четвер, 25 квітня 2024 г.

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”

У Київській обласній раді VIII скликання партію "Європейська Солідарність" представлятимуть 25 депутатів. З них шестеро обрані у єдиному багатомандатному виборчому окрузі (ЄБВО), ще 19 – на територіальних виборчих округах. Серед новообраних депутатів є представники місцевої влади, більша частина – депутати колишніх скликань як обласної ради так і інших місцевих рад на Київщині.

Про це KV стало відомо із офіційних даних, опублікованих на сайті ЦВК. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Партія "Європейська Солідарність" на виборах до Київської обласної ради одержала найбільшу підтримку виборців. За кандидатів цієї політсили жителі Київщини віддали 98129 або 29,76 % голосів. У результаті перша сходинка дарує їм в облраді 25 депутатських мандатів. З них шестеро кандидатів обрані у єдиному багатомандатному виборчому окрузі (ЄБВО), ще 19 – на територіальних виборчих округах. Один депутат по округу №1, два – по округу №2, два – по округу №3, два – по округу №4, два – по округу №5, два – по округу №6, один – по округу №7 та чотири – по округу №8, три – по округу №9.

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

1. У списку під першим номером партії шла та здобула перемогу народна депутатка (обрана від фракції по загальнодержавному багатомандатному округу) Вікторія Петрівна Сюмар.

Та на місце нардепки вже зайшов Олег Анатолійович Косташ, який народився 1966 року і працює директором Одеської філії Державного публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг”. Має дві вищі освіти – інженера-механіка та магістра проектного менеджменту. Працює в аграрній сфері.

Читайте: Перша сесія Київоблради VIII скликання: обрано тимчасову президію та оголошено перерву до 25 листопада

2. Георгій Цагареішвілі – генеральний директор ТОВ “Нове століття Груп”. Депутат Київської обласної ради VII скликання. Обраний в ЄБВО (545 або 13,27% голосів), член партії.

Народився 29 листопада 1974 року у місті Хони в Грузії, мешкає нині у Києві. Закінчив Тбіліський гуманітарний інститут за спеціальністю "Правознавство". З 2003 року працював керівником відділу міжнародних зв'язків "Швидко-Україна", де відповідав за розширення партнерських зв'язків і популяризацію українського виробника, за залучення капіталу, в тому числі, міжнародного. 

У 2006-2007 роках займав посаду гендиректора в ТОВ "Житло XXI століття", де відповідав за розвиток і реалізацію житлового портфеля проектів.

Згодом з 2007 по 2009 роки очолював та був директором департаменту з управління проектами в ПАТ "Інвестиційна компанія "XXI століття". Тут його обов’язками було керування за процесом реалізації проектів нерухомості.

З 2009 по 2011 роки був членом Ради директорів та гендиректор у компанії XXI Century Investments Public Limited. Після чого і очолив компанію у сфері надання повного спектру послуг з девелопменту проектів "Нове століття груп".

З 2014 року активно допомагає українській армії і добровольчим батальйонам. Зокрема, підтримує 11 і 25 батальйони ВСУ, "Миротворець" і "Київщина". У 2015 році керував в зоні АТО/ООС будівництвом споруд зміцнення і оборони. І з 2015 року є засновником БО "Міжнародний благодійний фонд "Надійний тил".

У 2015 році він і став депутатом облради, перемігши по мажоритарному округу №41 в місті Українка з результатом 38,56%. Очолює Київську терорганізацію партії "Європейська Солідарність". Був головою цієї фракції в Київській обласній раді VII скликання.

З березня 2020 року, з початку епідемії коронавіруса, очолює Волонтерський штаб "Європейської Солідарності" в області. 

У 2019 році сума його доходу склала понад 2,7 млн гривень (дивіденди, заробітна плата), членів його родини – понад 1,1 млн гривень (підприємницька діяльність). Він задекларував домоволодіння на власній земельній ділянці в Грузії на 209 кв.м, у Києві-  три машиномісця, нежилі приміщення на 356,9 кв.м. А також столичну квартиру дружини на 279,1 кв.м і ділянку дружини в Лісниках Києво-Святошинського району на 6837 кв.м, будинок сина на 263,2 кв.м та ділянку на 1250 кв.м у селі Хлепча Васильківського району.

Із цінного рухомого майна він має зброю: Bushmaster ACR Enhanced K-R 223 №ACRD-01491. Їздить на Suzuki Grand Vitara 2006 року випуску та Land Rover Range Rover 2010 року випуску. Орендує Toyota Camry 2017 року випуску.

Цагареішвілі має корпоративні права в ТОВ "Служба безпеки "Ангели" (діяльність приватних охоронних служб), в ТОВ "Гетьман і Ко" (діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування), в кіпрській компанії Havindo Enterprises Limited, дружина – в ТОВ "Х-Текстиль". Також він є бенефіціарним власником ТОВ "Ресторан "Тарас Бульба", ТОВ Д-Люкс Плаза (організація будівництва будівель),  ТОВ "Дніпро Девелопмент Партнерз" (функціювання театральних і концертних залів), ТОВ "Динамо-люкс Інтертеймент" (діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування), ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія "Інтеграл Груп", кіпрських компаній Diamland Limited і Vocata Investments Limited та ще приблизно до 10 підприємств. 

Також депутат зареєстрований з 2019 року як ФОП. Його підприємницька діяльність пов’язана із наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Депутат задекларував і готівкову позику у розмірі 150 тис. доларів, які належать депутату облради та ексвіцегубернатору КОДА Леву Парцхаладзе, готівку у розмірі 93 900 та 18 267 доларів, готівку дружини – 266 тис. доларів, сина – 250 тис. гривень. Має він і низку фінансових зобов'язань. Задекларував він  кошти, витрачені на навчання доньки в США. Надав він у борг і понад мільйон гривень депутату від ЄС Віталію Карлюку. 

3. Віталій Миколайович Денисенко – громадський діяч та самозайнята особа-адвокат. Обраний в ЄБВО (1350 або 32,89% голосів), член партії.

Народився він 11 лютого 1980 року в селі Макарівка Іванківського району, нині проживає в селищі Іванків. Закінчив Академію державної податкової служби України за спеціалізацію "Правознавство", за фахом – юрист. Має трирічний досвід роботи на державній службі, у центральному органі виконавчої влади та на посаді директора департаменту планування і моніторингу фінансово-господарської діяльності та з питань банкрутства Фонду державного майна України.

На підставі свідоцтва здійснює індивідуальну адвокатську діяльність. Має у власності комерційну нерухомість у Іванкові, яку використовує для підприємницької діяльності. 

Згідно з його декларацією за 2019, поданою після звільненням з посади директора департаменту, сума його доходів склала понад 280 тис. гривень, а його родини – 139 тис. гривень. У спільній власності в Іванкові він має майновий комплекс (15%) на 4896,40 кв.м. У Києві його дружина має квартиру на 42,6 кв.м та у спільній власності в Іванкові два будинки на 88,9 кв.м (25%) та на 88 кв.м (62,5%), дві ділянки по 1130 кв.м кожна. Зареєстрований у квартирі в Іванкові на 62,3 кв.м, яка належить родині Денисенків та ймовірним родичам по його дітях. 

Із транспортних засобів, Денисенко має Land Rover Range Rover 2011 року випуску та ВАЗ 2105 1990 року випуску. Має він 45 акцій в ТОВ "Промінь" номіналом 0,25 копійок та в ПрАТ "Соломенка" номіналом 144 гривні. Також він є засновником ТОВ "Діо-Дік" та ТОВ "Ві Ентерпрайз" (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна), ТОВ "Денікс Бразерс Груп" (допоміжне обслуговування наземного транспорту)

Готівкою він зберігає 5 тис. доларів, а дружина має активи у вигляді права-вимоги за попереднім договором купівлі-продажу з ТОВ "КУА "Крістал Ессет Менеджмент" Пвіф "Інтергалбудінвест" НЗ – загалом понад 1,5 млн гривень.

4. Оксана Петрівна Перінська - секретар Васильківської міської ради. Обрана в ЄБВО (833 або 20,29% голосів), член партії.

Народилася 28 серпня 1982 року в Києві, проживає нині у Василькові. Згідно її біографії на сайті міста Васильків, навчалась в Київській гімназії східних мов № 1, у Львівському інституті внутрішніх справ при Нацакадемії внутрішніх справ України за спеціальністю "Правознавство", за фахом вона – юристка.

З 2004 року по 2007 рік працювала слідчим слідчого відділення Личаківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області, з 2007 року по 2011 рік – старшим слідчим слідчого управління Львівського міськуправління міліції УМВС України у Львівській області.

Після чого до 2012 рік була слідчим слідчого відділення Васильківського МВ ГУМВС України в Київській області.

У вересні 2012 року одержавши свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, розпочала індивідуальну діяльність, якою займалась до листопада 2015 року. 17 листопада 2015 року обрана секретарем Васильківської міської ради VІІ скликання та членом виконавчого комітету міськради.

У 2019 році сума її доходу склала 423 тис. гривень. У декларації вона вказала майно чоловіка – ділянку та квартиру, не вказавши уточнюючих даних про розташування та площі. У її користуванні автівка – Woikswagen Passat 2012 року випуску. Є членом Ради Адвокатів Київської області.

5. Тетяна Валеріївна Даценко – виконавчий директор Кредитної спілки “Українська Провідна”. Обрана в ЄБВО (1796 або 43,76% голосів), член партії.

Народилася 31 січня 1982 року в селі Розкішна Ставищенського району, нині проживає у селищі Ставище Білоцерківського району. Трудову діяльність розпочала зі Ставищенської районної лікарні, де працювала молодшою медичною сестрою відділення. Останні п’ять років – помічник депутата Київоблради Леоніда Джужика.

6. Наталія Вікторівна Карнаух – тимчасово не працює. Обрана в ЄБВО (156 або 3,80% голосів), безпартійна.

Народилася 18 листопада 1984 року у місті Жашків на Черкащині, нині проживає у Білій Церкві. Відомо, що у 2016 році вона звільнилася з посади ГДІ інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби.

7. Хвича Нодарович Мепаришвілі заступник начальника Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра. Обраний по тервиборчому округ №1, де за нього віддали 2351 (57,28%) голосів. Член партії.

Народився 7 серпня 1972 року в селі Чансубані Чохотаурського району (Грузія), нині проживає у Києві. Українське громадянство одержав у 1992 році. Закінчив Тбіліський університет фізичної культури, Київський міжнародний університет фінансів, Київський університет управління та підприємництва, Львівський регіональний інститут держуправління Нацакадемії держуправління при Президентові України.

Свого часу Мепаришвілі займався підприємницькою діяльністю, керував ТОВ "Екобуд" (виготовлення виробів з дерева). З червня 2010 по квітень 2016 року він був першим заступником гендиректора КП "Плесо". 

З 2010 по 2015 рік Хвича Мепаришвілі – депутат Київської обласної ради. Був членом політичної партії "Фронт Змін", згодом у  2015 році очолив фракцію "Народний фронт" у Київоблраді. У 2012-2014 роках – помічник-консультант на громадських засадах нардепа Арсенія Яценюка (голови фракції "ВО "Батьківщина"). У 2015 року знову балотувався до облради, вже від БПП, та не пройшов.

У лютому 2016 року з боку нардепа Дмитра Білоцерківця в соцмережах лунали звинувачення на адресу Мепаришвілі, нібито, той має відношення до спалення автомобіля директора КП "Плесо" Дениса Пікалова.

З 2015 по 2016 рік – радник патронатної служби голови адміністрації апарату Київської ОДА, з 2016 по 2019 роки – депутат ВР VIII скликання, обраний від "Народного Фронту"

Торік балотувався по 90-му округу (Біла Церква) від "Європейської солідарності" до Верховної Ради, проте програв.

Він є керівником та одним із засновників ГО "Грузинське земляцтво в Києві" та засновник Благодійного фонду народного депутата України Хвичі Мепаришвілі" "Майбутнє України".. У 2018 роцi подавав свою кандидатуру на голову Державного агентства з управління зоною відчуження.

