суббота, 4 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 2 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кучанська, Ярова, Центральна, Лугова, Прорізна, Каштанова, Шевеля, Фермерська, Петропавлівська, Верховинна, Зоряна, Горького, Каштановий, Яровий, Болгарська, Соборна, Оксамитова, Лісова, Софіївська, Січова, Шевеля пров., Академіка Шалімова, Райдужна, Оксамитовий пров., Велика Кільцева, Щаслива

Хотів: Богомольця

Петропавлівська Борщагівка: Травнева, Прорізна, Петропавлівська

Тарасівка: Високовольтна

Вишневе: В.Чорновола

Данилівка: В/Ч А-2860

Святопетрівське: Пошта, до вимоги, Шевченка, Б.Хмельницького, бульв. Шевченка

Гатне: Я.Мудрого, Володимирська

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Ремонтні роботи з 14 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Технічне переоснащення з 18 по 19 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Ремонтні роботи з 18 по 19 год
Баришівський Перемога: СТ, Шовковична, Старокиївська, Нова, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Партизанська Технічне переоснащення з 22 по 8 год
Баришівський Перемога: Партизанська, Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська, Ватутіна, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Березняки, Берегова, Вишнева, Шевченка, Садова, Каштановий, Вереснева, 30 років Перемоги, Медична, Молодіжна, Миру, Назаренка, Садовий, Київський, Гагаріна, Гагаріна пров., Старокиївська, Бибича, Хрещатик, Миру пров., Забайкальська, Каштанова, Вишневий, Ядлівська, Хрещатик пров. Технічне переоснащення з 22 по 8 год
Баришівський Перемога: Київська, Партизанська, 30 років Перемоги, Садова, Ядлівська, Старокиївська, Куренівська, Нова, Гагаріна, Космонавтів, Гагаріна пров., Тиха Технічне переоснащення з 22 по 8 год
Баришівський Лук’янiвка: Садове товариство, Гагаріна, Бутаєву, Садова, Лісний, Шевченка, пров. Космонавтів, Миру, Корольова, Віктора Бондаря, Кирпоноса, Кошівська, Чернігівська, Будівельна, Паришева, Суворова, Кірова, пров. Парковий

Рудницьке: Дружби народів, Рудницька, Жукова, Черняхівська, Церковна, Гагаріна, Гайова, Тарасенківка, Кірова, Миру, Щорса, Шевченка, Київська

Перемога: СТ

Лук'янівка: Вулиця невизначена

Технічне переоснащення з 22 по 8 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Польова Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Васильківський Васильків: Соборна

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Васильківський Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Ремонтні роботи з 6 по 17 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова

Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар'єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна

Забуяння: пров. Гната Майстренка

Калинівка: Спортивна

Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Андріївка: О.Меля

Осиково: Чапаєва

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Будівельників пров. Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 15 год
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Вишнева, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Троїцьке: Дворянська, Лісова, Загребля, Бандурівка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Шандра: Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Миру, Луговий, Хліборобів, Голосіівський пров., Флотська, Флотський, Садовий, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Новоянівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Фастівка: Центральна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Олександрійський, 1 Водопійний, Водопойний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Іванівка: Івана Мазепи, Рибіна, Сім'ї Клименків, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Антонів: Перемоги, Ювілейна, Слобода, Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна, Пролетарська, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дівички: Артилеристів, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Виноградна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Долина: Миру, Франка, Солов`їна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Дружби, Будівельна, Заводська, Бориспільська, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Путрівська, Калинівський пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Незалежності, Паркова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Тиха, Весняна, Паркова, професора Меляновського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Польська, Затишна, Привітна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Івана Ступака, К.Строкова, Коцюбинського пров., Буцикова пров., Буцикова, Андрія Саєнка пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Івана Ступака, К.Строкова, Коцюбинського пров., Буцикова пров., Буцикова, Андрія Саєнка пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Остапа Вишні, 40 років Перемоги, Яблунева, Щаслива, Польова, Пушкіна

Мотовилівка: Грушевського, Степова, Без назви, Дружби, Червона, Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Зеленського, Папаніна, Медова, Білоцерківська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Тарасівка: Київська, Лугова, Франка, Шевченка, Шевченка пров., Квітнева, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Мала Підвальна, Валовий Перекат, Сковороди Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Потік: Мальованого Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Новозаводська, Рекунова, Нова, Бучанське Шосе, Свято-Покровська, Дніпровська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська

Горенка: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова, Жовтнева, Завгороднього, Галянта Віталія, Лісова, Садова, Молодіжна, Шкільна, Шевченка, Клубний, Клубна, Бащенка, Перемоги пров., Першотравнева, Козацька, Миколаївська, Залізнична, Залізничний, Незалежності

Ставище: Лісова, Лісовий, Межигірський, Межигірська, Першотравнева, Сніжецька, Промислова, Сагайдачного, Київська, Тракторна, Михайлівська, Енергетична

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Сосновий, Житомирський, Лісна, Кібенка, О. Ткаченко пров.

