вишгородського району”, співзасновник БФ “З відкритим серцем у майбутнє”, екс-співзасновник ГО "Центр боротьби з корупцією на Київщині”.

23. Боровська Наталя Вікторівнадепутат Київської обласної ради (фракція “Обʼєднання “Самопоміч”), член постійної комісії з питань бюджету та фінансів. На сайті ЦВК вказано, що Наталя Боровська працює заступником директора з правових питань ТОВ "Карбонтранссервіс". хоча в її декларації це ніяк не відображено . 

24. Мартиновський Олександр Валерійович – керуючий партнер в Адвокатському об’єднанні "Мартиновський та партнери", київський адвокат. Працював помічником народного депутата VI скликання Віктора Лозінського (фракція БЮТ). 

25. Ульянова Наталія Юріївна – фізична особа-підприємець в сфері надання послуг перукарнями та салонами краси. Співзасновник та керівник ГО “Спілка жінок Київщини”, співзасновник ГО “Спілка поляків без кордонів”. Працювала помічником народних депутатів VIII скликання Михайла Гаврилюка та Віктора Романюка (обидва – фракція “Народний фронт”).

26. Боціон Григорій Павловичдепутат Рокитнянської районної ради (фракція ВО “Батьківщина), голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю  за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю района. Власник ТОВ "Геотопозйомка", співвласник ТОВ “Капітал-Агропродукт”, директор ТОВ "Капітал-Агроінвест". На сайті ЦВК вказано, що Григорій Боціон досі є директором ТОВ “Мегаполіс-Земля” (зараз – ТОВ “Брайсон”), але, відповідно до його декларації, він є директором ТОВ “ПК Архітектура” (зараз – ТОВ “Северс”).

27. Жеков Іван Іванович – начальник відділу адміністративно-кадрової роботи київського КП "Житлоінвестбуд – УБК"

28. Сперкач Наталія Василівна голова Мотовилівської сільської ради Фастівського району Київської області. Була обрана на цю посаду в 2015 році як самовисуванка.

29. Нелюбин Віталій Леонідовичдепутат Ірпінської міської ради (фракція  “УКРОП”, в 2015 році очолював міський список партії), місцевий забудовник. Співзасновник та директор ТОВ "Комунально-житлове управління Альтернатива", а також, за даними аналітичної системи Youcontrol, є засновником 18-ти та керівником 14 підприємств (зазвичай – обслуговуючих кооперативів житлових комплексів). 

30. Чечко Світлана Валентинівнакеруюча справами виконкому Гостомельської селищної ради.

31. Хоменко Володимир Миколайович – екс-голова Чернігівської ОДА (2007-2014 рр), екс-депутат Чернігівської обласної ради VI скликання від Партії регіонів (2010-2015 рр), екс-голова Броварської РДА (1997-1999 рр), депутат ВР I скликання (1990-1994 рр). На сайті ЦВК вказано, що він є фінансовий директор ТОВ "Агропромислова група Верес лтд", але серед офіційно зареєстрованих в Україні підприемств таке ТОВ знайти не вдалося. 

32. Алєксєєва Ірина Олександрівна – маркетинг-директор івент-агентства “Elit show” (Біла Церква), член команди місцевого осередку “Батьківщини”.

33. Устименко Дмитро Олександрович – бенефіціар та директор ТОВ "Світанок Плюс".

34. Марчук Наталія Яківнадепутат Володарської селищної ради Київської області. На виборах президента 2014 року була довіреною особою кандидата Миколи Маломужа по 93 округу. На парламентських виборах 2012 року була довіреною особою кандидата Петра Гученка по 92 округу. В 2010 році на виборах президента очолювала ОВК 93 округу від Юлії Тимошенко.

35. Лук’яненко Олександр Івановичдепутат Обухіської міської ради (фракція “Об’єднання “Самопоміч”), член комісії з питань регулювання земельних відносин, екології охорони навколишнього природного середовища. Співзасновник та директор  ТОВ "Обухівтранс", яке вважалося головним пасажироперевізником Обухівського району.

36. Канакі Сергій Олександрович екс-депутат Київської обласної ради VI скликання (2010-2015 рр) від Партії регіонів, колишній керівник Обухівської міської організації Партії регіонів. Власник ТОВ "Коктебельський прибій" (діяльність готелів), співзасновник обслуговуючого кооперативу “Гощів”..

37. Швець Наталія Петрівнаначальник управління освіти і науки Славутицької міської ради.

38. Калашник Валерій Іванович - депутат Броварської районної ради(фракція ВО “Батьківщина”), голова профкому ПрАТ "Комбінат "Тепличний”.

39. Марченко Галина Миколаївнаголова Великополовецької сільської ради Сквирського району. Відповідно до її декларації за 2019 рік, володіє в селі декількома гектарами землі. З 2008 по 2015 рік була керівником партії “Біла Церква разом”.

40. Чичикало Анатолій Петровичзаступник голови Білоцерківської райради (фракція ВО “Батьківщина”). Екс-голова Сквирської РДА (2014 рік). Працював помічником  народних депутатів VI скликання Ігоря Воротнюка та Олега Тищенка (обидва – фракція БЮТ).

41. Кременчук-Дворнікова Віолетта Віталіївна – з початку 2018 року є депутатом Ірпінської міської ради від партії “Нові обличчя” (місцевого екс-мера Володимира Карплюка), начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи виконкому Ірпінської міської ради. Її чоловік Дворніков Ігор Євгенович працює директором КП “Ірпіньжитлоінвестбуд”.

42. Копаниця Олександр Миколайович – на сайті ЦВК вказаний як голова правління ПАТ “Мостобуд”, яке зараз перебуває на етапі банкрутства. Незважаючи на банкрутство, продовжує мити пісок під Південним мостом Києва. Раніше головою наглядової ради цього підприємства був скандально відомий екс-нардеп від Партії регіонів Володимир Продівус. Олександр Копаниця працював помічником народного депутата VI скликання Володимира Личука (фракція Партії регіонів). Також Олександр Копаниця був власником та керівником ТОВ “Торговий дім “Мост”, дію якого припинено.

43. Русс Олександр Миколайовичдепутат Білоцерківської міської ради (фракція “Об'єднання “Самопоміч”, №1 якої на виборах 2015 року був діючий мер Геннадій Дикий), член постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації. Директор готелю “Центральний, фізична особа-підприємець (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна). Відповідно до його декларації, в 2019 році разом з дружиною-ФОПом заробили понад 1,8 млн гривень.

44. Дзюба Лариса Павлівна – фізична особа-підприємець в сфері  роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.

45. Авраменко Анатолій Миколайович – на сайті ЦВК вказаний як віце-президент АКБ "Індустріал банк". В 2016-2017 рр працював заступником гендиректора та гендиректором КП КОР “Готово”. В 2015 році балотувався до Броварської міської ради по округу №2 від партії “УКРОП”. Батько Авраменко Микола Григорович – колишній суддя Київського апеляційного суду. 

46. Датко Наталія Іванівна депутат Фастівської міської ради (фракція ВО “Батьківщина”), екс-секретар міської ради, обрана по 33 округу, старший інспектор з кадрів ДУ "НІССХ ім. М. М. Амосова НАМН України". На виборах президента в 2019 році була членом ОВК №91 від кандидата Сергія Носенка. На позачергових виборах президента в 2014 році була заступником голови ОВК №92 від кандидата Юлії Тимошенко. В тому ж році на позачергових виборах ВР в тій же комісії була секретарем від партії Наталії Королевської “Україна – Вперед!”. 

47. Кацан Роман Вікторович – №1 списку ВО “Батьківщина” до Бориспільської районної ради. На сайті ЦВК вказаний як виконавчий директор ТОВ "Київський хлібопродукт". Керівник ГО “Товариство індивідуальних забудовників “Цілина-Агро”.

48. Катасонов Євгеній Вікторовичначальник КП Щасливської сільської ради "Житлово-комунальний комбінат "Щасливський" (Бориспільській район). Співзасновник та керівник ГО “Громадське формування “Щит” з охорони громадського порядку Щасливської сільської ради”.

49. Шейгас Марина Валеріївна – київський адвокат, акціонер “АТЕК.

