Завтра, 6 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Баришівський
Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Баришівський
Березань: Героїв Небесної Сотні, Київська, Залізничний, Чайковського пров., Привокзальна, Чайковського, ім. Григорія Сковороди, Набережна, Михайлівська, ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях, Білоглинна, Медична, Медичний пров., Гоголя пров., Гоголя, Білоглинний, Партизанський, Молодіжна, Жовтнева, Некрасова, Горького, Фермерський, Мічуріна, 1-го Травня, Першотравневий, Торфяна, 1-го Травня пров., Лісова, Переяслівська, Коцюбинського пров., Романівський, Кузнецова пров., Поліська, Солов'їний, Кузнецова, Короленка, Каштановий, Озеряний, Питомний, Мічуріна пров., Володимирський, Весняний, Будівельників, Сумська, Поліський, Сумський, Волошкова, Миру пров., Філатова, Франка, Комарова, Гагаріна, Зенітний, Енергетиків
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Дрозди: Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Дрозди: Польова, Ферма
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Сорокотяги: Центральна, Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Узин: Миру, Патріотів, Молодіжна
Воровського: Комсомольська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Узин: Шевченка
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Сквирське Шосе, Толстого, Толстого пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Білоцерківський
Біла Церква: Сквирське Шосе, Толстого, Толстого пров.
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Білоцерківський
Біла Церква: Нєкрасова
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 20 год
Богуславський
Богуслав: Гагаріна, Шевченка, Стадіонна, Шевченка пров., Я.Мудрого, Трудова, Поштовий, Франка
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
Богуславський
Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Процiв: Івана Кудрі
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гнідин: Урочище Млиново, Дачна
Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"
Підключення/відключення споживачів
з 8 по 19 год
Бориспільський
Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна
Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова
Сулимівка: Леніна
Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний
Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова
Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка
Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна
Велика Олександрiвка: Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Старокиївська, Лермонтова, Київський Шлях, Радянська, Ватутіна, Гришинська, Володимира Момота, Котляревського, Данила Амеліна, Некрасова, Садова, Мічуріна, Жовтнева, Бориса Дробинського, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського, Новопрорізна, Гоголя, Дем`яна Кошмана пров., Дем`яна Кошмана, Гоголя пров., Братуся, Івана Миколайчука, Глибоцька, Сонячна, Гришинський пров., Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Чехова, Крилова, Митрополита Шептицького, Нижній Вал, Франка, Європейська, М.Карпенка, Нижній Вал пров., Тараса Трясила, Дружби, Скіфська, Нова, 1-го Травня пров., Першотравнева, Першотравневий, Кооперативний, Банківська, Стадіонна, Байди-Вишневецького, Миру, Полтавська, Сергія Камінського, Толстого пров., Георгія Тороповського, П.Грабовського, Чубинського, Новопрорізний, 60 Років СРСР пров., Молодіжна, Пушкіна, Деснянська, 60 Років СРСР, Прорізний, Калинова, Л.Курбаса пров., Бежівка, Привокзальна, Каховська, Дружби пров., Богдана Хмельницького, Сорочинська, Будівельний пров., Мануільського, Богдана Хмельницького пров., Бабкіна пров., Ясна, Михайлівська, Привокзальний, Весняний, Січнева
Васильки: Польова
Процiв: Веселкова
Гнідин: Вишнева
Велика Стариця: Стасюка
Дударкiв: Щорса пров.
Кiрове: Польова
Артемівка: Травнева
Воронькiв: Миру
Щасливе: Фестивальна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Любарцi: Ентузіастів, Механізаторів пров., Ново-Петровська, Молодіжна, Сонячна, Сонячний, Макаровицька
Петропавлівське: Бориспільська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бородянський
Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Луб'янка: Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Рудня: Київська, Козацька
Бровари: Онікієнка Олега
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Літки: Молодіжний, Челюскіна, Грушевського, Буслівський, Коцюбинського, 8 Березня, Пушкінський, Лесі Українки, Грушевий, Б.Хмельницького, Харченка, Покровська, Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський, Бузковий, Шевченка, Каштанова, Набережна, Савченка, Луговий, Кошового, Київська, Літківська, Урочище "Лозовик", Лісова, Яблунева, Садова, Велика Садова, Зоряна, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Буслівська, Травнева, Миру, Північна
Бервиця: Ступака, Котовського, Шевченка
Соболівка: Ватутіна, Островського, Київська
Літочки: Ватутіна, Озерна
Рожни: Б.Хмельницького, Літківська, Молодіжна, Літківський пров., Травнева
Богданівка: Богдана Хмельницького
Семиполки: З.Космодем'янської, Дніпровська
Залісся: Резиденція
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Русанів: Молодіжна, Київська, Спеціалістів
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Літки: Чоповського
Рожни: Лисенка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Літки: Музиченка, Шевченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Русанів: Молодіжна, Київська, Спеціалістів
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Вільшанська Новоселиця: Леніна, Гагаріна, Набережна, Радянська, Тарнавського, Матросова, Петровського, Дзержинського
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Вишгородський
Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Вишгородський
Новосілки: Київська, Оболонська, Леніна, Корольова, Яблунева, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Вишгородський
Лютіж: Перша Лінія, 1 Лінія, СТ“Флора”, Садова, Шевченка, Вітряного, Приморська
Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева, Вулиця невизначена, Петрівська, Петрівський пров., Урочище Кагати, Нагірна, Старий Сад, Букаєвиця, Дачна, Радянська, Петрівські кручі, Межигірська, Приморський, Лазурна, Гагаріна, Поповича, Польова, Тітова, Шевченка, Сагайдачного, Горіховий, Дубровська
Воропаїв: Лугова
Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса, Набережно – Дніпровська, Межигірська, Святослава Князя, Гречка, Шевченка, Пушкіна, Островського, Лесі Українки, Ворошилова, Урочище “Княжне”, Жовтнева, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна, Блюхера, Шкільна, Куйбишева, Ватутіна, Лермонтова-Новопрорізна, Лермонтова, Пушкіна пров., Пушкіна-Новопрорізна, Лілейна, Преображенська, Затишна, Незалежності, Горького пров., 1-го Травня, 1-го Травня пров., Ново – Київська, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив "Ягоди", Богдана Хмельницького
Вишгород: Шолуденка
Усунення дефекту
з 8 по 16 год
Вишгородський
Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська
Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий
Толокунь: Лісна
Рови: Шевченка
Синяк: Депутатська
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 9 по 17 год
Вишгородський
Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева
Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів
з 10 по 18 год
Володарський
Рачки: Леніна, Шевченка, Молодіжна, Суворова, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Згурівський
Згурівка: Миру, Корольова, Будівельників, Полтавська, Дружби, Миргородська, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Іванківський
Шпилі: Шевченка, Шевченка пров., К.Фещенко, Миру, Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Ірпінський
Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська, Білостоцька, Бучанська, Композиторів, Героїв Ворзеля, Пушкіна, Героїв Ворзеля пров., Залізнична, Миру, 1-го Травня просп., Свободи просп., Крилова, Паризької Комуни, Курортна, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Борщагівська, 1-го Травня, Ворошилова, Стражеска, Лермонтова
Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна, Шкільна
Буча: Суворова
Ірпінь: 1-го Травня, Миру
Коцюбинське: Шевченка
Нові Петрівці:
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ірпінський
Буча: Ястремська, Києво-Мироцька, Камінського, А.Солов'яненка, І.Світличного, В. Кондратюка, М. Дунаєвського, 4 Лінія, Вадима Гетьмана, Є. Коновальця, Верьовки Григорія, Степана Васильченка, Володимира Антоновича
Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750
Мироцьке: Паркова, Щорса, Чапаєва, Радянська, Радгоспна
Гостомель: Свято-Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ірпінський
Буча: Чкалова, Вокзальна, Воїнів Інтернаціоналістів
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Бобриця: Козацька, Шевченка, Леніна-Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Личанка: Шевченка, Садовий, Шкільна, Центральна, Баштанна, Вагнера, Покровська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка
Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко
Тарасівка: Котляревського, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.
Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого
Білогородка: Виноградна, Молодецька
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
К.-Святошинський
Боярка: Дежньова, 8 Березня, Чубаря, Івана Коваленка, Гоголя, Вербна
Ремонтні роботи
з 10 по 18 год
Кагарлицький
Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева
Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова
Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова
Технічне переоснащення
з 6 по 18 год
Макарівський
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Технічне переоснащення
з 6 по 18 год
Макарівський
Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева
Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова
Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова
Технічне переоснащення
з 6 по 18 год
Макарівський
Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва
Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка
Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня
Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка
Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова
Кодра: Шевченка
Мотижин: В.Довгича, Шевченка
Соболівка: Лісна
Макарів: Стуса Василя
Мостище: КТП в полі
Пашківка: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Макарівський
Вишеград: Київська
Маковище: Ватутіна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Макарівський
Гавронщина: Київська, Польова
Макарів: Абрикосова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Макарівський
Плахтянка: Жовтнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Макарівський
Липівка: Кримська, Плевака, Київська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Миронівський
Вікторівка: Незалежності, Шевченка, Молодіжна
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Миронівський
Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна
Миронівка: Соборності
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Миронівка: Перемоги, Бузницького, Красилівська, Степова, Соборності
Зеленьки: Центральна
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Миронівський
Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна
Миронівка: Соборності
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Обухівський
Нові Безрадичі: Тиханська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська
Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова
Романків: Лісова, Соснова, Розкішна
Мала Вільшанка: Садова
Козин: Конча-Озерна
Нещерів: Садова
Витачів: Нагірна
Семенівка: Грушевського
Українка: Соснова
Перегонівка: Хуторна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 15 год
Обухівський
Матяшівка: Коноша
Красна Слобідка: Приозерна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Миру, Героїв Дніпра, Прорізна, Небесної Сотні
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Героїв Крут, Гімназійна, Героїв Вітчизняної Війни, Дніпровський, Небесної Сотні, Береговий пров., Ціолковського, Козинська, 1 Можайський
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
П.-Хмельницький
Дівички: Гагаріна, Леніна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Горького, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна, Садова
Єрківці: Безіменний
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Дівички: Перемоги, Садова, Дружби, Леніна, Жовтневої Революції, Космонавтів
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Бабачиха
Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Єрківці: Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Безіменний
Переяслав-Хмельницький: Поліська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Стовп'яги: Лесі Українки, Лісова, Зарічна, Дружби, Шевченка, Буда-Варовицька, Поліська
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова
Технічне переоснащення
з 8 по 18 год
П.-Хмельницький
Стовп'яги: Кавказька, Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Сомкова Долина: Перемоги, Якима Сомка, Христини Цуприк, Садова, Шевченка, Перемоги пров., Пугачова
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Студеники: Лісова, Лісовий
Жовтневе: Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
П.-Хмельницький
Ковалин: Хвойова, Дригуча
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
Рокитнянський
Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Буки: Шевченка, Набережна, Мийка, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 13 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 8 по 13 год
Ставищанський
Ставище: Цимбала Сергія, Гоголя, Лугова, Нагаївського Георгія, Санаторна, Прорізна, Затишна, Базарна, Поштова, Одеська
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 12 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 13 по 18 год
Ставищанський
Станіславчик: Шевченка, Садова
Ремонтні роботи
з 13 по 18 год
Таращанський
Лісовичі: Грибенка, Стадіонна, Глухий Яр, Партизанська, Мічуріна, Перемоги, Молодіжна, 9 Травня пров., Макаренка пров., Короленка, Космонавтів, Юнатів, Лугова, Литвинівка, Дачна, Баляса, Першотравнева, Берегова, Пролетарська, Калинова, Гірська, Гайова, Мала Кільцева, Прорізна, Старомісто, Шкільна, Молодіжний пров., Акацієва, Пархоменка, Миру пров., Тернова, Добровольських
Тараща: Озерна
Потоки: Зелена, Господарський пров., Дубровського, Вишнева, Чехова пров., Гагаріна, Коцюбинського, Центральна, Центральний пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Таращанська, Шевченка пров., Богунського пров., Литвинівська, Луговий пров., Молодіжна, Озерний, Виногірська, Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна, Вишнева, Новоселівська
Плоске: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 14 год
Таращанський
Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна
Ремонтні роботи
з 12 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Віктора Гуменюка, Б.Хмельницького, Пам'яті Запорожців, Володимирська, Кобилянської, Березна, Героїв Бреста, Польова, Цвіткова, Остапа Вишні, Срібний, Польовий
Попружна: Зарічна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Тетіївський
Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Дібрівська, Б.Хмельницького, Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Новаторів пров.
Росішки: Перемоги, Миру
Голодьки: Миру, 8 Березня, Садова
Ремонтні роботи
з 9 по 20 год
Тетіївський
Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Фастівський
Фастів: Б.Хмельницького, Набережна, Героїв України, Незалежності, Б.Хмельницького пров., Набережний, Гайдамаків, Гетьманська, Героїв України пров., Мічуріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Б.Хмельницького, Набережна, Героїв України, Незалежності, Б.Хмельницького пров., Набережний, Гайдамаків, Гетьманська, Героїв України пров., Мічуріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Калинова, Моріна, Бояринцева, С. Васильченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Велика Снітинка: Трудова, 1-го Травня, Шкільна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Фастівський
Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Фастівський
Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях
Технічне переоснащення
з 19 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Гензерівка: Шкільна, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Богданівка: Ганни Самарської
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Жоравка: Польовий стан
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Подписаться
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Завтра, 5 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському і Яготинському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Лехнівка: Сагірова, Стадіонна, Транспортна, Труда, Шевченка, Хуторська, Парковий, Роговця, Молодіжна, Тихий
Недра: Недрянська, СТ
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Баришівський
Завтра, 4 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Семенівка: Шевченка, Гайова, Шевченка пров., Маяковського, Молодіжна, Вишнева, Братів Греськів, Мисливська, Червоноармійський
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Баришівський
Семенівка: Коротченко, Будівельників, Шевченка, Шевченка пров., Братів Греськів, Корольова, Центральна, Молодіжна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Пилипча: Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Миру, Гагаріна пров., Садова, Соборна, Лесі Українки
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: 1 Піщана, Героїв Чорнобиля, Інститутський, Академіка Вула, Студентський, Академіка Кримського, Академіка Линника, Піщаний, Академічний, Дружби, Лугова, Січових стрільців перший, Заярська, Ставищанська, Шкільна, Таращанська, Таращанський, Євгена Деслава, Селянська, Піщана, Максима Залізняка, Степана Бандери, Південна, Глибочицька, 2 Піщана, Котляревського, Українська, Ключова, Кільцева, Провальна, Івана Гонти пров., Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров., Січових стрільців, 2 Заярська, Селянський, Професора Голуба перший, Професора Андрія Голуба, УЧГОСП, 1-й Піщаний, Уласа Самчука, Абрикосовий, Новосельський, Макаренка, Зоряна, Костянтина Паустовського пров., Марусі Чурай пров., Нестерова, Григорія Сковороди, Весняна, Гастелло, Остапа Вишні, Професора Голуба другий, Максима Залізняка пров.
Глибочка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Максима Залізняка, Котляревського, Українська, Євгена Деслава
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Богуславський
Половецьке: Корсунська, Росьова, Ланок, Половецький
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бориспільський
Любарцi: Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Центральний, Європейська, Шовковична, Центральна, Шевченка пров., Шевченка, Сонячна, Ново-Петровська
Вишеньки: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева
Лебедин: Сулими Івана
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Рожівка: Лісова, Піщана, Ватутіна, Лесі Українки, Тичини
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Рожівка: Піщана, Лесі Українки, Ватутіна, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Вишгородський
Димер: Бударіна, Соборна, Шевченка, Революції
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Згурівський
Пасківщина: Центральна, Сумська, Українська, Конотопська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Згурівський
Середівка: Карагандинська, Литвиненка, Дружби, Левадна, Перемоги, Московських студентів, Черкаська, Смілянська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Іванківський
Феневичі: Соборна, Семененка
Жміївка: Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Ірпінський
Хмільна: Кучерова
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Ірпінський
Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька
Ірпінь: Українська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Петрушки: Шевченка, Гагаріна, 40 років Перемоги, Ломоносова, Лесі Українки, Миру, 40-річчя Перемоги пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Східна, Паркова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Макарівський
Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва
Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка
Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова
Чапаївка: Ковпака
Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня
Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка
Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова
Кодра: Шевченка
Мотижин: В.Довгича, Шевченка
Соболівка: Лісна
Макарів: Стуса Василя
Мостище: КТП в полі
Пашківка: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Миронівка: Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Росава: Центральна, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Шкільний, Тракторна, Новосілка
Миронівка: Соборності
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Миронівка: Чкалова, Леваневського
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Миронівка: Леваневського, Чкалова, Яблунева, Бузницького, Кондратовича, Батури
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Юхни: Центральна, Богуславська, Набережна, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Коритище: Коритище, Стрільця, Чапаєва, Гагаріна
Потік: Шевченка, Свободи, Сторчеуса, Дружби, Потік
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Долина: Миру, Франка, Солов`їна, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Обухівський
Матяшівка: Коноша
Красна Слобідка: Приозерна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
П.-Хмельницький
Завтра, 3 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 15 год
Баришівський
Леляки: Вигонська, Квітнева, Мирна, Горького, Калинова
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Баришівський
Леляки: Челюскінців, Гречка, Корнійчука, Мічуріна, Польова, Садова, Глінки, Мирна, Калинова
Семенівка: Козацька, Аршавська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Біла Церква: Олександрійський, Водопійна
Виконання приєднання клієнтів
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Будівельників пров.
