среда, 19 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 1 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 1 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Островського, Набережна, Чкалова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Ватутіна, Толстого, Перемоги, Фестивальна, Нагорянський пров., Нагорянська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Чупира: 2 відділення

Озерна: Гуртожиток, Контора, Хоздвір

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Озерна: Шевченка, Лесі Українки, Козацька Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Чепеліївка: Новоянівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Фастівка: Центральна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Східна, Леваневського пров., Кирила Стеценка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Будівельників пров. Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Грушевського, Л.Курбаса, Л.Курбаса пров., Лісова, Либідська, Івана Некрашевича, 2 Лісний, Ботанічна, Мічуріна, Яновського пров., Павла Полуботка, Юрія Яновського, Котляревського, Яновського, Карпенка Карого, Дем`яна Кошмана, Василя Симиренка, Лісовий, Городецького, Гоголя пров., Івана Миколайчука, Остапа Вишні, Головатого, Сергія Оврашка, Польова, Валентина Лисиці, Польовий, Весняний, Гришинський пров., Солов’їна, 2 Польовий, Гришинська, Репіна, Південна, Плеханова, Багряного, Данила Амеліна, Київський Шлях, Галицька, Глибоцька, Степова, Паркова, Тиха, Спаська, Південний, Дубичанська, Дубичанський, Г.Успенського, Крапивницького, Глінки, Свободи, Пилипа Орлика, Північна, Котовського, Олексія Потапенка, Збанацького, Пречистенська, Севастьяна пров., В.Стуса, Кутузова пров., Івана Мазепи, Кошового, Чайковського, Дачна, Володимира Момота, Ботанічний, Євгена Коновальця, Переяслівський, Переяславська, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров., Гончара, Гончара пров., Гоголя, Степана Криворученка, Братуся, Шкіля, О.Пчілки, Зарічна, Сонячна, Котляревського пров., Сагайдачного пров., Сагайдачного, Пушкіна пров., Петра Сагайдачного пров., П.Грабовського, Верхній Вал, 3 Лісний, Ватутіна, Старокиївська, Січнева, Григора Тютюнника, Молодіжна, Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими, Квітневий, Тополева, Павла Тичини пров., Гаражний, Березовського, Либідський, Військове містечко, Черняховського, Данила Галицького

Рогозiв: Калинова, Степана Разіна

Кийлiв: Набережна

Велика Олександрiвка: Петлицького

Вишеньки: Чубинського, Вербова, Жертв Революції, Патона, Л.Українки

Глибоке: Черняховського пров., Глибоцька, 2 Гаражний пров., Либідська, Березовського, 2-га О. Курбаса, Гаражний пров., Шовковичний, 3 Степова, 2-га Данила Галицького, Калинова, Лісна

Гнідин: Лугова

Старе: Загатка

Мала Олександрівка: Мічуріна, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Шевченка, Шевченка пров.

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Вишеньки: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Калинова, Лесі Українки, Волошковий, Волошкова

Бориспіль: Ушакова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Миру, Ковпака, Лугова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Центральна, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Нове Селище, Паркова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Пісківка: Тетерівська, Весняна, Лісна, Жовтнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бородянський Мигалки: Героїв України, Короленка, Лугова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гоголівська, Поповича Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Броварської сотні, Онікієнка Олега, Ружного Михайла, Виговського, Вавілова пров., Б.Хмельницького, Покровська, Прилуцька, Конощенка, Мейса Джеймса, Олійника, Приймаченко Марії, Будівельників, Зелена, Мазепи, Авіаційна, Богуна, Левадівська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий

Калинівка:

Пухівка: Пасічанська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Велика Бугаївка: Зарічна, Незалежності, СТ "Пролісок" Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Авіаторів, Енергетиків, Народна

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Щаслива, Озерний пров., Миру, Народна, Набережна, Пархоменка, Київська, Львівський, Львівська

Васильків: Пилипа Орлика

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Ремонтні роботи з 6 по 20 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна Ремонтні роботи з 6 по 20 год
Васильківський Васильків: Соборна

Глеваха: Вокзальна

Ремонтні роботи з 6 по 20 год
Васильківський Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Ремонтні роботи з 6 по 20 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”

Осещина: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Вишгородський Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Катюжанка: Леніна, Заводська, Зінченко, Лісна, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Володарський Логвин: Лісова

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Володарський Логвин: Лісова

Володарка: Зарічна

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Ленінградська, Калініна, Котляревського, 10 Лінія

