суббота, 22 января 2022 г.

У Чорнобилі СТО планують реконструювати під розподільчий вузол для туристичних груп

У Чорнобилі СТО планують реконструювати під розподільчий вузол для туристичних груп

Будівлю колишнього СТО у місті Чорнобиль по вул. Нова 1-А хочуть реконструювати під розподільчий вузол переміщення туристичних груп. Відповідну проектно-кошторисну документацію за 3,15 млн гривень до кінця року повинно розробити ПП "Сервісінвест". У проекті підряднику потрібно передбачити організацію місця під інфо-центр, центральну залу, зону прийому та очікування відвідувачів, музейний простір, офісні приміщення тощо.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 23 вересня 2021 року ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" (*) уклало з ПП "Сервісінвест" (**) договір на розробку проектно-кошторисної документації по реконструкції будівлі колишнього СТО в місті Чорнобиль по вул. Нова, 1-А. Ціна договору склала 3,15 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В завданні на проектування вказано, що реконструкція зазначеної будівлі потрібна для використання її як розподільчий вузол переміщення туристичних груп. Передбачається провести її реконструкцію без зміни геометричних параметрів із заміною застарілих конструкцій. 

В існуючій будівлі замовник хоче, щоб були передбачені окремі функціональні зони: зручна вхідна група для прийому туристичних груп, Reception, інфо-центр на 2 робочих місця, центральну залу, зону прийому та очікування відвідувачів на 50 посадочних місць, музейний простір (орієнтовно 700 кв.м), конференц-залу на 200 людей, виставковий простір (орієнтовно 150 кв.м), продуктовий кіоск, кафетерій, сувенірну лавку, аптеку/медпункт, офісні приміщення (орієнтовно 360 кв.м), кімнату для відпочинку персоналу, резервне приміщення, санвузли для персоналу та відвідувачів, технічну кімнату, електрощитову, складське приміщення.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Наразі, як відмічається, будівля СТО по вул. Нова,1-А має орієнтовну площу разом із існуючою прибудовою (24х12 м) 2800 м.кв. Вона функціонально поділена на 2 частини – одноповерхову виробничу та двоповерхову службову. 

Реконструкцію, згідно з технічним завданням, планується здійснити одну чергу без виділення пускових комплексів.

Проектно-кошторисну документацію (ескізний проект, проект та робочий проект) реконструкції "Сервісінвест" повинно підготувати протягом 80 календарних днів – орієнтовно до 12 грудня 2021 року. Договір діє до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, у серпні 2021 року ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" замовило у ТОВ "Діоро" побудову до кінця 2021 року пяти громадських вбиралень у зоні відчуження – на вул. 25 років Жовтня, 1-А у Чорнобилі та на трьох КПП – “Дитятки”, “Лелів” та “Чорнобиль-2”.

Читайте: У зоні відчуження за 3 млн гривень побудують основи для монтажу п'яти громадських вбиралень

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП "Сервісінвест" зареєстровано в 2004 році у місті Кропивницький. Засновники – Галина Іванченко та Світлана Бабич (директор).

За даними Clarity Project, в результаті участі у публічних закупівлях ПП "Сервісінвест" уклало 72 договори на 15,46 млн гривень. Найбільший замовник – ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" з нинішнім договором.

ДП "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" засноване Державним агентством з управління зоною відчуження у 2013 році. Директор – Володимир Кухарев. 

Державне агентство з управління зоною відчуження тимчасово очолює Євген Крамаренко.

* ДП "Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" (код ЄДРПОУ: 38770852)

** ПП "Сервісінвест" (код ЄДРПОУ: 33254360)

Фото: shutterstock

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, закупки, реконструкция, зона отчуждения, чернобыль, закупівлі, реконструкція, сто, чорнобиль, зона відчуження, центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження, центр организационно-технического и информационного обеспечения управления зоной отчуждения, сервісінвест, сервисинвест

суббота, 22 января 2022 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
16:04
Завтра, 23 января, на катке ВДНХ состоятся мастер-классы олимпийских чемпионов по фигурному катанию и хоккею
15:05
За останню добу на коронавірус захворіли 743 жителя Київщини
14:04
В Киеве река Сырец приобрела ядовито-зеленый цвет (фото)
13:49
“Пилецкого кто-то активно толкает в кресло победителя”, - журналист Плинский о конкурсе на должность главврача больницы №8
13:05
Жители Оболонского района столицы возмущены размещением МАФа прямо на газоне площади Шевченко
12:02
Киевляне отметили День Соборности живой цепью на мосту Патона и возложением цветов (фото, видео)
11:01
Вокруг столичной “Муниципальной охраны” разгорается очередной скандал (видео)
10:04
На Центральном железнодорожном вокзале столицы приступили к демонтажу эскалатора
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 90 тысяч человек
07:15
Сегодня, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 января 2022 года
пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
Календарь событий