Співвласник та керівник ТОВ "Фінансово-правова група "Лад", а також співвласник ПрАТ "АТЕК", гендиректором якого багато років працювала голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко (зараз балотується від “Батьківщини” на голову Обухівської ОТГ), старша донька якої ВІкторія Ільєнко є №5 цього списку.

KV писала, що наприкінці 2019 року Київрада віддала 30 гектарів заводу “АТЕК” на Святошино під забудову. Крім того, з 2014 року тут базується “Національний корпус” (колишній батальон “Азов”).

Чоловік Марини Шейгас – Мухін Володимир Миколайович – начальник Управління Державного агентства рибного господарства в Києві та Київській області.

50. Григорусь Микола Павлович – певно, з документами, поданими кандидатом, відбулась плутанина. Повний тезка кандидата є депутатом Бучанської міської ради від “БПП-Солідарність” (заступник голови комісія з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, ЖКГ, бюджету, фінансів та інвестування), екс-депутатом Бучанської міськради VI скликання (2010-2015 рр, від партії “Пора”) і V скликання (2006-2010 рр, від НРУ).

Ровесник же кандидата – Григорусь Ігор Миколайович – приватний підприємець, який в 2015 році балотувався до Бучанської міської ради від ВО “Батьківщина”.

51. Чайка Людмила Григорівнаначальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації.

52. Шушаков Костянтин Олександровичдепутат Обухівської районної ради (фракція “УКРОП”), колишній голова райради, з другої спроби знятий з посади депутатами 1 лютого 2019 року. Замість нього райраду очолила Лариса Ільєнко (зараз балотується від “Батьківщини” на голову Обухівської ОТГ), старша донька якої ВІкторія Ільєнко є №5 цього списку.

53. Полякова Оксана Володимирівна – власник та директор ПП "Торгмікс” (діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування). 

54. Павловський Сергій Петрович – власник та директор ПП "Вирій" (роздрібна торгівля пальним). На виборах президента в 2019 році був довіреною особою кандидата Лариси Майсак по 91 округу. Керівник Фастівської міської організації Народної партії. Був помічником народного депутата VI скликання Сергія Павленка (фракція Народної партії).

55. Куценко Наталія Григорівна заступник директора з навчально виховної роботи Коржівської загальноосвітньої школи I-III ступенів (Баришівський район), екс-депутат Коржівської сільської ради (2010-2015 рр) від ВО “Батьківщина”.

56. Романенко Наталія Олександрівнаголовний спеціаліст відділу законодавчого регулювання діяльності на ринках фінансових послуг та імплементації європейського законодавства Департаменту державного регулювання та методології нагляду на ринках фінансових послуг Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. 

57. Полякова Ярослава Андріївнаголовний спеціаліст з питань культури виконкому селищної ради Пісківської ОТГ (Бородянський район), депутат Клавдієво-Тарасівської селищної ради (Бородянський район).

58. Сергеєв Володимир Миколайович – головний юрист-консультант Інституту проблем безпеки АЕС НАНУ, колишній головний юрисконсульт відділу правового забезпечення юридичного департаменту Міністерства екології та природних ресурсів. 

59. Шуляренко Володимир Вікторович – також балотується до Бучанської районної ради. Власник та керівник ПрАТ "ПМК-6", ТОВ "Євробуд" та ТОВ “Виробнича комерційна асоціація “Будівельні інвестиції”.

60. Адамова Людмила Олександрівнаголовний лікар та директор комунального некомерційного підприємства Обухівської райради "Обухівська районна стоматологічна поліклініка".

61. Хітрук Наталія Володимирівна – начальник юридичного відділу ТОВ "Ернерінг", колишній головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ в Одеській області. Помічник на громадських засадах народного депутата Сергія Буніна (фракція “Слуга народу”). Працювала помічником народного депутата VIII скликання Олега Велікіна (фракція “БПП”), який зараз балотується до Київради від партії “УДАР”.

62. Скрипа Євгеній Васильович - депутат Сквирської районної ради від “БПП-Солідарність”, провідний фахівець Національної академії внутрішніх справ.

