середа, 24 квітня 2024 г.

Бывший глава киевской “Батькивщины” заверил, что не продавал свой округ бывшей жене Насирова

Бывший глава киевской “Батькивщины” заверил, что не продавал свой округ бывшей жене Насирова

Депутат Киевсовета (фракция ВО “Батькивщина”) Владимир Бондаренко (на фото слева) отрицает свою причастность к торговле местами в списке кандидатов в Киевсовет от “Батькивщины”. В частности, Бондаренко утверждает, что не продавал место в списке экс-супруге бывшего главного налоговика Романа Насирова Наталье Глимбовской (на фото справа). 

Об этом KV стало известно из комментария экс-главы киевской городской организации партия “Батькивщина” Владимира Бондаренко к сообщению депутата Киевсовета (фракция ВО “Батькивщина”) Татьяны Мелиховой в соцсети Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Меня много однопартийцев спрашивали, не я ли продал ей право баллотироваться на той части округа, который я 6 раз выигрывал с отрывом от следующего района  где-то на 20%. Я не знаю, кто это сделал”, – сообщил Бондаренко.


В настоящее время этот комментарий Бондаренко уже удален.

Также в  комментариях Бондаренко выражает недоумение почему на нынешних местных выборах от “Батькивщины” были выдвинуты такие неоднозначные кандидатуры.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Моим избирателям тяжело пояснить, почему на Печерске от “Батькивщины” идет человек Комарницкого и Черновецкого Алла Шлапак. А на моем родном Святошине – жена взяточника и коррупционера Насирова пани Глимбовская. В Дарнице – Солончак, а в Днепровском районе – рэкетир и сутенер Ковальчук. Кто брал “деньги” за их баллотирование от “Батькивщины?”, – сообщил Бондаренко.


Бондаренко подчеркнул, что не знает, кто и за какие деньги расчистил место для Глимбовской, устранив предварительно руководителя районной организации, и заверил, что не продавал свой округ бывшей жене Насирова.


Отметим, Наталья Глимбовская баллотировалась в Киевсовет под №13 от ВО “Батькивщина” и была №1 в округе №11, который включает часть Святошинского района столицы. 

Владимир Бондаренко, ранее возглавлявший киевскую ячейку “Батькивщины”, шел в Киевсовет под № 26. Он баллотировался под №3 в округе №11, который включает часть Святошинского района столицы.

По информации KV, Наталья Глимбовская в Киевсовет нового созыва не попадает, как и Владимир Бондаренко.

Читайте: Выборы в Киевсовет 2020: список ВО “Батькивщина”

Отметим, члены “Батькивщины” не впервые высказывают недовольство кадровой политикой партии. В июле 2020 года член бюро Оболонской районной организации “ВО "Батькивщина" Ольга Веремеенко объявила о своем выходе из партии. Депутат Киевсовета заявила, что такое решение связано с взятием под контроль строительным лобби Киевской партийной организации “Батькивщины”. По информации KV, она вышла из "Батькивщины", потому что партия будет поддерживать на выборах мэра Киева Виталия Кличко.

Читайте: “Батькивщина” выдвинула кандидатуру нардепа Алексея Кучеренко для участия в выборах мэра Киева

Ранее KV сообщала, что Киевскую городскую организацию (КГО) ВО “Батькивщина” возглавил Виталий Нестор – родственник скандально известного Сергея Коровченко, в прошлом – перебежчик в “Блок Леонида Черновецкого” ("БЛЧ"). Нестор является креатурой начальника столичного штаба “Батькивщины” Владиславы Молчановой, которая вместе с депутатом Киевсовета Аллой Шлапак с благословения Юлии Тимошенко установили контроль над столичной “Батькивщиной”.

Отметим, что Алла Шлапак вместе с бывшим коллегой по "БЛЧ" Денисом Комарницким работают в штабе нардепа Николая Тищенко (фракция "Слуга народа"), который участвовал в партийном праймериз за право баллотироваться в мэры Киева.

Читайте: Мост на Владимирскую горку: от киевской “Батькивщины” – к Мураеву и Соратницу Юлии Тимошенко обвиняют в незаконном строительстве многоэтажки на Виноградаре

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Александр Кравченко, Оксана Олейникова

Теги: новости киева, киевсовет, батькивщина, владимир бондаренко, местные выборы 2020, список, татьяна мелихова, наталья глимбовская

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.