неділя, 28 квітня 2024 г.

“Муніципальна охорона” назамовляло обладнання для сигналізації на 146 млн гривень

“Муніципальна охорона” назамовляло обладнання для сигналізації на 146 млн гривень

КО "Муніципальна охорона" провела найбільшу за весь час свого існування закупівлю – замовили обладнання для охоронної сигналізації на 146,47 млн гривень. Підрядника обрали без конкурсу, ним стало столичне ТОВ "Секур Інтеграція”, основним замовником якого є столична "Муніципальна охорона". За умовами нинішньої угоди, ця фірма постачатиме муніципальним охоронцям обладнання, вироблене компанією, що належить його колишньому власнику.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи ProZorro, 3 серпня 2023 року КО "Муніципальна охорона" (*) уклала з ТОВ "Секур Інтеграція" (**) договір на постачання обладнання для бездротової охоронної сигналізації. Ціна договору склала 146,47 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Договір передбачає постачання підрядником не пізніше 30 листопада поточного року майже 80 тисяч одиниць обладнання для бездротової охоронної сигналізації, серед якого вуличні сирени, ретранслятори сигналу, датчики руху, відкриття та розбиття, в тому числі з камерами. Все обладнання українського виробництва ТОВ “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (***).

Бажаючих позмагатися за цей тендер, крім ТОВ "Секур Інтеграція”, більше не було, а оскільки закупівлю провели через “відкриті торги з особливостями”, з цим підрядником і уклали договір. Нагадаємо, що у разі подання для участі у такій закупівлі однієї пропозиції, вона одразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у відкритих торгах.

Вказана закупівля КО "Муніципальна охорона" є найдорожчою за весь час її існування. До цього найбільшим замовленням організації було проведення капремонту навчально-матеріальної бази з підготовки Сил муніципальної безпеки на Бориспільському шосе, 23-й км в Києві (1 черга) за 24,95 млн гривень. Ці роботи будуть тривати до кінця поточного року.

Читайте: Дійшли руки: в Києві замовили ремонт бази з підготовки Сил муніципальної безпеки та тероборони

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Секур Інтеграція” (постачальник обладнання) зареєстровано в 2014 році в Києві. Статутний капітал – 2 млн гривень. Основний вид діяльності – оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. Власником компанії є Петро Івасюк, директором – Олег Костовський. 

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ "Секур Інтеграція” уклало 415 договорів на 317,75 млн гривень. Найбільшим замовником фірми є КО "Муніципальна охорона", яке віддало їй 13 замовлень на 152 млн гривень, серед яких постачання відеореєстраторів, кімнатних сирен та комплекти сигналізації.

Читайте: Столична “Муніципальна охорона” закуповує сотню відеореєстраторів

ТОВ “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (виробник обладнання) зареєстровано в 2018 році в Києві. Статутний капітал майже 28 млн гривень. Засновник – кіпрське “Аджакс Сістемс Кіпр Холдінгс ЛТД”, кінцевий бенефіціар – Олександр Конотопський, якому належало ТОВ "Секур Інтеграція” в перші роки існування.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

КО “Муніципальна охорона” була заснована Київрадою в 2017 році (до грудня 2021 року – КП “Муніципальна охорона”). Статутний капітал об'єднання складає 2,5 млн гривень. КО очолює Сергій Чернишев. Організація, як вказано на її сайті, надає послуги з пультової та фізичної охорони, в тому числі комунального майна.

Читайте: Кличко за деньги киевлян обзавелся охранной фирмой

В травні 2021 року стало відомо, що екс-керівнику КО “Муніципальна охорона” повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів. Прокуратура підозрює, що керівництво цього підприємства провело процедуру закупівлі послуг професійних охоронців на понад півмільйона гривень без фактичного надання послуг. Про кого саме йшлося в повідомлення визначити не вдалося, адже тільки протягом 2021 року було змінено шість керівників цієї структури.

В жовтні 2021 року СБУ повідомила, що посадовців КП "Муніципальна охорона" силовики підозрюють у розтраті 4,6 млн гривень на поставках форменого одягу. За результатами комплексної товарознавчої та економічної експертизи встановлено, що ціна та обсяг товару були завищені втричі.

Читайте: Силовики подозревают чиновников КП “Муниципальная охрана” в хищении 4,6 млн гривен на поставках форменной одежды (фото)

КО “Муніципальна охорона” підпорядковується Апарату Київської міської адміністрації (КМДА), який очолює Дмитро Загуменний. Роботу Апарату КМДА контролює перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

* КО "Муніципальна охорона" (код ЄДРПОУ: 41680696) 

** ТОВ "Секур Інтеграція" (код ЄДРПОУ: 39328390) 

*** ТОВ “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (код ЄДРПОУ: 42593133)

Фото: Фокус

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини києва, КМДА, prozorro, закупівлі, микола поворозник, охорона, муніципальна охорона, дмитро загуменний, апарат кмда, сигналізація, сергій чернишев, секур інтеграція, охоронна сигналізація

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.