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Храпачі: Кооперативна, Кооперативний
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Сорокотяги: Центральна, Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Сорокотяги: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Першотравнева, Андрія Шептицького, Водопійна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Шкарівка: Росьовий пров., Незалежності, Яблунева, Шевченка Тараса, Росьова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Шкарівка: Росьовий пров., Незалежності, Яблунева, Шевченка Тараса, Росьова
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Іванівка: Першотравнева, Центральна
Степок: Миру
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Василів: Центральна, М.С.Стадника, Майданна, Олефіренка, Механізаторська, Молодіжна, Молодіжний пров.
Перегонівка: Механізаторів
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: 1 Піщана, Героїв Чорнобиля, Інститутський, Академіка Вула, Студентський, Академіка Кримського, Академіка Линника, Піщаний, Академічний, Дружби, Лугова, Січових стрільців перший, Заярська, Ставищанська, Шкільна, Таращанська, Таращанський, Євгена Деслава, Селянська, Піщана, Максима Залізняка, Степана Бандери, Південна, Глибочицька, 2 Піщана, Котляревського, Українська, Ключова, Кільцева, Провальна, Івана Гонти пров., Дмитра Яворницького завулок, Івана Богуна пров., Зарічанська, Миколи Вінграновського пров., Івана Сірка пров., Січових стрільців, 2 Заярська, Селянський, Професора Голуба перший, Професора Андрія Голуба, УЧГОСП, 1-й Піщаний, Уласа Самчука, Абрикосовий, Новосельський, Макаренка, Зоряна, Костянтина Паустовського пров., Марусі Чурай пров., Нестерова, Григорія Сковороди, Весняна, Гастелло, Остапа Вишні, Професора Голуба другий, Максима Залізняка пров.
Глибочка: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Богуславський
Ісайки: Ярська, Качанівщина, Чайчина Гора
Ремонтні роботи
з 6 по 20 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна
Гнідин: Озерна, І.Франка
Лозівка: Профспілкова
Воронькiв: Українська
Щасливе: Мисливська
Глибоке: 2-га О. Курбаса
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Гора: Мирний
Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива
Сеньківка: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бородянський
Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна, Лісна, Європейська, Пушкінська, Садова, Весела, Робітнича, Ботанічна, Київська, Польова, Джерельна, Велика, Набережна, Лугова, Ковельська, Незалежності, Будівельників пров., Коцюбинського пров., Грушевського, Коцюбинського, Довженка, Грушевського пров., Будівельників, Машинобудівників, Індустріальна
Пісківка: Шкільна
Усунення дефекту
з 8 по 17 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Бровари: Москаленка Сергія, Онікієнка Олега, Холодильний, Красовського, Підприємницька
Гоголів: Стасюка пров., Замкова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Бровари: Старотроїцька, Кобзарська, Переяславський шлях, Чернишевського, Сєдова, Москаленка Сергія, Поштовий, Радистів, Січових Стрільців, Василя Кричевського пров., Гордієнка Костя
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Вишгородський
Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Вишгородський
Литвинівка: Червона Слобода
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Вишгородський
Димер: Бударіна, Соборна, Шевченка, Революції
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Згурівський
Стара Оржиця: Степова, Дружби, Центральна, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Іванківський
Соснівка: Центральна, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Іванківський
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Лісовий, Хутірська, Сонячний, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квартал Онтаріо, Квіткова, Лісова
Забуччя:
Гурівщина: Благовісна
Козинці: Шевченка
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Ірпінський
Мощун: Леніна, Скушнікова, Леніна пров., Вишнева, Вишневий
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
К.-Святошинський
Шпитьки: Щорса, Шевченка, Центральна, Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Петрушки: Дачна, Квіткова, 40 років Перемоги, І. Богуна, Медова, СТ "Надія", Затишний, Заозерний, Шевченка, СТ "Петрушків Яр", СТ "Реклама", СТ “Контур”
Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна, Центральна, Лугова, Шевченка, Незалежності, Лермонтова, Соколина, Зоряна, Щаслива, Яблунева, Кришталева
Дмитрівка: Молодіжна
Хотів: Паширова
Мила: Комарова
Боярка: Хрещатик
Гореничі: Леніна, Фермерська, Гарматний, Лесі Українки, Гагаріна, Сологуба
Гнатівка: Заводська
Гатне: Озерна
Гурівщина: Тарасівська
Святопетрівське: Кооперативна
Віта-Поштова: Київська, Кільцева, Озерна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
К.-Святошинський
Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна
Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська
Віта-Поштова: Ярова, Франка
Вишневе: Затишна, Святошинська
Дмитрівка: Молодіжна
Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле
Круглик: Лісна
Нове: Правика, Богуна
Тарасівка: Космонавтів
Хотів: Набережна
Святопетрівське: Б.Хмельницького
Технічне переоснащення
з 9 по 18 год
К.-Святошинський
Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2
Гореничі: Нова
Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна
Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів
Крюківщина: Дружби
Святопетрівське: Янтарна
Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"
Неграші: Садова
Тарасівка: Островського
Княжичі: Жовтнева
Боярка: Шевченка
Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса
Шпитьки: Шевченка
Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева
Любимівка: Польова
Шевченкове: Санаторна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Кагарлицький
Кагарлик: Тургенєва, Ватутіна, Кошового, Чайковського, З.Космодем'янської, Толстого
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Макарівський
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Технічне переоснащення
з 6 по 18 год
Макарівський
Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена
Кодра: Варшавська
Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена
Садки-Строївка: Строївка, Петровського
Ситняки: Миру
Макарів: Димитрія Ростовського
Рожів: Леніна, Молодіжна
Ніжиловичі: Першотравнева
Технічне переоснащення
з 6 по 18 год
Макарівський
Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Макарівський
Завалівка: 1 Травня, Сонячна, Солов'їна, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Макарівський
Королівка: Леніна, Петровського
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Ясногородка: Богушівська
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Королівка: Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Петровського, Херсонська
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Липівка: Нова
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Королівка: Леніна, Олександра Кравченка, Петровського, Клубна
Ремонтні роботи
з 9 по 17 год
Макарівський
Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна
Фасова: Шевченка
Весела Слобода: Комсомольська
Технічне переоснащення
з 9 по 17 год
Миронівський
Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна
Малі Прицьки: Яблунева
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Миронівський
Пії: Лугова, Підгірна, Західна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Вікторівка: Незалежності, Калинова
Потік: Потік
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Пустовіти: Пустовіти, Шевченківський узвіз, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Пії: Лугова, Підгірна, Західна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Миронівський
Миронівка: Соборності, Степова
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Центральне: Центральне
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Центральне: Центральне
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Миронівський
Нова Миронівка: Василівка
Центральне: Центральне
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Обухівський
Обухів: Київська, Волошкова, Піщана, Лермонтова, Жуковського, Зарічна, Б.Хмельницького, Підгірний ж/м, Привітний, Гайдамацька, Петрусенко, Загреблі, Каштанова, Миру, Промислова, Осипенка, Промислова зона, Пасічний, Гоголя, Шевченка, Київський, Сосновий м-н
Козин: Шевченка, Нова
Українка: Промислова
Красна Слобідка: Шевченка
Мала Вільшанка: Садова
Плюти: Малишка
Красне Перше: Юності
Трипілля: Суворова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Обухівський
Матяшівка: Коноша
Красна Слобідка: Приозерна
Виконання приєднання клієнтів
з 9 по 17 год
П.-Хмельницький
Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров.
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Рокитнянський
Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева
Насташка: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Сквирський
Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Безпечна: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Сквирський
Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна
Технічне переоснащення
з 9 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Сім'ї Клименків, Валентини Білорус, Матросова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Ставищанський
Іванівка: Сім'ї Клименків, Валентини Білорус, Матросова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Таращанський
Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Тетіївський
Тетіїв: Вишнева, Цвіткова
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Фастівський
Фастів: С.Палія, Ватутіна, С. Петлюри, Панфілова, Івана Мазепи, Костельна, Папаніна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Білоцерківська, Брандта
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Дідовщанська, Житомирська
Веприк: Соборна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Житомирський пров.
