неділя, 28 квітня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Коцюбинське

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Коцюбинське

Протягом грудня 2023 року селищна влада Коцюбинського разом з підпорядкованими їй комунальними підприємствами зробили замовлень на 3,35 млн гривень. Найбільшу увагу минулого місяця приділили селищному ліцею №1 – більше мільйона гривень спрямували на інтерактивний комплекс, навчальне обладнання і літературу, а також на ремонт його підвалу для облаштування Пункту незламності. Водночас не тільки облаштуванням цього пункту в Коцюбинському підготувалися до можливих блекаутів та надзвичайних ситуацій – в грудні серед іншого закупили пʼять генераторів, а також сформували стратегічний запас чорного чаю та печива.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у грудні 2023 року Коцюбинська селищна рада спільно зі своїми підрозділами та підприємствами уклали за результатами публічних закупівель 39 договорів на 3,35 млн гривень.

Найбільші видатки

Найдорожчим замовленням Коцюбинського став капремонт водопостачання по вулиці Залізничній в селищі за 519,25 тис. гривень. Відповідний договір був укладений виконкомом селищної ради 14 грудня та передбачав виконання робіт в період з 11 по 16 грудня. За цей час запланували встигнути виконати підготовчі роботи, завести комплектуючі, пробурити землю, затягти трубу, улаштувати колодязі, підключити воду, вивезти сміття та упорядкувати прилеглу територію. Станом на 10 січня поточного року про виконання вказаного договору на сторінці закупівлі ще не відзвітували.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Замовником наступних дороговартісних договорів виступило Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради. Так, з невеликим відставанням від першого місця серед найбільших замовлень селища опинилися договори на покращення матеріально-технічної бази Коцюбинського ліцею №1 на загальну суму майже 493 тис. гривень. З них на 317,64 тис. гривень придбали, навчальне обладнання, серед якого 4 кейси із математики для учнів 5-6 класів, 2 мікроскопи, скелет людини з органами, 15 наборів мікропрепаратів “Ботаніка” та стільки ж лабораторних наборів лабораторних мікропрепаратів, 4 набори для вивчення механіки, 1 набір мікропрепаратів “Гриби”. На решту 175,2 тис. гривень було замовлено інтерактивний комплекс та інтерактивну панель для цього ж ліцею.

Третій за вартістю договір (ціна – 392,2 тис. гривень) грудня також стосується Коцюбинського ліцею №1 та передбачає виконання поточного ремонту його підвалу під харчоблоком для облаштування тимчасового пункту обігріву (захисна споруда – Пункт незламності). У вказаному приміщенні повинні пофарбувати стіни, стелю та підлогу, замінити двері, виконати електромонтажні роботи та вивезти сміття. Виконати ці роботи планували за максимально короткі терміни – за три дні (з 5 по 7 грудня), однак чи встигли реалізувати ці плани невідомо, оскільки звіт про виконання вказаного договору не опублікований.

Четвертий з найкоштовніших договорів (ціна – 219,65 тис. гривень) Коцюбинського передбачає постачання для згаданого ліцею №1 навчально-методичної літератури для учнів та педагогічних працівників. За вказані кошти у видавництва “Ранок” замовили близько 30 найменувань літератури, серед яких навчальні програми з різних предметів та класів, збірники диктантів, словники, посібники та довідники школяра.

Заключним в ТОП-5 найдорожчих замовлень селища в грудні стали пʼять бензинових (4 трифазних та 1 однофазний) генераторів за 210,72 тис. гривень. Доставити їх на замовлення Управління освіти, культури, молоді, спорту повинні були до кінця 2023 року, однак звіту про виконання договору у відкритому доступі станом на 10 січня ще немає.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також минулого місяця виконком Коцюбинської селищної ради закупив чорного чаю на 140 тис. гривень та затяжного печива “Грона Марії” на 97 тис. гривень. В договорах вказано, що ці покупки здійснюють “для створення стратегічного запасу задля забезпечення продовольчої безпеки населення на випадок надзвичайної ситуації на території громади”. Кожного товару закуплено по 4 тисячі одиниць (35 гривень за одиницю чаю та 24,28 гривень за одиницю печива), при цьому в опублікованих документах відсутня інформація щодо одиниці виміру, тому не вдалося зʼясувати – які саме упаковки та якою масою закупили.

Серед інших замовлень Коцюбинського в грудні:

  • бінокуляр нічного бачення для військових майже за 130 тис. гривень;

  • відшкодування співвласникам багатоквартирних будинків громади вартості закупівлі генераторів на загальну суму 109 тис. гривень.

Протягом грудня в Коцюбинському замовлення здійснювали 4 розпорядники коштів. Як видно з топових замовлень селища, на найбільшу суму – 1,42 млн гривень – договорів уклало Управління культури, молоді та туризму селищної ради. 


Найбільші підрядники

Замовляли минулого місяця в Коцюбинському товари, послуги та роботи у 23 компаній та підприємців. Значного відриву по ціні укладених договорів немає у жодного з підрядників.

На найбільшу суму підрядів дісталося ТОВ “Торгівельна компанія “Рубікон” (*), в якого замовили капремонт водопостачання по вулиці Залізничній, а також матеріали для ремонту зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання в селищі (загальна ціна договорів – 573,62 тис. гривень). На другому місці ТОВ “Інтер КО” (**), якому довірили ремонт підвалу Коцюбинського ліцею та в адміністративного приміщенні по вул. Доківська, 2 (загальна ціна двох договорів – 469,29 тис. гривень). Третє місце у ТОВ “Еменс” (***), в якого купили генератори та інтерактивні комплекс і панель для Коцюбинського ліцею №1 (загальна ціна договорів майже 386 тис. гривень).

20 компаній та підприємців, які у грудні отримали в Коцюбинському замовлення на найбільші суми 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Торгівельна компанія “Рубікон” зареєстровано в 2018 році у Боярці Фастівського району Київщини. Власниця та керівниця -  Оксана Полулященко.

ТОВ “Інтер КО” зареєстровано в 2016 році в селі Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області. Компанією володіє Олександр Крутік. Останній в 2015 році балотувався до Києво-Святошинської райради від ВО “Свобода”, а в 2020 році – до Борщагівської сільради від цієї ж партії.

ТОВ “Еменс” зареєстровано в 2018 році в Києві. Засновницею та директором ТОВ є Наталія Чечина-Дмитренко. 

Нагадаємо, що KВ аналізувала замовлення Коцюбинського також за квітень 2023 року. Тоді селищна влада зробила замовлень на 11,29 млн гривень, третину яких спрямували на екскаватор JCB. В ході його закупівлі виконком селищної ради звинуватили в прописанні умов тендеру під один бренд і одного учасника – ТОВ “АК “Інтер Авто-трейдинг”, яке, до слова, фігурує в кримінальному провадженні за підозрою в продажі техніки за завищеними цінами.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

Коцюбинську селищну раду з 24 жовтня 2018 року очолює Сергій Даніш (на колажі). Нагадаємо, спочатку він, будучи депутатом цього органу місцевого самоврядування, став виконувачем обов'язків голови даної ради, а 25 жовтня 2020 року був обраний очільником Коцюбинського вже на повноцінній основі за результатами місцевих виборів.

Читайте також: Справи насущні: скільки та на що в лютому витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Березань

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачали Чабани

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Українка

Справи насущні: скільки та на що у лютому витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Тетіїв

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у березні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачало Коцюбинське

 Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачала Боярка

Справи насущні: скільки та на що у квітні витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Калита

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Баришівка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Велика Димерка

Справи насущні: скільки та на що у травні витрачала Тараща

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Бориспіль

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Узин

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Іванків

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Яготин

Справи прокурорські: за час воєнного стану Офіс генпрокурора витратив на своє утримання понад 200 млн гривень

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Козин

Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Миронівка

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачав Славутич

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачали Бровари

Справи насущні: скільки та на що у серпні витрачала Кожанка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Гостомель

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачало Рокитне

Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2023-го витрачав Васильків

Справи насущні: скільки та на що у жовтні витрачало Ставище

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачали Гребінки

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Київ

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачав Переяслав

Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2023-го витрачала Сквира

Справи насущні: скільки та на що у грудні 2023-го витрачало Немішаєве

* ТОВ “Торгівельна компанія “Рубікон” (код ЄДРПОУ: 42545095)

** ТОВ “Інтер КО” (код ЄДРПОУ: 41041106)

*** ТОВ “Еменс”  (код ЄДРПОУ: 42647754)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, бучанський район, справи насущні, коцюбинське, витрати, сергій даніш, коцюбинська селищна рада, інтер ко, рубікон, еменс

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.