Згідно його декларації кандидата на посаду депутат КОР, його дохід у 2019 році склав понад 321 тис. гривень. У його власності столична квартира площею 53,7 кв. м, право користування якою має також донька та син та у користуванні ще одна столина квартира на 107.20 кв.м. З 2010 року декларант володіє автомобілем Mitsubishi Pajero Sport 2010 року випуску. Має він і готівкові запаси: 479 тис. гривень та на банківських рахунках понад 20 тис. гривень. 

8. Леонід Петрович Глиняний – заступник директора ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль". Депутат Київської обласної ради VII скликання. Обраний по округу №2 (3495 або 85,16% голосів), безпартійний.

Народився він 9 червня 1964 року в селі Савинці Рокитняського району, нині мешкає у Білій Церкві. Торік він подавав свою кандидатуру в депутати Верховної Ради, але згодом знявся з виборів взагалі. Закінчив Білоцерківський державний аграрний університет, за фахом – менеджер, та Білоцерківський технікум м’ясної та молочної промисловості, здобув кваліфікацію технік – механік.

У 1985 році проходив виробничу практику на Первомайському м’ясокомбінаті, після якої здобув кваліфікацію другого розряду машиніста аміачних і холодних установок. Працював згодом слюсарем 4 розряду на "Білоцерківхімбуд", матросом Ризької бази рефрижераторного флоту. Рік відпрацював слюсарем по ремонту землерийної техніки на підприємстві "Забайкалзолото". Згодом ще рік був механіком СМУ-2 тресту "Білоцерківхімбуд", потім – інженером енерго-механічної групи в ЮА – 45/п-48. У 1987 – 1989 роках  проходив службу на посадах середнього керівного складу.

УВС Київського облвиконкому, у 1990 році –   механік по ремонту обладнання на виробничому  кооперативі "Теплоенергетик". Потім рік працював інженером на підприємстві "Будівельник". 

У 1997 – 2002 роках він обіймав вже посаду заступника голови Правління з загальних питань в  ВАТ "Білоцерківець", у 2002 – 2005 роках – голова Спостережної ради в ВАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль". З 2005 по 2014 роки був радником Дирекції на ЗАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль". З червня 2015 року і дотепер – заступник гендиректора в ПАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль". Також за сумісництвом працює заступником гендиректора в ПрАТ "Росава".

Є засновником  благодійного фонду Глиняного Л.П., який надає фінансову допомогу учасникам АТО, Білоцерківській міській лікарні  № 2, підтримує  місцевий дитячо-юнацький футбольний клуб, гандболу тощо.

У 2019 році сума його доходу склала понад 17,8 млн гривень, з яких лише 10 млн – це дивіденди від ТОВ  "Шамраївський Цукровий Завод" та понад 2 млн гривень від надання майна в оренду юрособі, зареєстрованій в США, 965 938 тис. гривень – заробітна плата, решта також кошти від надання майна в оренду. 

Готівкою він має 600 тис. євро та 554 тис. доларів, на зарплатному рахунку – 187 723 тис. гривень, у банку – 10 140 тис. доларів, третім особам він дав у борг 12,5 млн. гривень. 

Він має дві квартири в Києві на 268,20 кв.м та 187,2 кв.м, місце на автостоянці та машиномісце, дев’ять земельних ділянок у Шкарівці. Користується будинком родича в Білій Церкві на 60,9 кв.м та має з 2019 року у спільній власності нежитлову будівлю на 31044,6 кв.м та ще дві ділянки.

Задекларував він як цінне майно і зброю: дві мисливські рушниці Сайга 410 та Sauer, а також мисливський карабін BLASER R8. А ще – годинники брендів Audemars Piguet та Breguet. Із транспорту має Land Rover Range Rover 2014 року випуску та BMW R Ninet Pure 2017 року випуску. 

Має він 50 акцій в ПАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль" та корпоративні права на ТОВ  "Шамраївський Цукровий Завод", ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів", ТОВ "Білоцерківець", ТОВ "Світ Торгівлі № 6", ТОВ "Шамраївський цукор".

9. Олег Вікторович Балагурадиректор Державного підприємства “Дослідне господарство “Шевченківське” Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України”. Депутат Київської обласної ради VII скликання. 

Народився 6 жовтня 1961 року в селі Денихівка Тетіївського району.  Депутат обласної ради кількох скликань, депутат Тетіївської районної ради V скликання. Закінчив Уманський сільськогосподарський інститут ім. О.М. Горького. Він – вчений агроном та кандидат сільськогосподарських наук.

У 1984-1983 рока виконував обов’язки старшого агронома-насіннєвода ДП ДГ "Шевченківське". Після рік був завідуючим машинним двором ДП ДГ "Шевченківське". Згодом працював агроном і керуючим Денихівського відділку цього ДП. 

З 1995 року очолює це підприємство.

У 2019 році сума його доходу склала понад 2,9 млн гривень, родини – понад 1,8 млн гривень. Він має будинок (25%) в селі Денихівка на 201,4 кв.м, нежитлову будівлю на 423 кв.м у селі Дібрівка. Також ділянку на 977 кв.м в Львівській та три ділянки (733, 390, 56 кв.м) в Одеській областях з двома будинками на 44,2 кв.м та 155,7 кв, ще три ділянки в Тетіївському районі, там же чотири орендує.

Його дружина має дві квартири на 87,8 кв.м та 84,8 кв.м та нежитлове приміщення на 93,9 кв.м у Києві. Ще два нежитлових приміщення у Денихівці, там же квартиру на 97 кв.м, квартиру та ділянку на 1100 кв.м, а ще на 95,9 кв.м квартиру в Умані та будинок на 77,5 кв.м у Кагарлику, де користується двома ділянками, та ще двома – в Тетієві

Їздить він на Toyota Land Cruiser Hzj100l 2003 року випуску, а дружина на Toyota Camry 2015 року випуску. У банку він зберігає 400 тис. гривень. 