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Фастівський
Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Фастівський
Велика Снітинка: Центральна, Гончарна, Покровська, Ковпака, Шкільна
Клехівка:
Паляниченці: Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Оленівка: Садова, Ювілейна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: С.Палія, Ватутіна, С. Петлюри, Панфілова, Івана Мазепи, Костельна, Папаніна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Фастівський
Фастів: Білоцерківська, Брандта
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Чорнобильський
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Сковороди, Перемоги, Чернишевського, Короленка, Короленка пров., Супійський, О.Олеся, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Яготинський
Яготин: Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Подписаться
Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 2 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.com
КиевVласть
Завтра, 2 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час
К.-Святошинський
Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Соборна, Оксамитова, Лісова, Софіївська, Січова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Райдужна, Оксамитовий пров., Велика Кільцева, Щаслива
Хотів: Богомольця
Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська
Тарасівка: Високовольтна
Вишневе: В.Чорновола
Данилівка: В/Ч А-2860
Святопетрівське: Пошта, до вимоги, Шевченка, Б.Хмельницького, бульв. Шевченка
Гатне: Я.Мудрого, Володимирська
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Ставищанський
Завтра, 1 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Баришівський
Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Білоцерківський
Чупира: 2 відділення
Озерна: Гуртожиток, Контора, Хоздвір
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Озерна: Шевченка, Лесі Українки, Козацька
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Чепеліївка: Новоянівська
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Фастівка: Центральна, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Східна, Леваневського пров., Кирила Стеценка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Будівельників пров.
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького
Рогозiв: Калинова, Степана Разіна
Кийлiв: Набережна
Велика Олександрiвка: Петлицького
Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки
Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна
Гнідин: Лугова
Старе: Загатка
Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Любарцi: Шевченка, Шевченка пров.
Глибоке: 2-га О. Курбаса
Вишеньки: Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Любарцi: Центральна, Калинова, Лесі Українки, Волошковий, Волошкова
Бориспіль: Ушакова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бородянський
Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Нова Гребля: Вабля
Вабля: Вабля, Вишнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бородянський
Пісківка: Миру, Ковпака, Лугова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бородянський
Пісківка: Центральна, Шкільна
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бородянський
Пісківка: Нове Селище, Паркова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бородянський
Пісківка: Тетерівська, Весняна, Лісна, Жовтнева
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Бородянський
Мигалки: Героїв України, Короленка, Лугова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Броварський
Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська
Бровари: М.Лагунової
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Велика Димерка: Гоголівська, Поповича
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Бровари: Гельсінської групи, Броварської сотні, Онікієнка Олега, Ружного Михайла, Виговського, Вавілова пров., Б.Хмельницького, Покровська, Прилуцька, Конощенка, Мейса Джеймса, Олійника, Приймаченко Марії, Будівельників, Зелена, Мазепи, Авіаційна, Богуна, Левадівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий
Калинівка:
Пухівка: Пасічанська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Велика Бугаївка: Зарічна, Незалежності, СТ "Пролісок"
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Васильківський
Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська
Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки
Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський
Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний
Глеваха: Південна
Калинівка: Залізнична
Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Крячки: Авіаторів, Енергетиків, Народна
Березанщина: Трипільська, Бузкова, Щаслива, Озерний пров., Миру, Народна, Набережна, Пархоменка, Київська, Львівський, Львівська
Васильків: Пилипа Орлика
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Васильківський
Глеваха: Вокзальна
Ремонтні роботи
з 6 по 20 год
Васильківський
Глеваха: Вокзальна
Ремонтні роботи
з 6 по 20 год
Васильківський
Васильків: Соборна
Глеваха: Вокзальна
Ремонтні роботи
з 6 по 20 год
Васильківський
Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"
Дзвінкове: Запорізька
Данилівка: СТ "Наука"
Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"
Ремонтні роботи
з 6 по 20 год
Вишгородський
Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”
Осещина: Леніна
Ремонтні роботи
з 8 по 16 год
Вишгородський
Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Вишгородський
До 2027 року в Україні замість звичайних середніх шкіл запрацюють початкові школи, гімназії та ліцеї. Уряд вже надав громадам право засновувати власні ліцеї. На часі – реорганізація освітньої мережі. Однак закриття шкіл на Київщині відбувається не без спротиву. Через новий закон, за яким пониження ступеня закладу неможливе без громадського обговорення, інших підводних каменів, що стосуються функціонування старшої школи. Яким чином новели закону про створення мережі ліцеїв може вплинути на освіту в громадах – дізнавалася KV.
Як стало відомо KV, 6 серпня Президент України підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти" № 1658-ІХ (законопроєкт №4621-1).Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Зокрема уряд скасував обмеження, що ліцеї можуть бути створені лише у містах з понад 50-тисячним населенням. Тепер засновником ліцею може бути будь-яка громада, а опорний заклад надавати не лише початкову та базову середню освіту, а й профільну.
Так, місцеве самоврядування має до 1 вересня 2024 року затвердити плани формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням нових вимог законодавства.
Та з аналізу Закону експертом з освітньої політики Програми "U-LEAD з Європою" Сергія Дятленко, опублікованого на сайті "Децентралізація", випливає, що закон оновив не лише правила функціонування профільної школи, а й може вплинути на вирішення і ряду інших питань.
"В метушні перед початком навчального року багато хто відніс ознайомлення з новинками на пізніший термін – і прогадав, бо окремі норми змушують діяти вже. Тепер законом "Про повну загальну середню освіту" (абзац 2 частини 2 ст. 32) передбачено, що будь-якій зміні шкільної мережі в сільській місцевості має передувати громадське обговорення тривалістю не менше ніж 1 рік!", – зауважує експерт.
Під змінами мається на увазі реорганізація шкіл, їхня оптимізація, ліквідація та, навіть, пониження ступенів. До цього обговорення вимагали лише реорганізація та ліквідація, але строки не визначалися. Тож засновники, які планували зміни в освітній мережі, мають зробити це терміново до початку навчального року.
"Ця норма фактично блокує внесення змін в мережу влітку 2022 року, принаймні значно ускладнює її і здорожчує для органів місцевого самоврядування, бо максимально, що вони зможуть встигнути зробити, то це оприлюднити проєкт рішення в другій половині серпня, а ще ж після майбутнього рішення потрібно буде за 2 місяці попередити працівників про можливе звільнення, та й графік сесій не завжди сприятливий", – додає Дятленко.
Варто додати, як раніше повідомляла KV, що більшість населення не сприймає освітню реформу і на обговореннях виступає проти рішення місцевої влади щодо закриття шкіл.
Так, у лютому у Студениківській громаді розгорівся скандал щодо реорганізації Соснівської школи. Голоси депутатів розділилися, а жителі виступали категорично проти пониження статусу навчального закладу. У результаті – голова була змушена перенести розгляд цього питання на наступну сесію з метою вивчити проблему ще більш детально.
Читайте: Проєкт “Децентралізація”: голови громад мають право накладати вето лише на прийняті рішення ради
Аналогічна ситуація виникла і в Фастівському районі, де Калинівська громада вирішила оптимізувати освітню мережу. Місцева влада одноосібно, без згоди на те громади і без проведення обговорень, вирішила скоротити 10-11 класи у восьми школах.
Проводила обговорення щодо оптимізації мережі закладів освіти і Димерська селищна громада. А саме – щодо ліквідації філії Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанської загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, ліквідації Любимівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів.
Читайте: Старша школа: на Київщині визначили обсяги профільного навчання
Мережа ліцеїв
По-друге, жодних змін не зазнала норма Закону "Про освіту", яка відводила п’ять років на переоформлення установчих документів та "перейменування" шкіл. Отже, вже з 28 вересня 2022 року в громадах не може бути жодних закладів зі ступенями, НВК чи НВО. Лише – початкові школи, гімназії і ліцеї.
У вересні 2027 року відбудеться повноцінний запуск трирічної старшої профільної школи на базі трансформованої мережі ліцеїв. Тож закон передбачає введення і вимог щодо діяльності комунального ліцею. Серед них – функціонування ліцею, як окремої юрособи, відокремленої від початкової школи та гімназії. Як окрема юрособа діятимуть гімназії, а також початкові школи або як структурні підрозділи гімназій. Однак за рішенням засновника ліцей зможе надавати базову освіту та, як виняток, початкову. А дошкільні структурні підрозділи початкових шкіл чи гімназій розміщуватимуться в окремій будівлі або відокремленому приміщенні.
У ліцеях мають функціонувати не менше двох класів за трьома профілями протягом 10-12 років навчання учнів (після першого читання законопроєкт передбачав не менше 4-х класів). Наповнюваність класу – не менше 25 учнів.
Читайте: Профілізація: на Київщині ліцензували діяльність ще 20 профліцеїв
Крім того, засновники ліцеїв мають забезпечити безпечне, інклюзивне та цифрове освітнє середовище з належною матеріально-технічною базою та доступом до Інтернету, забезпечити не лише харчування та підвезення учнів і педагогів, а й надати проживання у пансіонах у разі, якщо час доїзду до ліцею буде більшим за визначену норму.Читайте: Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини планують оптимізацію освітніх закладів
На місцях
На Київщині більшість громад лише планували проведення оптимізації, і тепер тільки через рік зможуть зробити це, завершивши громадські слухання. Тож KV поцікавилася у громад, чи встигли вони розпочати процеси реорганізації чи будуть змушені й надалі фінансувати утримання неефективних шкіл ще упродовж одного навчального року. І чи розпочали формувати трирівневу освітню мережу і яким чином новий закон щодо ліцеїв може вплинути на якість надання освіти у громадах.
Голова Студениківської сільської громади Марія Лях:
За цими нормативами сільська учнівська молодь залишиться поза великими можливостями здобути профільну освіту. В нашій громаді проживає 7,5 тис. населення, до цього за нормативами необхідно було би набрати чотири паралелі по 24 учні для 10-12 класів. Це – нереально для невеликих сільських громад і вони переважають чисельність великих ТГ. Навіть, узявши місто Переяслав, назбирати таку кількість учнів неможливо. Окремим питанням стоїть підвіз дітей, що створює несприятливі умови для ліцеїстів. Сподіваємося, що уряд прислухається і на базі опорних закладів у громадах створять два профілі, і принаймні по 15 учнів у класах. Випускники нашого опорного закладу, не гірші за випускників мегаполісів, демонструють високий рівень знань і набирають до 200 балів. З наступного року маємо впровадити трирівневу освіту. Наш опорний заклад має чудову матеріальну-технічну базу, вчительський потенціал, тож ми маємо всі можливості для створення ліцею. І було би чудово та практично, якби діяв єдиний освітній округ (початкова школа, гімназія, ліцей) на базі саме цього закладу. Не варто рівнятися на міста, необхідно не загубити у цій реформі сільського учня.
Голова Фастівської міської громади Михайло Нетяжук:
Освіта – це делеговані повноваження органів місцевого самоврядування, тож варто було, щоб питання мережі вирішувалось саме на державному рівні. У селах дуже болісно сприймають питання оптимізацій, пониження статусу школи. Хоча на освітянській конференції говорили про значну успішність саме у класах з більшою кількістю дітей. Тож рішення, у якому форматі має функціонувати заклад, має прийматися, як мінімум, на обласному рівні. Тому що від громадського обговорення, особисто, не очікую конструктиву. Крім того, обов'язково потрібно аналізувати демографічні тенденції, адже кількість дітей дошкільного віку суттєво зменшується. Найбільше це стосується територій Київщини, розташованих у 50 км і більше від Києва. Звісно, що громади продовжать утримувати школи, доки триватимуть обговорення. Єдиний оптимальний час для оптимізації – літо. І всі, хто цього не зробив зараз, у будь-якому випадку чекатимуть рік, адже не правильно розривати навчальний процес.
Щодо ліцеїв. До прикладу взяти колишній районний центр: технічної можливості відокремити приміщення навряд чи буде. Організувати ліцей можна, але не окремо від початкової школи. Також учням буде незручно приїжджати в центр громади і повертатися додому за 20 км. Під питанням і можливість залишатися у гуртожитку. Я боюсь, щоб такими рішеннями не створили дуже неприємну тенденцію, коли діти після завершення середньої школи почнуть виїжджати за кордон і навчатися у польських ліцеях. У громаді же вже створена одна гімназія. Деякі школи також визначилися, що будуть саме гімназіями. Позиція Департаменту освіти КОДА – створити три ліцеї: у селищі Борова, два – у Фастові. Цей проєкт ще опрацьовується. У площині технічного забезпечення, наявності фахівців – проблем бути не має.
Начальник відділу освіти Кагарлицької міської громади Надія Омельченко:
До вересня 24-го року маємо сформувати мережу і ми вже почали над цим працювати. Громада може створити ліцей на базі опорного закладу – Кагарлицької школи №3. Зараз в ній навчається 820 учнів, проєктна потужність – 1200 учнів. Торік отримали від держави нове обладнання для харчоблоку вартістю 1,3 млн гривень, за місцеві кошти зроблено капітальний ремонт їдальні, харчоблоку, цьогоріч – закупили нові меблі. У закладі працюють молоді викладачі за концепцією Нової української школи. Лише до цієї школи уже підвозиться 205 учнів із сіл. Загалом маємо 9 шкільних автобусів, за держпрограмою маємо одержати ще один. Цьогоріч у громаді за законом ліквідували один заклад, На слуханнях батьки підтримали це рішення, адже у Горохуватській школі не було набору до 1-го класу, відсутня необхідна кількість дітей у 6 та 7 класах. Учні були розподілені між обраними місцевими закладами, організовано підвіз. Оптимізація дозволила скоротити витрати, адже вартість утримання одного учня доходила до понад 50 тисяч гривень. Після завершення фінансового року розпочнуться обговорення щодо створення гімназії. Цьогоріч у громаді було створено ще один опорний заклад на базі Кагарлицького НВК.
Читайте:
Проект Децентрализация: Софиевская и Петропавловская Борщаговки не спешат объединяться
Проект “Децентрализация”: Войти в Озернянскую ОТО готовы лишь два сельсовета из шести
Проект “Децентрализация”: Великодымерская теробщина этой осенью идет на выборы
Проект “Децентрализация”: Медвинская теробщина идет на выборы в неполном составе
Проект “Децентрализация”: Фурсовская теробщина может лишиться части бюджета
Проект “Децентрализация”: Села Переяслав-Хмельницкого района отказались примкнуть к городу
Проект “Децентрализация”: Кагарлыкская теробщина объединит город и 26 сельсоветов
Проект “Децентрализация”. Политические амбиции мешают состояться большой Боярской теробщине
Проект “Децентрализация”: Тетиевская терробщина готовится к выборам в декабре
Проект "Децентрализация". Узинской терробщине придется поработать над развитием
Проект “Децентрализация”: КОГА тормозит назначение выборов в Циблевской терробщине
Проект “Децентрализация”: Гостомельская ОТО пойдет на выборы только в составе Киево-Святошинского района
Проект “Децентрализация”: Студениковская терробщина готовится к выборам в декабре
Проект “Децентрализация”: Предусмотренная Кабмином Дымерская ОТО может не состояться
Проект “Децентрализация”: Мироновская терробщина ждет позитивного вывода от КОГА
Проект “Децентрализация”: Ржищевская терробщина может стать проблемой для Кагарлыкского района
Проект “Децентрализация”: Ходосовская терробщина может объединить села трех районов
Проект “Децентрализация”: села Ставищенского района готовы митинговать против объединения
Проект “Децентрализация”: Яготинская терробщина не спешит на выборы
“Проект Децентрализация”: Создание Боярской ОТО дошло до суда
Проект “Децентрализация”. Сельсоветы потенциальной Вороньковской ОТО не готовы объединяться
Проект “Децентрализация”: Власти Згуровщины не готовы терять полномочия
Проект “Децентрализация”: Потенциальная Дмитровская терробщина уже год дожидается выборов
Проект “Децентрализация”: Гребенковская терробщина не может быть создана без согласия двух сельсоветов
“Проект Децентрализация”: Создание потенциальной Бышевской ОТО остановилось в 2015 году
Проект “Децентрализация”: Козин поборется за право быть центром терробщины
Проект “Децентрализация”: Пирновская терробщина может быть создана только принудительно
Проект “Децентрализация”: Процесс объединения в Барышевке даже не начали
Проект “Децентрализация”: Терробщина с центром в Украинке может быть названа Трипольской
Проект “Децентрализация”: Рожновская терробщина не может определиться с центром
“Проект Децентрализация”: Обухов может присоединить окрестные села
Проект “Децентрализация”: Иванковская ОТО поборется за зону отчуждения
Проект “Децентрализация”: Ташанская терробщина год ждет позитивного вывода КОГА
Проект “Децентрализация”: Березанская терробщина будет проходить процедуру создания ОТО заново
Проект “Децентрализация”: Володарский район не планирует объединяться в ближайшее время
Проект “Децентрализация”: Полесский район этим летом планирует начать процесс объединения
Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО может объединить не все сельсоветы
Проект “Децентрализация”: Ракитнянский район может объединиться в две терробщины
Проект “Децентрализация”: Калиновская терробщина может быть создана с разрешения Кабмина
Проект “Децентрализация”: Белая Церковь может присоединить три сельсовета
Проект “Децентрализация”: В Броварском районе может появиться Придеснянская терробщина
Проект “Децентрализация”: Потенциальная Вишневская ОТО начала процесс объединения
Проект “Децентрализация”: Германовка и Григоровка Обуховского района хотят быть центрами одной ОТО
Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Таращанского района не хотят объединяться в терробщину
Проект “Децентрализация”: Процесс создания Чабановской терробщины стоит на месте
Проект “Децентрализация”: Скандальная Бучанская ОТО первой на Киевщине воспользовалась законом о присоединении
Проект “Децентрализация”: Потенциальная Томашовская терробщина объединит два района Киевщины
Проект “Децентрализация”: Ржищев начал присоединять села двух районов
Проект “Децентрализация”: Потенциальная Бородянская терробщина готова идти на выборы
Проект “Децентрализация”: Фастов планирует присоединить окружающие села
Проект “Децентрализация”: потенциальная Киево-Святошинская терробщина разделилась на две ОТО
Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила Мироновскую терробщину
Проект “Децентрализация”: Заборский сельсовет не отдадут Боярке
Проект “Децентрализация”: Барышевская ОТО готовится к выборам
Проект “Децентрализация”: вялое руководство, имитация объединения и недостаточный результат
Проект “Децентрализация”: Обухов планирует присоединить один сельсовет
Проект “Децентрализация”: Березань присоединила пять сельсоветов
Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО не пошла на зимние выборы из-за бездействия КОГА
Проект “Децентрализация”: Ковалевскую терробщину за один день утвердили в КОГА и отправили на выборы
Проект “Децентрализация”: жители Клавдиево-Тарасово просят президента ускорить их объединение
Проект “Децентрализация”: выборы в терробщинах Киевщины под угрозой срыва
Проект “Децентрализация”: 4 сельсовета Иванковского района тормозят создание терробщины
Проект “Децентрализация”: в Бузовском сельсовете скандал из-за присоединения к Ирпеню
Проект “Децентрализация”: потенциальная Вишневская терробщина готовится подавать документы в КОГА
Проект “Децентрализация”: в Ирпене со скандалом пытаются присоединить два сельсовета
Проект “Децентрализация”: Полесский район отложил объединение на следующий год
Проект “Децентрализация”: еще 6 сельсоветов могли бы присоединиться к Ржищеву
Проект “Децентрализация”: терробщины Киевщины просят парламент провести объединение по закону
Проект “Децентрализация”: Киевщина оказалась в числе аутсайдеров рейтинга формирования ОТО
Проект “Децентрализация”: терробщинам Киевщины урезали дотацию на содержание школ и больниц
Проект “Децентрализация”: сельсоветы Белоцерковщины просят Киевоблсовет ускорить их присоединение к городу
Проект “Децентрализация”: Гройсмана просят разобраться с объединением территориальных общин на Згуровщине
Проект “Децентрализация”: протестующий Ворзель войдет в состав Бучанской ОТО
Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА одобрила создание Томашовской терробщины
Проект Децентрализация: в Васильковском районе может появиться Калиновская терробщина
Проект Децентрализация: КОГА утвердила создание Глевахской ОТО
Проект Децентрализация: Созданию Макаровской ОТО угрожает новоявленная Комаровская община
Проект Децентрализация: Ташанская терробщина готова идти на выборы
Проект Децентрализация: Гребенковская терробщина поборется за положительное заключение КОГА
Проект Децентрализация: Гатное и Вита-Почтовая хотят спастись от столицы совместным объединением
Проект Децентрализация: Гостомель борется с Ирпенем за создание отдельной общины
Проект “Децентрализация”: администрация Терещука выдала общинам Киевщины еще два позитивных вывода
Проект “Децентрализация”: Калиновская община Броварского района может объединить четыре сельсовета
Проект “Децентрализация”: Сельсоветы Фастовского района надеются успеть добровольно объединиться в Кожанскую ОТО
Проект “Децентрализация”: теробщины Киевщины жалуются на нехватку инфраструктурной субвенции
Проект “Децентрализация”: судебное дело о присоединении Заборья к Боярке рассмотрят заново
Проект “Децентрализация”: смена власти в Копылове заблокировала создание Березовской терробщины
Проект “Децентрализация”: села Бориспольщины хотят спастись от города созданием Золочевской общины
Проект “Децентрализация”: КОГА утвердила создание Обуховской терробщины
Проект “Децентрализация”: Гоголевская община продолжит объединение после утверждения перспективного плана
Проект “Децентрализация”: процесс утверждения Вишневской общины может затянуться до конца года
Проект “Децентрализация”: Козинскую общину Обуховского района могут исключить из перспективного плана
Проект “Децентрализация”: в Бородянском районе суды тормозят объединение общин
Проект “Децентрализация”: Островская община просит президента Зеленского разобраться с решениями КОГА
Проект “Децентрализация”: села потенциальной Боровской ОТО может переманить новоявленная Мотовиловская община
Проект “Децентрализация”: миллионные долги могут оставить жителей Калитянской ОТО без воды и света
Проект “Децентрализация”: Таращанский район может разделиться на две общины
Проект “Децентрализация”: теробщины Киевщины недополучают налоги за землю
Проект “Децентрализация”: бюджеты четырех теробщин Киевщины оказались под угрозой
Проект “Децентрализация”: Киевщину могут поделить на шесть районов
Проект “Децентрализация”: пять теробщин Киевщины хотят расшириться за счет окрестных сел
Проект “Децентрализация”: села на Васильковщине, рассорившиеся из-за реформы, могут объединить насильно
Проект “Децентрализация”: Киевская ОГА дала сельсоветам последний шанс добровольно присоединиться к ОТО
Проект “Децентрализация”: Бориспольщина и Белая Церковь не определились с центрами развития теробщин
Проект “Децентрализация”: общины Киево-Святошинского района требуют от КОГА пересмотреть состав и количество местных общин
Проект “Децентрализация”: Киевоблсовет просит ВРУ и Кабмин разобраться с проблемными селами Киевщины
Проект “Децентрализация”: вокруг потенциальной Боярской теробщины разгорелся новый скандал
Проект “Децентрализация”: КОГА может вынести негативный вердикт потенциальной Пристоличной ОТО
Проект “Децентрализация”: села Киево-Святошинского района спешно взялись за объединение
Проект “Децентрализация”: Бориспольщину разделят на шесть теробщин
Проект “Децентрализация”: потенциальная Березовская ОТО под угрозой срыва
Проект “Децентрализация”: судьбу потенциальной Феодосиевской общины решит Кабмин
Проект “Децентрализация”: Мироновская ОТО расширила границы за счет трех сельсоветов
Проект “Децентрализация”: Богуславская ОТО просит Кабмин откорректировать перспективный план
Проект “Децентрализация”: Обуховская ОТО поборется за окружающие села с потенциальной Козинской общиной
Проєкт “Децентралізація”: Петропавлівська і Софіївська Борщагівки проти об'єднання з Вишневим та столицею
Проєкт “Децентралізація”: села Переяслав-Хмельницького району відстоюють потенційну Гайшинську громаду
Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2019 році
Проєкт “Децентралізація”: Київщина увійшла в ТОП-5 областей-аутсайдерів за рейтингом формування спроможних громад
Проєкт “Децентралізація”: на Київщині стартувало примусове об’єднання громад
Проєкт “Децентралізація”: сільради Київщини знову відмовляються об’єднуватися із містянами в одну громаду
Проєкт “Децентралізація”: села Миронівського та Кагарлицького районів готові протестувати проти Ржищівської ОТГ
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини вимагають від уряду обіцяного ПДФО
Проєкт “Децентралізація”: зміни в Конституцію та права громад
Проєкт “Децентралізація”: десятки громад на Київщині запізнились втрапити в перспективний план
Проєкт “Децентралізація”: Київщина виступила за ліквідацію районних рад
Проєкт “Децентралізація”: села Києво-Святошинського району погрожують перекривати дороги у разі насильницького об'єднання
Проєкт “Децентралізація”: одиниці тергромад Київщини потрапили в рейтинг потужних ОТГ України
Проєкт “Децентралізація”: секвестр бюджету залишить ОТГ без засобів для існування та боротьби з епідемією
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини озброюються засобами захисту та ведуть профілактичну боротьбу з коронавірусом
Проєкт “Децентралізація”: Ірпінь та Бородянка поборються за звання райцентру субрегіонального рівня
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини нажахані перспективою укрупнення та централізації повноважень
Проєкт “Децентралізація”: громади Фастівського району виступили проти примусового об’єднання
Проєкт “Децентралізація”: Обухівська громада планує розширюватися за рахунок суміжних сіл
Проєкт “Децентралізація”: Кабмін схвалив ще 45 ОТГ Київщини
Проєкт “Децентралізація”: Вишгород зазіхнув на звання центру Приірпіння
Проєкт “Децентралізація”: Кабмін змінив конфігурації п’яти громад Києво-Святошинського району
Проєкт “Децентралізація”: Урядовий проєкт укрупнення районів обурив Київщину (опитування)
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини позбавлять фінансової залежності від районних рад
Проєкт “Децентралізація”: громадам Київщини дозволили змінювати цільове призначення землі та затверджувати містобудівну документацію
Проєкт “Децентралізація”: села Київщини боронитимуть право на добровільне об’єднання в суді
Проєкт “Децентралізація”: Мінгромад обіцяє ОТГ поповнення бюджетів за рахунок ПДФО
Проєкт “Децентралізація”: асоціаціям Київщини не вдалось відстояти “мажоритарку” для сіл
Проєкт “Децентралізація”: На Київщині через недобровільність об’єднання знову судяться Боярка і Забір’я
Проєкт “Децентралізація”: Миронівська ОТГ планує заробляти на природі та інвестиціях
Проєкт “Децентралізація”: Студениківська ОТГ збагатиться за рахунок банку землі та “Ниви Переяславщини”
Проєкт “Децентралізація”: Фурсівській ОТГ не вистачає коштів на розвиток громади
Проєкт “Децентралізація”: Бородянська ОТГ розвиватиметься за рахунок донорів
Проєкт “Децентралізація”: Ржищівська ОТГ для одержання прибутків задіє водний та освітньо-туристичний потенціал
Проєкт “Децентралізація”: Баришівка мітить у п'ятірку найбагатших громад Київщини
Проєкт “Децентралізація”: Пісківська ОТГ хоче стати популярним курортом Київщини
Проєкт “Децентралізація”: Обухівська ОТГ спрямує на свій розвиток понад півмільярда гривень до 2030 року
Проєкт “Децентралізація”: Бучанська ОТГ направить мільйони на розбудову комфортної інфраструктури
Проєкт “Децентралізація”: Великодимерська ОТГ проведе інвентаризацію землі
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини взялися ділити ОТГ на округи та обирати старост
Проєкт “Децентралізація”: Узинська ОТГ шукає 65 млн гривень на будівництво очисних споруд
Проєкт “Децентралізація”: держава переклала на старост владні компетенції сільських голів
Проєкт “Децентралізація”: обіцяні громадам землі за межами населених пунктів пустили з молотка
Проєкт “Децентралізація”: у тергромад Київщини бракує коштів на якісні адмінпослуги
Проєкт “Децентралізація”: на зміну дільничним у об'єднаних громадах прийдуть поліцейські офіцери
Проєкт “Децентралізація”: найгучніші провали й успіхи Київщини у 2020 році
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини не можуть отримати від районів комунальне майно
Проєкт “Децентралізація”: статус і повноваження старост у громаді залежатимуть від Верховної Ради
Проєкт “Децентралізація”: у 2021 році Тетіївська громада збагатиться за рахунок гранту в 26 млн гривень
Проєкт “Децентралізація”: на Київщині почали ліквідовувати райони, перший на черзі – Згурівський
Проєкт “Децентралізація”: ліквідована Іванківська райрада залишила громаді-спадкоємцю мільйонні борги
Проєкт “Децентралізація”: голови громад мають право накладати вето лише на прийняті рішення ради
Проєкт “Децентралізація”: ліквідації Баришівського району заважають комунальні борги
Проєкт “Децентралізація”: Миронівську райраду ліквідують із боргами по зарплаті
Проєкт “Децентралізація”: депутати ВРУ взялися за урбанізацію міст
Проєкт “Децентралізація”: Київщина втрачає першість у рейтингу заможності громад
Проєкт “Децентралізація”: майно та активи Бородянського району розділили між шістьма громадами
Проєкт “Децентралізація”: Обухівський район віддасть Букринський плацдарм на утримання області
Проєкт “Децентралізація”: пандемія та безгрошів’я блокують розвиток культпослуг на Київщині
Проєкт “Децентралізація”: Держгеокадастру дозволили і далі розпоряджатися землями Київщини
Проєкт “Децентралізація”: Славутич збільшить бюджет за рахунок бізнес-парку та інвестицій
Проєкт “Децентралізація”: Васильківський район ліквідують упродовж місяця
Проєкт “Децентралізація”: уряд взявся за діджиталізацію тергромад
Проєкт “Децентралізація”: Київщина позмагається за гранти для розвитку громад
Проєкт “Децентралізація”: дві селищні громади Київщини заявили про бажання стати містом
Проєкт “Децентралізація”: на утримання громад хочуть передати приватизовані гуртожитки та бомбосховища
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини формують партнерські об’єднання для збільшення ресурсів
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини планують оптимізацію освітніх закладів
Проєкт “Децентралізація”: громади та асоціації Київщини виступають за збільшення ПДФО
Проєкт “Децентралізація”: громади можуть втратити мільйони разом з акцизом на тютюн
Проєкт “Децентралізація”: новоствореним райрадам Київщини бракує коштів на існування
Проєкт “Децентралізація”: громади просять уряд та Раду закріпити реформу на законодавчому рівні
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на дублювання повноважень та бідність
Проєкт “Децентралізація”: тергромади навчать, як правильно роздавати землю
Проєкт “Децентралізація”: із бюджетів громад вилучатимуть кошти на охорону культурної спадщини
Проєкт “Децентралізація”: громади масово розпродують комунальне майно
Проєкт “Децентралізація”: громади Київщини скаржаться на ProZorro
Фото: колаж KVКиевVласть
Завтра, 31 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Баришівський
Перемога: СТ, Шовковична, Старокиївська, Нова, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Партизанська
Технічне переоснащення
з 22 по 8 год
Баришівський
Перемога: Партизанська, Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська, Ватутіна, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Березняки, Берегова, Вишнева, Шевченка, Садова, Каштановий, Вереснева, 30 років Перемоги, Медична, Молодіжна, Миру, Назаренка, Садовий, Київський, Гагаріна, Гагаріна пров., Старокиївська, Бибича, Хрещатик, Миру пров., Забайкальська, Каштанова, Вишневий, Ядлівська, Хрещатик пров.
Технічне переоснащення
з 22 по 8 год
Баришівський
Перемога: Київська, Партизанська, 30 років Перемоги, Садова, Ядлівська, Старокиївська, Куренівська, Нова, Гагаріна, Космонавтів, Гагаріна пров., Тиха
Технічне переоснащення
з 22 по 8 год
Баришівський
Завтра, 30 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Баришівка: Центральна, Добра пров., Добра, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Клубний, Стадіонний
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Баришівський
Баришівка: Ентузіастів, Будівельників, Софіївська, Ватутіна, Донецька, Незалежності
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Баришівський
Баришівка: Ентузіастів, Будівельників, Софіївська, Ватутіна, Донецька, Незалежності
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Баришівський
Баришівка: Ентузіастів, Будівельників, Софіївська, Ватутіна, Донецька, Незалежності
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Білоцерківський
Біла Церква: Запорізька, Озерна, Партизанська, 2 Річковий
Ремонтні роботи
з 9 по 18 год
Білоцерківський
Терезине: Польова, Новоселівська, Садова, Котельня, Київська, Першотравнева, Шевченка, Давидова, Космонавтів, Шкільна, Вуличне освітлення, Ленінське, Скважина, Гагаріна, Терезине, Нижня, "СТ ""Флора""", СТ Еліта, Терезинська селищна рада Автодорога Київ-Одеса, Сонячна, Медова, Вишнева, Паркова
Гайок: Українська, Український, УКЗ, Шкільна, Хоздвір, Миру, Зелена, Шкільний, Мічуріна, Польова
Вільна Тарасівка: Шевченка, Дружби, Травнева, Перемоги
Біла Церква: Сухий яр, Верхня, Толстого, СТ “Флора-1”, Нижня, Київське Шосе, Біла Церква, "СК ""Сухий яр"""
Ремонтні роботи
з 9 по 14 год
Білоцерківський
Дрозди: Нова, Миру, Шкільна
Реконструкція
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Терезине: Шевченка, Першотравнева, Космонавтів, Паркова, Садова, Польова, Новоселівська
Реконструкція
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Біла Церква: Толстого, Верхня
Терезине: "СТ ""Флора"""
Реконструкція
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний
Скребиші: Нова
Поправка: Прозорівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний
Скребиші: Нова
Поправка: Прозорівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Бикова Гребля: Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Фурсівська, Селекційна
Фурси: Фурсівська, квартал IV, Фурсівська, квартал I, Фурсівська, Фурсівська, квартал III
Усунення дефекту
з 8 по 18 год
Білоцерківський
Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова
Технічне переоснащення
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний
Скребиші: Нова
Поправка: Прозорівська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Польова, Чайковського, Островського, Василя Симоненка, Романа Шухевича
Технічне обслуговування
з 6 по 19 год
Білоцерківський
Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій, Росьовий, Росьова, Вернадського, Таращанська
Шкарівка: Росьова, Росьовий пров.
Усунення дефекту
з 6 по 19 год
Богуславський
Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна
Капітальний ремонт
з 8 по 18 год
Богуславський
Медвин: Миколія, Зруби, Олександра Бочарова
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Бориспільський
Мала Олександрівка: Лісова
Рогозiв: Суворова, Центральна
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Бориспільський
Головурiв: Шевченка, Чумацький шлях, Чкалова, Гарфункіна, Паркова, Київська, Дружби, Вишнева, Мисливська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сулимівка: Комсомольська, Лугова, Піонерів, Ворошилова, Піонерська, Польовий, Леніна
Гора: Центральна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Жереб`ятин: Центральна, Заповідна
Воронькiв: Центральна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького
Гнідин: Озерна, І.Франка
Виконання приєднання клієнтів
з 8 по 20 год
Бородянський
Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна
Берестянка: Центральна
Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська
Бородянка: Леніна
Шибене: Кооперативна
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Бородянський
Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова
Технічне обслуговування
з 8 по 19 год
Броварський
Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька
Жердова: Лугова
Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька
Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська
Велика Димерка: Шевченка
Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
Броварський
Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева
Технічне переоснащення
з 8 по 17 год
Броварський
Требухів: Парникова
Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева
Ремонтні роботи
з 8 по 17 год
Васильківський
Велика Бугаївка: Незалежності, Хутірський пров., Зарічна, Одеська, Шевченка, СТ "На семи вітрах", Гагаріна, Кедрова, Шевченка пров., Лісна, Горького, Медова, СТ "Троно-2", СТ "Берізка", СТ "Славутич"
Рославичі: СТ "Соснове" ТП 825, СТ "Соснове", СТ "Битовик", Морошкова
Технічне переоснащення
з 10 по 17 год
Васильківський
Калинівка: Польова, Центральна, Матросова, Садова, Лисенка, Механізаторів, Вишнева, Лісова, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Парковий пров., Калинова, Новий, Залізнична
Перевіз: Центральна
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Васильківський
Велика Бугаївка: Зарічна, Незалежності, СТ "Пролісок"
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Вишгородський
Лебедівка: Прибережна, Набережна, Соборна, Шевченка, Молодіжна, Сваромська, Виноградна, Урочище “Рябіна”, Урочище “Рябіна 1”, Урочище Суниця, Лебедина, Шолуденка, Ягідний, Ентузіастів, ДВК інв.ВВВ, Щаслива, В.Грозного, Вишнева, Дніпровська, Вільхова
Осещина: Квітнева
Технічне переоснащення
з 10 по 18 год
Вишгородський
Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного
Димер: Народна
Ремонтні роботи
з 8 по 20 год
Вишгородський
Ясногородка: Коцюбинського, Колективна, Митова, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровська, Дніпровський
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Вишгородський
Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна
Старі Петрівці: Леніна, Польова
Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"
Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо
Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи
Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка
Лебедівка:
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год
Володарський
Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева
Чистка траси
з 8 по 18 год
Згурівський
Згурівка: Слов`янська, Медова, Чкалова, Чкалова пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 20 год
Іванківський
Шпилі: Миру, Жовтневий, Жовтнева, Лугова, Київський шлях, В.Кібенка, Вінницька, Дружби народів
Іванків: Березовка, Поліський Шлях, Київська, Київське шосе
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Іванківський
Іванків: 8 Березня, Тесленка, Лугова, Сергієнка, Гоголя, Михайлівська, Струмкова, Франка, Івана Проскури, Саксаганського, Підлісна, Поліська, Поліське шосе, К.Терентюк, Поліський Шлях, Березка
Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.
Технічне обслуговування
з 8 по 18 год
Ірпінський
Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Хутірська, Я.Мудрого, пров. Хутірський
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Ірпінський
Ворзель: Курортна, 1-го Травня, Б.Хмельницького, Стражеска, Ворошилова, Великого Жовтня, Котляревського, Тюльпанова, Соснова
Ремонтні роботи
з 9 по 19 год
Ірпінський
Завтра, 29 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському та Тетіївському районах.
Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.
Районний підрозділ
Населений пункт/Назва вулиць
Вид планових робіт
Час проведення
Баришівський
Коржі: Грушевського, Шевченка, Винниченка, Шкільна, Перемоги, пл. Незалежності, Шкільний, Гаєва, Корольова
Березань: Семенівська
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Баришівський
Коржі: Промислова
Капітальний ремонт
з 8 по 20 год
Богуславський
Ісайки: Івківці, Пехівка, Центральна
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сулимівка: Садова, Леніна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Сулимівка: Першотравнева, Івана Богуна, Лісова, Підлісна, Давидюка, Польовий, 8 Березня, Садова, Вишневий, Виноградна, Озерна
Капітальний ремонт
з 8 по 19 год
Бориспільський
Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.
Реконструкція
з 8 по 18 год
Броварський
SELECT `id`, `uri`, `meta_title`, `meta_description`, `meta_keywords`, `title`, `text`
FROM `pages`
WHERE `uri` = 'search'
LIMIT 1
0.0007
SELECT `articles`.`id`, `articles`.`title`, `articles`.`uri`, `articles`.`image`, `articles_categories`.`uri` AS `category`
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
AND `articles`.`slider_position` >0
ORDER BY `articles`.`slider_position`
0.0003
SELECT `id`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`category_id` = 4
AND `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
ORDER BY `published` DESC
LIMIT 3
0.0003
SELECT `id`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`category_id` = 7
AND `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
ORDER BY `published` DESC
LIMIT 3
0.0240
SELECT articles.id AS id, articles.title AS title, articles.uri AS uri, articles.published AS published, articles.published_date as date_only, articles.short_text AS short_text, articles.image AS image, articles_categories.uri as category, articles_categories.common_uri as common_uri
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('145050', '144900', '144903')
ORDER BY `published` DESC
0.0007
SELECT `id`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`category_id` = 1
AND `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
ORDER BY `published` DESC
LIMIT 50
0.0009
SELECT articles.id AS id, articles.title AS title, articles.uri AS uri, articles.published AS published, articles.published_date as date_only, articles.is_bold AS is_bold, articles.is_red AS is_red, articles.is_important AS is_important, articles_categories.uri as category
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('145275', '145273', '145272', '145270', '145265', '145269', '145268', '145271', '145267', '145266', '145264', '145261', '145263', '145262', '145260', '145256', '145257', '145259', '145258', '145254', '145255', '145253', '145252', '145251', '145249', '145250', '145247', '145246', '145245', '145244', '145238', '145241', '145236', '145243', '145240', '145242', '145239', '145237', '145234', '145235', '145233', '145224', '145232', '145231', '145230', '145229', '145228', '145227', '145226', '145220')
2.2002
SELECT `articles`.`id` AS `id`, MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)AS rel
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
AND `articles`.`category_id` != 9
AND MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)
ORDER BY `articles`.`published` DESC, `rel` DESC
LIMIT 1930, 10
0.0245
SELECT `articles`.`id` AS `id`, `articles`.`title` AS `title`, `articles`.`uri` AS `uri`, `articles`.`published` AS `published`, `articles`.`text` AS `text`, `articles_categories`.`uri` AS `category`, `articles_categories`.`name` AS `category_name`, `articles_categories`.`common_uri` AS `common_uri`
FROM `articles`
LEFT JOIN `articles_categories` ON `articles`.`category_id` = `articles_categories`.`id`
WHERE `articles`.`id` IN('110505', '110493', '110477', '110433', '110382', '110326', '110282', '110279', '110233', '110211')
1.2901
SELECTCOUNT(*)AS `numrows`
FROM `articles`
WHERE `articles`.`status` = 'published'
AND `articles`.`is_deleted` =0
AND `articles`.`published` <= '2024-07-08 06:20:00'
AND MATCH(articles.title, articles.text) AGAINST('+(кордон кордона кордону кордоном кордоне кордоны кордонов кордонам кордонами кордонах)' IN BOOLEAN MODE)
Array
(
[meta_title] => КиївВлада
[meta_description] => КиївВлада - інформаційно-аналітичний портал, присвячений проблемам влади у Києві та столичному регіоні.
)