Крюківщина: Балукова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Остапа Вишні, 40 років Перемоги, Яблунева, Щаслива, Польова, Пушкіна

Мотовилівка: Грушевського, Степова, Без назви, Дружби, Червона, Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Серпневий, 1-го Травня, Каштанова, Білоцерківська, Серпнева, Комунарська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Петровського, Чубаря, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Леніна, Бондаревського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Лісна, Тетерівська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Вишняки: Вишнева, Нова, Молодіжна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Миронівський Потік: Мальованого Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Миру, І. Франка, Вокзальна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Силенка, Житомирська, Бояринцева, Зарічна, Моріна, Княгині Ольги пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Зелена, Проліскова, Шмідта пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: С.Палія, Лазо пров., Джерельна, Правобережна, Правобережний, Підгірна, Андрія Кузьменка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Дружби, Степова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Росьовий пров., Незалежності, Яблунева, Шевченка Тараса, Росьова Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Магдебурзького права, Покровська, Червоноармійців

Переяславське: Горького

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Лук’янiвка: Лісний, Корольова, Віктора Бондаря, Кирпоноса, Бутаєву, Кошівська, Чернігівська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Лук’янiвка: Миру, Чернігівська, Садова, Будівельна, Віктора Бондаря, Паришева, Корольова, Кошівська, Суворова, Бутаєву, Шевченка, Кірова, пров. Парковий

Рудницьке: Миру, Щорса, Шевченка

Лук'янівка: Вулиця невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Хмельницького Богдана, Покровська, Сікорського Михайла, Фабрична Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Літописна, Літописний, Можайська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна

Бишів: Брусилівська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Галіченко, Шкільна, Івана Франка, Новосілка, Садова, Кооперативна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Росава: Шевченка, Гагаріна, Центральна

Миронівка: Соборності

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Миронівка

Росава: Бібліотечна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Соборності, Незалежності, Леніна

Зеленьки: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пустовіти: Терешківка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пустовіти: Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Іванківський Леонівка: Київська, Курловича, В.Кібенка пров., В.Кібенка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Поштова, Київська, Гагаріна, Слобідська, Прорізна, Радянська, Садова, Леніна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького

Гнідин: Озерна, І.Франка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: 40 років Перемоги, Польова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Шевченка, Жовтнева, Польова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, 40 років Перемоги

Макарів: Ватутіна

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Маковище: Молодіжна, Польова, Садова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Фастівський Борова: Залізнична, 1-го Травня, Вокзальна Усунення дефекту з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Соборна, Райдужна, Дачне селище, Нова, Цвіткова, Слобідська, Різдвяна

Михайлівка: 1-го Травня

Ремонтні роботи з 9 по 20 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 4 декабря 2021 г.
16:04
Полицию попросили расследовать угрозы в адрес активиста-защитника исторических зданий в столице
15:05
Нардеп Бурмич требует от Кличко отчета о новом Генплане Киева
14:04
Во фракции “Европейская солидарность” раскритиковали мэрию Украинки за сокрытие информации о земельных участках
13:03
За останню добу на коронавірус захворіли 671 житель Київщини
12:02
На столичной улице Энтузиастов ограничили движение до 30 декабря (схема)
11:03
Правоохранители направили в суд обвинение о нанесении руководством депо “Киев-Пассажирский” ущерба в 4 млн гривен
10:04
В Украине за сутки вакцинировали от коронавируса 216 тысяч человек
09:01
Украинский горсовет блокирует освоение 15 млн гривен на строительство коммунального рынка, — Туренко
07:15
Сегодня, 4 декабря, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 4 декабря 2021 года
пятница, 3 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 4 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:33
На Вишгородшині школярам стало зле від принесеної в клас невідомої речовини
20:26
С 4 по 6 декабря в Василькове на Киевщине закроют движение по железнодорожному переезду (схема)
20:20
Кабмин изменил порядок платы за обслуживание счетчиков воды и тепла
20:14
В Киеве остановили противоправную продажу спецтехники для скрытого наблюдения
20:05
Белоцерковское верхнее водохранилище пополнилось более чем 9️ тоннами рыбы (фото)
Календарь событий