Також він має корпоративна права на фермерське господарство "Червона калина", де працює за сумісництвом директором, ТОВ "Агро-Дібрівка", у спільній власності – ПСП "Денихівка", а його дружина на ТОВ "Респект", ТОВ "СГ "Високе".

10. Володимир Валентинович Горковенко тимчасово не працює. Обраний по округу №3 (2228 або 54,28% голосів), член партії.

Народився 24 листопада 1975 року в селі Красноволя на Волинщині, нині проживає в столиці.

Про Горковенка відомо, що він працював політичним кореспондентом на загальнонаціональних телеканалах, відповідав за медійний напрямок в адміністрації Президента Петра Порошенка – завідував відділом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України. 4 травня 2019 року був призначений членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та вже 24 травня президент Володимир Зеленський скасував цей указ президента Порошенка.

Кар'єру розпочав у 1994 році репортером на ТРК "Аверс" у Луцьку.  Так, на своїй сторінці у Facebook він вказав, що вивчав журналістику в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, працював з Віктором Пінчуком, в ТІА "Вікна", на телеканалі "Інтер", ТРК "Україна", займається журналістикою.

Згідно його декларації за 2019 рік, після звільнення з Адміністрації Президента, сума його доходів складала понад 377 тис. гривень, його родини – 207 тис. гривень. 

У спільній власності з дружиною він має квартиру на 85,5 кв.м та будинок на 416,5 кв.м з ділянкою на 0,08 кв.м у Києві. У столиці також є офіс на 59,1 кв.м і гараж на 15,9 кв.м; земельні ділянки: на 0,20 кв. м селі Новосілки Макарівського району, три (0,14 кв.м та 0,25 кв.м, 0,15 кв.м) у селі Застугна Васильківського району.

Він задекларував п’ять автівок: свої – Мідсубіші Паджеро 2007 року випуску та Смарт Родстер 2003 року випуску, дружина – ДЕУ Ланос 2004 року випуску, Lexus RC200t 2017 року випуску та Нісан Мікра 2006 року випуску.

Із грошових активів, готівкою він зберігав 42 тис. гривень та 32 100 тис. доларів, а дружина – 180 тис. гривень та 1400 євро, син – 6 тис. гривень. Також ружина позичила третім особам 22 400 тис. доларів.

11. Тарас Вікторович Костін – міський голова Переяславської міськради VI и VII скликань. Обраний по округу №3 (1537 або 37,45% голосів), безпартійний.

Народився 27 січня 1973 року у Переяславі, де і проживає. Також він балотувався і на міського голову Переяслава, але програв Вячеславу Саулко. В 1990 році, відразу після закінчення Переяслав-Хмельницької середньої школи №5, працював різноробочим в кооперативі "Здоров'я" при МСОК "Колос".

З 1991 по 1993 рік проходив службу в Збройних силах України. Після служби в армії, Тарас Костін працював охоронцем, а пізніше – помічником адвоката в незалежній юридичній компанії. З 2003 по 2014 рік – директор ТОВ "Кобзар" (місто Переяслав).

З червня 2014 року – голова Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області VI скликання. Балотувався від партії "УДАР "Віталія Кличка", членом якої і був. Був обраний на позачергових виборах після "добровільно-примусової" відставки попереднього мера – Олександра Шкіря.

З листопада 2015 року – голова Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області VII скликання. Балотувався від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", як безпартійний.

Аналізуючи розвиток кар'єри Тараса Костіна, можна припустити, що він має певні зв'язки з мером Києва Віталієм Кличком, а також з екс-народним депутатом Артуром Палатним (БПП).

У 2019 році сума його доходів склала понад 412 тис. гривень, а родини – понад 23 тис. гривень. У своїй декларації Костін вказав мати Ніну Олександрівну, на яку записані житловий будинок на 117,70 кв.м, дві земельні ділянки по 600 кв.м і ще один житловий будинок на 88,70 кв.м в Переяславі.

У його володінні є три автомобілі: легкові ГАЗ 32212 (2000 року випуску) і ВАЗ 21102 (1999 р.в.) і вантажний Mitsubishi Canter (2005 р.в.). У банку Костін зберігає 40 731 тис. гривень. 

12. Олег Валерійович Іваненко самозайнята особа-нотаріус та депутат Київської обласної ради VI та VII скликань. Обраний по округу №4 (6975 або 169,95% голосів), безпартійний.

Народився 29 грудня 1978 року у Броварах, тут нині і живе. Закінчив Київський національний економічний університет, за фахом – юрист в області економіки. Є засновником Броварського міського товариства інвалідів з ураженням рухового апарату "Прагнення", з 2010 року – голова  громадсько-політичного об’єднання "Київська обласна асамблея інвалідів". Голова Броварської міської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". У 1996 році став Майстром спорту з паралімпійського плавання. З 2004 року – Броварський міський нотаріальний округ, приватний нотаріус.

У 2019 році сума його доходу склала понад 508 тис. гривень. У Броварах він має два офіси на 50,8 та 104,9 кв.м, тут користується будинком батька на 136 кв.м. Із транспорту має легкову автівку Mercedes-Benz S 63 AMG 2008 року випуску. Готівкою у нього є 350 тис. гривень, на банківському рахунку – 4 млн гривень.

13. Алла Миколаївна Шкуро керівник секретаріату Київської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” і депутат Обухівської райради від БПП. Обрана по округу №4 (314 або 7,65% голосів), член партії.

Народилася вона 1 жовтня 1983 року в Києві, тут і продовжує жити. Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за спеціальністю "Соціологія". У цьому ж вузі одержала ще одну спеціальність – "Соціальна робота". Також закінчила Нацакадемію держуправління при Президентові України за спеціальністю "Управління містом".

Згідно із її біографією, працювала спеціалістом I категорії відділу з питань внутрішньої політики Подільської РДА, продовжила працювати головним спеціалістом та начальником відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

З 2011 року – заступник начальника департаменту інвестицій, інновацій та технічної політики Державного підприємства з питань поводження з відходами, як вторинною сировиною, м. Київ. З 2012 року працювала заступником начальника Українського санітарно-медичного центру Державного підприємства з питань поводження з відходами, як вторинною сировиною, після на керівних посадах у Головному управлінні Держземагентства у м. Києві.