63. Левицький Олександр Анатолійович – директор торгівельного комплексу "Автоконтинент" на Троєщині (ТОВ "Ремонтник"). Також можливо: помічник нардепа VIII скликання Сергія Хланя (фракція “БПП”); екс-директор ТОВ “Алладін”; кандидат в депутати Київради від “Руху за реформи” Сергія Думчева на місцевих виборах 2015 року.

64. Михальченко Людмила Юріївнадепутат Білоцерківської районної ради (заступник голови фракції ВО “Батьківщина”), член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та захисту прав споживачів. Завідуюча складом ТОВ "Агрофірма Білоцерківська".

65. Гребінь Сергій Миколайович – з березня ц.р. є депутатом Київської обласної ради (фракція ВО “Батьківщина”, округ №47). Голова фермерського господарства (ФГ) "Добробут- 10", екс-директор вже ліквідованого державного підприємства “Сквирський завод по виробництву м'ясокісткового борошна “Ветсанутильзавод”.

66. Бабіч Володимир Михайлович – фізична особа-підприємець в сфері змішаного сільського господарства. Його тезка в 2010 році був обраний від “Нашого края” депутатом Красносільської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області 

67. Єлагін Володимир Володимирович головний лікар та в.о. гендиректора  КНП КОР "Київська обласна лікарня". Керує закладом вже 19 років. В 2006 році висувався до Київської облради від “Народного блоку Литвина”. Раніше був членом президії та головою  постійної комісії з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облради. 

68. Полоз Ірина Володимирівнаначальник відділу відділу претензійно-позовної роботи з фізичними особами київського комунального концерну (КК) "Центр комунального сервісу”. Згідно її декларації за 2019 рік, є членом ГО “Національна асоціація адвокатів України”. За даними ГО, відповідне посвідчення адвоката видано в січні 2019 року Радою адвокатів Полтавської області. В 2019-2020 рр КК “Центр комунального сервісу” двічі закупав юридичні послуги у адвоката Полоз І.В, на загальну суму 54 тис. гривень.

69. Аджапашвілі Лідія Миколаївна – також балотується до Броварської районної ради. В 2015 році балотувалась до Броварської районної ради від ВО “Батьківщина” по округу №15. Менеджер в ТОВ "Редакція журналу “Охорона праці"

70. Вакуленко Михайло Іванович – пенсіонер. Ймовірно, колишній директор КП “Білоцерківтепломережа” та ТОВ “Білоцерківтеплоенерго”.

71. Олексієнко Марія Миколаївнадиректор КЗ “Тарасівське навчально-виховне об’єднання” Великодимерської селищної ради Броварського району. В 2015 році балотувалась до Броварської районної ради від “Радикальної партії Олега ляшка” по округу №16. 

72. Горчинський Віталій Сергійович – також балотується до Козинської селищної ради Обухівського району. Ймовірно колишній начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС в Запорізькій області.

73. Демченко Роман Васильович – начальник внутрішньої безпеки ПСП АФ "Світанок", колишній член наглядової ради ПрАТ “Саливонківський цукровий завод” Тетяни Засухи, син якої очолює цей список..

74. Іващенко Валерій Григорович – власник та директор ПП "Кобальт" (діяльність приватних охоронних служб). В 2015 році балотувався до Білоцерківської міської ради від партії “Рідне місто” по округу №27. В 2012 році балотувався до ВР під №5 списку СПУ.  В 2010 був обраний депутатом Білоцерківської міської ради від “Всеукраїнської партії “Дітей війни”. 

75. Сізик Марина Ігорівна – київський адвокат, юрист в ТОВ "ВБР-Транс" (вантажний автомобільний транспорт). 

76. Соколовська Наталія Мирославівна – також балотується до Вороньківської сільської ради Бориспільського району. Вчитель фізкультури у Головурівській загальноосвітній школі I-III ступенів (Бориспільський район). 

