неділя, 23 червня 2024 г.

У Прип’яті готують до реконструкції однойменне кафе

У Прип’яті готують до реконструкції однойменне кафе

Будівлю колишнього кафе “Прип’ять” у місті Прип’ять Зони відчуження готують до реконструкції, щоб у майбутньому використовувати як туристичний об'єкт. Проєкт цієї реконструкції до 15 грудня 2021 повинно розробити ТОВ “Діоро”, передбачивши в ньому, насамперед, відновлення унікального вітражу.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 12 жовтня 2021 року ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" (*) уклало з ТОВ "Діоро" (**) договір на розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції будівлі колишнього кафе “Прип’ять” у місті Прип'ять Вишгородського району Київщини. Ціна договору – 1,21 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До 15 грудня 2021 року "Діоро" повинно розробити робочу та проєктну документацію реконструкції одноповерхової будівлі кафе “Припять” площею 462 м.кв. В ній необхідно передбачити підсилення несучих конструкцій опор та стін, внутрішні ремонтні роботи, ремонт зовнішніх сходів та ганків з улаштуванням пандусів, відновлення вітражу, ремонт та скління віконних рам, встановлення дверей, благоустрій прилеглої території, встановлення дощової каналізації та системи блискавкозахисту.

В завданні на проєктування відмічається, що реконструкція будівлі кафе “Прип’ять” проводитиметься задля збереження цієї історичної будівлі від руйнування і використання її як об'єкт огляду для туристичних груп. Також в документі вказано, що реконструкція зумовлена розвитком інфраструктури Зони відчуження та зростанням кількості відвідувачів.

Читайте: Чернобыльскую зону отчуждения могут внести в список ЮНЕСКО

Нагадаємо, у вересні 2021 року вказане держпіжприємтсво замовило у ПП "Сервісінвест" розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції будівлі колишнього СТО в місті Чорнобиль по вул. Нова, 1-А під розподільчий вузол для туристичних груп. У проєкті підряднику потрібно передбачити організацію місця під інфо-центр, центральну залу, зону прийому та очікування відвідувачів, музейний простір, офісні приміщення тощо.

Читайте: У Чорнобилі СТО планують реконструювати під розподільчий вузол для туристичних груп

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Діоро" зареєстровано в 1995 році у місті Славутич. Засновник – Володимир Павленко (директор) і Олег Панасюк.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За результатами участі в державних закупівлях ТОВ "Діоро" уклало 123 договори на 136,05 млн гривен. Найбільший замовник – Державне спеціалізоване підприємство з управління капітальним будівництвом зони відчуження (дані Clarity Project).

ТОВ “Діоро” і ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" раніше, до укладання описаного вище договору, вже співпрацювали. Між ними було укладено 5 договорів на 10,63 млн гривень. Так, в поточному році ДП замовляло “Діоро” розробку проекту реконструкції будівлі КПП “Чорнобиль-2” для створення “Експозиції Дуга” та будівництво пяти громадських вбиралень на территорії Зоні відчуження.

Читайте: У зоні відчуження за 3 млн гривень побудують основи для монтажу п'яти громадських вбиралень

ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" засноване в 2013 році. Директор – Володимир Кухарев. Підприємство підпорядковане Державному агентству України з управління зоною відчуження, яким тимчасово керує Євген Крамаренко.

Кафе “Прип'ять” – одне зі знакових місць в Прип’яті, так як тут в 1977 році будівельники відзначали пуск першого енергоблоку станції. В цьому кафе зазвичай проводили час в очікуванні швидкохідних пасажирських катерів “Ракети” або “Метеора”. На сьогодні в середині кафе частково зберігся вітраж із зображенням дівчат, квітів, сонця та планет, а у його дворі досі стоять похилені корпуси радянських автоматів з продажу газованої води.

* ДП "Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" (код ЄДРПОУ: 38770852)

** ТОВ “Діоро” (код ЄДРПОУ: 22960999)

Фото: chernobyladventurе

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, закупки, закупівлі, зона отчуждения, чернобыль, зона відчуження, проєкт, прип’ять, центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження, діоро, центр организационно-технического и информационного обеспечения управления зоной отчуждения

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій