понедельник, 19 апреля 2021 г.

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – за життя”

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – за життя”

В оновлену Київську обласну раду від місцевої організації політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” зайшло 9 депутатів. З них 6 обрані по єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО), ще троє – на територіальних виборчих округах №№ 2, 3, 4.

Про це KV стало відомо з власних джерел.

Так, “Опозиційна платформа – За життя” на виборах у Київську обласну раду отримала 6,89%, посівши 5 місце з 5 та отримавши 9 мандатів: 6 по єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО), ще 3 – на територіальних виборчих округах №№ 2, 3, 4.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТВО №2 має приблизно 193 780 виборців та включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади. 

На окрузі №3 проживає близько 173 424 виборців. До нього зараховуються Бориспільська, Яготинська, Переяславська, Пристолична, Вороньківська, Студениківська, Гірська, Золочівська, Циблівська, Ташанська та Дівичківска територіальні громади. 

Територіальний виборчий округ №4 має найбільшу кількість виборців – 200 804 осіб, до нього включені Броварська, Великодимерська, Баришівська, Березанська, Згурівська, Калитянська, Зазимська та Калинівська територіальні громади. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

№1. Ксьонзенко Валерій Петрович – депутат (7 скликання) та член президії Київської обласної ради (фракція “Опозиційний блок”), голова комісії с з питань бюджету та фінансів. Депутат Бориспільської міської ради VI скликання (2010-2015 р.р.) від Партії регіонів, секретар міськради в 2013-2014 р.р.. Балотувався по Єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО).

В 2019 році балотувався від “ОПЗЖ” до Верховної Ради (ВР) по 98 округу (Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони та частина Броварського району), на якому переміг висуванець від “Слуги народу” Сергій Бунін. Минулого року на 98 окрузі Валерій Ксьонзенко був довіреною особою кандидата в президенти Юрія Бойка.

Валерій Ксьонзенко також безуспішно балотувався самовисуванцем до ВР в 2002 (130 округ) та 1998 (97 округ) роках.

В 2014-2016 р.р. був президентом ТОВ “Спецвисотмонтаж-БУД”. До того з 2010 року був президентом в ТОВ “СВМ-буд”, а також в 2010-2011 р.р. – президентом ТОВ “ІБК “Місто”. У 2004-2009 р.р. – голова наглядової ради АБ “Банк регіонального розвитку”. В 2001-2004 р.р. – голова наглядової ради ЗАТ “РодАн-Капітал”. В 1997-2001 р.р. – генеральний директор ЗАТ “Нафта-К”. З 1996 по 1997 рік – генеральний директор ЗАТ “Укрексімнафтопродукт”. В 1995-1996 р.р. – заступник гендиректора АТЗТ “Транснаціональна корпорація “Російсько-українське нафтове товариство” (“РУНО”). З 1992 по 1995 рік – директор право-посередницької фірми “КонУс-Ю”. Трудовий шлях розпочав в 1992 році юрисконсультом Управління виробничо-технічною комплектацією треста “Київміськбуд-1”. 

Згідно з декларацією, минулого року Валерій Ксьонзенко та його дружина жили переважно на банківські проценти. Дружині Ользі Юріївні Ксьонзенко також належав Porsche Cayenne 2019 р.в.

Крім того, Ольга Ксьонзенко, ймовірно, з сином Антоном Валерійовичем володюіть ТОВ ТОВ “Спорт Маркет”.

Валерій Ксьонзенко – частий учасник великих спортивних заходів, був спонсором міжнародних турнірів зі спортивної гімнастики, захоплюється великим тенісом, дайвінгом та гольфом.

№2. Ващишин Тарас Ігорович – керівник та бенефіціар низки різноманітних приватних підприємств. В 2008 році балотувався самовисуванцем в мери Києва.

№3. Швець Ірина Миколаївнаперший заступник керівника секретаріату фракції “ОПЗЖ” в ВР, а також директор київського комунального підприємства (КП) “Столиця” (в стані припинення) . В 2019 році балотувалась до ВР за списком “ОПЗЖ” (№50).

№4. Чередніченко Юрій Анатолійович депутат Київської обласної ради (фракція “Опозиційний блок”). Член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, до того був членом комісії з питань бюджету та фінансів, а також головою комісії з питань свободи слова та ЗМІ. Балотувався від ТВО №3, №1 у списку, набрав 2168 голосів.

Колишній начальник Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації (КОДА), 2017-2019 р.р.. КВ писала, що на посаді голови управління Юрій Чередніченко, очоливши в січні 2019 року конкурсний комітет, проводив конкурси на маршрути для обласних перевізників в закритому режимі, не пускаючи на засідання навіть депутатів Київоблради.

Був депутатом Київської облради VI скликання (2010-2015 р.р.) від Партії регіонів. В 2012 році балотувався самовисуванцем в ВР по 98 округу (Яготин та Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району).

Працював помічником народних депутатів:

  • VIII скликання – Юрія Бойка (фракція “Опозиційний блок”);

  • V-VII скликань – Володимира Макеєнка (фракція Партії регіонів), який наприкінці 2013 – початку 2014 року очолював Київську міськдержадміністрацію (КМДА);

  • IV скликання – Кирила Поліщука (позафракційний).

В 2002-2014 р.р. працював генеральним директором Державного підприємства (ДП) обслуговування повітряного руху України “Украерорух”. З 1994 по 2002 рік керував регіональним структурним підрозділом “Київцентраеро” ДП “Украерорух”. 1989–1993 р.р. – керівник польотів служби руху Бориспільського авіазагону. 

У 2014 році Служба безпеки України (СБУ) почала кримінальне провадження стосовно гендиректора державного підприємства з обслуговування повітряного руху України "Украерорух" Юрія Чередниченка за підозрою в державній зраді. За словами тогочасного в.о. голови Адміністрації Президента Сергія Пашинського, як передають ЗМІ, були наявні два початих кримінальних провадження стосовно голови 'Украероруху'. Пашинський пояснював, що Чередниченко підозрюється в тому, що він нібито повідомив терористам інформацію про те, на якому літаку і коли доставили виборчі бюлетені в Донецький аеропорт.

№5. Подашевська Тетяна Леонтіївна – генерал-майор міліції, екс-заступник голови КОДА (2010-2014 р.р.). Балотувалася по ЄБВО.

В 2019 році балотувалась від “ОПЗЖ” ло ВР по 95 округу. Також балотуватися до ВР в 2012 році під номером 190 списку Партії регіонів. В 2015 році балотувалась до Київської облради від “Опозиційного блоку”.

В 2018-2019 р.р. працювала заступником з гуманітарних питань міського голови Тетієва Руслана Майструка, який зараз балотується на голову Тетіївської ОТГ від партії “Слуга народу”.

В 2013 році увійшла до топ-100 найвпливовіших жінок України за версією журнала “Фокус”. 

№6. Корбан Олег Борисович – екс-заступник голови КОДА (2014-2016 р.р.), екс-голова Київської обласної організації Аграрної партії України (АПУ). Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.

В 2019 році балотувався до ВР по списку АПУ (№13). В 1998 році балотувався до ВР по 214 округу, а також за списком виборчого блоку СПУ та СелПУ “За правду, за народ, за Україну!”.

З 2002 по 2010 рік Олег Корбан був депутатом Голосіївської районної ради Києва. В 2002-2005 він працював заступником голови райради, а 2005-2006 р.р. очолював її.

Відповідно до його декларації за 2019 рік, Олег Корбан разом з дружиною є керівниками та бенефіціарами різноманітних приватних підприємств.

Президент Всеукраїнської Асоціації працівників підприємств нафтопродуктового забезпечення. Член НОК України.

№7. Фещенко Андрій Вікторовичпомічник на громадських засадах народного депутата Вадима Столара (фракція “ОПЗЖ”), який також очолює Київську міську парторганізацію. Балотувався по ТВО №4, № 1 у списку, набрав 1266 голосів

Раніше працював помічником народних депутатів:

№8. Барановська Валерія Валеріївна – з цього року працює юристом в ТОВ “Юридична фірма “Решетун і партнери”. Раніше була підписантом адвокатського об`єднання “Гардецький і Партнери”. Балотувалася по ЄБВО.

№9. Цаплієнко Олег Ігорович – депутат Васильківської райради від “БПП” (обраний по 19 округу, Ковалівка), входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”. Балотувався по ТВО №2, у списку під номером один, набрав 1915 голосів.

Керівник бізнесів екс-нардепа Тетяни Засухи (син якої, Андрій Засуха, очолив обласний список ВО “Батьківщина”), а саме:

  • приватного сільськогосподарського підприємства (ПСП) “Агрофірма “Світанок” (земельний банк – 80 тис. га);

  • приватних підприємств (ПП) “ННВ”, “ІВР” та “СФМ”, які займаютсья операціями з нерухомістю.

З 2007 по 2014 рік Олег Цаплієнко працював юристом-консультантом в ТОВ “Митний термінал Київщини”, яким володіє чоловік Тетяни Засухи – екс-голова КОДА Анатолій Засуха. 

В 2012 році Олег Цаплієнко був членом Обухівської окружної виборчої комісії (ОВК) на виборах до ВР. Тоді Андрій Пишний (нинішній голова правління АТ “Ощадбанк”) звинувачував Цаплієнка та інших членів ОВК у фальсифікації на користь кандидата Тетяни Засухи.

Відповідно до декларації Цаплієнка, його дружині належать ТОВ “Капітал-Транс” і три позашляховика.

Читайте: До Київської обласної ради заходить 5 партій: три з них готові об’єднатися у коаліцію

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: местные выборы 2020, киевский областной совет, опзж, список, виктор медведчук, оппозиционная платформа за жизнь, Юрий Чередниченко, олег корбан, валерий ксензенко, татьяна подашевская, олег цаплиенко

понедельник, 19 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Детсады в Кагарлыке на Киевщине не откроются до конца недели
20:26
Доход жены главного архитектора Киева от предпринимательской деятельности в прошлом году вырос в 2,6 раза
20:02
25 апреля в Киеве состоится V Международный Евро Марафон - Елена Говорова
19:43
Киев просит Шмыгаля упростить сертификацию для производителей кислорода
19:22
Геннадия Плиса переназначили главой Госаудитслужбы
19:04
В эти выходные в столице закрыли 5 заведений общественного питания за нарушение карантинных ограничений - Николай Поворозник
18:41
“Велике будівництво”: У Чорнобильській зоні оновлюють 40 км доріг
18:29
В ЖК “Радужный” заканчивают кладку и проводят сантехнические работы
18:12
Сегодня в столице начались прививки вакциной Pfizer обитателей и сотрудников интернатов для пожилых людей - Валентина Гинзбург (фото)
18:01
“Слуги народа” предлагают Раде введение свободного трудового договора для малого и среднего бизнеса
17:52
В аэропорту “Борисполь” собираются построить автостанцию в футуристическом стиле (фото)
17:35
Валентин Мондриевский: пробное ВНО-2021 в столице состоится 15 мая
17:26
Департамент соцполитики КГГА изучает возможность выплатить 5 600 киевлянам разовую матпомощь
17:02
Опыт развития smart city Эстонии можно воспроизвести в Украине, - Юрий Назаров
16:45
Кличко распорядился до конца июня рекламировать службу в Нацгвардии
Календарь событий
В КГГА придумали, как зарабатывать на государстве 90 млн гривен в год
19 апреля 2021 г. 11:00
В КГГА придумали, как зарабатывать на государстве 90 млн гривен в год
Столичные власти хотят заставить государственные учреждения заключить договора аренды на коммунальные помещения, которые те используют бесплатно на протяжении многих лет. Речь идет об 91 объекте общей площадью порядка 135 тыс. кв. м. По задумке заместителя главы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Александра Харченко (на фото), эта реформа позволит столичным властям выполнить требования законодательства об аренде, запрещающем “халяву”, и пополнять столичный бюджет на сумму минимум 90 млн гривен ежегодно. Реакция государственных органов на данную инициативу пока что неизвестна. Известно, что в 2019 году они выступали категорически против арендных отношений – в том числе из-за недостатка денежных средств на такую статью расходов.