77. Поліщук Дмитро Андрійович депутат Білоцерківської міської ради (фракція “Об'єднання “Самопоміч”), голова постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Заступник начальника відділу інвестицій та розвитку ТОВ "Білоцерківвода". Співзасновник та керівник ГО “Федерація баскетболу Київська області” та Київської обласної федерації баскетболу

78. Бідула Людмила Миколаївна – також балотується до Бучанської районної ради. Депутат Ірпінської міськради (фракція “Солідарність жінок України”, округ №33), голова комісії з питань соціального захисту населення, медицини, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО. Завідувач лікарні Коцюбинської селищної ради. Донедавна працювала директором НКП “Ірпінська центральна міська лікарня”

79. Запорожець Олександр Євгенович – співвласник та керівник ТОВ "Будсервіс", колишній головний архітектор Згурівської райдержадміністрації.

80. Казмерчук Леонід Васильович – також балотується до Пристоличної сільської ради Броварського району. На сайті ЦВК вказаний як водій в ПП "Ковтун Г.В.". ПП “Ковтун Гліб Васильович”. Статус ФОП “Ковтун Галина Володимирівна” також  під питанням, а її повна тезка є головним спеціалістом відділу будівництва та нерухомості господарського управління адміністративного департаменту НСЗУ. Також повний тезка Казмерчука Леоніда Васильвоича вказаний як співзасновник ТОВ “Компанія “Слов'янський союз”.

81. Голіней Віта Анатоліївна – на сайті ЦВК вказана як ріелтор “Агентства нерухомості "АллаВіта". За таким запитом пошуковик google видає лише Facebook-сторінку по бориспільській нерухомості. Єдина юрособа за такою назвою – ТОВ “АллаВіта” – зареєстровано в Донецьку та займається дослідженням громадської думки. Статус ФОП Голіней Віта Анатоліївна з Борисполя під питанням. 

82. Куценко Святослав Вікторович – в 2015 році був обраний депутатом Ірпінської міської ради VII скликання від партії “Нові обличчя” мера Ірпеня Володимира Карплюка, але Ірпінська ТВК в 2017 році позбавила його мандату і всі суди він програв

На парламентських виборах 2019 року очолював ОВК №95 від ВО “Батьківщина”, та був висунутий кандидатом в народні депутати по цьому округу від “Громадянської позиції”. В цьому ж окрузі на виборах президента в 2019 році був представником кандидата Володимира Зеленського. На парламентських виборах 2014 року очолював ОВК №95 від Ліберальної партії України. Також пишуть, що в 2010 році він обрався до Ірпінської міськради від Громадянської позиції”, проте в офіційних джерелах не вдалось знайти цьому підтвердження

Співвласник ТОВ "Метрокс" (будівництво житлових і нежитлових будівель) та власник ПП “Павліна-СЛ”. Волонтер благодійного фонду "Здорова нація", який, схоже, не має юридичної реєстрації.

83. Бойко Катерина Василівна – на сайті ЦВК сказано, що вона працює головним бухгалтером КП Щасливської сільської ради "Житлово-комунальний комбінат "Щасливський" (Бориспільський район), проте остання її відповідна декларація є лише за 2018 рік.. Начальником КП працює Євгеній Катасонов, №48 цього списку.

84. Нагребельний Андрій Олегович – діючий співвласник та колишній голова наглядової ради (2014-2019 рр) ПрАт "АТЕК".

В ті ж роки гендиректором “АТЕК” була Лариса Ільєнко, нинішній голова Обухівської райради, яка зараз балотується на голову Обухівської ОТГ від “Батьківщини”. ЇЇ старша донька ВІкторія Ільєнко під №5 цього списку. Ще один бенефіціар “АТЕК” Марина Шейгас балотується до Київської облради під №48 цього списку.

Андрій Нагребельний – колишній керівник Києво-Святошинської районної парторганізації ВО “Батьківщина”. В 2019  році балотувався від партії до ВР по 95 округу. В 2006 році балотувався до ВР по списку виборчого блоку “Влада народу”.

Згідно його декларації за 2018 рік, є власником ТОВ “Багатогалузеве підприємство “Рідна земля”, співвласником та директором ТОВ “Професійний бійцівський союз”, співвласником ТОВ “Траум Фабрік”, ТОВ “Біопромінь”, ТОВ “Фінансово-правова група “Лад” і ТОВ “Господарсько-комерційний центр українського реєстрового козацтва”.

Співзасновник ГО “Спілка учасників АТО “Патріот” і БО “Благодійний фонд “Пересвіт”.

Кандидати до Київської обласної ради від  "Батьківщини" на місцевих виборах 2020 розподілені по окружним спискам наступним чином.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

1. Браславський Руслан Георгійович

2. Шугалєєва Ірина Григорівна

3. Боровська Наталя Вікторівна

4. Алєксєєва Ірина Олександрівна

5. Русс Олександр Миколайович

6. Михальченко Людмила Юріївна

7. Вакуленко Михайло Іванович

8. Іващенко Валерій Григорович

9. Поліщук Дмитро Андрійович

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

1. Світовенко Віктор Вікторович.

2. Бойко Галина Миколаївна.

3. Громадецький Олександр Миколайович.

4. Овдієнко Маріанна Олександрівна.

5. Мартиновський Олександр Валерійович.

6. Боціон Григорій Павлович.

7. Марчук Наталія Яківна.

8. Марченко Галина Миколаївна.

9. Чичикало Анатолій Петрович.

10. Скрипа Євгеній Васильович.

11. Гребінь Сергій Миколайович.

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

1. Левітас Ігор Маркович.

2. Бебешко Анатолій Сергійович.

3. Дзюба Лариса Павлівна.

4. Кацан Роман Вікторович.

5. Катасонов Євгеній Вікторович.

6. Полоз Ірина Володимирівна.

7. Соколовська Наталія Мирославівна.

8. Казмерчук Леонід Васильович.

9. Голіней Віта Анатоліївна.

10. Бойко Катерина Василівна.

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

1. Сапожко Марина Анатоліївна.

2. Сімановський Олександр Володимирович.

3. Тимченко Сергій Володимирович.

4. Хоменко Володимир Миколайович.

5. Калашник Валерій Іванович.

6. Авраменко Анатолій Миколайович.

7. Чайка Людмила Григорівна.

8. Куценко Наталія Григорівна.

9. Аджапашвілі Лідія Миколаївна.

10. Олексієнко Марія Миколаївна.

11. Запорожець Олександр Євгенович.

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

1. Притуляк Олег Вячеславович.

2. Колодій Олександр Миколайович.

3.Нелюбин Віталій Леонідович.

4. Чечко Світлана Валентинівна.

5. Григорусь Микола Павлович.

6. Полякова Ярослава Андріївна.

7. Шуляренко Володимир Вікторович.

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

1. Бебешко Олена Олександрівна.

2. Жеков Іван Іванович.

3. Кременчук-Дворнікова Віолетта Віталіївна.

4. Копаниця Олександр Миколайович.

5. Бабіч Володимир Михайлович.

6. Сізик Марина Ігорівна

7. Бідула Людмила Миколаївна

8. Куценко Святослав Вікторович

9. Нагребельний Андрій Олегович

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

1. Литовченко Владлена Володимирівна.

2. Дзюба Олександр Миколайович.

3. Іванов Трохим Сергійович.

4. Швець Наталія Петрівна.

5. Полякова Оксана Володимирівна.

6. Сергеєв Володимир Миколайович.

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

1. Панченко Ірина Сергіївна.

2. Ільєнко Вікторія Володимирівна.

3. Устименко Дмитро Олександрович.

4. Лук’яненко Олександр Іванович.

5. Канакі Сергій Олександрович.

6. Шейгас Марина Валеріївна.

7. Шушаков Костянтин Олександрович.

8. Адамова Людмила Олександрівна.

9. Хітрук Наталія Володимирівна.

10. Левицький Олександр Анатолійович.

11. Горчинський Віталій Сергійович.

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

1. Старикова Ганна Віталіївна.

2. Піцик Григорій Віталійович.

3. Ульянова Наталія Юріївна.

4. Сперкач Наталія Василівна.

5. Датко Наталія Іванівна

6. Павловський Сергій Петрович.

7. Романенко Наталія Олександрівна.

8. Єлагін Володимир Володимирович.

9. Демченко Роман Васильович.

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Олексій Алтинов, Костянтин Гродзинський

Теги: батькивщина, местные выборы 2020, киевский областной совет, анна старикова, константин бондарев, лариса ильенко, татьяна засуха, андрей засуха, атэк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій