среда, 28 июля 2021 г.

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

КОДА погодила освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

Київська облдержадміністрація продовжує оновлювати ліцензії на надання освітніх послуг дитсадкам та школам Київщини. Право навчати і виховувати дітей цього разу одержали і сім приватних освітніх закладів. Загалом обласна влада ліцензувала освітні послуги закладам у п’яти районах області.

Як стало відомо KV, голова Київської ОДА Василь Володін підписав низку розпоряджень щодо впровадження загальної середньої освіти на Київщині комунальним та приватним навчальним закладам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Комунальні

У Бучанському районі на території Ірпінської громади дошкільною освітою 150 осіб охопить ясла-садок №10 "Знайко" Ірпінської міськради. Заклад розташований у центрі Ірпінської громади – місті Ірпінь по вулиці Курортна, 9, і згідно із рішенням Ірпінської міської ради, був створений у липні 2019 року. На сайті інформаційної системи управління освітою області повідомляється, що потужність закладу розрахована на 140 осіб, і нині тут виховується 124 дітей. Керує установою – Олена Кушнарьова.

У Білоцерківському районі без проходження процедури ліцензування 41 одна ліцензія дісталася 10 школам та чотирьом дитсадкам Узинської громади. Загалом у громаді зможуть одержати дошкільну освіту 417 дітей, а шкільна мережа розрахована на 4 472 учнів. По три ліцензії на початкову, базову та профільну освіти мають опорний заклад №1 І-ІІІ ступенів, Узинська гімназія, школа №2 І-ІІІ ступенів та Острійківська школа І-ІІІ ступенів. Решта одержали по три базові ліцензії та четверту – на дошкілля, або мають лише І-ІІ ступені. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Погребівська гімназія Васильківської міськради (Васильківська громада) Обухівського району має три ліцензії. Погребівська гімназія – заклад загальної середньої освіти, що має у своїй структурі дошкільний підрозділ, початкову школу (1-4 класи) та гімназію (5-9 класи). Тож і ліцензії одержав відповідні: на початкову освіту з обсягом в 120 осіб, базову – 150 осіб та дошкільну – 40 осіб. Гімназія розташована у селі Погреби по вулиці Центральна, 14 і керує установою спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Віталій Красніков.

На фото: Погребівська гімназія

Приватні

У Бучанському районі три ліцензії на провадження освітньої діяльності одержав приватний заклад – Коцюбинська приватна гімназія "Атлант Ван Скул".

Заклад функціонує у Коцюбинській громаді за адресою: вулиця Доківська, 14-А і планує охопити загальною середньою освітою таку кількість дітей: початковою – 300 осіб, базовою – 200 осіб та дошкільною – 50 осіб.

Про гімназію "Атлант Ван Скул" відомо, згідно з даними аналітсистеми YouControl, що ТОВ було зареєстроване у березні цього року. Його статутний капітал складає 50 тис. гривень, а керує ним киянка Алла Душкіна, яка також є членом Жіночого руху "За Майбутнє" і балотувалася восени до Київської міськради. Власницею же навчального закладу є також киянка Ольга Климець. 

Крім того, Климець є співвласницею ще вісьмох компаній. Наприклад, із надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна (ТОВ "Фірма Фаундленд" та ТОВ "Енкі Кепітал"), управління нерухомим майном за винагороду (ТОВ "ЮФ "Гарантія та захист" та ТОВ "Енріч"), будівництва житлових і нежитлових будівель (ТОВ "БК "Євромонтажбуд"), будівництва споруд електропостачання (ТОВ "Атлант-Інженіринг"), комплексне обслуговування об'єктів (ОК "СТ "Пірамида" та ОК "Садівниче товариство "Скіфська долина", Одеська область). 

Більшість із цих ТОВ та їх власників включені в "Атлант" (одна з найстаріших будівельних компаній на ринку, яка представлена і в Коцюбинському). Будівельна ж компанія, зокрема, входить до групи компаній "Олімп", яку очолює народний депутат 5-6 скликань Павло Климець.

На фото: Коцюбинська приватна гімназія Atlant One School

У самій же школі пропонують навчання за трьома освітніми програмами: НУШ, "Інтелект України" та "На крилах успіху". Заклад розташований на закритій території, а в класах групи до 15 осіб. Навчатимують тут і англійській, є творчі та спортивні студії, при закладі діє дитсадок "Білченя". І як повідомляла раніше KV, заклад також нещодавно одержав ліцензію у сфері дошкільної освіти.

Читайте: КОДА ліцензувала діяльність 44 шкіл та десяти дитсадків Київщини

У Бучі (Бучанська громада) по вулиці Кожедуба Івана, 3 планує займатися вихованням 20 дітей фізична-особа підприємець Ірина Коломієць. Як підприємець, вона зареєстрована у місті Бровари у червні 2016 року. І в основному сфера її діяльності пов’язана із дошкільною освітою, серед іншого – торгівля, надання послуг.

Низка ліцензій відійшла до навчальних закладів Вишневої громади. Серед них  два заклади з назвою приватний ліцей "Нест Екедемі". Обидва розташовані в селі Крюківщина  по вулиці Богуна Івана, 1 та по вулиці Освіти, 6. Їм КОДА погодила шість ліцензій з однаковими обсягами для кожного: 100 осіб (початкова освіта), 60 осіб (базова) та 40 осіб (профільна).

По вулиці Богуна Івана гімназія зареєстрована як приватний заклад лише два місяці тому, а по вулиці Освіти як ТОВ ще у квітні 2017 року. Обидва належать Ярославі Діб і мають однаковий статутний капітал у розмірі 200 тис. гривень. 

На сайті Академії зауважено, що тут здійснюють навчання за декількома методиками. Серед них державний освітній стандарт НУШ, елементи програми "Росток" і “Інтелект України", PYP (IB World) – програма для початкової школи, СЕНО – програма соціально-емоційного і морального виховання, екологічне виховання тощо. Крім того, при закладах діють 15 студій. Вартість навчання коштуватиме тут від 14,5 тис. гривень в місяць зі вступним внеском у розмірі 9 тис. гривень, а середня школа від 15,5 гривень на місяць. Внесок становить вже 10 тис. гривень. При закладі також надають і дошкільну освіту.


Також в Крюківщині по вулиці Одеська, 23 мешканці громади можуть віддати на виховання 46 дітей фізичній особі-підприємцю Ірині Мельніченко. Підприємиця, як ФОП, зареєстрована в Обухові нещодавно – у липні минулого року. І її діяльність в основному пов'язана з освітою. 

У Вишгородському районі повторно звернувся до КОДА і з рештою одержав ліцензію у дошкільній сфері з обсягом на 30 осіб приватний заклад дошкільної освіти "Смартіс" для філії ТОВ "Заклад дошкільної освіти "Смартіс", що діє у Вишгороді по вулиці Ватутіна, 111.

KV вже повідомляла, що основний підрозділ "Смартіс" розташований у Києві на Оболонському масиві і ліцензію на дошкільну освіту здобув ще у вересні 2020 року.  Це, загалом, приватний дитсадок з авторською програмою, що спрямована на різносторонній розвиток дітей від 1,5 до 6 років. Тут використовують методики М. Зайцева, Г. Домана, М. Монтессорі, ментальної арифметики та Вальдорфської системи. 

В Обухівському районі надаватимуть також дошкільну освіту ТОВ "Плейрум". Йому погодили обсяги на 60 осіб. Цей навчальний заклад заснований у жовтні 2020 року у селищі Козин (Козинська громада) за адресою: вулиця Київська, 170. Саме ж ТОВ зареєстроване у Києві на двох власників – Олесю Божко та Катерину Мартинову. Розмір статутного капіталу складає тут 10 тис. гривень, а керує ТОВ Марина Семишкурна. 

Божко ж, крім дитячих клубів Playroom, які розміщені також і в столиці, є власницею навчального закладу "Школа Атлантика" та співзасновницею низки громадських організацій. 

Playroom kids club у Козині – англомовний дитячий садок, в якому заняття переважно ведуться англійською мовою. Викладають як носії мови, так і українські викладачі, які працюють за сучасними європейськими та американськими методиками. Крім садочка, тут діють мовні клуби, творчі, кулірнарні та танцювальні  гуртки тощо. Вартість перебування у такому закладі складає від 20 до 22 тис. за тиждень, і це не враховуючи реєстраційного внеску у розмірі 22 тис. гривень. 

На фото: Дитячий клуб Playroom в Koзині

Ще три ліцензії відійшло до Бориспільського району, а саме: ТОВ "Бориспільський приватний ліцей "Ліга М". Заклад надаватиме початкову освіту з ліцензованим обсягом 100 осіб, базову -  75 осіб та профільну – 45 осіб у селі Чубинське по вулиці Калнишевського Петра, 4. Ліцей створений нещодавно – 12 травня цього року. Його заснували киянки Надія Шиманська та Людмила Сєдова зі статутним капіталом у розмірі 100 тис. гривень. 

Нагадаємо, як повідомляла раніше KV, до 2027 року в Україні мають остаточно впровадити профільну школу. За цей час навчальні заклади реформують та переведуть на трирівневу освітню систему. Київська ОДА вже погодила сім ліцензій на провадження профільної середньої освіти вищим навчальним закладам. Це -  обласні академії та фахові коледжі при ВНЗ. Профільна та допрофесійна підготовка стане доступною для старшокласників більшості міських громад регіону.

Читайте: Профілізація: на Київщині сім вищих навчальних закладів надаватимуть профільну освіту

Схвалено 20 ліцензій і державним професійним та технічним ліцеям столичного регіону також в сфері профільної освіти. Здобути повну загальну середню освіту та водночас професійні навички на Київщині тепер можливо на базі 17 тергромад. 

Читайте: Профілізація: на Київщині ліцензували діяльність ще 20 профліцеїв

Київська ОДА також оновила освітні ліцензії комунальним закладам обласної ради. Це – навчальні заклади в Білоцерківському, Бучанському, Фастівському, Бориспільському та Обухівському районах. Ліцензії одержали фахові коледжі, вищі навчальні заклади та ліцеї технічного спрямування. Загалом здобувати майбутню професію школярі Київщини зможуть у 10 профільних школах. Ще 24 ліцензії губернатор схвалив десяти спецзакладам І-ІІІ рівнів акредитації. 

Читайте: Старша школа: на Київщині визначили обсяги профільного навчання

* Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 10 "Знайко" Ірпінської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ: 43700572). 

** ТОВ "Коцюбинська приватна гімназія "Атлант Ван Скул" (код ЄДРПОУ: 43943500). 

*** ТОВ "Приватний заклад дошкільної освіти "Смартіс" для філії ТОВ "Заклад дошкільної освіти "Смартіс". 

**** Приватний заклад "Приватний ліцей "Нест Екедемі" Київської області (код ЄДРПОУ: 44194409).

ТОВ "Приватний Ліцей "Нест Екедемі" Київської області” (код ЄДРПОУ: 41282261).

***** ФОП Мельніченко Ірині Миколаївні (реєстраційний номер: 3315516662).

******  ФОП  Коломієць Ірині Миколаївні (реєстраційний номер: 3022601569).

******* ТОВ "Плейрум" (код ЄДРПОУ: 43851236).

******* ТОВ "Бориспільський приватний ліцей "Ліга М" (код ЄДРПОУ: 44270494).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, образование, Обуховский район, бориспольский район, вышгородский район, лицензия, распоряжения, бучанский район, среднее образование, частная школа, профильное образование, базовое образование, частный детский сад

вторник, 27 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
“Киевводоканал” рассказал, почему вода из-под крана лучше бутилированной
20:05
Киевлян предупреждают о возможных в среду грозах и шквалах ветра
19:45
Столичные коммунальщики собираются реставрировать сгоревший дом на улице Китаевской
19:25
“Киевтеплоэнерго” через суд требует от “Укргаздобычи” продавать газ украинской добычи без посредничества “Нафтогаза”
19:05
У рамках “Великого будівництва” на Київщині відремонтували ще одну сільську дорогу
18:45
В приложении “Киев Цифровой” появится возможность голосования за проекты Общественного бюджета
18:23
Жители Украинской общины требуют отмены решения о повышении налоговых ставок
18:03
KAN обнародовал видеодайджест о ходе строительства ЖК “Республика” за июль
17:45
В КГГА заявляют, что победившие в конкурсе перевозчики подписывают договора на новых условиях
17:23
В мероприятиях, посвященных 1033-летию Крещения Киевской Руси, приняли участие около 55 тысяч жителей и гостей столицы (видео)
17:16
Руководству АРМА сообщено о подозрении в присвоении “воровского общака”
17:02
В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
16:45
На Київській митниці ДБР ліквідувало канал контрабанди товарів на десятки мільйонів гривень (фото)
16:23
Разделение должностей главы КГГА и мэра Киева наладит процесс управления городом, – эксперт
16:01
В “Киевспецтрансе” заявили о возможном срыве графика вывоза мусора из-за действий СБУ на полигоне бытовых отходов №5
Календарь событий
В ожидании дождей. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-25 июля 2021 года)
27 июля 2021 г. 19:30
В ожидании дождей. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-25 июля 2021 года)
КК “Киевавтодор” в 2021 году за бюджетные средства реконструировала дождевую канализацию на “Новой Дарнице”, однако во время недавнего ливня улицы и дома снова подтопило. Протокольное поручение Виталия Кличко об охране здания бывшего детсада на столичной Дарнице было проигнорировано. Местные жители пытаются не допустить обустройства автостоянок вблизи озера Синятин, хотят там парк. Аудиторы КГГА выявили миллионные потери при проведении термомодернизации одного из детсадов в Подольском районе, но заказчик работ – КП “Киевстройреконструкция" – не спешит отчитываться о возмещении ущерба. Жители столичной Соломенки возмущены крайней переполненностью местной гимназии. Об этом и многом другом — в очередном обзоре запросов и обращений депутатов Киевсовета от КиевVласть.
Операция “Ноев ковчег”: как подчиненные Кличко будут спасать Киев от потопов
27 июля 2021 г. 12:00
Операция “Ноев ковчег”: как подчиненные Кличко будут спасать Киев от потопов
Вероятно, в Киевской горгосадминистрации (КГГА) вскоре создадут рабочую группу по изучению состояния и проблем системы городской дождевой канализации. Сделать это поручил городской голова Виталий Кличко, отреагировав на возмущение депутатов по поводу того, что 19 июля Киев был затоплен после непродолжительного ливня. Будет ли с этого какой-то толк – большой вопрос. Проблема “киевских потопов” не нова: ее на Крещатике, 36 обсуждают уже не первый год, но вместо принятия действенных мер предпочитают лишь сетовать на “залповые” дожди. При этом, из городской казны, по самым скромным подсчетам, на содержание и ремонты ливневой канализации за пять лет потратили около 260 млн гривен. Увы, киевляне результата не видят – за последние полтора года жаловались городской власти на работу “ливневок” 3050 раз.