З 2016 року вона заступник керівника патронатної служби Міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України. У період з 2014 року займалась громадською діяльністю на території Київщини.

З 2015 року працювала позаштатним радником першого заступника голови Київської ОДА, у  січні 2019 році була призначена на посаду заступника ексголови КОДА Олександра Терещука. Та вже у жовтні була звільнена з посади наступним головою КОДА Михайлом Бно-Аріяном. Неофіційною причиною її звільнення став скандал, який розгорівся у вересні в ході сесії Обухівської райради за участю нардепа Дубінського ("Слуга Народу"). Ця історія набула розголосу під назвою “сітка Порошенка”.

Читайте: Губернатор Бно-Айриян уволил своего зама Шкуро из-за скандала с “сеткой Порошенко”

Крім того, як розповідали джерела KV, Шкуро також свого часу працювала з міністром АПК Тарасом Кутовим, знайшла спільну мову і з Ігорем Кононенко і Віталієм Яремою. У 2015 році працювала позаштатним радником першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Лева Парцхаладзе.

У 2019 році сума її доходу складала понад 221 тис. гривень. Вона задекларувала дві квартири в Києві площею 55,6 кв. м. і 44,9 кв. м (спільна власність), а також земельну ділянку на 1731 кв.м у селі Дударків Бориспільського району і користується в селі Долина Обухівського району будинком на 181 кв.м. У користуванні авто BMW X5 2012 року випуску, яке зареєстроване на Ірину Миколаївну Шкуро. Готівкою має 15 тис. доларів та 60 тис. гривень. 

14. Галина Георгіївна Єрко - юрисконсульт ТОВ “Агрошляхбудсервіс”. Депутатка Київської обласної ради VII скликання. Обрана по округу №5 (2456 або 59,84% голосів), член партії.

Народилася вона 28 січня 1986 року в селі Клавдієво-Тарасове Бородянського району. Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю "Правознавство", одержавши ступінь бакалавра за спеціалізацію "Забезпечення підприємницької діяльності, спеціаліст права". Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціальністю "Державне управління" – магістр. Працювала юрисконсультом у ТОВ "Агрошляхбудсервіс" (2006–2007 роки), у 2007–2015 роках – головний спеціаліст відділу іноземних інвестицій в Київській ОДА. З 2015 -юрисконсульт у  ТОВ "Агрошляхбудсервіс" та на громадських засадах була помічником-консультантом Народного депутата України Ярослава Москаленка. Працює доцентом на кафедрі в Національному авіаційному університеті. Є засновницею ГО "Громадський рух "Єдність".

У 2019 році сума її доходу складала понад 159 тис. гривень. вона задекларувала лише три ділянки: у Бучі на 1 тис. кв.м, у селі Пилиповичі на 1512 кв.м та у селі Гоголів  на 1200 кв.м Бородянського району. З 2017 року вона їздить на BMW X1 2014 року випуску.  Готівкою вона зберігає 80 тис. доларів та 35 тис. гривень. 

15. Тетяна Миколаївна Семенова – в.о. голови Київської облради, перший заступник голови КОР. Обрана по округу №5 (2183 або 53,19% голосів), член партії.

Народилася 25 травня 1973 року в селі Вербка Крижопільського району Вінницької області. Закінчила Національний аграрний університет за спеціальністю "Агрономія", у 2010 році закінчила Нацакадемію держуправління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління” та у 2011 році здобула спеціальність “Правознавство” у ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом”. Трудову діяльність розпочала у липні 1991 року року тепличницею в цеху закритого ґрунту радгоспу “Совки”. У зв'язку з реорганізацією радгоспу, у липні 1999 року переведена на посаду тепличницею сільськогосподарського комплексу “Совки” агрокомбінату “Пуща-Водиця”. З липня 2001 року зарахована учнем індивідуально-бригадного учнівства в магазин “ТНН” у селі Ясногородка Бишівського споживчого товариства, а з жовтня 2001 року починає працювати продавцем даного магазину. 

З грудня 2003 року по квітень 2006 року займає посаду директора ТОВ “Єдність”. У квітні 2006 року обрана на посаду Ясногородського сільського голови. У листопаді 2010 року знову обрана на посаду Ясногородського сільського голови. Двічі обиралась від партії “Наша Україна”. У жовтні 2015 року достроково припиняє свої повноваження, у зв’язку з призначенням на посаду голови Макарівської РДА. У червні 2019 року була звільнена з посади і призначена заступником голови КОДА. До облансої ради пройшла від партії БПП. 

У 2019 році сума її доходу складала понад 625 тис. гривень, родини – 341 тис. гривень. на Тетяну Семенову записані земельні ділянки загальною площею 115 018 кв.м в селі Ясногородка Макарівського району та ділянка 30 019 кв.м в селі Вербка Вінницькій області. 

Чоловік Семенової володіє 14 ділянками землі на 123 252 кв.м у Макарівському та Києво-Святошинському районах, квартирою в Києві на 29 кв.м, двома магазинами, житловим будинком на 173 кв.м  і овчарніком-маточником в Ясногородці. Він є власником торгово-побутового центру в селі Бишів Макарівського району.

Її чоловік володіє двома автомобілями – Volkswagen Crafter (2010 р.в.) та Mercedes-Bens C 200 2013 року випуску. Також він є власником ТОВ "Мисливське господарство "Осикове" і має корпоративні права у ТОВ "7 Материк". Її чоловік також позичив третім особам 119 850 кв.м. 

16. Борис Володимирович Білий –  керівник секретаріату Територіальної організації партії “Європейська Солідарність” в Києві. Обраний по округу №6 (3018 або 73,53% голосів), член партії.

