четвер, 28 березня 2024 г.

Кличко отчитался о перевыполнении бюджета Киева на 2,5 млрд гривен

Кличко отчитался о перевыполнении бюджета Киева на 2,5 млрд гривен

В 2019 году бюджет Киева получил более 60 млрд гривен. При этом ранее было запланировано, что за год бюджет пополнится на 57,5 млрд гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщил Киевский городской голова Виталий Кличко, в 2019 году на сферу образования было выделено 18,6 млрд гривен, на здравоохранение – почти 11 млрд гривен, а на социальную защиту – 8,3 млрд гривен.

Кличко отметил, что в следующем году бюджет планируется на уровне 57 млрд гривен. При этом часть финансирования здравоохранения и социальной защиты населения будет осуществляться из госбюджета.

Мэр Киева подчеркнул, что из бюджета столицы заберут 2 млрд гривен, которые планировались для реализации крупных инфраструктурных проектов. Это происходит, несмотря на заявленный властями страны курс на децентрализацию.

Ранее KV сообщала, что в конце сентября на заседании постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития депутаты рассмотрели проект прогноза бюджета Киева на 2020-2022 годы. На следующий год бюджет Киева депутаты планировали на уровне 63,7 млрд гривен. 

Читайте: Кабмин и Рада забрали у Киева 4,7 млрд гривен

Но уже 12 ноября, на расширенном заседании Коллегии КГГА, директор Департамента финансов столичной администрации Владимир Репик представил бюджет Киева на 2020 год. По его словам, прогнозируемый бюджет Киева на 2020 год является сбалансированным и составляет 57 млрд 991 млн гривен. При этом на 16% увеличено финансирование отрасли образования, на 6% – жилищно-коммунального и на 15% – дорожно-транспортного хозяйства. В то же время в бюджете сохранен прогноз поступлений паевых взносов застройщиков на уровне 450 млн грн, хотя эту цифру директор Департамента финансов КГГА считает оптимистичной, так как был принят закон, отменяющий паевые взносы с 2021 года.

Читайте: Зеленые нюансы: бюджет Киева на 2020 год уже прогнозируют меньше чем в 2019-м

Фото: пресс-служба КГГА

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, виталий кличко, бюджет, медицина, образование, децентрализация, бюджет киева, социальная защита, бюджет 2019, бюджет 2020, отчет о выполнении

четвер, 28 березня 2024 г.
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
10:04
За добу втрати ворога зросли на 780 осіб та 31 одиницю бронетехніки, - Генштаб ЗСУ
09:46
Вночі російські терористи атакували Україну 28-ма ударними БПЛА
09:24
У Боровій на Харківщині внаслідок російського обстрілу загинув 12-річний хлопчик
09:02
Протягом минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.