Ворзель: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Вокзальний, Водопроводна, Центральна, Садова, Кірова Усунення дефекту з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Енергетиків, Островського, Центральна

Ворзель: Лісовий

Усунення дефекту з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Садова, Глібова, Гайдая, Столична, Петрівського, Малиновського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Підгірна, Гоголя, Барвінкова, Шевченка, Глібова, І.Кочерги, Салютна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Горохове: Новобудови, Заріччя Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Расавка Слобідська: Шевченка, Панаса Мирного, Тичини, Космічна, Сонячна, Гончара Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Усунення дефекту з 9 по 16 год
Макарівський Новосілки: Старосільська, Польова, Ірпінська, Центральна, Шкільна, Кошового, Шевченка, Жовтнева, Київська, Кучеренка, Карпилівська, Невизначена

Мостище: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Миронівка, Кільцева

Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова

Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Миронівський Вікторівка: Незалежності, Шевченка, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Владиславка: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Владиславка: Набережна, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Юхни: Центральна, Богуславська, Набережна, Польова, Берегова, Лісова, Кільцева, Шевченка, Молодіжний, Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Юхни: Центральна, Юхни, Першотравнева, Мічуріна, Садова, Миру, Шкільний, Пушкіна, Лермонтова, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях

Григорівка: Лесі Українки, Радянська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна, пров. Загребельний, Південна, Гагаріна, Юності, Горького-Ігнатевська, Вишнева, Загребельна, Ігнатівська, Промислова, Комарова, Залізнодорожна, Київська, СТ “Стугна”

Козин: Козацький пров.

Плюти: Невизначена

Обухів: Київська, Миру, Малишка

Великі Дмитровичі: Польова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Українка: Приозерна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новохатька Григорія пров., Шевченка, Велика Підвальна, Макаренка, Мазепи Івана, Музейний, Гімназійна, Хмельницького Богдана, Сковороди

Переяславське: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Комунарська, Волинська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров., Набережна, Алєксєєва Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Антонів: Перемоги, Ювілейна, Слобода, Південна, Леніна, Польова, Лісовий, Лісова, Набережна, Пролетарська, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Великополовецьке: Центральна, Стадіонна, Молодіжна, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Технічне переоснащення з 18 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Березневий, Нова

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Технічне переоснащення з 18 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Ремонтні роботи з 18 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Березневий, Нова

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Ремонтні роботи з 18 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Ремонтні роботи з 14 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Ремонтні роботи з 8 по 15 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Соборна

Любча: Вишневий

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Польовий, Козаківка, Тесленка, Січнева, 1-го Травня, Дільничий пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Велика Березянка: Трохименка, Михайлівська, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Перемоги, Стадіонний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Молодіжна, Київська, Соколова пров., Суворова, Соколова, Олександра Свірського, Васильківська, Ковальський, пров. Кузнечний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Яхни: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Зоряна, Чехова, Тополева, Південна, Соборності, Соборності пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Яхни: Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Затишна, Великоснітинська, Південний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ярослава Мудрого Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Гусева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Європейська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Миру, І. Франка, Вокзальна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 31 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 19 января 2022 г.
18:43
Кабмин на три месяца сократил срок действия Сovid-сертификатов
18:21
188 млн гривен с Подольского и Шулявского моста могли вывести на подконтрольные Комарницкому фирмы
18:12
В “Интергал-Буд” обнародовали новые данные о ходе строительства ЖК “Академ-Квартал” по состоянию на 1 января
18:03
У Борисполі на Київщині під‌ ‌час‌ “Пробігу Соборності” ‌буде‌ ‌обмежено‌ ‌рух‌ ‌транспорту‌ ‌
17:45
В Киеве определили клинику по проверке водителей на алкоголь
17:23
Кабмин создал Государственную службу по делам детей
17:11
На Фастовщине мужчина утонул во время погружения на Крещение (фото, видео)
17:05
КГГА разрешила проектировать комплексную застройку 86 га земли в Подольском районе
16:59
Столичные политики отметили Крещение Господне на открытых водах
16:42
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 19 января 2022 года
16:26
В Киеве заключили более 25 тысяч браков в 2021 году
16:10
Для столичных ЖК KAN Development закупили уборочную технику
16:02
С 24 января вакцинированные украинцы 60 лет и старше смогут получить “Вовину тысячу”, чтобы потратить ее на лекарства
15:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
15:36
Киевские таможенники выявили в посылке из Стамбула медпрепараты на 700 тысяч гривен
15:24
Кабмин ограничил торговые наценки на пшеничный хлеб
Календарь событий