Народився 15 червня 1973 року у місті Мена Чернігівської області, проживає в Києві. Вивчав "Державне управління" в Нацакадемії державного управління при Президентові України та правознавство в Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, менеджмент – у виробничій сфері в УДУХТ (Національний університет харчових технологій), Robert Schuman Institute (Будапешт)

Працював керівником апарату в Голосіївській РДА, 

17. Марія Ігорівна Шевченко тимчасово не працює та депутатка Ірпінської міськради. Обрана по округу №6 (2463 або 60,01% голосів), член партії.

Народилася 31 березня 1991 року у Бучі, тут і живе нині. Закінчила Національний університет Державної податкової служби України та Нацакадемію державного управління при Президентові України. Відомо, що у грудні 2015 року на автомобіль лідера Ірпінської парторганізації БПП було вчинено напад. Напад пов'язували із її політичною діяльністю.

У 2019 році сума її доходу складала понад 6,8 млн гривень (спадщина та подарунки). Вона має ділянку на 1066 к.м та будинок на 96 кв.м в Гореничах, ділянку на 0,01 кв.м, 0,19 кв.м та дві по 0,07 кв.м, магазин продовольчих товарів на 48.5 кв.м, квартиру на 58,4 кв.м, два будинки на 255,1 кв.м та 247 кв.м у Бучі. З 2019 року їздить на Jaguar F – Pace 2017 року випуску. Крім того, має корпоративні права в ПГ "Адвокат", Благодійному фонді розвитку місцевого самоврядування та ТОВ "Київське передмістя", ДП "Глобал інвест", ТОВ "Вей Хоум". Готівкою вона має 30 тис. доларів та 205 тис.гривень. Має вона і фінансові зобов’язання, залишок по кредиту становить понад 4,2 млн гривень. 

18. Андрій Євгенович Пещерін – директор ТОВ “Пещерін фуд процесінг”. Депутат Київської обласної ради VII скликання. Обраний по округу №7 (1523 або 37,11%), член партії.

Народився 25 червня 1972 року в Маріуполі Донецької області, нині проживає у столиці. Закінчив Київський національний політехнічний університет,  за фахом – інженер-технолог. Також 

випускник Національного університету ім. Т. Г. Шевченка, за фахом – юрист. 

З 1995 по 1998 роки працював спеціалістом з продажу  та інженером в "Представництві "Норберт Шаллєр Г.м.б.х.". У 1999  – 2000  роках – на підприємстві ПВП "Пещерін". Після до 2010 

очолював  ТОВ "Новое время" і у 2010-2011 роках -  заступник  голови Вишгородської міськради. Після чого знову очолював ТОВ "Новое время".

У 2019 році сума його доходів склала понад 1,7 млн гривень, родини – понад 28 тис. гривень. Він має квартиру в Києві на 103,4 кв.м та землю на 1 кв.м, будинок на 49 кв.м у селі Межиріч на Черкащині і там же дві ділянки на 2500 кв.м та 3880 кв.м. На львівщина він такоє має землю площами 600 та 601 кв.м. У селі Сувид на Вишгородщині – комплекс громадського призначення на 688,3 кв.м та 14  ділянок по 20 тис. кв.м кожна, ще чотири такою площею у його дружини та на 1 тис. кв.м. У Хотянівці у нього ще є торгівельний павільйон-кафе на 15,5 кв.м. 

Із об’єктів незавершеного будівництва у його дружини є садовий будинок на 290 кв.м та. у нього в столиці тимчасова споруда – кінно-спортивний манеж на 1730 кв.м та офіс на 880 кв.м. Із рухомого майна – карабін мисливський BLASER R93 і п’ять голів коней української верхової породи, у дружини – вісім голів. 

Його дружина їздить на Range Rover Evoque 2013 року випуску, він має крн, причіп і водний засіб – Regal Magestic 210XL 1987 року випуску. Крім того, у дружини є корпоративні права в ТОВ "Спортивне об'єднання "Молода країна" та ТОВ “Пещерін фуд процесінг” (виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну) та ВП "Пещерін" (надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна), Унього в ТОВ "Новое Время" (оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами), засновником якого він є, а ще – N.V. Handels GmbH, ТОВ "Женева Плюс" (оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами) та ТОВ "Пещерін Фуд Процесинг Інжиніринг" (оптова торгівля верстатами). Зереєстрован він як і ФОП. Обидва мають права в ФГ "Сувід".

19. Віталій Іванович Карлюк – фінансовий директор ТОВ “Віскар-Агро”. Депутат Київської обласної ради VII скликання. Обраний по округу №8 (3088 або 75,24% голосів), член партії.

Народився він 11.03.1973 року у Севастополі, нині проживає в селі Слобода Обухівського району. Згодом переїхав з родиною до Кагарлика. Закінчив у 2014 році Білоцерківський національний аграрний університет та здобув кваліфікацію технолога з агрономії. У 2015 році одержав повну вищу освіту за спеціальністю "Агрономія" та здобув кваліфікацію агронома.

У 1993 році розпочав підприємницьку діяльність в аграрній сфері у Кагарлицькому районі. Засновані компанії спеціалізуються на вирощуванні та продажу зернових, бобових, олійних культур та овочів. 

Є засновником БФ "Рідний край – Кагарлик", який реалізовує низку програм з адресної допомоги малозабезпеченим жителям Кагарличчини, та займається будівництвом православних храмів на КагарличчинІ. З його ініціативи засновано районну "Спілку учасників АТО". 

З лютого 2015 року є головою районного осередку БПП "Солідарність" ("ЄС"). В жовтні 2015 року був обраний депутатом Київської обласної ради по N928 виборчому округу.

У 2019 році сума його доходу склала понад 36 тис. гривень, членів його родини – понад 439 тис. гривень. Він має 19 земельних ділянок у Кагарлицькому районі, квартиру на 134,4 кв.м у Києві. Його дружина має ділянку на 1830 кв.м і будинок на 252,7 кв.м в Іванковичі, квартиру в Києві на 43,7 кв.м. У його користуванні є будинок на 60 кв.м в Слободі, що один на 250,4 кв.м і ділянка на 1500 кв.м в Мархалівці.

Користується він автівкою Land Rover Range Rover 2013 року випуску та Land Rover Range Rover Sport 2014 року випуску. Має він корпоративні права в ТОВ "Релін-Агро", ТОВ "Оксамит-сервіс", ТОВ "Віскар". Готівкою він зберігає 180 тис. доларів та в індивідуальному банківському сейфі – 517 682 тис. гривень. Дружина зберігає 15 тис. доларів. Має він і низку фінансових зобов'язань. 

20. Руслан Олександрович Кузьменко – директор ТОВ “Юридична компанія “ЕС ЕНД ПІ”. Депутат Київської обласної ради VII скликання. Обраний по округу № 8 (2924 або 71,24%), член партії.

Народився 23 червня 1972 року у місті Борзна на Чернігівщині.  Мешкає у Києві. Закінчив Київський політехнічний інститут, за фахом – інженер-механік, та Національний університет державної податкової служби України – юрист.

У 1994-1995 роках очолював ТОВ "АКОС" (м. Київ), згодом рік був комерційним директором у ДП "СТАБ інтернешенел" (м. Київ). З 1996 по 2014 роки – приватний підприємець (дистрибуція товарів для відпочинку та туризму, побутової техніки, товарі для саду та городу. У 2006-2014 роках – директор ТОВ "Кемпленд" (м. Ржищів, обробка листового металу, виробництво кухонних витяжок). З грудня 2014 – директор ТОВ "Юридична компанія ЕС ЕНД ПІ", в якій має корпоративні права. 

Він є співзасновником ГО "Заради миру в Україні" (м. Ржищів), з жовтень 2014 р. – президент БО “Благодійна організація "Фонд Руслана Кузьменка" у Ржищеві.

У 2019 році сума його доходу склала понад 97 тис. гривень. Він задекларуав землю на 4166 кв.м у селі Халеп'я Обухівського району, золотий годинник Сhristiaan Huygens, два мобільних -  Iphone 7 Plus та Iphone 11 Pro Max, два планшети -  Apple iPad mini та Apple iPad Air10,5, ноутбук Apple Pro 15. Їздить він на авто Toyota Land cruiser 2006 року випуску, має два велосипеди (Kellys Kellys Jane 15 та TREK TREK MT-220 Girl), гіроскутере ninebot mini N3M240. Задекларував він і нзку патентів на промислові зразки та корисні моделі. Готівкою він має 910 тис. гривень. 

21. Арташес Гарікович Татоян – фізична особа-підприємець та депутат Богуславської міської ради минулого скликання. Обраний по округу №8 (2614 або 63,69% голосів), безпартійний.

Народився він 6 жовтня 1984 року в селі Неркін-Геташен Республіка Вірменія. Проживає в Богуславі Обухівського району. Навчався в Київському національному університет ім. Т.Г. Шевченка. У 2007-2008 роках займався приватною підприємницькою діяльністю, з 2008 р. – гендиректор в ПП "Татоян". До Богуславської ОТГ пройшов від "Аграрної партії України". 

Датою заснування ПП "Татоян Арташес Гарникович" є 19 березня 2009 року. Розмір статутного капіталу складає 150 тис. гривень. ПП є найактивнішим учасником закупівель і при цьому дане підприємство укладає договори з замовниками по всій Київській області.

У 2019 році сума його доходу склала понад 449 тис. гривень. Він задекларував недобудовану квартиру в Києві на 75,59 кв.м та доходи від зайняття підприємницькою діяльністю в ПП "Татоян" та ТОВ "Веларм", ТОВ "Тростянець". 

22. Дмитро Олександрович Жукотанський – заступник директора ПрАТ “Миронівка “Райагрохім” та депутат Миронівської міської ради минулого скликання. Обраний по округу №8 (2558 або 62,32% голосів), член партії.

Народився 5 грудня 1989 року в Миронівці Обухівського району, тут і проживає. Пройшов він і до ради Миронівської ОТГ. У 2015 році був обраний депутатом Млинівської ОТГ від "Аграрної партії України". У декларації за 2019 рік він вказав лише автівки Mercedes-Benz S 500 2013 року випуску та VOLKSWAGEN T-ROC 2013 року випуску, зарплату у розмірі 84 362 тис. гривень. 


23. Владислав Іванович Одинецьфізична особа-підприємець. Депутат Київської обласної ради VI та VII скликань. Обраний на округу №9 (3359 або 81,84% голосів), член партії.

Народився він 24 лютого 1977 року в селі Варовичі Поліського району. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю та Київський національний університет будівництва і архітектури.

У 2000-2008 роках очолював ПП "ОІС" в селищі Калинівка Васильківського району, у 2008-2014 роках – директор ТОВ "Укркотеджбудплюс". З 2006 по 2010 роки був депутатом Васильківської районної ради,  Депутат Київської обласної ради двох скликань, вперше пройшов від партії "Фронт змін". З 2015 по червень 2019 роки був головою Васильківської РДА. 

У 2019 році сума його доходу склала понад 147 тис. гривень, членів його родини – понад 1,3 млн гривень. Він користується будинком площею 107 кв. м в селі Варовичі Васильківського району та задекларував ділянку сина на 1266 кв.м у Кожухівці. Син має і авто Hyundai Tucson 2018 року випуску. Сам він користується Volkswagen CC 2016 року випуску. Син має і корпоративні права в ТОВ "БК "Калина Таун". Сам він має  130 тис. доларів на банківських рахунках, а син позичив третім особам понад 2,5 млн. гривень. З 2008 сам він має кредит на суму 2 335 759 млн гривень.

24. Олександр Леонідович Волинець – директор малого приватного підприємства “Енергія”.  Обраний по округу №9 (3200 або 77,97% голосів), член партії.

Народився 19 квітня 1982 року в селі Дідівщина Фастівського району, проживає нині у Фастові. У 2015 році до обласної ради пройшов як депутат від "Батьківщини". Проте в грудні 2019 року 12 з 16 депутатів Київської обласної ради подали заяви про вихід з партії і фракції ВО "Батьківщина" КОС. Причиною для таких дій вказали ідеологічні розбіжності з головою Київської обласної партосередку ВО "Батьківщина". Серед них був і Волинець.

Навчався він у Національному університеті біоресурсів і природокористування та Нацакадемії державного управління при Президентові України. За сумісництвом працює в ТОВ "ВЕП "Агропроменерго".

У 2019 році сума його доходу склала понад 899 тис. гривень. Він має у Фастові землю на 200 кв.м та квартиру на 82.9 кв.м, у Борисполі  – у спільній власності квартиру на 54,1 кв.м.  Задекларував він і майновий комплекс ДП СКБ "Електронагрівач", чотири вантажних автомобілі, причіп, а дружина Форд Фієста 2014 року. Має корпоративні права в ТОВ ВЕП "Агропром Енерго", Мале приватне підприємство "Енергія" (спільна власність), ТОВ "ВЕП "Агропром Енерго" та ТОВ "СКБ "Електронагрівач". Готівкою має 50 тис. доларів та 500 тис. гривень. Третім особам він позичив 100 тис. доларів. Дружина готівкою має 300 тис. гривень. На благодійність він витратив 120 тис. гривень. 

25. Роман Сергійович Титикалокеруючий адвокатським бюро "Титикало та партнери”. Депутат Київської обласної ради VII скликання (обраний від партії "Самопоміч"). Обраний по округу №9 (1571 або 38,27% голосів), безпартійний.

Народився 21 травня 1982 року. Україна, м. Київ, тут і проживає.  Закінчив Київський національний університет внутрішніх справ України. З квітня 2003 року по вересень 2004 року працював головним спеціалістом юридичного відділу в Управлінні державного казначейства у місті Київ, з вересня 2004 року – по квітень 2007 року пройшов шлях від головного спеціаліста до начальника Управління з правових питань та роботи з боргами у Державній акціонерній компанії “Укрресурси”. У 2007-2010 роках був директором з юридичних питань в ТОВ "Контакт-Інвест", із серпня 2010 по квітень 2013 року  – радник директора з правових питань у ТОВ "КСП "Пожтехніка". З квітня 2013 року є директором-адвокатом у ПП "Адвокатське бюро "Титикало та партнери".

Київщині Роман Титикало відомий в першу чергу, як депутат Київоблради Київської обласної ради VII скликання (фракція "Об'єднання" Самопоміч "). Киянин, в 2006 році з відзнакою закінчив Національну академію внутрішніх справ України, кваліфікація – юрист, кандидат юридичних наук. З 2007 по 2010 роки працював на посаді директора по юрпитань в ТОВ "Контакт-Інвест", до 2013 – радником директора з правових питань в ТОВ "КСП" Пожтехніка ". З квітня 2013 року Титикало очолює і працює адвокатом в Адвокатському бюро "Титикало і партнери".

У 2014 році балотувався по округу №46 (Святошин) під прапорами "Демократичного Альянсу" як мажоритарник. Був помічником-консультантом народного депутата України VIII скликання Ірини Сисоєнко (фракція "Об'єднання" Самопоміч "). З листопада 2015 року – депутат Київської обласної ради VII скликання (фракція "Об'єднання" Самопоміч "). Балотувався і був обраний під №1 партійного списку. Активний громадський діяч. У 2019 покинув партію мера Львова

Свій вихід з "Самопомочі" кандидат пояснює так: "Я написав заяву і вийшов з партії" Самопоміч ", оскільки хочу представляти в першу чергу інтереси людей, які до мене звернулися з проханням висунути свою кандидатуру на виборах, а саме: жителів Києво-Святошинського району ".

З 2004 року – член Асоціації правників України, є головою комітету цивільного права Асоціації та членом правління Київського відділення Асоціації правників України. 

В період 2007-2011 рік був членом Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України. В жовтні 2012 року на установчій конференції адвокатів міста Києва обрано членом Дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва. З 2007 року є Головою громадської організації “Спілка захисту прав підприємців”. 

У 2019 році сума його доходу склала понад 220 тис. гривень, членів його родини – 2,4 млн гривень (дохід від відчуження нерухомого майна – 1 475 700 млн гривень, зарплата – 996 580 тис. гривень).

Він має квартиру на 94,30 кв.м, нежитлове приміщення на 53,5 кв.м, дві комори на 2,5 кв.м та 5 кв.м у Києві. У спільній власності (50%) ще одну квартиру на 34,38 кв.м та у користуванні на 51,9 кв.м. Дружина має гараж на 18,2 кв.м.

Його дружина їздить на Skoda Rapid 2015 року випуску та Chevrolet Bolt EV 2017 року випуску. Обидва мають корпоративні права в ТОВ "Каприкорнус" та ПП "Титикало та партнери”. Готівкою він зберігає 100 тис. гривень, 65 тис. доларів і третім особам він позичив 1 269 040 млн. гривень.

Нагадаємо, У ЦВК закінчили підрахунок голосів. Результатом виборів у Київську обласну раду стане проходження місцевих представників п’яти партій: “Слуга народу” (СН), “За майбутнє” (ЗМ), “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ), “ВО “Батьківщина” та “Європейська солідарність” (ЄС). Хоч офіційного оголошення про обрання від ЦВК ще немає, фактично обрані депутатами вже формують коаліцію. Більшість в обласній раді планують утворити на базі фракцій “Європейська солідарність”, “За майбутнє” та “Батьківщина”. Представники цих політсил, скоріш за все, посядуть керівні посади в облраді та більшості постійних комісій. А провладній “Слузі”, за давньою традицією колегіальних органів Київщини, доведеться сидіти в опозиції.

Читайте:

Вони пройшли: фракція партії “Батьківщина” в Київоблраді VIІІ скликання

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – за життя”

Вони пройшли: фракція партії “Слуга народу” в Київоблраді VIІІ скликання

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “ЗА Майбутнє”

Фото: Facebook

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, власть киевщина, киевоблсовет, цик, европейская солидарность, местные выборы 2020, європейська солідарність, київоблрада, влада київщина, ЦВК, місцеві вибори 2020, депутаты кос, київська обласна твк, депутати кор, киевская областная тик

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій